franciszkanska3.pl
Paac Arcybiskupw Krakowskich

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Anna

  11 lipca 2014, 20:20 Ojcze Święty proszę o zdrowie i potrzebne łaski Rodzicom, błogosławieństwo, pomyślność i zgodę w Rodzinie.

 • małżonkowie

  11 lipca 2014, 20:19 Ojcze Święty dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o dar powiększenia Rodziny oraz o zdrowie dla córeczki.

 • ZP

  11 lipca 2014, 19:38 Swięty Jane Pawle II dziękuję Ci za cud uzdrowenia z HCV.Proszę Cię o dalsze wstawiennictwo U Boga.Proszę o cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża abyśmy swoim postępowaniem w/g wiary dawali dobry przykład naszym dzieciom i bliżnim,uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztofa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • Artur

  11 lipca 2014, 17:30 Boże Ojcze Wszechmogący - ufam Twym zamiarom zawierzając Twej woli moją rodzinę. Proszę błogosław nam w życiu i pomóż w wiadomych sprawach na dalsze lata wychowania dzieci oraz naszej pracy. Ufam Ci iż nam pomożesz w trudnych chwilach i dasz mi nadzieję na dalszą pracę dla utrzymania rodziny.

 • matka

  11 lipca 2014, 15:40 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Piotruś

  11 lipca 2014, 15:34 Ojcze Świety proszę Cię o siły i zdrowie dla mojego taty. Błogosław moim bliskim na każdy dzień. Dziękuję za wszystko.

 • Anna

  11 lipca 2014, 14:35 Swiety Janie Pawle II prosze za Twoim posrednictwem o cud uzdriwienia dla Basi chorej na raka piersi,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  11 lipca 2014, 14:33 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkohlowego.

 • Anna

  11 lipca 2014, 14:32 Swiety Janie Pawle II prosze o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil do walki z choroba.Jezu Ufam Tobie.

 • Anna

  11 lipca 2014, 12:21 Święty Janie Pawle miej mnie w opiece natchnij mnie miłością i siłą do walki z przeciwnościami losu. Kieruj moim życie i pomóż mi dokonywać właściwych wyborów. Miej w opiece moje dzieci, mamę, brata. Pomóż mojemu mężowi spraw aby zawrócił ze złej drogi życia o wrócił do domu. W Tobie nadzieja

 • Lidka

  11 lipca 2014, 11:54 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę z całego serca uproś dla mnie łaskę o którą co dziennie proszę Boga zeby mnie wysłuchał i ulżył mi w moim strapieniu,Dziękuję z całego serca.Jestem wdzięczna Bogu za wszystko co do tej pory od niego dostałam,Bóg jest dobrym Ojcem.Amen

 • Ewa

  11 lipca 2014, 11:50 Ojcze Św. Janie Pawle II uproś łaskę abym wreszcie znalazła prace. Bóg zapłać.

 • m

  11 lipca 2014, 10:59 Prosze Ojcze w intencji studiów, badź wola Twoja...

 • Dorota

  11 lipca 2014, 10:32 Proszę bardzo o modlitwę w intencji męża Rafała o mądrość, opamiętanie i przemianę serca dla niego, by Dobry Bóg na nowo złączył nasze serca i pozwolił utrwalać się w jego miłości, by nasze dzieci mogły się wychowywać w pełnej i na nowo kochającej się naszej rodzinie. Odsuń z naszego życia kochankę męża. Proszę by nie doszło do rozwodu.Mateczko proszę pomóż nam. Ojcze Święty proszę ratuj naszą rozpadającą się rodzinę

 • marta

  11 lipca 2014, 09:55 Prosze Ojcze Świety w intencji Tobie wiadomej...

 • Karolina

  11 lipca 2014, 07:50 Panie Boże, Duchu Święty, Maryjo Najukochańsza, Jezu Chryste oraz Janie Pawle II, bardzo Wam dziękuję za dotychczasową trzeźwość dla mojego męża Michała,w dalszym ciągu Was proszę o pomoc w wyzdrowieniu mojego męża z choroby alkoholowej,o świadomość jego choroby i aby miał siłę z nią walczyć.Proszę Was także o pomoc w pokierowaniu i rozwiązaniu naszych spraw z pracą mojego męża w Niemczech oraz naszym rodzinnym wyjazdem, abyśmy potrafili się znaleźć na obczyźnie,abyśmy tam byli szczęśliwi i zdrowi,abyśmy napotkali na pomocnych i życzliwych ludzi,abyśmy byli tam szczęśliwi i mieli dobre prace a dzieci były zadowolone i szczęśliwe w nowych szkołach. Karolina

 • Ania

  11 lipca 2014, 07:43 Ojcze Święty, proszę wstaw się do Pana Boga za mną.Proszę pomóż mi wyprosić zdrowie dla mojej mamy, dar macierzyństwa dla pewnej znanej mi i dobrej pary oraz bym spotkała wspaniałego mężczyznę, z którym spędzę resztę życia. Wiem, że Pan Bóg patrzy na mnie i słucha moich modlitw zawsze. Wierzę, że zostaną wysłuchane.

 • lucy

  11 lipca 2014, 06:34 ojcze swiety miej w opiece mojego syna Daniela oraz boze blogoslawienstwo w pracy

 • lucy

  11 lipca 2014, 06:30 Ojcze swiety miej w opiece cala nasza rodzine,zeby moja siostra przestala pic Qjcze swiety modl sie za nami

 • Artur

  11 lipca 2014, 04:53 Boże Ojcze Wszechmogący i Wszyscy Święci i Życzliwi - dziękuję Wam za syna który dostał się na studia i proszę o łaski dla naszej rodziny w wychowaniu dzieci, nauce, pracy i zachowaniu zdrowia. Proszę Was o pomoc w wiadomych sprawach i szansę na stabilniejsze życie i otrzymanie pracy dla mnie. Błagam Was o tę pomoc w wiadomych sprawach.

 • agga

  10 lipca 2014, 23:42 Ojcze, proszę spraw aby moje życie stało się łatwiejsze. Ufam Tobie

 • Agnieszka

  10 lipca 2014, 21:51 Ojcze Święty wstaw się za mną i wyproś, abym poślubiła Huberta, bym wspólnie z nim założyła rodzinę, bym mogła urodzić mu dzieci i zostać matką licznego potomstwa.

 • anita

  10 lipca 2014, 21:23 Święty Janie Pawle II Totus Tuus Maryjo proszę o pomoc i opiekę nad nami wierzę i mam nadzieję Jezu Ufam Tobie Jezu Kocham Ciebie Jezu Zostań z nami Amen

 • Z.P

  10 lipca 2014, 19:41 Święty Janie Pawle II dziękuję za cud uzdrowienia z HCV,Proszę o dar macierzyństwa,zdrowe potomstwo i uzdrowienie z choroby krwi dla córki,opamiętanie dla dlacórki i syna bo zbłądziły z drogi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża.uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztofa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • matka

  10 lipca 2014, 18:06 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  10 lipca 2014, 15:09 Swiety Janie Pawle II prosze o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,prosze o pomyslny przebieg operacji,Jezu Ufam Tobie,

 • siostra

  10 lipca 2014, 15:07 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  10 lipca 2014, 15:06 Swiety Janie Pawle II prosze o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba,Jezu Ufam Tobie.

