franciszkanska3.pl
Paac Arcybiskupw Krakowskich

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Robert

  7 grudnia 2014, 20:29 Pokornie proszę Św. Janie Pawle II o wstawiennictwo i modlitwę w intencji Naszej rodziny, jedność, miłość, wierność, uczciwość małżonków, dar spowiedzi świętej i miłosierdzia dla żony Agnieszki, opiekę nad dziećmi: Maksymilianem i Wiktorią.

 • Agnieszka

  7 grudnia 2014, 20:49 Proszę o łaskę ślubu z Hubertem oraz dar macierzyństwa.

 • ala t.

  7 grudnia 2014, 21:02 Ojcze Święty miej w opiece moją rodzinę,moje dzieci i wnuki i ich rodziny daj im zdrowie i wszelką pomyślność .a nam rodzicom daj zdrowie i daj mi siłę wytrzymać samotność

 • Ewelina

  7 grudnia 2014, 21:03 Kochany Janie Pawle. Błagam Cię o wyproszenie łaski zdrowia dla mnie, aby wynik badań był dobry. Błagam Cię Ojcze Święty. Amen

 • coma

  7 grudnia 2014, 21:27 Boże, za wstawiennictwem Św. Józefa proszę Cię o dobrego męża.
  Amen

 • Mariola

  7 grudnia 2014, 21:46 Kochany Janie Pawle II proszę o to aby mój mąz dażył do prawdy.Nie oszukiwał naszej rodziny i innych.Abym umiała mu znowu zaufac.Proszę cię o zdrowie dla całej mojej rodziny.

 • Anna

  7 grudnia 2014, 21:59 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o wybłaganie łask Bożych dla mnie i mojej rodziny. Ratuj ją daj mi siłę aby nadal o nią walczyła i w niej trwała. Ześlij łaskę pojednania dla mojego syna aby przełamał opór i odezwał się do swego ojca.Wierzę w moc Bożego miłosierdzia - Nadzieja w Tobie Ojcze.

 • Ania

  7 grudnia 2014, 22:59 Proszę o modlitwę o moje zdrowie , bym została wyleczona z chorób i mogła wychować dzieci . Jezu pomóż .

 • Anna

  7 grudnia 2014, 23:17 Błagam Cie Ojcze Święty o powrot Łukasza i odnowienie w nim miłości do mnie.

 • Dorota

  7 grudnia 2014, 23:42 Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencji odrodzenia mojego małżeństwa o wzajemne wybaczenie i zapomnienie tego co było złe oraz o zdrowie dla nas.

 • Artur

  8 grudnia 2014, 05:34 Boże Ojcze Wszechmogący i Wszyscy Święci ora życzliwi - błagam Was o pomoc dla mojego syna, dajcie mu wiarę w siebie, chęci zmiany i pracy nad sobą, dajcie szansę na rekrutację na studiach i aby dojrzał do dorosłego i odpowiedzialnego życia.

 • eva

  8 grudnia 2014, 07:06 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze opiekuj sie nami i wspieraj w poszukiwaniu mieszkania i pracy.
  Ja Ci dziekuje za otrzymane Laski i z ufnoscia powierzam Tobie mnie i moje Dzieci . czuwaj nadnami. Twoja wdzieczna cörka.

 • Beata

  8 grudnia 2014, 08:43 Ojcze Święty, dziękuję za otrzymane łaski i pomoc

 • Teresa z Krk

  8 grudnia 2014, 09:26 Swiety Janie Pawle prosze pomóż mi spraw abym sobie poradziła pomoż mi pomoż mi w sprawach firmowych, blagam pomóz mi w sprawach rodzinnych, prosze daj siłe, spraw aby syn wyrastał na dobrego czlowieka, ufam

 • Żona

  8 grudnia 2014, 11:13 Błagam o łaskę dla mojego męża o przemianę serca, o Ducha Św.

 • Matka

  8 grudnia 2014, 11:14 Ojcze Św proszę za moim synem o wyzwolenie z nałogu, o pragnienie pełnienia woli Bożej.

 • Kasia

  8 grudnia 2014, 14:28 Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. J.P.II pokornie błagam Tatusia Niebieskiego, Pana Jezusa i Ducha Św. o cud uzdrowienia moich
  kości, stawów, zębów, dziąseł, nerek i płuc wraz z przyczynami i skutkami.
  Błagam o cud uzdrowienia, łaskę wiary i nawrócenia dla mojej Michaliny.
  Błagam o wszelkie potrzebne łaski potrzebne do wyjścia ze skrajnie beznadziejnej
  sytuacji.

 • A.

  8 grudnia 2014, 15:10 Ojcze Święty, błagam o modlitwę w intencji Pan Bogu znanej. Ja już nie mam siły. Dopomóż i nie zwlekaj - błagam!

 • Renata

  8 grudnia 2014, 16:21 Ojcze Święty proszę prowadź mnie we wszystkich dziedzinach mojego życia, abym podejmowała decyzje zgodne z wolą Pana, czyniła wszystko tak jak On by chciał, abym niczego nie musiała żałować.

 • matka

  8 grudnia 2014, 16:32 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin. o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla mężą

 • Paweł31

  8 grudnia 2014, 18:03 Ojcze święty nie byłem dobrym człowiekiem lecz proszę o modlitwę o to bym wrócił do zdrowia żeby wychować swoje kochane dzieci na dobrych ludzi nie proszę o pieniadze lecz o zdrowie dla siebie i swoich bliskich Ojcze Święty wstaw się za mną .

 • anna

  8 grudnia 2014, 18:31 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam ratuj moją rodzinę i firmę , dodaj mi sił i wiary , jestem taka samotnej w tej trudnej sytuacji finansowej , nie wiem co dalej czynić , pomóż podjąć odpowiednie decyzje.Matko Najlepsza proszę pomóż, ratuj, daj siłę do dalszej walki o odzyskanie płynności finansowej, nie pozwól mi stracić nadziei bo tylko ona trzyma naszą rodzinę razem. Jezu Ufam Tobie.

 • wiolka

  8 grudnia 2014, 18:44 Proszę o wszystkie potrzebne łaski dla Adama. O siłę, prowadzenie i światło Ducha Świętego potrzebne do odmiany jego życia. O uzdrowienie jego duszy i ciała.

 • Agnieszka

  8 grudnia 2014, 19:46 Ojcze Święty wyproś u Pana, abym poślubiła Huberta, by był on przy mnie szczęśliwy, by pozwolił mi urodzić dzieci, doświadczyć cudu macierzyństwa oraz stać się matką licznego potomstwa.

 • Crusader

  8 grudnia 2014, 20:00 Ojcze Święty proszę o pomoc w znalezieniu pracy i siebie.

 • Aga

  8 grudnia 2014, 21:44 Święty Janie Pawle II, proszę Cię o szczęście w miłości i trwały związek z K. oparty na głębokim uczuciu. Proszę Cię także o powodzenie w znalezieniu stałej pracy.

 • Marta

  8 grudnia 2014, 22:02 Ojcze świety proszę Cię w intencj mojego małżenstwa abyśmy przetrwali ten kryzys i znowu byli szcześliwa kochajaca sie rodzina!!Proszę cię niech moj mąż Jacek znajdzie prace w Polsce i wróci do nas z zagranicy!!Błogosław mojej rodzinie i miej nas w swojej opiece!

 • mama

  8 grudnia 2014, 22:29 Bardzo prosze o modlitwe o powrot do koscioła , wiare i dary Ducha Sw dla mojego 20-letniego syna Dawida.Zeby zrozumiał rowniez jak wazna jest nauka i praca i przygotował sie do matury i egzaminu zawodowego.

 • Anna

  8 grudnia 2014, 22:34 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o wsparcie dla mnie i dla mojej rodziny. Ratuj mnie i moją rodzinę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ania

  8 grudnia 2014, 22:46 Kochany Ojcze opiekuj się Dominikiem spraw by przestał się jąkać by miał lepszą pamięć , moimi modlitwami jestem bezsilna wiec Ciebie proszę o pomoc.

 • Ewelina

  8 grudnia 2014, 22:47 Kochany Ojcze Świety proszę o wstawiennictwo u Maryi w dniu jej urodzin o łaskę dobrego wyniku badań. Zawierzam Ci sie Maryjo.Jako mama proszę o tę łaską. Amen

 • kamil

  8 grudnia 2014, 23:23 Proszę o modlitwę za mnie i za moją dziewczynę. Za to żeby nam się razem wiodło dobrze i żebym znalazł pracę. I za to żeby nas Jezus Chrystus zawsze prowadził.

 • Piotr

  9 grudnia 2014, 00:09 Ojcze Święty proszę Cie o pomoc w moich studiach i egzaminach proszę Cię z całego serca przyjdź mi z pomocą bo wiem że bez Ciebie sobie nie poradzę, błagam o siłę dla moich rodziców.

 • eva

  9 grudnia 2014, 07:22 Kochany Ojcze prosze Cie o pomoc w pokonywaniu Trudnosci. Pomöz moim Dzieciom aby pokonczyli Studia. Ty wiesz jakie Troski mnie nekeja - blagam Cie Umilowany Ojcze Swiety Janie Pawle II wstaw sie zamnami do Pana Boga. Amen

 • Artur

  9 grudnia 2014, 07:38 Panie - proszę Cię o pomoc dla mojej rodziny w zdrowiu, nauce i pracy. Szczególnie wesprzyj mojego syna aby się nie załamał i pracował nad sobą, dostał się na studia i znalazł satysfakcję z życia. Panie daj nam dzisiaj szansę o którą proszę Cię od 30 lat. Dziękuję

 • m

  9 grudnia 2014, 10:01 Prosze Ojcze o zdrowie dla Kasi...dziekuje

 • marta

  9 grudnia 2014, 10:02 Prosze w intencji Tobie wiadomej

 • anna

  9 grudnia 2014, 10:19 Z serca proszę o modlitwę w intencji prowadzenia i kierowania Pawłem i Aleksandrą - aby Bóg okazał im swoje niezgłębione Miłosierdzie i jeśli taka jest Jego Wola - połączył ich i ocalił ich miłość, która będzie trwała na Chwałę Pana. O Dary Ducha Świętego dla tych dwojga. Bóg zapłać.

 • Mama

  9 grudnia 2014, 11:41 Proszę św. Janie Pawle II w dniu 20. urodzin mojej córki Julii o opiekę nad nią. Ponieważ ma ona tylko mnie i starych dziadków, proszę Cię, Ojcze Święty, bądź dla niej jak dobry ojciec, opiekuj się nią cały czas, a zwłaszcza wtedy, kiedy mnie już nie będzie na świecie i kiedy będzie przeżywać trudności. Niech dobry Bóg zachowa ją w zdrowiu nie doświadcza ponad jej siły.

 • Teresa z Krk

  9 grudnia 2014, 11:49 Swiety Janie Pawle II prosze pomóz mi z ta praca, prosze daj sile, daj spokój w rodzinie, błagam chroń od nałogów, ratuj mnie od słabosci, spraw abym sobie radzila z problemami, spraw aby syn radził sobie w zyciu, odsun od niego narkotyki i ludzi z narkotykami, pomóz mi prosze podejmowac decyzje, pomóz mi poradzic sobie z lekiem, strachem, smutkiem, zaloba, alkoholem, bezsennoscią, ufam, dziekuje, prosze

 • Dorota

  9 grudnia 2014, 14:42 Ojcze Św. proszę pomóż mojej rodzinie, uwolnij mojego męża Darka od złego, nawroc go i przemien a nasze małżeństwo uratuj i uzdrowienie.

