franciszkanska3.pl
Paac Arcybiskupw Krakowskich

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Zagubiony

  10 kwietnia 2015, 13:36 Proszę Cię św. Janie Pawle II o wstawiennictwo za mnie, o znalezienie dobrej pracy, drugiej połówki, o poprawę mojego życia, zdrowia. Błagam.

 • Luiza

  10 kwietnia 2015, 14:25 Boże Mój błagam Cię, usłysz wołanie cierpiącej duszy, ukołysz, otrzyj łzy...sprowadź do domu swoje błąkające się dziecko. Wołam do Ciebie Boże! wyrwij mnie z sideł złych mocy, napełnij wiarą, spokojem i miłością. Pragnę zatopić się w Tobie jednak w tej ciemności nie mogę odnaleźć właściwej drogi. Oświeć ją Boże, proszę ulituj się nade mną. Kocham Cię mój Ojcze Niebieski. Święty Janie Pawle II błagam wyproś u Boga łaskę wiary i zaufania, bym z pokorą przyjęła Boży plan, dodaj odwagi i otuchy kiedy dusza poczuje ognie piekielne...

 • Z.P

  10 kwietnia 2015, 16:05 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo.Święty Janie Pawle II z Okazji 5-rocznicy Katastrofy Smoleńskiej wyproś u Pana aby Naród Polski,,Twoi Rodacy'' dowiedzieli się prawdy Katastrofie.

 • Marta

  10 kwietnia 2015, 16:14 Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia fizycznego i duchowego dla mnie i moich bliskich

 • ewa

  10 kwietnia 2015, 16:24 prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia malzenstwa ewy i remigiusza

 • matka

  10 kwietnia 2015, 17:10 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Artur

  10 kwietnia 2015, 18:49 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - Bóg zapłać Panie Nasz.

 • Magda

  10 kwietnia 2015, 19:36 Proszę o Miłość wzajemną dla mnie i Tomasza

 • Krakus

  10 kwietnia 2015, 20:12 Boże Ojcze Wszechmogący - wierzę w Twą moc i łaskawość, proszę pomóż nam jutro, spełnij nasze prośby i marzenia oraz daj mi szansę na pomoc dla nieuleczalnie chorego Piotrusia. Błagam spraw nam tę łaskę Panie.

 • Anna

  10 kwietnia 2015, 22:05 Święty Janie Pawle II proszę daj mi siłę, której mi brakuje tak bardzo potrzebuję wsparcia. Proszę ukierunkuj mnie na dalsze życie ukaż mi światełko nadziei. Ześlij na mnie miłość której mi tak bardzo brakuje. Tyle mam do Ciebie próśb abyś stawił się za mną u Jezusa Miłosiernego. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Amysz

  10 kwietnia 2015, 23:21 Ojcze Święty proszę o błogosławieństwo i szczęśliwy poród dla córki Magdaleny oraz zdrowe dziecko.
  Dla córki Wioletty i jej rodziny błagam o błogosławieństwo oraz szybkie znalezienie pracy przez Krzysztofa -męża Wioletty.

 • Aga

  11 kwietnia 2015, 00:02 Święty Janie Pawle II proszę Cię o szczęście w miłości i związek z K. oparty na głębokim uczuciu oraz proszę o pomoc w znalezieniu stałej pracy i dalszy rozwój naukowy.

 • Monika

  11 kwietnia 2015, 00:46 o uratowanie malżeństwa Moniki i Artura o dar maciezynstwa i przemiane serca Artura.

 • Artur

  11 kwietnia 2015, 06:51 Panie Boże w Trójcy Świętej - błagam pomóż nam dzisiaj ku chwale Twojej i naszym ziemskim pragnieniom. Ufam Ci Panie i błagam o Twe łaski w zdrowiu, nauce i pracy oraz wiadomych sprawach.

 • matka

  11 kwietnia 2015, 07:14 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Marta

  11 kwietnia 2015, 09:16 Szczęść Boże, proszę o modlitwę, aby Dobry Bóg do pomógł mi w znalezieniu pracy i jej utrzymaniu, albowiem wczoraj utraciłam pracę. Do pomóż mi Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i wszyscy święci, jeśli jest taka Twoja wola. Bóg zapłać.

 • Teresa z Krk

  11 kwietnia 2015, 09:31 Swiety Janie PawleII prosze daj mi siłe, prosze pomóz mi prosze ratuj od slabosci nalogów, spraw aby syn i maz mnie doceniali, prosze przymnóz mi wiary,prosze pomoz mi odnalezc spokoj, radosc, wiare, daj nadzieje, pomoz mi pogodzic sie z rzeczywistoscia z tesknota za sp.rodzicami, sp.Siostra, prosze spraw aby wyniki badan wyszly dobrze daj mi zdrowie, chron syna od zlego, spraw aby syn spotykal dobrych, wierzcych ludzi na swojej drodze,ufam, dziekuje

 • Z.P

  11 kwietnia 2015, 12:57 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo.Spraw aby moje dzieci się opamiętały bo zbłądziły z drogi wiary,mądrość dla syna aby zrozumiał że żyje w grzechu cudzołóstwa,cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,dar wiary i mądrość dla męża aby mnie szanował,spraw Ojcze Święty aby wirus HCV nigdy do mnie nie powrócił.Jezu ufam Tobie.

 • Krakus

  11 kwietnia 2015, 14:02 Boże Ojcze, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was o łaski dla rodziny bo dzisiaj może byś ta chwila która odmieni nasz los i da nam wiarę w lepszą przyszłość. Proszę Was pomóżcie nam w realizacji naszych drobnych, ziemskich spraw i radości. Bóg zapłać.

 • Anna

  11 kwietnia 2015, 14:36 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  11 kwietnia 2015, 14:39 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  11 kwietnia 2015, 14:40 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie,

 • Grażyna

  11 kwietnia 2015, 16:30 Św,Janie Pawle II proszę wstaw się uMatki Bożej Maryi za moim synem Mateuszem rozwiąż jego trudny problem pozytywnie aby w tym roku kalendarzowym mógł rozpocząć studia aby dostał dofinansowanie na czene Amen

 • Maria

  11 kwietnia 2015, 18:17 Ukochany i Umiłowany Ojcze Święty błagalnie Cię proszę o wstawiennictwo do naszego Pana najwyższego dla mojej ciężko chorej mamy .Błagam Cię uratuj mi ją ,odgoń od niej to cierpienie .

 • Ewa

  11 kwietnia 2015, 20:13 Ojcze Święty wstawiaj się za moją rodziną
  aby była w niej miłośći i zgoda.Proszę o uzdrowienie i nawrócenie syna.

 • Angel100

  11 kwietnia 2015, 20:16 Ojcze Święty proszę uporządkuj moje życie i pomóż pozbierać się po rozwodzie. Wskaż mi drogę dalszego życia. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  11 kwietnia 2015, 20:19 Ojcze Święty proszę o dar mądrości życiowej dla mnie i mojej córeczki. Proszę o pomoc w życiu osobistym i zawodowym. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • hanusia

  11 kwietnia 2015, 21:04 proszę o modlitwe o uwolnienie od przekleństwa , także po dziadku który zajmował się czarami dla Vadima

 • DOROTA

  11 kwietnia 2015, 21:07 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko.

 • Anna

  11 kwietnia 2015, 21:41 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem i z Twoją pomocą błagam Cie o ukazanie mi jak mam życ. NIe umiem sobie poradzić z moim obecnym życie kiedy moje małżeństwo sie rozsypało, dzieci zaczęły żyć własnym życiem a ja została sama. Jezu zmartwychwstań w sercu moim i moich najbliższych. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Matka

  11 kwietnia 2015, 22:12 Ojcze Święty Janie Pawle II Patronie Rodziny jutro jest Święto Miłosierdzia wyproś u Jezusa Miłosiernego łaskę przebaczenia, pojednania.Ratuj Sakrament Małżenistwa.Mojej córce daj siłę,zdrowie i łaskę macierzyństwa,żeby znalazła pracę żeby jej życie nabrało sensu.Ożyw miłość małżeńską.Niech stanie się cud zapanuje zgoda ,miłość i przebaczenie.Jezu Miłosierny Ratuj!!!

 • znienawidzony przez boga

  11 kwietnia 2015, 23:08 boże dziękuję ,że zrujnowałeś mi życie i mojej rodzinie ,że nigdy nie wysłuchałeś mojej jakiejkolwiek prośby , moje serce krwawi ze smutku i cierpienia.

 • Artur

  12 kwietnia 2015, 05:58 Panie - Ulituj się nad naszym losem i daj wiarę oraz optymizm na dalszą drogę życia - Boże prowadź nas przez życie.

 • matka

  12 kwietnia 2015, 06:23 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • asia

  12 kwietnia 2015, 07:34 Kochany Ojcze Swiety,dziekuje z całego serca ze jestes przy mojej rodzinie.prosze Cie Ojczę o łaske i pomoc w wiadomej sprawie .błagam pomoż nam Ojcze,daj nam szanse zmiany.Proszę o siłe wytrwania w tych trudnych momentach zyciowych i zdrowie dla moch bliskich, a takze o szczescie dla Doroty i Karoliny

 • Eva

  12 kwietnia 2015, 08:19 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Jestem Tobie ogromnie wdzieczna za Twoje wierne wsparcie. Blagam Cie dopomöz mojemu Synowi, aby mögl dalej studiowac. Ty wiesz, jakie trudnosci leza mu na drodzie. Pomöz mu prosze Cie. Tak bardzo mi zalezy aby moje dzieci byly wierne Panu Bogu - Ojcze prowadz je za reke i strzez je przed zlym losem. Prosze Cie bardzo badz zawsze przy nas - idz zemna 17.04. do Urzedu, wiem ze z Toba wszystko bedzie dobrze. Ty mi juz tyle razy pomagales - bardzo jestem Ci za to wdzieczna. Ufam Tobie i polecam nas po Twoja Opieke. Bög Zaplac!

 • kasia m.

  12 kwietnia 2015, 08:48 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. O dobry tydzień abymz alicyzł jutro mikrobiologię nie została zapytna, abymz alicyzła 14.04 kolokwium z toksykologii, 15.04 z gleboznastwa z wykładu i laboratorium, abym zaliczyła także kolokwium z maszynoznastwa, o dobrych miłych ludzi na swojej drodze, abym poradziła sobie z ewszystkimi treudnościami napotanykim na drodze. Jesetem złamna. Bardzo mi na tym zależy.