 • Anna

  10 lipca 2014, 14:39 Święty Janie Pawle II daj mi siłę kieruj moim życiem aby mogła dokonywać właściwych wyborów. Pomóz mi walczyć z przeciwnościami które mnie spotykają. Miej w opiece moje dzieci mamę brata. Spraw aby mój mąż zawrócił ze złej drogi która podąża. Ukaż mu co w życiu jest ważne. W Tobie nadzieja.

 • Anna

  10 lipca 2014, 14:36 Święty Janie Pawle spraw aby mój syn dostał pracę. W Tobie nadzieja

 • DOROTA

  10 lipca 2014, 11:42 Ojcze Święty wlej w serce Anny i Adama wzajemną miłość , zgodę, daj im łaskę pojednania. Niech Adam wróci do żony i Syna, uchroń ich przed rozwodem. Wlej w ich serca i umysły Ducha Świętego. Uproś, ubłagaj.

 • DOROTA

  10 lipca 2014, 11:40 Ojcze Święty uproś u Boga Ojca dar wzajemnej miłości między Dorotą i Tomaszem, czuwaj nieustannie nad nami, daj nam siłę i łaskę pokonywania trudności, wlej w serce Tomasza cud przemiany, aby na nowo odnalazł Jezusa w swoim życiu, by Jego życie było oparte na Bogu, by niedziele czcił jak należy, pokaż mu na nowo drogę do kościoła.

 • Teresa z KRk

  10 lipca 2014, 09:48 Ojcze Świety prosze daj siłe spraw aby moja siostra sie opamietała spraw abym ja miala siłe pomoz mi sie zorganizowac, spraw aby syn wyrastał na dobrego człowieka, spraw aby nie używał narkotyków aby nie wpadał w nałogi, prosze pomóz naszej rodzinie spraw aby byl spokój w rodzinie, ufam

 • anita

  10 lipca 2014, 07:52 Kochany Święty Janie Pawle II proszę Cię o pomoc wyproś łaski zdrowia dla mojej córki Sary proszę aby te tłuszczaki poznikały wierzę w Twoją opiekę Jezu Ufam Tobie

 • proszący

  10 lipca 2014, 02:14 "Nieufność jest wielką winą - przez nią odmawiamy niejako Panu Jezusowi wszechmocy,mądrości i dobroci". - O. Olivaint T.J.
  Święty Janie Pawle II dziękuje za wszystkie twe dary za wstawiennictwo i za to ,że kierujesz mnie na słuszną , jedyna drogę życia , proszę abym mógł przyspieszyć krok .

 • k

  9 lipca 2014, 23:23 Jezu ufam Tobie

 • Mama

  9 lipca 2014, 20:58 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za łaskę zdrowia, dla naszego maleńkiego synka, jaką wyprosiłeś u Pana naszego. Proszę Cię byś nadal czuwał nad naszą rodziną, Która tak wiele Ci zawdzięcza.
  Piszę to, aby dać świadectwo, by osoby modlące się do Pana i proszące o łaski przez Twoje ręce nigdy nie zwątpiły bo Bóg jest dobry i wysłuchuje wszystkich modlitw. Dziękuję Ci Jezu za Twe dary, które tak obficie na nas zsyłasz. Jezu Ufam Tobie.
  Bo Bóg jest dobry i wysłuchuje

 • małżonkowie

  9 lipca 2014, 20:41 Ojcze Święty prosimy o zdrowie i potrzebne łaski Rodzicom.

 • Anna, Cezary

  9 lipca 2014, 20:40 Ojcze Święty dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o zdrowie i dar kolejnego zdrowego potomstwa oraz potrzebne łaski dla naszej Rodziny.

 • Renata

  9 lipca 2014, 20:14 Proszę o łaskę zdrowia.

 • agga

  9 lipca 2014, 20:02 Ojcze, błagam pomóż mi , nie zostawiaj mnie samej z problemami. Ufam Ci

 • Agnieszka

  9 lipca 2014, 19:27 Ojcze Święty daj siłę, abym mogła odważnie przyjąć to, co dla mnie przeznaczył Pan, niech cierpienie przybliża mnie ono do chwili, kiedy otrzymam łaskę, o którą tak wytrwale i z taką ufnością proszę.
  Wyproś, abym poślubiła Huberta, bym wspólnie z nim założyła rodzinę, bym mogła urodzić mu dzieci i zostać matką licznego potomstwa.

 • Z.P

  9 lipca 2014, 18:20 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za cud uzdrowienia z HCV.Proszę o dalsze wstawiennictwo w moich intenncjach.Proszę o cud z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla naszych dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża abyśmy swoim postępowaniem w/g wiary dawali mdobry przykład baszym dzieciom i bliznim,uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztofa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • matka

  9 lipca 2014, 15:51 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • katarzyna 25 lat

  9 lipca 2014, 14:57 prosze o dar uzdrowienia szyjkii macicy o powrot do zdrowia po zabiegu dar prawidlowego funkcjonowania prosze pomoz mi tylko ty wiesz jak pragne oddac sie w twoje rece i opieke uczyn co zgodne z twa wola oraz w przyszlosci z chlopakiem o dar malzenstwa i macierzynstwa.Bog Zaplac

 • ola

  9 lipca 2014, 14:52 prosze o prace

 • m-matka

  9 lipca 2014, 14:28 SW.JPII blagam Ciebie z calego serca o wsparcie dla mojego syna Jakuba aby bylo mu lepiej i latwiej w zyciu aby nareszcie jego ciezka praca zaowocowala i aby dostal potrzebne mu wsparcie w projekcie z ktorym pracuje obecnie i we wszystkich nastepnych projektach wiem ze jest tego wart bo jest prawym czlowiekiem ,dziekuje za dobre zdrowie i za dotychczasowe wsparcie-prosze o odpuszczenie grzechow.Bog zaplac

 • Anna

  9 lipca 2014, 12:22 Święty Janie Pawle II daj mi siłę oczyść mój umysł z ciężkich myśli daj mi wskazówki jak dalej żyć. Miej w opiece moje dzieci mamę brata. Nawróć mojego męża który zbłądził i zostawił rodzinę. W Tobie nadzieja

 • Anna

  9 lipca 2014, 12:12 Swiety Janie Pawle II prosze o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,czuwaj nad nia podczas operacji,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  9 lipca 2014, 12:10 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze spojrz takze na Tadeusza,Piotra i uwolnij ich z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  9 lipca 2014, 12:07 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba,Jezu Ufam Tobie,

 • proszący

  9 lipca 2014, 11:50 "Głośno wołam do Pana,
  głośno błagam Pana.
  Wylewam przed Nim swą troskę,
  wyjawiam przed Nim swą udrękę.
  Gdy duch mój we mnie ustaje,
  Ty znasz moją ścieżkę.
  Na drodze, po której kroczę,
  ukryli na mnie sidło.
  Oglądam się w prawo i patrzę:
  a nie ma nikogo, kto by miał wzgląd na mnie.
  Znikła dla mnie możność pomocy,
  nie ma nikogo, kto by dbał o moje życie.
  Do Ciebie wołam, o Panie,
  mówię: Ty jesteś moją ucieczką,
  udziałem moim w ziemi żyjących.
  Zważ na moje wołanie,
  bo jestem bardzo słaby.
  Wybaw mię od prześladowców,
  gdyż są ode mnie mocniejsi.
  Wyprowadź mnie z więzienia,
  bym dziękował imieniu Twojemu.
  Otoczą mnie sprawiedliwi,
  gdy okażesz mi dobroć".
  Psalm 142
  i to cała prawda o moim życiu Panie !

