franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • mama

  18 maja 2015, 13:36 Święty Janie Pawle!Prosze pomóż mojemu synowi i córce zdać trudne egzaminy,wspieraj ich w wytrwaniu w nauce,daj dobrą pamięć i radośc z postępów

 • Kasia

  18 maja 2015, 13:46 Kochany Ojcze Święty,patronie rodzin,błagam Cię o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego o ocalenie mojego małzeństwa z Krzysztofem,żeby kobieta która omotała mojegomęża zniknęła z naszego życia a mók mąż żeby powrócił na drogę wiary.

 • Katarzyna

  18 maja 2015, 13:57 Błagam o uratowanie mojego małżeństwa i o wybaczenie

 • Anna

  18 maja 2015, 14:52 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  18 maja 2015, 14:54 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  18 maja 2015, 14:55 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Agnieszka

  18 maja 2015, 15:57 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę wyjścia z bardzo trudnej sytuacji materialnej.

 • endriu

  18 maja 2015, 16:14 Ojcze Swiety za twoim stawiennictwem prosze o pomyslna operacje dla mojej mamy Stanislawy,oraz powrot wiary,checi i sily do zycia ktore utracila.Boze miej ja w opiece.A mnie i siostrze daj sile wytrwania i cierpliwosci.Boze wysluchaj nasze prosby.

 • AgnieszkaG

  18 maja 2015, 16:20 Proszę o pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego i wyjścia z trudnej sytuacji materialnej

 • Ewelina

  18 maja 2015, 16:43 Kochany JP Wszystkiego Najlepszego w dniu Twoich urodzin. Zawierzam Ci siebie synka i meza oraz Wszystkie nasze sprawy. Prowadz nas kochany ojcze swiety abysmy nigdy nie zbladzili i chron nas od zlego . Amen.

 • baska

  18 maja 2015, 17:01 Kochany Ojcze Swety prosze o modlitwe i dla Jacka zeby przestal naduzywac alkocholu i zeby zaczął sie leczyc .Zeby mial pozytywne relacje z ludzmi zeby odnalazł sens swojego zycia i prosze o modlitwe dla mojej corki Darii zeby znalazla w sobie tyle sily zeby mogla zerwac z Michalem .Prosze mniej nas polakow w swojej opiece zeby nam sie lepiej zylo i zebysmy sie milowali jestesmy bardzo niedowartosciowanym narodem i to nas glubi prosze o sile dla nas wiare i zjednoczenie sie .Ufam Tobie Amen

 • b......

  18 maja 2015, 17:17 Kochany Ojcze Swiety prosze Ciebie o wstawiennictwo i modlitwe u Najswietszej Matki dla mojej corki Jessici zeby nie byla agresywna byla szczesliwym dzieckiem i zdrowym .Ufam Tobie .Ament

 • matka

  18 maja 2015, 17:43 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Z.P

  18 maja 2015, 17:46 Święty Janie Pawle II,dziękuję Ci za wstawiennictwo i wszystkie łaski,proszę wstaw się za moją rodziną u Pana Ojcze Ty znasz wszystkie moje prośby.

 • Bożena i Piotr

  18 maja 2015, 17:49 Święty Janie Pawle II! Prosimy wstaw się za nami u Boga i uproś zdrowe potomstwo dla nas.

 • Ola

  18 maja 2015, 18:08 Ojcze Święty tak bardzo jest mi ciężko..ale wiem, że Pan nade mną czuwa i wspiera mnie. Ojcze z głębi serca proszę Cię zanieś moje prośby i intencje do Pana. To tak bardzo ważne dla mnie. Niech wszystko się znów ułoży, moje problemy i myśli które mnie dręczą niech znikną, bo czuję, że nie daję sobie już rady...Proszę Panie wysłuchaj mnie. Amen.

 • Piotruś

  18 maja 2015, 19:02 Kochany Ojcze Święty dziękuję za wszystko.

 • Angel100

  18 maja 2015, 19:19 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego dla córeczki - o jej pojednanie z Bogiem i nawrócenie. Proszę o łaskę znalezienia lekarza, który postawi trafną diagnozę. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • martyna

  18 maja 2015, 19:19 Swiety Janie Pawle II prosze Cie o dobrego meza dla mnie, razem z sw.Rita prosze modlcie sie za mna i wysluchajcie mnie.

 • Angel100

  18 maja 2015, 19:21 Ojcze Święty proszę o łaskę pracy na cały etat i uporządkowanie życia osobistego i zawodowego. Proszę o pomoc i wsparcie ze strony Prezesa. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • corka

  18 maja 2015, 19:46 Prosze Cie Janie Pawle II aby moj ojciec zmienil swoje zachowanie w stosunku do mojej mamy aby jej nie ponizal w domu i przed ludzmi,aby nie krzyczal na nia ciagle, zeby nie zamykal lodowki na klucz,zeby mama nie musiala zamykac sie przed nim w pokoju na klucz i zeby znowu nie musiala dzwonic na policje, spraw Boze zeby moj Tata stal sie dobrym czlowiekiem

 • kasia

  18 maja 2015, 20:06 Ojcze Swięty dziękuję

 • DOROTA

  18 maja 2015, 20:34 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko.

 • Kasia

  18 maja 2015, 21:19 Kochany Ojcze Święty ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moje prośby, opiekuj się moją ukochaną mamusią, aby jej dusza otrzymała przebaczenie, błogosławiony pokój i szczęście wieczne, aby swoje życie wieczne mogła spędzić ze swoimi rodzicami i bratem w gronie wybranych przez Boga.

 • katarzyna

  18 maja 2015, 21:45 Ojcze Święty wyproś dla mojej córki Agnieszki łaskę o przewrócenie wzroku. Ciągle pogarszający się wzrok prowadzi ją do kalectwa, a stoi dopiero na progu dorosłego życia. Daj cieszyć się jej rodziną którą założy, obdarz ją dobrym mężem i darem cieszenie się ze zdrowego potomstwa. Ojcze Święty jesteś dla mojej rodziny jak najwspanialszy Ojciec. Błagam najgoręcej aby mój syn po otrzymanej promocji lektorskiej nigdy nie zszedł z drogi Pana. Daj mu silną wolę w przeciwnościach losu. Ojcze Święty ja Twoja służebnica jestem pamiętam i czuwam.

 • Magda

  18 maja 2015, 22:19 Proszę o pozytywne zdanie egzaminu na prawo jazdy, odbędzie się w środę o 11.30.

 • Anna

  18 maja 2015, 22:21 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem upraszam Cię o siłę nadzieje miłość. Ześlij na mnie miłość i nadzieję na lepsza jutro

 • Marcin

  18 maja 2015, 23:10 Gorąco proszę o modlitwę w intencji dobrych owoców rekolekcji Domowego Kościoła, które odbędą się w Zamku Bierzgłowskim dniach od 9 do 14 sierpnia. Serdeczne Bóg zapłać!

 • pina

  18 maja 2015, 23:19 Błagam o modlitwę za moja ciężko chora Mamusie. Błagam o jej częściowy powrót do zdrowia.

 • Jadwiga

  18 maja 2015, 23:22 Święty Janie Pawle II proszę o uzdrowienie dla mamy i dla mnie, o zgodę w rodzinie,o nawrócenie dla męża, oddal od nas choroby i wszelkie trudności.

 • Ola

  19 maja 2015, 00:23 Bardzo proszę o modlitę w intencji mojej córeczki Helenki, która zaczęła nagle chorować i nadal nie mamy pewnej diagnozy. O zdrowie dla Niej, o światłość Ducha Świętego dla lekarzy i siłę dla naszej rodziny.

 • Artur

  19 maja 2015, 07:02 Ukochany Panie - błagam uratuj od zguby moja rodzinę i pomóż dzieciom w wyborze ścieżek życia oraz w tej wiadomej Ci od lat sprawie - Boże ufam Twym decyzją i wierzę w dobry los.

 • Krakus

  19 maja 2015, 07:04 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za Twe łaski dla nas wszystkich i błagam o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu obecnych kłopotów życiowych mojej rodziny. Proszę pomóż nam w poprawie zdrowia, nauce, pracy, daj radość życia i mądrego wychowania dzieci oraz o dar podejmowania roztropnych decyzji życiowych. Pomóż szczególnie synowi odnaleźć wokół siebie dobrych ludzi i dostać się na studia oraz córce dostać się do Gimnazjum Salezjanów. Panie proszę odwróć od nas to widmo życiowych niepowodzeń i pomóż w wiadomych sprawach - proszę Cię o to i błagam dla dobra rodziny. Wspomóż nas Panie w tych sprawach.

 • Agnieszka.s

  19 maja 2015, 07:04 Ojcze Święty uproś u Naszego Pana prozbę która jest tak bardzo ważna dla mnie.Proszę o to abym dostała szanse się rowzinąc na płaszczyznie zawodowej ,abym zdobyłafundusze do tego potrzebne i chroń mnie przed pychą i naucz mnie doceniać to co mam i zdobędę w przyszłości.Proszę abym zawsze miała w sobie pokorę i odróżniała dobro od zła .I miała siły i chęci rozwoju na lepsze duchowo jak i zawodowo.Bóg zapłać .

 • Teresa z Krk

  19 maja 2015, 07:24 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, prosze pomóz mi , prosze rozwiaż problem, dodaj wiary, przymnóz błogosławienstwa, ufam, prosze

 • Renka

  19 maja 2015, 09:37 Ojcze Święty z całego serca proszę o zdrowie i dobry wynik badania mojej Cioci Kasi, proszę także o zdrowie dla pozostałych członków mojej rodziny oraz dla siebie. Bóg zapłać

 • anna

  19 maja 2015, 09:44 Ojcze Święty proszę Cię daj mi siłę i wskaż Marcinowi drogę powrotu do domu.

 • Iwona

  19 maja 2015, 10:19 Kochany Ojcze, proszę otocz opieką mojego byłego narzeczonego, którego właśnie zostawiłam, bo w końcu ocknęłam się, że krzywdzę go i samą siebie... Tak bardzo chcę aby ułożył sobie życie na nowo i był szczęśliwy... Proszę daj siłę i mi, bym odnalazła swój sens życia...

 • Małgos

  19 maja 2015, 10:21 Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • Małgoś

  19 maja 2015, 10:22 Kochany Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę i wstawiennictwo w moich prośbach przed Panem Bogiem i Matka Bożą aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Kochany Ojcze błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Uproś u Ducha Świętego dla mnie Dar Mądrości Dar czystego Rozumu, Dar inspiracji, Dar ozywienia tworczego oraz Dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

 • Małgoś

  19 maja 2015, 10:23 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny: "Boże mój Boże i Ojcze dopomóż

 • Karolina

  19 maja 2015, 10:45 Panie Boże pomóz mi być taka jaką chciałbyś, abym była. Daj mi szczescie i pozwól, abym i ja je dawała innym.Dozwól, żeby był przy moim boku mój ukochany i abym mogła z nim stworzyc rodzinę, zeby dał mi szansę, bo jest cudwonym męzczyzną. Postawiłeś go na mojej drodze, a ja go nie doceniłam. Pozwól zebym to naprawiła. Zmień mnie, zebym potrafiła być dla innych, a nie tylko dla siebie. Jezu zajmij się tym.