 • bonia

  12 kwietnia 2015, 08:51 Proszę o światło Ducha Świętego dla siebie i mojej rodziny oraz o siły do godzenia się z wolą Bożą

 • Teresa z Krk

  12 kwietnia 2015, 09:29 Swiety Janie Palwe II prosze pomóz mi daj sile spraw aby w rodzinie byl spokoj spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, spraw abym radzila sobie z problemami abym sie tak nie lekala wszystkiego, spraw abym mila dobra prace, prosze przymnóz mi wiary prosze daj mi sile, ufam, prosze, podnies mnie spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby rodzina mnie szanowala, ufam, dziekuje

 • 2680

  12 kwietnia 2015, 09:46 Proszę o błogosławieństwo dla moich dzieci, żeby syn zdał pomyślnie maturę, proszę również o cud uzdrowienia mojego męża Roberta.

 • Anna

  12 kwietnia 2015, 10:51 Proszę o modlitwę za uratowanie małżeństwa Anny i Dariusza

 • Piotr

  12 kwietnia 2015, 11:44 O otrzymanie dobrej pracy po szkole dla Piotra.

 • Małgorzata

  12 kwietnia 2015, 12:41 Świety Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennicwo i pomoc aby moje prawe kolano zostało wyleczone bez zabiegu operacyjnego.Dziękuję.

 • Anna

  12 kwietnia 2015, 14:14 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  12 kwietnia 2015, 14:17 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze W intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  12 kwietnia 2015, 14:18 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem,Jezu Ufam Tobie.

 • P

  12 kwietnia 2015, 15:06 Panie Jezu przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Jana Pawła II dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę o Twoje błogosławieństwo dla nas wszystkich. Jezu Maryjo kocham Was, ratujcie dusze

 • Ewelina

  12 kwietnia 2015, 15:20 Kochany Janie Pawle zawierzam Ci moja sprawe, o ktorej pisalam do ks Romana.

  Dziekuje za wszystkie laski juz otrzymane.
  Amen

 • Ata

  12 kwietnia 2015, 16:08 Ukochany Święty Janie Pawle II, proszę Cię , wypros u Boga nawrocenie mego męża i dzieci. Proszę Cie rowniez o odrodzenie miłości w Duchu Bożym w naszym malzenstwie. Dziękuję Ci za to, że wspierasz nas swoimi modlitwami.

 • PK

  12 kwietnia 2015, 16:24 Kochany Jezu w tej Mszy Świętej proszę o łaski szczególnie wiary i miłości do Ciebie dla pewnej osoby PP
  Św. Janie Pawle II nasz Patronie - módl się za nami

 • siostra

  12 kwietnia 2015, 16:25 O Bożą pomoc i opiekę,szczególnie o łaskę aby moja współsiostra Kinga nie pozbawiała mnie swojego wsparcia,miłości siostrzanej,abym nie była jej obojętna,by nie zostawiała mnie samej szczególnie w tym czasie kiedy tak bardzo czuję się sama,kiedy mam wrażenie że wszystko mi się w zakonnym życiu sypie i potrzebuję jej obecności i zrozumienia, i siostrzanego ciepła.

 • ewag

  12 kwietnia 2015, 16:38 proszę o dar mądrości i rozumu dla mojego syna

 • Joanna

  12 kwietnia 2015, 17:56 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o szybki powrót do zdrowia małego Roszka synka Karoliny

 • czlowiek

  12 kwietnia 2015, 18:01 Ojcze Święty prosze Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o zdrowie dla mnie zeby lekarze mi pomogli zeby ich oswiecilo i mnie nie lekcewarzyli.
  Dziękuję za wspaniałą rodzine która mnie wspiera kochanego męża i synka. Panie Boże błagam.

 • Smutek

  12 kwietnia 2015, 18:08 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca uproś łaskę u Pana Boga aby między mną a Radkiem wszystko się ułożyło, proszę o jeszcze jedną szansę.

 • Piotruś

  12 kwietnia 2015, 19:55 Kochany Ojcze Święty dziękuje Ci za mojego synka, za to że jest zdrowy ze się normalnie rozwija. Dziękuje za wszystko.

 • Ela

  12 kwietnia 2015, 20:19 Św Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo do Pana Boga o błogosławieństwo dla Syna Adama, o szczęśliwą podróż, dobrą pracę, dobrych pracodawców i współpracowników, aby na swojej drodze spotykał miłych i dobrych ludzi.
  Proszę o błogosławieństwo dla Adama.

 • Córka

  12 kwietnia 2015, 20:40 Św Janie Pawle proszę wstaw się u Boga w intencji mojej mamy, proszę o zdrowie dla niej.

 • Agata

  12 kwietnia 2015, 20:44 Milosierny Jezu, przez wstawiennictwo sw. Jana Pawla prosze sie goraco o pomoc i wsparcie podczas jutrzejszego badania.

 • Natalia

  12 kwietnia 2015, 21:08 Ojcze Święty, bardzo Cię proszę o dar miłości w moim życiu. Pragnę kochać i być kochana, mieć dobrego męża, dzieci, w przyszłości założyć rodzinę. Obdarz mnie mądrym, wartościowym, porządnym człowiekiem, który mnie pokocha i z którym będę szczęśliwa. Nie chcę dłużej samotności.

 • Anna

  12 kwietnia 2015, 21:16 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa - ześlij na mnie miłość niech Chrystus zmartwychwstanie w sercu mojego męża który zostawił rodzinę dla własnego wolnego życia. Czuję się taka samotna i opuszczona proszę daj mi nadzieję na lepsze jutro.

 • ankaa

  12 kwietnia 2015, 21:23 Janie Pawle II.Proszę Cię,jeżeli możesz zmień mojego męża w wyrozumiałego i łagodnego człowieka,żeby żyło nam się normalnie,daj mi siłę i wytrwałość,żeby przetrwać.Błagam pomóż.

 • Maria

  12 kwietnia 2015, 23:23 Ojcze Ukochany za Twoim stawiennictwem błagalnie Cię proszę pomóż mojej mamie wyzdrowieć .Tak bardzo boję się o nią i o jej życie . Niech Bóg wysłucha moich błagalnych próśb i pozostawi mi mamę bo tylko ona mi pozostała po stracie babci ,taty, wujka i wielu bliskich .Ojcze za Twoim stawiennictwem błagam pomóż jej i nam .Ojcze ratuj ją bo prosi Cię dziecko swojej ukochanej mamy która o wszystkich się zamartwiała a za wszystkich teraz cierpi . Błagam.

 • ja

  13 kwietnia 2015, 02:08 Ojcze Święty proszę o to abym abym kochała i była kochaną.

 • Anna

  13 kwietnia 2015, 06:53 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • Eva

  13 kwietnia 2015, 06:54 Najdrozszy Ojcze Janie Pawle II bardzo dziekuje za pomoc, jakiej za Twoim wstawiennictem otrzymalam. Prosze Cie opiekuj sie nadal moimi dziecmi, aby pokonczyli studia. Pomöz mojemu Synowi pozaliczac egzaminy i osiagnac wymarzony rezultat. Kieruj moimi dziecmi by z wzmocnionym przekonaniem dostrzegli znaczenie wiary w Pana Boga. Daj im wierzacych przyjaciol. Prosze badz z nami zawsze i wszedzie. Ufam w Ciebie - prosze idz zemna 17.04. do urzedu, wtedy wiem, ze wszystko bedzie dobrze. Bög Zaplac!

 • siostra

  13 kwietnia 2015, 06:55 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza.Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  13 kwietnia 2015, 06:56 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Uschi

  13 kwietnia 2015, 07:26 Ojcze Święty, prosze o udana operacje dla mojej siostry Lucyny jak rownież dla naszego Taty. Ojcze Święty prosze dla nich o powrót do zdrowia. Prosze o łaskę uzdrowienia dla siostry o Taty w imię Pana Jezusa Chrystusa.

 • jasia

  13 kwietnia 2015, 08:20 Kochany Ojcze Swiety,dziekuje za miłość i laske jaką mi okazujesz i mojej rodzinie kazdego dnia.Bądz przy nas , nie opuszczaj nas .proszę o pomoc w naszych problemach , aby wszystko sie pomyslnie zakonczyło i abysmy mieli szanse podniesc sie z tego dołka.Prosze o modlitwe i opiekę nad moją rodziną .Ojcze zaufaj mi, błagam.Jasia

 • Teresa z Krk

  13 kwietnia 2015, 08:35 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile spraw aby w rodzinie byl spokoj spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby mnie wspieral,spraw aby wyniki okazaly sie dobre spraw abym byla zdrowa, ufam, dziekuje

 • Michał

  13 kwietnia 2015, 08:36 Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia duszy mojej żony Agnieszki spod wpływu wszelakich złych mocy, przyszywanych przyjaciół, pewnego mężczyzny i jej nawrócenia, przebaczenia, opamiętania oraz pojednania. A jeżeli jest to zgodne w wolą Pana, również o odrodzenie i uratowanie naszego małżeństwa i powrót do siebie.

 • Maria

  13 kwietnia 2015, 09:50 Święty Janie Pawle II proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę dla mojej rodziny, żeby dzieci pomyślnie pokończyli studia i osiągnęli wymarzony rezultat, proszę o
  łaskę zdrowia, nauki i lepszej pracy dla mojego męża, dla mnie i moich dzieci a także o zdrowie dla mojej mamy.

 • kinga

  13 kwietnia 2015, 09:57 Proszę o błogosławieństwo i opiekę dla mnie, o zdrowie i dary Ducha Świętego, proszę o pomyślne załatwienie wiadomej sprawy.
  Prosze o wyproszenie łask dla mojego narzeczonego o pomyślne ukończenie w tym roku studiów i znalezienie dobrej pracy.

 • asia

  13 kwietnia 2015, 10:05 Św. Janie Pawle II błagam o wyproszenie łaski uzdrowienia mnie i Asi z wszystich chorób, które dokuczają w ostatnim czasie oraz pozbycia się szkodliwych bakterii wraz z przyczynami i skutkami. Jezu ufam Tobie!

 • Aneta

  13 kwietnia 2015, 11:09 Proszę o pokój w sercu i pokoje dla mojego męża oraz światło Ducha Świętego dla córek

 • aga555

  13 kwietnia 2015, 13:19 Święty Janie Pawle drugi proszę cię o łaskę uzdrowienia mnie Agnieszki z nowotworowej choroby abym mogła sie cieszyć dalszym życiem z moją rodziną i Ojcze świety miej moją rodzinę w swojej opiece kocham cię.