 • proszący

  9 lipca 2014, 10:33 "Czy znasz drogę wiodącą najpewniej do nieba? To ufność , oparta moich zasługach i wierność łasce". Jezus Chrystus do Siostry Benigny Konsolaty Ferrero
  dajesz , bo wszystko Twoje Panie , zabierasz , bo sprawiedliwie dzielisz , co w moim sercu Panie widzisz , chciałbym godniejszym Twojej miłości być , pozwól mi proszę z uśmiechem kochać.

 • matka

  9 lipca 2014, 07:29 swiety janie pawle II proszę cię ulecz moje serce i moje nerwy,aby badania,które bede robić wyszły dobrze,aby to nie było nic poważnego,błagam cię miej mnie w opiece.

 • Artur

  9 lipca 2014, 04:30 Boże Ojcze w Trójcy Świętej, Wszyscy Święci i Życzliwi - dziękuję Wam za kolejny przeżyty dzień ale proszę o pomoc i łaski w zdrowiu, pracy, nauce i życiu dla całej rodziny. Proszę pomóżcie aby syn dostał się na wymarzone studia, żona miała lepsze warunki w pracy, aby zdrowie nas nie opuszczało, aby wychować dzieci w katolickim duchu, abym miał pracę i pieniądze na utrzymanie rodziny oraz proszę Was o pomoc w wiadomych sprawach. Błagam dajcie mojej rodzinie te szanse na poprawę warunków życia. Ufam Waszym decyzją i powierzam Wam los mojej rodziny.

 • Renata

  8 lipca 2014, 22:50 Ojcze Święty błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. O pokój w sercu i siły. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • matka

  8 lipca 2014, 21:17 Święty Janie Pawle II proszę o zdrowie i opiekę dla mnie, moich dzieci i całej rodziny. Miej w opiece Natalię, która niedługo urodzi, aby wszystko szczęśliwie się rozwiązało. Proszę o mądrość i wytrwałość w pracy, aby skończyły się prześladowania i gnębienie mnie. Jezu ufam Tobie.

 • 1969

  8 lipca 2014, 20:33 Kochany Ojcze Dziękuje Ci za Twoją modlitwę i dalej proszę o pomoc zarówno w zdrowiu jak i Życiu osobistym , nawet nie wiesz jak wiele dla mnie Twoja pomoc i opieka znaczy .Jesteś dla mnie najlepszym Ojcem bo swojego nigdy tak naprawdę nie miałam . Proszę Cie o opiekę nad moją rodziną i nad naszym zdrowiem resztę zorganizujemy sobie sami .Dziękuje

 • Agnieszka

  8 lipca 2014, 20:20 Ojcze Święty, proszę przemień moje życie, pomóż mi pokonać trudności, umocnij mnie i ulecz.
  Wyproś, abym mogła poślubić Huberta, bym mogła urodzić mu dzieci, byśmy założyli piękną, liczną, Bogiem silną rodzinę.

 • Z.P

  8 lipca 2014, 15:49 Święty janie Pawle II dziękuję Ci za cud uzdrowienia z HCV,proszęodalsze wstawiennictwo u Boga.Proszę o cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla dzieci bo zbłdziły z droi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża,uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztpfa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • matka

  8 lipca 2014, 15:49 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  8 lipca 2014, 13:22 Święty Janie Pawle II proszę Cię o pomoc w wyborze odpowiedniej drogi życia daj mi wskazówki jak dalej żyć. Miej w opiece moje dzieci moją mamę i brata. Spraw aby mój syn dostał pracę. Miej w opiece mojego męża który zbłądził i podąża złą droga. W Tobie nadzieja

 • Piotruś

  8 lipca 2014, 13:09 Ojcze Święty proszę błogosław mojej rodzinie na każdy dzień. Mniej w opiece moją siostrę daj siły i zdrowie dla mojego męża który tak ciężko pracuje. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Anna

  8 lipca 2014, 12:06 Swiety Janie Pawle II prosze goraco o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,prosze o pomyslny przebieg operacji,Spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  8 lipca 2014, 12:04 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  8 lipca 2014, 12:02 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba.Jezu Ufam Tobie.

 • PLitwin

  8 lipca 2014, 12:00 Ojcze Święty pomóż mi wyprosić u Boga uzdrowienie mojej siostry z bardzo ciężkiej choroby.

 • kasia

  8 lipca 2014, 11:30 Ojcze proszę wstaw się za mna u Boga ,by zdjął z moich plecow ten ciężar wyboru,by sprawił tak żeby było najlepiej .Błagam Cię

 • proszący

  8 lipca 2014, 11:23 "Opanuj wyobraźnię i wrażliwość - przyrównać je można do lotnego piasku który wiatr unosi i rozprasza . oprzyj się na opoce ufności". O.de Ponlevoy T.J.
  doświadczasz mnie Panie srodze - zasłużyłem , "nagi" z bagażem grzechów , nie mając nic do zaoferowania , staję przed Tobą mówiąc : Kocham Cię Jezu , wybacz Panie , pomóż .

 • Teresa z Krk

  8 lipca 2014, 10:10 Swiety Janie Pawle II prosze o spokój w rodzinie prosze o to aby wyjazd wakacyjny syna był spokojnt, aby nie uzywal narkotykow, aby dobrze sie zachowywał przymnóż mu madrości i spraw aby mial madre towarzystwo, spraw aby syn i maz mnie sznowali,spraw aby siostrzenica szczesliwie urodzila i aby ona i dziecko byli zdrowi, daj mi sile prosze i przymnóż wiary,ufam, dziekuje.

 • Artur

  8 lipca 2014, 06:13 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za otrzymane łaski i bardzo proszę o zdrowie, pracę, dostanie się na wymarzone studia przez syna i łaski w wiadomych sprawach dla całej mojej rodziny. Proszę Panie nie opuszczaj nas w potrzebie i pomóż w Swej Ojcowskiej dobroci. Błagam daj nam te życiowe szanse i nadzieję na stabilne życie i wychowanie oraz wykształcenie dzieci.

 • Ania

  8 lipca 2014, 05:47 Ojcze Święty pomóż mi wyprosić u Pana Boga zdrowie dla mojej mamy.Proszę również Panie Boże o spotkanie mężczyzny mojego życia.Pragnę tego i wiem Panie Boże, że będzie mi to dane.Ty zawsze przy mnie jesteś, patrzysz na mnie i chronisz. Kocham Cię Panie Boże.

 • AM

  7 lipca 2014, 21:30 Ojcze Święty proszę Cię o wybłaganie łaski daru Ducha świętego dla mojego syna, aby się nawrócił oraz o siły dla Niego, aby pokonał swoje nałogi.

