franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Nauczycielka

  15 listopada 2015, 17:16 Janie Pawle II proszę o wsparcie w mojej pracy. Ufam w Twoją pomoc!

 • A.

  15 listopada 2015, 17:18 Janie Pawle II dziękuję za wszystkie łaski, za to co mam. Dziękuję za miejsce do życia, rodzinę, pracę i zdrowie. Proszę o dalsze błogosławieństwo i opiekę!

 • Justyna 1986

  15 listopada 2015, 17:30 Proszę w intencji ułożenia życia osobistego spotkania dobrego mężczyzny. Bóg zapłać

 • matka

  15 listopada 2015, 19:31 JaniePawleII dziekuje za otrzymane laski i blagam o opieke nad nami,szczegolnie prosze o laski dla mojego kochanego syna aby jego ciezka praca i walka o zaistnienie przyniosla efektyw wspieraj istrzez go zawsze i wszedzie............ prosze rowniez o modlitwe za niewinne ofiary paryskiego zamachu Bog zaplac

 • teresa z krk

  15 listopada 2015, 20:00 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, ratuj nalogow od slabosci, ufam, dziekuje

 • Nowenna Pompejanska

  15 listopada 2015, 20:03 Matko Boza krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski i prosze badz zawsze z nami.
  Kocham Cie

 • Anna

  15 listopada 2015, 21:08 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cię wskaż mi drogę jaką powinnam podążać jak powinnam teraz żyć. Jak powinnam pokierować życiem moim i moich dzieci. Zostałam sama mąż wybrał wolność a ja zostałam z problemami dnia codziennego jak je rozwiązać proszę wskaż mi rozwiązanie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro. Co robić ???

 • strażak

  16 listopada 2015, 05:12 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie oraz śp. ks. Janie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie.

 • l

  16 listopada 2015, 07:11 prosze o zwrot dokumentow o odddanie papierow o pomyslne zalatwienie sprawy w urzedzie

 • eva

  16 listopada 2015, 07:30 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo Ci dziekuje za wszystkie laski ktöre dla nas wymodliles. Prosze patrz na nas i prowadz nas droga mila Panu Bogu.
  Szczegölnie prosze Cie opiekuj sie dziecmi aby w wiara byla dla nich na pierwszym miejscu.
  Pomöz mi Ojcze Swiety w rozwiazaniu dla mnie trudnej sprawy. Tak bardzo Ci ufam i jestem przekonaa, ze mnie nie zostawisz samej. Bög zaplac.

 • Krzysztof

  16 listopada 2015, 08:21 Ojcze Święty Janie Pawle ll błagam Cię i proszę uproś mi aby mój związek małżeński z Anią doznał cudu i się odrodził na nowo.Żeby Pan Jezus obdarzył nas prawdziwą miłością.

 • Małgorzata

  16 listopada 2015, 10:03 Proszę o zdrowie dla siostry Moniki, która choruje na raka, pokój ducha dla całej rodziny i ciągłe nasze nawracanie. Proszę również o pomoc Bożą dla mnie i mojego męża Michała w zakupie i wykończeniu naszego własnego mieszkania według woli Pana.

 • Ania

  16 listopada 2015, 10:28 Ojcze Święty Janie Pawle II patronie rodziny proszę Cię o modlitwę w intencji powrotu mojego ukochanego mężczyzny. Pomóż mu się opamiętać i zrozumieć jak wielki błąd popełnia zadając się z inną kobietą. Nie pozwól aby cokolwiek połączyło go z żadną inną kobietą. Uchroń go od wszelkich pokus, pomóż mu wygrać z alkoholem i narkotykami. Pomóż mi odzyskać jego miłość i być już na zawsze razem w miłości, szczerości, wierności i wzajemnym szacunku. Patronie rodzin wysłuchaj mnie i doprowadź nas do siebie, abyśmy w przyszłości mogli stworzyć razem kochającą się rodzinę. Bardzo proszę. Bog zapłać.