 • renata

  13 kwietnia 2015, 13:46 Ojcze Święty, błagam Cię, moje życie runęło, Karolina zostawiła Kamila, jest tragedia. Proszę wesprzyj Ojcze ten związek, pomóż go uratować, Ojcze błagam Cię, wstaw się za Karoliną i Kamilem do Pana Boga, ażeby oni wrócili do siebie. Nie wyobrażam sobie ich osobno. Proszę Ojcze pomóż im wrócić do siebie. Zrozpaczona mama Karoliny

 • g_jurej

  13 kwietnia 2015, 14:21 Św.Janie Pawle proszę o wsparcie mojej trudnej sytuacji małżeńskiej. Błagam o opamiętanie dla męża, proszę o mądry wymiar sprawiedliwości obronę małżeństwa Grażyny i Zbigniewa. Jezu ufam Tobie

 • Piotruś

  13 kwietnia 2015, 15:24 Kochany Ojcze Święty proszę mniej w opiece moją siostrę, pomóż jej zapomnieć o przeszłości, błogosław na każdy dzień.

 • mira

  13 kwietnia 2015, 16:00 Ojcze pobłogosław Martynce bardzo proszę.

 • matka

  13 kwietnia 2015, 16:39 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Mama Danuta

  13 kwietnia 2015, 16:44 Święty Janie Pawle II, proszę Cię o łaskę zdrowia na ciele i duszy dla mojej córki Katarzyny.

 • Edyta

  13 kwietnia 2015, 17:25 Bardzo proszę o modlitwę za mojego ciężko chorego braciszka Konradka który walczy z białaczką i czeka go najtrudniejszy etap w leczeniu ,żeby się nie poddawał i miał siły walczyć.
  Proszę również o modlitwę za moją Babcię Jadzię która choruję na marskość wątroby, aby wierzyła że może jeszcze wyzdrowieć i aby Bóg dał jej siły do życia ,również w modlitwach proszę polecić moją siostrę Monikę aby pokonała wszystkie swoje problemy , znowu zaczęła szukać oparcia w Bogu i Rodzinie i miała cierpliwość i siłę walczyć z chorobą.

  Dziękuję bardzo za modlitwę

 • dziadkowie

  13 kwietnia 2015, 18:03 Umiłowany Ojcze w Twe Święte Dłonie oddajemy naszą nienarodzoną wnuczkę i błagamy o pomyślne wyniki badań – dziadkowie

 • Jakub g

  13 kwietnia 2015, 19:16 Błagam o modlitwę bym zaprzestał masturbacja i pornografii !!!

 • Kasia

  13 kwietnia 2015, 19:43 Święty Janie Pawle II, proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o uwolnienie z nadużywania alkoholu mojego męża, o dar wiary i powrót do Kościoła siostry i brata, o pomyślne zdanie matury przez córkę i dostanie się na studia. Jezu ufam Tobie.

 • Ania

  13 kwietnia 2015, 19:46 Swiety Ojcze prosze Cie o moje uzdrowienie ukladu pokamowego,a juz wszczegolnosci aby moja trzustka byla jak najbardziej zdrowa.Prosze o przywrocenie mi zdrowia

 • anna

  13 kwietnia 2015, 19:55 proszę o uzdrowienie syna Jana

 • Maria

  13 kwietnia 2015, 21:17 Ojcze Święty błagam Cię o pomoc dla mojej chorej mamy zrób coś ojcze aby jej pomóc i uwolnij ją od tej choroby .Wyproś dla niej łaskę u naszego Pana oby mi ją pozostawił i uzdrowił .Błagam pomóż jej i nam,tak strasznie się o nią ,martwię aby jej nie stracić .W Tobie pokładam nadzieję Ojcze i proszę dla mamy o ratunek.

 • Anna

  13 kwietnia 2015, 21:35 Święty Janie Pawle II pod Twoją opiekę oddaję siebie i moich bliskich. Tak bardzo brakuje mi sił i sensu życia. Proszę wesprzyj mnie daj mi siłę nadzieję i miłość. W Tobie nadzieja na lepsze jutro. Jezu miłosierny pomóż mi.

 • Edyta

  13 kwietnia 2015, 21:40 Proszę z całego serca o modlitwę o uzdowienie Marii z choroby nowotworowej, o dobre wyniki badań w najbliższych dniach, by Dobry Bóg dał jej długie i szczęśliwe życie.

 • Jola

  13 kwietnia 2015, 22:50 Święty Janie Pawle zawierzam Tobie moją rodzinę proszę o większą wiarę dla syna Łukasza spraw aby znalazł dobrą żonę, powierzam tobie mojego męża i dzieci. Proszę o nawrócenie dla brata Tomasza o odwagę pojednania się z Bogem, zdrowie dla mamy , teściowej i cioci Wandzi, szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki, proszę o opiekę dla brata i jego rodziny. proszę również o pogłębienie mojej wiary i abym mogła jeszcze bardziej odczytywac znaki od Pana

 • Rafał

  13 kwietnia 2015, 23:20 Proszę Cię Panie Boże, za Twoim wstawiennictwem św. Janie Pawle II o zabranie lęku i strachu z serca mojej dziewczyny Gosi, dziękuje że wysłuchałeś mojej prośby.

 • Artur

  14 kwietnia 2015, 05:12 Panie proszę ulecz mego syna i pozwól mu zdobyć wykształcenie i przyjaciół a nam razem z nim cieszyć się radością życia i obcowania z Bogiem.
  Panie błagam pozwól nam spełnić nasze marzenia i radować się wspólnym, rodzinnym szczęściem ku chwale Twojej.

 • strażak

  14 kwietnia 2015, 05:32 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • eva

  14 kwietnia 2015, 06:39 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo Ciebie prosze wstaw sie za nami do Pana Boga i wypros potrzebne laski. Polecam Tobie nas wszystkich - prosze opiekuj sie nami i prowadz nas. Bög Zaplac!

 • E

  14 kwietnia 2015, 07:50 Janie Pawle nasz kochany ktory przemieniles moje zycie i Tobie zawdzieczam tak wiele. Wstawiaj sie za mna we wszystich moich sprawach . Umacniaj mnie i prowadz abym nigdy nie zbladzila. Zawierzam Ci moje mysli. Amen

 • Artur

  14 kwietnia 2015, 10:51 Panie, który za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II i Jego Sługi śp. ks. prałata Jana Czyrka byłeś razem ze mną i wspólnie przez kilkadziesiąt lat organizowaliśmy uroczystości ku Chwale Twojej - proszę pomóż mi rozwiązać życiowe problemy związane z przyszłością mych dzieci - błagam spełnij me marzenia - Artur

 • Renka

  14 kwietnia 2015, 12:38 Kochany Ojcze Święty proszę o dobry wynik mojej kochanej Cioci Kasi

 • Piotrek

  14 kwietnia 2015, 13:41 Panie Boże za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II proszę i błagam o łaskę znalezienie bardzo dobrej pracy, o wskazanie kierunku w jakim mam podążać ponieważ zaczynam upadać i wątpić w swoje marne życie, bo w tym momencie nie widzę sensu życia...Również chciałem przeprosić za swoje wszystkie złe uczynki, decyzje i postępowania. Wybacz.

 • prosze

  14 kwietnia 2015, 13:57 prosze o uwolnienie i ochrone od wrednych sasiadow,dokuczaja, przesladuja, a,k,j,a nie maja wstydu i sumienia, lubia krzywdzic niewinnych, dumni z tego i nie boja sie nikogo. W imie Jesusa boze swiety
  pokonaj to chamstwo. Amen.

 • matka

  14 kwietnia 2015, 15:59 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Z.P

  14 kwietnia 2015, 16:59 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,proszę spraw aby córka i syn się opamiętały bo zbłądziły z drogi wiary,proszę o cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla syna bo żyje w grzechu cudzołóstwa,mądrość dla męża aby mnie szanował i dar głębokiej wiary dla niego,spraw Ojcze aby wirus HCV nigdy do mnie nie powrócił.Panie ufam Tobie.

 • Edzia

  14 kwietnia 2015, 18:25 Prosze o modlitwe o zdrowie dla Edyty

 • dziadkowie

  14 kwietnia 2015, 19:26 Święty Janie Pawle II, dziękujemy Ci za to, że wysłuchałeś naszych próśb, Twe Święte Dłonie dotknęły naszej nienarodzonej wnuczki. Dziękujemy za dobre wyniki badań.

 • MB

  14 kwietnia 2015, 20:12 Ojcze Święty spraw aby Marek wyzdrowiał i wyszedł ze szpitala wyzwól go z nałogu oraz spraw aby kochał Boga oraz mnie

 • Maria

  14 kwietnia 2015, 20:28 Ojcze Umiłowany uproś łaskę dla mojej chorej mamy oby choroba odeszła w zapomnienie a radość życia powróciła każdego dnia .Błagam Cię Ojcze Święty o ratunek dla mojej ukochanej mamy .Wysłuchaj moich błagalnych próśb .Pomóż jej i nam .

 • mb

  14 kwietnia 2015, 20:38 Boże spraw aby Marek powrócił do zdrowia wyszedł ze szpitala cieszył się życiem i kochał oraz szanował mnie

 • Dania

  14 kwietnia 2015, 20:45 Proszę o nawrócenie dla syna Kamila i męża Adama oraz o uzdrowienie dla mamy z choroby psychicznej.

 • Angel100

  14 kwietnia 2015, 21:08 Ojcze Święty proszę o łaskę uporządkowania życia osobistego i zawodowego. Proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w rodzinie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • kasia

  14 kwietnia 2015, 21:27 Św. Janie Pawle II proszę dotknij swą łaską nienarodzonego Emilka, spraw, aby urodził się zdrowy a jutrzejsze wyniki badań były dobre. Prosi Kasia

 • Anna

  14 kwietnia 2015, 21:52 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa - pomóż mi odszukać odpowiedniej drogi w życiu.Moja rodzina się rozpadła a ja nie potrafię żyć. Proszę wskaż mi drogę w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Aldona

  14 kwietnia 2015, 21:53 Kochany Ojcze Święty,gorąco proszę o uzdrowienie i łaski dla moich Rodziców,Bronisławy i Ryszarda oraz Katarzyny i Zofii,Włodzimierza oraz o zdrowie dla mnie.

 • Józef

  14 kwietnia 2015, 22:40 J.P.II proszę wstaw się za mną i moją rodziną do Pana aby obdarzył nas zdrowiem i łaską w życiu codziennym,oraz w oderwaniu się od grzechów które nas gnębią.

 • Przemek

  14 kwietnia 2015, 23:21 Proszę o nawrócenie i dar wiary dla Marty - nawet jeżeli już nigdy miałbym jej nie spotkać. Ew. proszę o wskazówkę co zrobić i jak się modlić by się nawróciła i nie stała się zwykłą celebrytką... Jest warta dużo więcej.