 • Agnieszka

  7 lipca 2014, 21:27 Ukochany Ojcze Święty proszę wstaw się za mną u Pana i wyproś mi łaskę ślubu z Hubertem, bym mogła wspólnie z nim założyć rodzinę urodzić mu dzieci i zostać matką licznego potomstwa.

 • agga

  7 lipca 2014, 20:56 Ojcze Święty, pomóż mi proszę osiagnąć spokój abym mogła szukać pracy. Wspieraj moje dorosłe dzieci

 • kasia

  7 lipca 2014, 20:42 Ojcze Swięty niech będzie tak jak ma być najlepiej.Proszę tylko ,spraw aby Mateusz razem ze swoim przyjacielem poszli do tej samej szkoły.Moje serce matki ufa ,ze mnie i mojego syna nie opuscisz

 • Lika znana Bogu

  7 lipca 2014, 20:14 Proszę o uzdrowienie relacji z naszą córką oraz jej uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne.
  Dla nas Rodziców o dary Ducha Sw. jak z nią postępować.

 • Teresa z Krk

  7 lipca 2014, 19:04 Ukochany Janie Pawle Proszę daj mi siłę spraw aby szczęśliwie syn objechał na wyjazd wakacyjny.Spraw aby nie używał narkotyków, spraw aby był rozsadny,odsun od niego osoby które uzywaja narkotyki.Prosze spraw aby w rodzinie byl spokój , spraw aby siostra zjmowala sie ojcem jak nalezy aby nie ulegala nalogowi alkoholu.prosze ocal ja od zlego.Ufam

 • Z.P

  7 lipca 2014, 18:53 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za uzdrowienie z HCV,proszęo dalsze wstawiennictwo u Boga.Proszę o cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla naszych dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża abyśmy swoim postępowaniem w/g wiary dawali dobry przykład naszym dzieciom i bliżnim,uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztofa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • ania

  7 lipca 2014, 18:14 Ojcze Św. proszę o zdrowie dla moich cudownych Rodziców i wszystkich najbliższych.Wstawiaj się za moją rodziną by powtarzające się choroby i ciągły brak pieniędzy nie uczestniczyły już w naszym życiu.

 • matka

  7 lipca 2014, 17:56 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Aneta

  7 lipca 2014, 17:08 Bardzo proszę za wstawiennictwem Jana Pawła II o przebłaganie za mój grzech hipnozy i okultyzmu.uwolnienie mnie i uzdrowienie.i łaskę czynienia dobra.Bóg zapłać.amen.

 • Dziękująca

  7 lipca 2014, 16:37 Ojcze Święty dziękuję,że nie doszło do rozwodu między mną,a moim mężem.Proszę o odwagę dla mojego męża.

 • Anna

  7 lipca 2014, 16:25 Święty Janie Pawle miej mnie i moje dzieci w opiece. Kieruj moim życiem abym dokonywała dobrych wyborów. Daj mi wskazówki jak dalej żyć i czy powinnam nadal walczyć o moje małżeństwo. Spraw aby mój syn dostał pracę. W Tobie nadzieja

 • m

  7 lipca 2014, 14:39 Prosze o zdrowie i siły dla Kasi szczególnie w jej dolegliwościach

 • anita

  7 lipca 2014, 14:18 Kochany Święty Janie Pawle II Bóg zapłać proszę o dalszą opiekę Jezu Ufam Tobie

 • Anna

  7 lipca 2014, 13:52 Swiety Janie Pawle II prosze o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,prosze o pomyslny przebie operacji aby znowu cieszyla sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  7 lipca 2014, 13:50 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  7 lipca 2014, 13:48 Swiety Janie Pawle II prosze o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba,Jezu Ufam Tobie.

 • Ewa

  7 lipca 2014, 13:10 Ojcze Św. Janie Pawle II dziękuję że choroba ustąpiła. Wstaw się za mną uproś mi łaskę aby Pani mnie teraz przyjęła do pracy w Katowicach której tak długo szukam. Bóg zapłać.

 • proszący

  7 lipca 2014, 13:00 "Niech nic cię nie niepokoi,
  niech nic cię nie przeraża.
  Wszystko mija,
  Bóg się nie zmienia.
  Cierpliwość osiąga wszystko.
  Temu, kto ma Boga,
  Nie brakuje niczego.
  Bóg sam wystarcza".

 • pawel

  7 lipca 2014, 10:13 św janie pawle II prosze cie za twoim wstawiennictwem o wyproszenie łaski stałej umowy o prace dla mojej zony i potomstwa dla nas abysmy mogli jakos zyc i aby ta sprawa o ktorej wiesz jakos sie rozwiazala prosze działaj i momuz nam niechtwój duch przenika wszystko tobie polecam cala moja rodzine dziekuje za twoja opieke i prosze cie o twoje wstawiennictwo maryje i dzucha swietego

 • a.

  7 lipca 2014, 09:20 Kochany Janie Pawle II, dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego. Proszę o dalszą modlitwę o zdrowie dla całej mojej Rodziny, a przede wszystkim dla Rodziców. Jezu Miłosierny zlituj się i wysłuchaj modlitw do Ciebie zanoszonych. Jezu Ufam Tobie.

 • Marcin

  7 lipca 2014, 08:53 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga Ojca w intencji łaski rodzicielstwa dla mnie i mojej zony. Proszę również o uproszenie łaski zdania egzaminu radcowskiego. Amen

 • Alfiusz

  7 lipca 2014, 08:30 Św.Janie Pawle prowadź i wspieraj Ignacego i Michała.Niech się spełni wola Boga w ich życiu.Wstawiaj się do Boga w ich intencjach dotyczących wyboru drogi życiowej liceum ,skończenia studiów

 • ola

  7 lipca 2014, 07:45 Dziękuję św. Janie Pawle za moje zdrowie, które powróciło. Proszę o wiarę, nadzieję i miłość dla Macieja, Sary, Hani i Benka oraz o zdrowie i pogodę ducha dla mamy

 • proszący

  7 lipca 2014, 07:36 "Ufnością oddajemy Bogu cześć daleko większą , aniżeli obawę - gdyż ufność opiera się na miłości , obawa na sprawiedliwości , Bóg zaś jest miłością ". O. Bouillon T.J.
  Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwie proszę Pana o pomoc .

 • Artur

  7 lipca 2014, 04:57 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam Cię o łaski dla mojej rodziny w wiadomych sprawach. Proszę daj nam szansę - zdrowie i pracę w tych trudnych czasach abyśmy sobie poradzili i nie wpadli w depresję.

 • Proszący

  6 lipca 2014, 22:05 "Każdego dnia zbieraj mannę , współdziałaj z łaską : dzień jutrzejszy i każdy dalszy dzień wędrówki naszej , przyniesie ci świeży jej zapas ". Św. Franciszek Salezy
  Wybacz mi , że wciąż proszę Panie !nikt inny mi nie pomoże. Jestem grzeszny , nie mam nic w sobie dobrego mam tylko grzechy i nic więcej ale kocham Cię Panie mój. Proszę uczyń to za mnie !