 • matka

  9 grudnia 2014, 15:32 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • 1969

  9 grudnia 2014, 18:43 Ukochany Ojcze dziękuje za to wszystko co dla mnie do tej pory zrobiłeś za laski które od Ciebie otrzymałam za to że jesteś zawsze ze mną proszę Cie o dalsza opiekę na moją rodziną prosze Cie o uzdrowienie i o zdrowia dla mojej rodziny i mnie kocham Cie i Ufam Tobie

 • Dorotka

  9 grudnia 2014, 19:02 Ojcze Święty Janie Pawle II,proszę o odrodzenie małżeństwa Doroty i Jacka,aby mąż otworzył swoje serce,pokonał przeszkody,abyśmy znowu byli rodziną,proszę Ojcze Święty pomóż nam.

 • Katarzyna

  9 grudnia 2014, 20:42 Ojcze Święty proszę o modlitwę dla mojego ciężko chorego tatę - Józefa, aby cieszył nas swoją obecnością jak najdłużej!

 • Agnieszka

  9 grudnia 2014, 20:48 Ojcze Święty wysłuchaj mnie, wybłagaj łaską ślubu z Hubertem, by Dobry Bóg uczynił mnie matką licznego potomstwa, pozwolił doświadczyć cudu macierzyństwa bym mogła urodzić dzieci.

 • nawrocony

  9 grudnia 2014, 21:16 Ojcze swiety wiem ze sam mam wiele zlego na swoim sumieniu ale prosze wstaw sie za mna u pana jezusa o porot mojej zony do mnie aby zrozumuala ze to co pan bog polaczyl swietym wezlem malzenskim nikt ani nic niemoze rozdzielic!!! Dziekuje

 • byly wiezien

  9 grudnia 2014, 21:20 Ojcze swiety prosze cie o swoich kolegow osadzonych ktorzy niemaja juz nadzieji aby znalezli nadzieje w chrystusie i wrocili do zycia jako odmienieni ludzie!!dziekuje

 • Anna

  9 grudnia 2014, 21:56 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwe proszę Cię o lepsze jutro. Miej w opiece mnie moje dzieci, mamę , brata. Wspieraj mojego męża - niech nam pomoże a przede wszystkim sobie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • justyna

  9 grudnia 2014, 22:02 Ojcze Świety proszę cię o łaskę macierzyństwa dla mnie i krzysztofa. Tak bardzo pragniemy długo oczekiwanego dziecka. Proszę wstaw się za nami ?

 • b

  9 grudnia 2014, 23:19 Proszę o modlitwę za mnie, o spokój wewnetrzny, o siły psychiczne, o mądrość w podejmowaniu decyzji. Abym mogła uzyskać niezależność oraz stabilizację finansową, o pracę.
  Proszę także o błogosławieństwo i rozsądek dla mojego syna, aby nie zmarnował swojego życia.

 • Renata

  9 grudnia 2014, 23:44 Prosze o szczesliwa podroz dla mojego Meza i o zdrowie dla calej mojej Rodziny!O zakonczenie sprawy sadowej dla Lucji i o zdrowie dla Oli.Ojcze Swiety prosze oreduj za nami u Maryi Niepokalanej i z Gwadelupy, ktorej w piatek bedzie swieto.Bog zaplac za kazda modlitwe!

 • Artur

  10 grudnia 2014, 04:54 Ukochany Panie - błagam pomóż mojemu synowi wrócić do życia.

 • wierna

  10 grudnia 2014, 06:13 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze wtaw sie zamnie do Pana Boga, aby mi pomögl w sprawach finansowych. Prosze spraw, aby dluznicy sie wywazali ze swoich powinnosci. Prosze Ojcze czuwaj nadnami - szczegölnie chron moje Dzieci - aby byly wierne Panu Bogu. Dziekuje Ci Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II za otrzymane Laski i prosze pomagaj mi nadal. Ja powierzam Tobie mnie i moje Dzieci z ufnoscia, ze jestes nam Swietym Opiekunem i Pomocnikem Bozym.

 • teresa z krk

  10 grudnia 2014, 10:28 Ukochany Janie Pawle II Błogosławiony proszę daj mi siłę spraw abym miała cierpliwość, rozwagę spraw abym nie ulegała słabościom, spraw aby w rodzinie był spokój, spraw aby w rodzinie był spokoj, abyśmy sobie radzili z żałobą.ufam, proszę.

 • Diana

  10 grudnia 2014, 12:35 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę z całego serca o modlitwę za zdrowie moich rodziców i rodzeństwa, proszę o miłość Karola i o pracę, żebym mogła się utrzymać bez niczyjej pomocy.

 • K

  10 grudnia 2014, 13:31 Święty Janie Pawle II proszę o pomoc w wyjściu z nałogu.

 • Justyna

  10 grudnia 2014, 13:42 Św. Janie Pawle II proszę o łaskę w moim narzeczeństwie,by mojego narzeczonego nie zaslepiała złośc i gorycz do mnie, da ł mu siłę irusz jego serce bo wiem że ono mnie kocha ja go bardzo też.

 • Joanna

  10 grudnia 2014, 13:50 Kochany Ojcze Janie Pawle II prosze Cie o nawrocenie moje meza Orlanda, o powrót do mnie i dzieci. Joanna

 • k

  10 grudnia 2014, 14:21 Jezu Ufam Tobie

 • Artur

  10 grudnia 2014, 14:53 Panie - błagam Cię pomóż mojej całej rodzinie w tych trudnych i decydujących o naszym życiu chwilach. Daj nam szansę na normalne życie i pomóż w wiadomych Ci sprawach o które modlę się od lat do Ciebie.

 • matka

  10 grudnia 2014, 16:11 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Dariusz

  10 grudnia 2014, 16:15 Proszę o modlitwę w intencji mojego spotkania o prace. o spokój i pozytywny wynik rozmowy, oraz za wszystkie osoby z którymi będę się w tym czasie spotykał.

 • Małgorzata

  10 grudnia 2014, 18:01 Ojcze Święty proszę o to aby moja rodzina w końcu zaznała spokoju, aby źli ludzie skończyli rzucać oszczerstwa i kalumie, aby zagościło w naszym domu trochę szczęścia. proszę aby moja córka spotkała w końcu człowieka , który Ją uszczęśliwi. proszę o pomoc i łaski dla nas.

 • karolina

  10 grudnia 2014, 18:06 Ojcze Święty,proszę wstaw się za mną, bym wyleczyla moje zranione rozstaniem z chłopakiem serce i bym odnalazła prawdziwą miłość.
  Jezu ufam Tobie

 • Agnieszka

  10 grudnia 2014, 20:08 Ojcze Święty wstaw się za mną, bym poślubiła Huberta, bym była dla niego dobrą żoną. Wyproś u Pana, aby dane mi było doświadczyć cudu macierzyństwa, bym mogła urodzić dzieci i stać się matką licznego potomstwa.

 • Anna

  10 grudnia 2014, 21:38 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwe proszę o wsparvcie siłe i miłość na całe moje dalsze życie. Czuję się samotna mimo że wokół są ludzie. Wskaż proszę drogę powrotu mojemu mężowe który zbłądził. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Michał

  11 grudnia 2014, 07:03 Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania, przebaczenia i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała, by sakramentalna miłość małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie. Aby Żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość i wróciła do domu. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. Matko Boża i św. Janie Pawle II błogosławcie naszym synom. Sprawcie proszę by wyrośli na uczciwych i prawych ludzi. Zachowajcie ich w zdrowiu, pomagajcie w szkole i życiu. Proszę by mogli wychowywać się w razem z obojgiem rodziców.

 • Piotrus

  11 grudnia 2014, 09:51 Ojcze Święty proszę mniej w opiece moją rodzinę błogosław nam na każdy dzień.

 • Anna

  11 grudnia 2014, 09:52 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,

 • siostra

  11 grudnia 2014, 09:53 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  11 grudnia 2014, 09:54 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o uzdrowienie dla Basi chorej na raka piersi,

 • anna

  11 grudnia 2014, 10:01 Ojcze Święty Janie Pawle II , błagam ratuj naszą rodzinę i firmę przed bankructwem , wspieraj nas byśmy umieli podjąć roztropne decyzje , takie jakie Pan Jezus na podpowiada, aby spłynęły nas Dary Ducha Świętego, by znowu w naszym domu zaświeciło słońce i pojawiła się radość i nie tylko strach co będzie jutro. Matko Miłosierdzia pomóż nam , bez twojej pomocy zginiemy.Jezu Ufam Tobie, daj proszę siłę i zdrowie całej naszej rodzinie.

 • prosze

  11 grudnia 2014, 10:54 Ciebie bardzo
  Moj Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II wypros mi potrzebne Laski u Pana Boga. Ty znasz moje Troski - prosze pomoz mi. Jesli dluznicy nie pospacaja mi naleznosci - nie bede miala Pieniedzy na codzienne wydatki. Drogi Ojcze wspieraj mnie i wypros u Pana Boga potrzebne Laski. Ja Ci i tak jesten nieskonczenie wdzieczna za Twoja Skuteczna Dobrotliwosc i nadal ufam, ze mnie nie zostawisz sama z moimi Problemami. Polecam w Twoja Opieke moje Dzieci i mnie. Amen

 • sylviia

  11 grudnia 2014, 11:07 Sw Janie Pawle II bardzo cie prosze o pomoc dla mnie i mojego syna, dopomoz mu znalezc ta wlasciw droge, bo niczego bardziej nie pragne jak zdrowia i szczescia dla moich dzieci. Dopomoz mi rowniez zdobyc pieniadze ktorych tak bardzopotrzebuje aby byc
  wreszcie niezalezna. Wspieraj mnie w tych bardzo trudnych dla mnie chwilach bardzo cie o to prosze, wypros laske u Boga ktorej tak bardzo potrzebuje, zaluje za wszystkie swoje grzechy i gdybym mogla przezyc swoje zycie jescze raz napewno bym ich juz nie popelnila. Blagam ci o pomoc.

 • bogusia

  11 grudnia 2014, 14:10 Ojcze spraw aby wszystko było dobrze z mężem.Niech Mateńka ma go w opiece.

 • bogusia

  11 grudnia 2014, 14:11 Ojcze spraw aby Pan mnie uzdrowił.Błagam pomóż chociaż wiem że nie jestem godna.Jezu ufam Tobie.

 • bozena

  11 grudnia 2014, 15:00 Ojcze Święty proszę o spokój ducha dla mojego męża i dla mnie o znalezienie życiowej drogi. Proszę o wiarę dla mojego męża zęby Święty Duch na niego zstąpił.

 • misio

  11 grudnia 2014, 15:02 Janie Pawle II ,proszę o łaskę nawrócenia do modlitwy i kościoła i przemianę serca dla Romka,Janie Pawle II zostałam odrzucona i upokorzona zlekceważona przez ludzi do których miałam zaufanie proszę pomóż mi przezwyciężyć ten ból proszę wysłuchaj mnie

 • żona

  11 grudnia 2014, 15:08 Panie Boże proszę Cię pomóż uzdrowić nasze małżeństwo. Odsuń od nas ludzi, którzy buntują męża na mnie. Proszę, by mąż przejrzał na oczy i nie osądzał niewinnych życzliwych mu ludzi, aby nie wierzył matce, która nic złego nie widzi w synu,gdy słusznie upominam mojego męża mając na uwadze jego dobro niezłośliwość. Zabiera nam jedność i niszczy swoim wsparciem nić porozumienia.On żyje dla matki, dla matki pracuje,dom chce stawiać a mnie krzywdzi bo odsunął mnie od wspólnych planów. Rodzina męża ze mnie zrobiła najgorszą, kłamcę a mój mąż naprawdę bywa agresywny a ja się temu przeciwstawiam odkąd zauważyłam, by działać zanim pozwoli sobie na więcej. Jezu kocham mojego męża ale ma za duże wsparcie w rodzinie by było dobrze, ja nie mam nic już do powiedzenia. Co mam robić Boże, abyśmy byli szczęśliwym kochającym się małżeństwem bez pomocników z męża strony? Proszę Cię o pomoc w imieniu nas dwoje, bo do męża nic nie dociera. Ojcze Święty Janie Pawle II wstaw się za nami u miłosiernego Pana by uzdrowił i uratował to małżeństwo. Ty możesz wiele swoją postacią bo jesteś Ojcze Święty ważny dla mojego męża, jesteś autorytetem. Błagam nie opuszczaj nas, pomóż nawrócić męża ze zgubnej drogi. Módl się za nami do Pana Najwyższego.

