franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.30, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Artur

  30 stycznia 2016, 04:46 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Ania

  30 stycznia 2016, 09:58 Kochany ojcze swieta Janie Pawle 2 blagam Cie o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa chrystusa o zdrowie sile dalsza opieke Boza dla moich kochanych rodzicow a dla mamy o sile w walce z choroba zeby umiala poruszac prawa noga reka i zeby szybko wrocila Do Zdrowia i domu z serce prosze ania

 • Nowenna Pompejanska

  30 stycznia 2016, 10:10 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas.
  Prosze Cie o Matko Boza przyjmnij moje skromne podziekowania ktöre plyna z glebi serca za Twoja nieustanna pomoc wyproszona u Pana poprzez odmawianie Nowenny Pompejanskiej. Za Twoja Milosc przyjmij moje serdeczne Bög Zaplac!.
  Cudowna Matko Najswietsza - Ty czula na niedole i zawsze wysluchujesz prosby Twoich dzieci. Jestes nasza Ucieczka i Ratunkiem - Bög Zaplac!

  calym moim sercem kocham Ciebie Matko Najswietsza<3

 • anna

  30 stycznia 2016, 10:16 Kochane siostry błagam o modlitwę za uzdrowienie z problemów ogromnych - chorób psychicznych i fizycznych oraz błogosławieństwo dla mojej rodziny - męża córci mnie::)

  ania

 • Bożena i Piotr

  30 stycznia 2016, 11:27 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za Twą opiekę, prosimy ochraniaj nasze nienarodzone dziecko od zagrożeń, pomóż szczęśliwie się urodzić. Umacniaj naszą miłość.

 • Ania

  30 stycznia 2016, 11:53 Święty Janie Pawle, proszę wyproś u Boga łaskę nawrócenia, wiary dla Tomka i proszę Cię o wstawiennictwo u Pana w moich intencjach

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 12:42 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo u Boga za Bozena, Henrykiem i Evelina, by dobry Bog obdarzyl ich potrzebnymi laskami, wzajemna miloscia, zdrowiem.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 12:46 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoja pomoc i Twoje wstawiennictwo za Rafalem, by odnalazl droge do Boga, by skonczyl studia, by nie byl zalezny od wszeklich nalogow, by mial cel i sens w zyciu,by dobry Bog postawil na jego drodze ludzi, ktorzy mu pomoga, niech Duch Sw. zstapi na niego i go oswieci.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 12:50 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoja pomoc i wstawiennictwo u Boga za Gabrielem, by odnalazl droge do Boga, by na jego drodze byli ludzie ktorzy pomoga mu w osiagnieciu jego celu, by mogl pomagac innym, by mial prace i zdrowie.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 12:54 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo u Boga za mna i moim mezem, bym mogla zrozumiec mojego meza, bysmy na nowo razem zaczeli zycie wraz z Bogiem, niech Duch Sw. zstapi na nas i nam dopomoze, bysmy poszli do spowiedzi - tak sie wydaje to proste by tylko isc, ale jest to dla nas trudne.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 12:58 Swiety Janie Pawle Ii prosze Ciebie o Twoja pomoc i wstawiennictwo u Boga za Asia i Mariuszem,by mogli miec zdrowe potomstwo, bo dla Niego wszystko jest mozliwe jezeli jest
  taka Jego wola, bo On wie najlepiej co dla nich jest najbardziej potrzebne.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 13:01 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoja pomoc za Jackiem, by mial sily i zdrowie, by opiekowac sie chora Mama, by przystapil do Sakramentu bierzmowania.

 • ewa

  30 stycznia 2016, 13:02 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo za Ina i Rolfem, by odnalezli droge do Boga, by spotkali ludzi, ktorzy im pomoga.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 13:04 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo za Zosia i Ksenia, by sie pogodzily i zaczely ze soba rozmawiac, by napelnione byly wzajemna miloscia a nie nienawiscia.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 13:09 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoja pomoc i wstawinnictwo za Michalem, Karin, Vincentem, by spotkali ludzi, ktorzy im pomoga zobaczyc co jest dobre dla dziecka, by pozwolili dziecku isc do dziadkow, a nie stawiac warunki, by dziecko moglo do nich przyjsc, by nie byli napelnieni nienawiscia, lecz miloscia.

 • Ewa

  30 stycznia 2016, 13:16 Swiety Janie Pawle II dziekuje Tobie za Twoja pomoc, za Twoje wstawiennictwo u Boga, niech sie dzieje wola Boza, bo wszystko ma w zyciu sens, chociaz czasem jest trudno sie pogodzic z sytuacja jaka u nas w rodzine panuje. Prosze Ciebie o Twoja pomoc, bo Ty i dobry Bog wiecie co dla jest najlepsze i nam potrzebne.

 • Małgoś

  30 stycznia 2016, 16:13 Dziękuję Kochany Ojcze za wstawiennictwo i pracę na uczelni. Proszę abym dalej mogła rozwijać się naukowo o wenę do pisania tekstów, dary jasnego umysłu, dobroci oraz pokory. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę aby brat i mama wygrywali przetargi. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu za wstawiennictwem, Matki Bożej i Świętego Jana Pawła II. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym. Dopomóż mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • Małgoś

  30 stycznia 2016, 16:14 Kochany Ojcze proszę aby byłe szefowe nie roznosiły plotek na mój temat i mojej nowej pracy, Aby została przedłużona moja umowa w nowej pracy. Błagam o pomoc w moich codziennych potrzebach. Proszę o dobrą obronę pracy doktorskiej ks. Piotra M

 • Anna

  30 stycznia 2016, 16:43 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • Acha

  30 stycznia 2016, 16:43 Ojce Święty proszę o cud uzdrowienia mojej siostry Iwony, która 3 lutego będzie miała poważną operację. Błagam pomóż jej w tych trudnych chwilach. Otocz ja swoją opieką. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.Jezu ufam Tobie.

 • siostra

  30 stycznia 2016, 16:46 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Hania

  30 stycznia 2016, 16:47 Dziękuję za otrzymane łaski. Kochany Ojcze Święty otocz opieką mojego męża. Spraw, aby mocno w dłoni trzymał tablicę Dziesięciu Przykazań i kroczył drogą prawdy i miłości.

 • Anna

  30 stycznia 2016, 16:47 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka,spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • pineska

  30 stycznia 2016, 18:37 Ojcze Święty, proszę pomóż utrzymać naszą rodzinę w całości, pomóz mi ja uratować,wlej w nasze serca wiarę i nadzieję że jednak może być lepiej

 • Maria

  30 stycznia 2016, 18:51 Ojcze Święty błagam czuwaj nad moją mamą i ratuj ją proszę Cię .Uczyń cud jeśli to możliwe dla niej .

 • Jadwiga

  30 stycznia 2016, 19:43 Ojcze Święty przyjdź mi z pomocą w moich licznych chorobach i uproś łaskę zdrowia.Miej w opiece męża,synów,wnuczkę, rodzeństwo ,przyjaciół.

 • Angel100

  30 stycznia 2016, 19:55 Ojcze Święty błagam o pomoc. Błagam o łaskę pracy na cały etat i poprawę sytuacji finansowej. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  30 stycznia 2016, 19:57 Ojcze Święty błagam o uchronienie od pracy w terenie. Błagam o miłosierdzie i pomoc ze strony Prezesa. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • pineska

  30 stycznia 2016, 20:48 Ojcze święty Janie Pawle II prosze o wstawiennictwo u najświętszej Panienki, u jej syna i wszystkich świętych o spokój w sercu dla mojej żony którą tak bardzo skrzywdziłem, proszę dla niej o dar wybaczania, a dla mojego syna o Zdrowie

 • Anna

  30 stycznia 2016, 23:02 Kochany Ojcze Święty tak bardzo proszę Cię o wsparcie siłę miłość. Proszę ześlij na mnie ten dar miłości. Wskaż mi jak mogę ratować rodzinę mimo że legła w gruzach ale nie tracę nadziei. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • teresa z k

  31 stycznia 2016, 01:40 Swiety Janie Pawle II daj sile,blogoslaw w slabosciach

 • AK

  31 stycznia 2016, 05:24 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  31 stycznia 2016, 05:24 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  31 stycznia 2016, 05:24 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Nowenna Pompejanska

  31 stycznia 2016, 09:21 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas.
  Prosze Cie o Matko Boza przyjmnij moje skromne podziekowania ktöre plyna z glebi serca za Twoja nieustanna pomoc wyproszona u Pana poprzez odmawianie Nowenny Pompejanskiej. Za Twoja Milosc przyjmij moje serdeczne Bög Zaplac!.
  Cudowna Matko Najswietsza - Ty czula na niedole i zawsze wysluchujesz prosby Twoich dzieci. Jestes nasza Ucieczka i Ratunkiem - Bög Zaplac!

  calym moim sercem kocham Ciebie Matko Najswietsza<3

 • kasia m.

  31 stycznia 2016, 10:05 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, zaliczenie kolokwium z hydrobiologii, 08.01kolokwium z technologii oczyszczania ścieków, 11.01 kolokwium z technologii i analizy żywności, 15.01 kolokwium z hydrobiologii, 18.01 kolokwium z ekologii biochemicznej i 18.01 kolokwium z technologii i analizy żywności z laboratorium, 25.01 kolokwium z technologii i analizy żywności,26.01 egzamin z technologii oczyszczania ścieków, 28.01 egzamin z biotechnologii, 28.01 kolokwium z opakowań żywności, 29.01 kolokwium z monitoringu skażeń, 02.02 egzamin z j. ang. Jestem załamana. Bardzo mi na tym zależy.

 • Janina

  31 stycznia 2016, 12:50 Ojcze Święty- proszę otocz opieką moją rodzinę. Spraw, abym odnalazła sens życia. Proszę tez o łaskę nawrócenia dla męża. Wiem, że modlitwa czyni cuda. Ufam Bożemu Miłosierdziu.

