franciszkanska3.pl

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Kamila

  22 grudnia 2011, 07:12 Kochany Janie Pawle II proszę uproś łaskę zdrowia dla mojej Najukochańszej Mamy Ewy. Dodaj Jej sił podczas chemioterapii. Błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • z

  22 grudnia 2011, 07:11 Błogosławiony Ojcze Św. proszę uproś łaskę dla mnie i mojego męża, proszę o miłość wierność i uczciwość małżeńską o oddalenie od męża wszelkich pokus związanych z pewną kobietą. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny i mądrość dla naszych córek i dla nas samych.Dziękuję za wszystko, dziękuję za OPATRZNOŚĆ, która nad nami zawsze czuwa. Błogosławiony JP II módl się za nami, KOCHAM CIĘ. Jezu Ufam Tobie!

 • optymistka

  22 grudnia 2011, 07:10 Boże Kochany dziękuję Tobie, Matce Naszej za to dzieciątko - Lilusię, która czuje się lepiej, proszę o uzdrowienie, siłę i zdrowie dla jej rodziców. Wysłuchaj wszystkich proszących o pomoc, zwłaszcza Klaudię za uratowanie jej małżeństwa, uzdrowienie z nowotworu Natalci K i Dominiki z Cieszyna.
  Proszę o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie, dla rządzących o mądrość.
  Proszę o uzdrowienie Pana Romana, a jego żonie daj siłę w opiece nad nim

 • zbb

  22 grudnia 2011, 07:09 Dziękuję za opiekę nad nami, nad naszym małżeństwem, nad naszymi córkami, dziękuję za opamiętanie się męża, proszę dla niego o pomoc aby wytrwał w swoich postanowieniach.Dziękuję za wszystko Jezusowi, Matce Najukochańszej i Tobie Błogosławiony JP II nasz orędowniku. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny na każdy nowy dzień:)

 • urszula

  22 grudnia 2011, 03:55 Ojcze Święty Proszę Cię, uproś dla nas zapłacenie rachunków, błagam o rozwiązanie problemów finansowych o normalność.Postaw na naszej drodze szlachetnych ludzi, którzy nam pomogą. Dziękuje za wszystko. Jezu Ufam Tobie

 • klaudus

  21 grudnia 2011, 23:09 prosze Ojczulku pozwol ocalic moja rodzine malzenstwo piotra i klaudii janeczko.prosze za malenka Lilusie o opieke nad tym dzieckiem oraz za Patrycje ktorej zycie runelo w gruzach. przytul wszystkich umeczonych zyciem

 • Patrycja

  21 grudnia 2011, 22:49 Proszę o modlitwę i wstawiennictwo za mnie. Nie daję już rady. Moje życie wali mi się na głowę i spotykają mnie same najgorsze rzeczy. Ostatnie dwa lata, to juz tragedia. Popadłam przez to wszystko w depresję. Moja rodzina się rozpadła (ojciec alkoholik zostawił nas), nie ukończyłam studiów, nie mogę znaleźć pracy, tonę w długach, często głoduję, nie mogę nawiązać prawidłowych relacji z płcią przeciwną, wszystko za co się zabiorę sypie się...nic mi w życiu nie wychodzi. Brakuje mi pewnosci siebie, odizolowalam sie od ludzi, mam poczucie winy...Proszę z calego serca o modlitwe, juz dalej nie moge

 • E

  21 grudnia 2011, 20:33 Kochany Ojcze świety, dziekuje ci za opiekę nad nami i za wszystkie łaski które otrzymalismy i otrzymujemy. Proszę Cię wyprszaja dla nas łaskę otrzymania uczciwej pracy. Pomóz aby sprawa zlecenia z Ewą znalazła pozytywne zakończenie.

  Zawierzam Ci całkowicie wszystkie moje mysli plany słowa i czyny kieruj nimi.Amen

 • Teresa z Krk

  21 grudnia 2011, 19:50 Janie Pawle II Błogosławiony dziekuje za wszystko, wspieraj mnie, pmomóz moim siostrom, bratu i mojej rodzinie w trudnych sprawach rodzinnych, spraw aby szczesliwie przezyły Świeta, Spraw aby tata był zdrowy.Jezu Ufam Tobie

 • BB5658

  21 grudnia 2011, 19:41 Błogosławiony Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie z nękających chorób i dolegliwości moich bliskich oraz znalezienie pracy. Pomóż im także aby wyszli z problemów finansowych i mogli szczęśliwie wychowywać małe dzieci.Daj opamiętanie starszemu synowi i zerwanie z nałogami.Uproś dla nich te łaski u Pana Boga.
  Kochany Ojcze święy daj również opamiętanie i zerwanie z nałogami mojej córce i jej narzeczonemu. Proszę o ich nawrócenie i powrót na właściwą drogę oraz o zdrowie i błogosławieństwo całej naszej rodziny.
  Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane do tej pory.
  Jezu ufam Tobie.

 • ciocia B.

  21 grudnia 2011, 19:39 Kochany Janie Pawle II proszę o podjęcie decyzji w sprawie ślubu kościelnego mojej chrześnicy a także o błogosławieństwo zdrowie i radość w rodzinie.

 • SIOSTRA

  21 grudnia 2011, 19:37 Kochany Ojcze święty za Twoim wstawiennictwem proszę o pracę dla mojego brata i wytrwałość w postanowieniu abstynencji oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny. Jezu ufam Tobie.

 • mania

  21 grudnia 2011, 19:32 Kochany Ojcze Święty oproś u Pana Boga dla nas łaskę macierzyństwa, które jest dla nas wszystkim czego najbardziej pragniemy. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

 • Magda

  21 grudnia 2011, 19:26 Kochany Ojcze Świety ufnie proszę o łaske uzdrowienia, opiekę nad całą rodziną i pomoc w kazdej sprawie.

 • Kamila

  21 grudnia 2011, 15:59 Kochany Janie Pawle II proszę uproś łaskę zdrowia dla mojej Najukochańszej Mamy Ewy. Dodaj Jej sił podczas chemioterapii. Błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • kasia

  21 grudnia 2011, 14:27 kochany OJCZE poblogoslaw nasze malrzenstwo upros u PANA BOGA dla nas laske macierzynstwa ty wiesz jak cierpimy i jak pragniemy dzieciatka prosze cie z calego serca abysmy sie nie poddawali iwerzyli ze wkoncu stanie sie cud za twym wstawienictwem i miej w opiece cala nasza rodzine zeby nie odwracali sie od boga i dziekowali za kazdy dzien amen.

 • N

  21 grudnia 2011, 11:57 Za pośrednictwem Ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II Panie Jezu Proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyc.Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne, a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 • lila

  21 grudnia 2011, 11:54 Bł Janie Pawle proszę o zdrowie dla mojej mamy i mojej córeczki,o uwolnienie mnie i mojego męza od złego,prosze o wytrwałośc w przystąpieniu do sakramentów świętych dla mojego męża,o dobrą prace dla nas
  Dziękuje za pomoc i wspieranie mnie w codziennej drodze.

 • xxx

  21 grudnia 2011, 11:12 Błogosławiony Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo w intencji Mariusza, aby Dobry Bóg odmienił jego serce i aby zrozumiał, co jest ważne w doczesnym życiu. Proszę o cud nawrócenia moich bliskich.

 • B

  21 grudnia 2011, 09:58 Ojcze Święty proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w intencji o dobrego męża, zdrowe dzieci, zdrowie i siły dla nas w wychowaniu ich zgodnie z przykazaniami bożymi, oraz o błogosławieństwo w pracy. Wola Boża wola mą.

 • nikt

  21 grudnia 2011, 09:32 Kochany Ojcze Święty, proszę Cię o wstawiennictwo u Maleńkiego Jezuska aby pomógł mi i mojej rodzinie przetrwać ten trudny dla nas czas. Błagam pomóż mi otworzyć firmę i dobrze nią zarządzać, pomóż mi spłacić wszystkie moje długi.Pomoż mi mądrze myśleć i działać. Dodaj mi i mojemu mężowi (nawrócenia) Wiary, nadzieii i miłości- a przede wszystkim siły i odwagi.Pomóż mi być dobrą matką,żoną,córką,i przyjacielem.Przekaż w niebie Kubusiowi, że go bardzo kocham i przepraszam.Ojcze Święty pomóż mi żyć tak,abym swoim życiem pokazała ludziom Boga. Kocham Cię bardzo.

 • urszula

  21 grudnia 2011, 09:25 Dziękuję za nadzieję i znaki, pomóż nam wybrnąć wreszczie z tej trudnej sytuacji Boże Wszechmocny. Wstawiaj się za nami Ojcze Św. Jezu Ufam Tobie.