 • zona, matka

  14 kwietnia 2015, 23:26 panie Boże proszę o pomoc, żeby mój mąż się nawrócił i żeby teściowie nie zyczyli nam źle, żeby nasza rozina była wolna od nienawiści

 • Emilia

  14 kwietnia 2015, 23:35 Ojcze Świety proszę Cie w intencji Pawła o to, by Bóg dotknął Jego serca , uzdrowił je oraz przemienił i doprowadził do życia w obfitości

 • eva

  15 kwietnia 2015, 07:14 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II takze i dzisiaj przychodze do Ciebie z prosba o Twoje wstawiennictwo do Pana Boga. Oiekuj sie moimi dziecmi i mna. Dopomöz mojemu Synowi na studiach i poszukaniu innej pracy. Prosze kieruj mlodziez na droge wierna Panu Bogu - aby dostrzegali wartosc wiary. Ojcze prosze Cie odnosnie terminu w urzedzie 17.04. jesli musze tam isc - to prosze Cie, abys mi towarzyszyl, wtedy wiem, ze wszystko sie uda. Jestem niespokojna na mysl, ze musze tam isc. Chron mnie przed nieuczciwymi kupcami, abym nie miala strat finansowych. Pomöz mi sprzedac möj towar ku zadowoleniu wszystkim. Dopomöz mi Ojcze dostrzec mozliwosci w znalezieniu mieszkania i je wykorzystac. Czesto jest tak, ze Pan Bög nam wiele daje i my tego nie zauwazamy. Czlowiek jest zasmucony niepowodzenie i nie widzi jaki otrzymuje mozliwosci ma od Pana Boga Ja bym tak bardzo chciala to dotrzec i madrze skorzystac z tej szansy, wiedzac, ze Pan Bög mi w tym pomoze.Ufam Ci Ojcze i polecam Tobie nas. Bög Zaplac!

 • Artur

  15 kwietnia 2015, 07:20 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze i miałbym szansę bardziej pomóc choremu Piotrusiowi. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - błagam Cię pomóż nam i daj wiarę w lepsze jutro.

 • Weronika

  15 kwietnia 2015, 07:26 Ukochany Święty Janie Pawle II błagam wspieraj mnie,Iwonę,Mirka,Ilonę w naszej pracy aptecznej,aby jeszcze lepiej działała.Aby nie stracić miejsca pracy.Jezu Ufam Tobie

 • Maria

  15 kwietnia 2015, 07:50 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o łaskę odmiany losu syna Marcina.

 • Karolina .J

  15 kwietnia 2015, 09:16 Boże Ojcze Wszechmogący proszę o nawrócenie mojego męża i mojej rodziny i o światło bym wiedziała jak mam postępować nie raniąc przy tym najbliższych .Amen

 • bozenateresa

  15 kwietnia 2015, 11:17 Proszę o modlitwę o zdrowie Wojtka

 • Joanna

  15 kwietnia 2015, 11:45 Błagam o pomoc o wstawiennictwo Św Janie Pawle. Proszę o zdrowie dla moich synów i wysoką odporność. Już brakuje mi sił.

 • Anna

  15 kwietnia 2015, 12:04 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  15 kwietnia 2015, 12:06 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolmienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  15 kwietnia 2015, 12:06 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • teresa z krk

  15 kwietnia 2015, 12:10 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, daj radosc, daj zdrowie nadzieje przymnoz ufam, pomoz,dziekuje

 • Wiesław

  15 kwietnia 2015, 12:23 Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga za moją ukochaną córeczką Anią, aby Bóg wyrwał ją z choroby.

 • kasia

  15 kwietnia 2015, 12:35 Ojcze Swięty,tylko Ty wiesz co przeżywam w sercu,ogromny lęk i niemoc.Błagam dopomóż mi dotrwać do końca ,wspomagać mojego syna w nauce.Brakuje mi sił .Błagam Cię ,aby Łukasz zdał mature.

 • ja

  15 kwietnia 2015, 15:09 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu i mądrości. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Oddal od niego kolegę Piotra. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • wiesia

  15 kwietnia 2015, 15:40 Proszę o łaskę zdrowia i dobre wyniki badań.Boże zlituj się nade mną

 • matka

  15 kwietnia 2015, 16:04 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ewa

  15 kwietnia 2015, 19:52 Błagam o modlitwę za mojego syna Jakuba który właśnie stacza się na samo dno i bez pomocy modlących się za niego i jego życie bez Bożej pomocy ...boję się nawet myśleć co się może stać.

 • DOROTA

  15 kwietnia 2015, 19:59 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko.

 • kasia

  15 kwietnia 2015, 21:22 Proszę o wstawiennictwo ma by dobry Bóg zlitowal się nade mną i moim mężem - aby mąż znalazł prace zarobkową, szuka pracy już 2 lata, ma 56 lat i nie chcą go zatrudniać bo za stary, a do emerytury daleko, dzięki za modlitw3

 • Piotruś

  15 kwietnia 2015, 22:02 Ojcze Świety proszę mniej w opiece moja siostrę pomóż jej, blogoslaw na kazdy dzień. Spraw by się nawrucila by zaczela inaczej myśleć. Daj jej sile i zdrowie aby przez to wszystko przeszla. Dziękuje za wszystko.

 • polinka

  15 kwietnia 2015, 22:51 W intencji bliskiej osoby, o uzdrowienie przyjaźni, uwolnienie od złego wpływu ludzi, Bożą Opiekę i potrzebne łaski

 • Maria

  15 kwietnia 2015, 23:57 Ojcze Święty błagam Cię zmiłuj się nad moją ukochaną mamusią i ocal ją od tech choroby z którą walczy .Pomóż jej wyzdrowieć i być przy nas .Już tyle złego nas spotkało,tyle smutku ,cierpienia i problemów.Błagam Cię o pomoc i wyproś łaski dla mojej cierpiącej i schorowanej mamy .Tak bardzo wierzę że ją ocalisz.Ojcze pęka mi serce z bólu proszę przynieś nam nadzieję i ocalenie jej.

 • Lech Andrzej

  16 kwietnia 2015, 01:55 Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu co mojej żonie i mnie, dwojgu schorowanym emerytom pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w miarę spokojne życie bez kłopotów finansowych. Bóg zapłać.

 • Jakub

  16 kwietnia 2015, 05:46 Święty Ojcze Janie Pawle II proszę Cie o wstawiennictwo i pomoc w walce z samym sobą pomoż mi odnaleźć spokój wewnętrzny i dodaj mi siły .

 • Anna

  16 kwietnia 2015, 06:49 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  16 kwietnia 2015, 06:51 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny, aby uniknela dializ.Prosze cie o laske uwolnienia z nalogu alkoholowego dla Tadeusza,Piotra.

 • Anna

  16 kwietnia 2015, 06:52 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • eva

  16 kwietnia 2015, 07:47 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze opiekuj sie nami i wspomagaj nas. Serdecznie Ci dziekuje za wszystke dobro ktöre za Twoja przyczyna na nas splynelo. pomöz mojemu synowi na studiach i w pracy. Nich moje dzieci pamietaja o Panz Bogu. badz zemna jutro, bardz Cie prosze. Ja ufam Tobie bezgranicznie i polegam na Tobie Ojcze. Bög Zaplac!

 • Teresa z Krk

  16 kwietnia 2015, 08:54 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby moje wyniki byly dobre spraw abym byla zdrowa, prosze abym byla silna prosze przymnóz mi wiary,spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka,[prosze spraw aby maz mnie szanowal, aby rodzina meza mnie szanowala prosze pomoz jestem juz taka bezsila ukochany Ojczulku przez Twoje wstawiennictwo wszystko jest mozliwe, daj sile, ufam

 • E

  16 kwietnia 2015, 09:02 Kochany Janie Pawle, zawierzam ci ten dzien jak i kazdy inny. Umocnij mnie, zeslij dore mysli, otowrz umysl na nowe pomysly. Amen

 • Małgo

  16 kwietnia 2015, 12:18 Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • małgo

  16 kwietnia 2015, 12:19 Kochany Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę i wstawiennictwo w moich prośbach przed Panem Bogiem i Matka Bożą aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Kochany Ojcze błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Uproś u Ducha Świętego dla mnie Dar Mądrości Dar czystego Rozumu, Dar inspiracji, Dar ozywienia tworczego oraz Dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

 • Małgo

  16 kwietnia 2015, 12:20 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny: "Boże mój Boże i Ojcze dopomóż

 • maka

  16 kwietnia 2015, 12:49 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, moich relacji z mężem Andrzejem. Proszę Cię o łaskę tęsknoty mojego męża za mną, Kasią i Krzysiem, a przede wszystkim o łaskę tęsknoty za Jezusem.

 • Z.P

  16 kwietnia 2015, 15:35 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,u Pana i Najświętszej Panienki,proszę wstaw się za moimi intencjami które składam codziennie u Świętej Rity i na Franciszkańskiej.Jezu ufam Tobie.

 • matka

  16 kwietnia 2015, 17:16 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Angel100

  16 kwietnia 2015, 17:19 Ojcze Święty proszę o łaskę pracy na cały etat. Proszę o poprawę sytuacji materialnej, o Wiarę, Nadzieję i Miłość w rodzinie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  16 kwietnia 2015, 17:21 Ojcze Święty proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mojej córeczki. Proszę o jej nawrócenie i powrót do modlitwy. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • justyna

  16 kwietnia 2015, 18:16 proszę o błogosławieństwo w zdaniu egzaminu maturalnego i dostaniu się na studia.

 • pamela

  16 kwietnia 2015, 19:07 JPII wstaw się za Markiem i wyproś uzdrowienie ciała i duszy z nieuleczalnych chorób i nałogów,spraw,aby wszystkie jego sprawy zakończyły się pozytywnie.

 • Mariola

  16 kwietnia 2015, 19:50 Ojcze Swiety, Janie Pawle II prosze otworz serce mojego meza na milosc Chrystusa, ktory nas polaczyl w malzenstwie. Prosze o przebaczenie, milosc i łaske macierzynstwa.

 • mabika

  16 kwietnia 2015, 19:52 Sw.Janie Pawle II blagam Cie o wstawiennictwo uBoga za mojego syna,aby raczyl uzdrowic go z depresji I zeby rozmowa z pracodawca w piatek przyniosla dobre wiesci.Obdarz go na nowo laska wiary I blogoslaw jego rodzinie.Pomoz mi Janie Pawle II bo nie mam juz sil z tym walczyc.

 • Zygmunt

  16 kwietnia 2015, 21:04 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej żony Bogumiły z ciężkiej choroby. Dziękujemy Bogu za otrzymane już łaski.