 • ja

  11 grudnia 2014, 15:16 prosze o pokoj milosc i zdrowie w rodzinie.

 • matka

  11 grudnia 2014, 16:07 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Marta

  11 grudnia 2014, 17:14 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cie wstawiaj się za moja rodzina u Pana,pomóż nam przetrwać ten bardzo trudny czas kryzysu małżeńskiego.Niech mój mąż Jacek wróci do mnie i naszej córki i pokocha odnowa!

 • Agnieszka

  11 grudnia 2014, 18:51 Ojcze Święty wyproś u Pana, abym poślubiła Huberta, bym stała się dla niego dobrą żoną, bym uczyniła go szczęśliwym. Bu Dobry Bóg obdarzył mnie cudem macierzyństwa, pozwolił urodzić dzieci i stać się matką licznego potomstwa.

 • mela

  11 grudnia 2014, 18:59 Ojcze Święty, błagam o wstawiennictwo, o uzdrowienie mojej mamy z alkoholizmu...

 • lwica774

  11 grudnia 2014, 20:29 Proszę Ojcze Świety o wstawinnictwo u Pana Boga za Tomka ,niech oczyści jego serce z gniewu ,żeby zrozumiał jak krzywdzi mnie i najbliższe mu osoby.Bóg zapłać

 • Anna

  11 grudnia 2014, 22:01 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla mojej mamy. Tak ciężko mi jest z nią się porozumieć. Proszę zjednocz nas - w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Asia

  11 grudnia 2014, 22:02 Ojcze Święty proszę Ciebie o oto aby znalazła się dobra duszyczka ,aby Nam odrobinkę pomogła w Nadchodzące Święta.Ty wiesz jaka jest u Nas sytuacja.Może ktoś przeczyta moją prośbę i chcę abyś mi pomógł. Mam na imię Asia i młodszego braciszka 6 latka. Chcę aby i u Nas były Święta ,choinka, stół z jedzeniem ,nie proszę Ciebie o drogie prezenty ,tylko o żywność dla naszej rodziny. Ty wiesz doskonalne że u Nas w domu nie ma picia i palenia,ale niestety braki w żywności. Jeżeli mogę zostawić swój email wojtus.malutki@vp.pl ,Bardzo proszę pomóż nam chodź odrobinkę .

 • Anna

  11 grudnia 2014, 22:03 Ojcze Święty Janie Pawle II dziękuj Ci za przeżyty dzień. Daj mi proszę wsparcie na kolejne dni mojego życia. Ratuj moje małżeństwo abyśmy znowu byli rodziną. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • mała

  11 grudnia 2014, 23:14 Bardzo proszę o pomoc w jutrzejszym egzaminie.

 • lademanka

  11 grudnia 2014, 23:16 proszę cię ojcze święty o łaskę zdrowia dla siostry Magdaleny i wytrwanie w cierpieniu

 • Monika

  12 grudnia 2014, 01:02 Ojcze Święty, błagam o szczęśliwy przebieg mojej procedury habilitacyjnej, która dziś się rozpoczęła. Patronie Profesorów, wyjednaj mi tę łaskę u Boga, błagam, i dziękuję za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo.

 • L

  12 grudnia 2014, 02:06 Ojcze Swiety, Bog zaplac za cala pomoc jaka od Ciebie otrzymalam, blagam wspieraj nas dalej w trudnych chwilach.Pomoz namodzyskac spokoj w rodzinie,wspieraj dzeci w nauce,pomoz mojemu mezowi w wyjsciu z nalogu i odmien jego serce niech doceni swoja rodzinne.Daj mi sile bym mogla mu wybaczyc,wspomoz mnie w cierpieniu,dodaj mi sili zdrowia calej mojej rodzinie,Badz przy mnie Moja Ukochana Matko,wyblagaj nam laske u Boga. Ojcze Swiety wstaw sie za nami

 • Artur

  12 grudnia 2014, 06:39 Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Świętej, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was pomóżcie mojemu synowi wyjść z depresji, uczyć się i dostać kolejny raz na studia, znaleźć kolegów i przyjaciół oraz wspomóż naszą rodzinę abyśmy mu w tym pomogli. Błagam Was dajcie nam wszystkim tę szansę na inne życie i nadzieję na poprawę naszego losu - amen.

 • Aneta

  12 grudnia 2014, 08:10 Ojcze Święty proszę o zdrowie duszy i ciała. Męczą mnie straszne myśli, proszę odbierz lęk i niepokój, który noszę w sercu. Daj siłę i jeszcze większą wiarę.

 • wierna

  12 grudnia 2014, 08:12 Umilowany Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze Cie bardzo bardzo pomoz mi rozwiazac problemy finansowe. Spraw aby dluznicy posplacali mi naleznosci. Zblizaja sie Swieta i tez sama nie mam jak pokryc te konieczne wydatki. Kochany Ojcze ja wierze w to ze itym razem mi pomozesz. Prosze spoöj na moje Dzieci aby szly nadal droga chrzescijanska. Boli mnie to, ze moj Syn musi tak duzo pracowac szczegölnie w Soboty i Niedziele i nie dostaje naleznego wynagrodzenia. Tez czesto musi dlugo czekac na Wyplate - prosze Ojcze Drogi niedopusc do tego by go wykorzystywali. Moj Syn ma dobre Serce, ale tez duze Problemy finansowe, bo sie nie upomni o nalezne mu wynagrodzenie - dopomoz mu Ojcze bardzo Cie prosze. Ja wierze i ufaf TOBIE OJCZE. Amen

 • Teresa z Krk

  12 grudnia 2014, 08:39 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi siłe spraw aby w rodzinie byl spokoj pomoz mi z praca, organizacja, spraw aby syn nie uzywal narkotykow chron go od nalogow, spraw aby maz mnie szanowal, spraw abym miala sile wewnetrzna, chron mnie od slabosci i nalogow, spraw abym mial szczesliwa podróz.przymnóz wiary.ufam

 • m

  12 grudnia 2014, 09:52 Prosze o potrzebne łaski dla Krzysztofa i aby otaczał nas opieka, dziekuje

 • iwona

  12 grudnia 2014, 11:32 Ojcze Święty proszę Cię o spokój w rodzinie , aby mój tata wyszedł z kłopotów finansowych a brat Filip wreszcie zaczął się uczyć, oraz o nasze zdrowie....dziękuje

 • PLitwin

  12 grudnia 2014, 11:39 Ojcze Święty proszę o cud uzdrowienia dla mojej siostry Ireny , o łaski zdrowia dla mamy , o pomyślne rozwiązanie wszystkich problemow

 • Weronika

  12 grudnia 2014, 12:42 Za wstawiennictwem Swietego Jana Pawla II
  prosze o prace, o zdrowie gardla, zebym juz nie musiala odmawiac koncertow.Prosze o sile na ten trudny czas.

 • Anna

  12 grudnia 2014, 13:56 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,otocz go opieka.

 • siostra

  12 grudnia 2014, 13:58 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  12 grudnia 2014, 13:59 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o uzdrowienie dla Basi chorej na raka piersi,spraw ab znowu cieszyla sie zdrowiem,

 • Wdzieczna

  12 grudnia 2014, 14:07 Ojcze Drogi Swiety Janie Pawle II - Ty wiesz jakie spotkanie mam dzisiaj o 16 Godzinie. Prosze o dobra jazde. Jesli bedzie dzisiaj konieczne, abym podjela Decyzje w tej tak bardzo waznej Sprawie - to prosze Cie bardzo kieruj moja reakcja, myslami i slowami. Tak bede czula sie bezpiecznie i bede pewna ze postepuje prawidlowo i miala Nadzieje. Wiesz jak ciezko ja mam - prosze mödl sie zamna i zanies moje Prosby do Pana Boga i Matuchny Bozej.Pan Bog Ci nic nie odmowi, jak Ty nie odmawiasz nic twoim wiernym Dzieciom. Opiekuj sie Nami - dziekuje Ci postokroc.

 • matka

  12 grudnia 2014, 15:27 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • monika

  12 grudnia 2014, 15:49 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie mojego taty z choroby nowotworowej o właściwe leczenie, dobry pobyt w szpitalu o potrzebne łaski dla niego i błogosławieństwo dla leczących go lekarzy.

 • Magda

  12 grudnia 2014, 16:03 Ojcze Święty proszę Cie o zdrowie dla mojej Rodziny a także o znalezienie pracy i aby mój Brat Krzysztof wyszedł z nałogu alkoholizmu i wziął się za życie znalazł pracę, założył Rodzinę. O zdrowie mojej kochanej Mamusi i babci. Bardzo Cię proszę!

 • Wdzieczna

  12 grudnia 2014, 16:24 Drogi i Umilowany Ojcze Swiety Janie Pawle II - dzisiejsze Spotkanie zostalo nagle odmöwione. Bylam nawet rozczarowana, ale nie dlugo, poniewaz nie mialam na Taki Przebieg wplywu. Skoro oddalam sie Tobie Ojcze w Opieke - mysle sobie, ze tak ma. Ja
  wierze Tobie tak bardzo, i wiem ze Ty masz w moich Intencjach wielkie zalugi i wyratujesz mnie z tego klopotliwego Otoczenia. Jest mi ciezko - ale Ty wiesz jak jest. Wierze w wole Boza i ufam ze Pan Bog czuwa nademna i mi pomoze w wlasciwym Momencie. Dziekuje Ci Dobry Ojcze za to ze wstawiasz sie zamna do Pana Boga. Ja tak chce Cie wziasc w moje Ramiona i przytulic jak do Ojca. W moim Sercu tak robie bo tam jest duzo miejsca dla Ciebie. Prosze wybacz mi moje chaotyczne i czesto niepoprawne postepowanie - mam szczere zamiary na poprawe. Ufam Ci Ojcze. Amen

 • Agnieszka

  12 grudnia 2014, 19:06 Ojcze Święty naucz mnie być dobrą żoną dla Huberta, wyproś u Pana by połączył nas świętym sakramentem małżeństwa. Ty prowadź mnie, abym uczyniła Huberta szczęśliwym.
  Wybłagaj, abym mogła urodzić dzieci, niech dane mi będzie doświadczyć cudu macierzyństwa, abym stała się matką licznego potomstwa.

 • Anna

  12 grudnia 2014, 22:06 Święty Janie Pawle II a Twoim pośrednictwem pragnę prosić Cię o zdrowie dla mojej mamy. Spraw proszę aby lekarze znalezli przyczynę jej dolegliwości. Spraw proszę aby mogłą się z nią dobrze porozumiewać - tak bardzo się od siebie różnimy... W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Anna

  12 grudnia 2014, 22:08 Święty Janie Pawle II miej w opiece mnie moje dzieci. Spraw aby mój mąż wrócił do domu i abyśmy mogli znów być rodziną aby pogodził się z synem W Tobie nadzieja na lepsze jutro. Wierzę w Boże miłosierdzie.

 • Magdalena

  12 grudnia 2014, 22:48 Proszę o spokój ducha, oddalenie ode mnie zła, które mnie otacza, zgodę w rodzinie, zdrowie dla wszystkich.