 • pawel

  21 grudnia 2011, 08:54 BŁ JANIE PAWLE II PROSZE CIE O WSTAWIENNICTWO U BOGA O LASKE PRACY DLA MOJEJ ZONY ABYSMY MOGLI GODNIE ZYC I MIELI SZANSE ROZWIJANIA SIE PROSZE CIE O WYPROSZENIE U BOGA ZDROWIA DLA NASZYCH DZIECI W RODZINIE DAJ IM RADOSC I ABY NIE CHOROWALY PROSZE CIE O ROZWIAZANIE PROBLEMOW FINANSOWYCH ABY NIE BYLO NERWOW I SMUTKU Z TEGO POWODU DAJ NAM SILE DO PRZETRWANIA TEGO CZASU W SPOKOJU I RADOSCI ABY NIE BYLO NIENAWISCI W NASZYCH SERCACH DO INNYCH OSOB ABY MOJA ZONA UMIALA DO KONCA PRZEBACZYC I ZAPOMNIEC ZLE CHWILE PROSZE CIE WTOBIE MOJA NADZIEJA I W MARYJI DAJ NAM SILE PROSZE ABY U MOJEGO BRATA WSZYSTKO SIE UGLADALO I DAJ MU SILE ABY TE WSZYSTKIE PROBLEMY FINANSOWE TEZ SIE ROZWIAZALY BLAGAM CIE NIE ZOSTAWIAJ NAS SAMYCH TYLKO BAC ZNAMI CODZIENNIE PROSZE

 • atabe66

  21 grudnia 2011, 08:48 Prosze Ojcze Swiety blogoslaw naszej rodzinie ,wstawiaj sie za nami ,prosze wypros nam laske zdrowia ,prosze o uzdrowienie dla mnie duszy i ciala ,o uzdrowienie z nerwicy lekowej ,prosze ,by lekarz dobrze dobral leki ,tak dlugo mecze sie ,nie mam spokojnego dnia ,prosze bym swieta mogla spedzic radosnie z rodzina ,zeby lęki troch chociaz ustapily.Prosze Drogi Janie Pawle modl sie za nami.

 • prosząca

  21 grudnia 2011, 08:48 Proszę Błogosławiony Ojcze Święty o obecność twoją i naszego najukochańszego Jezusa oraz jego Matuli, podczas pobytu Moniki w szpitalu.Błagam o pomoc dla niej i siły w znoszeniu krzyża choroby.

 • Ufająca

  21 grudnia 2011, 08:46 Błagam Ojcze Święty o pomoc w znanej Ci sprawie

 • Jola

  21 grudnia 2011, 08:45 OJCZE ŚWIĘTY JANIE PAWLE II BŁAGAM O UZDROWIENIE MOJEGO TATY ABY MÓGŁ ZNOWU STANĄĆ NA SWOICH NOGACH I SWOBODNIE CHODZIĆ.TY MOŻESZ UBŁAGAĆ WSZYSTKO , BŁAGAM WYSŁUCHAJ MNIE

 • Jola T

  21 grudnia 2011, 08:45 Kochany Błogosławiony JANIE PAWLE II błagam cię o wstawiennictwo i wyproszenie łask zdrowia dla mojej całej rodziny. Szczególnie proszę o zdrowie dla mojego taty i uzdrowienie z choroby nowotworowej, błagam o pomoc w wychowaniu moich synów Karola i Kamila. Proszę o pomoc w nauce i natchnienia ducha świętego podczas całego okresu nauki. I z całego serca błagam Ojcze o uzdrowienie męża z choroby alkoholowej o wyrwanie go z tego zła i o łaski dla naszej rodziny aby była silna Bogiem .BŁAGAM O CUD OCALENIA MOJEJ RODZINY BŁOGOSŁAWIONY JANIE PAWLE II O POMOC W DŻWIGANIU KRZYŻA

 • Mama

  21 grudnia 2011, 08:25 Błogosławiony Janie Pawle II proszę o stałą pracę dla syna oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych z mojej rodziny.

 • optymistka

  21 grudnia 2011, 07:14 Błogosławiony Ojcze Św. proszę uproś łaskę dla mnie i mojego męża, proszę o miłość wierność i uczciwość małżeńską o oddalenie od męża wszelkich pokus związanych z pewną kobietą. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny i mądrość dla naszych córek i dla nas samych.Dziękuję za wszystko, dziękuję za OPATRZNOŚĆ, która nad nami zawsze czuwa. Błogosławiony JP II módl się za nami, KOCHAM CIĘ. Jezu Ufam Tobie!

 • z

  21 grudnia 2011, 07:14 Boże Kochany dziękuję Tobie, Matce Naszej za to dzieciątko - Lilusię, która czuje się lepiej, proszę o uzdrowienie, siłę i zdrowie dla jej rodziców. Wysłuchaj wszystkich proszących o pomoc, zwłaszcza Klaudię za uratowanie jej małżeństwa, uzdrowienie z nowotworu Natalci K i Dominiki z Cieszyna.
  Proszę o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie, dla rządzących o mądrość.
  Proszę o uzdrowienie Pana Romana, a jego żonie daj siłę w opiece nad nim

 • zbb

  21 grudnia 2011, 07:13 Dziękuję za opiekę nad nami, nad naszym małżeństwem, nad naszymi córkami, dziękuję za opamiętanie się męża, proszę dla niego o pomoc aby wytrwał w swoich postanowieniach.Dziękuję za wszystko Jezusowi, Matce Najukochańszej i Tobie Błogosławiony JP II nasz orędowniku. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny na każdy nowy dzień:)

 • beata

  21 grudnia 2011, 07:09 Bł. Janie Pawle II pomóż mi aby moje małżeństwo które obecnie przeżywa kryzys odnalazło drogę pojednania, aby mój mąż otworzył swoje serce i rozum na moją miłość i dał szansę odbudowy naszego związku. Obdarz naszych synów zdrowiem i mądrością życiową. Daj mi dużo siły i zdrowia żebym umiała walczyć jeszcze o ten związek.Dziękuję za wszystko co mnie spotkało na drodze mojego życia. Proszę Cię pomóż.
  Beata

 • ZbyszekG

  21 grudnia 2011, 06:58 Kochany Ojcze Świety proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo za moją najukochańszą mamą Wandą, która w swojej chorobie potrzebuje pomocy Boskiej. Ufał w miłosierdzie Pana i glęboko wierzę, że Twoje wstawiennictwo za nią będzie wysłuchane i mama wróci do zdrowia. Dziękuję serdecznie za otrzymane łaski i proszę pamiętaj o całej mojej rodzinie.

 • Maria1957

  20 grudnia 2011, 23:57 Gorąco dziękuję Tobie Dobry Panie Boże, za to że dowieźliśmy naszego chorego, sparaliżowanego brata do domu. Przeżył tę trudną dla niego podróź. Niby tylko 20 km, ale dla niego to dużo. Zostało poniesione ryzyko, ale chcieliśmy by był w domu, a nie w instytucji państwowej. Nie wiem jak długo pożyje - stan jest ciężki.Tylko Tobie Panie Boże jest to wiadome, ale skoro już tak daleko doszliśmy, to proszę Cię Panie Boże o siłę bym mogła sprostać temu ciężkiemu zadaniu. A do tego jest mi potrzebna siła fizyczna, psychiczna i życzliwi ludzie. Ale wiem, ja to czuję, że mi pomożesz Panie Boże, Bo przeciesz powiedziałeś "proście , a dostaniecie". A wiara czyni cuda. Dziękuję - nie zawsze wierna maria

 • Paweł

  20 grudnia 2011, 23:03 Kochany Ojcze w pierwszej kolejności proszę wysłuchaj i pomóż wszystkim tym ludziom,którzy na tej stronie zamieszczają swą modlitwę oraz tym którzy poza internetem modlą się do Ciebie. Proszę o cierpliwość,miłość dla moich rodziców, aby wytrwali w walce z alkoholizmem mojego Ojca. O pokorę, skromność i wrażliwość dla mojej małżonki, aby potrafiła spojrzeć na świat i na ludzi oczami dziecka bożego. Jezu Ufam Tobie

 • Teresa z krk

  20 grudnia 2011, 21:38 Janie Pawle II Błogosławiony prosze daj siłe, spraw abym dobrze pracowała,abym miała dobre samopoczuczucie i w radosci spedziła Swieta.Dziekuje Ci za wszystko.Opiekuj sie moja rodziną

 • Kinga i Krzysztof

  20 grudnia 2011, 21:06 Ojcze Święty proszę pomóż nam. Jest nam bardzo trudno... przecież wiesz.

 • BB5658

  20 grudnia 2011, 19:07 Błogosławiony Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie z nękających chorób i dolegliwości moich bliskich oraz znalezienie pracy. Pomóż im także aby wyszli z problemów finansowych i mogli szczęśliwie wychowywać małe dzieci.Daj opamiętanie starszemu synowi i zerwanie z nałogami.Uproś dla nich te łaski u Pana Boga.
  Kochany Ojcze święy daj również opamiętanie i zerwanie z nałogami mojej córce i jej narzeczonemu. Proszę o ich nawrócenie i powrót na właściwą drogę oraz o zdrowie i błogosławieństwo całej naszej rodziny.
  Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane do tej pory.
  Jezu ufam Tobie.

 • ciocia B.

  20 grudnia 2011, 19:04 Kochany Janie Pawle II proszę o dobre wyniki badań i o podjęcie decyzji w sprawie ślubu kościelnego mojej chrześnicy a także o błogosławieństwo zdrowie i radość w rodzinie.

 • SIOSTRA

  20 grudnia 2011, 19:03 Kochany Ojcze święty za Twoim wstawiennictwem proszę o pracę dla mojego brata i wytrwałość w postanowieniu abstynencji oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny. Jezu ufam Tobie.

 • Maria

  20 grudnia 2011, 18:33 Kochany Ojcze Święty prosze o laskę uzdrowienia, proszę o opiekę, wytrwanie w dobrym, o opiekę nad całą rodziną, szczęśliwe, dobre Święta i Nowy Rok.

 • dorota1970

  20 grudnia 2011, 16:33 Kochany Ojcze Święty proszę o spokój w mojej rodzinie, aby moje dzieci były bezpieczne, aby nie było żadnych konfliktów z ich udziałem.Proszę o dojrzałość dla nich , mądrość , roztropność, dobroć i wszelkie cnoty. Aby były dobrymi ludźmi.Aby Pan chronił nas przed wrogami. Proszę o zdrowie dla nas i godne warunki życia.