 • Alina

  16 listopada 2015, 10:45 Panie Jezu ,Najlepszy Lekarzu prosze za moja kochana synową Magde, uzdrow jej chore nerki, ma malutkie dzieci, Dziekuje i prosze/chwala Ci Panie

 • Hania

  16 listopada 2015, 11:14 Proście a otrzymacie, kołaczcie a otworzą Wam - te słowa Pana naszego idą z moją prośbą i modlitwą-proszę o modlitwę w intencji Wojtka, Pawła i Danki o głęboką wiarę, powrót na drogę życia sakramentalnego, o uwolnienie od nałogów nikotynizmu Danki, Wojtka i Męża mojego, o Łaski potrzebne dla s. Eweliny, o zgodę i jedność w rodzinie Adama i Ewy,o uwolnienie Adama z pożądliwości dóbr materialnych, o uwolnienie Dawida z nałogu komputerowego, za Karinę i Magdę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu i narkotyków, oraz by Magda mogła wychowywać swojego synka, o uzdrowienie relacji między siostrami Grażyną i Gabrysią, o wypełnienie woli Bożej w życiu Pawła , o ulgę w cierpieniu po śmierci córki dla Jej Rodziców- Grażyny i Grzegorza, proszę o Łaski potrzebne dla Bogusi i Darka, o uwolnienie z alkoholizmu dwóch sąsiadów, o dobre relacje miedzy macocha i dziećmi, o uwolnienie Gienka z nikotynizmu,o zdrowie dla Taty i Macochy, o uwolnienie Taty z nałogu nikotynizmu, o wypełnienie woli Bożej w życiu Łukasza,o Łaskę szczęsliwego przebiegu ciąży dla Marty-- o zdrowie dla Niej i Jej nienarodzonego Dzieciątka, o powrót Marty na drogę wiary-o mądrość i łaski dla rządzących Bóg zapłać za modlitwę.

 • Anna

  16 listopada 2015, 11:15 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  16 listopada 2015, 11:17 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  16 listopada 2015, 11:18 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud dla Basi chorej na raka.Jezu Ufam Tobie.

 • Bożena i Piotr

  16 listopada 2015, 12:59 Kochany święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem, uproś u Boga zdrowie i dalszy prawidłowy rozwój oraz oddalenie zagrożeń i szczęśliwe narodziny.

 • Renata

  16 listopada 2015, 13:10 Matko Boża daj mi siłę i odwagę proszę o łaskę uzdrowienia z choroby. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 • J

  16 listopada 2015, 13:48 Za Grzesia, o dar dobrej i mądrej miłości i o dar żony dla niego.

 • Piotruś

  16 listopada 2015, 13:57 Kochany Ojcze Święty proszę mniej w opiece mojego synka moich bliskich błogosław nam na każdy dzień. Dziękuję za wszystko.

 • mama

  16 listopada 2015, 14:20 Ojcze Święty bądź przy nas potrzebujemy Cię i Twego wsparcia .Przynieś nam dobre wieści i radość .Wspieraj nas i córkę która pragnie spełniać marzenia przy Twoim boku .Chroń nas wszystkich przed problemami , chorobami i trudnościami dnia codziennego .Pomóż Ojcze Święty .

 • matka

  16 listopada 2015, 17:59 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • ufająca

  16 listopada 2015, 18:13 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Jerzy

  16 listopada 2015, 18:15 Ojcze Swiety prosze Cie bardzo o modlitwe do Jezusa Miłosiernego i do Matki Najswietszej o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamusi Marii

 • Anna

  16 listopada 2015, 19:11 Kochany Ojcze Święty błagam o siłę zrozumienie i miłość której najbardziej mi brakuje. Proszę pomóż mi odszukać właściwą drogę życia drogę po której kroczę po tym jak mój mąż wybrał wolność a ja nie zawsze się na niej odnajduję. Proszę pomóż mi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Angel100

  16 listopada 2015, 20:10 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  16 listopada 2015, 20:12 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Ufająca