 • Sylwia

  19 maja 2015, 12:06 Ukochany Ojcze Święty proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i dobre wyniki badań mojej córeczki, proszę Cię pomóź....

 • Syla14

  19 maja 2015, 13:21 św Janie Pawle II- orędowniku spraw polskich , błagam Cię ratuj , pomóż szybko , bo jestem w rozpaczy. Wierzę, że możesz mi pomóc

 • Paweł

  19 maja 2015, 16:43 Ojcze Święty błagam o poprawę mojego zdrowia i mojej rodziny, o poprawę sytuacji finansowej, o znalezienie odpowiedniej kandydatki na żonę, o znalezienie bardzo dobrze płatnej pracy po studiach, oraz o inne Bogu wiadome łaski. Również chciałem podziękować za otrzymane dotychczas łaski, oraz serdecznie przeprosić za wyrządzone szkody, popełnione grzechy...przepraszam.

 • matka

  19 maja 2015, 17:39 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ola

  19 maja 2015, 18:07 Panie, proszę o zdrowie dla Kazika. Miej w opiece jego i moja mamę, która codziennie jeździ do szpitala przez 3 miesiące. Nie mamy już powoli siły i nadziei. Daj ja mojej mamie i mnie. Amen.

 • Klaudia

  19 maja 2015, 18:57 Bardzo proszę o otoczenie mojego nienarodzonego dziecka modlitwą. Bóg obdarzył mnie tak wielką radością a moje serce przepełnia niepokój o jego zdrowie. To maleństwo, które noszę jest dla mnie i mojego męża najważniejsze, dlatego tak bardzo prosimy o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla dziecka.


  Pozdrawiamy i obiecujemy, że odwdzięczymy się wszystkim osobom, które Nas wspierają modlitwą.

 • b......

  19 maja 2015, 19:30 Kochany Ojcze Swiety dziekuje Tobie za wszystkie otrzymane laski od Ciebie blagam o pomoc i modlitwe dla mnie o pozytywne rozwiazanie moich problemow z moim partnerem zeby sie poprawil i przestal naduzywac alkochlu i byl dobrym czlowiekiem zeby wyszlo z niego zlo zeby byl dobrym czlowiekiem .Proze pomuz nam w poprawie zdrowia psychicznego.Prosze o sile i pozytywne uczenie sie jezyka niemieckiego i dobre wyniki w nauce,blagam o wieksze poczucie wlasnej wartosci dla mnie i moich dzieci zebysmy zaczely troszczyc sie tez o siebie.Zebym przestala pali papierosy.Ufam Tobie .

 • Ania

  19 maja 2015, 19:39 Ojcze Święty wybłagaj u Boga łaskę nawrócenia dla Olka.

 • krystyna.lewicka

  19 maja 2015, 19:54 Święty Janie Pawle II proszę Cię wyproś U Pana Boga dla mnie dar pracy - prosi Krystyna. Mniej mnie w Swojej Opiece

 • Z.P

  19 maja 2015, 20:30 Ojcze Święty dziękuję Ci za wstawiennictwo,błagam wstaw się za moimi intencjami,które są Ci wiadome.

 • Ula

  19 maja 2015, 20:42 Ojcze Święty patronie mojej róży o przyszłego współmałżonka proszę cię wyjednaj mi u Boga dobrego męża z którym będę mogła dzieli razem życie. Wspomagaj tez moja kobiecosc bym w mogła być w przyszłości dobrą żoną i matką

 • Patryk

  19 maja 2015, 21:00 Ojcze Święty Janie Pawle II za twoim pośrednictwem proszę cię o siłę dla moich rodziców i bliskich, aby dzielnie stawiali czoła przeciwnością związanych z moją ostrą białaczką limfoblastyczną, oraz proszę cię o szybkie znalezienie dla mnie dawcy szpiku kostnego. Jezu ufam tobie.

 • Angel100

  19 maja 2015, 21:03 Ojcze Święty proszę postaw na mojej drodze "anioła", który pomoże mi uporać się z problemami i udzieli mi wsparcia. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Rafał

  19 maja 2015, 21:27 Ojcze św. pomóż mojej dziewczynie rzucić papierosy, pali jak smok! Gadka nic nie pomaga, Ty możesz jej pomóc. Uwolnij ja z tego nałogu, usuń wszystkie przeszkody, konsekwencje związane z nałogiem. Pomóż jej. Dzięki i pozdrawiam Cię.

 • Gosia

  19 maja 2015, 22:27 Janie Pawle Ojcze Święty dziękuję ci za moją rodzinę, męża,dzieci,obdarz mnie łaską miłości i zdrowia, abym mogła podołać trudom dnia codziennego, oddal ode mnie nieżyczliwe mi osoby, które szukają ze mną zwady i szkalują moje dobre imię

 • Agnieszka.M

  19 maja 2015, 22:31 Boże za wstawiennictwem Twego sługi Jana PawłaII błagam o pozytywne zakończenie problemów zawodowych i rodzinnych.

 • Anna

  19 maja 2015, 23:09 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za kolejny dzień życia. Proszę daj mi siłę na kolejne dni abym mogła uporządkować swoje życie na nowo. Pomóż mi abym mogła zbudować nowy dom w którym będzie panowało szczęście miłość i znowu będziemy rodziną. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • jurek

  19 maja 2015, 23:59 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla mamy oraz dla mnie.Proszę również o poukładanie mego życia abym wiedział
  co dalej mam w swym życiu robić i jakich wyborów dokonać. Jezu ufam Tobie.

 • ona90

  20 maja 2015, 00:37 Boże, proszę Cię, aby M wrócił do mnie, błagam wysłuchaj mnie.

 • o

  20 maja 2015, 02:14 Ojcze Swiety prosze wstaw sie za mnie u Ojca Niebieskiego o Dar wiary ,radosci pracy, wiedzy, umiejetnosci zdrowia abym wiedziala co jest moim powolaniem dziekuje

 • Artur

  20 maja 2015, 07:01 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze i miałbym szansę bardziej pomóc choremu Piotrusiowi. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - błagam Cię pomóż nam i daj wiarę w lepsze jutro.

 • strażak

  20 maja 2015, 07:02 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • Gosia i Artur

  20 maja 2015, 09:45 Święty Janie Pawle II prosimy o zdrowie dla naszego dziecka, które noszę w swoim łonie.

 • teresa z krk

  20 maja 2015, 10:04 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze pomoz mojej siostrze rztuj ja i mnie od slabosci, ochron syna od zlego, ufam.spraw aby maz mnie szanowal, ufam prosze dziekuje

 • Piotruś

  20 maja 2015, 10:21 Kochany Ojcze Święty proszę mniej nas w swej opiece.

 • M.

  20 maja 2015, 10:45 Ojcze Święty proszę rozwiąż tę trudną sytuację

 • elzbieta

  20 maja 2015, 11:11 Ojcze Święty dziękujemy za powrót do domu Reginy i Zofii i za twoim pośrednictwem prosimy Pana Boga o powrót do zdrowia i sił dla nich a
  dla rodziny cierpliwości i miłości w opiece nad nimi.

 • Tiramisu

  20 maja 2015, 11:15 Dziękuję Świety Janie Pawle za opiekę nad moimi synami.Prosze Cie wstawiaj się do Pana Boga za nimi,czuwaj nad nimi w każdej sekundzie ich życia,żeby nie zbłądzili.

 • Alfiusz

  20 maja 2015, 11:44 Św.Janie PawleII.proszę o wstawiennictwo w intencji Michała, Ignacego ,Kingi i Dominika.Niech realizują swoje powołanie zgodnie z wolą Bożą,błogosław im w nauce.

 • Kornelia

  20 maja 2015, 12:00 Panie Boże błagam Cie z całego serca o zdrowie dla mojego przyjaciela Łukasza. Choruje on na raka mózgu, ostatnimi dniami pogorszyło się i grozi mu ryzykowna operacja. Błagam uczyń Cud i uratuj mu życie, on musi żyć, ja bez niego nie dam rady. Ma 24 lata jest taki młody. Błagam z całego serca o modlitwę za niego.

 • Anna

  20 maja 2015, 12:14 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  20 maja 2015, 12:16 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze cie takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  20 maja 2015, 12:17 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • żona

  20 maja 2015, 13:04 Proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie i oddalenie od mojego męża kobiety Magdaleny

 • Urszula

  20 maja 2015, 13:39 Boże Ojcze Mój, Tobie się oddaję z moją przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.
  Dziękuję za wszystkie Łaski jakimi mnie obdarzyłeś.
  Proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny i jej oddanego Św. Jana Pawła II o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji finansowej.
  Pozwól żyć w pokoju radością chwały Bożej.
  Jezu ufam Tobie.

 • Tomek

  20 maja 2015, 13:56 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię z całego serca o zdrowie i szczęście dla mojej kochanej rodziny, o to abym zdał mature o abym po stracie dziewczyny odnalazł nową która pokocha mnie takiego jakim jestem.

 • Artur

  20 maja 2015, 14:17 Boże Ojcze w Trójcy Świętej - błagam Cię Panie pokochaj moją rodzinę i daj nam radość życia i szczęście o które błagamy Cię od lat - amen

 • Marek

  20 maja 2015, 14:47 Ojcze Święty! Straciłem nadzieję, nie wiem co dalej robić. Nie proszę o nic za darmo, proszę tylko o wyciągnięcie ręki z pomocą. Nie mam pomysłu na to, jak wyjść z moich problemów. Chcę żyć, daj mi Ojcze Święty nadzieje na w miarę spokojne życie. Tyle razy mi pomogłeś - ufam Tobie.

 • meidious

  20 maja 2015, 15:10 Ojcze Święty,
  Proszę o wsparcie i wstawiennictwo.
  O 17;30 zdaję dziś ustną maturę z języka polskiego.
  Proszę o Ducha Świętego i łaskę spokoju.

 • matka

  20 maja 2015, 15:41 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Dorota R.

  20 maja 2015, 17:00 Boże dziękuje Ci za dotychczasowe laski.Nie brakuje mi niczego dla siebie.Proszę Cie w intencji mojej kuzynki która razem ze swoim chłopakiem chcą dopuścić się ciężkiego grzechu jakim jest in- vitro.Blagam Cie za wstawiennictwem Błogosławionego Jana Pawła II,nie pozwól jej upaść tak nisko.Proszę Cie nie pozwól zabić jej tych maleńkich bezbronnych dzieci.Niech się o pamięta.