 • żona

  13 grudnia 2014, 00:28 Prosze o mozliwosc zajscia w ciążę,donoszenie jej i zdrowego dzidziusia.

 • Artur

  13 grudnia 2014, 04:05 Boże Ojcze w Trójcy Świętej, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was pomóżcie mojemu synowi wyjść z depresji, uczyć się i dostać kolejny raz na studia, znaleźć kolegów i przyjaciół oraz wspomóż naszą rodzinę abyśmy mu w tym pomogli. Błagam Was dajcie nam wszystkim tę szansę na inne życie bliżej Boga i ludzi oraz nadzieję na poprawę naszego losu - dzisiaj może się to spełnić i o to bardzo proszę.

 • matka

  13 grudnia 2014, 07:15 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o łaskę wytrwałości dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • wierna

  13 grudnia 2014, 08:16 Ojcze Swiety Janie Pawle II dziekuje Ci za nieustanna Opieke nad nami. Prosze dopomoz mi, abym miala Pienadze na codzienne Wydatki. Zeby tylko dluznicy posplacali mi Naleznosci - byloby trosze lzej. Ojcze Kochany - Ty wiesz jakie Problemy mam do zwalczania - pomagaj mi w tym - bardz Cie prosze. Ja wierze ze za Twoim wstawiennictwem do Maryji Matki Naswietszej i Jezusa - Pan Bög nie domowi Ci spelnienia prösb. Ja powierzam Ci nas i licze na Ciebie Ojcze. Dziekuje Dziekuje za dotychczas otrzymane cudowne Laski.

 • marta

  13 grudnia 2014, 09:27 Święty Janie Pawle II błagam Cię wyproś u Boga łaskę zdrowie dla mojej kochanej Mamy,błagam Cię o uzdrowienie Mamy z ciężkiej choroby.

 • jagoda

  13 grudnia 2014, 10:01 Ojcze Święty pomóż mi wytrwać w tym co się dzieje wokół mnie w życiu zawodowym i osobistym .Czuję się bezradna. Daj mi proszę siłę to wszystko wytrzymać. Proszę o wszelkie łaski dla tych którzy zbłądzili, żeby zrozumieli swoje postępowanie i zmienili się. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego męża, o zdrowie dla synów, szczególnie Piotra, o nawrócenie męża i synów na drogę wiary.

 • Małgosia

  13 grudnia 2014, 10:08 Św. Janie Pawle II dopomagaj nam w dniu dzisiejszym oraz w szczęśliwej podróży mamusi.

 • b

  13 grudnia 2014, 12:32 Ojcze módl się za nami.Błagam o łaskę zdrowia.

 • Agnieszka

  13 grudnia 2014, 14:39 Ojcze Święty wyproś u Pana, abym zawarła sakrament małżeństwa z Hubertem, pomóż mi być dla niego dobrą żoną, by był on przy mnie szczęśliwym. Niech Dobry Bóg obdarzy mnie cudem macierzyństwa, pozwoli urodzić dzieci i stać się matką licznego potomstwa.

 • beata1981

  13 grudnia 2014, 15:04 Ojcze Sw .prosze Cię o pomoc mieszkam za granicą i bardzo mi ciężko nie prosze o duzo tylko stałą prace dla mamy i dla mnie i mieszkanie,prosze Cie Boze takze o duzo zdrowia dla moich bliskich jak i również dala mnie..Proszę

 • Anna

  13 grudnia 2014, 15:20 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.

 • siostra

  13 grudnia 2014, 15:21 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,spraw aby uniknela dializ,Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  13 grudnia 2014, 15:23 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o uzdrowienie dla Basi chorej na raka piersi.

 • Anita

  13 grudnia 2014, 17:32 Jezu Ufam Tobie!

 • Urszula

  13 grudnia 2014, 19:08 Św Janie Pawle II proszę wyproś mi łaskę pracy.
  Za wszystkie łaski dziękuję

 • Tata

  13 grudnia 2014, 19:20 Matko Boża i Janie Pawle II błogosławcie naszym synom. Sprawcie proszę by wyrośli na uczciwych, mądrych i prawych ludzi. Zachowajcie ich w zdrowiu, pomagajcie w szkole i życiu. Proszę by mogli wychowywać się w normalnej, pełnej, miłującej się rodzinie. By nie musieli wychowywać się w domu bez taty i mamy. Janie Pawle II wstawiaj się proszę u Maryi w intencji uzdrowienia naszej rodziny.

 • Barbara

  13 grudnia 2014, 19:42 Modlę się o miłość i zgodę w rodzinie.

 • Kasia

  13 grudnia 2014, 20:19 Ojcze święty błagam Cię o wyproszenie u Pana Naszego łaski macierzyństwa. Już 5 lat z mężem staramy się o dziecko, wierzę, że dzięki twojemu wstawiennictwu dobry Bóg może udzielić nam daru jakim jest rodzicielstwo.

 • ola

  13 grudnia 2014, 20:59 Ojcze Swiety za Twoim wstawiennictwem prosze o modlitwe w intencji mojego zwiazku,bysmy razem z moim chlopakiem stworzyli trwaly zwiazek oparty na szczerosci,bysmy umieli zawsze dojsc do porozumienoa i wzajemnie sie wspierali ,oraz o sile do trwania w czystosci.

 • hanna

  13 grudnia 2014, 21:58 umilowamy Ojcze Swiety opros prosze u Najdrozszego naszego Pana Jezusa laske Bozej opieki i zdrowia,dla dzieci moich,wnusi,synowej.spraw by panowala zgoda moja z synowa.Prosze tez o blogoslawienstwo pracy mojej i dzieci ,niech Pan nas prowadzi.Prosze rowniez o opieke nademna ,Robertem i jego dziecmi.Niech Pan Jezus ma nas w swojej Bozej opiece.Bogu niech beda dzieki.

 • Ania

  13 grudnia 2014, 21:59 Ojcze Święty dziękuję za błogosławieństwo i wszelkie otrzymane dotychczas łaski, proszę Cię daj mi łaskę rozeznania swojej drogi życiowej, abym potrafiła odnaleźć sens mojego życia, wszystkich wysiłków, działań. Proszę, pozwól mi odnaleźć tę właściwą osobę,z którą będę mogła kroczyć przez życie. Daj mi siłę i wytrwałość, aby nie ustawała w drodze.

 • Anna

  13 grudnia 2014, 22:03 Swięty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o ratowanie mojej rodziny i małżeństwa. Daj mi siłe na dalsze dni mojego życia wspieraj mnie podczas jutrzejszego spotkania. Natchnij mnie miłością i zrozumieniem W Tobie nadzieja na lepsze jutro - wierzę w Boże miłosierdzie.

 • JA

  13 grudnia 2014, 22:58 Janie Pawle błagam Cię spraw, żeby Michał wrócił to tak bardzo boli, proszę żeby wrócił i się odzywał, by był.Nie chcę przechodzić znowu przez to wszystko,pozwól nam się kochać i być razem na zawsze

 • L

  14 grudnia 2014, 00:37 Ojcze Swiety,pomoz,blagam,niech skonczy sie to cierpienie, juz nie daje rady,brak mi sil,blagam o opamietanie dla meza, zeby przestal nas krzywdzic i o wybaczenie dla mnie za gniew i rozpacz Blagam Ojcze Swiety modl sie za nami

 • Patricia

  14 grudnia 2014, 02:05 Prosze o dobrego meza. Panie Ty znasz pragnienie mego serca

 • Artur

  14 grudnia 2014, 06:31 Boże Ojcze w Trójcy Świętej, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was pomóżcie mojemu synowi wyjść z depresji, uczyć się i dostać kolejny raz na studia, znaleźć kolegów i przyjaciół oraz wspomóż naszą rodzinę abyśmy mu w tym pomogli. Błagam Was dajcie nam wszystkim tę szansę na inne życie bliżej Boga i ludzi oraz nadzieję na poprawę naszego losu. Błagam dajcie memu dziecku szansę na odzyskanie formy psychicznej aby nie doszło do tragedii. Błagam Was o odmianę naszego losu - dziękuję.

 • eva

  14 grudnia 2014, 07:12 Ojcze Kochany Swiety Janie Pawle II ja polecam Ci moje Dzieci i mnie w Opieke. Prosze wspieraj mnie w pokonaniu codziennych Trosk. Ty wiesz jaka Sytuacje mamy - wstaw sie zamna do Matki Bozej, do Jezusa i do Pana Boga. Pan Bog Ciebie wyslucha i nic Ci nie odmowi. Ja ufam Ci Ojcze Drogi i wierze w Twoja Pomoc. Jestem Ci i tak wdzieczna za wiele Lask. Bög Zaplac Tobie Ojcze. Amen

 • matka

  14 grudnia 2014, 08:09 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • kasia m.

  14 grudnia 2014, 08:48 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła na dobre oceny dwa zadania z chemii, język angielski, abym poradziła sobie ze wszystkimi trudnościami napotkanymi na drodze. bardzo mi na tym zależy.

 • Piotrus

  14 grudnia 2014, 09:44 Ojcze Święty proszę błogosław nam na każdy dzień.

 • teresa z krk

  14 grudnia 2014, 09:50 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile spraw aby w rodzinke byl spokoj, ratuj mnie i rodzine od nalogow, spraw aby maz mnie szanowal, dodaj mi sily i wiary, pomoz,ufam

 • ok

  14 grudnia 2014, 12:01 Ojcze Święty błagam o zdrowie dla mojej babci.

 • Angel100

  14 grudnia 2014, 12:07 Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany mojego męża. Błagam o odrodzenie sakramentalnego małżeństwa i miłości, która była pomiędzy Nami. Proszę, aby mąż otworzył swe serce na miłość moją i dziecka - aby do Nas powrócił. Proszę także o spokój i miłosierdzie dla mojego dziecka, które cierpi i jest zagubione po odejściu ojca. Będę wdzięczna za każdą modlitwę w tej intencji.

 • Angel100

  14 grudnia 2014, 12:13 Św. Janie Pawle II proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o dobrą pracę na cały etat i wsparcie w codziennym życiu.Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Maria

  14 grudnia 2014, 14:52 Bardzo proszę o modlitwę za syna Marcina i Krzysztofa w intencji Bogu wiadomej.

 • L

  14 grudnia 2014, 14:59 ojcze Swety blagam Ci pomoz mojemu mezowi uwolnic sie od alkoholizmu,podnies nas ,uratuj moja rodzine,modl sie za nami,nie pozwol nam zginac

 • Angel100

  14 grudnia 2014, 15:33 Ojcze Święty z całego serca dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę daj mi łaskę rozeznania mojej drogi życiowej, pokieruj mną tak abym wiedziała co robić. Jednocześnie proszę o wybaczenie i modlitwę za grzechy, których nie byłam świadoma. Wierzę w Boże Miłosierdzie - to jedyna nadzieja na lepsze jutro.Pobłogosław mi Ojcze Święty.

 • Anna

  14 grudnia 2014, 15:57 błagam o pomoc w tragicznej sytuacji finansowej...juz nie daje rady...już nie wytrzymuje..

 • Ania

  14 grudnia 2014, 16:02 dostałam w pokucie modlitwe za męża mojej siostry ciotecznej Anny która została zamordowana przez niego...nie wiem co tam się stało 28/11/2014 ale doszło do tragedii...Ojcze pomóż mi tej modlitwie bo nie wiem jak mam się modlic za jego zbłakana duszę...