 • joanna

  20 grudnia 2011, 15:46 Błogosławiony Ojcze św. dziękuję za otrzymane łaski i proszę o wsparcie duchowe, proszę o pomoc w wyjściu z zadłużenia, o pokierowanie tak moimi myślami i czynami , abym mogła ja najlepiej postępować w życiu.Proszę o zdrowie dla rodziny , a szczególnie dla mojej wnusi, o spokój w domu i duchowe przeżycie Świąt Bożego Narodzenia. Błagam jeszcze raz o pomoc w mojej trudnej sytuacji.Błogosławiony Ojcze św.pomóż również rozwiązać problem w pracy. Błogosław nam na ten cudowny okres.

 • Agnes

  20 grudnia 2011, 13:30 Błogosławiony Ojcze Św.błagam Cię wstaw się za mną u stóp Matki Niepokolanego Poczęcia u stóp Miłosiernego Boga i wyproś mi łaskę wyjścia z zadłużenia,pokoju ducha i zdrowia dla mojej całej rodziny.Błagam o wstawiennictwo,modlitwę i wiarę,że Miłosierdzie Boże które jest PONAD każdy grzech i zaniedbania daje nadzieję,miłość i przebaczenie. Nigdy nie przyjechałam do Ciebie Ojcze Św.gdy byłeś wśród nas,rzadko słuchałam Twoich słów gdy przemawiałeś w Imieniu Pana do każdego z nas a dziś wyczerpana emocjonalnie błagam Cię o Twoje wstawiennictwo...Jestem niegodna i maluczka ale mimo mojej
  niegodności i nędzy Ufam Jezusowi,Ufam Miłosierdziu Pana,Ufam Ojcze Św,że się za mną wstawisz.

 • gg

  20 grudnia 2011, 12:53 Błogosławiony Janie Pawle 2 prosze Cie o uzdrowienie mojej chorej duszy i o pozytywne zakonczenie siemoich problemow i abym odzyskała wiare w zycie ktorej nie mam jezu ufam tobie

 • Kamila

  20 grudnia 2011, 11:57 Kochany Janie Pawle II proszę uproś łaskę zdrowia dla mojej Najukochańszej Mamy Ewy. Dodaj Jej sił podczas chemioterapii. Błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • ewa

  20 grudnia 2011, 11:26 OJCZE ŚW.! PROSZE O ZDROWIE DLA ROBERTA PO OPERACJI SERCA -

 • B

  20 grudnia 2011, 11:19 Proszę, pomóż mi Ojcze Święty. Spraw by powróciły nadzieja, bezpieczeństwo, spokój i radość. Jezu ufam Tobie. Czuwaj nad moim życiem.
  Proszę, pomóż Ojcze Święty. Spraw by powróciły w życiu Pauli nadzieja, bezpieczeństwo, spokój i radość. Jezu ufam Tobie. Czuwaj nad jej życiem

 • A

  20 grudnia 2011, 11:00 OJCZE SWIĘTY dziekuje Ci i prosze dalej o Twoja pomoc i opieke nad nami błogosław nam.

 • atabe66

  20 grudnia 2011, 10:16 Ojcze Swiety prosze o zdrowie duszy i ciala ,o uzdrowienie z nerwicy lekowej i depresji , o opieke nad nasza rodzina ,o blogoslawienstwo w nauce dla syna ,o to bysmy swieta pieknie przezyli.

 • beata

  20 grudnia 2011, 09:51 Bł. Janie Pawle II pomóż mi aby moje małżeństwo które obecnie przeżywa kryzys odnalazło drogę pojednania, aby mój mąż otworzył swoje serce i rozum na moją miłość i dał szansę odbudowy naszego związku. Obdarz naszych synów zdrowiem i mądrością życiową. Daj mi dużo siły i zdrowia żebym umiała walczyć jeszcze o ten związek.Dziękuję za wszystko co mnie spotkało na drodze mojego życia. Proszę Cię pomóż.
  Beata

 • Mama

  20 grudnia 2011, 09:42 Błogosławiony Janie Pawle II proszę o stałą pracę dla syna.

 • prosząca

  20 grudnia 2011, 09:19 Proszę Błogosławiony Ojcze Święty o obecność twoją i naszego najukochańszego Jezusa oraz jego Matuli, podczas operacji Moniki w dniu dzisiejszym.Błagam o pomoc dla niej i siły w znoszeniu krzyża choroby.

 • Ufająca

  20 grudnia 2011, 09:15 Błagam Ojcze Święty o pomoc w znanej Ci sprawie

 • Jola

  20 grudnia 2011, 09:14 OJCZE ŚWIĘTY JANIE PAWLE II BŁAGAM O UZDROWIENIE MOJEGO TATY ABY MÓGŁ ZNOWU STANĄĆ NA SWOICH NOGACH I SWOBODNIE CHODZIĆ.TY MOŻESZ UBŁAGAĆ WSZYSTKO , BŁAGAM WYSŁUCHAJ MNIE

 • Jola T

  20 grudnia 2011, 09:14 Kochany Błogosławiony JANIE PAWLE II błagam cię o wstawiennictwo i wyproszenie łask zdrowia dla mojej całej rodziny. Szczególnie proszę o zdrowie dla mojego taty i uzdrowienie z choroby nowotworowej, błagam o pomoc w wychowaniu moich synów Karola i Kamila. Proszę o pomoc w nauce i natchnienia ducha świętego podczas całego okresu nauki. I z całego serca błagam Ojcze o uzdrowienie męża z choroby alkoholowej o wyrwanie go z tego zła i o łaski dla naszej rodziny aby była silna Bogiem .BŁAGAM O CUD OCALENIA MOJEJ RODZINY BŁOGOSŁAWIONY JANIE PAWLE II O POMOC W DŻWIGANIU KRZYŻA

 • beata

  20 grudnia 2011, 08:13 Ojcze Św.za Twoją przyczyną proszę o pokój serca dla Rafała,bądź przy Nim i wspieraj Go bardzo gorąco o to proszę

 • PAWEŁ

  20 grudnia 2011, 07:53 BŁ JANIE PAWLE II PROSZE CIE ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM O WYPROSZENIE LASKI PRACY DLA MOJEJ ZONY ABY NIE BYLO NERWOW I ZLOSCI ABYSMY MOGLI GODNIE ZYC I SIE ROZWIJAC PROSZE CIE NIECH DUCH SWIETY POPROWADZI TE OSOBY KTORE PROPONOWALY NAM POMOC ABY DUCH SWIETY ICH POPROWADZIL ABYSMY MOGLI GODNIE ZYC I UTRZYMAC RODZINE .DAJ ZDROWIE DLA NASZYCH DZIECI W RODZINIE I BLOGOSLAW NAM W ZYCIU BAC Z NAMI I UMACNIAJ NAS PROSZE ABY ZAPANOWAL SPOKUJ I POJEDNANIE MIEDZY ZNAJOMYMI ABY JUZ NIE BYLO NIENAWISCI I ZALU ULECZ NASZE SERCA I ABYSMY NORMALNIE ROZMAWIALI I ZAPOMNIELI TO CO BYLO I BYL POKOJ W NASZYCH SERCACH PROSZE CIE OJCZE SWIETY WTOBIE MOJA NADZIEJA I W MARYJI POLECAM WSZYSTKIE SPRAWY DZIEKUJE

 • z

  20 grudnia 2011, 07:17 Boże Kochany dziękuję Tobie, Matce Naszej za to dzieciątko - Lilusię, która czuje się lepiej, proszę o uzdrowienie, siłę i zdrowie dla jej rodziców. Wysłuchaj wszystkich proszących o pomoc, zwłaszcza Klaudię za uratowanie jej małżeństwa, uzdrowienie z nowotworu Natalci K i Dominiki z Cieszyna.
  Proszę o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie, dla rządzących o mądrość.
  Proszę o uzdrowienie Pana Romana, a jego żonie daj siłę w opiece nad nim.

 • optymistka

  20 grudnia 2011, 07:16 Błogosławiony Ojcze Św. proszę uproś łaskę dla mnie i mojego męża, proszę o miłość wierność i uczciwość małżeńską o oddalenie od męża wszelkich pokus związanych z pewną kobietą. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny i mądrość dla naszych córek i dla nas samych.Dziękuję za wszystko, dziękuję za OPATRZNOŚĆ, która nad nami zawsze czuwa. Błogosławiony JP II módl się za nami, KOCHAM CIĘ. Jezu Ufam Tobie!

 • zbb

  20 grudnia 2011, 07:15 Dziękuję za opiekę nad nami, nad naszym małżeństwem, nad naszymi córkami, dziękuję za opamiętanie się męża, proszę dla niego o pomoc aby wytrwał w swoich postanowieniach.Dziękuję za wszystko Jezusowi, Matce Najukochańszej i Tobie Błogosławiony JP II nasz orędowniku. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny na każdy nowy dzień:)

 • urszula

  20 grudnia 2011, 07:02 Boże Wszechmogący udziel mi wiary w cud naszego ocalenia od klęski finansowej. Jezu Ufam Tobie.