 • Artur

  20 maja 2015, 17:02 Boże Ojcze Wszechmogący, Święty Janie Pawle, Święty Florianie - błagam Was ulitujcie się nad losem mojej rodziny i proszę dajcie nam szansę w zachowaniu zdrowia, nauce, zdrowiu i wiadomej sprawie. Błagam pomóżcie nam i dajcie radość życia.

 • Krakus

  20 maja 2015, 17:27 Ukochany Panie - błagam uratuj od zguby moja rodzinę i pomóż dzieciom w wyborze ścieżek życia oraz w tej wiadomej Ci od lat sprawie - Boże ufam Twym decyzją i wierzę w dobry los.

 • Kasia i Rafał

  20 maja 2015, 18:53 Ojcze Święty Janie Pawle II z całego serca prosimy cię o otrzymanie łaski macierzyństwa, oraz o zdrowie dla nas a także rodziców Mirosławy i Andrzeja.Usłysz moja modlitwę i błaganie. Amen

 • ZP

  20 maja 2015, 19:26 Święty Janie Pawle II Kochany Rodaku wstaw się u Najświętszej Panienki Królowej Polski,aby sprawiła aby w niedzielę Naród Polski się opamiętał i zagłosował za prawdą,pod obecnym rządem naród polski zginie,wstaw się także za moimi intencjami.

 • Ewa

  20 maja 2015, 19:49 Święty Janie Pawle II, proszę o kolejną szansę spotkania dobrego i kochającego mężczyzny, rozpoznanie miłości i założenie rodziny. Proszę Cię o zdrowie dla moich rodziców i pokój w sercu.

 • PawełH

  20 maja 2015, 20:02 Święty Janie Pawle II błagam Ciebie o wstawiennictwo u Boga, aby dodał mi sił i odwagi abym wreszcie skończył ze swoim marnym życiem ponieważ jestem nikim, nic nie osiągnąłem i do niczego nie dojdę. Błagam tylko o to, lepiej było by jakbym w ogóle się nie urodził, co potrafię robić to tylko grzeszyć. Nawet pracować nie potrafię bo nie mam pracy po studiach, czuję się osamotniony, załamany, zdesperowany bo wiem, że i tak się już nic nie zmieni. Codziennie się modlę o swoją śmierć, bądź o odwagę bo tak dłużej już nie wytrzymam. Nie ułożyło mi się w życiu, przeszkadzam wszystkim, nawet rodzicom bo jestem na ich utrzymani, zdrowie też kuleje, nie widzę żadnej perspektywy rozwoju, dwa kierunki studiów skończone, a i tak wylądowałem na bezrobociu, stoję w miejscu od pół roku i widzę tylko jedno wyjście z tej patowej sytuacji... skończyć wreszcie ze sobą (a piekło? Piekło to mam tutaj na ziemi, każdą sekundę, minutę, godzinę).

 • Alicja

  20 maja 2015, 20:58 Święty Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę w znalezieniu dobrego, uczciwego, wykształconego mężczyzny który zostanie moim mężem i z którym wezmę ślub kościelny na którym tak bardzo mi zależy. Tylko Ty wiesz jak bardzo pragnę mieć szczęśliwą rodzinę z dziećmi. Tak bardzo dziękuję Ci za to co mam, to za sprawą Twojego wstawiennictwa. Święty Janie Pawle II nie pozwól żebym była sama. Dopomóż mi proszę.

 • przyjaciel

  20 maja 2015, 21:01 Panie Boze Szukam Ciebie
  . Duzo zlego zrobilem w swoim zyciu. Prosze o wybaczenie.
  Prosze o rady o pomoc. Nie moge juz wiecej robic krzywdy swoim najblizszym.
  Prosze Pomoz mi.

 • Angel100

  20 maja 2015, 21:45 Ojcze Święty proszę o pomoc dla mnie i córeczki - o ochronę i błogosławieństwo w czasie sprawy sądowej. Proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla córeczki oraz szybki powrót do domu. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  20 maja 2015, 21:46 Ojcze Święty proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w rodzinie. Dziękuję za uratowanie córeczki oraz pozostałe łaski.

 • Mamut

  20 maja 2015, 21:56 Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem proszę o opieką nad moją córką , żeby nie zbłądziła i żeby otaczała się tylko dobrymi ludzmi. Proszę o to by pomóc Jej w znalezieniu swojego miejsca w życiu oraz o dat wiary. Powierzam Jej los Miłosierdziu Bożemu . Jezu ufam Tobie.

 • Anna

  20 maja 2015, 22:01 Święty Janie PAwle II za Twoim pośrednictwem proszę o błogosławieństwo dla mnie i moich najbliższych. Tak bardzo nie chce być sama. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Agnieszka

  20 maja 2015, 22:33 Św Janie Pawle II proszę o światło Ducha Świętego w rozeznaniu woli Bożej oraz o łaski potrzebne do jej pełnienia.

 • izabela

  20 maja 2015, 23:04 Ojcze Swiety prosze o modlitwe za moje malzenstwo,ktore jest w rozpadzie.Tak bardzo bym chciala ,aby maz wrocil do nas.Bog zaplac

 • zona

  20 maja 2015, 23:12 Ojcze Swiety prosze z calego serca o modlitwe za mojego meza ktory zostawil nas dla innej kobiety o imieniu Katarzyna.Czekamy na jego milosc i powrot do domu

 • agaszar1

  20 maja 2015, 23:13 Ojcze Święte proszę cie o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz bardzo Cie prosze o szczęśliwą wzajemną miłość dla siostry Anity. Aby szcześliwie ułoży sobie życie i aby juz nie cierpiała. prosze wstaw sie za nią i za naszym zdrowiem

 • Robert

  20 maja 2015, 23:54 Święty Janie Pawle II dziękuje za zdanie egzaminów ustnych błagam wstaw sie za mną u Jezusa Chrystusa aby wysychał moich błagań oto bym zdał maturę i następny egzamin proszę o znalezienie dobrej dziewczyny,proszę pomóż mi w pracy abym nie zmarnował tego awansu spraw proszę aby te moje życie nabrało sensu i błagam błogosław mi w moim życiu bo wszystko mogę w tym Który mnie umacnia !!!

 • Robert

  20 maja 2015, 23:59 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga za Adrianem aby zmienił swoje postępowanie przestał pić alkohol i zaczął żyć nowym życiem lepszym

 • Robert

  21 maja 2015, 00:07 Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski za te całe dobro kocham cie Jezu choć tak często cie ranie pomóż mi się zmienić Dziękuje Ojcze Święty za motywacje i siły błagam wstaw sie u Boga za mną i moja rodzinom aby w końcu zaczęło sie nam układać błagam o jeszcze jedno spraw żeby spełniło sie moje marzenia ty wiesz jakie M..... k........ Błagam

 • kasia

  21 maja 2015, 01:21 Ojcze Sw proszę Cię o pomoc,o łaskę małżeństwa z meżczyzną o którym wiesz,proszę o łaskę założenia rodziny i pracę.

 • Artur

  21 maja 2015, 07:35 Boże Ojcze Wszechmogący, Wszyscy Święci i Życzliwi - dziękuję Wam za opiekę nad rodziną i błagam o łaski zdrowia, nauki, pracy oraz wiadomych Wam życiowych spraw. Proszę pomóżcie mojej rodzinie w tym trudnym okresie naszego życia - Bóg zapłać

 • Krakus

  21 maja 2015, 07:36 Panie proszę ulecz mego syna i pozwól mu zdobyć wykształcenie i przyjaciół a nam razem z nim cieszyć się radością życia i obcowania z Bogiem.
  Panie błagam pozwól nam spełnić nasze marzenia i radować się wspólnym, rodzinnym szczęściem ku chwale Twojej.

 • Teresa z Krk

  21 maja 2015, 07:51 Swiety Janie Pawle II prosze pomóz mi prosze daj sile prosze poblogoslaw, prosze pomoz mi , kochany Ojczulku prosze , błągam, prosze,spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby jego rodzina mnie doceniala, ufam, dziekuje.

 • Agnieszka

  21 maja 2015, 09:02 Ojcze Św.proszę Cię o Łaskę Uzdrowienia dla mojego synka Kubusia. Proszę o wstawiennictwo. d4

 • Błagająca mama i babcia

  21 maja 2015, 10:47 Najukochańszy Ojcze Św. Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla moich bliskich i dla mnie. Wyproś mi u Pana Boga Wszechmogącego, Jego Najdroższego Syna, Ducha Świętego i Matuchny Najdroższej. Proszę o Światło, dary. owoce i łaski Ducha Świętego dla mojej córki Beatki, jej dzieci Kasi i Madzi i męża Bogdana oraz dla mnie. Pomoc w pracy, bezpieczeństwo, pomoc w nauce. O zdrowie dla nas wszystkich. O dalszą kontynuację studiów dla Madzi. O bezpieczeństwo w podróży. O głęboką wiarę, miłość i zgodę w rodzinie. O wytrwanie w trzeźwości dla zięcia. Pomóż nam Ojcze Święty. Wstaw się za nami u Matuchny Najdroższej i Jej Ukochanego Syna. O pokój w naszej Ojczyźnie i na świecie. Ojcze Święty wysłuchaj moich próśb i wstawiaj się za nami. Proszę o zdrowie dla całej rodziny.

 • mama

  21 maja 2015, 10:58 ukochany Ojcze Święty, z całego serca dziękuje za wszelkie dobro jakie otrzymuje ja i moja rodzina, proszę cię o nieustanne wstawiennictwo za całą moją rodziną a w szczególności w intencji mojej córki, proszę dla niej o łaskę wiary , proszę o zdrowie i mądrość życiową i żeby spotkała na swojej drodze człowieka z którym będzie mogła spokojnie przejść przez życie

 • Piotr

  21 maja 2015, 11:52 Ojcze Święty JP II ufam Tobie i jednocześnie proszę, abym podołał roli ojca, żeby udało mi się nauczyć języka angielskiego w taki sposób abym utrzymał pracę i mógł spokojnie zyć z rodziną.

 • Rafał

  21 maja 2015, 12:06 Proszę Cię Ojcze św. daj mi i Pawłowi dobrą pracę, odkąd pamiętam zawsze miałem kłopoty z pracą. Niech to się w końcu skończy, pomóż mi i pozdrawiam Cię.

 • Bogusia

  21 maja 2015, 13:02 Ojcze Święty proszę o potrzebne łaski mojemu wnukowi Mateuszowi, by mógł przezwyciężyć kłopoty w nauce i nadrobić zaległości by otrzymać promocje do klasy następnej.