 • Teresa z Kr

  31 stycznia 2016, 12:59 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, pomoz upadam, przepraszam, prosze daj nadzieje, dobre wiadomosci,wiare, milosc, prosze pomoz mi, blogoslaw rodzinie strzez od zlego mego syna, spraw aby w rodzinie byl spokoj, przymnoz mi wiary i milosci, pomoz ukochany Ojczulku,,, ufam

 • dorota

  31 stycznia 2016, 14:27 Umiłowany Ojcze Święty proszę o ratunek dla naszego rozpadającego małżeństwa, o nawrócenie i opamiętanie dla męża, dary Ducha Świętego, o przemianę serca. Odsuń z jego życia inne kobiety. Patronie rodzin pozwól by nasze córki mogły wychowywać się pełnej i szanującej się rodzinie. Jezu ufam Tobie

 • Marta

  31 stycznia 2016, 19:10 Prosze serdecznie o to byśmy z moim meżem nawroceni, zwroceni ku Tobie Panie mogli wypełniac nasze powolanie małżenskie.
  Panie podnieś nas z kryzysu i grzechu.
  Bóg zaplac!

 • ufająca

  31 stycznia 2016, 19:15 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu i obronie pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Anna

  31 stycznia 2016, 19:15 Kochany Ojcze Święty błagam o ratowanie mojej rodziny. Spraw proszę abyśmy na nowo się odszukali. Aby mój mąż mnie zrozumiał i zrozumiał również to co zrobił. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Danuta

  31 stycznia 2016, 20:00 Św.Janie Pawle dziekuję za wszystkie otrzymane łaski proszę Cię o cud uzdrowienia mnie z ciężkiej choroby o zdrowie dla całej rodziny,o silna wiarę i potrzebne łaski dla syna i Kasi ,o zdrowe dzieciątko i szcżęsliwe rozwiązanie dla siostrzenicy,o przemiane serc i łaske trzeźwosci dla męża ,szwagra i brata

 • Angel100

  31 stycznia 2016, 20:05 Ojcze Święty błagam o uzdrowienie rozbitej rodziny. Błagam o stabilizację w życiu zawodowym i osobistym. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  31 stycznia 2016, 20:07 Ojcze Święty błagam o pojednanie z Prezesem i jego pomoc w otrzymaniu pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • mo

  31 stycznia 2016, 21:29 Ojcze Święty i Matko Boża proszę o łaskę lepszego życia dla mojego syna. Proszę dla niego o łaskę miłości ,żeby ktoś go pokochał ,moje sere matki krwawi kiedy widzę i słyszę jaki jest samotny....

 • Janusz

  31 stycznia 2016, 21:30 Ojcze Święty proszę oręduj za moją rodziną i przez swoje stawiennictwo wyproś łaski tak bardzo nam potrzebne.

 • Mama

  31 stycznia 2016, 22:04 Proszę o intencji wynagradzającej za moją rodzinę.

 • Żona

  31 stycznia 2016, 22:05 Proszę o siły dla męża w pokonaniu zniewoleń i uzależnień.

 • Dorota

  31 stycznia 2016, 22:16 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo w intencji malutkiego Pawełka. Żeby się obudził po ciężkiej operacji,żeby był zdrowy.

 • ANITA

  31 stycznia 2016, 22:30 ŚW Janie Pawle II dzisiaj proszę Ciebie o pomoc pomóż mi w moich trudach bo upadam w Tobie mam Przyjaciela i Powiernika umocnij mnie

 • Aneta

  31 stycznia 2016, 23:29 Prośba o Bożą pomoc finansową dla Marii,aby skończył się ten koszmar.

 • Aneta

  1 lutego 2016, 08:07 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy. Ulecz z bólu nóg i kręgosłupa. Dodaj jej większej odporności.

 • Piotruś

  1 lutego 2016, 08:48 Drogi Ojcze Święty Matko Boża proszę mniej mnie w swej opiece kieruj moimi myślami wskaż drogę którą mam iść, daj siłę i zdrowie dla mojego taty, mniej w opiece mojego synka.

 • Renka

  1 lutego 2016, 09:16 Kochany Ojcze Święty, błagam z całego serca o zdrowie i pozytywny wynik badania dla mojej Cioci Kasi. Proszę także o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny i spełnienie mojego największego marzenia. Bóg zapłać.

 • Teresa z kr

  1 lutego 2016, 09:22 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze pomoz, ratuj ze slabosci, spraw aby byl spokoj w rodzinie,ufam, pomoz mi w relacjach rodzinnych, spraw aby maz mnie szanowal, ufam, pomoz mi znalez prace,spraw aby syn sobie radził dobrze w swoich sprawach, spraw aby nie ulegal slabosciom, nalogom, przymnoz mu wiary, ufam, daj szczesliwe podrozowanie,ufam

 • a.

  1 lutego 2016, 09:45 Ojcze Święty, proszę o modlitwę w Tobie i Bogu wiadomych intencjach. Jezu Ufam Tobie...

 • rodzice

  1 lutego 2016, 12:36 Święty Janie Pawle II polecamy Twojej opiece rodzinę Anny i Sławomira i prosimy wstawiaj się do Pana w ich potrzebach, uproś zdrowie, błogosławieństwo w pracy, ochronę od zła, pomoc w pokonywaniu trudności dnia codziennego.

 • rodzice

  1 lutego 2016, 12:42 Święty Janie Pawle II pokornie błagamy o Twoje orędownictwo u Dobrego Pana Boga i Jego Matki w sprawach Wojciecha, o zdrowie, siłę wytrwania w dobrym, ochronę od złego, znalezienie pracy i zdolność do podejmowania trafnych decyzji życiowych.

 • Bożena i Piotr

  1 lutego 2016, 13:07 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za Twoją pomoc i orędownictwo. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem i uproś u Boga szczęśliwe narodziny.

 • PiotrekF

  1 lutego 2016, 14:37 Proszę o modlitwę za pośrednictwem Świętego Jana Pawła II do Najświętszego Serca Pana Jezusa o uzdrowienie mojej mamy i jej powrót do domu, która obecnie przebywa w śpiączce.
  Bóg zapłać.

 • matka

  1 lutego 2016, 16:44 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Angel100

  1 lutego 2016, 17:28 Ojcze Święty błagam o łaskę spokojnej pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  1 lutego 2016, 17:28 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Ojcze błagam spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Elżbieta

  1 lutego 2016, 17:52 Boże Ojcze dziękuję za wszystkie łaski i proszę Cię za wstawiennictwem św.Jana Pawła II o dalsza opiekę, nawrócenie brata Tadeusza,dary Ducha św. dla syna i pomoc w zaliczeniu egzaminów na I semestrze na studiach,które tak bardzo pragnie ukończyć. Panie Jezu kocham Cię i ufam Tobie

 • Agnieszka

  1 lutego 2016, 19:52 Kochany Janie Pawle II,blagam Cie o wstawiennictwo u Naszego Pana o zdrowie dla mojego Synka.Prosze Cie Ojcze Swiety,o dar zdrowia dla Niego.Blagam Cie,aby Pan byl laskawy dla Niego I ,aby dal Mu zdrowie.Tak bardzo Cie o to prosze,nie opuszczaj nas-Kocham Cie I wierze,ze sie za Nami przyczynisz.Dziekuje za wszelkie laski od Ciebie otrzymane.

 • Jadwiga

  1 lutego 2016, 19:53 Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaję całą moją rodzinę.Proszę postaw na mojej drodze dobrych pomocnych lekarzy ,bo trapią mnie liczne choroby.Wyproś najbliższym i przyjaciołom Boże Błogosławieństwo .Jezu ufam Tobie.

 • Ada

  1 lutego 2016, 21:28 Proszę o modlitwę w intencji Romana Makuchowskiego. O zdrowie, wybudzenie ze śpiączki, Boże błogosławieństwo dla niego i jego rodziny.

 • Prosząca

  1 lutego 2016, 22:02 Kochany Święty Janie Pawle II proszę uproś u Pana Boga aby zniknęły bariery i przeszkody i aby Kasia i Mariusz byli razem, wiem że im na sobie zależy.Dziękuję za każdą modlitwę.

 • Anna

  1 lutego 2016, 22:50 Kochany Święty Janie Pawle II zawierzam Ci moją rodzinę - proszę ratuj ją abyśmy znowu mogli być wszyscy razem. Błagam ukaż mi proszę jak mam żyć pomóż mi odszukać właściwą nową drogę życia. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który wskaże mi kierunek życia.

 • AK

  2 lutego 2016, 04:50 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  2 lutego 2016, 04:50 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  2 lutego 2016, 05:48 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • monika79

  2 lutego 2016, 08:43 Ukochany Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię z całego serca o uzdrowienie Artura z ciężkiej depresji i powrót do rodziny oraz o stałą pracę dla mnie , o wyjście z nałogu alkoholowego mojego brata Michała oraz zdrowie dla mojej babci. Proszę Cię bardzo pomóż nam w tych ciężkich chwilach.Bóg zapłać.

 • Agnieszka

  2 lutego 2016, 10:02 Boże dziękuję za okazana pomoc i wsparcie w postaci dania mi siły na mojej krętej drodze.Pomóż mi pracować w katolickiej szkole jako kadrowa.

 • Twój sługa

  2 lutego 2016, 10:29 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy pierwszego semestru na UJ.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Bożena i Piotr

  2 lutego 2016, 12:10 Kochany Święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za Twoją pomoc i opiekę. Ochraniaj nasze nienarodzone dziecko od zagrożeń i uproś u Boga szczęśliwe narodziny. Prosimy też o potrzebne łaski dla nas, o umocnienie naszej wiary i miłości.