  16 listopada 2015, 20:38 Proszę o cud i o modlitwę. Spraw proszę Święty Janie Pawle II i uproś u Jezusa, aby Mariusz otworzył się na moją miłość, abyśmy byli razem, aby zniknęły wszystkie przeszkody i bariery aby został moim chłopakiem i moim mężem. Jezu Błagam Cię pomóż mi, tyle już w życiu przeszłam ,proszę abym mogła się uśmiechać. Jezu TY się tym zajmij. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Agnieszka

  16 listopada 2015, 21:50 Proszę o modlitwę w intencji odstąpienia od praktykowania jogi przez Kornelię

  Za modlitwę dziękuję
  Agnieszka

 • ilona

  17 listopada 2015, 07:32 proszę Cie Ojcze o wsparcie o modlitwę za mojego syna Bartka żeby skończyły sie problemy w nauce żeby było mu łatwiej sie uczyć i oceny były lepsze,proszę o pomoc dla mojej rodziny w rozwiazaniu długotrwałego konfliktu rodzinnego proszę pomóz znaleź najlepsze rozwiązanie żeby relacje z rodzina męza nie wpłyneły na nasza rodzine na małżeństwo na syna proszę pomóz rozwiązac nam ten problem ty wiesz ze jest bardzo źle dziekuje za wszystkie łaski za chleb za dach nad głowa, prace i zdrowie i bałgam pomóż Bartkowi i naszej rodzinie Ilona

 • Piotruś

  17 listopada 2015, 08:54 Drogi Ojcze Święty proszę pomóż mi.

 • Słaba

  17 listopada 2015, 10:19 Najukochańszy Ojcze Święty w Tobie i miłosiernym Jezusie pokładam nadzieje na duchową odnowę mojej rodziny. Pomóż proszę odnaleźć nam drogę do Boga.Pomóż zwalczać słabości i dokonywać właściwych wyborów.Proszę Cię o szacunek i miłość w rodzinie.Dziękuję za wszystkie łaski, którymi zostałam obdarowana mimo moich licznych słabości.

 • a.

  17 listopada 2015, 11:27 Ojcze Święty, proszę o modlitwę o zdrowie dla całej mojej rodziny. Jezu Miłosierny, zlituj się i wysłuchaj modlitw. Jezu Ufam Tobie...

 • Bożena i Piotr

  17 listopada 2015, 12:20 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski i dar nowego życia. Prosimy o zdrowie, prawidłowy rozwój i szczęśliwe narodziny. Umacniaj naszą miłość małżeńską i chroń nas od zła.

 • Piotrek

  17 listopada 2015, 12:44 Święty Janie Pawle II prosze o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie , módl sie ze mną i módl sie za mnie prosze

 • Marta

  17 listopada 2015, 14:43 Błagam Cię Święty Janie Pawle II o łaskę uzdrowienia dla mojego Taty Kazimierza.Proszę o pomyślne zakończenie chemioterapii,proszę by w końcu zaczęła ona działać i zniszczyła wszystkie komórki nowotworowe.Święty Janie Pawle II miej Tatę cały czas w swojej opiece,chroń go i daj mu siłę do walki z chorobą.

 • Ilona

  17 listopada 2015, 15:02 Ojcze Święty, pomóż mi dokonać właściwego wyboru, abym udźwignęła ciężar zobowiązania i by moja psychika wytrzymała presję. Proszę o światło, abym podjęła mądrą decyzję.

 • Radek

  17 listopada 2015, 16:38 Proszę o modlitwę za uzdrowienie związku małżeńskiego Radka i Marty by nie doszło do rozwodu i nawrócenie Marty i powrót do męża.

 • Angel100

  17 listopada 2015, 17:09 Ojcze Święty proszę o pomoc i poprawę relacji z Prezesem. Błagam o miłosierdzie i łaskę pracy na cały etat. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  17 listopada 2015, 17:10 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Błagam spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana.Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • matka

  17 listopada 2015, 18:01 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • matka

  17 listopada 2015, 19:32 Święty Janie Pawle spraw cud ,żeby moje dzieci przezwyciężyły wszystkie trudności napotkane w ich życiu proszę

 • Nowenna Pompejanska

  17 listopada 2015, 20:15 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas.
  dziekuje Ci Kochan Matko Boza za te cudowna Nowenne Pompejanska - Nowenne do nieodparcia.
  prosze badz zawsze z nami.