 • kasia

  16 kwietnia 2015, 21:26 Św. Janie Pawle II wyproś nam u Pana łaskę rodzicielstwa. Ty wiesz jak bardzo pragniemy dziecka. Kasia i Mariusz. dziękujemy za Twoją opiekę w trudach codziennego życia

 • Ela

  16 kwietnia 2015, 22:21 Św Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo do Pana Boga o błogosławieństwo dla mojego syna Bartka aby potrafił żyć zgodnie z wolą Boża,aby przebaczył mojemu bratu,

 • kkkkkkk

  16 kwietnia 2015, 23:16 Swięty Janie Pawle dziękuje za zdanie prawa jazdy, proszęo powrót ukochanej osoby i zdrowie dla całej rodziny.

 • Artur

  17 kwietnia 2015, 05:43 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za Twe łaski dla nas wszystkich i błagam o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu obecnych kłopotów życiowych mojej rodziny, Proszę pomóż nam w poprawie zdrowia, nauce, pracy, daj radość życia i mądrego wychowania dzieci oraz o dar podejmowania roztropnych decyzji życiowych. Panie proszę odwróć od nas to widmo życiowych niepowodzeń i pomóż w wiadomych sprawach - proszę Cię o to i błagam dla dobra rodziny. Wspomóż nas Panie w tych sprawach - amen.

 • strażak

  17 kwietnia 2015, 05:44 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • Anna

  17 kwietnia 2015, 06:49 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego sya Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  17 kwietnia 2015, 06:52 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze cie takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  17 kwietnia 2015, 06:53 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • ewelina

  17 kwietnia 2015, 07:00 Kochany Janie Pawle dziekuje za wszystko , ze Antos jest z nami i jest zdrowy, ze maz ma prace. Zawierzam Ci mame w dniu dzisiejszym oraz abym ja miala sile i dobre mysli.
  Amen

 • madamek

  17 kwietnia 2015, 08:22 Ojcze Święty proszę o uzdrowienie z pętów zła moją kuzynkę, aby zaznała miłości Bożej bo bardzo pogubiła się w drodze do Ciebie.
  Jezu ufam Tobie

 • teresa z krk

  17 kwietnia 2015, 09:34 SwiyJaie PawleIl prosze daj sie, zdrowie szczeslwa podroz, blogoslaw mi i mojej rodzinie, spraw aby az mnie szanowal, spraw aby tesciwie mni szanwali sraw aby nasz relacje byly poprawne,ufam.dziekuje

 • Agnieszka

  17 kwietnia 2015, 10:22 Św. Janie Pawle II proszę Cię wyproś mi łaskę przemiany, uzdrowienia mojego małżeństwa i przemiany naszych serc.

 • Piotrus

  17 kwietnia 2015, 10:52 Kochany Ojcze Święty dziękuję za wszystko.

 • asia

  17 kwietnia 2015, 12:43 Kochany Ojczę Swiety,dziekuje za wszystkie łąski jakie otrzymałam .Prosze Cie Ojcze abys czuwał nad moja rodziną i pomogł nam w kłopatach ktore mamy od dłuzszego czasu i ktore zapętlaja sie.Nie opuszczaj nas teraz Ojcze. Okaz Ojcze nam swoje miłosierdzie ,daj prosze nam szanse to wszystko spłacic i zacząc od nowa.Jezu Ufam Tobie.asia

 • Bea

  17 kwietnia 2015, 13:30 Święty Janie Pawle II proszę zanieś moje błaganie do Boga, aby w sercu mojego męża odrodziła się ta miłość, którą Bóg połączył nas 12 lat temu na ślubnym kobiercu. Proszę aby Bóg dotknął serca mojego męża i je rozpalił Bożą miłością do mnie i dzieci

 • MiM

  17 kwietnia 2015, 14:05 Święty Janie Pawle II prosimy o dar potomstwa na które czekamy już tyle lat. Spraw, żeby w tym cyklu się udało i żeby pod moim sercem zamieszkało nowe życie.

 • żona

  17 kwietnia 2015, 14:57 Proszę o modlitwę za mojego męża o uwolnienie go z nałogu alkoholizmu. jest coraz gorzej, błagam ...

 • Radek

  17 kwietnia 2015, 16:32 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo by Bóg pobłogosławił nasz związek i by mógł zostać on połączony świętym węzłem małżeńskim, byśmy mogli być razem i razem wytrwać w wierze oraz wzajemnej miłości do końca naszych dni.

 • matka

  17 kwietnia 2015, 18:48 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • dawid

  17 kwietnia 2015, 19:54 Błagam o łaske dobrej drogi życiowej,o opieke i normalne życie dla całej rodziny.Jezu Ufam Tobie.

 • Paulina

  17 kwietnia 2015, 20:00 Św. Janie Pawle II bardzo proszę dopomóż mi w rozwiązaniu mego problemu. W Tobie cała nadzieja. Szczęść Boże.

 • Paulina

  17 kwietnia 2015, 20:14 Bardzo proszę o modlitwę za moją koleżankę Agnieszkę, która jest w 23 tygodniu ciąży. Od samego jej początku boryka się z problemami, ale jak dotąd jej Córeczka była bardzo silna i się nie poddawała. Tydzień temu jednak Agnieszce zaczęły odchodzić wody płodowe, dzielnie walczy wraz z lekarzami, ale obecnie nie ma ich w ogóle. Dziecinka waży niewiele ponad 500g, jest na granicy przeżywalności, nie ma m.in. wykształconych odpowiednio płucek. Powinna jak najdłużej zostać w łonie mamy, ale bez wód płodowych nie ma szans, aby się prawidłowo rozwinąć. Poród jak i śmierć Maleństwa może nastąpić w każdej chwili :-( Sytuacja z dnia na dzień jest coraz gorsza. Lekarze zdają się być bezsilni. Modlę się za nią jak tylko mogę, modlą się za nią moi przyjaciele. Niestety Pan Bóg na razie pozostaje niewzruszony :-(

  Sama jestem w ciąży. Wierzę, że to wymodlony dar od Pana. Również od samego początku moja ciąża została zakwalifikowana jako zagrożona poronieniem. Jestem już po kilku pobytach w szpitalu, podczas których dwie dziewczyny ode mnie z sali straciły swoje Maleństwa pomimo modlitwy mojej i moich przyjaciół. Tak bardzo chciałabym, aby tym razem Pan okazał się łaskawy i uratował Córeczkę Agnieszki.

  Sytuacja wydaje się jednak z medycznego punktu widzenia beznadziejna, moje modlitwy jak dotąd nie przynoszą żadnego rezultatu. Już dwa Maleństwa, za które się modliłam nie przeżyły, tak bardzo pragnę, aby to Nowe Życie zostało przez Pana uratowane.

  Dlatego błagam was o modlitwę. Wierzę, że jeśli razem będziemy szturmować Niebo modlitwą Pan Bóg uczyni cud, o którym będę mogła zaświadczyć.

  Błagam o modlitwę w intencji Agnieszki i Córeczki w jej łonie i krótkie wspomnienie o mnie i moim Synku, który również jest dzielnym wojownikiem i się nie poddaje i dzielnie siedzi u mnie w brzuchu pomimo tego, że już kilka razy traciłam zupełnie nadzieję.

  Z Panem Bogiem,
  Paulina, lat 27, Łódź

 • Jola

  17 kwietnia 2015, 20:38 Św. Janie Pawle proszę o wstawiennictwo o nawrócenie mojego brata sprw aby miał w sobie tyle siły i pojednał się z bogiem, proszę o zdrowie dla mamy i szczęśliwy poród dla Agnieszki błogosław mojej rodzinie.

 • Ania

  17 kwietnia 2015, 20:45 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo o powrót do życia i zdrowia Kamila który uległ wypadkowi.
  A wszystkich ludzi wierzących o modlitwe za zdrowie Kamila

 • Anna

  17 kwietnia 2015, 22:02 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Chrystusa. Proszę o wskazanie daleszej drogi życia jest mi strasznie ciężko - nie wiem czy jest jeszcze nadzieja na uratowanie moje rodziny. Tak bardzo brakuje mi miłości ciepła zrozumienia i pomocy. Czuję się taka samotna - pomóż proszę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • lech

  18 kwietnia 2015, 05:28 Święty Janie Pawle ll Wstaw się u Boga za Moją Rodziną - której nie jestem w stanie utrzymać.

 • Artur

  18 kwietnia 2015, 05:40 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - Bóg zapłać Panie Nasz.

 • Krakus

  18 kwietnia 2015, 05:42 Panie, który za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II i Jego Sługi śp. ks. prałata Jana Czyrka byłeś razem ze mną i wspólnie przez kilkadziesiąt lat organizowaliśmy uroczystości ku Chwale Twojej - proszę pomóż mi rozwiązać życiowe problemy związane z przyszłością mych dzieci - błagam spełnij me marzenia.

 • matka

  18 kwietnia 2015, 07:43 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • eva

  18 kwietnia 2015, 08:09 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo dziekuje Ci za to, ze byles z nami w Urzedzie. Dziekuje za to, ze nie stracilam spokoju, na zlosliwa kobiete. Mam nadzieje, ze z Twoja pomoca poradze sobie z tymi skomplikowanymi problemami. Ja wiem, ze ta kobieta z zlym zamiaren polozyla mi kamienie na drodze. Prosze pomöz mi Ojcze sobie poradzic z tymi przeciwnosciami - wypros laski u Pana Boga, aby Pan pokazal mi inne mozliwosci. Choc mi jest trudno, ale staram sie nie martwic - jak sie jedne drzwi zamykaja - to Pan Bög otwiera inne. Prosze Ojcze mödl sie zamnie i pomöz mi zauwazyc i skorzystac z szansy jakie Pan Bög mi daje. Ja ufam, ze Pan Bög ma dla kazdego z nas swöj Plan i nikogo bez pomocy nie zostawi. Nie mam sily walczyc ze zlosliwymi urzednikami - Ojcze pomöz mi w tej bardzo dla mnie klopotliwej Sytuacji. prosze röwniez czuwaj Ojcze nad moimi dziecmi, prosze o powodzenie na studiach i co najwazniejsze zeby nie zapominali o Panu Bogu. Tak bardzo prosze dla syna o laske pozaliczania egzaminöw i znalezienia innej lepszej pracy. Ojcze ja ufam w Ciebie i polecam Ci nas - takich niepoprawnych, ale Cie bardzo kochajacych dzieci. Bög Zaplac za Twoja nieustanna pomoc - Bög Zaplac!