 • klaudus

  20 grudnia 2011, 04:22 prosze ocal moja rodzine uratuj Ojczulku malzenstwo piotra i klaudii janeczko..opiekuj sie mala Lilusią,upros prosze u Jezusa laske powrotu mojego meza do domu,kocham Cie Ojczulku przytul mnie

 • aga

  19 grudnia 2011, 21:48 Blogosławiony Janie Pawle II proszę o pomoc dla Basi ,żeby jej mąż pomagał jej w wychowaniu dzieci z miłościa i cierpliwoscią. Żeby Basia i dzieci były dla niego na pierwszym miejscu.Proszę też o szczęsliwe małżeństwo Pawła i za moich rodziców o opamiętanie się a dla Oli o dobrego męża.

 • aga

  19 grudnia 2011, 21:41 Ojcze Św prosze pomóz mi uporządkować moje życie .Proszę Cię o Pawła o rozmowę z nim, o dobra pracę, o rodzinę i odnalezienie sensu mojego życia.

 • Maria

  19 grudnia 2011, 21:38 Kochany Ojcze ufnie oddaję Ci wszystkie sprawy, prowadz je, proszę.

 • synek

  19 grudnia 2011, 21:17 Ojcze dziękuje za wszystko.

 • E

  19 grudnia 2011, 21:17 Jane Pawle Nasz kochany ojcze Świety, proszę Cię jeśli mąż ma zdobyć tę pracę nad którą trwają rozmowy i jeśli jest to dla Nas obydwojga dobry kierunek proszę Cie aby jutrzejsza rozmowa kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie.

  Zawierzam Ci wszystkie nasze sprawy codziennego dnia z wilka ufnością i pokorą.
  Dziękuję za nadzieje i wszelkie łaski które doświadczamy Nasz orędowniku.Amen

 • matka

  19 grudnia 2011, 20:30 Proszę o łaski dla syna,by praca była dla niego źródłem radości,by jego miłość była czysta i wzajemna,by dobry Bóg dał mu łaskę natchnienia i pozytywnego myślenia,by zawarł sakramentalny związek małżeński,by nie odszedł od wiary.

 • w

  19 grudnia 2011, 20:25 Janie Pawle II błagam o Twoje wstawiennictwo,proszę Cię za tym chłopakiem,niech będzie to w końcu narzeczeństwo.

 • Joanna

  19 grudnia 2011, 20:11 Ojcze święty zaopiekuj się mną, ochroń mnie przed problemami i kłopotami. Tak bardzo chciałabym zapomnieć o tym co było,a zacząć wszystko odnowa.Proszę pomóż

 • maria

  19 grudnia 2011, 20:01 Janie Pawle wyproś dla mnie uzdrowienie ,pomagaj moim bliskim , błagam

 • Kinga

  19 grudnia 2011, 19:47 Proszę o modlitwę o wyjście z wielkich problemów.

 • ulka

  19 grudnia 2011, 19:27 Ukochany Ojcze Święty, proszę cię miej naszą rodzinę w opiece, wspieraj w trudnościach życia codziennego, uchroń nas od złych wydarzeń, wyproś u Boga pomyślne rozwiązanie problemu pracy dla syna.

 • marian

  19 grudnia 2011, 19:12 Błogosławiony Janie Pawle proszę o łaskę uzdrowienia

 • e

  19 grudnia 2011, 19:05 Kochany Janie Pawle II proszę o potrzebne łaski dla mojej corki Gabrysi w dniu imienin

 • ewa

  19 grudnia 2011, 19:02 PROSZE O ZDROWIE DLA ROBERTA PO OPERACJI SERCA -

 • urszula

  19 grudnia 2011, 18:43 Błagam, POMÓŻ NAM, wstaw się za nami abyśmy zapłacili rachunki. Jezu Ufam Tobie.

 • Justyna

  19 grudnia 2011, 17:55 Błogosławiony Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o miłość, pogłębienie wiary i jedność w rodzinie. By Chrystus był zawsze na pierwszym miejscu, by rodzina była silna Bogiem. Proszę o potrzebne łaski dla męża, o uwolnienie i nawrócenie, wrażliwość i pokorę. Dla rodziców o dar modlitwy, siły i zdrowie. Dla dzieci o prawidłowy rozwój i zdrowie a także o to by dobry Bóg prowadził je w życiu. Dla siebie o potrzebne łaski i uzdolnienie do tego do czego Bóg mnie powołuje. veni sancte spiritus

 • BB5658

  19 grudnia 2011, 17:45 Błogosławiony Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie z nękających chorób i dolegliwości Eli i jej męża oraz znalezienie pracy. Pomóż im także aby wyszli z problemów finansowych i mogli szczęśliwie wychowywać małe dzieci.Daj opamiętanie starszemu synowi i zerwanie z nałogami.Uproś dla nich te łaski u Pana Boga.
  Kochany Ojcze święy daj również opamiętanie i zerwanie z nałogami mojej córce i jej narzeczonemu. Proszę o ich nawrócenie i powrót na właściwą drogę oraz o zdrowie i błogosławieństwo całej naszej rodziny.
  Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane do tej pory.
  Jezu ufam Tobie.

 • Łukasz.K

  19 grudnia 2011, 17:34 Błogosławiony Ojcze Świety prosze o wstawiennictwo u Pana Boga Najwyszszego w intencji zdrowia dla madzi i jej dzidziusia prosze wysluchaj mnie .

 • ciocia B.

  19 grudnia 2011, 17:31 Kochany Janie Pawle II proszę o dobre wyniki badań i o podjęcie decyzji w sprawie ślubu kościelnego mojej chrześnicy a także o błogosławieństwo zdrowie i radość w rodzinie.

 • SIOSTRA

  19 grudnia 2011, 17:30 Kochany Ojcze święty za Twoim wstawiennictwem proszę o pracę dla mojego brata i wytrwałość w postanowieniu abstynencji oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny. Jezu ufam Tobie.

 • igod

  19 grudnia 2011, 16:26 Błogosławiony Janie Pawle II, wymódl proszę, żeby urodzona 04.12.1981 roku Izabela Godlewska była zdrowa.

 • Kamila

  19 grudnia 2011, 15:32 Kochany Janie Pawle II proszę uproś łaskę zdrowia dla mojej Najukochańszej Mamy Ewy. Dodaj Jej sił podczas chemioterapii. Błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • WK

  19 grudnia 2011, 13:10 Błogosławiony Ojcze Świety, proszę Cię módl sie za nami, o uwolnienie ze szponów hazardu dla mojego syna, o dobrego męża dla mojej córki, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny. Kocham Cię JP II.

 • Kamila

  19 grudnia 2011, 12:55 Błogosławiony Janie Pawle Drugi, nauczycielu i orędowniku wolności, módl się i wstawiaj za udręczonym narodem północnokoreańskim w intencji uwolnienia!

 • B

  19 grudnia 2011, 11:25 Ojcze Święty proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w intencji o dobrego męża, zdrowe dzieci, zdrowie i siły dla nas w wychowaniu ich zgodnie z przykazaniami bożymi, oraz o błogosławieństwo w pracy. Wola Boża wola mą.

 • Teresa z krk

  19 grudnia 2011, 11:22 Janie Pawle II Błogoslawiony opiekuj sie mna, ratuj mnie

 • elle

  19 grudnia 2011, 11:01 kochany ojcze swiety prosze ouwolnienie mnie z nerwicy i zdrowie dla calej rodziny

 • E.M.D.

  19 grudnia 2011, 09:08 Modlitwa
  Boże, mój Boże w Niebie, Tak bardzo proszę Ciebie, Nie zapominaj o mnie, Racz zesłać łaski na mnie. Jedno Twoje skinienie, To dla mnie wybawienie, Taki maly gest, Boże, Me życie zmienić może. (E.M.D.)

  Kochany Janie Pawle II, Ty, który ukochałeś poezję, wyproś, u Boga, łaski dla mnie - zwłaszcza łaskę uzdrowienia.

 • nadzieja

  19 grudnia 2011, 08:44 Błogosławiony Janie Pawle II błagam o wstawiennictwo o nawrócenie syna zdanie matury w tym roku i dostanie się na studia

 • Mama

  19 grudnia 2011, 08:37 Błogosławiony Janie Pawle II proszę o stałą pracę dla syna.

 • Ufająca

  19 grudnia 2011, 08:29 Błagam Ojcze Święty o pomoc w znanej Ci sprawie

 • Jola

  19 grudnia 2011, 08:29 OJCZE ŚWIĘTY JANIE PAWLE II BŁAGAM O UZDROWIENIE MOJEGO TATY ABY MÓGŁ ZNOWU STANĄĆ NA SWOICH NOGACH I SWOBODNIE CHODZIĆ.TY MOŻESZ UBŁAGAĆ WSZYSTKO , BŁAGAM WYSŁUCHAJ MNIE

 • Jola T

  19 grudnia 2011, 08:27 Kochany Błogosławiony JANIE PAWLE II błagam cię o wstawiennictwo i wyproszenie łask zdrowia dla mojej całej rodziny. Szczególnie proszę o zdrowie dla mojego taty i uzdrowienie z choroby nowotworowej, błagam o pomoc w wychowaniu moich synów Karola i Kamila. Proszę o pomoc w nauce i natchnienia ducha świętego podczas całego okresu nauki. I z całego serca błagam Ojcze o uzdrowienie męża z choroby alkoholowej o wyrwanie go z tego zła i o łaski dla naszej rodziny aby była silna Bogiem .BŁAGAM O CUD OCALENIA MOJEJ RODZINY BŁOGOSŁAWIONY JANIE PAWLE II O POMOC W DŻWIGANIU KRZYŻA