  Kocham Cie

 • MARA

  17 listopada 2015, 21:48 Ojcze Święty proszę Cie pomoż mi doskonalić się w obecnej pracy i nauce języka oraz o łaski abym mogła być szczęśliwa w miłości , żeby nie brakowało pieniedzy mi i córce na podstawowe potrzeby zyciowe

 • Anna

  17 listopada 2015, 22:16 Kochany Ojcze Święty dziękuję za każdy dzień życia. Błagam o wsparcie i miłość. Miej w opiece moje dzieci mamę brata i mnie. Pamiętaj o moim mężu który mnie zostawił i wybrał wolność. Wskaż mu proszę co jest w życiu ważne. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • teresa z kr

  18 listopada 2015, 06:25 Swiety Janie Pawle ratuj mnie prosze,ufam

 • Michał

  18 listopada 2015, 07:12 Św. Janie Pawle II proszę Cię otocz mnie i całą moją rodzinę Twoją opieką. Proszę by w naszej rodzinie i małżeństwie zapanowała zgoda, miłość, życzliwość, pojednanie i otwartość na drugich. Proszę Cie uzdrów mnie i moją Żonę, pojednaj nas ze sobą. Proszę aby było nam dane jeszcze wspólnie spędzać Święta i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz, aby nie doszło do naszego rozwodu.

 • Ela

  18 listopada 2015, 07:13 Ojcze Święty błagam o nawrócenie Pracodawcy mojego męża Andrzeja.Błagam aby stał się wrażliwy na głos Bożej łaski, aby w najbliższą sobotę wolną od pracy kolejny raz nie zabierał mi męża na picie alkoholu, aby nie niszczył naszej rodziny.A dla mojego męża Andrzeja uproś łaskę daru rozumu.Chron Go przed takimi ludźmi jak Jego Pracodawca.

 • Dorota

  18 listopada 2015, 09:25 Bardzo proszę o modlitwę o małżonków chętnych do udziału w weekendzie dla małżeństw.Bogu na chwałę. Dorota

 • Aneta

  18 listopada 2015, 10:42 Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę zdrowia dla mnie. Ulecz mnie z choroby i dodaj pozytywnego myślenia.

 • Anna

  18 listopada 2015, 11:02 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  18 listopada 2015, 11:04 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkohlowego.

 • Anna

  18 listopada 2015, 11:05 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka .Dopomoz jej znowu cieszyc sie zdrowiem.

 • Bożena i Piotr

  18 listopada 2015, 11:32 Kochany święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem, aby zdrowo i prawidłowo się rozwijało i szczęśliwie się narodziło.

 • Nowenna Pompejanska

  18 listopada 2015, 16:36 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas.
  dziekuje Ci Kochana Matko Boza za te cudowna Nowenne Pompejanska - Nowenne do nieodparcia.
  prosze badz zawsze z nami.

  Kocham Cie

 • Kasia

  18 listopada 2015, 16:54 Kochany Ojcze Święty ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moje prośby, opiekuj się moją ukochaną mamusią, aby jej dusza otrzymała przebaczenie, błogosławiony pokój i szczęście wieczne, aby swoje życie wieczne mogła spędzić ze swoimi rodzicami i bratem w gronie wybranych przez Boga.

 • matka

  18 listopada 2015, 16:56 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kasia

  18 listopada 2015, 17:03 Kochany Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla mojej rodziny, nawrócenie dla brata i powrót na dobrą drogę, zerwanie z nałogiem, a także o zerwanie więzów przekleństwa.