 • dziękujący

  6 lipca 2014, 21:59 "Bóg wierny jest przyrzeczeniom i miłości Swojej. Nie dozwoli nigdy byś był doświadczony ponad siły - każdy ucisk czy pokusę wyzyska dla większego dobra twej duszy". Biskup Fenelon
  Święty Ojcze dziękuje prosiłem o poprawę zdrowia brata mojego i to się dzieję - dziękuję . Jezu ufam Tobie !

 • stan

  6 lipca 2014, 21:58 św janie pawle II proszę cię o pomoc w znalezieniu pracy na utrzymanie domu , o zdanie egzaminów na uczelni mojej córki marty oraz o znalezienie dla niej dobrej pracy aby mogła się utrzymać...

 • matka

  6 lipca 2014, 21:49 Święty Janie Pawle II wspomóż i dodaj sił mojemu zięciowi do znoszenia dolegliwosci powstałych w czasie leczenia wirusa zapalenia wątroby. Przyjmij moje modlitwy o zdrowie dla córki, ufam ci Ojcze świety

 • Agnieszka

  6 lipca 2014, 21:44 Ojcze Święty wyproś, abym poślubiła Huberta, bym mogła urodzić mu dzieci i byśmy założyli liczną rodzinę. Niech Pan, umocni naszą relację, naprawi to, co my zepsuliśmy, z czym nie umieliśmy sobie poradzić, niech wyprostuje nasze drogi i prowadzi nas ścieżkami miłości.

 • Mirosława

  6 lipca 2014, 16:22 Święty Janie Pawle II składam serdeczne Bóg zapłać za dotychczas okazaną pomoc i proszę o wstawiennictwo do Boga Ojca w intencji mojego męża aby były pracodawca przebaczył mu wszystko i zatrudnił go ponownie.

 • Anna

  6 lipca 2014, 16:00 Święty Janie Pawle II, patronie rodzin, proszę o modlitwę wstawienniczą za moich najbliższych; męża, dorosłe córki i zięcia o łaskę nawrócenia i Sakrament Pokuty. Was wszystkich proszę również o modlitwę w tej intencji.

 • k

  6 lipca 2014, 15:34 Proszę o modlitwa w intencji Bogu wiadomej.Jezu ufam Tobie.

 • Małgosia

  6 lipca 2014, 15:14 Święty Janie Pawle II wyproś proszę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to TY wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Proszę aby z moją nogą było coraz lepiej. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym. Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • Anna

  6 lipca 2014, 11:57 Swiety Janie Pawle II prosze o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi o pomyslna operacje.Spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  6 lipca 2014, 11:55 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ,Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  6 lipca 2014, 11:52 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba,Jezu Ufam Tobie.

 • kasia m.

  6 lipca 2014, 11:36 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o dar uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej, wpisaną ocenę z chemii organicznej, dobry tydzień abym poradziła sobie ze wszystkimi trudnościami na swojej drodze . Bardzo mi na tym zależy.

 • W

  6 lipca 2014, 10:17 Święty Janie Pawle II, mój najukochańszy Patronie, proszę poproś Pana Boga o uzdrowienie 3 zmian skórnych i siły do walki z tym.

 • matka

  6 lipca 2014, 08:26 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Teresa z Krk

  6 lipca 2014, 08:00 Ukochany Świety Janie Pawle proszę daj siłę, błagam pomoż naszej rodzinei, serce mi peka i łzy z oczu płyna jak widze pewne rzeczy, błagam pomóz naszej rodzinie, przymnóż wiary i madrości, blagam rozwiaż to co trudne, spraw aby szwagier przestal pic, aby moja siosta sie opamietala i opiekowala sie tata jak nalezy, aby go szanowala prosze pomóz naszej rodzinie, spraw abym nie cierpiala
  tak bardzo proszę spraw aby syn nie używał narkotyków, odsuń od niego osoby z narkotykami, które maja na niego zły wpływ.Spraw aby maz mnie szanował.Pomóz mi z praca.Ufam, dziękuję.

 • strażak

  6 lipca 2014, 05:26 Boże Ojcze - służyłem kilkadziesiąt lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ale teraz role się odwróciły i to ja oraz moja rodzina potrzebują tej pomocy. Proszę Cię o łaski dla nas w wiadomych sprawach - nie opuszczaj nas w potrzebie.

 • Artur

  6 lipca 2014, 05:03 Boże Ojcze W Trójcy Świętej - dziękuję za kolejny dzień i proszę o zdrowie dla całej rodziny oraz błagam pomóż synowi dostać się na wymarzone studia, żonie radzić sobie w trudnej pracy, mnie zdobyć pracę aby utrzymać rodzinę i cieszyć się życiem ku chwale Twojej. Proszę daj nam szansę w wiadomych sprawach aby odrodzić w nas ducha chrześcijańskiego życia. Błagam ocal moją rodzinę przed zwątpieniem i daj nowe siły na dalsze wychowanie dzieci.

 • dorota

  6 lipca 2014, 00:33 Ojcze Św.opiekuj się moimi dziećmi-wnusią Patrysią,córką Kasią i zięciem Hubertem.Pobłogosław i okaż Boże Miłosierdzie.Nie opuszczaj ich.Jezu ufam Tobie.

 • A.

  5 lipca 2014, 23:01 Janie Pawle II, proszę o modlitwę za chorego Tymka w intencji powrotu do zdrowia i za jego rodziców o potrzebne im łaski.

 • A.

  5 lipca 2014, 22:58 Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo w intencji przemiany mojego męża, o potrzebne mu łaski Ducha Świętego i jego nawrócenie, a także o duchowe wsparcie dla córki i dla mnie.

 • Z.P

  5 lipca 2014, 19:56 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za cud uzdrowienia HCV,proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga,proszę ouzdrowienie z choroby krwi ,dar macierzyństwo i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla naszych dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża abyśmy swoim postępowaniem w/g wiary dawali dobry przykład naszym dzieciom i bliżnim,uzdrowienie dla krzysztofa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • Agnieszka

  5 lipca 2014, 18:42 Ojcze Święty ostatnio odkrywam, iż jestem potrzebna innym, potrzebują oni mojej obecności, słowa, czasu poświęconego, dziękuję za to, iż mogę służyć.
  Wyproś, abym poślubiła Huberta, bym wspólnie z nim założyła rodzinę, bym mogła poświęcić moje życie dla ukochanej osoby i bym mogła zostać matką licznego potomstwa, wychowywać w wierze katolickiej dzieci wspólnie z moim mężem przy boku.

 • Elżbieta

  5 lipca 2014, 14:20 Błagam o cudowna, duchową przemianę, uzdrowienie i uświecenie mojego meża Artura, o Dotyk Jezusa i film życia. Niech Pan Jezus przemieni serce mojego meza na dobre, spokojne, kochane, wrażliwe, uczuciowe. Niech zmieni mezowi charakter, myślenie, piorytety. Niech wypędzi z niego wszystkie złe duchy, oddali to wszystko co złe, chore na duszy i ciele, grzech, zniewolenie, patologię. Niech mąż poczuje ogromną miłość do Pana Boga, pokocha Biblię, Boże przykazania, modlitwy, różaniec.Jezu, ratuj mojego meza Artura, błagam przemień jego serce podług Serca Twego. Nie mam juz łez, a jednak ciągle płaczę. Żyję, choc jestem tylko roślinką. Blagam Cię o Jezu! Pomóż mi ! Blaga żona Elżbieta

 • Anna

  5 lipca 2014, 11:58 Swiety Janie Pawle II prosze o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie,

 • siostra

  5 lipca 2014, 11:57 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny.Prosze takxze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  5 lipca 2014, 11:56 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojeg syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba,Jezu Ufam Tobie.