 • beata

  19 grudnia 2011, 08:13 Bł. Janie Pawle II pomóż mi aby moje małżeństwo które obecnie przeżywa kryzys odnalazło drogę pojednania, aby mój mąż otworzył swoje serce i rozum na moją miłość i dał szansę odbudowy naszego związku. Obdarz naszych synów zdrowiem i mądrością życiową. Daj mi dużo siły i zdrowia, żebym umiała walczyć jeszcze o ten związek.Dziękuję za wszystko co mnie spotkało na drodze mojego życia. Proszę Cię pomóż.
  Beata

 • bozenka

  19 grudnia 2011, 08:06 błagam cie ojcze swięty o uzdrowienie z z choroby nowotworowej .wstaw sie za mnie do naszego pana i upros dla mnie łaske kocham cie ojcze swięty bądz zawsze przy mnie bóg zapłac

 • pawel

  19 grudnia 2011, 07:36 BŁ JANIE PAWLE II PROSZE CIE ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM O WYPROSZENIE LASKI PRACY DLA MOJEJ ZONY ABYSMY MOGLI NORMALNIE ZYC I NIE BYLO PROBLEMOW FINANSOWYCH PROSZE DAJ NAM SILE DO PRZETRWANIA TEGO CZASU I POMOCY W EGZAMINACH .PROSZE CIE O ZDROWIE DLA NASZYCH DZIECI W RODZINIE ABY BYLY ZDROWE I SILNE WTOBIE MOJA NADZIEJA WSTAWIAJ SIE U BOGA ZA NAMI PROSZE NIE OPUSZCZAJ NAS OPIEKUJ SIE NAMI I BAC Z NAMI CODZIENNIE A DUCH SWIETY NIECH NAS UMACNIA I NAPELNIA SWOJA MOCA I TE OSOBY KTORE OFIAROWALY NAM POMOC DZIEKUJE OJCZE SWIETY ZA WSZYSTKIE LASKI PROSZE O POMOC

 • KRIS

  19 grudnia 2011, 07:24 KOCHANY OJCZE NASZ DZIEKUJĘ CI ZA WSZYSTKO ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC I OPIEKĘ NAD NASZĘ RODZINĄ UPROS PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA O ROZWIĄZANIE TEJ TRUDNEJ SPRAWY TY TYLKO PANIE JEZU MOZESZ TO ROZWIĄZAĆ W TYM TYGODNIU JEST TWOJE BOŻE NARODZENIE PROSZĘ PANIE JEZU ZA PRZYCZYNĄ JP II O SZCZĘŚLIWE ŚWIĘTA O POPRAWE CHUMORU BYM ZAPOMNIAŁ O WSZYSTKICH PROBLEMACH I BYM TE ŚWIETA PRZEŻYŁ W ATMOSFERZE MODLITWY JEŻELI JEST TO ZGODNE Z TWOJĄ WOLĄ TO ODDAL ODEMNIE TEN KIELICH SMUTKU!!! JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE !!!

 • z

  19 grudnia 2011, 07:15 Boże Kochany dziękuję Tobie, Matce Naszej za to dzieciątko - Lilusię, która czuje się lepiej, proszę o uzdrowienie, siłę i zdrowie dla jej rodziców. Wysłuchaj wszystkich proszących o pomoc, zwłaszcza Klaudię za uratowanie jej małżeństwa, uzdrowienie z nowotworu Natalci K i Dominiki z Cieszyna.
  Proszę o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie, dla rządzących o mądrość.
  Proszę o uzdrowienie Pana Romana, a jego żonie daj siłę w opiece nad nim.

 • optymistka

  19 grudnia 2011, 07:14 Błogosławiony Ojcze Św. proszę uproś łaskę dla mnie i mojego męża, proszę o miłość wierność i uczciwość małżeńską o oddalenie od męża wszelkich pokus związanych z pewną kobietą. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny i mądrość dla naszych córek i dla nas samych.Dziękuję za wszystko, dziękuję za OPATRZNOŚĆ, która nad nami zawsze czuwa. Błogosławiony JP II módl się za nami, KOCHAM CIĘ. Jezu Ufam Tobie!

 • zbb

  19 grudnia 2011, 07:14 Dziękuję za opiekę nad nami, nad naszym małżeństwem, nad naszymi córkami, dziękuję za opamiętanie się męża, proszę dla niego o pomoc aby wytrwał w swoich postanowieniach.Dziękuję za wszystko Jezusowi, Matce Najukochańszej i Tobie Błogosławiony JP II nasz orędowniku. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny na każdy nowy dzień:)

 • IZA

  18 grudnia 2011, 23:16 Ukochany Ojcze Święty zawsze mi pomagałeś...prosiłam Cię o wsparcie na wszystkich egzaminach...wiedzialam ze jesteś
  Proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa i Matuchny w sprawie o która proszę bezustannie bo jest mi tak bbb ciężko.Wierzę w Boskie miłosierdzie i czekam na CUD...

 • lucyna

  18 grudnia 2011, 22:00 Ojcze Swięty,Janie Pawle II, natchnij mojego męża i córkę, aby ich wzajemne relacje byly ciepłe, miłe i z wzajemną miłością ojca i córki.
  Dopomóż córce by wróciła naprawdę do Kościoła, zmień jej poglądy na życie i otaczających ją ludzi.Proszę,proszę, bo nie mogę znieść już tej smutnej prawie codziennie sytuacji.

 • klaudus

  18 grudnia 2011, 21:37 Ojczulku moj kochany w godzine TWOjej smierci prosze o uratowanie mojej rodziny o uratowanie malzenstwa klaudii i piotra janeczko i o zdrowko dla Lilusii

 • dana

  18 grudnia 2011, 21:31 Kochany Ojcze Święty proszę o modlitwę za duszę mojej kochanej mamusi Bronisławy oraz o pomyślne załatwienie spraw związanych z mieszkaniem Dziekuję.

 • JOANNA

  18 grudnia 2011, 20:20 BŁOGOSŁAWIONY OJCZE ŚWIĘTY TY WIESZ CO MNIE TRAPI. POMÓŻ MI. PROSZĘ NIECH JUŻ WSZYSTKO SIĘ DOBRZE ZAKOŃCZY

 • B

  18 grudnia 2011, 20:17 Ojcze Święty proszę o pomoc w Bogu wiadomej sprawie, by wróciły łaska pokoju i radości w moim sercu. Niech Dobry Bóg prostuje wszystkie moje ścieżki i trudne, zawikłane sytuacje. Jezu ufam Tobie

 • lucyna

  18 grudnia 2011, 19:52 Najukochańszy Ojcze Swięty, dziękuję i jeszcze raz dziękuję, miej w opiece nadal, każdego dnia moja córke i zięcia, bo bez Twego wsparcia nie dadzą rady. Pomóż niech nie wyjeżdzają. Wesprzyj ich w wierze, aby Pan Bóg stał się dla nich najważniejszy.
  Pomóż proszę tez mojemu mężowi, który sam nie rozwiąze swych problemów...

 • Marek

  18 grudnia 2011, 19:48 Błogosławiony Janie Pawle II pomóż mi proszę pokonać pokusy.

 • E

  18 grudnia 2011, 19:29 Ojcze kochany wyperoś łaskę pracy dla mnie i męża- dodaj mi sił i odwagi ,ześlij mi dobre mysli. Otocz nas dobrymi ludźmi.
  Pobłogosław nadchodzący tydzień i otocznas opieką.

  Zawierzam Ci moje sprawy i marzeni z pełna nadzieja i ufnościa.Amen

 • Maria

  18 grudnia 2011, 19:20 Kochany Ojcze bardzo proszę o łaskę uzdrowienia i opiekę nad wszystkimi, których ufnie polecam Twojej Ojcze opiece.

 • anna

  18 grudnia 2011, 19:17 Ojcze Świety za Twoim wstawiennictwem serdecznie proszę o zdrowie dla mojej mamy Janiny by uleczyła się z depresji ,odzyskała radość i chęci do życia.

 • BB5658

  18 grudnia 2011, 18:05 Błogosławiony Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie z nękających chorób i dolegliwości Eli i jej męża oraz znalezienie pracy. Pomóż im także aby wyszli z problemów finansowych i mogli szczęśliwie wychowywać małe dzieci.Daj opamiętanie starszemu synowi i zerwanie z nałogami.Uproś dla nich te łaski u Pana Boga.
  Kochany Ojcze święy daj również opamiętanie i zerwanie z nałogami mojej córce i jej narzeczonemu. Proszę o ich nawrócenie i powrót na właściwą drogę oraz o zdrowie i błogosławieństwo całej naszej rodziny.
  Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane do tej pory.
  Jezu ufam Tobie.

 • ciocia B.

  18 grudnia 2011, 18:03 Kochany Janie Pawle II proszę o dobre wyniki badań i o podjęcie decyzji w sprawie ślubu kościelnego mojej chrześnicy a także o błogosławieństwo zdrowie i radość w rodzinie.

 • SIOSTRA

  18 grudnia 2011, 18:01 Kochany Ojcze święty za Twoim wstawiennictwem proszę o pracę dla mojego brata i wytrwałość w postanowieniu abstynencji oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny. Jezu ufam Tobie.