 • AK

  2 lutego 2016, 12:17 Boże Ojcze w Trójcy Świętej i Wszyscy Święci oraz życzliwi - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać dzisiaj egzaminy pierwszego semestru na UJ.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • sylwia8lukijaniuk12

  2 lutego 2016, 12:50 Kochany Ojcze Swiety prosze Cie w intencji odwrocenia zagrozenia ode mnie i mojej rodziny jesli takie istnieje.Niech Pan kieruje tymi ludzmi.Prosze w intencji uwolnienia mnie od zlych duchow o uzdrowienie mysli wspomnien uczuc

 • czciciele

  2 lutego 2016, 13:11 Ojcze Święty Janie Pawle II przyjdź z potrzebną pomocą do rodziny Anny i rozwiąż ich problemy.

 • Twój sługa

  2 lutego 2016, 13:39 Błagam Cię Ojcze Święty pomóż memu synowi zdać egzaminy i cieszyć się radością studiowania i życia dla innych. Proszę pomóż temu dziecku ...

 • matka

  2 lutego 2016, 15:23 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Angel100

  2 lutego 2016, 18:12 Ojcze Święty proszę o pomoc i miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Błagam o łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  2 lutego 2016, 18:14 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  2 lutego 2016, 19:05 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia syna i łaski uwolnienia od homoseksualizmu i pornografii, znalezienia prawdziwego sensu życia

 • czcicielka

  2 lutego 2016, 19:18 janie pawle sw wypros u Pana abym dostała upragniona prace ,nigdzie nic niema dopmoz mi ,tyle zrobiłam zła ,rodzicom bratu,pomoz mi by hm sie odezwał ,jakis staz musze sie utrzymac ,magda i wielu niechodza do koscioła i wszystko maja wysłuchaj mni panie

 • czcicielka

  2 lutego 2016, 19:22 Ojcze sw.w polsce jest tyle niesprawiedliwosci niechca mnie w zadnej firmie wymagaja ,te rekrutacje wysłuchaj mnie ,o ułozenie zycia

 • Piotruś

  2 lutego 2016, 20:35 Drogi Ojcze Święty Matko Boża proszę o zdrowie dla mojego taty, spraw by mniej Go bolało by tak nie cierpiał.

 • Anna

  2 lutego 2016, 20:37 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa. Pomóż mi proszę i uratuj moją rodzinę. Wskaż mi drogę życia jak mam postępować i jak żyć. Proszę pomóż mi odszukać miłość. W Tobie nadzieja na lepsze jutro dla mnie i moich bliskich

 • teresa z kr

  2 lutego 2016, 20:45 SwietyJanie Pawle IIdaj sile ratuj od zlego i slabosci daj dobre podrozowanie, ufam

 • Arkadiusz

  2 lutego 2016, 22:53 Janie Pawle II . Wiem , ze nie jestem godny prosić Cię o łaskę oraz opiekę nade mną , ale zawsze mogę liczyć na Ciebe. Prosze o łaske i pomoc podczas jutrzejszej rozmowy o pracę. Spraw proszę, aby wypadła ona dla mnie pozytywnie i abym sie dobrze zaprezentował. Opiekuje sie mną podczas spotkania i daj mi prosze sile i pewnośc siebie. Dziekuje.

 • Mama

  3 lutego 2016, 00:13 O nawrócenie syna by wyzwolił się z piętna nałogów i wszystkich innych zniewoleń.Wyrwij go Jezu ze szponów duchów klątw, przekleństw, złorzeczeń, magii, zazdrości i innych. Aby za sprawą twojej pomocy opuścił złe towarzystwo w jakim się znalazł, a także przyjął od nas pomoc dla siebie,
  Proszę o wsparcie dla mojej rodziny, aby udało się nam wyjść z ucisku zła, które złapało nas w swoje sidła. Proszę o uzdrowienie naszych relacji, o uzdrowienie z wszelkich zniewoleń oraz o błogosławieństwo i dary Ducha Św.
  Jezu ufam Tobie

 • Rafał

  3 lutego 2016, 00:27 Za wstawiennictwem Twoim Ojcze św. proszę o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, oraz łaskę czystości.

 • zmartwiona

  3 lutego 2016, 01:55 Kochany Ojcze Swiety dziekuje Tobie za wszystkie otrzymane laski od Ciebie i prosze o wstawiennictwo Twoje u Matki Bozej i Ojca Pio o uwolnienie mnie od przeszlosci i rozpoczecie swojego zycia z silniejszym i powazniejszym nastawieniem do zycia i ludzi zebym nie czula sie jak bezsilna mala dziewczynka .Prosze o zdrowie dla mnie i dobra prace i zebym nie stracila tego co obecnie posiadam dziekuje za wszystko.Bog Zaplac

 • Twój sługa

  3 lutego 2016, 05:08 Błagam Cię Ojcze Święty pomóż memu synowi zdać egzaminy i cieszyć się radością studiowania i życia dla innych. Proszę pomóż temu dziecku ...

 • Artur

  3 lutego 2016, 05:12 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • PiotrekF

  3 lutego 2016, 06:21 Proszę Was o modlitwę za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II do Serca Pana Jezusa o łaskę sił, szczęśliwą rehabilitację i powrót do domu mojej mamy. Bóg zapłać.

 • strażak

  3 lutego 2016, 07:36 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Matka

  3 lutego 2016, 09:03 Ojcze Swięty Janie Pawle II proszę ratuj małżenistwo mojej córki ratuj ich dusze,otwórz serce mojego zięcia na miłość Chrystusa która ich połączyła sakramentem małżenistwa i jego rodziców napełnij je miłością.Wypędz z jego serca złego ducha ,złe myśli,słowa,niech zaczną rozmawiać ,odnów miłość małżeniską.Proszę postaw na jego drodze kapłanów żeby pomogli wytrwać w sakramencie małżenistwa.Proszę wysłuchaj mojch próśb.Ojcze Święty patronie rodziny dopomóż,zmiłuj się.

 • Aga

  3 lutego 2016, 11:39 Proszę o modlitwę o prawdę i szybkie zakończenie sprawy.Modlitwę o zdrowie dla rodziców, rodzeństwa.Dziękuję za dotychczasową opiekę.Bóg zapłać.Pozdrawiam.

 • Agata

  3 lutego 2016, 11:42 Bardzo proszę o modlitwę za moją drogę zawodową i uporządkowanie mojego związku.Bóg zapłać za wszystko.

 • Bożena i Piotr

  3 lutego 2016, 12:20 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za Twoje wstawiennictwo i wszystkie otrzymane łaski. Ochraniaj nasze nienarodzone dziecko, aby mogło zdrowo się rozwijać i szczęśliwie urodzić. Uproś u Boga potrzebne łaski dla nas.

 • Marta

  3 lutego 2016, 13:01 Kochany Janie Pawle II błagam Cię o łaskę uzdrowienia dla mojego taty Kazimierza.Proszę Cię o pomyślne wyniki wszystkich badań,o dobre rezultaty leczenia,proszę aby ta choroba przestała się rozwijać.Opiekuj się Święty Janie Pawle II moim tatą i chroń go przez cały czas.

 • matka

  3 lutego 2016, 15:25 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Nowenna Pompejanska

  3 lutego 2016, 18:52 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas.
  Prosze Cie o Matko Boza przyjmnij moje skromne podziekowania ktöre plyna z glebi serca za Twoja nieustanna pomoc wyproszona u Pana poprzez odmawianie Nowenny Pompejanskiej. Za Twoja Milosc przyjmij moje serdeczne Bög Zaplac!.
  Cudowna Matko Najswietsza - Ty czula na niedole i zawsze wysluchujesz prosby Twoich dzieci. Jestes nasza Ucieczka i Ratunkiem - Bög Zaplac!

  calym moim sercem kocham Ciebie Matko Najswietsza<3

 • Roza

  3 lutego 2016, 20:19 Prosba omodlitwe w intencji o uzdrowienie wewnetrzne, z glebokich zranien i uzdrowienie fizyczne /kregoslup, kolana, kostki/ by moc normalnie stac, siedziec, chodzic

 • teresa z kr

  3 lutego 2016, 20:40 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile,ufam,blogoslaw , daj jutro dobra jazde i dzien,ufam

 • krystyna

  3 lutego 2016, 21:32 Najdroższy Jezu, Synu Dawida obdarz mnie łaską siły wiary nadziei miłości mądrości przyjaźni i proszę błogosław. Dobry Boże mniej Nas w swojej opiece uchroń Nas od złorzeczeń, klątw i złych życzeń ...

 • Anna

  3 lutego 2016, 22:03 Święty Janie Pawle II opiekunie rodzin błagam uratuj moją rodzinę. Spraw proszę aby moje dzieci nawiązały lepszy kontakt z ojcem. Mąż zostawił mnie i dzieci wybierając wolność - rodzina się rozsypała. Błagam wskaż mi drogę jaką powinnam podążać jak powinnam żyć. Błagam o Twoje wsparcie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Monika

  3 lutego 2016, 23:02 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia bliskich osób z mojej rodziny. Bóg zapłać

 • Iwona

  3 lutego 2016, 23:04 Proszę o modlitwę w intencji znalezienia wymarzonej pracy przeze mnie.

 • Rafał

  4 lutego 2016, 00:02 Proszę o modlitwę w intencji Jarka, o uwolnienie z alkoholizmu, narkomanii i pornografii, oraz z wszelkiego zła które go związało.

 • Twój sługa

  4 lutego 2016, 00:20 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  4 lutego 2016, 00:20 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  4 lutego 2016, 00:21 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • PiotrekF

  4 lutego 2016, 00:33 Święty Janie Pawle proszę o Twoje wstawiennictwo o powrót do zdrowia mojej mamy. Wszystkim dziękuję za wspólną modlitwę.
  Bóg zapłać.