 • k

  5 lipca 2014, 07:31 Jezu ufam Tobie

 • matka

  5 lipca 2014, 07:27 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • AK

  5 lipca 2014, 06:12 Boże Ojcze i Wszyscy Święci - błagam proszę pomóżcie mojej rodzinie bo od września będę bez pracy. Proszę dajcie nam jeszcze jedną szansę na stabilizację w życiu i wychowanie dzieci i pomóżcie w wiadomych sprawach. Ufam Wam i proszę w imieniu naszej czwórki o pomoc.

 • Artur

  5 lipca 2014, 04:51 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam daj łaski mojej rodzinie opiekując się nią w tym trudnym czasie, daj mi siły w walce o pracę oraz pomóż nam w wiadomych sprawach.

 • agga

  4 lipca 2014, 23:35 Ojcze Świety, bądź przy mnie, pomóż mi bo brakuje mi juz sił. Ufam Ci Panie

 • Agnieszka

  4 lipca 2014, 21:38 Ojcze Święty wyproś, abym poślubiła Huberta i byśmy mogli wspólnie założyć rodzinę, byśmy zostali rodzicami licznego potomstwa.

 • matka

  4 lipca 2014, 15:51 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  4 lipca 2014, 13:02 Swiety Janie Pawle II prosze goraco o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,u ktorej wystapil przerzut na skore.Spraw aby powrocila do zdrowia,dodaj jej sil w walce z choroba,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  4 lipca 2014, 12:59 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  4 lipca 2014, 12:57 Swiety Janie Pawle II prosze o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba.Jezu Ufam Tobie.

 • Anna

  4 lipca 2014, 12:34 Święty Janie Pawle daj mi siłę i drogowskaz na dalsze życie. Miej w opiece moje dzieci i nawróć mojego męża aby zobaczył co jest w życiu ważne. W Tobie nadzieja

 • Tomek

  4 lipca 2014, 09:22 Kochany Ojcze Święty, proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Hani.

 • Monia

  4 lipca 2014, 09:07 Ojcze Święty proszę pomóż mi w poszukiwaniu pracy, błogosław mojej rodzinie

 • proszący

  4 lipca 2014, 08:34 "Zmierzaj we wszystkim do Boga samego i Jego chwały.Im bardziej będziesz opuszczony , tem silniej wspierać cię będzie . Bóg gotów jest działać cuda w razie potrzeby ".O. Renauld T.J.
  Zauważ mnie proszę.

 • k

  4 lipca 2014, 08:30 Jezu ufam Tobie

 • proszący-dziękujący

  4 lipca 2014, 00:00 "Najświętsza Panna nie brzydzi się nikim, nie pogardza żadnym grzesznikiem , ale przechodzi ,szerząc słodką woń nadziei i przebaczenia". Św.Bonawentura
  Święty Janie Pawle II dziękuję Tobie za wstawiennictwo i pomoc w chorobie mojego brata , stało się : jest nadzieja, po operacji są dobre rokowania - Dziękuję !

 • Agnieszka

  3 lipca 2014, 23:05 Ojcze Święty wyproś, abym poślubiła Huberta, mężczyznę którego kocham, któremu oddałam serce i z którym bardzo pragnę stworzyć rodzinę, błogosław nam i wyproś dar licznego potomstwa.

 • agga

  3 lipca 2014, 22:39 Ukochany Ojcze, błagam pomoż mi w moich kłopotach. Tak bardzo jestem samotna. Wierzę i ufam

 • Monika

  3 lipca 2014, 21:26 Ojcze Święty, dziękuję za Twoją obecność w moim życiu i błagam o łaskę szczęśliwej habilitacji i założenia dobrej zgodnej rodziny z Romanem oraz o dar macierzyństwa.

 • Z.P

  3 lipca 2014, 20:59 Święty Janie Pawle II dziękuję cud uzdrowienia HCV,proszę o dalsze wstawiennictwo u Boga,proszę o dar macierzyństwa,zdrowe potomstwo i uzdrowienie z choroby krwi dla córki,opamiętanie dla dzieci bo zbłdziły z drogi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża,uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztofa Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • Joanna

  3 lipca 2014, 20:32 Kochany Ojcze Święty błagam Cię z całego serca o cud nawrócenia dla Krzysia aby chciał zmienić swoje życie, chciał poczekać ze współżyciem do ślubu i stał się lepszym chrześcijaninem. Błagam ocal naszą miłość i spraw aby miłość wygrała. Proszę nie pozwól Krzysiowi o mnie zapomnieć tylko aby myślał o mnie codziennie, tęsknił strasznie i czuwaj nad nim aby nie robił złych rzeczy oraz wyproś u Boga łaskę nawrócenia dla niego i ślubu ze mną w przyszłości. Amen.

 • W

  3 lipca 2014, 19:12 Święty Janie Pawle II, mój najukochańszy Patronie, proszę poproś Pana Boga by uzdrowił moje palce z odcisków.

 • Tomek

  3 lipca 2014, 17:55 Proszę o cud uzdrowienia i dobre wyniki badań dla Natalii.

 • matka

  3 lipca 2014, 16:12 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • m

  3 lipca 2014, 13:22 Prosze Ojcze w intencji Tobie wiadomej,dziekuję

 • Piotruś

  3 lipca 2014, 13:13 Ojcze Świety przepraszam Cię za wczorajsze moje zachowanie, za moje słowa. Przepraszam. Mniej nas wszystkich w opiece. Dziękuję za wszystko.

 • Malgo

  3 lipca 2014, 13:03 Ojcze Święty, spraw abym znalazła pracę na uczelni w Krakowie, na której obroniłam doktorat. Blagam dopomóż tak mi ciężko.

 • Małgosia

  3 lipca 2014, 12:57 Ukochany Ojcze Swięty błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy. Proszę aby brat nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam abyśmy zarobili i było nas stać na chleb. Daj siłę mamie i bratu. Proszę również o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym. Proszę o dobrą pracę - o zmiane pracy na wymarzoną. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego i rodziny życia.

 • Anna

  3 lipca 2014, 12:00 Święty Janie Pawle spraw aby mój syn dostał pracę.

 • Ewa

  3 lipca 2014, 11:50 Ojcze Św. Janie Pawle II spraw abym znalazła pracę, bardzo proszę. Janie Pawle II uproś mi łaskę w tym trudnym okresie dla mnie. Bóg zapłać.

 • Anna

  3 lipca 2014, 10:26 Święty Janie Pawle wspieraj mnie daj mi siłę do życia. Miej w opiece moje dzieci. Ukaż mi proszę wskazówki do dalszego życia czy powinnam walczyć o małżeństwo której legło w gruzach. W Tobie nadzieja.