 • ufająca

  18 listopada 2015, 17:59 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Angel100

  18 listopada 2015, 18:21 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  18 listopada 2015, 18:22 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Ewa

  18 listopada 2015, 18:24 Proszę o modlitwę w intencji Ewy o uzdrowienie z wszystkich chorób oraz o cofnięcie zmian które te choroby wywołały.

 • Maciej

  18 listopada 2015, 19:39 Proszę o uzdrowienie i ulgę w cierpieniu.

 • Piotruś

  18 listopada 2015, 20:09 Kochany Ojcze Św. Matko Boża dziękuje za wszystko.

 • Anna

  18 listopada 2015, 21:01 Kochany Ojcze Święty powierzam pod Twoja opiekę moje dzieci mamę brata i mnie. Pamiętaj również o moim mężu który wybrał wolność i zostawił mnie. Tak bardzo pragnę aby mnie ktoś pokochał abym mogła być szczęśliwa i kochana. Pomóż - w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • W

  18 listopada 2015, 21:21 Kochany ojcze Święty proszę o modlitwę za moim synem Karolem,który jest na obczyźnie,aby odnalazł swą ukochaną i mógł cieszyć się życiem,aby nie popadł w żadne nałogi,aby znalazł lepszą pracę

 • W.W

  18 listopada 2015, 21:27 Kochany Ojcze Święty wstaw się za moim mężem aby uwolnił się od nałogu alkoholowego i mógł cieszyć się życiem.

 • ela

  18 listopada 2015, 21:43 Proszę o modlitwę w intencji mojego niepełnosprawnego intelektualnie syna sprawiającego kłopoty wychowawcze w szkole. Spraw Ojcze Święty, aby jego zachowanie uległo poprawie.

 • WM

  18 listopada 2015, 22:18 Kochany Ojcze Św.Janie Pawle II proszę uproś łaski dla mojej kochajej rodziny aby w każdej sytuacji potrafiła się wspierać i abyśmy zawsze się kochali.

 • Wiesia

  18 listopada 2015, 22:22 Proszę Cię Janie Pawle ll o zdrowie i miłość w naszym małżeństwie aby nigdy nie wygasła .

 • Wiki

  18 listopada 2015, 22:42 Kochny Janie Pawle ll proszę o opiekę nad moją córką Martą aby pan wspierał ją i obdażył życiową mądrością i dodał jej otuchy w realizacji planów.

 • Karolina

  18 listopada 2015, 22:58 Święty Jane Pawle II modlę się o zgodę w mojej rodzinie, by zrozumieli swoje błędy. Bardzo prosze o łaski umacniające dla mojej osoby, chce wyjść z depresji i poradzić ze swoimi problemami, ukończyć studia i znalezc wymarzoną prace

 • strażak

  19 listopada 2015, 04:23 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie oraz śp. ks. Janie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie.

 • Artur

  19 listopada 2015, 04:24 Boże Ojcze w Trójcy Świętej - dziękuję Ci za opiekę nad rodziną, proszę o przebaczenie naszych grzechów i błagam Cię po prostu pomóż mojej rodzinie w wiadomych Ci sprawach.
  Błagam - w Tobie cała nasza nadzieja i radość życia.

 • Małgosia

  19 listopada 2015, 06:00 Ojcze Święty - błagam wstaw się za mną bym została uzdrowiona. Wyproś mi szcześliwe zakończenie mojej walki ponad siły. Tak bardzo się boję. Chroń moich bliskich i proszę dopomóż w sprawie, która powoduje ,że serce mi zamiera. Ufam ,że za Twoim wstawiennictwem Ojcze - Bóg mi pomoże

 • Piotruś

  19 listopada 2015, 07:48 Drogi Ojcze Święty, Matko Boża proszę Was o dobrą i spokojną drogę o szczęśliwy powrót do domu. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Katarzyna

  19 listopada 2015, 09:43 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II, dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię o zdrowie dla mnie i siłę w chorobie abym nie wątpiła w miłość Bożą i miała nadzieję na wyleczenie. Bóg zapłać.