 • gosia

  18 grudnia 2011, 17:59 proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża

 • maria

  18 grudnia 2011, 17:43 Błogosławiony Janie Pawle proszę Cię wstaw się za mną do Boga o dar uzdrowienia ,ratuj mnie ,wyproś też zdrowie i wszystko co najlepsze dla moich bliskich ,proszę całym sercem

 • Kamila

  18 grudnia 2011, 17:33 Kochany Janie Pawle II proszę uproś łaskę zdrowia dla mojej Najukochańszej Mamy Ewy. Dodaj Jej sił podczas chemioterapii. Błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • BOGUSIA

  18 grudnia 2011, 16:55 WSTAW SIĘ ZA MNĄ OJCZE ŚWIĘTY UPROŚ ŁASKĘ ZDROWIA ABY OPUŚCIŁY MNIE LICZNE DOLEGLIWOŚCI.BŁAGAM O WSTAWIENNICTWO I MOCNO WIERZĘ W TWOJĄ MOC OJCZE ŚWIĘTY,PROWADŻ MNIE DOBRĄ DROGĄ I SPRAW ABYM NIE ZBŁĄDZIŁA.MNIEJ W OPIECE CAŁA MOJĄ RODZINĘ.

 • marta

  18 grudnia 2011, 14:56 Proszę o opiekę dla moich dzieci.Dziękuję

 • atabe66

  18 grudnia 2011, 14:54 Prosze Ukochany Ojcze Swiety o zdrowie duszy i ciala ,o uzdrowienie z nerwicy lekowej idepresji ,tak bardzo dokucza mi ta choroba ,tak trudno mi z nia zyc ,prosze wypros mi laske zdrowia ,pomoz żeby te piekne Swieta mogla spedzic radosnie ,wielbiac Dzieciatko Jezus i Matke Najswietsza .Prosze tez za moja rodzina ,by te Swieta przezyli radosnie ,za syna ,by zaliczyl egzaminy.Modl sie za nami Janie Pawle 2 prosze pokornie .

 • m

  18 grudnia 2011, 14:54 Proszę Cię Ojcze Święty o męstwo i o to aby mnie nie prześladowły pewne myśli...Ty wiesz o co chodzi.Dziękuję

 • klaudus

  18 grudnia 2011, 14:23 prosze za malzenstwo Piotra i klaudii Janeczko o powrot meza do rodziny,o zdrowko dla malenkiej Lilusii,jak przezyc te SWIETA w samotnosci.

 • intencja

  18 grudnia 2011, 14:06 Bł. Ojcze Święty JPII prosze Cie aby mój przyjaciel wszystko mi wybaczył i nie miał do mnie zalu

 • gg

  18 grudnia 2011, 13:01 drodi Janie Pawle 2 prosze cie o zdrowie dla mnie i dla brata i aby skaczyły sie moje problemy mieszkaniowe ktore kosztuje mnie i moja rodzine duzo stresu i zmartwien

 • Marzena

  18 grudnia 2011, 11:35 Ojcze Święty proszę o uzdrowienie z mojej ciężkiej choroby.
  Proszę o zmianę pracy, tak bardzo tego potrzebuję. Wysłuchaj mnie , proszę.

 • ika

  18 grudnia 2011, 10:38 Ojcze Święty, za Twoim wstawiennictwem błagam o uzdrowienie ciężko chorego Michałka i Oliwierka. Dwóch małych, cudnych chłopców, w których jest ogromna chęć życia. Proszę...

 • Beata

  18 grudnia 2011, 10:19 Bł. Janie Pawle II pomóż mi aby moje małżeństwo które obecnie przeżywa kryzys odnalazło drogę pojednania, aby mój mąż otworzył swoje serce i rozum na moją miłość i dał szansę odbudowy naszego związku. Obdarz naszych synów zdrowiem i mądrością życiową. Daj mi dużo siły i zdrowia żebym umiała walczyć jeszcze o ten związek.Dziękuję za wszystko co mnie spotkało na drodze mojego życia. Proszę Cię pomóż.
  Beata

 • kaja

  18 grudnia 2011, 09:53 proszę o miłość jana spraw by domniewrócił by stał mi się znowu bliski nie mogę pogodzić się z tym że odzszedł,proszę niech za tęskni i wróci. Spraw również by mam przestała pić i żebym otrzymała zasłużoną podwyżkę

 • Agnieszka

  18 grudnia 2011, 09:26 Błogosławiony Janie Pawle II proszę cię o wstawiennictwo do Pana Boga o uzdrowienie dla mojego bardzo chorego męża ,by Bóg dał mu siłę do walki z chorobą, a także o siłę w tych trudnych dla naszej rodziny chwilach dla mnie i mojego syna.

 • Małgosia

  18 grudnia 2011, 09:10 Kochany Ojcze Święty błagam o cud..nie mam już fizycznej i psychicznej siły do znoszenia bólu i odrzucenia.Błagam pomóż mi! Błagam...

 • urszula

  18 grudnia 2011, 08:30 Poproś za nami Ojcze Święty o przymnożenie wiary, nadziei i miłości o rozwiązanie problemów finansowych. Jezu Ufam Tobie.

 • B

  17 grudnia 2011, 23:33 Proszę, pomóż mi Ojcze Święty. Spraw by powróciły nadzieja, bezpieczeństwo, spokój i radość. Jezu ufam Tobie. Czuwaj nad moim życiem.
  Proszę, pomóż Ojcze Święty. Spraw by powróciły w życiu Pauli nadzieja, bezpieczeństwo, spokój i radość. Jezu ufam Tobie. Czuwaj nad jej życiem

 • Maria1957

  17 grudnia 2011, 23:04 Co dzień żyjemy w lęku, czy uda nam się załatwić wszystkie sprawy dotyczące przewozu do domu mojego chorego ,sparaliżowanego brata.I dlatego jak zawsze proszę Ciebie Panie Boże o pomoc, by wszystko poszło zgodnie z planem, no i to co najważniejsze - by mój brat przeżył ten transport. On teraz jest bardzo słaby i zmęczony, ale może odzyska siły i chęć do życia. Potem już przy Twojej opatrzności i miłosierdziu będziemy walczyć o jego dobre samopoczucie i wewnętrzny spokój.A jeśli miałby umrzeć, niech najpierw nacieszy się domem i naszą miłością -; a jeśli miałby umrzeć niech odejdzie spokojny, szczęśliwy i otoczony najbliższymi. Proszę Cię dobry Panie Boże ,proszę wysłuchaj naszych gorących próśb.

 • martee

  17 grudnia 2011, 22:13 Proszę Cię Ojcze Święty o wstawiennictwo u Boga Ojca aby moja rodzina jutro szczęśliwie wróciła od ojca, który zmaga się z chorobą alkoholową. Miej ich w swojej opiece podczas podróży. A Tobie dziękuję za znalezienie pracy. Proszę jednocześnie o udany zabieg dla mojego synka.

 • rodzina

  17 grudnia 2011, 21:35 Ojcze Swiety prosze o zdrowie dla calej naszej rodziny i o znalezienie wyjscia z bardzo trudnej sytuacji finansowej mojej rodziny.

 • Irena

  17 grudnia 2011, 21:34 Błogosławiony Janie Pawle nasz Wielki Rodaku. Mam tak wiele do zawdzięczenia Twojemu wstawiennictwu.Proszę bądż zawsze z nami, nie pozwól błądzić mnie i moim najbliższym

 • anna

  17 grudnia 2011, 21:26 Ojcze świety proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz o wyjscie z bardzo trudnej sytuacji finansowej bo sami sobie nie możemy niestety pomódz,

 • Monika

  17 grudnia 2011, 20:18 Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Moniki i Damiana. Aby Damian uwolnił sie od niesakramentalnego związku i wrócił ratować małżeństwo na Prawdzie.

 • BB5658

  17 grudnia 2011, 18:51 Błogosławiony Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie z nękających chorób i dolegliwości Eli i jej męża oraz znalezienie pracy. Pomóż im także aby wyszli z problemów finansowych i mogli szczęśliwie wychowywać małe dzieci.Daj opamiętanie starszemu synowi i zerwanie z nałogami.Uproś dla nich te łaski u Pana Boga.
  Kochany Ojcze święy daj również opamiętanie i zerwanie z nałogami mojej córce i jej narzeczonemu. Proszę o ich nawrócenie i powrót na właściwą drogę oraz o zdrowie i błogosławieństwo całej naszej rodziny.
  Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane do tej pory.
  Jezu ufam Tobie.

 • SIOSTRA

  17 grudnia 2011, 18:49 Kochany Ojcze święty za Twoim wstawiennictwem proszę o pracę dla mojego brata i wytrwałość w postanowieniu abstynencji oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny. Jezu ufam Tobie.

 • ciocia B.

  17 grudnia 2011, 18:48 Kochany Janie Pawle II proszę o dobre wyniki badań i o podjęcie decyzji w sprawie ślubu kościelnego mojej chrześnicy a także o błogosławieństwo zdrowie i radość w rodzinie.

 • Kamila

  17 grudnia 2011, 18:37 Kochany Janie Pawle II proszę uproś łaskę zdrowia dla mojej Najukochańszej Mamy Ewy. Dodaj Jej sił podczas chemioterapii. Błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • grazyna

  17 grudnia 2011, 18:07 proszę o zdrowie dla cioci Krysi i cud nawrócenia dla teściowej.Jezu ufam Tobie.

 • z

  17 grudnia 2011, 15:39 Boże Kochany dziękuję Tobie, Matce Naszej za to dzieciątko - Lilusię, która czuje się lepiej, proszę o uzdrowienie, siłę i zdrowie dla jej rodziców. Wysłuchaj wszystkich proszących o pomoc, zwłaszcza Klaudię za uratowanie jej małżeństwa, uzdrowienie z nowotworu Natalci K i Dominiki z Cieszyna.
  Proszę o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie, dla rządzących o mądrość.
  Proszę o uzdrowienie Pana Romana, a jego żonie daj siłę w opiece nad nim.