 • proszący

  3 lipca 2014, 09:56 " Nie bądź nieufną : nie pozwolę nigdy obciążać wybranych moich ponad siły : jestem zawsze przy nich by miarkować ciężar ich brzemienia ". Pan Jezus do św. Gertrudy
  Święty Janie Pawle II tak bardzo brakuje nam Twojej mądrości , natchnij mnie proszę odrobiną Twojej miłości, odwagi , a góry kłopotów życia codziennego przeniosę.Jezu ufam Tobie , ja nie potrafię więc proszę uniżenie , uczyń to za mnie .

 • Teresa z Krk

  3 lipca 2014, 08:39 Święty Janie Pawle proszę daj siłę, spraw aby w domu był spokój, spraw aby maż i syn mnie szanowali, spraw aby syn nie uzywal narkotykow, odsuń od niego złych ludzi, spraw aby wyrastał na madrego człowieka, Święty Janie Pawle pomóz mi rozpoczać prace, pomóz mi zangażować sie i podejmować dobre decyzje.Ufam, Proszę dziekuję

 • mała iskierka

  3 lipca 2014, 08:15 Ojcze Święty,proszę w intencji kochanki mojego męża.Aby zrozumiała,że jej droga jest inna,żeby zostawiła mojego męża,aby znalazła swoje szczęście i miejsce na ziemi.Proszę,aby mój mąż miał odwagę walczyć o nasze małżeństwo ,naszą miłość.Proszę, o dar szczerej rozmowy,łaskę wzajemnego przebaczenia.Proszę,Ojcze Święty o szczere nawrócenie mojego męża,aby odnalazł Boga w swoim sercu.

 • pawel

  3 lipca 2014, 07:49 Sw Janie Pawle II prosze cie o twoje wstawiennictwo i wyproszenie dla nas laski rodzicielstwa aby nasz syn nie byl sam na swiecie prosze o stala umowe dla mojej zony i aby nasze problemy finansowe sie rozwiazaly abysmy mogli zaczac nasz dom i abym mogł wziasc moja mame i tesciowa do domu aby nie byly same aby czuły sie potrzebne i mialy opieke i czuły sie bezpiecznie prosze opiekuj sie moja rodzina dziekuje za wszystkie łaski i za twoja opieke

 • Artur

  3 lipca 2014, 05:04 Boże Ojcze Wszechmogący, Wszyscy Święci i Życzliwi - dziękuję Wam za opiekę nad moją rodziną i proszę o łaski na dalsze życie. Proszę o zdrowie dla wszystkich ludzi, aby syn dostał się na wymarzone studia, żona miała mniej stresującą pracę, córka dobrze się uczyła a ja abym miał pracę i źródło utrzymania rodziny. Błagam Was dajcie mojej rodzinie szansę odnalezienia drogi w dzisiejszym trudnym świecie, dajcie nam szansę w wiadomych sprawach oraz prowadźcie rodzinę ku Bogu ufając Jego decyzjom.

 • Anna

  3 lipca 2014, 03:01 Ojcze swiety dziekujemy ci z serca, cala rodzina za pomoc i dodanie otuchy w zmaganiach naszej corki z losem...modlitwa i praca wyjdziemy z tych problemow...Chcemy w bliskiej przyszlosci udac sie na Jasna Gore i podziekowac u stop Najswietszej Maryji za wstawiennictwo Twoje nasz Ojcze Swiety- ktorego mielismy szczescie kiedys poznac i cale zycie bedziemy odkrywac efekty tego momentu !

 • Błagająca

  2 lipca 2014, 23:38 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II błagam o wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego w intencji moich wnuczek o szczęśliwe zdanie egzaminów w tej sesji. Proszę aby Duch Święty obdarzył ich łaskami, darami i owocami i światłen, dał im odwagę, śmiałość, pewność siebie, dobrą pamięć. Skruszył serca wykładowów, aby byli dobrymi egzaminatorami. A Pan Jezus mocą Swej Najdroższej Krwi pomógł im. Proszę o zdrowie dla wnuczek, córki, zięcia i dla mnie. O trzeźwość dla zięcia. Swięty Janie Pawle II wysłuchaj mnie. Bardzo serdecznie proszę Cię. Proszę również o głęboką wiarę i miłość w rodzinie.

 • Agnieszka

  2 lipca 2014, 22:21 Ojcze Święty proszę o łaskę ślubu z Hubertem, byśmy zjednoczeni zostali sakramentem małżeństwa. Wyproś dla nas dar licznego potomstwa, by Pan pozwolił mi zostać matką.

 • kasia

  2 lipca 2014, 21:53 Drogi Ojcze proszę o to żeby Mateusz dostał się do dobrej dla niego szkoły ,a łukasz odnalazł swoją droge życiową i zrozumiał ,ze potrzeba uczyc się aby cos osiągnąć .Wysłuchaj mnie Ojcze

 • JolaJ

  2 lipca 2014, 21:47 Święty Janie Pawle 2 proszę o ratunek dla mojego syna Kamila aby nie nadużywał alkoholu i dbał o swoje małżeństwo i swoje dziecko

 • W.W

  2 lipca 2014, 21:25 Kochany Mój Ojcze Święty proszę o dar miłości dla mojego męża o nawrócenie i zgodę w naszej rodzinie.Dla moich dzieci ,aby żyły w zgodnie z przykazaniami Boga,

 • W

  2 lipca 2014, 21:24 Święty Janie Pawle II, mój najukochańszy Patronie, proszę poproś Pana Boga by uzdrowił moje palce z odcisków.

 • W

  2 lipca 2014, 21:15 Kochany Ojcze Święty dziękuję za wszystko co dla mnie uprosiłeś u Pana Boga wiem ,że zawsze mogę na Ciebie liczyć jeszcze nigdy mnie nie zawiodłeś nawet w sprawach wydawałoby się beznadziejnych.

 • ewa

  2 lipca 2014, 20:14 Panie Boże Wszechmogący, Ojcze Święty. Błagam o prędkie rozwiązanie wiadomej sprawy, aby wszelka potrzebna mi dokumentacja napłynęła na czas.

 • zatroskana

  2 lipca 2014, 19:45 Ojcze Święty dziękuje Ci za wszystkie otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga.Proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną o zdrowie i błogosławieństwo Boże.Uwolnij z choroby alkoholowej mojego ojca i męża nawróć ich na drogę wiary.Daj mi dużo sił w pokonywaniu trudności i podejmowaniu słusznych decyzji.

 • Anna

  2 lipca 2014, 18:35 Swiety Janie Pawle II prosze o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,dodaj jej sil i wiary do powrotu do zdrowia ,Jezu Ufam Tobie,

 • siostra

  2 lipca 2014, 18:33 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  2 lipca 2014, 18:30 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba.Jezu Ufam Tobie.

 • Wiesia

  2 lipca 2014, 18:11 Ojcze Święty pomóż mi aby sprawy które tak bardzo mi ciążą znalazły dobre rozwiązanie, chroń mnie przed bezwzględnością i zachłannością Lilki.Napełnij ją dobrem.