 • Małgorzata

  4 lutego 2016, 05:41 Proszę o wstawiennictwo Ojcze Święty w intencji mojego wyzdrowienia oraz opieki nad moimi bliskimi. Proszę o dobrą wiadomość , na którą czekam z takim lękiem. Ojcze wyproś mi ratunek i nadzieję..

 • AK

  4 lutego 2016, 07:10 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Wierzący

  4 lutego 2016, 07:26 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam Cię ulituj się nad nami i naszymi prośbami do Ciebie oraz daj ma Twą łaskę - amen

 • gosia

  4 lutego 2016, 08:28 bardzo prosze o sile i wiare .....nie mam juz sily walczyc...boje sie bardzo..

 • Dominika

  4 lutego 2016, 12:36 Dziękuje Ojcze Święty za wszystkie łaski, których doświadczyłam, proszę Cię o wstawiennictwo w założeniu przyszłej rodziny, abym mogła doświadczyć prawdziwej miłości, aby mój przyszły mąż był dobrym i kochającym człowiekiem i żebyśmy stworzyli dobrą rodzinę. Ponadto proszę Cię o dobrą pracę i o zdrowie dla całej rodziny. Dziękuje

 • a.

  4 lutego 2016, 13:01 Ojcze Święty proszę o modlitwę w wiadomych Ci intencjach. Jezu Miłosierny wysłuchaj próśb do Ciebie zanoszonych. Jezu Ufam Tobie...

 • Renka

  4 lutego 2016, 13:29 Renka

  Kochany Ojcze Święty, raz jeszcze proszę z całego serca o zdrowie i pozytywny wynik badania dla mojej Cioci Kasi. Proszę także o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny i spełnienie mojego największego marzenia. Bóg zapłać.

 • Michał

  4 lutego 2016, 13:56 Proszę Ciebie Panie Jezu za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła 2 o uzdrowienie, wiarę i nawrócenie, przebaczenie oraz każdą potrzebną łaskę zarówno materialną jak i duchową dla moich Rodziców, Babci, małżeństwa mojej Siostry, Sebastiana i Anni, Piotra i Oli, Ani, Pawła, Darka, Bartka, Tej Dziewczyny, Ani, Emilki, Kajtka, Jurka, Arka, Arka Państwa Przytulskich, Pani Eli, Marzenki i Jej Męża, oraz wszystkich członków mojej rodziny, przyjaciół, nieprzyjaciół, osób które spotykamy i dobrodziejów, oraz dla mnie o Boże miłosierdzi przemienienie zła w dobro i otwartość na łaskę i pełnienie woli Bożej i prowadzenie przez Ducha Świętego i Jego dary oraz łaskę dobrego spowiadania.

 • Sylwia

  4 lutego 2016, 13:59 Ojcze Święty proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy i miłości,żebym znalazła swoje miejsce na świecie

 • Bożena i Piotr

  4 lutego 2016, 14:11 Kochany Święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem. Ochraniaj je od zagrożeń i pomóż szczęśliwie się urodzić.Umacniaj naszą miłość.

 • matka

  4 lutego 2016, 15:16 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Twój sługa

  4 lutego 2016, 15:44 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Teresa z Krk

  4 lutego 2016, 16:23 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze spraw aby maz mnie szanowal, prosze spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, odsun od niego slabosci,spraw aby w rodzinie nie zmianial sie nic na gorsze, pomoz mi ze slabosciami i spraw abym byla zdrowa, pomoz mi przewartosciowac dostrzec pewne rzeczy, spraw abym umiala sama sobie poradzic przymnoz wiary,ufam

 • Anna

  4 lutego 2016, 16:52 Ojcze Św Orędowniku Rodzin przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o łaskę nawrócenia Marcina i jego powrót do domu i oddalenie od niego Agaty i jej powrót do domu

 • Sylwia

  4 lutego 2016, 18:33 Kochany Sw.Janie Pawle II blagam Cie o Twoje wstawiennictwo u Pana.Prosze o uwolnienie mnie od zlych duchow, o uzdrowienie mysli wspomnien uczuc.

 • Pawel

  4 lutego 2016, 18:58 O potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej dla Tadeusza oraz Jego rodziny.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 • Agnieszka

  4 lutego 2016, 19:40 Ojcze święty proszę Cie o pracę taką abym mogła się sama utrzymać. Proszę o pomoc w Biurze Rach. albo w Szkole katolickiej. Pomóż mi żebym nie miała długów.

 • bozena

  4 lutego 2016, 23:10 Milosierny Jezu, blagam Cie o uzdrowienie mojej Mamy Aleksandry. Mama przeszla kilka miesiecy temu dwa udary niedokrwienne mozgu, ale zdolala po nich odzyskac sily. Niedawno dostala stanu zakaznego gornych drog oddechowych, oslabla i pomimo prosb o wizyte domowa, kiedy jeszcze byla swiadoma, lekarz rodzinny nie przyjechal. Obecnie staramy sie o przeniesienie mamy na oddzial neurologiczny w Nowej Soli- prosze Boze, to moze byc jedyna jej szansa na wyzdrowienie .
  Prosze, niech zostanie tam przyjeta - prosze Boze, pozwol jej na odrobine radosci w zyciu,bo tyle sie nacierpiala. Mama niewiele reaguje na glos, nie mowi, patrzy przed siebie nie rozpoznajac nas. Dzis troche poruszala nogami i rekami, ale nie byla w stanie wydobyc z siebie glosu. Boze, ona nie moze nic polykac, nawet kropli wody ktora sie jej podaje do ust przez strzykawke. Plyny dostaje w kroplowkach. Prosze milosiernyJezu, jesli taka Twoja wola, pozwol aby jej organizm sie wzmocnil, aby zakazenie odeszlo i mama choc tak troche sie poruszala jak jeszcze przed tygodniem; aby mogla pic i przyjmowac leki. Ja wiem, ze balam sie mysli o tym, jak sobie poradzimy z opieka nad nia, z kosztami. Przepraszam Boze, Prosze - Ratuj nas.

  Miej milosierdzie nad nami. Pomoz Jezu, tym wszystkim, ktorzy strasznie cierpia z powodu roznych chorob, z powodu braku opieki, braku troski.

  Blagam Jezu o milosierdzie i wybaczenie mi moich grzechow, zaniedban, desperacji.

  Prosze Cie, napelniaj nas swoja miloscia i sila. Jezu ufam Tobie.

  Bozena

 • AK

  5 lutego 2016, 04:11 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  5 lutego 2016, 04:11 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Wierzący

  5 lutego 2016, 04:12 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam Cię ulituj się nad nami i naszymi prośbami do Ciebie oraz daj ma Twą łaskę - amen

 • eva

  5 lutego 2016, 09:14 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo bardzo dziekuje Ci za wszelki laski, ktöre za Twoim ofiarnym modlitewnym wstawiennictwem otrzymalam. bardzo Ciebie prosze Ojcze o dalsze wspieranie w pokonywaniu trudnosci. Ty wiesz najlepiej jak sie to jest w ,oim zyciu. pomöz mi Ojcze pokonac te ciezary. ja Tobie Swiety Janie Pawle bardzo ufam i polecam Ci w opieke moje dzieci, moja rodzine i mnie. uwolnij prosze moja cörke od zlego wplywu jej przyjacieli. spraw,aby w Pana byla na pierwszym miejsu. pospiesz z pom. Bög zaplac,

  Jezu Chryste ulecz chorych i podaruj wszystkim slabym, samotnycm i watpiacym moc nadziei i radosny spoköj duszy.

  Matko Boza otocz swoje dzieci Twoim matczynam plaszczem.

  Panie Boze wysluchaj wysluchaj nasze prosby.

 • a.

  5 lutego 2016, 09:36 Jezu Miłosierny, spraw, żeby wyniki dzisiejszego badania były dobre. Jezu Ufam Tobie...

 • Bożena i Piotr

  5 lutego 2016, 12:35 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski. Prosimy otaczaj opieką nasze nienarodzone dziecko, ochraniaj je od zagrożeń i pomóż szczęśliwie się urodzić. Umacniaj naszą miłość małżeńską i pogłębiaj naszą wiarę.

 • Jacek

  5 lutego 2016, 14:41 Proszę o modlitwę uwolnienia za rodzinę Milewskich. W ostatnim czasie zacząłem poważnie chorować, zły duch działał w moim życiu nawróciłem się i potrzebuje wsparcia duchowego. Proszę o wsparcie modlitewne mojej osoby i całej mojej rodziny. Proszę o wsparci przy modlitwie aby łaska pana dała mi siłę pokonać trudności życia. Proszę Boże abyś mnie wysłuchał, a osoby modlące się w mojej intencji otrzymają wielu łask chwała tobie Panie!

 • Ela

  5 lutego 2016, 15:00 Ojcze Święty błagam o nawrócenie Pracodawcy mojego męża Andrzeja. Błagam,aby stał się wrażliwy na głos Bożej łaski, aby po pracy oraz w dni wolne od pracy nie zabierał mi męża na picie alkoholu.A dla mojego męża Andrzeja uproś łaskę daru rozumu.Chroń Jego przed takimi ludźmi jak Jego Pracodawca.Błagam ześlij anioła, który pomoże odszukać Jemu właściwą droge.

 • PiotrekF

  5 lutego 2016, 15:17 Dziękuję za wspólne modlitwy i proszę Świętego Jana Pawła II o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Jezusowego w intencjach przez Was złożonych.

 • mama

  5 lutego 2016, 17:20 Ojcze Święty z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo za nami, o zdrowie dla całej naszej rodziny, zwłaszcza o zdrowie dla mojej córki, dodaj jej sił Ojcze , spraw żeby skończyła te trudne studia , otaczaj ją dobrymi ludźmi którzy będą dla niej życzliwi, spraw żeby poukładało się jej życie osobiste a mnie dodaj zdrowia i siły i spraw żebym w trudnych chwilach była dla mojej córki oparciem.Matko Boża otaczaj nas swoją opieką.