 • smutna

  14 grudnia 2014, 16:32 Ojcze Święty tak bardzo Ci dziękuję za zdrowie dla Roberta ,jest po operacji i czuje się dobrze - ja wiem
  że to Twoja zasługa. Święty Janie Pawle II Bóg zapłać za wszystko:)

 • smutna

  14 grudnia 2014, 16:40 Ojcze Święty bardzo Cię proszę o właściwą drogę dla mojej Córki i proszę żeby znalazła tę właściwą osobę,z którą będzie mogła kroczyć przez życie.Proszę Cię o zdrowie dla Niej i Dary Ducha Świętego i bądź dla Niej Aniołem Stróżem tak bardzo Cię proszę.

 • smutna

  14 grudnia 2014, 16:47 Kochany Ojcze Święty proszę Cię bardzo o pracę, zdrowie,zgodę,miłość w mojej rodzinie.Bądź z nami w każdy czas. Dziękuję bardzo za wszystko.

 • smutma

  14 grudnia 2014, 16:55 Kochany Ojcze Święty proszę o właściwą osobę dla mojego brata,z którą będzie mógł kroczyć przez życie.Proszę opiekuj się Nim,to dobry człowiek tylko taki samotny.

 • Agnieszka

  14 grudnia 2014, 17:08 Ojcze Święty wyproś u Pana, abym poślubiła Huberta, bym była dla niego dobrą żoną, bym uczyniła go szczęśliwym. Wstaw się za mną u Boga, by pozwolił mi doświadczyć cudu macierzyństwa, urodzić dzieci i stać się matką licznego potomstwa.

 • Piotr

  14 grudnia 2014, 18:48 O potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.

 • Anna

  14 grudnia 2014, 19:04 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa uratowania mojej rodziny. Proszę natchnij mnie siłą do walki o nie a jeśli przegram tą walkę proszę pomóc mi się podnieść do dalszego życia - W Tobie nadzieja - wierzę w Boże miłosierdzie i moc Twojej modlitwy

 • Anna

  14 grudnia 2014, 19:06 Ojcze Święty Janie Pawle II miej w opiece moje dzieci. W szczególności starszego syna który szuka swojej drogi w życiu. Spraw aby pogodził się z ojcem do którego ma wiele żalu. Ratuj moją rodzinę. W Tobie nadzieja

 • ula

  14 grudnia 2014, 19:22 prosze o modlitwe w intencji nawrocenia dla Dominiki i Julii.

 • Katarzyna

  14 grudnia 2014, 21:18 Ojcze Święty za Twym wstawiennictwem wypraszaj u Boga Ojca łaskę pokoju i miłości w sercach bratowej i brata.Niech dobry Pasterz obdarzy ich bożym błogosławieństwem i darami Ducha Świętego.

 • Zosia

  14 grudnia 2014, 21:26 Przez wstawiennictwo Jana Pawła II dziękuję Ci Ojcze za wszystkie dary i łaski jakie spływają na naszą rodzinę.Dobry Boże błogosław nam,obdarzaj darami Ducha Świętego.

 • anna

  14 grudnia 2014, 21:28 Święty Janie Pawle II błagam pomóż mi , usłysz moje prośby o pomoc jestem taka bezradna,proszę aby Dzieciątko Małe uratowało naszą rodzinę i firmę przed komornikiem , by znalazł się dobry człowiek który pomoże nam w tej trudnej sytuacji , aby nie była to ostatnia nasza wspólna Wigilia . Jezu Ratuj , Matko Najlepsza pomóż.

 • Danuta

  14 grudnia 2014, 21:29 Ojcze Swięty proszę o zdrowie dla moich najbliższych, miłość i pojednanie.

 • Aga

  14 grudnia 2014, 23:05 Proszę o pokój na świecie

 • Andrzej

  14 grudnia 2014, 23:49 Prośba O Modlitwe za Pana Rafała

 • Anna

  15 grudnia 2014, 00:07 Święty Janie Pawle II dziękuję za wszystko że wysłuchałeś moich próśb i modlitw w intencji ratowania rodziny i mojego małżeństwa. Dałeś mi nadzieję która muszę teraz wykorzystać proszę wspieraj mnie nadal i ukaż mi jak mogę pomóc mojemu mężowi w powrocie do domu W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • a

  15 grudnia 2014, 00:09 Błagam cię o powrót wojtka oraz proszę o zdanie matury.

 • Jurek

  15 grudnia 2014, 01:24 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa i uratowania mojej rodziny. Proszę przytul moją rodzinę do swojego Serca i chroń przed zgubnym wpływem szatana.
  W Tobie nadzieja - wierzę w Boże Miłosierdzie i moc Twojej modlitwy.

 • Lucja

  15 grudnia 2014, 04:58 Swiety JPII prosze dopomoz we wszystkich moich trudnych sprawach, wypros laske uzdrowien I uwolnien od zla wszelkiego. Blogoslaw z Domu Ojca calej naszej rodzinie a zmarlym z rodziny I innych upros laske Nieba. Niech spoczywaja w pokoju wiecznym. Prosby zanosze I dziekuje przez Niepokalane Serce Maryji I wolam Jezu Ufam Tobie!

 • wierna

  15 grudnia 2014, 07:24 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II przychodze do Ciebie z prosba o wstawiennctwo do Pana Boga, aby Pan Bög pomogl nam pokonac trudnosci finansowe. Prosze o prace.

 • kasia

  15 grudnia 2014, 08:14 Boże proszę Cie otwórz dzisiaj umysł mojego syna ,aby w ten dzień matury próbnej poradził sobie jak najlepiej ,a ja bym miała spokój w sercu.
  Jesteś moim jedynym Ojcem

 • bogusia

  15 grudnia 2014, 08:30 Ojcze to znowu ja-jeśli możesz pomóż w wiadomej Tobie i Panu sprawie.Proszę pomóż i dziękuję.

 • Piotruś

  15 grudnia 2014, 08:45 Ojcze Święty proszę mniej nas w swojej opiece. Dziękuję za wszystko.

 • Sławek

  15 grudnia 2014, 09:42 Święty Janie Pawle II błagam Cię o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej

 • m

  15 grudnia 2014, 10:25 O sprawę Ci Ojcze wiadomą...dziękuję

 • danuta

  15 grudnia 2014, 11:00 Ojcze Święty proszę cię o pomoc w kłopotach i problemach finansowych mojej rodziny.

 • Matka

  15 grudnia 2014, 12:19 Błagam za moim synem Marcinem o wyzwolenie z nałogu, o pokorę, pokój w sercu, pragnienie pełnienia woli Bożej.

 • Ewelina

  15 grudnia 2014, 12:21 Ojcze Świety Zawierz mnie i moją intencje Panu Bogu. Amen

 • Paulina

  15 grudnia 2014, 13:56 Ojcze Święty proszę Cię o to abym była pewna siebie, żebym nie popadała coraz bardziej w depresję, żebym była w stanie w nawet najgorszej sytuacji znaleźć odrobinę nadziei na lepsze jutro..żebym nigdy nie odwróciła się od Boga.. Wierzyła w siebie i swoje możliwości.
  Ale również żeby na świecie nie wybuchła już nigdy wojna.
  Wszystko w Twoich rękach.
  Jezu ufam Tobie.

 • Paula

  15 grudnia 2014, 13:58 Ojcze Święty proszę Cie o to aby moje rodzeństwo darzyło się szacunkiem, nie kłóciło się i szanowało swoich rodziców.

 • Zakochana

  15 grudnia 2014, 14:10 Ojcze Święty proszę Cie z całego serca aby mój chłopak który obecnie znajduje się o Ośrodku wychowawczym w Warszawie już nigdy nie powrócił do ćpania.
  Żeby mimo swoich problemów się tak szybko nie poddawał.
  Żeby wyrósł na dojrzałego i odpowiedzialnego mężczyznę.
  Oraz bardzo chciałabym podziękować że Go poznałam, że jest moim najukochańszym Skarbem bez którego nie wyobrażam sobie życia. Mimo że Nasz związek jest na odległość wierzę że dzięki Opatrzności Bożej damy zawsze rade i nic nie stanie Nam na przeszkodzie.

 • m

  15 grudnia 2014, 14:35 Prosze w intencji Tobie wiadomej

 • matka

  15 grudnia 2014, 16:32 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  15 grudnia 2014, 16:55 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie,

 • siostra

  15 grudnia 2014, 16:58 Swiety Janie Pawle II prosze o laska zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela diliz.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  15 grudnia 2014, 17:00 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o uzdrowienie dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie,

 • Angel100

  15 grudnia 2014, 17:04 Ojcze Święty, z całego serca błagam o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa, proszę o odrodzenie miłości i powrót męża do domu. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  15 grudnia 2014, 17:09 Ojcze Święty proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w trudnym dla mojej rodziny okresie. Proszę otocz Nas swoją opieką i miłością. Będę wdzięczna za każdą modlitwę.

 • Agnieszka

  15 grudnia 2014, 19:30 Ojcze Święty wyproś u Pana, abym poślubiła Huberta, bym stała się dla niego dobrą żoną i by on był przy mnie szczęśliwym. Niech Bóg pozwoli mi doświadczyć cudu macierzyństwa, bym mogła urodzić dzieci i stać się matką licznego potomstwa.

 • Gosia

  15 grudnia 2014, 19:57 Proszę Cię św. Janie Pawle II o uproszenie dla mnie łaski uzdrowienia zespołu pustego nosa.

 • ineska

  15 grudnia 2014, 20:30 Ojcze swiety wypros u Pana swietego zeby moj chlopak opuscil zaklad karny w najbliszym czasie , zeby juz sie zmienil nie robil juz wiecej tych zlych rzeczy .

 • Anna

  15 grudnia 2014, 22:07 Święty Janie Pawle II zaTwim wstawiennictwem proszę o wsparcie w ratowaniu rodziny i małżeństwa. Spraw proszę aby umiała wskazać i ułatwić mojemu mężowi powrót do rodziny i do mnie. Wskaż mi proszę co mam robić - w Tobie nadzieja na lepsze jutro - wierzę w Boże miłosierdzie

 • Anna

  15 grudnia 2014, 22:09 Ojcze Święty Janie Pawle II pomóz mojej mamie zrozumieć moje decyzje i postępowanie. Daj jej siłę by wybaczyła mojemu mężowi - w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Malgosia

  15 grudnia 2014, 22:46 Swiety Ojcze Janie Pawle II, prosze o modlitwe aby Jezus w Swoim milosierdziu uwolnij mnie od depresji.Prosze rowniez o odwage abym naprawde zaufala Bogu i przestala sie bac, zebym uwierzyla ze Bog naprawde mnie kocha.

 • Angel100

  15 grudnia 2014, 23:23 Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany mojego męża. Błagam o odrodzenie sakramentalnego małżeństwa i miłości, która była pomiędzy Nami. Proszę, aby mąż otworzył swe serce na miłość moją i dziecka - aby do Nas powrócił. Proszę także o spokój i miłosierdzie dla mojego dziecka, które cierpi i jest zagubione po odejściu ojca. Będę wdzięczna za każdą modlitwę w tej intencji.

 • Angel100

  15 grudnia 2014, 23:25 Św. Janie Pawle II proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o dobrą pracę na cały etat i wsparcie w codziennym życiu. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • ufajaca

  16 grudnia 2014, 08:56 Kochany Ojcze Swiety Janie PawleII przyjdz mi z Pomoca prosze Ciebie bardzo. Moje Promlemy, ktöre Ty znasz sa duze - ja ufam Tobie. Wiem, ze mnie mi pomozesz. Dziekuje za wszystko - dziekuje.