 • matka

  2 lipca 2014, 15:53 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • WK

  2 lipca 2014, 15:44 Ojcze Św. uproś u Boga Wszechmogącego odnalezienie drogi pojednania dla małżeństwa Adriany i Marka. Proszę o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla nich . Dziękuję jednocześnie za wszystko co spotkało mnie na drodze mojego życia.

 • Magda

  2 lipca 2014, 15:07 Kochany Ojcze Sw uproś dla mnie i mojego męża Artura dar potomstwa. Byśmy mogli doczekać się upragnionego dziecka.

  Z góry bardzo dziękuję

  Magdalena

 • Anna

  2 lipca 2014, 14:23 Święty Janie Pawle wspieraj mnie daj mi siłę. Ześlij na moją drogę życia miłość. Miej w opiece moje dzieci. Ukaż mi czy warto walczyć o moje małżeństwo. W Tobie nadzieja

 • m

  2 lipca 2014, 09:57 Prosze w intencji Tobie Ojcze wiadomej...

 • Z.P

  2 lipca 2014, 09:13 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za cud uzdrowienia z HCV,Proszę o wstawiennictwo u Pana.cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,dar pięknej modlitwy dla mnie i męża abyśmy swoim postępowaniem w/g wiary dawali dobbry przykład naszym dzieciom i bliżnim,uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztofa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • Teresa z Krk

  2 lipca 2014, 09:06 Swiety Janie PAwle prosze daj siłe spraw aby w domu był spokój pomóz mi proszę podjąć dobra decyzje odnośnie pracy spraw abym spotkała dobrych ludzi na swej drodze,prosze spraw aby syn umial docenic to co ma chron go od osob z narkotykami oraz daj mu madrasc i rozwagę.Przymnóz mu wiary,ufam,dziekuje

 • Renka

  2 lipca 2014, 08:58 Kochany Ojcze Święty z całego serca proszę o zdrowie i dobry wynik guza mojej Cioci Kasi. Bóg zapłać.

 • k

  2 lipca 2014, 08:48 Jezu ufam Tobie

 • Mgiełka

  2 lipca 2014, 08:23 Z całego serca proszę o dar szczęśliwej obrony pracy magisterskiej

 • Iw

  2 lipca 2014, 01:09 Św.Janie Pawle dziękuję za otrzymane łaski proszę o cud uzdrowienia z choroby,o siłę i wytrwałość,Jezu Ufam Tobie

 • Mgiełka

  1 lipca 2014, 22:29 Z całego serca proszę o szczęśliwą jutrzejszą obronę pracy magisterskiej. Janie Pawle II wstaw się za mną. Panie Boże proszę o łaskę zdania obrony i opiekę.

 • Danuta

  1 lipca 2014, 21:46 Św.Janie Pawle dziękuję za otrzymane łaski za Twoja przyczyna prosze o cud uzdrowienia mnie i Mari z choroby nowotworowej ,ulgę w cierpieniu dla mamy,o powrót na droge wiary i załozenie szczęsliwej rodziny dla syna
  o łaskę trzeźwości dla męża,wypraszaj Ojcze św.silną wiarę ,zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny

 • Agnieszka

  1 lipca 2014, 21:17 Ojcze Święty, wciąż pytam, proszę o znak, a Pan mi go daje. Wierzę w to, jestem przekonana, że to Jezus do mnie przemawia, że to nie przypadki i choć wydaje mi się, że jestem taka samotna, opuszczona, Pan jest tuż obok i szepta mi do ucha.
  Wyproś, abym poślubiła Huberta, bym wspólnie z nim założyła rodzinę i bym mogła urodzić mu dzieci, bym została matką licznego potomstwa.

 • matka

  1 lipca 2014, 21:12 Dziękuję Święty Janie Pawle za kolejny uproszony cud.,, Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa". Proszę Cię, aby mój syn na nowym etapie życia odnalazł Boga, dziękuję za mądrość córki, błogosław mojej rodzinie. Jezu ufam Tobie.

 • Z.P

  1 lipca 2014, 20:51 Święty Janie Pawle II dzjękuję Ci za uzdrowienie zHCV,proszę o cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla nazych dzieci bo zbłądziły z drogi wiary dar pięknej modlitwy dla mnie i męża abyśmy swoim postępowaniem w/g wiary dawali dobry przykład naszym dzieciom i bliżnim,uzdrowienie dla siostrzeńców Krzysztofa i Andrzeja.Boże ufam Tobie.

 • matka

  1 lipca 2014, 18:26 Ojcze Święty, proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o opiekę i ratunek dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  1 lipca 2014, 16:52 Swiety Janie Pawle II prosze o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,z przerzutami.Dodaj jej sil i wiary do powrotu do zdrowia .Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  1 lipca 2014, 16:51 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  1 lipca 2014, 16:49 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba,Jezu Ufam Tobie.

 • Anna

  1 lipca 2014, 16:12 swiety Janie Pawle II blagam pomoz Corce mojej Marii uniknac zasadzki jaka jej gotuja w pracy...tylko w tobie i Maryji przenajswietszej nadzieja...Blagam o pomoc i o zachowanie zdrowia w tych ciezkich czasach doswiadczen Corki naszej...poblogoslaw nam prosimy w naszej pracy ! Z serca dziekujemy za sile i wsparcie jaka Twoja postac Swiety Ojcze nasz nam przekazujesz - do twoich Stop padamy proszac o pomoc !

 • Anna

  1 lipca 2014, 15:11 Święty Janie Pawle daj mi siłę i miłość. Wspieraj mnie pomóż mi dokonywać właściwych wyborów. Proszę daj mi wskazówki na dalsze życie wskaż mi czy powinnam nadal walczyć o moje małżeństwo które legło w gruzach. Pomóż w Tobie nadzieja

 • Aneta

  1 lipca 2014, 12:34 Święty Janie Pawle proszę o uzdrowienie mojego organizmu z choroby. Dotknij i zabierz chorobę. Daj siłę i spokój.

 • teresa z krk

  1 lipca 2014, 07:21 Swiety janie Pawle prosze daj mi siłe spraw aby w rodzinie był spokój spraw aby maz mnie szanowal, prosze przymnóż mi wiary, cierpliwośi.Spraw aby syn nie uległ nałogom, odsuń prosze od niego narkotyki, prosze odsun od niego osoby które te narkotyki uzywaja, spraw aby w domu był spokój,ufam, dzikeuje Ci za mozliwośc rozmowy o prace, spraw aby Ci ludzie z którymi rozmawiam i u których podelabym prace okazali sie dobrymi ludzmi,pomóz mi odnależć sie w tej sytuacj, spraw aby nasze cele były wspólne a praca ta byla przeze mnie wykonywana jak najlepiej i aby m i ja była zadowolona z tej mozliwśosci. Pomóz mi.ufam, dziekuje.

 • Artur

  1 lipca 2014, 05:13 Boże Ojcze Wszechmogący - Ty znasz prośby mojej rodziny - błagam daj nam dzisiaj szansę w wiadomych sprawach. Proszę Ty możesz w swej łasce pomóc mojej rodzinie - błagam Cię.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Vaticanum II: czas twórczego myślenia. Wypowiedzi soborowe
Miłość na manowcach
Warto być dobrym
Święte małżeństwo
Górka wolności. Zaślubować od alkoholu