 • matka

  5 lutego 2016, 17:23 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Agnieszka

  5 lutego 2016, 18:12 Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji dobrej, satysfakcjonującej dla mnie pracy na umowę o pracę i o szczęśliwe małżeństwo.

 • ks

  5 lutego 2016, 18:30 - dziękuję za modlitwę za zmianę leków - przebiegła pomyślnie
  - dziekuję za modliwtę za pracę Moniki - jest zadowolona z pracy, którą otrzymała
  Proszę o modlitwę o:
  - pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji
  - uzdrowienie Oli, Michała, Michała, Grzesia, Kasi, Ali
  - pracę dla Kasi, Michała, która zaspokoi ich potrzeby
  - odkrycie powołania zawodowego dla Michała

 • Wierząca

  5 lutego 2016, 20:38 Święty Ojcze Janie Pawle II Dziękuję Ci za dotychczas otrzymane Łaski i Prosze Cię o Modlitwę i Wstawiennictwo za Moje Zdrowie , aby Torbiel na Prawym Jajniku zanikła od wpływem hormonów i abym mogła jak najszybciej zajść w ciąże i Urodzić Zdrowe Potomstwo...<3

 • Anna

  5 lutego 2016, 20:53 Kchany Ojcze Święty Janie Pawle II pod Twoją opiekę zawierzam moją rodzinę, rodzinę która się rozpadła. Mąż wybrał wolność ja zostałam z dziećmi, żyjemy każdy osobno. Tylko co dalej. Błagam pomóż mi odszukać nową drogę życia którą powinnam podążać. Ześlij proszę na nią anioła aby mi wskazał jak mam żyć. Błagam daj mi siłę nadzieję i miłość. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Angel100

  5 lutego 2016, 21:26 Ojcze Święty proszę o pomoc i miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Błagam o łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  5 lutego 2016, 21:27 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Błagam spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana.Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Arkadiusz

  5 lutego 2016, 23:10 Ojcze Świety prosze Cie o pomoc I opieke. Spraw prosze, abym otrzymal prace o którą tak sie staram. Moze nie jestem tego warty, ale ufam Tobie, ufam Twojej mądrości i opiece.
  Ufam Tobie. Prosze o opieke.

 • Beata

  5 lutego 2016, 23:26 Proszę o modlitwę za moje małźeństwo aby odrodziło się na nowo aby zagościły w nim miłość i szacunek

 • Rafał

  6 lutego 2016, 02:18 Za wstawiennictwem Ojca św. Proszę o łaskę znalezienia dobrej, pięknej i mądrej żony, oraz o Boże błogosławieństwo dla nas. Dziękuję za wsparcie :)

 • PiotrekF

  6 lutego 2016, 06:32 Święty Janie Pawle za Twoim pośrednictwem proszę o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o pomyślność w dalszej rehabilitacji mojej mamy i o jej szczęśliwy powrót do domu.
  Bóg zapłać wszystkim osobom wspólnie modlącym się.

 • matka

  6 lutego 2016, 07:51 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • ja

  6 lutego 2016, 10:00 By ks. Radek stracił słabość do Danki, niech przejrzy w końcu na oczy. Maryjo proszę cię bo już nie daje rady

 • AK

  6 lutego 2016, 10:23 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  6 lutego 2016, 10:23 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  6 lutego 2016, 10:24 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Wierzący

  6 lutego 2016, 10:24 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam Cię ulituj się nad nami i naszymi prośbami do Ciebie oraz daj ma Twą łaskę - amen

 • Studentka

  6 lutego 2016, 13:09 Kochany Ojcze święty, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, za wysłuchane prośby. Jestem teraz w trakcie sesji egzaminacyjnej po raz pierwszy. Załamalam się i zaczynam poddawać bo mam problemy ze zdaniem matematyki. Proszę Cię Ojcze wstaw Się u Boga za mnie żebym pozdawala wszystkie egzaminy i uwierzyla w siebie . Ciężko pracowalam przez cały semestr , a teraz tak mi jest trudno to zaliczyć . Proszę. .. o mądrość, siłe, łatwość uczenia i zaliczenie semestru.. ..

 • Zona

  6 lutego 2016, 13:59 Ojcze Święty proszę o Twoją modlitwę i wstawiennictwo w intencji mojego męża, który obchodzi dzisiaj swoje 43 urodzinki, tylko niestety nie w gronie rodziny a z inną kobietą. Proszę dla niego o Dary Ducha Świętego, opamiętanie i nawrócenie. Błagam odsuń tą złą kobietę od niego i naszej rodziny. Mateczko w Tobie cała nasza nadzieja. Proszę pomóż nam i opiekuj się nami.

 • Daria

  6 lutego 2016, 18:08 Umiłowany Ojcze swięty dziękuję za wszystko co dla nas robisz proszę o nieustające łaski dla moich dzieci niech im się wiedzie . kocham cię

 • Piotruś

  6 lutego 2016, 18:47 Kochany Ojcze Święty Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski za chwile szczęścia i smutku za radość i łzy za każdą chwilę spedzona z moim synkiem za wszystko z calego serca dziękuję.

 • Kinga

  6 lutego 2016, 19:48 Proszę o modlitwę za mnie i moich najbliższych o wybaczenie grzechów , o łaski i Boże Błogosławieństwo i proszę o modlitwę w moich intencjach

 • MARIA

  6 lutego 2016, 20:27 Ojcze Ukochany Ojcze Święty potrzebuję Twej pomocy .Pomóż mamie i mnie .Nie wiem co mam robić ratuj mi mamę Ojcze .Błagam o cud jeśli to jest dla niej możliwe .Nie zostawiaj nas w potrzebie .

 • Patrycja

  6 lutego 2016, 20:41 Kochany Ojcze Święty, ośmielam się prosić o wyjednanie u Boga łaski pozytywnego rozwiązania trudnych spraw zawodowych,światło Ducha Świętego, zdrowia dla moich bliskich. Dziękuję za otaczających mnie życzliwych ludzi

 • nika

  6 lutego 2016, 20:52 Św. Janie Pawle II, który niejednokrotnie mówiłem o problemie alkoholizmu -błagam Cię wstaw się za moim synem Arturem i pomóż mu w walce z chorobą alkoholową.

 • Angel100

  6 lutego 2016, 21:40 Ojcze Święty błagam o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych. Błagam o łaskę pracy na cały etat i uchronienie od pracy w terenie. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  6 lutego 2016, 21:41 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  6 lutego 2016, 22:28 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II Tobie zawierzam całą moją rodzinę moich bliskich. Zostałam sama z dziećmi i próbuje odszukać nową drogę życia. Mąż wybrał wolność tylko co dalej błagam pomóż mi odszukać się na nowo. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • AK

  7 lutego 2016, 04:26 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  7 lutego 2016, 04:26 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  7 lutego 2016, 04:27 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Bożena i Piotr

  7 lutego 2016, 08:02 Kochany Święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy otaczaj opieką nasze nienarodzone dziecko. Ochraniaj od zagrożeń i pomóż szczęśliwie się urodzić. Umacniaj naszą miłość.

 • matka

  7 lutego 2016, 08:07 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ania

  7 lutego 2016, 08:47 Ojcze Święty zanieś Panu Bogu podziękowania ode mnie za wszystkie otrzymane łaski.Wiem, że Bóg przy mnie jest, ochrania mnie i czuwa nade mną.Ojcze Święty zanieś również Panu Bogu intencje, w których modlę się: o zdrowie dla moich rodziców, brata i jego rodziny, dar macierzyństwa dla znajomej pary i odnalezienie miłości, mojej drugiej połówki.Wiem, że Bóg mnie słyszy i wierzę że moje modlitwy zostaną wysłuchane.

 • Wierzący

  7 lutego 2016, 08:53 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam Cię ulituj się nad nami i naszymi prośbami do Ciebie oraz daj ma Twą łaskę - amen

 • gosia

  7 lutego 2016, 09:52 bardzo prosze o modlitwe za mnie,abym sie nie poddala i miala sile aby pokonac trudnosci...dziekuje

 • kasia m.

  7 lutego 2016, 11:02 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy,o zaliczenie kolokwium z hydrobiologii, 08.01kolokwium z technologii oczyszczania ścieków, 11.01 kolokwium z technologii i analizy żywności, 15.01 kolokwium z hydrobiologii, 18.01 kolokwium z ekologii biochemicznej i 18.01 kolokwium z technologii i analizy żywności z laboratorium, 25.01 kolokwium z technologii i analizy żywności,26.01 egzamin z technologii oczyszczania ścieków, 28.01 egzamin z biotechnologii, 28.01 kolokwium z opakowań żywności, 29.01 kolokwium z monitoringu skażeń, 02.02 egzamin z j. ang. Jestem załamana. Bardzo mi na tym zależy.