 • Patrycja

  21 maja 2015, 13:59 Witam, w najbliższą sobotę biorę ślub (23.05.2015) i bardzo proszę o modlitwę za całe to wydarzenie, za gości, a zwłaszcza za najbliższą zwaśnioną rodzinę o pokój serca i pojednanie.
  Dziękuję mocno, to dla mnie ważne

 • Piotruś

  21 maja 2015, 14:38 Kochany Ojcze Święty dziękuję Ci za To że mój synek jest zdrowy i się dobrze rozwija. Dziękuję za wszystko.

 • michal19

  21 maja 2015, 14:53 Kochany Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wyproś łaski, dla naszych bliźnich i dla nas.
  Wierzymy w moc naszej wspólnej modlitwy i w Twą zbawienną pomoc.
  Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski,o które się modlimy, i które do Ciebie zanosimy: - prosimy o zdrowie, Bożą Opiekę oraz Opiekę Matki Najświętszej dla wnuków Aleksandry i Filipa z okazji ich urodzin oraz o dary Ducha Świętego dla całej naszej rodziny. Uproś też dary umocnienia naszej wiary w rodzinie, nadziei i miłości. Dlatego Panie Jezu, pełni ufności, prosimy Cię o łaskę wysłuchania i obdarzenia tym, o co się modlimy za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II.
  Wysłuchaj nas Panie. Amen

 • Bożena i Piotr

  21 maja 2015, 14:58 Święty Janie Pawle II! Nasz Umiłowany Ojcze ! Pomóż nam wzrastać w wierze, umacniaj naszą nadzieję i miłość. Pomóż nam zostać rodzicami.

 • DBS

  21 maja 2015, 15:49 Przez wstawiennictwo św.Jana Pawła II o oddalenie z moich dróg złego i pokonanie wszystkich narosłych trudności.

 • Aneta

  21 maja 2015, 15:53 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o uratowanie Mojego Małżeństwa (Anety i Mirka ) abyśmy się opamiętali i nie doszło do rozprawy rozwodowej 15 czerwca. Abyśmy wròcili do Siebie pomimo wszystkich sprzeciwności , proszę ratuj Nasze małżenstwo ktore trwa nie cale 2 lata.
  Dziękuje Ojcze Święty!

 • matka

  21 maja 2015, 16:51 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Błagająca matka

  21 maja 2015, 17:27 Święty Janie Pawle II błgam za Twoim pośrednictwem Boga o pracę dla moich bezrobotnych córek.

 • lena

  21 maja 2015, 17:50 Święty Janie Pawle II błagam Cię/ Proszę Cię o wyproszenie łask pomocy w życiu zawodowym i osobistym.
  By mój syn Dawid został przyjęty do pracy wymarzonej/właściwej pracy , gdzie będzie otoczony życzliwymi ludźmi ... spokojnie pracował ... oraz pozna w końcu swą przyszłą żonę.
  Amen

 • Barbara

  21 maja 2015, 18:31 Ojcze Święty Janie Pawle II, proszę cię o dobrego męża, postaw tego mężczyznę na mojej drodze życiowej. Jeśli jest nim Oskar, pokieruj naszą znajomością w odpowiedni sposób, zaopiekuj się nami.

 • żona

  21 maja 2015, 19:38 Proszę o modlitwę o uwolnieni mojego męża Janusz z alkocjolizmu i nawrócenie abyśmy mogli być prawdziwą rodziną

 • Ania

  21 maja 2015, 19:47 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga za mego chorego męża - o zdrowie, zdrowie dla mnie i dzieci,o pracę i godne życie

 • Z.P

  21 maja 2015, 21:02 Swięty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo za moimi intencjami u Pana.Kochany Rodaku Ojczyzna Prosi Cię o Pomoc wstaw się u Królowej Polski,Najświętrzej Panienki.

 • Angel100

  21 maja 2015, 21:59 Ojcze Święty proszę o opiekę i pomoc w ciężkich chwilach - o zrozumienie i wsparcie. Proszę o ochronę na sprawie sądowej dla mnie i dziecka, które już tyle wycierpiało. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  21 maja 2015, 22:15 Święty Janie Pawle II dziękuję CI za kolejny dzień życia proszę o siłę nadzieję i miłość na kolejne dni. Proszę o miłość abym mogła stworzyć moim dzieciom znowu normalny ciepły dom. Tak bardzo bym chciała aby mój mąż wrócił do nas do rodziny. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Joanna

  21 maja 2015, 22:47 Proszę o potrzebne łaski dla Anny,Michała, Andrzeja, Ewy i Joanny oraz moich bliskich.

 • Teresa z Krk

  22 maja 2015, 07:22 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby syn docenial, spraw abym była spokajna, szcesliwa, spraw , przymnóz mi wiary, ufam, prosze

 • eva

  22 maja 2015, 09:54 Kochany Jezu ufam Tobie.

 • siostra

  22 maja 2015, 10:05 Pokornie proszę o modlitwę do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Faustynę o wyjście z nałogu narkotycznego mojego brata Adriana i o jego nawrócenie.

 • Polak

  22 maja 2015, 10:13 Św. Janie Pawle II, wielki patrioto i orędowniku pokoju spraw aby Polacy przebudzili się z letargu zanim będzie za późno. Niech ten chocholi taniec wreszcie się zakończy. Niech nastąpi przebudzenie i wolna Polska! Wyzwól nas siłą swojego wstawiennictwa z niewoli i samozatracenia. Niech zbliżające się wybory prezydenckie będą początkiem rodzącej się po raz kolejny wolności ojczyzny - tym razem prawdziwej wolności. Patriotyzm w Polakach musi ożyć, musi!

 • żona

  22 maja 2015, 10:14 Miłosierny Boże dziękuję Ci że trwasz przy moim mężu Marku w jego ciężkiej chorobie że udzieliłeś mu łaski nawrócenia i że dajesz mu siły w modlitwie. Boże kocham Cię, ufam Tobie i wierze w Twoje Miłosierdzie

 • LENA

  22 maja 2015, 10:30 Święty Janie Pawle II proszę wyproś u Boga w Trójcy Jedynego ,Jezusa Miłosiernego i jego Matkę o przyjęcie moIch modlitw.i Łaski BożeJ dla mojego syna Dawida, by znalazł w końcu pracę, by wreszcie założył rodzinę, by wreszcie doznał szczęścia w życiu osobistym i zawodowym. .Wypędz z rodziny szatana i złe duchy.Ojcze Święty módl się za mojego syna Dawida.
  Wyproś błagam dla mojego syna łaskę pomocy.Amen

 • Anna

  22 maja 2015, 10:43 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  22 maja 2015, 10:45 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o nawrocenie i uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  22 maja 2015, 10:46 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Magda

  22 maja 2015, 11:29 blagam o miodlitwy: o wyrwanie Michala i Marcina z bagna i zaprzestania krzywdy sasiadow;ofiarowanie w tej intencji Komunii Sw.

 • ulka

  22 maja 2015, 11:48 Ukochany Ojcze Święty, pokornie proszę o zdrowie w rodzinie, opiekę i błogosławieństwo, mądrość i rozwagę w podejmowaniu decyzji życiowych, wlej otuchę i nadzieję w nasze serca w chwilach trudnych, pokieruj nas, abyśmy potrafili się mądrze wspierać wzajemnie.

 • anita

  22 maja 2015, 11:58 Prosze o modlitwe za mame aby sw. Jan Paweł ll pomógł wyjsc jej z nałogu przez ktory malo nie straciła zycie .Aby szatan ktory kusi ja do tego odsunoł sie od niej daleko i nigdy juz do niej nie wrocił.

 • ala

  22 maja 2015, 12:19 Św. Janie Pawle II, błagam za Twoim wstawiennictwem Boga Ojca o uwolnienie męża od alkoholizmu i uratowanie mojej rodziny. Proszę pokornie o to, by mąż się opamiętał i zobaczył, co w życiu jest najważniejsze. Duchu św. udziel mojemu mężowi darów potrzebnych do nawrócenia.

 • żona

  22 maja 2015, 12:22 Święty Janie Pawle II proszę wyproś u Boga Ojca, Jezusa Miłosiernego i jego Matkę o wysłuchanie moich modlitw i pokornych próśb w intencjach Tobie znanych. Błagam. Jezu ufam Tobie.

 • Artur

  22 maja 2015, 12:46 Boże Ojcze Wszechmogący, Panie Świata - dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i błagam o łaski zdrowia, nauki i pracy oraz w tej wiadomej Ci od kilkudziesięciu lat sprawie. Proszę pomóż mym dzieciom dostać się do Gimnazjum Salezjan i AGH lub UJ oraz daj im wiarę w swoje własne siły i otocz życzliwymi i dobrymi ludźmi. Błagam Cię panie o te łaski i dary na dalsze życie - amen.

 • Krakus

  22 maja 2015, 12:46 Panie proszę ulecz mego syna i pozwól mu zdobyć wykształcenie i przyjaciół a nam razem z nim cieszyć się radością życia i obcowania z Bogiem.
  Panie błagam pozwól nam spełnić nasze marzenia i radować się wspólnym, rodzinnym szczęściem ku chwale Twojej.

 • Piotruś

  22 maja 2015, 12:57 Kochany Ojcze Święty dziękuję za wszystkie laski, proszę blogoslaw mojej rodzinie na każdy dzień.

 • matka

  22 maja 2015, 15:40 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • jk

  22 maja 2015, 15:47 Boże daj siłę mojemu synowi aby zakończył pomyślnie egzaminy aby i on zaznał szczęścia. Proszę o wsparcie duchowe i modlitwę. Ufam ,że gdy się prosi to jest dane. Dziękuję

 • zofia

  22 maja 2015, 15:53 Błagam miłosierny Boże ulituj się nad nami, uwolnij męża od alkoholizmu, który niszczy naszą rodzinę, proszę, abym nie zwątpiła. Pomóż Jezu.