 • Wiesława

  16 grudnia 2014, 09:11 Ojcze Święty proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i potrzebne łaski dla Dawida o owoce pielgrzymki do Ziemi Świętej
  Proszę za twoim wstwiennictwo w znalezieniu pracy dla Krzysztofa

 • Artur

  16 grudnia 2014, 09:32 Boże Ojcze w Trójcy Świętej, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was o łaskę powrotu zdrowia dla mojego syna, aby powrócił do młodzieńczego życia, dostał się i kontynuował studia i otaczał życzliwymi ludźmi. Dajcie nam siły aby w tym go wspomagać i dawać mu dobry przykład bogobojnego i szczęśliwego życia. Pomóżcie nam dzisiaj spełnić nasze trwające od ponad 20 lat marzenia - ufam iż nam podacie pomocne dłonie aby nasza rodzina znów była szczęśliwa. Błagam Was o te łaski zdrowia, pracy, nauki i radości życia.

 • Marta

  16 grudnia 2014, 09:56 Ojcze Święty Janie Pawle II wstawiaj się za moja rodzina u Pan!! Proszę Cie dopomóż mojemu mężowi stać się dobrym człowiekiem, potrafiącym kochać czysta miłością! Niech nasze małżeństwo które przeżywa kryzys przetrwa ta dzieżką próbę!!

 • teresa z krk

  16 grudnia 2014, 10:03 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile,spraw aby maz mnie szanowal,pomoz mi w pracy abym byla doceniana, spraw aby rodzenstwo radzilo sobie z zaloba i nie wpadalo w nalogi, spraw abym miala wiare i sile ratuj mnie od slabosci, ufam

 • Angel100

  16 grudnia 2014, 12:28 Św. Janie Pawle II proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o dobrą pracę na cały etat i wsparcie w codziennym życiu. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  16 grudnia 2014, 12:31 Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany mojego męża. Uratuj mojego męża z sideł zła i spraw aby powrócił do rodziny. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Maria

  16 grudnia 2014, 13:09 Ukochany Ojcze Święty błagalnie Cię proszę o wsparcie w problemach rodzinnych .Błagam Cię czuwaj nad moimi bliskimi i wspieraj ich i nas w każdej chwili i w każdym momencie .Nie pozwól na złe podejmowane decyzje i czuwaj nad mamą , wnukiem ,dziećmi i nas. Pomóż mi w sprawach z jakimi przyszło mi się zmierzyć bo od ich zakończenia zależy nasze spokojne rodzinne życie .Obym wygrała tą walkę i udowodniła swą prawdę i pokrzywdzenie przez zazdrość zawistnych osób.Błagam Cię Ojcze o pomoc.

 • BRATOWA

  16 grudnia 2014, 13:20 drogi Ojcze Swięty proszę o udaną operację guza jajnika i zdrowie dla mojej bratowej Basi błagam cię uproś Naszego Boga Ojca aby pozwolił jej cieszyć się jeszcze długim życiem

 • Agnieszka

  16 grudnia 2014, 15:46 Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla dla babci i Maćka, Natalii i Emilii i całej mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej
  Oraz o łaskę rozwiązania szkolnych problemów Natalii, żeby przestała opuszczać szkołę i żeby za rok zdała maturę. I o zdrowie dla mojej mamy.
  Agnieszka

 • matka

  16 grudnia 2014, 15:48 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • maria

  16 grudnia 2014, 16:28 Ojcze Święty proszę o uzdrowienie mojej córki Kasi z wrzodów dwunastnicy i nawracających wymiotów .

 • Renata

  16 grudnia 2014, 17:35 Szczęść Boże,


  Proszę o modlitwę w intencji Darka, który jest uzależniony od alkoholu. W związku z Jego chorobą cierpi on sam, jego żona i dwójka dzieci. Prośmy, aby Pan Bóg poruszył Jego serce, aby otworzyło się na łaski jakie są mu potrzebne do walki z chorobą. O to, aby otworzył się o na tych, którzy w tej chorobie pragną mu pomóc. Niechaj Bóg będzie uwielbiony w tej trudnej sytuacji. Całą rodzinę Darka zanurzmy w naszej modlitwie, a jeśli będzie taka wola czyjegoś serca proszę o przyjęcie Komunii Św. w tej intencji.
  Pan Bóg niechaj wynagradza wszystkim, którzy łączą się w tej modlitwie.

  Z Panem Bogiem

 • Renata

  16 grudnia 2014, 18:41 Ojcze święty spraw, abym umiała dobrze postępować i nigdy nie miała nieprzyjemnych zdarzeń. Wybacz mi, że jestem niedoskonała i niech inni mi wybaczą. Prowadź mnie i moją rodzinę. Dziękuję, że jesteś obecny w moim życiu.

 • Ewa

  16 grudnia 2014, 19:24 Boże spraw, aby Dawid wrócił do mamy.

 • stokrotka

  16 grudnia 2014, 19:28 prosze.o.modlitwe.za.chorego.meza.anna

 • basia

  16 grudnia 2014, 19:42 umiłowany Ojcze święty,proszę o łaskę zdrowia, której tak bardzo potrzebuję, proszę Cię także za mojego syna, aby skończył z narkotykami i znalazł sens życia.Jezu ufam Tobie

 • Anna

  16 grudnia 2014, 20:15 Ojcze Święty poddaję całkowicie swoją rodzinę Twojej opiece i proszę o wsparcie

 • Dorota

  16 grudnia 2014, 20:22 Czy dasz się Jezu uprosić i wyleczysz mojego męża z nałogu alkoholizmu?

 • Ela

  16 grudnia 2014, 20:26 Kochany Ojcze Święty, proszę Cię uproś łaskę zdrowia dla Moniki, która oczekuje narodzin dziecka. Ma kłopoty z cukrzycą i anemią.Niech się dzieje wola Boża.Ojcze Święty miej ją w
  opiece.

 • ewa

  16 grudnia 2014, 20:28 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo za Michalem, Vincentem, Karin, by byli prawdziwa rodzina,zapanowal spokoj, zgoda, by zamiszkal w ich domu Bog.

 • Ewa

  16 grudnia 2014, 20:32 Swiety Janie Pawle II, Ty wiesz co jest mi potrzebne i co jest dla mnie dobre dlatego prosze Ciebie o Twe wstawiennictwo. Nie potrafie rozmawiac z moim mezem, nie rozumiem go, nie mozemy dojsc do porozumienia, jestem bez sil, nie wiem co mam robic. Niech Duch Swiety zstapi na nas i nami kieruje.

 • Ewa

  16 grudnia 2014, 20:37 Swiety Janie Pawle II prosze o Twa pomoc dla Gabriela, by odnalazl
  Boga, by spotkal ludzi na swojej drodze, by mu pomogli sie zblizyc do Boga, by znalazl sens zycia, swoj cel w zyciu i prace.

 • Ewa

  16 grudnia 2014, 20:42 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoja pomoc dla Rafala, by spotkal ludzi ktorzy pomoga mu odnalezc Boga, wskazac droge do Niego, by odnalazl swoje powolanie, sens zycia, chec do nauki i pracy, pozbyl sie wszelkich nalogow, nich Duch
  Swiety go oswieci i odnowi jego zycie.

 • ewa

  16 grudnia 2014, 20:44 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twe wstawiennictwo za Asia i Mariuszem, ktorzy pragna potomstwa. Ty wiesz najlepiej co im jest potrzebne i prosze o Twoja pomoc.

 • ewa

  16 grudnia 2014, 20:48 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoja pomoc dla Iny i Rolfa, Ty wiesz co im jest potrzebne, dopomoz by zamieszkal w ich domu Bog.

 • ewa

  16 grudnia 2014, 20:51 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo za Jurgenem, by pozbyl sie nalogow, by odnalazl Boga na swojej drodze, niech Duch Swiety go oswieci i zmienil swoje zycie.

 • Agnieszka

  16 grudnia 2014, 21:01 Ojcze Święty, wyproś u Pana, aby miłość wciąż mnie otaczała, bym poślubiła Huberta, bym uczyniła go szczęśliwym, bym była dla niego dobrą żoną. Niech Bóg pozwoli mi począć i urodzić dzieci, doświadczyć tego cudu macierzyństwa, bym stała się matką licznego potomstwa.

 • ewa

  16 grudnia 2014, 21:04 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo za Irena, by potrafila rozmawiac z Rolfem, by razem spedzili najszczesliwsze Swieta, by zaakceptowala swoja synowa, by okazala wiecej milosci swojej corce a nie tylko synowi.

 • Ewa

  16 grudnia 2014, 21:07 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo za moim bratem, ktory opiekuje sie moja chora mama, by mial sily i zdrowie, by przystapil do bierzmowania.

 • Ewa

  16 grudnia 2014, 21:15 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoja pomoc dla mojej calej rodziny, gdyz panuje w niej niezgoda, zawisc, brak milosci, niech Duch Swiety zstapi na nas i pokieruje nami, jestesmy tak zdala od Boga i tak trudno jest nam wrocic do Niego, chociaz wydaje sie ze jest tak latwo, ale nie moge zrozumiec co sie z nami dzieje, brak nam sil, prosze o pomoc.

 • Magdalena

  16 grudnia 2014, 21:32 Ojcze Święty proszę o uwolnienie mnie od złego ducha, abym mogła zalozyć rodzine, pomóż nam odnaleźć drogę do siebie

 • Anna

  16 grudnia 2014, 21:35 Święty Janie Pawle II proszę daj mi siłę nadzieję i miłość. Wskaż mi jak mam postępować i jak żyć. W Tobie nadzieja na lepsze jutro - wierzę w Boże miłosierdzie

 • Anna

  16 grudnia 2014, 21:37 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę dla mnie i mojej rodziny - ratuj ją przed rozpadem. Wskaż proszę mojemu mężowi drogę powrotu do domu do rodziny - w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Ewelina

  16 grudnia 2014, 22:18 Błagam o wyproszenie łaski dobrego wyniku badania. Niech Maryja wejrzy na mnie łaskawie I za Twoim wstawiennictwem ojcze świety wyprosi łaskę u Pana Naszego. Jezu ufam tobie Amen

 • milka

  16 grudnia 2014, 23:26 o odrodzenia mojego małżeństwa. O wybaczenie, uwolnienie od złego i pojednanie.

 • Andrzej Józef

  17 grudnia 2014, 03:52 Prośba O Modlitwe Za Pana Arkadiusza,niedawno urodziło sie im dziecko

 • Anna

  17 grudnia 2014, 06:43 Bardzo proszę o modlitwę o powrót mojego chłopaka i uratowanie naszego związku

 • Córka

  17 grudnia 2014, 07:33 Ojcze Święty bardzo proszę aby mój tata który ma problemy z alkoholem w końcu to zrozumiał i zaczął się leczyć bo w przeciwnym razie on straci rodzinę a ja i moje rodzeństwo ojca a mama męża.