 • Anna

  18 kwietnia 2015, 11:31 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  18 kwietnia 2015, 11:32 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze cie takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  18 kwietnia 2015, 11:33 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • NBW

  18 kwietnia 2015, 12:10 Kochany Ojcze Święty daj zdrowie mojej Babci Helence, pozwól jej przejść pomyślnie operacje tarczycy i kolan, obdarz ją pozytywnymi, pełnymi miłości myślami bez wyzwisk i przekleństw. Oświeć mojego brata Marcina swoją miłością aby zauważył bez doświadczania krzywd, że rodzina jest w życiu najważniejsza. Dziękuję Ci za cało dobro i miłość. Boże błogosław mi i mojej rodzinie. Amen

 • konsekr

  18 kwietnia 2015, 12:33 Św. Janie Pawle II dziękuję Bogu za dar Twojego świętego życia proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o umocnienie dla mnie. Doświadczyłam wiele niezrozumienia moich władz co odbiło się bardzo niekorzystnie na moim zdrowiu. Mam bardzo silną nerwicę i bardzo przykre problemy gastryczne. Bardzo proszę o wstawiennictwo i wyproszenie mi potrzebnych łask.
  Ufna Maria

 • Ola

  18 kwietnia 2015, 14:18 Proszę o modlitwę o wyzdrowienie mojego wujka Wiktora, ktory jest w ciezkim stanie - sepsa.

 • teresa z krk

  18 kwietnia 2015, 15:01 Swiety Janie Pawle II prosze pomoz mi, blagamspraw abym nie byla taka slaba i nie miala poczucia wlasnej wartoci, prosze spraw aby maz mnoe docenial abym miala poprawne relacje z jego rodzina aby w mojej rodzinie byl spokoj, prosze pomoz mi spraw aby moje rodzenstwu, pomoz szwagrowi sie pozbierac, spraw abym byla zdrowa,spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka ufam, ufam

 • mirela

  18 kwietnia 2015, 15:54 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo do Ojca Niebieskiego i Najświętszej Maryi Panny z błaganiem o uzdrowienie Doroty, aby w zdrowiu mogła wychować swoje córeczki.

 • Wanda

  18 kwietnia 2015, 16:30 Ojcze Swiety bardzo cie prosze o pomoc modlitwa i wstawiennictwem za moja rodzina , pomoz nam odzyskac dach nad glowa.

 • Wojciech

  18 kwietnia 2015, 16:55 Proszę o uwolnienie od lęku,nerwicy,napięć,fobi społecznej

 • endriu

  18 kwietnia 2015, 18:28 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o wstawiennictwo u Matki Bozej,o laske wyzdrowienia dla mojej mamy Stanislawy,chorej na nowotwor.Wspieraj Ojcze ja w chorobie.Jezu ufam Tobie

 • DOROTA

  18 kwietnia 2015, 18:29 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko.

 • natka

  18 kwietnia 2015, 18:48 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana za moim tatą o odstąpienie ad nadużywania alkoholu.

 • Damian

  18 kwietnia 2015, 19:14 Damian proszę o modlitwę za mnie,Abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik masażysta w trybie codziennym bez
  żadnych problemów i bez rozmowy kwalifikacyjnej,Abym zaczął chodzić systematycznie do szkoły bez opuszczania dni bez powodu,Abym został uleczony,Abym został uwolniony,Abym został oczyszczony,Aby moje życie się odmieniło na lebrze,Abym się otworzył na boga,Abym za uwał w pełni Bogu,Abym wzrastał w wierzę,Abym wzrastał w nadziej,Abym wzrastał w miłości,Abym się nawrócił

  Bóg zapłać.

 • Tomek Legnica

  18 kwietnia 2015, 20:50 Janie Pawle II, proszę Ciebie o wstawiennictwo u Pana Boga w modlitwie odzyskanie sprawności wzroku. Proszę tym samym o wsparcie w uzdrowieniu z choroby, powodującej kłopoty ze zdrowiem, aby Pan Bóg pozwolił mi być zdrowym człowiekiem. Amen

 • Kasia

  18 kwietnia 2015, 21:58 Kochany Ojcze Święty ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moje prośby, opiekuj się moją ukochaną mamusią, aby jej dusza otrzymała przebaczenie, błogosławiony pokój i szczęście wieczne, aby swoje życie wieczne mogła spędzić ze swoimi rodzicami i bratem w gronie wybranych przez Boga.

 • Piotruś

  18 kwietnia 2015, 22:58 Ojcze Święty proszę Cię o spokojną noc. Dziękuję za wszystko.

 • Anna

  19 kwietnia 2015, 00:23 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę Jezusa miłosiernego o łaskę miłość i nadzieję o lepsze jutro. Natchnij mnie proszę miłością, zmartwychwstań w moim sercu i sercu mojego męża który zostawił mnie i nasze dzieci dla swojego szczęścia. Pomóż mi podjąć właściwe decyzje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • znajoma

  19 kwietnia 2015, 03:01 Ojcze Święty pomóż w odzyskaniu mieszkania zrozpaczonej kobiecie.

 • Artur

  19 kwietnia 2015, 06:32 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze i miałbym szansę bardziej pomóc choremu Piotrusiowi. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - błagam Cię pomóż nam i daj wiarę w lepsze jutro.

 • Dorota

  19 kwietnia 2015, 07:04 Ojcze swiety prosze o Twoje wstawiennictwo w intencji mojego nienarodzonego dziecka, aby Pan Bog mnie wysluchal i dal mi zdrowa coreczke.

 • matka

  19 kwietnia 2015, 08:38 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • kasia m.

  19 kwietnia 2015, 08:40 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej may. O dobry tydzień abym zalicyzła kolokwium z toksykolgii, gleboznastwa z laboratorium , biochemii 24.04 i msprawozdanie z bz biochemii. ABy poradizła sobie z ewszytskimi trudnościami, abym spotkała miłych i dobrych ludzi. Jesetem załmana. Bardzo mi na tym zależy.

 • eva

  19 kwietnia 2015, 10:20 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze Cie poblogostaw nas, nasze plany i nasze uczynki. Prosze Cie pomöz mi rozwiazac trudne dla mnie problemy. Tak bardzo licze na Twoje nieustanne wsparcie i modlitwe za nas. Serdeczne Bög Zaplac!

 • Kasia

  19 kwietnia 2015, 11:09 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo w mojej prośbie bardzo pragnę poznać dobrego chłopaka i zakochać się ze wzajemnością , bardzo pragnę zaznać szczerej i prawdziwej miłości
  Jezu Ufam Tobie

 • Marek

  19 kwietnia 2015, 11:15 Święty Janie Pawle II pomóż mi w wybrnięciu do końca z moich kłopotów

 • Anna

  19 kwietnia 2015, 11:50 Swiety Janie Pawle II prosze o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  19 kwietnia 2015, 11:54 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza, Krystyny aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza, Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  19 kwietnia 2015, 11:55 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • bciereszko

  19 kwietnia 2015, 12:02 Janie Pawle II prosimy Ciebie o to abyś wyzwolił z mocy szatana naszego syna Marka, który popadł w narkomanię i dilerstwo. Błagamy Ciebie, aby Marek powrócił na drogę wiary i do domu rodzinnego. Wiemy, że Ty jesteś w mocy to uczynić i wstawić się za naszym synem u Pana Boga. Prosimy Cię również o to aby nasza córka Magdalena zawarła sakramentalny związek małżeński i żyła w pokoju serca zgodnie z naszą wiarą. Kochany Nasz Papieżu prosimy Cię także o to abyś wprowadził pokój w nasze serca i o mądrość w dalszym naszym życiu, abyśmy postępowali zgodnie z wolą naszego Ojca w niebie. Prosimy Cię dodaj nam sił, ponieważ nie dajemy już z tym wszystkim rady. Ojcze Święty dziękujemy Ci za nasze dotychczasowe życie i wsparcie jakiego nam udzielasz, wiemy, że zawsze możemy zwracać się do Ciebie i Ty nas wysłuchasz i pocieszysz. Bożena i Bogdan

 • wiesia

  19 kwietnia 2015, 13:47 Janie Pawle II ratuj moje zdrowie błagam o dobre wyniki badań na tarczycę.

 • Dana

  19 kwietnia 2015, 15:07 Panie Boże proszę o pomoc zmiany mojego życia na lepsze i powrót Macieja do mnie .

 • Stasia

  19 kwietnia 2015, 17:14 Proszę o dobre zaliczenie egzaminow w Gimnazjum mojej wnuczki ,na pewno się dobrze uczyla a niech się nie denerwuje ...pomoz jej Janie Pawle II...Jezu ufam Tobie.

 • S K

  19 kwietnia 2015, 17:40 Proszę o modlitwę i zdrowie w rodzinie mojej corki,o lokum mieszkaniowe i splate pozyczki,oraz o jej corke .Zadbaj ...Pod Twoja Obrone..

 • Sanisław

  19 kwietnia 2015, 17:42 Sw. Janie Pawle Papierzu rodziny i ja ten mały człowiek proszę Cię wybłagaj u Jezusa Zmartwychwstałego tą rodzinę i dla mnie którą pragnę założyć z dziewczyną która bardzo kocham a Ona mnie zostawiła ,dopomóż wypełnić przysięgę którą złożyłem Jasnogórskiej Mateńce. Jezu Ufam Tobie.

 • Kasia

  19 kwietnia 2015, 17:44 Błagam Cie Boże o dobrego, kochającego mnie i szanującego męża i o to bym mogła z Nim stworzyc prawdziwą rodzinę. Prosze równiez o zdrowie i spokój dla moich rodziców, brata i sióstr.

 • Mariola

  19 kwietnia 2015, 18:33 Ojcze Swiety prosze aby moj maz otworzyl swoje serce na Boga i milosc. Aby uwierzyl w nasze malzenstwo.

 • Beata

  19 kwietnia 2015, 18:51 Janie Pawle II wstaw sie za mna o spotkanie partnera zyciowego i ulozenie dobrze z nim zycia.

 • dor25

  19 kwietnia 2015, 19:03 Święty Janie Pawle II prosze Cię o modlitwę w intencji całej mojej rodziny, a szczególnie za Małgosię, by dobrze zdała maturę i wybrała dalszą drogę życiową i za Agnieszkę by powróciła do Boga, zaznała pokoju ducha i wyprostowała swoje ścieżki.

 • Beata

  19 kwietnia 2015, 19:48 Św. Janie Pawle II proszę o pomyślną - 13 już - operację(najprawdopodobniej 23.04.br.) dla Mojego Męża Jacka (l. 33) oraz o cud uzdrowienia z tego bardzo rzadkiego nowotworu.Jest niesamowicie dobrym, pokornym człowiekiem, który cierpi z powodu błędu lekarskiego. Medycyna jest bezradna. Potrzebny jest cud.

 • DOROTA

  19 kwietnia 2015, 20:12 Najukochańszy Ojcze Święty z całego serca proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną, wiem,że czuwasz nad nami,proszę o modlitwę za nas,kochamy Cię Ojcze Święty,Bóg zapłac za wszystko.