 • kasiek

  22 maja 2015, 19:23 Ojcze swiety pomóż mi uporac sie z moimi problemami. :(

 • kasiabalcerzak

  22 maja 2015, 20:24 Ojcze święty proszę ciebie o modlitwę w intencji odzyskania miłości mojego męża do mnie oraz naprawę moich stosunków między nasza córka amelka

 • małgorzata

  22 maja 2015, 20:36 ukochany Ojcze Święty proszę Cię z całego serca otocz opieką moją córkę, dodaj jej wiary i siły do pokonywania codziennych trudności, otaczaj dobrymi i życzliwymi ludźmi, strzeż przed złem i czuwaj nad nią każdego dnia.Dziękuję bardzo za wszelkie dobro jakie przez Ciebie doświadczamy,

 • Anna

  22 maja 2015, 20:45 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem pragnę prosić o dar miłości i zrozumienia. Proszę wskaż mi jaką droga życia mam podążać nie umiem już ratować mojej rodziny. Cały czas walczę ze sobą aby nauczyć się żyć w nowym życiu. Tak bardzo czuję się samotna i zagubiona. Proszę pomóż w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • DOROTA

  22 maja 2015, 20:51 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko

 • malgorzata

  22 maja 2015, 21:12 Ojcze sw,prosze o wszelakie łaski dla Dariusza dużo zdrowia ,cierpliwosci wiary w siebie oraz o natchnienie dla Agnieszki podczas pisania pracy magisterskiej

 • Angel100

  22 maja 2015, 21:42 Ojcze Święty proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne - o siłę w walce z przeciwnościami. Proszę o odzyskanie spokoju i wiary w lepsze jutro. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Justyna

  22 maja 2015, 23:18 Proszę wszystkich o modlitwę aby sytuacja wiadoma Bogu się zmieniła.

 • Justyna

  22 maja 2015, 23:21 Proszę o modlitwę aby sytuacja w której się znajdujemy dzisiaj się zmieniła.Boże pomóż nam

 • Justyna

  22 maja 2015, 23:24 Proszę o modlitwe za nas aby sytuacja beznadziejna w której się znajdujem się zmieniła.Niech Bóg pomoże nam.

 • Justyna1234

  22 maja 2015, 23:38 Proszę o modlitwe w intencji u Boga wiadomej.Święty Janie Pawle II módl się za nami.Jezu nie opuszczaj nas.Pomóz nam..

 • matka

  23 maja 2015, 06:42 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • mama Julii

  23 maja 2015, 09:44 Ojcze Swiety prosze o uzdrowienie mojej corki Julii ktora choroje na epilepsie,porazenie mozgowe,wodoglowie.A mi daj sile w walce o jej zdrowie.

 • Wioleta

  23 maja 2015, 14:10 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o uzdrowienie dla dziecka jeszcze nienarodzonego z wadą serca.

 • Artur

  23 maja 2015, 14:34 Ukochany Panie - dziękując Ci za otrzymane dary cudownej rodziny, błagam Cię o łaski dla niej w codziennym życiu: zdrowia, nauki, pracy i tej Tobie wiadomej. Pomóż żonie zdać dzisiaj trudny egzamin, synowi dostać się na wymarzone studia i odnaleźć przyjaciół i sens życia oraz córce dostać się do Gimnazjum Salezjanów i mieć udaną wycieczkę do Rzymu i Wenecji. Panie błagam pamiętaj o naszych prośbach i wspieraj nas i całą rodzinę - amen.

 • Brochol

  23 maja 2015, 14:36 moja żona jest satanistką i wciągnęła w to córke.Prosze o modlitwę za ich dusze.

 • Iwona

  23 maja 2015, 15:48 Najukochańsz Święty Janie Pawle błagam Cię o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojego jedynego synka Kamila, błagam Cię nad całe moje życie. Spraw, aby znowu zaczął cieszyć się życiem. Wierzę, że twoje wstawiennictwo pomoże Kamilkowi.

 • Ewelina

  23 maja 2015, 16:15 Kochany JP, zawierzam Ci moje zycie, prosze Cie o zeslanie na mnie sil ducha sw,prosze cie zebym zasze byla pod ochrona i nigdy nie zostala na na lodzie

 • kasia

  23 maja 2015, 18:20 Święty Janie Pawle II Tobie zawierzam moje życie, proszę pomóż nam w trudnej sytuacji. Pozwól, aby w naszym życiu powróciła radość. Dziękujemy za Twoją opiekę i wstawiennictwo. Kasia i Mariusz.

 • PawełH

  23 maja 2015, 18:49 Święty Janie Pawle II błagam Ciebie o wstawiennictwo u Boga w sprawie uzdrowienia mojego życia i mojej rodziny. Błagam Ciebie o pomoc w znalezieniu bardzo dobrze płatnej, wymarzonej i upragnionej pracy po studiach. Błagam Ciebie o pomoc w poprawie mojego stanu zdrowia i mojej rodziny. Błagam Ciebie o znalezienie odpowiedniej kandydatki na żonę. Błagam Ciebie o pomoc w nakierowaniu mnie jaką mam iść drogą przez życie. Błagam Ciebie o stabilizacje finansową dla mojej rodziny. Błagam Ciebie o pomoc z głupimi myślami. Błagam Ciebie o pomoc w innych sprawach Bogu wiadomych. Dziękuję z całego serca za dotychczas otrzymane łaski. Ojcze Święty dopomóż.

 • Mariusz

  23 maja 2015, 19:35 Święty Janie Pawle II proszę o zdrowie, żebym mógł być zdrowy.

 • DOROTA

  23 maja 2015, 20:35 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko.

 • k

  23 maja 2015, 20:35 Jezu ufam Tobie

 • Ela

  23 maja 2015, 21:48 Z całego serca proszę Cię Panie o łaskę dla mojej córki, aby odnalazła wreszcie miłość i szczęście-mężczyznę, którą ją pokocha i którego ona pokocha.Ześlij na nią Panie łaskę małżeństwa i szczęśliwego życia rodzinnego. Ufam Ci Panie i wierzę w Twoje miłosierdzie.Dziękuję Ci Panie, że jesteś przy mnie.

 • Paweł

  23 maja 2015, 21:54 Panie Boże dziękuję za wszystkie Łaski udzielone naszej rodzinie, proszę o udaną operację. Święty Janie Pawle II módl się za nami.

 • Angel100

  23 maja 2015, 21:55 Ojcze Święty proszę o nawrócenie mojej córeczki, o zdrowie psychiczne i fizyczne dla dziecka.Proszę o pomoc w postawieniu trafnej diagnozy i zastosowania skutecznego leczenia. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  23 maja 2015, 22:07 Ojcze Święty z całego serca proszę o uporządkowanie życia osobistego i zawodowego. Proszę o kochającą się rodzinę i pracę na cały etat. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • sylwia

  23 maja 2015, 23:25 prosze pomoz mi zeby mnie noga nie bolala prosze o pomoc o uzdrowienie prosze

 • Anna

  24 maja 2015, 00:00 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o siłę do życia i miłość której tak bardzo mi brakuje. Tak bardzo czuję się samotna i opuszczona. Proszę Cie o wsparcie i silę na dalsze dni życia

 • Zuza

  24 maja 2015, 02:11 Matko Boża i św. Janie Pawle II, pobłogosławcie proszę mi i mojej córce, bym znalazła jeszcze dobrego męża, który będzie dla niej jak ojciec, aby wychowywała się w pełnej rodzinie.

 • Wanda

  24 maja 2015, 05:41 Ojcze Swiety dopomoz mnie grzesznicy wyjsc z trudnej sytuacji zyciowej. Przebacz mi moje winy. Miej w opiece mojego syna i synowa. Amen

 • matka

  24 maja 2015, 06:18 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Teresa z Krk

  24 maja 2015, 07:14 Świety Janie Pawle II prosze daj sile blagam, ratuj ze słabości nałogów, prosze daj zdrowie, ufam, prosze pomóz mi.Spraw aby Dobry Bog otoczył mnie opiką swa, pomóz, ufam

 • Artur

  24 maja 2015, 07:17 Ukochany Panie - dziękując Ci za otrzymane dary cudownej rodziny, błagam Cię o łaski dla niej w codziennym życiu: zdrowia, nauki, pracy i tej Tobie wiadomej. Pomóż żonie aby udała się operacja i rehabilitacja ręki, synowi dostać się na wymarzone studia i odnaleźć przyjaciół i sens życia oraz córce dostać się do Gimnazjum Salezjanów i mieć udaną pielgrzymkę-wycieczkę do Rzymu i Wenecji. Panie błagam pamiętaj o naszych prośbach i wspieraj nas i całą rodzinę - amen.

 • Krakus

  24 maja 2015, 07:18 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze i miałbym szansę bardziej pomóc choremu Piotrusiowi. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - błagam Cię pomóż nam i daj wiarę w lepsze jutro.

 • strażak

  24 maja 2015, 07:19 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • kaisa m.

  24 maja 2015, 09:02 Ojcze Święty proszę Cie z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. o dobry tydzień abym zalicyzła kolowkiumz technik cieplnych 28.05 z maszynoznastwa kolokwium , 290.5 z kolowkiumz tokszykolgii, list z jezyka angielskeig. o dobrych ludzi na mojej drodze. jestem zalmana. Bardzo mi na tym zależy.

 • jolanta

  24 maja 2015, 10:18 intencja za syna adama

 • Anna

  24 maja 2015, 11:54 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  24 maja 2015, 11:56 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  24 maja 2015, 11:57 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • k

  24 maja 2015, 13:16 Jezu ufam Tobie

 • ulka

  24 maja 2015, 16:17 Ukochany Ojcze Święty, proszę o łaskę otuchy i nadziei dla syna, postaw na jego drodze mądrą uczciwą dziewczynę, która pokocha go takim jaki jest.

 • amelka balcerzak

  24 maja 2015, 17:58 Proszę o to aby cała rodzina z dziadkami mnie bardziej bo teraz tego nie czuć proszę Janie Pawle 2

 • Kasia balcerzak

  24 maja 2015, 18:19 Kochany Ojcze Św proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego kochanego taty.

 • małgorzata

  24 maja 2015, 19:41 Święty Janie Pawle II proszę o zdrowie dla Małgorzaty,Joanny ,o dary Ducha Św.dla Patrycji i uzdrowienie jej wzroku

 • Anna

  24 maja 2015, 20:32 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa ześlij na mnie miłość nadzieję na lepsze jutro. Tak bardzo czuje się samotna. Moje małżeństwo sie rozsypało mąż wybrał wolność dzieci są juz duże i nie potrzebuję mnie aż tyle co kiedyś - a ja jestem sama i czuję się opuszczona - dlatego proszę o miłość - w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Justyna

  24 maja 2015, 21:26 Święty Janie Pawle || proszę Cie wysłucaj mych modlitw nie sa czeste ale z calego serca proszę Cie o zdrowie,sile do codziennej pracy,abym wychowała swojego syna na porządnego człowieka by nic złego juz nam się nie przytrafiło,by cala moja rodzina mogła żyć godnie i w zdrowiu. Odszedł ode mnie mój partner Bóg zapewne wie dlaczego on mne Kocha ale jest jedno ale dla niego... Jeżeli jest dla nas szansa pomóż mi proszę.