 • Kamil

  17 grudnia 2014, 08:16 Ojcze Święty proszę cie o modlitwę za mnie i za wybrankę mego serca ,tak dawno ją spotkałem nie rozmawialiśmy wiele ale wiem że to ona pamiętam każdy wspólny moment i nie dałbym rady wybrać najlepszego bo wszystkie takie były świat i ludzie oddzielili nas od siebie ,ale wtedy gdy popatrzyłem jej w oczy , za każdym razem czułem że dla niej też jestem ważny to taka cicha miłość ,zawsze brakowało mi odwagi by z nią o tym porozmawiać ,to przyszło tak nagle gdy byłem jeszcze dzieckiem miałem może 15 lat całkowicie tego nie rozumiałem ,ona jest niesamowicie piękną i pełną ciepła kobietą ,codziennie o niej myślę , gdy mi ciężko i idę spać to ona pojawia się w snach by dodać mi siły ,ja raczej zawsze pozostawałem w cieniu ,ona zawsze otaczała się ludźmi ,ma wspaniałą przyjaciółkę za którą chciałbym Bogu podziękować ,zawsze kręciło się koło niej mnóstwo facetów ale oni widzieli tylko zewnętrzne piękno a ona pokazała mi coś więcej ,pokazała mi swoją dusze ,nie potrafię tego opisać ,jest rok starsza ,chodziliśmy do tego samego liceum bardzo dobrze wspominam ten czas bo mogłem ją widywać prawie codziennie ,później gdy byłem w trzeciej klasie a ona wyjechała na studia bardzo zamknąłem się w sobie ,zamknąłem się na Boga ,nie poszedłem od razu po szkole na studia ,egzystowałem ale nie żyłem ,byłem taki zły na świat i na ludzi że nie pozwolili wtedy rozwinąć się naszemu uczuciu ,to bardzo mnie przytłaczało
  byłem na siebie zły za każdą zmarnowaną szanse którą ona mi dawała ,ale ja nie potrafiłem wtedy tego rozpoznać ,minęło już ponad 6 lat ,ona miała już kilku chłopaków ,teraz ma trzeciego i dobry Panie ona chyba dalej nie jest szczęśliwa a mi tylko na niej zależy , były różne kobiety i w moim życiu ale żadna nie dała mi nawet cząstki tej miłości którą ona mi dała jednym krótkim spojrzeniem ,zbudowaliśmy pomiędzy sobą mur milczenia ,ale za to też dziękuje bo słowa mogłyby zniszczyć naszą relacje ,ona jest dumną kobietą ja bałem się cokolwiek między nami zmieniać by niczego nie popsuć ale tym samym wbiłem sobie sztylet w serce który do teraz mnie boli i nie mogę sobie z tym w żaden sposób poradzić ,jestem skryty nigdy o tym nikomu nie mówiłem dopiero dziś przełamałem się i powiedziałem o tym mojemu najlepszemu przyjacielowi którego znam od przedszkola , za niego też chciałbym całym sercem podziękować , tak samo za moich rodziców i moją ukochaną siostrę ,borykamy sie z wieloma problemami ,finansowymi ,nałogami ,brakiem pracy proszę byś to przemienił Dobry Boże ,ja tak bardzo za nią tęsknie i wiem że mogę na nią czekać wieczność i jeszcze dłużej , ale to mnie naprawdę zabija od środka, nie mam często ochoty by wstać rano bo widuje się z nią tylko w snach ,proszę pokornie o wstawiennictwo i modlitwę bo sobie z tym nie radze i całym sercem proszę by Bóg nas do siebie przyprowadził byśmy mogli dzielić się tą nieśmiertelną ,niesamowicie piękną ale teraz jakże dla mnie bolesną miłością ja wiem że ból nas uszlachetnia ale ja mam dość życia bez niej i zrobię dla niej wszystko i chce być z nią na zawsze ,wiecznie, razem szczęśliwi i wdzięczni Bogu że dał nam taką miłość ,Kocham cie Boże za to co przez nią mi pokazałeś ,dziękuje ci za nią to najwspanialszy dar jaki od ciebie dostałem ,niesamowicie za nią tęsknie ,bardzo chciałbym się do niej przytulić i trzymać ją wreszcie za rękę, ona jest moim promyczkiem pośród mroku ,spraw by wreszcie pojawiła się w moim życiu już na zawsze i rozświetliła wszystko swoim blaskiem, cudownym blaskiem , Kocham cię ,Dziękuje ci i proszę o twoje wstawiennictwo w tej sprawie, Kamil wiecznie twój sługa.

 • Teresa z krk

  17 grudnia 2014, 09:12 Swiety Janie Pawle II daj siłe spraw aby w rodzinie był spokój, spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, spraw abym miala sile i wiare, spraw abym nie ulegała nałogom,ufam, pomóz

 • Teresa

  17 grudnia 2014, 10:31 Święty Janie Pawle polecam Ci moją rodzinę, dziękując za wszystkie dotychczas otrzymane łaski proszę o opiekę nad moimi najbliższymi, zachowaj wszystkich w zdrowiu i daj nam dalej cieszyć się wzajemną miłością, zrozumieniem. Tylko razem jesteśmy w stanie pokonać wszystkie trudności. Broń nas Panie od wszelkiego zła i pozwól nam cieszyć się owocami naszej pracy, pomóż nam w codziennym trudzie, a mnie pomóż Ojcze Święty stać się lepszą matką i żoną, pomóż nam w uniknięciu zagrożeń, zachowaj w wierze pomimo pokus dnia codziennego,

 • eva

  17 grudnia 2014, 10:48 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II - bardz bardzo dziekuje Ci zato, ze mi pomagasz. Ja wiem, ze moge na Tobie polegac - to jest naprawde silne i cudowne Uczucie. Pomöz mi i zanies moje Troski do Matki Bozej przez Jezusa Chrystusa do Pana Boga w sprawie mieszkaniowej - Ty wiesz jaki
  mam Problem. Badz przy mnie jak dojdze do decydujacej Rozmowy. Twoja Obecnosc Kochany Ojcze jest i bedzie mi wielka Podpora. Kieruj moimi Reakcjami, moimi myslami i slowami. Ja wiem ze Ty dlanas chcesz jaknajlepiej i Tobie polecam wszystko. Wiem ze nie pozwolisz mnie skrzywdzic. Prosze o poprawe mojej Sytuacji zyciowej - tak bardzo chcialabym zyc bez Strachu i Wyzywisk. Polecam Ci Drogi Ojcze moje Dzieci - czuwaj nadnimi prosze, aby byly wierne Panu Bogu. Dziekuje Ci zato, ze Jestes zawsze i nas wysluchujesz.

 • Magdalena

  17 grudnia 2014, 10:51 Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej ukochanej Mamy

 • m

  17 grudnia 2014, 11:57 Prosze o łaskę dla Kasi...

 • Ania

  17 grudnia 2014, 13:25 Święty Janie Pawle II za twoim pośrednictwem wyproś u Boga aby Łukaszowi skończyły się problemy finansowe i zawsze towarzyszyło mu szczęście.

 • matka

  17 grudnia 2014, 15:37 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Lucyna

  17 grudnia 2014, 19:27 Panie Boże proszę Cię o zdanie prawa jazdy.Spraw, by mój chłopak się nawrócił i zaczął przystępować do Spowiedzi i Komunii Świętej, chcę,by pojednał się z Bogiem przed świętami Bożego Narodzenia.Będą to dla mnie wówczas najradośniejsze święta. Bóg mówi do nas poprzez czyny, nie wiem co chce mi powiedzieć w tych trudnych chwilach,które przeżywam, ale pragnę odczytać Jego wskazówki. Dopomóż mi Panie Boże!

 • ania

  17 grudnia 2014, 19:44 Prosze o wstawiennictwo za mojego tate.Jest w stanie krytycznym, w spiaczce farmakologicznej. By wrocil do nas jezeli godne to w woli Pana Boga.

 • Artur

  17 grudnia 2014, 20:31 Błagam o modlitwę za moje zdrowie psychiczne i fizyczne, jest bardzo bardzo źle. Proszę też o modlitwę o to, by Bóg zechciał mnie przejąć i pokierować mną tak żebym uczynił z moim życiem coś naprawdę wspaniałego i bym sam stał się prawdziwie wspaniałym człowiekiem, tak bym za kilka, kilkanaście lat mógł spojrzeć na ten cały potok cierpień zwany moim życiem i zacząć płakać, ale nie ze smutku, ale z absolutnego, kosmicznego szczęścia. Proszę też za moją Magdę, która ma poważne kłopoty i za moich bliskich a szczególnie Monikę, Mamę,Kacpra i Dorotę i Michała.

  Artur

 • Angel100

  17 grudnia 2014, 20:41 Ojcze Święty z całego serca dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę daj mi łaskę rozeznania mojej drogi życiowej, pokieruj mną tak abym wiedziała co robić. Jednocześnie proszę o wybaczenie i modlitwę za grzechy, których nie byłam świadoma. Wierzę w Boże Miłosierdzie - to jedyna nadzieja na lepsze jutro. Pobłogosław mi Ojcze Święty.

 • Angel100

  17 grudnia 2014, 20:42 Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany mojego męża. Błagam o odrodzenie sakramentalnego małżeństwa i miłości, która była pomiędzy Nami. Proszę, aby mąż otworzył swe serce na miłość moją i dziecka - aby do Nas powrócił. Proszę także o spokój i miłosierdzie dla mojego dziecka, które cierpi i jest zagubione po odejściu ojca. Będę wdzięczna za każdą modlitwę w tej intencji.

 • Agnieszka

  17 grudnia 2014, 21:08 Święty Józefie, proszę dodaj mi cierpliwości i wytrwałości. Wyproś, abym poślubiła Huberta, bym uczyniła go szczęśliwym, bym mogła być dla niego dobrą żoną. Niech Dobry Bóg pozwoli mi doświadczyć cudu macierzyństwa, bym mogła urodzić dzieci i stać się matką licznego potomstwa.

 • Ilona

  17 grudnia 2014, 21:25 Błagam Ojcze Święty, daj nam wytchnienie od trudnych, skrajnych i dramatycznych spraw w naszym życiu. Proszę, jestem u kresu wytrzymałości. Jeszcze trochę i nawet psychiatra mi już nie pomoże. Od początku najbardziej liczę na Boga i na Ciebie. Na modlitwę dobrych, życzliwych ludzi.

 • Danuta

  17 grudnia 2014, 21:52 Ukochany Ojcze Święty proszę wstaw się za mną u Pana.Proszę aby człowiek,którego pokochałam całym sercem kochał mnie równie mocno i aby powrócił do mnie.Proszę o zdrowie dla niego.

 • Anna

  17 grudnia 2014, 21:59 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o wsparcie na dalsze życie jestem taka zagubiona - nie wiem co mam dalej robić z moim małżeństwem nie wiem jak mogę omóc mojemu mężowi - wskaż mi proszę drogę jaką powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro - wierzę w Boże miłosierdzie

 • Anna

  17 grudnia 2014, 22:00 Święty Janie Pawle II miej w opiece moją rodzinę. Wspieraj nas i ratuj. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Magda

  17 grudnia 2014, 22:32 Proszę cię Boże opiekuj się moją zmarłą mamą,pozwól jej mi się przyśnić tak bardzo się o nią martwię czy jest jej dobrze czy nie jest tam sama ,.Proszę cie o zdrowie dla syna,dziadków,Bartka i taty.

 • Justyna

  17 grudnia 2014, 23:06 Święty Janie Pawele II proszę Cię o zdrowie dla taty o uzdrowienie. Żeby wyszedł z ciężkiej choroby. Proszę wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Justyna

  17 grudnia 2014, 23:08 Święty Janie Pawle II błagam o zdrowie dla mamy żeby nie musiała mieć zabiegu. Żeby nie była taka nerwowa i żeby nie krzyczała. Proszę wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Justyna

  17 grudnia 2014, 23:13 Święty Janie Pawle II błagam o zdrowie dla mojej siostry żeby też była mniej nerwowa. Proszę wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Justyna

  17 grudnia 2014, 23:14 Święty Janie Pawele II błagam Cię o zdrowie dla mnie żebym nie miała depresji lęków i miała siłę do codziennych obowiązków i do opieki nad rodzicami. Proszę Cię wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Małgosia

  18 grudnia 2014, 06:55 kochany Ojcze Swięty - proszę ratuj mnie z choroby..