 • optymistka

  17 grudnia 2011, 15:38 Błogosławiony Ojcze Św. proszę uproś łaskę dla mnie i mojego męża, proszę o miłość wierność i uczciwość małżeńską o oddalenie od męża wszelkich pokus związanych z pewną kobietą. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny i mądrość dla naszych córek i dla nas samych.Dziękuję za wszystko, dziękuję za OPATRZNOŚĆ, która nad nami zawsze czuwa. Błogosławiony JP II módl się za nami, KOCHAM CIĘ. Jezu Ufam Tobie!

 • zbb

  17 grudnia 2011, 15:36 Dziękuję za opiekę nad nami, nad naszym małżeństwem, nad naszymi córkami, dziękuję za opamiętanie się męża, proszę dla niego o pomoc aby wytrwał w swoich postanowieniach.Dziękuję za wszystko Jezusowi, Matce Najukochańszej i Tobie Błogosławiony JP II nasz orędowniku. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny na każdy nowy dzień:)

 • kasia123m

  17 grudnia 2011, 14:42 Ojcze Swiety prosze Cie o modlitwe w intencji zdrowia dla mojej mamy.Aby BOg sprawił by podana chemia zadziałała.Prosimy CIe Ojcze Swiety!

 • E.

  17 grudnia 2011, 13:44 Ojcze Święty, pomóż... by ktoś mi bliski zaakceptował moje problemy, podjął decyzję o małżeństwie i abym otrzymała dar rodzicielstwa i mogła urodzić zdrowe dzieci - pomimo wszystkich przeszkód.

 • beata

  17 grudnia 2011, 13:36 Bł. Janie Pawle II pomóż mi aby moje małżeństwo które obecnie przeżywa kryzys odnalazło drogę pojednania, aby mój mąż otworzył swoje serce i rozum na moją miłość i dał szansę odbudowy naszego związku. Obdarz naszych synów zdrowiem i mądrością życiową. Daj mi dużo siły i zdrowia żebym umiała walczyć jeszcze o ten związek.Dziękuję za wszystko co mnie spotkało na drodze mojego życia. Proszę Cię pomóż.
  Beata

 • atabe66

  17 grudnia 2011, 13:16 Prosze Ciebie Najkochanszy Ojcze Swiety pomozm mi ,wypros mi laske zdrowia duszy i ciala ,prosze o uleczenie z nerwicy lekowej i depresji ,prosze zebym Swieta mogla przezyc radosnie i porosze za moja rodzine ,miej nas w swojej opiece.

 • Maria

  17 grudnia 2011, 12:08 Kochany Ojcze ufnie proszę o łaskę zdrowia i opiekę nad całą rodziną nieustanną.

 • ewa

  17 grudnia 2011, 11:45 Błogosławiony Janie Pawle II, PROSZE O ZDROWIE DLA ROBERTA PO OPERACJI SERCA - STAN JEST CIĘŻKI

 • Alicja

  17 grudnia 2011, 10:50 Błogosławiony Janie Pawle II, wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu po 10 latach urodziłam drugą córeczkę. Dziękuję Ci za te łaski, które nam wyprosiłeś u Boga. Proszę Cię o wstawiennictwo w naszych problemach finansowych, o mądre decyzje, o dobrych ludzi, którzy pomogą, o możliwość pracy. Proszę o cud całkowitego uzdrowienia fizycznego i duchowego mojego męża, aby wyszedł całkowicie z depresji i innych chorób, aby podjął pracę, abyśmy spłacili długi i mogli godnie żyć. Uproś dla mnie siły fizyczne i psychiczne do dalszego życia i patrzenia w przyszłość bez lęku. Ciągle spadają na nas jakieś problemy, Jezu za wstawiennictwem błogosławionego Ojca Świętego, wysłuchaj mnie, zmiłuj się nad nami, przebacz nam grzechy i daj trochę wytchnienia od ciągłych problemów i trudności.

 • urszula

  17 grudnia 2011, 08:44 Błagam o cud, który pomoże zapłacić zobowiązania, oddać długi. Jezu Ufam Tobie. Daj siły.

 • Maria1957

  16 grudnia 2011, 23:27 Dziękuję Ci Panie Boże za dar wewnętrznej siły i podjęcie słusznej decyzji. Czuję, że mogę zabrać swojego sparaliżowanego brata z ZOL-u. Nie mogę patrzeć jak cierpi i kiedy noc zapada zostaje sam bez najbliższych.Trochę się boję, bo brak mi potrzebnego sprzętu i siły fizycznej, ale przy Twojej pomocy i Wielkim Miłosierdziu, wierzę że pokonamy wszelkie trudy. Pół roku temu ja byłam bardzo ciężko chora - Ty Panie Boże poprzez ręce zdolnego neuro-chirurga ocaliłeś moje dłonie.Gorąco wierzę, że i teraz obdarzysz mnie siłą fizyczną na tyle, bym mogła opatrywać rany, karmić, poić i pielęgnować.Resztę zrobi wieczorem moje rodzeństwo.Dlatego dziękuję Ci Panie Boże za jedność między nami, pomimo wielu problemów, które mogą dzielić. Proszę Cię Panie Boże o wiarę, miłość, nadzieję, zdrowie i jedność między nami.Janie Pawle II- gi - ja jestem marnym pyłkiem, więć Ciebie proszę wstaw się za nami.

 • katy

  16 grudnia 2011, 22:41 Błagam o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny, a zwłaszcza dla mojego rodzeństwa, o uwolnienie nas od skłonności do gniewu, nerwicy, nieprzebaczenia.

 • AA

  16 grudnia 2011, 22:14 Kochany Ojcze Swiety prosze w intencjii mojego malenstwa, o zdrowie dla meza. jak Ty nam nie pomozesz zginiemy. janie Pawle nie zapomnij o mojej rodzinie. A

 • E

  16 grudnia 2011, 21:44 Kochany Janie Pawle proszę o otrzymanie łaski pracy dla mnie i dla męża.
  Niech Pan Nasz Obdaruj nas tą łaską. Z całego serca w to wierzę, że Nam się uda i nadejdą dobre wiadomości.
  Proszę o pozytywne zakończenie zlecenia z Ewą.

  Jezu ufam tobie Amen

 • bożena dworak

  16 grudnia 2011, 21:38 KOCHANY OJCZE ŚWIĘNTY BŁAGAM CIE O UZDROWIENIE Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ ,BOGU WIADOMA BOZENA O LASKI DLA NIEJ I ZDROWIE .KOCHAM CIĘ OJCZE ŚWIĘNTY W TOBIE NADZIEJA I PANA NASZEGO PROSZE O WSTAWIENICTWO BÓG ZAPŁAC

 • zona

  16 grudnia 2011, 21:29 proszę o przetrwanie tegorocznej wigilii, proszę o łaskę radości pomimo smutku ... pomimo odrzucenia...

 • optymistka

  16 grudnia 2011, 21:11 Błogosławiony Ojcze Św. proszę uproś łaskę dla mnie i mojego męża, proszę o miłość wierność i uczciwość małżeńską o oddalenie od męża wszelkich pokus związanych z pewną kobietą. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny i mądrość dla naszych córek i dla nas samych.Dziękuję za wszystko, dziękuję za OPATRZNOŚĆ, która nad nami zawsze czuwa. Błogosławiony JP II módl się za nami, KOCHAM CIĘ. Jezu Ufam Tobie!

 • zbb

  16 grudnia 2011, 21:10 Dziękuję za opiekę nad nami, nad naszym małżeństwem, nad naszymi córkami, dziękuję za opamiętanie się męża, proszę dla niego o pomoc aby wytrwał w swoich postanowieniach.Dziękuję za wszystko Jezusowi, Matce Najukochańszej i Tobie Błogosławiony JP II nasz orędowniku. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny na każdy nowy dzień:)

 • zona

  16 grudnia 2011, 21:10 Kochany Ojcze św. proszę Cię o uzdrowienie mojego męża ze złych mocy złych myśli z braku wybaczenia. proszę o jego powrót do rodziny ...

 • TERESA

  16 grudnia 2011, 21:08 OJCZE ŚWIĘTY SPRAW BY MÓJ SYN WRÓCIŁ DO DOMU WSKAŻ MU DOBRĄ DROGĘ

 • Teresa z krk

  16 grudnia 2011, 20:33 Janie Pawle II Błogosławiony,Błagam spraw abyśmy byli dobra rodzina,aby maż mnie szanował i doceniał,syn wyrastał na mądrego i dobrego człowieka, spraw abym miała siłę psychiczna i fizyczna, spraw aby w rodzinie była zgoda.Dziekuje Ci za to, że moja siostra teraz sie trochę poprawiła.Dziekuje Ci Janie Pawle II za wszystko.

 • Justyna

  16 grudnia 2011, 19:54 Błogosławiony Janie Pawle II proszę za Twoim wstawiennictwem o łaski potrzebne dla mojego męża o uwolnienie z nałogów i od złego towarzystwa, proszę dla niego o pełne nawrócenie i przemienienie serca i życia. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny zwłaszcza dla dzieci i o pogodzenie spraw związanych z pracą.

 • Kryla

  16 grudnia 2011, 18:27 Błogosławiony Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem dziękuje za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i dary Ducha Św dla Julii i Piotra

 • BB5658

  16 grudnia 2011, 17:32 Błogosławiony Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie z nękających chorób i dolegliwości Eli i jej męża oraz znalezienie pracy. Pomóż im także aby wyszli z problemów finansowych i mogli szczęśliwie wychowywać małe dzieci.Daj opamiętanie starszemu synowi i zerwanie z nałogami.Uproś dla nich te łaski u Pana Boga.
  Kochany Ojcze święy daj również opamiętanie i zerwanie z nałogami mojej córce i jej narzeczonemu. Proszę o ich nawrócenie i powrót na właściwą drogę oraz o zdrowie i błogosławieństwo całej naszej rodziny.
  Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane do tej pory.
  Jezu ufam Tobie.