 • Angel100

  24 maja 2015, 21:26 Ojcze Święty proszę o pomoc i ochronę przed nieprzyjaciółmi - o wsparcie w ciężkich chwilach.Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  24 maja 2015, 21:28 Ojcze Święty proszę o łaskę pracy na cały etat i uregulowanie sytuacji zawodowej.Proszę o łaskę odnalezienia spokoju i miłości, proszę o wskazówkę jak dalej postępować. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Artur

  24 maja 2015, 22:11 Panie ocal moją rodzinę przed zgubą - błagam zrób to dla nas.

 • Piotr

  24 maja 2015, 22:53 Ojcze Święty. Proszę o to bym wytrwał w walce o moje małżeństwo, o uratowanie rodziny od rozpadu i odbudowanie więzi z żoną. Proszę Cię o wszelkie łaski potrzebne dla nas w tym ciężkim okresie. O to bym miał też pracę, bym dał radę wyjść z długów.

 • Małgorzata

  24 maja 2015, 23:25 Ojcze Święty wstaw się proszę u naszego ojca w niebie za moim nienarodzonym jeszcze dzieckiem aby urodziło się całe i zdrowe ,pomimo tego co mówią lekarze, którzy nie dają żadnych szans mojemu maleństwu.Błagam .....

 • katarzyna

  24 maja 2015, 23:31 Święty Ojcze dziękuję Ci za dary Ducha Świętego dla naszego narodu za Twoim Ojcze wstawiennictwem zaniosłeś te prośby narodu przed tron naszego Pana Jezusa Chrystusa. Dziekuję Ci za otrzymane łaski i błagam wstawiaj się Ojcze Święty o wyproszenie dalszych łask dla moich dzieci. O założenie szczęśliwej rodziny mojej córce i rozpatrzenie powołania życiowego mojego syna. Błagam o zdrowie dla nas i siłę do pracy.

 • Ella

  24 maja 2015, 23:37 Ojcze Swiety prosze z calego Serca o modlitwe za mnie I moja rodzine,o pomoc w sprawach malzenskich bysmy mogli byc szczesliwi . Bym ja sama mogla odnalesc szczescie I radosc w Sobie I cieszyc sie tym co mam bym nie tracila nadziei.wiele trudnych spraw pojawilo sie w maim zyciu z ktorymi sobie nie radze prosze o pomoc ,Prosze uslysz moje wolanie ,Jezu ufam Tobie ,,,

 • teresa z krk

  25 maja 2015, 05:32 swiety Janie Pawle II miej mnie w swej opiece.upros u Boga Ojca sile dla mnie.ufam.prosze

 • Artur

  25 maja 2015, 08:10 Ukochany Panie - dziękując Ci za otrzymane dary cudownej rodziny, błagam Cię o łaski dla niej w codziennym życiu: zdrowia, nauki, pracy i tej Tobie wiadomej. Pomóż żonie aby udała się operacja i rehabilitacja ręki, synowi dostać się na wymarzone studia i odnaleźć przyjaciół i sens życia oraz córce dostać się do Gimnazjum Salezjanów i mieć udaną pielgrzymkę-wycieczkę do Rzymu i Wenecji. Panie błagam pamiętaj o naszych prośbach i wspieraj nas i całą rodzinę - amen

 • Krakus

  25 maja 2015, 08:11 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze i miałbym szansę bardziej pomóc choremu Piotrusiowi. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - błagam Cię pomóż nam i daj wiarę w lepsze jutro.

 • mama

  25 maja 2015, 09:03 ukochany Ojcze Święty, w dniu rocznicy urodzin mojej córki pragnę serdecznie podziękować za wszystkie łaski jakie otrzymujemy, proszę Cię Ojcze Święty o nieustanne wstawiennictwo za nami, proszę daj mojej córce zdrowie,przywróć łaskę wiary, pomóż w tym trudnym życiu odnaleźć właściwą drogę, otaczaj życzliwymi ludźmi, dodaj sił do ukończenia trudnych studiów i pomóż w starcie w dorosłe życie, spraw aby na swojej drodze spotkała dobrego człowieka z którym mogłaby założyć szczęśliwą rodzinę a nam rodzicom dodaj sił żebyśmy mogli być dla swojego dziecka wsparciem.Proszę wstawiaj się za nami

 • anna

  25 maja 2015, 09:34 Święty Janie Pawle II ratuj nas , błagam pomóż uratować naszą firmę przed bankructwem ,Duchu Święty proszę pomóż.

 • k

  25 maja 2015, 10:29 Jezu ufam Tobie

 • Anna

  25 maja 2015, 10:37 Błagam o modlitwę za moją rodzinę, szczególnie zaś za tatę, który chce nas opuścić - nie wiemy czy kryje się pod tym wyprowadzka, czy targnięcie się na życie, to i to jest jednak ogromnym dramatem. Proszę o modlitwę - o to, by nasza rodzina się nie rozpadła, by wszystko dobrze się skończyło, a tata nie robił nic pochopnie. O uzdrowienie relacji, pokój, siłę.

 • Marzena

  25 maja 2015, 11:21 Ojcze Św. pomóż wyjść z nałogu mojemu mężowi i pomóż stać się mu lepszym człowiekiem

 • Bożena i Piotr

  25 maja 2015, 11:37 Święty Janie Pawle II! Prosimy o zdrowe potomstwo.

 • matka

  25 maja 2015, 11:44 Z całego serca proszę o modlitwę za mojego syna Artura , który uwikłał się w alkoholizm , oszustwa i prawdopodobnie hazard , żeby wyzwolić go z nałogów oraz żeby naprawił wyrządzone krzywdy . Oby zrozumiał ,że dobro i rodzina to skarby.

 • Anna

  25 maja 2015, 11:45 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  25 maja 2015, 11:47 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienei z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  25 maja 2015, 11:47 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • córka

  25 maja 2015, 11:53 Ojcze Św. proszę o Twoje wstawiennictwo do Boga o laskę zdrowia, uzdrowienia z raka piersi dla mojej mamy Marii.Proszę wstaw się za moja mamą, jeżeli taka jest wola Boga

 • Krakusek

  25 maja 2015, 12:25 Święty Janie Pawle II byłeś Polakiem, proszę Ciebie jako obywatel RP spraw, aby Nasza Piękna Ojczyzna stała się naszym wymarzonym domem. Miej Polskę w opiece.

 • Przemek

  25 maja 2015, 12:46 Kochany Ojcze Świety! Proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie odrodzenia uczuć w naszej rodzinie i całkowitej naprawy sytuacji. W Tobie Nadzieja!

 • Piotruś

  25 maja 2015, 13:44 Ojcze Święty proszę mniej nas w swojej opiece.

 • mariola

  25 maja 2015, 15:13 proszę o zdrowie psychiczne dla Marysi

 • Jola

  25 maja 2015, 15:40 Ojcze Swiety blagam Cie pomöz mi.

 • Agnieszka

  25 maja 2015, 16:26 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w tak trudnej sprawie rodzinnej. Uproś u Pana pojednanie między rodzicami a żoną brata. Proszę o zgodę i miłość w rodzinie, odmianę zazdrosnego i złośliwego serca Angeliki w pełne ciepła, szacunku i miłości.

 • matka

  25 maja 2015, 16:42 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Iza

  25 maja 2015, 19:50 Ojcze Swięty , za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę miłości dla mojego małżeństwa, o odnowienie więzi między nami i szczęście moich dzieci.

 • DOROTA

  25 maja 2015, 21:04 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko.

 • Anna

  25 maja 2015, 21:20 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa proszę daj mi szanse odbudować rodzinę. Tak bardzo czuję się samotna i opuszczona. Ześlij proszę na mnie miłość i nadzieję w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • asia

  25 maja 2015, 21:33 Kochany Ojcze Swięty, prosze o pomoc w moich problemach ktore znasz a ktore tak trudno nam rozwiazac.Jestesmy juz tak blisko w rozwiazaniu kilku z nich ale bez Twojej pomocy Ojcze bedzie truno.Bądz litosciwy Pani , pomoz nam. Jezu Ufam Tobie, zajmij sie tym.asia

 • Kochająca

  25 maja 2015, 21:57 Ojcze Święty, proszę Cię o łaskę macierzyństwa i szczęśliwego małżeństwa, wlej łaskę miłości w nasz związek, by odrodził się na nowo, obdarz potrzebnymi łaskami zrozumienia, rozmowy, szacunku i przebaczenia. W Tobie nadzieja.

 • córka

  25 maja 2015, 21:59 Ojcze Święty, proszę o zdrowie, optymizm, radośc ducha i wzajemne zrozumienie oraz dar rozmowy dla mojej Mamy. W Tobie nadzieja!

 • cz

  25 maja 2015, 23:03 Boże pomóż mojemu synowi, nie mogę już patrzeć na jego cierpienie. spraw by wreszcie dla niego zaświeciło słońce - by ułożył sobie życie - poznał miłośc swojego życia - dziewczynę kochającą prawdziwą miłością, by już nigdy nie zaznał bólu złej miłości. Pomóż mu uporać się z chorobą z której się leczy.Błagam Cię boże by syn był wreszcie uśmiechniętym człowiekiem, po tych wszystkich złych doświadczeniach niech i on dozna radości zycia, Boże ty chcesz dobrze dla swoich dzieci - pomóż zatem i jemu. Niech wreszcie zobaczę je uśmiechniętą twarz. wiem, że bardzo cierpi- patrząć na jego cierpienie nie ma dla mnie dnia bez łez- Boże błagam pomóż - tylko w tobie nadzieja- błagam!!!!!!!!!!!!!

 • Dorota

  25 maja 2015, 23:08 Proszę o modlitwę w sprawie pozytywnego rozwiązania spraw konfliktowych
  w pracy, bez uszczerbku finansowego i moralnego. Proszę o dobrą pracą, w
  której będę mogła pracować pomimo moich problemów zdrowotnych i taką
  gdzie otrzymam płacę, z której będę mogła godnie żyć. Polecam
  moje sprawy jedynie Bogu wiadome...,
  Proszę o zdrowie i błogosławieństwo boże dla rodziców, siebie,
  rodzeństwa i tych, których spotkałam lub spotkam na swojej drodze
  życia.

 • vega30

  25 maja 2015, 23:32 Ojcze błagam Cię łaskę uzdrowienia dla mojej mamy ! Jezu, ufam Tobie .

 • Teresa z Krk

  26 maja 2015, 04:01 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze pomóz mi ulecz mnie ratuj mnie od nałogów, spraw aby w rodzinie byl spokoj pomoz mojej siostrze aby sobie radzila, pomoz mojemu bratu, spraw abymaz mnie szanowal, prosze pomóz mi abym nie mial takich leków i strachu przed nim, spraw aby syn szczesliwie wrocił z wyjazdu, spraw aby wyrastal na dobrego człowieka, odsuń od niego narkotyki i słabosci, przymnóz nam wiary, prosze daj mi siły i te fizyczne i te psychiczne, prosze błogosąłw, ufam, dziekuje,

 • Artur

  26 maja 2015, 04:52 Panie, który za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II i Jego Sługi śp. ks. prałata Jana Czyrka byłeś razem ze mną i wspólnie przez kilkadziesiąt lat organizowaliśmy uroczystości ku Chwale Twojej - proszę pomóż mi rozwiązać życiowe problemy związane z przyszłością mych dzieci oraz całej rodziny - błagam spełnij dzisiaj me marzenia.