 • Wdzieczna

  18 grudnia 2014, 07:19 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II ponownie przychodze do Ciebie z podziekowaniem za otrzymane Laski za ktöre Ci jestem tak bardzo bardzo bardzo wdzieczna. Dzisiaj jak wiesz mam wazne spotkanie - prosze Cie badz przymne - kieruj moimi Reakcjami, moimi myslami i slowami. Wierze, ze mnie nie zostawisz sama i pomozesz mi.Prosze zanies moje Prosby do Matki Bozej i Jezusa i Pana Boga. Pan Bög Cie wyslucha i niczego Ci nie odmowi. Czuwaj nad nami Ojcze Kochany,aby dziesiejsze spotkanie nie pruynioslo mi szkod a bylo z pozytkiem dla nas. Kochany Ojcze - Ty wiesz jakie Problemy mnie gnebia i obciazaja moje Ramiona - blagam Cie pomoz mi. Jak zawsze ufam Ci i jak zawsze wierze w Ciebie Najukochanszy Ojcze.

 • Teresa z Krk

  18 grudnia 2014, 09:18 Święty Janie Pawle II proszę daj sile spraw aby w rodzinie był spokój spraw aby maz mnie szanował, pmóż mi przy wyborach,kieruj mną przymnóż wiary błogosław mnie i mojej rodzinie, ufam, dziekuje

 • DL

  18 grudnia 2014, 11:51 Ojcze Święty dziękuję za łaski jakimi mnie obdarzasz, za siłę i wytrwałość w skończeniu studiów podyplomowych. Proszę Cię Ojcze o modlitwę za mnie, abym pozytywnie zaliczyła kolejny egzamin 21.12.14.
  Bóg zapłać...Amen

 • pchrafm717

  18 grudnia 2014, 12:39 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawienictwem z serca proszę o pokój, miłość i pojednanie wszystkich domowników w moim domu rodzinnym

 • Artur

  18 grudnia 2014, 13:09 Boże Ojcze Wszechmogący i Wszyscy Święci ora Życzliwi - błagam Was o pomoc dla mojego syna, dajcie mu wiarę w siebie, chęci zmiany i pracy nad sobą, dajcie szansę na rekrutację na studiach i aby dojrzał do dorosłego i odpowiedzialnego życia. Naszej rodzinie błagam dajcie dzisiaj szansę w wiadomych sprawach - proszę to nasza nadzieja która pozwoli nam funkcjonować i pomóc innym.

 • ataner

  18 grudnia 2014, 13:25 Ojcze Święty, proszę o stała pracę dla mojej Karoliny i dla Kamila. Błagam Ojcze, wstaw się za moją Karoliną i Kamilem u Boga i proszę, wyproś łaskę otrzymania przez me dzieci pracy. Błagam, proszę o pracę dla mych dzieci, Bóg zapłać za pomoc

 • Piotrus

  18 grudnia 2014, 14:07 Dziękuję za wszystko.

 • Angel100

  18 grudnia 2014, 16:06 Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany mojego męża. Błagam o odrodzenie sakramentalnego małżeństwa i miłości, która była pomiędzy Nami. Proszę, aby mąż otworzył swe serce na miłość moją i dziecka - aby do Nas powrócił. Proszę także o spokój i miłosierdzie dla mojego dziecka, które cierpi i jest zagubione po odejściu ojca. Będę wdzięczna za każdą modlitwę w tej intencji.

 • Angel100

  18 grudnia 2014, 16:07 Św. Janie Pawle II proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o dobrą pracę na cały etat i wsparcie w codziennym życiu. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • matka

  18 grudnia 2014, 16:26 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Agnieszka

  18 grudnia 2014, 19:21 Ojcze Święty wyproś, abym poślubiła Huberta, bym była dla niego dobrą żoną i by on czuł się przy mnie szczęśliwym.
  Niech Pan pozwoli mi urodzić dzieci, obdarzy cudem macierzyństwa bym mogła stać się matką licznego potomstwa.

 • Anna

  18 grudnia 2014, 21:57 Ojcze Święty Janie Pawle II dziękuje za każdy dzień życia mój i mojej rodziny. Proszę Cię o wsparcie i nadzieje i miłość tak mi ciężko - nie umiem już ratować mojego małżeństwa tracę nadzieję na to aby mój mąż zdobył sie na powrót od domu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Beata

  18 grudnia 2014, 22:02 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  i Maryja Niepokalana. Święty Janie Pawle II jestem osobą bezrobotną i bardzo proszę o modlitwę w intencji podjęcia pracy w jak najkrótszym czasie. Bóg zapłać!

 • matka

  18 grudnia 2014, 22:24 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo w cichych intencjach mego serca. Dziękuję za łaski, które już otrzymałam.

 • Kasia

  18 grudnia 2014, 22:29 Kochany Ojcze Święty ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moje prośby, opiekuj się moją ukochaną mamusią, aby jej dusza otrzymała przebaczenie, błogosławiony pokój i szczęście wieczne, aby swoje życie wieczne mogła spędzić ze swoimi rodzicami i bratem w gronie wybranych przez Boga.

 • Anna

  18 grudnia 2014, 23:06 Święty Janie Pawle II
  Proszę o Twoje wstawiennictwo w wiadomej Ci sprawie. Wierzę, że mnie nie zostawisz.

 • Sylwia

  18 grudnia 2014, 23:43 Święty Janie Pawle II wyproś u Pana łaskę zdrowia dla moich rodziców oraz przyjaciela Jacka. Proszę również o wskazanie drogi życiowej oraz znalezienie dobrej pracy.

 • Agnieszka

  19 grudnia 2014, 00:02 Bardzo proszę o wstawienie się za mną, by rozwiązały się moje problemy.

 • L

  19 grudnia 2014, 00:24 Ojcze Swiety nich Ci Najswietsza Panienka wynagrodzi pomoc ktora otrzymalam. Blagam nie opuszczaj mojej roodziny,pomoz nam pomodz P. w wyjsciu z nalogu i natchnij go dobrocia bo jego serce jest przepelnione zlem, dopomoz moim dzieciom w nauce i wyblagaj zdrowie calej mojej rodzinie. Serdeczne Bog zaplac wszystkim modlacym sie w intencjach tu zostawionych. Boze w trojcy Jedyny zmiluj sie nad nami

 • Dorota

  19 grudnia 2014, 04:48 Ojcze Święty proszę o zdrowie aby minęła rwa barkowa i wszystko było dobrze.

 • ania m.

  19 grudnia 2014, 07:44 Ojcze Święty, proszę wstawiaj się za mną i moją rodziną, dziękuję
  Ania M.

 • Piotruś

  19 grudnia 2014, 09:09 Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie dla moich bliskich o spokój w rodzinie. Dziękuję za wszystko.

 • Filip

  19 grudnia 2014, 09:31 Błagam usilnie o modlitwę z prośbą o uratowanie mojego narzeczeństwa, proszę jednocześnie o wyjednanie Łaski Spowiedzi Świętej mojej ukochanej narzeczonej.

 • Teresa z krk

  19 grudnia 2014, 09:40 Swiety Janie Pawle Prosze daj sile daj spokojny dzien i szczesliwa jazde.spraw aby maz mnie szanowal, pomoz rodzenstwu z radzeniem sobie z zaloba spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka odsun od niego narkotyki, Prosze błogoslaw rodzinie ufam

 • eva

  19 grudnia 2014, 10:54 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II dziekuje Ci za Opieke nad nami. Dziekuje Ci za wczoraj, wiedzialam, ze byles przymnie. Nie wiem jak mam to okreslic - inni powiedza ze nie odnioslam sukcesu, bo moje Problemy nie posunely sie w kierunku dobrego rozwiazania. Sama tez bylam rozczarowana, bo w tym czasie prawie jedyna Mozliwosc, by zmienic moje warunki mieszkaniowe odpadla. Nie wiem Ojcze co jest, ale w glebi Serca czuje, ze Ty wiesz jakie ja mam marzenia i Ty kierujesz tak jak najlepiej. Kochany Ojcze nasluchalam sie dosyc o innych - jaka to ja jestem niezaradna..... Kochany Ojcze ja otrzymalam od Ciebie jut tyle Pomocy i wierze w to, ze Ty mnie nie zostawisz w Potrzebie. Moje Problemy finansowe nie pozwalaja mi zrealizowac moje skromne i bardzo niezbedne Plany. Kochany Ojcze Ty wiesz jak ciezko mam. Prosze Cie Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II zanies moje Troski ktöre tak dobrze znasz do Matki Najswietszej - Kochanego Jezusa Chrystusa - do Pana Boga. Milosciwy Pan Bög niczego Ci nie odmowi. Ufam Tobie calkowicie i polecam Ci nas w Twoja Opatrzosc.

 • elwira

  19 grudnia 2014, 11:05 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga o wyproszenie łaski zdrowia w ciężkiej chorobie. Proszę również o siły i głęboką wiarę żebym się nie poddała.

 • agnieszka

  19 grudnia 2014, 12:19 proszę ,mimo wyprowadzki męża,o przetrwanie mojego małżeństwa, aby moje dzieci nie musiały wychowywać się w rodzinie rozbitej

 • Marta

  19 grudnia 2014, 12:45 Ojcze Święty proszę cie o wstawiennictwo za szybki powrót do sił i zdrowia naszej mamy Janeczki.

 • agatat

  19 grudnia 2014, 13:07 Prosze o modlitwe w intencji donoszenia ciazy i urodzenia zdrowego dziecka.

 • Adam

  19 grudnia 2014, 15:27 Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 • Wojciech

  19 grudnia 2014, 16:08 O uzdrowienie psychiczne i fizyczne

 • matka

  19 grudnia 2014, 16:16 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin. o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla mężą

 • M.

  19 grudnia 2014, 17:42 Ojcze Święty, błagam, oddal to, co dzieli mnie i Romana i dopomóż, by w naszym życiu zapanowała stabilizacja i miłość. Amen.

 • Jola

  19 grudnia 2014, 18:13 Proszę o pokój serca, zabranie lęku o przyszłość i uzdrowienie z depresji. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i poprawę sytuacji finansowej.

 • Angel100

  19 grudnia 2014, 18:20 Ojcze Święty proszę o opamiętanie dla mojego męża, któremu nie zależy nawet na dziecku. Proszę o odrodzenie małżeństwa i uwolnienie męża z sideł zła. Jestem w rozpaczy...będę wdzięczna za każdą modlitwę.

 • Angel100

  19 grudnia 2014, 18:21 Św. Janie Pawle II proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o dobrą pracę na cały etat i wsparcie w codziennym życiu. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Artur

  19 grudnia 2014, 19:00 Boże Ojcze Wszechmogący i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o pomoc dla mojego syna, dajcie mu wiarę w siebie, chęci zmiany i pracy nad sobą, dajcie szansę na rekrutację na studiach i aby dojrzał do dorosłego i odpowiedzialnego życia. Naszej rodzinie błagam dajcie dzisiaj szansę w wiadomych sprawach - proszę to nasza nadzieja która pozwoli nam funkcjonować i pomóc innym.

 • Agnieszka

  19 grudnia 2014, 20:14 Ojcze Święty wierzę, że to Duch Święty prowadzi mnie i że miłość jaką w sobie noszę, jest miłością pochodzącą od Boga. Wyproś, abym poślubiła Huberta, bym była dla niego dobrą żoną, przy której będzie szczęśliwym. Niech Bóg w Swej dobroci i nieskończonym miłosierdziu pozwoli mi urodzić dzieci, doświadczyć cudu macierzyństwa i stać się matką licznego potomstwa.

 • Barbara

  19 grudnia 2014, 20:30 Błagam o modlitwę w intencji zgody w rodzinie. Aby bracia się pogodzili, aby ich mama mogła cieszyć się pokojem, szacunkiem i miłością wśród dzieci.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Vaticanum II: czas twórczego myślenia. Wypowiedzi soborowe
Miłość na manowcach
Warto być dobrym
Święte małżeństwo
Górka wolności. Zaślubować od alkoholu