 • Honcia

  17 kwietnia 2011, 16:57 Ojcze święty Ty tylu ludziom już pomogłeś - proszę nie opuszczaj jutro Ani Froncek podczas ciężkiej operacji której musi się poddać. Mnie Ją w swojej opiece i proszę o jak najmniejsze cierpienie dla Niej oraz o szybki powrót do zdrowia. Błogosław również lekarzom którzy będą Ją operowali. Módl się za Nich ...

 • Sławek

  17 kwietnia 2011, 16:51 Proszę o modlitwę za moją rodzinę wielodzietną /13 dzieci/ o Boże błogosławieństwo i we wszystkich trudnych sprawach które noszę w swoim sercu

 • Donata

  17 kwietnia 2011, 15:20 prosze o modlitwe w intencji mojego zwiazku z moim kochanym Arturem abysmy znowu stali sie sobie bliscy,abysmy oboje nie psuli tego co jest miedzy nami,abysmy starali sie byc lepszymi dla siebie,aby moja milośc do niego była codziennie mocniejsza i głebsza,zeby on w koncu zrozumial ile dla mnie znaczy,jaki jest wazny w moim zyciu,ze go bardzo Kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego

 • weronika

  17 kwietnia 2011, 14:38 Za Twoim wstawiennictwem, Janie Pawle II, proszę pokornie o pomoc w rozwiązaniu katastrofalnej sytuacji finansowej. Zalegam z ZUS-em, z podatkami, z zapłatą za faktury. Mimo ogromnych wysiłków nie udało mi się osiągnąć dochodów firmy na koniec roku. Już tak niewiele mi brakuje, ale urzędnicy sprawiają, że nie śpię w nocy. Jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów, na wszystko brakuje mi pieniędzy, już nie mówiąc o rodzinie. Błagam Cię, Ojcze Święty, pomóż mi stanąć na nogi. Pobłogosław mojej pracy, zaufałam Jezusowi bez granic i wierzę, że się nie zawiodę. Jezu, ufam Tobie!

 • Stasia

  17 kwietnia 2011, 11:27 Kochany nasz Ojcze Swięty proszę Cię w intencji mojej rodziny o zdrowie dla nas ustanie trudnych sytuacji których nie rozumiem. Za wszystko Ci Janie Pawle II już dzis dziękujemy.

 • Mateusz.

  17 kwietnia 2011, 10:44 Ojcze Święty, bardzo Cie proszę o modliwę, aby moja mama wyzdrowiała.
  Pokoj z wami.

 • Rafi

  17 kwietnia 2011, 10:12 Kochany Ojcze Święty,proszę chroń Ojczyznę od kolejnego rozbiru.Proszę cię Ojcze Święty o zdrowie,w naszej rodzinie o nawrócenie tych co nie wieżą,że dobry Bóg istnieje.

 • Zofia

  17 kwietnia 2011, 03:19 Janie Pawle II — ja przyjechalam na Twoj pogrzeb, Ty wiesz ile godzin stalam w kolejce aby oddac Ci poklon, i Ty jeden wiesz o co wtedy prosilam. Przychodze dzis do Ciebie bo jestem w rozpaczy i prosze o pomoc w mojej skomplikowanej sytuacji; a przede wszystkim aby udali mi sie, jak najszybciej, ukonczyc na dobrym poziomie prace, ktora pisze, i aby starczylo pieniedzy na jej ukonczenie i obrone.

 • ŁMP

  17 kwietnia 2011, 01:52 O nawrócenie Roksany i uwolnienie jej od problemów psychicznych, zwłaszcza od jej źle ukształtowanego myślenia, niechęci do mężczyzn, homoseksualizmu, o ochronę przed grzechem i wyrwanie jej ze złego środowiska oraz o przebaczenie, o siłę dla mnie, wytrwałość mimo trudów, przezwyciężenie moich wad oraz o naprawienie naszej relacji, o błogosławieństwo i opiekę dla niej.

 • Dorota

  16 kwietnia 2011, 23:06 Kochany Ojcze Święty,bardzo proszę Cię o zdrowie dla mnie Doroty P. dla męża Andrzeja i moich dzieci.Dziękuję za Twoją opiekę.

 • JB

  16 kwietnia 2011, 22:11 Kochany Ojcze Święty, proszę o szczególne łaski i całe błogosławieństwo Nieba dla Jareczka i jego rodzinki, a także dla mnie i bardzo Cię proszę...gdyż tak wiele zrozumiałam ...dziękuję.

 • Siostry

  16 kwietnia 2011, 21:51 Ukochany Ojcze Święty, Janie Pawle II, prosimy błogosław naszej Rodzinie zakonnej, byśmy były wierne naszemu powołaniu i charyzmatowi Ojca Założyciela. Siostry Uczennice Boskiego Mistrza

 • zrozpaczona

  16 kwietnia 2011, 20:29 Umiłowany Ojcze św.błagam o Twoje wstawiennictwo u Miłosiernego Boga i Matki Niepokalanej-uproś cud uzdrowienia i pomoc w beznadziejnej po ludzku sytuacji.Jezu ufam Tobie!

 • KRYSTYNA

  16 kwietnia 2011, 20:12 OJCZE ŚWIĘTY,pobłogosław mojej rodzinie...

 • jpm

  16 kwietnia 2011, 18:09 KOCHANY OJCZE SW DZIEKUJEMY ZA OTRZYMANE LASKI I PROSIMY O TWOJE WSTAWIENNICTWO I ,MODLITWE W INTENCJACH NASZYCH I FIRM W KTORYCH PRACUJEMY O POPRAWE SYTUACJI POLECAMY SIE TOBIE POMOZ .

 • mama

  16 kwietnia 2011, 16:14 Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich dzieci.

 • katarzyna

  16 kwietnia 2011, 11:14 Kochany Ojcze Święty, dziękuję za wszelkie udzielone łaski i proszę o modlitwę o zdrowie Rodziców, pokój w rodzinie, Polsce i na Świecie, o pomyślnie zdane egzaminy, i abym potrafiła tak jak Ty Ojcze z nadzieją patrzeć w przyszłość. Pobłogosław!

 • tobiana

  16 kwietnia 2011, 10:29 o pokój serca

 • dziekuje

  16 kwietnia 2011, 01:02 Ojcie Swiety dziekuje bardzo za wstawiennictwo u Pana.

 • michał

  15 kwietnia 2011, 23:21 proszę o wytrwanie w czystości

 • Ania i Marcin

  15 kwietnia 2011, 23:01 Chcielibysmy bardzo goraco prosic o modlitwe. W najblizsza sobote (16 kwietnia) o 16:30 u nas w domu bedzie mialo miejsce spotkanie Swiadkow Jehowy z nami. Na spotkaniu bedzie nasz tata z dwojgiem znajomych i my razem z Panem Piotrem (http://www.piotrandryszczak.pl/). Tata mowi, ze szuka Prawdy, ale juz sercem i rozumem jest blizej Swiadkow Jehowy. Prosimy o modlitwe, aby obecni na spotkaniu mieli otwarte serca na Prawde i o rozmowe bez agresji oraz atakow. Prosimy tez dla nas o mocna wiare, zebysmy jej nie utracili przy ciaglych atakach i podwazaniu prawdy gloszonej przez Kosciol katolicki.

 • mama

  15 kwietnia 2011, 22:34 Ojcze dziękuje za każdy szczęśliwie przejechany kilometr za każdą chwile radości proszę o błogosławieństwo na drodze.

 • Kamea

  15 kwietnia 2011, 22:27 OJCZE ŚWIĘTY PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA MNIE Z MOICH DOLEGLIWOŚCI ZDROWOTNYCH.

 • iwona

  15 kwietnia 2011, 22:16 Ojcze Swiety prosze o laske uzdrowienia dla Taty i wsparcie dla calej rodziny

 • K-R

  15 kwietnia 2011, 17:43 OJCZE PROSZE O POMOC WIESZ O CO CHODZI DALEJ SIE TO CIĄGNIE I NIE MAM KOŃCA PROSZE Z POKORĄ SERCA!!!

 • marcin

  15 kwietnia 2011, 17:29 Gorąco prosimy o modlitwę za wstawiennictwem Jana Pawła II; w int. całkowitego uzdowienia naszego Michałkai za dusze w czyścu cierpiace, 5 maja zbliza sie data d oszpitala. bardzo sie polecamy i wszystkie nasze obawy czy niepokoje i prosimy o stała pamiec modlitewnąodp

 • MATKA

  15 kwietnia 2011, 16:49 OJCZE ŚWIĘTY,z ufnością i pokorą proszę o pracę dla córki...

 • li

  15 kwietnia 2011, 15:55 Najukochańszy Ojcze Święty, dziękuję Tobie za Twą troskliwą obecność przy mnie i pomoc w trudnych sytuacjach. Błagam natchnij mnie Duchem Świętym abym zdała bardzo dobrze wszystkie egzaminy w tej sesji i w dniu dzisiejszym napisała pracę na zaliczenie. Wstaw się proszę Ojcze święty W tych intencjach u Boga.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Vaticanum II: czas twórczego myślenia. Wypowiedzi soborowe
Miłość na manowcach
Warto być dobrym
Święte małżeństwo
Górka wolności. Zaślubować od alkoholu