 • Ewelina

  19 kwietnia 2015, 20:38 Już się poddaje...brakuje mi siły walczyć i to ciągnąć...pomóż mi...dzieci trzymają mnie przy życiu - pomóż mi o nie dbać i uczyć je - TY wiesz jak, TY wiesz co noszę w sercu - o to CIĘ proszę

 • aneta

  19 kwietnia 2015, 20:40 Panie Jezu, pomoz mi pokonac problemy zwiazanez moja praca oraz spraw, aby pozytywnie rozwiazala dreczaca mnie sprawe.Pomoz mi takze, abym ponownie mogla cieszyc sie maciezynstwem.Panie, ake Ciebie niema rzeczy niemozliwych, a ja jestem taka bezradna wobec tego,co dzieje sie w moim zyciu.

 • Kasia

  19 kwietnia 2015, 21:12 Prosze o modlitwę za Urszule o szczęśliwe zdanie egzaminów gimnazjalnych i dokonanie właściwego wybru szkoły o Światło Ducha Świętego w jej decyzjach i opieke na każdy dzień.

 • dreams

  19 kwietnia 2015, 22:08 Kochany Ojcze Święty kolejny raz proszę Cię o łaskę zdrowia i opiekę nad moją rodziną. Proszę Cie również o siłę i wytrwałość na studiach. Otocz szczególną troską moją siostrę ponieważ bardzo jej teraz potrzebuje.

 • dorota

  19 kwietnia 2015, 22:26 Uwielbiony Ojcze Święty gorąco proszę o modlitwę za moje rozpadające się małżeństwo. Proszę przemień serce mojego męża, by stał się dobrym i wiernym mężem. By zawalczył o mnie i naszą rodzinę. Odsuń z naszego życia inne kobiety, które niszczą naszą rodzinę (szczególnie Hannę). Sprowadź męża na drogę wiary. Proszę o dary Ducha Świętego. Proszę otocz swoją modlitwą naszą rodzinie i scal ją.Także proszę by moja córeczka dobrze przygotowała się do przyjęcia sakramentu Komunii Świętej i zmieniła swoje zachowanie. Ojcze Święty proszę pomóż nam.

 • Paweł

  19 kwietnia 2015, 22:29 Święty Janie Pawle II proszę Cię, wybłagaj u naszego Pana Jezusa Chrystusa łaskę pojednania i uratowania mojego małżeństwa.

 • Anna

  19 kwietnia 2015, 22:43 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o wsparcie Jezusa. Jezus zmartwychwstań w moim sercu. Ukaż mi cel w życiu.

 • Justyna

  19 kwietnia 2015, 22:56 Błagam Cię Święty Janie Pawle II o cud uzdrowienia dla taty żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby i o dobre wyniki badań. Dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Justyna

  19 kwietnia 2015, 22:57 Proszę Cię Ojcze o zdrowie dla mamy i o przemianę na lepsze. O zdrowie dla mojej siostry oraz dla mnie o wyleczenie z depresji. Proszę wysłuchaj mnie.

 • Smutna

  19 kwietnia 2015, 22:59 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o uproszenie u Boga łaski uzdrowienia bolesnych relacji w mojej na pozór cudownej rodzinie, przed wszystkim o wzmocnienie zaufania i miłości w moim małżeństwie, ale również o uwolnienie mnie i Męża od toksycznego związku z bliską osobą/osobami... Proszę Cie o to, by nasze dzieci nie cierpiały tak z powodu naszych kłótni. Proszę także o zdrowie dla całej mojej Rodziny, Rodziców, Siostry i jej rodziny.

 • adasio

  19 kwietnia 2015, 23:26 Proszę Cię Boże o zdrowie i spokój dla żony i dzieci. Proszę o dobre wyniki w nauce i znalezienie dla nich dobrych przyjaciół, oraz zadowolenie z pracy dla żony. Proszę o większą śmiałość dla nich...

 • rodzice

  19 kwietnia 2015, 23:28 Umiłowany Janie Pawle II,Twoim Ojcowskim dłoniom powierzamy los naszych dzieci. Prosimy umacniaj ich w miłości małżeńskiej, wspieraj w każdej chwili życia. Gdy pobłądzą zawracaj i na właściwe kieruj tory.Bądź z nimi zawsze, osłaniaj płaszczem swej Ojcowskiej dobroci. Proszą rodzice.

 • Artur

  20 kwietnia 2015, 07:40 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - Bóg zapłać Panie Nasz

 • Arek

  20 kwietnia 2015, 08:09 Nasz Kochany Papieżu proszę Cię o opiekę w tym tygodniu oraz sprawienie, aby moje problemy zostały rozwiązane , które mają wpływ na moje prywatne życie , moje zdrowie oraz moją rodzinę. Proszę Cię daj mi siłe na dzisiejszej rozmowę o pracę. Dziekuje

 • Renka

  20 kwietnia 2015, 08:30 Kochany Ojcze Święty z całego serca proszę o zdrowie i dobre wyniki dla mojej mamy oraz o zdrowie dla pozostałych członków rodziny. Bóg zapłać.

 • iwona

  20 kwietnia 2015, 08:56 Kochany Jezu dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakie otrzymuję. Proszę Cię o zdrowie dla moich najbliższych o przemianę serca męża, o zrozumienie, o to aby przestał mnie poniżać, aby za swe niepowodzenia życiowe nie obarczał mnie swoimi upadkami życiowymi.

 • Teresa z krk

  20 kwietnia 2015, 09:32 Świety Janie Pawle II prosze daj mi slie , wiare, cierpliwośc, prosze spraw aby moj maz mnie szanowal, spraw aby jego rodzina mnie szanowala, spraw abym ja sama poradzila sobie z emocjami, prosze pomóz mi spraw aby w rodzinie mojej byl spokoj aby moje rodzenstwo poradzilo sobie aby moj szwagier sobie poradzil z soba, ze swoim nalogiem, ufam, dziekuje

 • Agnieszka

  20 kwietnia 2015, 10:13 Proszę o modlitwę do Naszego Pana Boga za mojego syna Jakuba za jego wyzdrowienie.
  Agnieszka

 • ojciec

  20 kwietnia 2015, 11:38 Ukochany Panie Nasz - będąc odpowiedzialny za edukację i życie moralne mych dzieci proszę Cię Panie o łaski zdrowia, nauki i pracy abym mógł materialnie utrzymać rodzinę. Proszę pomóż mym dzieciom wyrastać na mądrych i uczciwych Polaków a mnie daj dar podejmowania roztropnych, życiowych decyzji. Panie proszę pomóż mi w wiadomych Ci sprawach i daj mojej rodzinie radość życia oraz nadzieję na poprawę losu - amen

 • Anna

  20 kwietnia 2015, 12:07 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  20 kwietnia 2015, 12:09 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  20 kwietnia 2015, 12:10 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie,

 • Monika

  20 kwietnia 2015, 12:13 Św. Janie Pawle II ,proszę Cię o siłę dla naszej rodziny w codziennych problemach,o blogoslawieństwo dla nas i naszych dzieci,uwolnij nas od wszystkich upokorzeń i oskarżeń od strony teścia i żeby skończyły sie nasze problemy finasowe i rodzinne.Błagam Cię ,jest nam bardzo ciężko,jeśli nie stanie się cud ,to nie wiem jak wybrnięmy z tych problemów.Amen

 • Przyjaciółka

  20 kwietnia 2015, 12:13 Kochany Ojcze Święty- Janie Pawle II, Za wszystkie łaski, które otrzymuję od Ciebie Boże -dziękuję. Teraz Janie Pawle II, polecam Ci moją Przyjaciółkę-Jolantę, która jest po operacji.Proszę Cię,wysłuchaj moich próśb, aby z Twoja pomocą wróciła do zdrowia i mogla cieszyć się dalszym życiem.Tobie powierzam Jej troski życia codziennego,daj siły i umocnij w wierze Jezusa Chrystusa. Amen

 • Małgorzata

  20 kwietnia 2015, 12:18 Proszę o radość życia dla Julii

 • Darek

  20 kwietnia 2015, 12:59 Święty Janie Pawle II, polecam Twojemu wstawiennictwu swoje małżeństwo, które przechodzi kryzys. Moją ukochaną żonę Beacię, której dekadę temu ślubowałem miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Spraw, aby zostały wyjaśnione i wybaczone urazy, które obecnie stoją miedzy nami. Proszę Cię Święty Janie Pawle II miej w opiece nasze sakramentalne małżeństwo, abyśmy na nowo odnaleźli w sobie miłość i szacunek.

 • strażak

  20 kwietnia 2015, 13:05 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • Adam

  20 kwietnia 2015, 13:13 Jezu, proszę o zdrowie dla mojej mamy Marianny. O mądrość i siłę, nadzieję, wiarę i miłość dla naszej rodziny w trudnym czasie choroby. O błogosławieństwo dla wysiłków lekarzy. Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo.

 • Damian

  20 kwietnia 2015, 13:29 Ojcze święty proszę o stawiennictwo u Pana naszego o powrót do zdrowia dla mojego Taty.

 • eva

  20 kwietnia 2015, 13:39 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II przychodze do Ciebie z prosba o rade by wybrnac z trudnych problemöw. Zastanawiam sie ciagle i szukam rozwiazania. Mam wrazenie, ze krece sie w kölko i nie widze sposobu na zwalczenia tych klopotow. Jestem w stresie, gdyz regorystyczna urzedniczka obarczyla mnie ktötkim Terminem. Ojcze prosze Cie bardzo wstaw sie do Pana Boga w mojej intencji. Prosze Cie rozsadny i litosciwy Ojcze Papiezu kieruj moimi myslami i uczynkami. Ja bardzo licze na Ciebie i polecam Ci nas w Twoja Opieke. Bog Zaplac za wszystko!

 • Ewelina

  20 kwietnia 2015, 13:56 Proszę o światło i pomoc Ducha Świętego dla mnie oraz mojego spowiednika w
  przygotowaniu do spowiedzi generalnej.

 • Babcia i mama

  20 kwietnia 2015, 14:04 Świety Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o łaski dla mnie i moich bliskich: dla córki, wnuczek, zięcia. Proszę dla córki o zdrowie, pomoc w pracy, wytrwałość,cierpiliwość, roztropność, miłość i bezpieczeństwo w pracy z dziećmi. Dla wnuczek Kasi i Madzi o pomyślne zaliczenie egzaminów, pomoc w nauce, aby Duch Św.obdarzył ich Światłem, swoimi darami, łaskami i owocami.O śmiałość,odwagę i pewność siebie dla nich, dobrą pamięć i umiejętość przyswaajania nauki.O bezpieczeństwo w drodze na uczelnię, na uczelni, na przejściach. O wytrwanie w trzeżwośći dla zięcia, o zdrowie dla niego i bezpieczeństwo w pracy. O bezpieczną jazdę samochodem dla córki i zięcia. O bezpieczeństwo w podróży i w domu dla nas wszystkich. O zdrowie dla mnie, które jest coraz słabsze, o wybór w leczeniu dobrych lekarzy.Abym mogła uczestniczyć w Mszach Św. w naszym kościele. O pokój w Polsce i na całym świecie. Od burz i kataklizmów chroń nos Ojcze Święty.Pomoóż nam Ojcze Święty i wstawiaj się za nami u Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matuchny, u Ducha Świętego i Ojca Wszechmogącego.