 • Anna

  19 listopada 2015, 10:33 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  19 listopada 2015, 10:34 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ,Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  19 listopada 2015, 10:35 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka ,dopomoz jej aby choroba zatrzymala swoj bieg.Jezu Ufam Tobie.

 • teresa z krk

  19 listopada 2015, 11:03 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile spraw aby w rodzinie byl spokoj spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, odsun od niego zlych ludzi odsun nalogi a szczegolnie narkotyki, prosze spraw aby maz mnie szanowal, spraw abym znalazla dobra prace, prosze spraw aby maz mnie docenial, pzwol mi rowniez na to abym znalazla w sobie sile, abym miala pewnosc siebie,wiare, dodaj wiary, ufam, dziekuje, prosze

 • żona

  19 listopada 2015, 11:12 błagam o nawrócenie męża o ratunek dla małżeństwa o uwolnienie męża od zdradyi pornografii odsuń sw janie pawle od męża każą kobietę

 • matka

  19 listopada 2015, 11:15 sw janie pawle proś za moją córką o nawrócenie dla niej czyste i pokorne serce o dar małżeństwa o pwrót do polski błagam aby wygasła w jej sercu pogoń za bogactwem a znalazła miłosiernego boga

 • matka

  19 listopada 2015, 11:18 sw Janie Pawle proszę o uzdrowienie syna z ciężkiej nerwicy i depresji o czyste serce błogosławieństwo w małżeństwie o opiekę dla jego żony i poczętego dziecka o wszelkie łaski dla nich

 • Grazia

  19 listopada 2015, 11:19 Kochany Ojcze Święty prosze Cię uzdrów moją córeczkę z bakterii która opanowała jej organizm.Wybaw ją Ojcze Święty.Jezu Ufam Tobie...

 • matka

  19 listopada 2015, 11:21 sw janie pawle błagam o pracę dla niego o silną wiarę cz wiare czyste serceo zdrowie i wszelkie łaski

 • Bożena i Piotr

  19 listopada 2015, 11:22 Kochany święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o zdrowie i szczęśliwe narodziny dla naszego dziecka i umocnienie naszej miłości małżeńskiej.

 • Mietek 63

  19 listopada 2015, 11:55 Ojcze św proszę uratuj nasze małżeństwo Małgorzaty i Mieczysława proszę o wzajemną miłość wybaczenie i szybki powrót małżonki do domu.Wszelkie zło niech odejdzie precz od naszego małżeństwa .

 • Ela

  19 listopada 2015, 12:42 Ojcze Święty błagam o nawrócenie mojego męża o uwolnienie Go od złego wpływu Jego Pracodawcy.Proszę odsuń od męża złych ludzi.

 • Beata

  19 listopada 2015, 13:51 Święty Janie Pawle II błagam o łaskę znalezienia przeze mnie pracy.

 • matka

  19 listopada 2015, 17:01 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • jadwiga

  19 listopada 2015, 18:24 Ojcze Święty Janie błagam o pomoc w nawrócenie brata Marka z nałogu picia alkoholu.

 • Magdalena

  19 listopada 2015, 19:38 Ojcze Św módl się za Filipa o potrzebne łaski

 • Angel100

  19 listopada 2015, 19:54 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  19 listopada 2015, 19:55 Ojcze Święty proszę o możliwość stworzenia kochającej się rodziny dla dziecka, o wsparcie i pomoc osób życzliwych. Błagam o pracę na cały etat bez konieczności pracy w terenie - o uregulowanie życia zawodowego i osobistego.Wierzę w Boże
  Miłosierdzie.

 • Weronika

  19 listopada 2015, 20:56 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o łaskę wiary i trzeźwości dla mojego narzeczonego. Dodaj mu sił w walce z nałogiem.

 • Anna

  19 listopada 2015, 22:40 Kochany Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem błagam u miłosiernego Chrystusa miłość zrozumienie. Błagam pozwól mi żyć tak aby ktoś mnie pokochał. Miej w opiece moje dzieci mamę brata i pamiętaj o moim mężu który wybrał wolność. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • anna

  19 listopada 2015, 23:06 proszę o łaskę wiary i zdrowia dla Andrzeja.