 • Małgoś

  7 lutego 2016, 11:35 Dziękuję Kochany Ojcze za wstawiennictwo i pracę na uczelni. Proszę abym dalej mogła rozwijać się naukowo o wenę do pisania tekstów, dary jasnego umysłu, dobroci oraz pokory. Abym odnalazła problem badawczy i zrobiła habilitację. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę aby brat i mama wygrywali przetargi. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu za wstawiennictwem, Matki Bożej i Świętego Jana Pawła II. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym. Dopomóż mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę

 • Małgosia

  7 lutego 2016, 11:35 Kochany Ojcze proszę aby byłe szefowe nie roznosiły plotek na mój temat i mojej nowej pracy, Aby została przedłużona moja umowa w nowej pracy. Błagam o pomoc w moich codziennych potrzebach. Proszę o dobrą obronę pracy doktorskiej ks. Piotra M. Proszą aby każda napotkana dzisiaj przeze mnie osoba otrzymała łaski o które się modli i prosi

 • Anula

  7 lutego 2016, 14:01 Ojcze Święty już tak wiele razy moja rodzina, moi bliscy i ja doznałam opieki i nieskończonej dobroci Matki Przenajświętszej i Jej ukochanego Syna. Na każdym kroku przekonuję się jak wielkie jest Miłosierdzie Boże. Ojcze Święty kolejny raz potrzebuję i proszę Cię o Twoje wstawiennictwo. Tym razem w mojej intencji. Błagam Ojcze Święty jeśli tylko możesz, wstaw się proszę do Matki Bożej o łaskę szczęśliwej mojej wizyty u lekarza i łaskę dobrych wiadomości o stanie mojego zdrowia.Jeśli tylko jest taka wola Boża pragnę jeszcze służyć rodzinie, bliskim i wstystkim ludziom, których Dobry Bóg postawi na mojej drodze, a którym ja będę umiała pomóc. Błagam Ojcze Święty dopomóż, bo wszystko co mam i kim jestem, pochodzi od Boga a bez Jego łaski niewiele znaczę.

 • Joanna Izabela

  7 lutego 2016, 14:26 Kochany Ojcze Święty, bardzo Ci dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwo oraz proszę o opiekę nad moim Tatą, który zmaga się z myślami samobójczymi, hazardem oraz alkoholem. Proszę o silne wsparcie dla Niego, by szybko odnalazł siłę do wyjścia z nałogów oraz chęci do życia. Dziękuję <3

 • PiotrekF

  7 lutego 2016, 14:36 Święty Janie Pawle II proszę Cię o dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji wyzdrowienia mamy i szczęśliwego jej powrotu do domu.
  Bóg zapłać wszystkim za modlitwę

 • babcia

  7 lutego 2016, 17:27 Prosze cie ojcze św. o dar uzdrowienia mojego wnuka aby dobrze sie rozwijał a jego napiecia nerwowe ustapiły i zaczoł chodzic daj jego rodzicom duzo wiary i miłości wtrudnych dla nich chwilach.. prosze o modlitwe.

 • Dorota

  7 lutego 2016, 17:58 Bardzo proszę o modlitwę do Ojca świętego w intencji mojego uzdrowienia wewnętrznego i pomoc w chorobie i cierpieniu.Bóg zapłać . Dorota

 • Renata

  7 lutego 2016, 19:41 Kochany Św.Janie Pawle II dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, pokornie proszę Cię o zdrowie dla Magdaleny

 • Piotruś

  7 lutego 2016, 20:52 Ojcze Święty Matko Boża mniej w opiece malego Piotrusia spraw by wyzdrowial by nazbierano pieniędzy na jego operacje.

 • MARIA

  7 lutego 2016, 20:56 Ojcze Święty w Tobie nadzieja na pomoc dla mojej ukochanej mamy .Błagam Cię pomóż jej i nie dopuść do najgorszego.Błagam Cię o cud zatamuj to krwawienie aby terapia jaka jest zastosowana uratowała mamie nogę przed amputacją.Usłysz Ojcze moje błagania.Błagam ,błagam,błagam.

 • Anna

  7 lutego 2016, 21:01 Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Ojca daj mi proszę siłę nadzieję i miłość abym mogła uratować moją rodzinę. Zostałam sama z dziećmi mąż wybrał wolność tylko co dalej. Proszę wskaż mi jak mam żyć. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • P.p

  7 lutego 2016, 21:17 Kochany Ojcze Święty proszę Cię aby kochany Piotr wyzdrowial z raka

 • Jarek

  7 lutego 2016, 23:06 Kochany Ojcze Święty proszę cię łaskawie o pomoc w uwolnieniu mnie oraz mojej rodziny z nałogów.Dziękuję Święty Janie Pawle II za twoje wsparcie.

 • anna

  8 lutego 2016, 01:32 Ochraniaj proszę mnie i moją rodzinę przed złem, przemocą, wojną i wszelkim zniewoleniem, a także cieżkimi chorobami (szcczególnie o zdrowie dla mamy), które miałyby nas pognębić. Wyproś dla mnie, mojej rodziny i przyjaciół łaskę pogłebionej wiary i dary Ducha świętego potrzebne w życiu, jeśli to się podoba Bogu. Przez Chrystusa Pana naszego, Amen.

  Proszę o łaskę pogłębionej wiary dla mnie, mojej mamy, mojego brata i jego rodziny, o łaskę zdrowia dla nas i uzdrowienia z chorób, o łaskę dobrej pracy i wykorzystywania talentów, jakie wskazuje nam Pan Bóg, o łaskę zycia w pokoju. Przez Chrystusa Pana naszego , amen.

 • AK

  8 lutego 2016, 05:55 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  8 lutego 2016, 05:55 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  8 lutego 2016, 05:56 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Dorota

  8 lutego 2016, 06:58 Św. Janie Pawle II wstaw sie u Pana w intencji pogodzenia sie z moim ukochanym Marcinem, o dar miłości wzajemnej.

 • Renka

  8 lutego 2016, 09:15 Kochany Ojcze Święty, dziękuję za wszystko dobro, które za Twoim wstawiennictwem otrzymuję ja i moja cała rodzina. Proszę jeszcze o dobry wynik badania mojej siostry. Bóg zapłać

 • Anna

  8 lutego 2016, 09:45 Z całego serca proszę o ratunek i potrzebne łaski dla małżeństwa Anny i Łukasza.

 • 8 lutego 2016, 11:39 Święty Janie Pawle II proszę Cię o dalszą opiekę nad moją mamą oraz Twoje ciągłe wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę jej uzdrowienia i szczęśliwy powrót do domu.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Teresa z kr

  8 lutego 2016, 12:16 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, daj podjac dobre decyzkje, pomoz mi prosze, ufam, daj cierpliwosc, ufam

 • aneta

  8 lutego 2016, 13:01 prosze o modlitwe za zdrowie dla mojej rodziny aby wszystkie choroby sie uleczyly i duzo blogoslawienstwa bozego dziekuje za otrzymane laski bog zaplac

 • ES

  8 lutego 2016, 16:46 Panie Boże i Matko Boska proszę Was i Wszystkich Świętych, a szczególnie Ojca Świętego Jana Pawła II o pomoc w wydostaniu się ze szponów trwającej depresji, ciągłego lenistwa, ciągłego stresu i zmęczenia pracą, uciekania się do wszelkich grzesznych przyjemności, w tym złych relacji z ludźmi i gotowości do kłótni, ulubieniem dla piwnego alkoholu i obżarstwa oraz pożądania kobiet i obrazów dostępnych w dzisiejszym technologicznym świecie. Pragnę być dobrym radosnym, przykładnym mężem i ojcem, ale równie mocno pragnę być wartościowym człowiekiem na płaszczyźnie zawodowej, tak aby moja praca sprawiała mi i innym przyjemność, spełnienie i zadowolenie.
  Bóg zapłać za wszelką skuteczną modlitwę i pomoc.

 • matka

  8 lutego 2016, 17:01 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • teresa z kr

  8 lutego 2016, 17:08 Swiety Janie Pawle II spraw aby w rodzinie byl spokoj spraw aby maz mnie szanowal, aby syn szczesliwie podrozowal i dotarl na miejsce, spraw aby nie wpadal w uzaleznienia, aby otaczl sie wartosciowymi ludzmi, ufam, przymnoz mu wiary,ufam

 • kubi

  8 lutego 2016, 19:01 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo w sprawie poprawy zdrowia mojego męża Jerzego /nowotwór płuc/ Proszę też o siły i zdrowie dla mnie /jego żony/ Barbary bym miała siły do opieki nad nim.

 • katrina

  8 lutego 2016, 19:37 św.Janie Pawle 2 dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski.proszę Cię usilnie o uzdrowienie mojego męża Pawła z choroby alkoholowej.

 • Angel100

  8 lutego 2016, 20:10 Ojcze Święty proszę o możliwość stworzenia kochającej się rodziny dla dziecka, o wsparcie i pomoc osób życzliwych. Błagam o pracę na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  8 lutego 2016, 20:11 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  8 lutego 2016, 20:13 Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Ojca o siłę nadzieję i miłość. Ratuj proszę moją rodzinę. Tak bardzo czuję się samotna. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który pomoże mi odszukać właściwą drogę życia. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Dorota

  8 lutego 2016, 20:22 Drogi Ojcze Święty proszę Cię o ratunek dla mojego dziecka, o zmianę jej zachowania na lepsze. Błagam odsuń z naszego życia tą złą kobietę, która opętała mojego męża, a teraz próbuje opętać moją małą córkę. Proszę o spokój dla nas i wsparcie na sprawie o alimenty. Ojcze Święty proszę bądź z nami i módl się za nas. W Tobie nasza nadzieja.