 • matka

  20 kwietnia 2015, 16:39 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Gosia

  20 kwietnia 2015, 16:42 Ojcze Święty Janie Pawle II westchnij do Boga o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla mnie i mojego męża.

 • Z.P

  20 kwietnia 2015, 17:59 Ojcze Święty dziękuję Ci za wstawiennictwo,proszę obdarz mnie darami Ducha Świętego,obdarz mnie mądrością aby swoim postępowaniem w/g wiary dawała dobry przykład naszym dzieciom i bliżnim.Panie Jezu ufam Tobie.

 • smutna

  20 kwietnia 2015, 19:08 Ojcze ŚWięty Janie Pawle II proszę Cię o dary Ducha Świętego dla mojej córki i opiekę Twoją dla Niej.Tak bardzo Cię proszę bądź z Nią w tych trudnych chwilach.

 • smutna

  20 kwietnia 2015, 19:12 Ojcze Święty Janie Pawle II bądź z moją rodziną , miej Nas w Swej opiece tak bardzo Cię proszę i dziękuję za wszytko.Panie Jezu Ufam Tobie .

 • Urszula

  20 kwietnia 2015, 19:15 Swiety Janie PawleII dziekuje za dotychczasowe laski.Prosze o wstawiennictwo o zdrowie dla mego meza i dla mnie.Bog zaplac.

 • Stasia

  20 kwietnia 2015, 19:35 Proszę o modlitwę i zdrowie oraz dobry i umiejętny dzień dla mojej wnuczki ,jutro ma egzamin gimnazjalny.....Proszę Cie Janie Pawle II pomoz jej w umyśle i nie opuszczaj jej...Jezu Ufam Tobie...

 • S K

  20 kwietnia 2015, 19:47 Prosze o modlitwę i zdrowie w mojej i mojej corki rodzinie o dobra splate pozyczki i dobre mieszkanie oraz o zdrowie wnuczki i o pomyslny egzamin gimnazjalny...Jezu Ufam Tobie...

 • Magdalena

  20 kwietnia 2015, 19:49 Ojcze Swiety wierze w Twoja moc uzdrawiania błagam cie zebys uzdrowil moja córeczkę Hanie. Daj jej zdrowie, Bóg zapłać

 • Magdalena

  20 kwietnia 2015, 19:54 Proszę o modlitwę za moja Siostrę, która ma kłopoty małżeńskie. Aby sprawy ,które są trudne , były rozwiązane korzystnie dla Niej. proszę Cię Św.Janie Pawle II, Ty zawsze służysz pomocą,,bądż miłosierny tym razem i dla Niej.Proszę o Jej zdrowie i otocz Ją opieką Boża w tych trudnych chwilach
  zycia. Oby razem z Synem mieli dobre relacje,aby Jej miłość matczyna była odwzajemniona. Składam serdeczne podziękowania .

 • Gosia

  20 kwietnia 2015, 20:49 Święty Janie Pawle II proszę o Dary Ducha Świetego na czas egzaminów maturalnych dla syna, o opiekę dla niego i całej naszej rodziny.

 • Matka

  20 kwietnia 2015, 20:57 Ojcze Święty Janie Pawle II otwórz serce mojego zięcia na miłość Chrystusa który ich połączył w małżenistwie.Dokonaj cudu przemiany jego serca.Napełnij jego serce miłością do żony.Uwolnij go od złych duchów,żeby nie dążył do rozwodu,otworzył swoje serce na modlitwy,miłość i przebaczenie.Dał sobie pomóc.

 • Znerwicowany

  20 kwietnia 2015, 21:27 Święty Janie Pawle II błagam wstaw się za mną u Boga i wyproś łaskę poprawy mojego zdrowia. Bardzo proszę uzdrów mnie ze wszystkich chorób. Proszę...

 • Samotna

  20 kwietnia 2015, 21:29 Boska Mądrości, wspieraj mnie w procesie uzdrawiania mojego bólu z przeszłości — bólu, który wywołał we mnie strach i wstrzymał mój rozwój. Proszę, pomóż mi uwolnić się od wszelkich negatywnych, ograniczających i uciążliwych przekonań, uczuć i wspomnień, które uniemożliwiają mi docenienie siebie i zaproszenie do swojego życia czułego, troskliwego partnera. Pozwól mi doświadczyć prawdziwej miłości i dzielić się nią z partnerem, który mnie doceni, pokocha i będzie rozwijać się razem ze mną. Nie chce się już tak czuć, proszę daj mi dużo siły abym przetrwała te ciężkie chwile. Jezu Ufam Tobie

 • ewa

  20 kwietnia 2015, 21:45 proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia małżeństwa ewy i remigiusza bóg zapłać

 • darmi

  20 kwietnia 2015, 22:28 Proszę Cię Kochany Ojcze Święty aby rzuciła papierosy ponieważ noszę w sobie dziecko i pragnę aby było zdrowe.

 • zatroskanażona

  20 kwietnia 2015, 22:36 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Jezusa i Maryi o uzdrowienie duchowe i cielesne o wyleczenie z nałogu mojego męża. O opiekę dla mojej rodziny, dobre wybory życiowe dla synów.

 • ewi

  20 kwietnia 2015, 23:20 Ojcze Swiety wstaw sie u Pana Boga za naszym synem i wyoros dla niego blogoslawienstwo i milosierdzie i ochrone przed zlym

 • Anna

  20 kwietnia 2015, 23:54 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wnoszę prośby do Jezusa. Niech zmartwychwstanie w sercu moim i mojego męża. Wiem że powinnam mieć nadzieję ale brakuje mi sił i wsparcia. Pomóż proszę stworzyć dom dla mnie i mojego życia może i również dla mojego męża który wybrał swoją drogę życia ale już bez mnie i dzieci.

 • Magdalena

  21 kwietnia 2015, 00:18 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o łaskę wiary i łaskę trzeźwości dla mojego narzeczonego, aby udało mu się zerwać z nałogiem.

 • E.J.

  21 kwietnia 2015, 01:01 Ojcze Święty pomóż mi uprosić Pana Jezusa, żeby okazał mi Swoje Miłosierdzie i uzdrowił moją córkę z padaczki, alergii, niewydolności oddechowej, opóźnienia w rozwoju i wszystkich innych chorób, które ma a nie zostały jeszcze zdiagnozowane

 • Danka

  21 kwietnia 2015, 05:42 Ojcze Swiety prosze o laske zdrowia i szybkie wyjscie z choroby nerwowej Ojcze blagam Cie pomoz mi

 • Madzik

  21 kwietnia 2015, 06:18 Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem urodziłam zdrowego i śliczego synka, proszę o dalsze zdrowie dla niego, długie życie, mądrość. Ojcze prosze o pomoc w powrocie do kraju na stałe, proszę o pracę i dobrą płacę dla mojego męża i rozwój zawodowy dla mnie. Proszę o zdrową i mądrą siostrzyczkę dla naszego synka. Błagam o długie w zdrowiu życie dla moich rodziców i wiele cudownych chwil, w których będą się cuieszyć z wnusia i całej naszej rodziny.

 • Artur

  21 kwietnia 2015, 06:44 Boże Ojcze Królu Świata, Wszyscy Święci i Życzliwi - błagam Was o łaski i proszę pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych Wam sprawach - proszę o tę szansę

 • Krakus

  21 kwietnia 2015, 07:16 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny dzień spędzony wspólnie z rodziną i błagam o łaski dla nas: zdrowia, nauki, pracy i wiadomych sprawach. Błagam daj nam tę szansę na stabilne i szczęśliwe wykształcenie i wychowanie dzieci - amen.

 • marta

  21 kwietnia 2015, 09:36 Ojcze Święty Janie Pawle II wstaw się za nami do Pana Boga i wyproś potrzebne łaski dla mojej córki Agnieszki w dniach egzaminów gimnazjalnych.

 • marta

  21 kwietnia 2015, 09:42 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla moich rodziców.

 • marta

  21 kwietnia 2015, 09:43 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego męża Andrzeja.

 • marta

  21 kwietnia 2015, 09:44 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny.

 • mama

  21 kwietnia 2015, 10:34 Proszę o pomoc i natchnienie Ducha św. dla mojej córki Moniki, która teraz pisze test, Jezu Ufam Tobie

 • Wiktor

  21 kwietnia 2015, 10:44 Święty Janie Pawle proszę o uzdrowienie z depresji oraz proszę o nadzieję

 • joanna

  21 kwietnia 2015, 10:53 Ojcze Swiety,proszę o wsparcie i pomoc w intencjach Bogu znanych.Dziekuje za wszystkie łaski ktore do tej pory otrzymalismy od Ciebie Ojcze.Bog zapłac

 • Natalia

  21 kwietnia 2015, 11:50 Ojcze Święty , błagam o to , by mój mąż przestał pić alkohol,zrozumiał swoje błędy i krzywdy psychiczne jakie nam wyrządził , niech Ja i nasza córka która pojawi się na świecie za 2 miesiące będziemy dla niego priorytetem dla którego pozbędzie się nałogu . Amen

 • dorota

  21 kwietnia 2015, 11:56 Ojcze Swiety prosze uratuj moje malzenstwo prosze o pojednanie o nawroceniw mojego meza.

 • gik

  21 kwietnia 2015, 12:41 Boże miłosierdzie i odpuszczenie grzechów dla zmarłej Niny
  Boże błogosławieństwo do Bazyli, jego wyzwolenie od strachu i wpływu zawistnych ludzi, zwłaszcza Niny
  Błogosławienie Boze dla Lissy, zwolnienie od wszelkiego strachu, zwłaszcza strachy przed głośnymi dźwiękami, grzmotu, wilka i obawy ludzi, zwłaszcza Natashy i Benjamina
  Błogosławienie Boze dla Nataszy, zwolnienie z wszelkiego strachu, zwłaszcza stracha badań, Benjamina

 • Ilona

  21 kwietnia 2015, 12:47 Proszę Cię, Janie Pawle II, ulecz mnie z mojej choroby, która nie pozwala mi normalnie żyć. Pomóż mi zrozumieć Boży plan wobec mnie i otocz opieką całą moją rodzinę, tych, któych kocham.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Święta Blogerka siostra Faustyna
Święta Blogerka siostra Faustyna