 • A.

  19 listopada 2015, 23:09 Proszę o łaskę wiary i trzeźwości dla mojego syna i brata oraz kuzynów

 • ku

  20 listopada 2015, 00:24 Proszę o zdrowie dla mojej mamy Uli i spokój i zgodę w rodzinie

 • Mariola

  20 listopada 2015, 03:42 Błagam o modlitwę za mnie i moją rodzinę, której grozi rozpad. Mamy ogromne długi, które są źródłem konfliktu i zagrożeniem dla mojego życia, bo "zły ciągle kusi". Jednak wierzę gorąco w siłę modlitwy, ale moja już chyba nie wystarcza...
  Boże daj siłę!!!

 • Artur

  20 listopada 2015, 05:09 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Nowenna Pompejanska

  20 listopada 2015, 07:45 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw serdecznie dziekuje Ci za otrzymane lski, ktöre splynely na mnie i moja rodzice.
  Tys jest najlepsza Matka i nasza Krölowa.

 • monika79

  20 listopada 2015, 08:44 Ukochany Ojcze Święty proszę z całego serca o łaskę wyzdrowienia z ciężkiej depresji mojego byłego męża Artura o jego powrót do rodziny aby szatan opuścił Jego duszę i ciało . Proszę również o zdrowie dla całej rodziny i o opiekę mojej chorej babci oraz o szczęśliwy powrót z wycieczki mojego synka i całej grupy.Bóg zapłać.

 • teresa z kr

  20 listopada 2015, 09:54 Swiety Janie II prosze daj mi sile, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze spraw aby maz mnie szanowal, prosze spraw aby syn spotykal dobrych ludzi na swojej drodze odsun od niego narkotyki i inne uzywki, ufam, pomoz

 • Dorota

  20 listopada 2015, 10:12 Ojcze Święty proszę Cię miej w opiece Martynkę ,prowadź ją pewnie ,ufnie i bezpiecznie .I Ty umiłowałeś góry ...

 • Bożena i Piotr

  20 listopada 2015, 10:18 Kochany święty Janie Pawle II! Tak wiele łask otrzymaliśmy od Boga, za wszystkie dziękujemy. Dziękujemy za Twoje orędownictwo. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem, oddalaj od niego zagrożenia i uproś u Boga szczęśliwe narodziny dla niego.

 • a.

  20 listopada 2015, 12:22 Ojcze Święty, módl się proszę o zdrowie dla mojej Rodziny. Jezu Miłosierny, zlituj się i wysłuchaj próśb do Ciebie zanoszonych.

 • Agnieszka

  20 listopada 2015, 14:06 Ojcze Swięty prosze upros u Boga łaske uzdrowienia psychicznego i fizycznego dla Agnieszki oraz prosze o pracę dla niej.

 • Olga

  20 listopada 2015, 14:07 Ojcze Święty bardzo proszę o siłę w walce z chorobą dla mojego taty, żeby odzyskał zdrowie i mógł w pełni uczestniczyć w życiu rodziny. Bóg zapłać.

 • aga

  20 listopada 2015, 14:07 Janie Pawle II gi proszę miej w opiece mojego syna Tomka .Chroń go przed złem i pomóż w nauce.