 • strażak

  26 maja 2015, 04:53 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za Twe łaski dla nas wszystkich i błagam o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu obecnych kłopotów życiowych mojej rodziny. Proszę pomóż nam w poprawie zdrowia, nauce, pracy, daj radość życia i mądrego wychowania dzieci oraz o dar podejmowania roztropnych decyzji życiowych. Pomóż szczególnie synowi odnaleźć wokół siebie dobrych ludzi i dostać się na studia oraz córce dostać się do Gimnazjum Salezjanów. Panie proszę odwróć od nas to widmo życiowych niepowodzeń i pomóż w wiadomych sprawach - proszę Cię o to i błagam dla dobra rodziny. Wspomóż nas Panie w tych sprawach.

 • AK

  26 maja 2015, 06:46 Boże w Trójcy Świętej - błagam Cię pomóż dzisiaj mojej rodzinie w wiadomych sprawach i daj nam radość życia oraz nadzieję na poprawę losu - amen.

 • joanna

  26 maja 2015, 07:43 Ojczę Swięty, dziekuje za wszystko, za dobre jakie mi okazujesz kazdego dnia.Proszę Cie Ojcze bądz przy mojej rodzinie kazdego nastenego dnia ,chroń nam od złego i pomoz w rozwiazaniu naszych problemów.Wstaw sie za nas u Pana Jezusa,aby nas wziął w swoja opieke .bardzo teraz tego potrzebuje.Jezu Ufam Tobie,zajmij sie tym.Badz wola Twoja.amen

 • Małgosia

  26 maja 2015, 07:53 Kochany Ojcze Święty - uproś mi , by postawiona mi diagnoza okazała się błędna. Boję się - pomóż mi.

 • Anna

  26 maja 2015, 11:01 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  26 maja 2015, 11:03 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o nawrocenie i uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  26 maja 2015, 11:04 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • córka

  26 maja 2015, 11:29 ukochany Ojcze Święty proszę Cię o wstawiennictwo w intencji mojej mamy,wstawiaj się za nią żeby mogła cieszyć się zdrowiem i miłością najbliższych i żeby jak najdłużej była z nami

 • Katarzyna

  26 maja 2015, 13:16 Święty Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawach mojej rodziny, zdrowiu dla Mamy i Jej codziennego spokoju i radości.

 • rodzina

  26 maja 2015, 13:17 Panie Boze opiekuj sie nasza Mamusia, chrön przed SJ.

 • asia

  26 maja 2015, 13:50 Boze Ojcze Wszechmogący ,błagam o pomoc,proszę Panie Jezu pokieruj naszymi spawami ,pomóz nam proszę wszystko rozwiazac.Badz litosciwy.Jezu Ufam Tobie..zajmij sie tym

 • Piotruś

  26 maja 2015, 14:04 Kochany Ojcze Święty proszę wskaż mi drogę którą ma kroczyć. Dziękuję za wszystko.

 • Mania

  26 maja 2015, 15:40 Ukochany Ojcze Św. proszę o wstawiennictwo modlitewne w moich problemach z którymi nie wiem jak sobie poradzić.

 • Monika

  26 maja 2015, 15:50 Kochany Ojcze Św. bardzo Cię proszę o pomoc,ratunek i wsparcie dla mojego małżeństwa,które przeżywa ogromny kryzys.Daj mi siłę w walce o mojego męża Adriana i naszą miłość. Uchroń nasze małżeństwo od rozwodu.Tobie Chwała na wieki.

 • Monika

  26 maja 2015, 16:10 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie mnie z raka,o zdrowie dla mojej córeczki i całej mojej rodziny.

 • matka

  26 maja 2015, 17:40 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • basia

  26 maja 2015, 18:27 Kochany Ojcze Swiety prosze Ciebie o modlitwe dla mnie i moich dzieci o szczescie zdrowie i miłosc w naszym zyciu .Dziekue za wszystko i prosze mniej nas w swoja opiece.Bog Załac

 • anna

  26 maja 2015, 19:18 Święty Janie Pawle II w tym Dniu Matki
  błagam Cię Ojcze i opiekunie Nasz ratuj moją rodzinę przed komornikiem i utratą wszystkiego na co tak ciężko pracowaliśmy , proszę aby Matka Boża otoczyła nas swoją opieką , aby znalazł się dla nas ratunek finansowy .Ojcze Święty pomóż , ratuj.

 • Załamany

  26 maja 2015, 19:36 Święty Janie Pawle II błagam Ciebie o wstawiennictwo u Boga w sprawie uzdrowienia mojego życia i mojej rodziny. Błagam Ciebie o pomoc w znalezieniu bardzo dobrze płatnej, wymarzonej i upragnionej pracy po studiach. Błagam Ciebie o pomoc w poprawie mojego stanu zdrowia i mojej rodziny. Błagam Ciebie o znalezienie odpowiedniej kandydatki na żonę. Błagam Ciebie o pomoc w nakierowaniu mnie jaką mam iść drogą przez życie. Błagam Ciebie o stabilizacje finansową dla mojej rodziny. Błagam Ciebie o pomoc z głupimi myślami. Błagam Ciebie o pomoc w innych sprawach Bogu wiadomych. Dziękuję z całego serca za dotychczas otrzymane łaski. Ojcze Święty dopomóż.

 • Zdesperowany

  26 maja 2015, 19:37 Święty Janie Pawle II błagam o Twoje wstawiennictwo u Boga w sprawie poprawy zdrowia mojego i mojej rodziny, o stabilizacje życia osobistego i duchowego, o poprawę sytuacji finansowej mojej rodziny, o znalezienie bardzo dobrze płatnej pracy po studiach, o znalezienie odpowiedniej kandydatki na żonę oraz o inne Bogu wiadome łaski. Chciałem również podziękować za łaskę ukończenia dwóch kierunków studiów, o jako takie zdrowie, o wspaniałą rodzinę, za każdy przeżyty dzień oraz za inne łaski.

 • Zdesperowany

  26 maja 2015, 19:38 Ojcze Święty błagam o poprawę mojego zdrowia i mojej rodziny, o poprawę sytuacji finansowej, o znalezienie odpowiedniej kandydatki na żonę, o znalezienie bardzo dobrze płatnej pracy po studiach, oraz o inne Bogu wiadome łaski. Również chciałem podziękować za otrzymane dotychczas łaski, oraz serdecznie przeprosić za wyrządzone szkody, popełnione grzechy...przepraszam.

 • Potrzebująca pomocy

  26 maja 2015, 19:54 Ukochany Ojcze Święty proszę w intencji otrzymania pracy. Wstaw się u Ojca w niebie w mojej sprawie. Ufam w Twoją pomoc!

 • Artur

  26 maja 2015, 20:35 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Janie Pawle, św. Florianie, śp. ks. prałacie Janie, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was dzisiaj o łaskę dla rodziny w wiadomych Wam sprawach zdrowia, nauki, pracy i tej jednej od kilkudziesięciu lat Wam znanej. Proszę i błagam dajcie nam tę szansę na poprawę losu i ocalenie rodziny - Bóg zapłać.

 • znana Bogu

  26 maja 2015, 20:41 Proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojej córki

 • k

  26 maja 2015, 20:43 Jezu ufam Tobie

 • LiKaO

  26 maja 2015, 20:44 Ojcze Swięty dziękuję za wsparcie udzielane mi przez wiele lat w trudnych chwilach mojego życia. Proszę teraz o łaskę pracy zarobkowej.

 • małgos

  26 maja 2015, 20:49 Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • małgos

  26 maja 2015, 20:50 Kochany Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę i wstawiennictwo w moich prośbach przed Panem Bogiem i Matka Bożą aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Kochany Ojcze błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Uproś u Ducha Świętego dla mnie Dar Mądrości Dar czystego Rozumu, Dar inspiracji, Dar ozywienia tworczego oraz Dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

 • małgos

  26 maja 2015, 20:50 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny: "Boże mój Boże i Ojcze dopomóż

 • mama

  26 maja 2015, 21:06 Prosze o uzdrowienie ciala i duszy dla mojej corki, a dla mnie o sile, by przetrwac i moc dalej sluzyc jej wsparciem.

 • Anna

  26 maja 2015, 21:25 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do miłosiernewgo Jezusa spraw abym nie była samotna. Moje małżeństwo się rozsypało a tak długo walczyłam dzieci stały się samodzielne a ja zostałam sama. Tak wielką czuję pustkę. Proszę ześlij na mnie miłość postaw na mojej drodze życia człowieka który mnie pokocha prawdziwą miłością. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Angel100

  26 maja 2015, 21:41 Ojcze Święty proszę o wypis córeczki ze szpitala, proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla dziecka. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Karol

  26 maja 2015, 22:50 1/ o zdrowie i długie lata życia w zdrowiu dla Karola Wójcik, Łukasza Wójcik,
  Barbary Wójcik, Lucjana Wójcik, wszystkich sióstr
  szarytek, o zdrowie dla chorych, cierpiących, dla Dorotki Przybyłowicz z Warszawy i jej córki - Marysi,
  dla Eweliny Kowalskiej i wszystkich osób konsekrowanych;
  by ustąpiły wszelkie bóle, dolegliwości już na zawsze, by każdy cieszył się radością życia;
  2/ o stałą pracę dla Karola i Łukasza Wójcik- by mogli się w tej pracy realizować i spełniać zawodowo, a także wszystkich, którzy tej pracy poszukują- by wreszcie pracodawcy ich docenili i dali możliwość pracy im właśnie;
  3/ o spełnienie rodzinne, czyli szczęśliwe założenie rodziny i szczęśliwe,
  spełnione rodziny dla Karola i Łukasza Wójcik;
  4/ o dużo fajnych, zaufanych osób, dobrych przyjaźni, dobrych przyjaciół dla Karola i Łukasza Wójcik;
  5/ o wspaniałą żonę dla: Karola Wójcik, Łukasza Wójcik;
  6/ o zgodę zawsze tam, gdzie ta zgoda powinna być i by była zawsze ta zgoda;
  7/ o miłość w rodzinach naszych i w przyszłych naszych rodzinach;
  8/ o fajnego męża dla Joanny Wąsik;
  9/ o przywrócenie radości życia, pełnego entuzjazmu dla wyżej wymienionych osób;
  10/ o powrót do normalności;
  11/ o bardzo dużo życzliwych osób dla nas;
  12/ o uzdrowienie wszystkich komórek ciała i uzdrowienie wszystkiego,
  co wymaga uzdrowienia i co powinno być uzdrowione;
  13/ o rewelacyjne wyniki badań dla Karola Wójcik i aby nikt nie chodzi do lekarzy i po lekarzach,
  by każdy był zdrowy.
  14/ o to, aby przestały się czerwienić uszy i okropnie piec Karola Wójcik i innych;

 • ewi

  26 maja 2015, 23:50 Ojcze Sw prosze pochyl sie nad naszym synem i wypros mu laske nawrocenia i uwol nienia

 • Artur

  27 maja 2015, 05:26 Ukochany Panie - dziękując Ci za otrzymane dary cudownej rodziny, błagam Cię o łaski dla niej w codziennym życiu: zdrowia, nauki, pracy i tej Tobie wiadomej. Pomóż żonie aby udała się operacja i rehabilitacja ręki, synowi dostać się na wymarzone studia i odnaleźć przyjaciół i sens życia oraz córce dostać się do Gimnazjum Salezjanów i mieć udaną pielgrzymkę-wycieczkę do Rzymu i Wenecji. Panie błagam pamiętaj o naszych prośbach i wspieraj nas i całą rodzinę - amen.