 • teresa z kr

  8 lutego 2016, 23:02 Swiety Janie Pawle II daj szczesliwa podroz i pobyt mojemu synowi na wypoczynku, chron go od zlego i nalogow, pozwol aby byl szczesliwy, spraw abym ja miala cierpliwosc i sile, ufam, spraw aby maz mnie szanowal, daj nam zdrowie,ufam, dziekuje

 • Artur

  9 lutego 2016, 01:47 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  9 lutego 2016, 01:48 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Nowenna Pompejanska

  9 lutego 2016, 08:02 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas.
  Prosze Cie o Matko Boza przyjmnij moje skromne podziekowania ktöre plyna z glebi serca za Twoja nieustanna pomoc wyproszona u Pana poprzez odmawianie Nowenny Pompejanskiej. Za Twoja Milosc przyjmij moje serdeczne Bög Zaplac!.
  Cudowna Matko Najswietsza - Ty czula na niedole i zawsze wysluchujesz prosby Twoich dzieci. Jestes nasza Ucieczka i Ratunkiem - Bög Zaplac!

  calym moim sercem kocham Ciebie Matko Najswietsza<3

 • Ania

  9 lutego 2016, 10:37 Ojcze Swiety Janie Pawle i wszyscy swieci zawierzam Wam moich drogich rodzicow Prosze Ratujcie ich dajjcie im sile w walce z chorobami Jakie sa (wylew Prostata)w intencji szczegolnie Prosze o zdrowie Laske uzdrowienia z chorob o Laske zycia dla rodzicow bo ich bardzo kochamy przez Chrystusa Pana Naszego Amen

 • aga

  9 lutego 2016, 10:53 Proszę o modlitwe w intencji uratowania mych przednich zębów i nie tylko zagrożonych torbielami aby nie była konieczna ekstrakcja i wizyta i interwencja chirurga plastycznego

 • strażak

  9 lutego 2016, 11:03 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Bożena i Piotr

  9 lutego 2016, 11:13 Kochany Święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za otrzymane łaski, za Twą opiekę. Prosimy ochraniaj nasze nienarodzone dziecko od zagrożeń i pomóż szczęśliwie się urodzić.Umacniaj naszą miłość małżeńską.

 • Teresa z krk

  9 lutego 2016, 11:27 Świety Janie Pawle prosze blogoslaw mojemu synowi, spraw aby jego wyjazd był szczesliwy, prosze spraw aby w rodzinie był spokoj, prosze spraw aby nie ulegał nalogom, spraw aby szczesliwie podrozowal, prosze dodaj mi sily, spraw aby maz mnie docenial, szanowal, aby nie był dla mnie taki obcesowy, aby mnie wspieral,prosze pomoz aby syn wyrastal na dobrego czlowieka bez nalogów, spraw abysmy przestali sie kłocic z mezem o wychowanie syna, prosze pomoz mi zaufac, daj nadzieje i cierpliwosc, ufam,

 • natalia

  9 lutego 2016, 12:47 Ojcze Święty,proszę Cię ponownie o czuwanie nad Amelka. Spraw by była zdrowym dobrze rozwijającym się dzieckiem, by rehabilitacja przynosiła efekty i aby szczepienie na które niedługo idzie obyło się bez komplikacji poszczepiennych. Ufam Tobie Ojcze i wiem,ze póki bedziesz przy mojej córce to będzie wszystko dobrze. I ona i ja liczymy na Twoją pomoc i wsparcie.

 • PiotrekF

  9 lutego 2016, 15:37 Ojcze Święty proszę o Twoje dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o zdrowie i siły mojej mamy, by każdy kolejny dzień przynosił dobre wiadomości
  Bóg zapłać !

 • matka

  9 lutego 2016, 15:44 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • mama

  9 lutego 2016, 16:20 ukochany ojcze janie ,tyle razy mi pomogles ,pomuz i teraz,poblogoslaw mojego syna w dniu zdawania egzaminu na prawo jazdy ,zabierz od niego stres ,ktury go przerasta ,przytul go do siebie i pomuz mu prosi mama

 • Nika

  9 lutego 2016, 19:39 Święty Janie Pawle II - błagam Cię wstaw się za moim synem i pomóż mojemu synowi podjąć walkę z zniewoleniem alkoholowym.

 • Anna

  9 lutego 2016, 19:54 Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Ojca proszę pomóż mi odszukać właściwą drogę życia. Wskaż mi proszę jak mogę ratować moją rodzinę aby dzieci i ja znowu był szczęśliwe. W tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Angel100

  9 lutego 2016, 20:20 Ojcze Święty proszę o opamiętanie Moniki i jej wsparcie w ciężkich chwilach. Błagam o to, aby kłamstwa osób nieżyczliwych wyszły na jaw. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  9 lutego 2016, 20:21 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • dawid

  9 lutego 2016, 22:45 Proszę o błogosławieństwo w sile nadzieje i miłość mojej rodziny Moniki Marcela i Marceliny i wszystkich krewnych, żeby Boska opatrzność była przy nich.

 • Jurek

  10 lutego 2016, 01:02 Ukochany Janie Pawle II proszę Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa , aby zesłał łaskę powrotu miłości ,wierności i przebaczenie na moje rozpadające się małżeństwo -Ewy i Jurka.

 • AK

  10 lutego 2016, 05:23 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  10 lutego 2016, 05:23 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  10 lutego 2016, 05:24 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  10 lutego 2016, 05:25 Boże Ojcze W Trójcy Świętej - błagam Cię o pomoc i łaski w egzaminach mego syna na studiach.

 • Dorota

  10 lutego 2016, 08:05 Sw. Janie Pawle II, widzisz jak cierpie i sie mecze. Prosze Cie abym pogodziła sie z moim ukochanym Marcinem, żebyśmy znowu byli razem. Nie spoczne dopoki mnie Bog nie wysłucha. Prosze Cie Sw. Ojcze o pomoc i szturm do nieba, bo moje kołatanie jest zbyt słabe i niesłyszalne

 • Irena

  10 lutego 2016, 09:48 Swiety Janie Pawle II prosze o wstawiennictwo u Boga za moim malzenstwem i cala rodzina. Prosze wypros mojemu mezowi laske nawrocenia i aby wrocil do rodziny.

 • eva

  10 lutego 2016, 09:58 Drigi Ojcze Swiety Janie Pawle II wypros potrzebne laski u Ducha Swietego dla mojego syna, cörki i dla mnie. prosze wspieraj mnie modlitwa i nie opuszczaj mnie. Serdecznie dziekuje!

 • Piotruś

  10 lutego 2016, 11:33 Ojcze Święty Matko Boża proszę z całego serca pomóżcie mi.

 • Teresa z krk

  10 lutego 2016, 12:26 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, spokoj, spraw aby syn był zadowolony, aby otaczl sie dobrymi ludzmi, robil to co przynosi mu radosc, aby nie uegl nalogom a zwlaszcza nalogowi narkotyków, ufam pomoz, spraw aby maz mnie szanowal aby mni rozumial,aby w rodzinie byl spokoj,ufam

 • Bożena i Piotr

  10 lutego 2016, 14:26 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za wszystkie otrzymane łaski, za Twą opiekę nad nami. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem, ochraniaj je od zagrożeń i pomóż szczęśliwie się urodzić. Umacniaj naszą miłość.

 • 10 lutego 2016, 15:28 Ukochany Święty Janie Pawle II, proszę Cię o dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji mojej modlitwy, by każdy kolejny dzień rehabilitacji mamy przynosił jej ulgę oraz poprawę zdrowia.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Marcin

  10 lutego 2016, 15:34 Bardzo proszę o modlitwę do Naszego Najjaśniejszego Pana za moją żonę. Proszę aby Pan Bóg oświecił i pokazał jej na nowo drogę którą do tej pory podążaliśmy. Drogę wiary, miłości i rodziny oraz pomocy bliźniemu. Proszę aby nasz Najłaskawszy Pan uwolnił ją od złych duchów i złych doradców. Chwał Panu...

 • matka

  10 lutego 2016, 16:53 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • teresa z krk

  10 lutego 2016, 19:30 Swiety janiePawle II prosze daj sile, moze pomoz mi w moim marzeniu, ufam, daj sieljeszeli tak moze byc, ufam, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, ufam, spraw aby maz mnie wspieral,ufam

 • Angel100

  10 lutego 2016, 19:50 Ojcze Święty błagam o łaskę spokojnej pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Błagam o pomoc osób życzliwych i ochronę przed nieprzyjaciółmi. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  10 lutego 2016, 19:51 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  10 lutego 2016, 20:36 Kochany Ojcze Święty błagam daj mi siłę nadzieję i miłość na ratowanie rodziny. Proszę wskaż mi drogę jaką mam podążać i jak rozwiązywać problemy które mnie otaczają. Ześlij proszę na moją drogę życia anioła który mi pomoże w ratowaniu rodziny. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • myszka

  10 lutego 2016, 22:27 proszę ojcze swiety ty dales zycie mojej corce sa dni ze nie mam sily tak bardzo bym chciała żeby mój mo\az mnie kochal i szanowal pomoz mi

 • Ania

  10 lutego 2016, 22:53 Za wstawiennictwem św Jana Pawła II proszę o łaskę dobrego męża dla mnie i założenie rodziny. I powodzenie mojej terapii.

 • Anna

  11 lutego 2016, 00:13 Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • teresa z kr

  11 lutego 2016, 04:41 Swięty Janie Pawle II daj sile i pomoc ,ratuj od zlego,ufam pomoz

 • AK

  11 lutego 2016, 05:51 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  11 lutego 2016, 05:52 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  11 lutego 2016, 05:52 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  11 lutego 2016, 05:53 Boże Ojcze W Trójcy Świętej - błagam Cię o pomoc i łaski w egzaminach mego syna na studiach.

 • Bożena i Piotr

  11 lutego 2016, 10:50 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za Twą pomoc i wstawiennictwo, za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy ochraniaj nasze nienarodzone dziecko od zagrożeń i pomóż szczęśliwie się urodzić. Umacniaj naszą miłość małżeńską.

 • 11 lutego 2016, 12:25 Święty Janie Pawle, w Światowy Dzień Chorego proszę o Twoje wstawiennictwo do Matki Bożej z Lourdes o uleczenie mojej mamy i jej powrót do domu. Pragnę także złożyć modlitwę za wszystkie chore i samotne osoby przebywające w szpitalach, by znalazły pomoc i oparcie w swoim życiu.
  Bóg zapłać.

 • aleksandra

  11 lutego 2016, 13:58 Proszę o modlitwę za mnie i moich bliskich o Boże błogosławieństwo i wyjście z niezwykle trudnej sytuacji życiowej oraz siłę by pokonać przeciwności które spływają od czasu gdy zostałam porzucona przez męża abym miała oparcie w przyjaciołach którzy mnie wspierają i aby wyprosić czas który potrzebuję by nie stracić wszystkiego co do tej pory osiągnęłam tym samym nie stracić dachu nad głową moją i mojego dziecka,oraz mądrość w podejmowaniu decyzji również przy samodzielnym wychowaniu syna .aleksandra

 • Teresa z Krk

  11 lutego 2016, 14:11 Świety Janie Pawle II prosze daj mi siłe pomoz w znalezieniu dobrej pracy w podjeciu wlasciwej decyzji, polecam sie Tobie spraw aby syn mial dobry spokojnt wyjazd i powrot, prosze spraw aby nie wpadl w uzaleznienia blagam postaw na jego drodze dobrych ludzi, ufam pomoz pomoz mi w postanowieniach aby nie ulegac slabosciom, aby byc silna, ufam

 • Beata

  11 lutego 2016, 14:19 Proszę Cię Panie Boże przez wstawiennictwo Maryi - o łaskę zdrowia dla mojej mamy Heleny. Przeprowadź ją w spokoju przez trudy choroby i daj Jej siłę psychiczną w etapach leczenia. Prosi córka Beata

 • matka

  11 lutego 2016, 16:52 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • alicja żona teściowa

  11 lutego 2016, 18:15 nawróć męża i zięcia na drogę wiary Boże błogosław moje i córki małżeństwa uwolnij córkę moją od wszelkich uroków i przekleństw rzuconych na nią wysłuchaj mnie Panie

 • mama

  11 lutego 2016, 18:31 Święty Janie Pawle II proszę cie o łaskę uzdrowienia dla córki Kamili chorej na mpd,Jezu Ufam Tobie.

 • Filip. 4,6-7

  11 lutego 2016, 18:47 "Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu, A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie"

 • Karolina

  11 lutego 2016, 19:07 O łaskę uzdrowienia ran serca, poznania Boga, doświadczenia prawdziwej miłości, radości i pokoju oraz Bożego błogosławieństwa dla Marka.

 • Klaudia

  11 lutego 2016, 20:10 za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o cud głębi uzdrowienia pełnego i o Bożą interwencję dla Anity

 • Angel100

  11 lutego 2016, 21:22 Ojcze Święty błagam o łaskę spokojnej pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Błagam o pomoc osób życzliwych i ochronę przed nieprzyjaciółmi. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  11 lutego 2016, 21:23 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Teresa z kr

  11 lutego 2016, 22:25 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj spraw aby syn byl dobrym czlowiekiem, chron go od slabsci, nalogow, nieszczesc zlych ludzi, prosze przymnoz mu wiary,ufam, prosze

 • Agnieszka W.

  11 lutego 2016, 22:46 Święty Janie Pawle II proszę Cię o łaskę pomoc wsparcie siłę każdego dnia abym radzila sobie z nagłym odejściem zmarłego Janka mojego narzeczonego tęsknota za nim i proszę w intencji Janka wstawiennictwo o spokój jego duszy żeby był szczęśliwy w niebie wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie Amen

 • Anna

  11 lutego 2016, 22:48 Kochany Ojcze Święty proszę ratuj moją rodzinę. Proszę wskaż mi drogę jaką powinnam podążać. Ześlij na moją drogę życia anioła który pomoże mi przetrwać trudny czas w moim życiu.

 • Anna

  12 lutego 2016, 00:05 Święty Janie Pawle II proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej.

 • AK

  12 lutego 2016, 05:34 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi uzyskać zaliczenia i zdać egzaminy na pierwszego semestru na UJ. Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  12 lutego 2016, 05:35 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • s

  12 lutego 2016, 05:35 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Małgosia

  12 lutego 2016, 05:37 św Janie Pawle II - kochany Ojcze Święty - proszę chroń moich bliskich od wszelkich nieszczęść. Wyproś mi wyzdrowienie i siły do pracy. Postaw na mojej drodze dobrych ludzi i pomóż w najtrudniejszych chwilach. Czuwaj nad moją córką Joasią i Babcią Heleną. Opiekuj się staruszką Anielą - niech nie czuje się samotna..

 • teresa z kr

  12 lutego 2016, 07:39 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze pomoz mi podjac dobra decyzje, prosze pomoz mi ufam, pomoz mi uwierzyc w siebie, prosze poblogoslaw, prosze ukochany Janie Pawle II, spraw aby syn szczesliwie powrocil z wyjazdu aby nie uzaleznil sie od narkotykow, odun od niego te osoby prosze, postaw na jego drodze dobrych ludzi, prosze przymnoz mu wiary, ufam dziekuje, spraw aby maz mnie szanowal, ufam

 • 12 lutego 2016, 08:36 Święty Janie Pawle, serdecznie dziękuję za Twoją pomoc której mi udzielasz. Proszę Cię i w dzisiejszy dzień zanieś moją modlitwę do Serca Pana Jezusa w intencji powrotu do zdrowia mojej mamy.
  Bóg zapłać.

 • Rodzina

  12 lutego 2016, 11:24 Chcieliśmy prosić o wstawiennictwo, Łaskę Bożą i modlitwę o uzdrowienie Naszej Mamy. Zawierzyliśmy i ciągle prosimy o wstawiennictwo ojca Pio, Jana Pawła II, św. Rite. Prosimy o modlitwę, wstawiennictwo, Łaskę uzdrowienia oraz msze w intencji Mamy – Ewy Łęczyckiej.
  Z poważaniem
  Cała rodzina.

 • justyna

  12 lutego 2016, 13:42 Ojcze Św. Proszę o zdrowie dla mojej mamy która jest juz po operacji. Proszę o jej powrót do zdrowia i siłę

 • Adam

  12 lutego 2016, 14:18 Bardzo proszę o modlitwe w intencji Moniki która odsunęła się od Jezusa i żyje w grzechu. Słowa mogą niewiele lecz Bóg może wszystko. Prosze Cie Janie Pawle o pomoc - By Jezus pochylil się nad Jej biednym zagubionym Sercem

 • Bożena i Piotr

  12 lutego 2016, 14:18 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękując za otrzymane łaski prosimy o dalsze wstawiennictwo. Ochraniaj nasze nienarodzone dziecko od zagrożeń i pomóż mu szczęśliwie się urodzić. Umacniaj naszą miłość i wierność małżeńską.

 • matka

  12 lutego 2016, 14:34 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Jadwiga

  12 lutego 2016, 14:51 Za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II proszę Cię Jezu o łaskę zdrowia ,bo trapią mnie liczne choroby ,uproś najbliższym łaskę zdrowia ,pracę i zgodę w rodzinie.

 • Arleta

  12 lutego 2016, 14:57 Proszę o nawrócenie dla Andrzeja i uzdrowienie go z agresywnego nowotworu

 • marek

  12 lutego 2016, 15:37 Św. Janie Pawle II proszę o zdrowie dla rodziców i mojej rodziny.

 • Sylwia

  12 lutego 2016, 15:41 Kochany Ojcze Swiety prosze Cie o Twoje wstawiennictwo.Blagam w intencji uwolnienia mnie od zlych duchow.,prosze o uzdrowienie mysli, wspomnien, uczuc.Janie Pawle II wstawiaj sie za nami

 • Marta

  12 lutego 2016, 16:52 Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II proszę naszego Pana o dar wyzdrowienia z choroby i o siłę i opiekę w trudnych chwilach dla Janusza

 • siostra

  12 lutego 2016, 18:02 Ojcze Święty proszę Cię o ubłaganie Jezusa uzdrowienia Agnieszki. Ona tak mocno ukochała Boga i Ciebie, błagam wyproś jej łaskę uzdrowienia z choroby. Boże uzdrów jej ciało, duszę, wspomnienia i umysł, błagam. Boże Ty jesteś łaskawy i miłosierny, wiem, że możesz to uczynić.

 • Ps. 34:19 (BW)

  12 lutego 2016, 18:18 "Bliski jest Pan tym, których serce jest złamane, A wybawia utrapionych na duchu."

 • Dominika

  12 lutego 2016, 19:15 Dziękuję.

 • Angel100

  12 lutego 2016, 19:52 Ojcze Święty błagam o pomoc. Błagam o łaskę pracy na cały etat i poprawę sytuacji finansowej. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  12 lutego 2016, 19:53 Ojcze Święty błagam o uchronienie od pracy w terenie. Błagam o miłosierdzie i pomoc ze strony Prezesa. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Marysia

  12 lutego 2016, 20:37 O dar miłości podczas choroby.
  Serdeczne Bóg zapłać!

 • marzena

  12 lutego 2016, 21:31 Proszę o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy sądowej. O udrowienie z endometriozy. Dziękuje za modlitwę.

 • Mateusz

  12 lutego 2016, 23:21 Ojcze Święty, proszę o łaskę zdrowi dla mnie przez Twoje wstawiennictwo

 • Ula

  12 lutego 2016, 23:43 Proszę o modlitwę za mojego syna Krzysztofa żeby Pan Bóg miał go w swojej opiece i dał mu silę i wytrwałość w jego cięzkiej pracy za granicą

 • sympatyczna

  12 lutego 2016, 23:59 Kochany Święty Janie Pawle II bardzo proszę pomóż otworzyć mi się na miłość abym spotkała dobrego, czułego, opiekuńczego i spontanicznego wspaniałego mężczyznę która pokocha mnie taką jaka naprawdę jestem miłością ogromną szczerą i prawdziwą Jezu Ufam Tobie

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

John Rosemond. Poradnik dla zestresowanych rodziców.
Miłosierni jak Ojciec
Fergusson David. Stworzenie.
Biblia miłosierdzia
Tajemnica Bożego Miłosierdzia