 • Michał

  27 maja 2015, 07:10 Św. Janie Pawle II proszę Cię o pokój w małżeństwie Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między mną a Żoną, pobudzi nas na nowo do miłości, która niech pochodzi z samego serca Jezusa. Oby w naszym małżeństwie odnowiła i odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności i przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by moja Żona wróciła do męża i domu, za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu.

 • syn Michał

  27 maja 2015, 07:26 Św. Janie Pawle II proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.

 • joanna

  27 maja 2015, 07:52 Ojcze Swiety,dziekuje ze jestes w moim sercu i opiekę nad moją rodziną.jestesmy w ogromnych problemach,pomoz nam wyjsc z tego ciężkiego okresu zyciowego.Wierze , ze wiara czyni cuda czego niejednokrotnie doswiadczyłam.Pomóz nam rowniez teraz rozwiazac te kłopoty i wstaw sie za nami u Ojca Wszechmogacego.Jezu Ufam Tobie, zajmij sie tym.amen

 • matka

  27 maja 2015, 08:48 Ojcze święty proszę o łaskę wiedzy dla mojego dziecka aby mu pomogła przy zaliczeniach zwłaszcza z matematyki.

 • Joanna

  27 maja 2015, 09:30 Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę w mojej intencji, proszę przymnóż mi wiary, daj siłę by uwolnić się od Tomasza, przywróć radość do życia i proszę bym odnalazła dobrą i szczęśliwą miłość.

 • teresa z krk

  27 maja 2015, 09:44 Swiet Janie Pawle II prosze ratuj mnie, prosze blagam, pomóz bo upadam, prosze pomóz w slabościach, prosze ratuj, ufam, przymnóz sily i wiary pomoz mi abym sobie poradzila, zwierzam sie Bogu Ojcu, prosze uproś u Boga Ojca sile i pomoc dla mnie, ufam

 • MM

  27 maja 2015, 10:18 Ojcze Święty proszę Cię, aby Sąd Apelacyjny podtrzymał wyrok Sądu pierwszej instancji w bardzo ważnej sprawie rodzinnej.

 • Znajomy

  27 maja 2015, 10:19 Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństw: Hani i Mariusza z Opola, Agnieszki i Tomka z Dębicy, Kamili i Jarka, Stanisława i Kasi, Grzegorza i Ani z Wrocławia oraz Kasi i Józefa z Wrocławia, Eli i Krzyśka z Bielaw, Marii i Jerzego, Anity i Tomasza, Agnieszki i Michała z Wrocławia, Katarzyny i Szymona; o powrót do sakramentalnych małżonków dla tych, którzy odeszli, żyją z daleka i pogubili się.

 • Michał

  27 maja 2015, 10:24 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia międzypokoleniowego w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi.

 • Mąż

  27 maja 2015, 10:54 Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia duszy mojej żony Agnieszki spod wpływu wszelakich złych mocy, przyszywanych przyjaciół, pewnego mężczyzny i jej nawrócenia oraz pojednania. A jeżeli jest to zgodne w wolą Pana, również o odrodzenie i uratowanie naszego małżeństwa, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali naszą miłość, która nas kiedyś połączyła.

 • Tata

  27 maja 2015, 10:56 Ojcze Święty Janie Pawle II nasz Wieli Wspomożycielu proszę, by nasi synowie Jakub i Jan usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz.

 • eva

  27 maja 2015, 12:44 Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo dziekuje Ci za Twoja nieustanna Pomoc i prosze Cie badz zawsze z nami. Kieruj moimi Dziecmi, aby byly wierne Panu Bogu i mieli wierzacych Przyjacoil. Ufam Ci Ojcze i polecam Ci nas wszystkich. Bög Zaplac!

 • Piotruś

  27 maja 2015, 12:50 Kochany Ojcze Świety dziękuje za każdy dzień życia za każdy dzień i noc spedzona z moim synkiem.

 • aga

  27 maja 2015, 13:24 Janie Pawle II prosze o pomoc w trudnej sytuacji zyciowej i pomoc w wiadomej Bogu intencji.Chwala Ci Panie.Jezu ufam Tobie

 • Kasia

  27 maja 2015, 14:27 Panie Boże, proszę pozwól mi spełniać marzenia innych ludzi. Daj mi siłę i umiejętności, który potrzebuje. Ty wiesz jaki sens ma moje życie, pomóż mi w tej drodze, bo gubię się w zwątpieniu.

 • cecylia

  27 maja 2015, 14:29 Św. Janie Pawle II uproś u Boga łaskę dla mego syna Andrzeja , aby Dobry Bóg wsparł Jego pracownię , wzmocnił ją , aby syn mógł spokojnie finansowo utrzymać swoją rodzinę .

 • Paweł

  27 maja 2015, 15:25 Święty Janie Pawle II, Tyś był prawdziwym Polakiem, który walczył o interes obywateli naszej pięknej Ojczyzny, dlatego błagam o pomoc w znalezieniu bardzo dobrze płatnej i wymarzonej pracy po studiach. Jestem na dnie, nie mam perspektywy do rozwoju zawodowego, ukończyłem dwa kierunki studiów i siedzę od pół roku na bezrobociu. Proszę o poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego dla mojej rodziny oraz mojego. Błagam o poprawę sytuacji finansowej. Błagam o upragnioną pracę dla mojego taty. Dopomóż mojej mamie w wykonywaniu dobrze swojej pracy. Proszę wstaw się u Boga za naszą rodziną, abyśmy otrzymali upragnione łaski.

 • Adam

  27 maja 2015, 16:22 Boże, proszę o zdrowie dla ciężko chorej mamy - Marianny. Janie Pawle II, proszę o wstawiennictwo.

 • bozenaz43

  27 maja 2015, 17:26 Ojcze Swiety J.P II prosze Cie o wstawiennictwo i laske maciezynstwa dla corki Aliny.

 • matka

  27 maja 2015, 17:27 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • kamkada

  27 maja 2015, 18:47 Panie Boże, proszę Cię za wstawiennictwem Ojca Świętego o znalezienie dobrej dziewczyny, spotkanie lub rozpoznanie tej, której mnie przeznaczyłeś.
  Proszę o rozwianie wątpliwości mojego serca, odwagę i wytrwałość.

 • Małgorzata

  27 maja 2015, 19:16 Święty Janie Pawle drugi wstawiaj sie za mną i moją rodzinę niech Niech Maryja matka Naszego Pana Jezusa Chrystusa przyczyni się za nami aby Bóg Ojciec okaże miłosierdzie przez Jezusa Chrystusa i zesle pomoc.Dziekuje Ci to malo a innych słow brakuje

 • Angel100

  27 maja 2015, 19:24 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego dla córeczki - o jej pojednanie z Bogiem i nawrócenie. Proszę o łaskę znalezienia lekarza, który postawi trafną diagnozę. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  27 maja 2015, 19:24 Ojcze Święty proszę o łaskę pracy na cały etat i uporządkowanie życia osobistego i zawodowego. Proszę o pomoc i wsparcie ze strony Prezesa. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • maria

  27 maja 2015, 19:33 Ojcze Św. proszę Cię o znalezienie dobrego, wartościowego i kochającego męża. Proszę Cię o łaski dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cię o łaskę i pomoc w wiadomej Tobie sprawie.

 • Artur

  27 maja 2015, 19:43 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Janie Pawle, św. Florianie, śp. ks. prałacie Janie, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was dzisiaj o łaskę dla rodziny w wiadomych Wam sprawach zdrowia, nauki, pracy i tej jednej od kilkudziesięciu lat Wam znanej. Proszę i błagam dajcie nam tę szansę na poprawę losu i ocalenie rodziny - Bóg zapłać.

 • strażak

  27 maja 2015, 19:44 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam Cię pomóż całej mojej rodzinie w realizacji życiowych planów - daj nam te łaski o które proszę Cię od kilkudziesięciu lat. Proszę ulituj się nad nami Panie Stwórco Świata.

 • Samotna

  27 maja 2015, 20:52 Kochany św. Janie Pawle II czy można tęsknić za kimś kogo się nawet nie poznało tak bardzo, że nie wyobrażam sobie życia bez tej osoby. Nie wiem jakich mam użyć słów ale proszę cię z całego mojego małego serca o łaskę i pomoc aby udało mi się odnaleźć spokój ale przede wszystkim szczęście i miłość. Idę w piątek bo muszę porozmawiać z kimś a tylko z nią mogę. Bardzo proszę o łaskę. Jezu Ufam Tobie

 • Anna

  27 maja 2015, 22:55 Święty Janie Pawle II daj mi wiarę w lepsze jutro w nadzieję i w miłość. Tak bardzo czuję się samotna. Mam dzieci które stały się już samodzielne więc nie potrzebują już mnie w takim stopniu jak kiedyś - ale takie jest życie wiem o tym. Maiłam męża ale on wybrał wolność niż bycie ze mną i z dziećmi. Czy tak powinno być - nie tylko ukaż mi proszę co robić. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Agnieszka

  27 maja 2015, 23:32 Ojcze Święty proszę o łaskę w rozwiązaniu moich problemów zawodowych w pracy i realizacji planów związanych z nową pracą. Daj proszę mi siłę na ich pokonanie oraz proszę o opiekę w intencji ich pomyślnego zakończenia.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Święta Blogerka siostra Faustyna
Moc zawierzenia
Liturgia Jezusa Chrystusa. O uwielbieniu Boga i uświęceniu człowieka
Z bratem naszego Boga