 • Błagająca matka i babcia

  20 listopada 2015, 14:09 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię gorąco o wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego, Jego Najdroższej Matki, Ducha Świętego i Pana Boga Najwyższego dla mojej rodziny. O głęboką wiarę, opiekę nad nami, dary, owoce, łaski i światło Ducha Świętego dla córki, wnuczek i zięcia. Pomoc w nauce dla wnuczek. o dobrą pamięć, chęć do nauki i zadowolenie z wybranych studiów, o bezpieczeństwo.Proszę o pomoc i bezpieczeństwo w pracy dla córki i zięcia. O zdrowie dla córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. O bezpieczeństwo w podróży. O dobre rozwiązanie problemów, Matko dobrej Rady pomóż nam, Jezu Miłosierny pomóż nam, wskazuj dobrą drogę, nie opuszczaj nas nigdy ze swej opieki,chroń od nieszczęść, wypadków.O wytrwanie w abstynencji dla zięcia. Ojcze Święty proszę daj nam siłę byśmy się nie załamywałi i nie wpadali w zwątpienie w trudnościach. Ufamy e Twoje miłosierdzie Jezu, ale ochroń nas od wszelkiego złego. Dziękuję za to co otrzymaliśmy. Proszę o pokój w Polsce i na świecie, o dobre i sprawiedliwe rządy. Ojcze Święty czuwaj nad nami i chroń nas. Kocham Cię Ojcze Święty. W codziennych modlitwach proszę Cię Ojcze Święty o Twoje wstawiennictwo. Nie opuszczaj nas i wstawiaj się za nami.

 • Agnieszka

  20 listopada 2015, 14:10 Janie Pawle II gi proszę uproś u Jezusa łaskę uzdrowienia fizycznego psychicznego i duchowego dla Marcina.

 • Piotruś

  20 listopada 2015, 14:26 Ojcze Święty Matko Boża proszę błogosławcie nam na każdy dzień. Dziekuję za wszystko.

 • a.

  20 listopada 2015, 14:59 Jezu Miłosierny, zlituj się i wysłuchaj...

 • Małgoś

  20 listopada 2015, 15:19 Dziękuję Kochany Ojcze za wstawiennictwo i pracę na uczelni. Proszę abym dalej mogła rozwijać się naukowo o wenę do pisania tekstów, dary jasnego umysłu, dobroci oraz pokory. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę aby brat i mama wygrywali przetargi i były na nie zapraszany a nie tylko wybrane osoby z ustawionych przetargów.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu z wstawiennictwem, Matki Bożej i Świętego Jana Pawła II. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym. Dopomóż mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • Małgoś

  20 listopada 2015, 15:19 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny. Proszę abyśmy wygrywali kolejne przetargi i aby znaleźli się dobrzy pracownicy na stałe. Proszę również o stała pracę dla brata

 • Małgoś

  20 listopada 2015, 15:20 Kochany Ojcze Święty tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Zaczynam wątpić w moje szczęście, nie mam powodzenia na tym świecie. Proszę Cię o wsparcie. Dopomóż mojemu bratu i mamie. Proszę aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie.
  Kochany Ojcze Święty dziękuję za zmianę pracy. Proszę dopomóż mi w nowej pracy w kolejnych dniach. Błagam o wstawiennictwo abym poradziła sobie to całkiem nowa rola dla mnie, abym mogła publikować dużo materiałów

 • anna

  20 listopada 2015, 15:51 Ojcze świety prosze o Łaske pracy ,i Boze Blogosławieństwo dla całej mej rodziny.Bog zapłać.

 • matka

  20 listopada 2015, 16:49 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • elzbieta

  20 listopada 2015, 17:28 Ojcze Święty spraw, aby wynik badań mojej kochanej mamy był pomyślny. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża.

 • Marta C

  20 listopada 2015, 18:57 Sw Janie Pawle II patronie rodziny modle sie za Twoim wstawiennictwem o laske dobrego i madrego meza. Tak bardzo pragne zalozyc rodzine. Nie umiem zyc sama, brakuje mi towarzysza zycia. Przed Twoim obrazem i litania do Ciebie wymodlilam wspanialego mezczyzne. Dziekuje Ci ze go poznalam, mimo ze sie nam nie udalo modle sie za Lukasza aby w zyciu dokonywal madrych i dobrych wyborow.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:01 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo u Boga za Karin, Michala, Vincenta, ktorzy potrzebuja Bozego Milosierdzia, Bozej opieki, by odnalezli droge do Boga, by rodzice zrobili wszystko dla dobra swojego dziecka, by na ich drodze dobry Bog postawil ludzi, ktorzy im pomoga, nie tylko odnalezc droge do Boga, ale rowniez pomogli im w podejmowaniu wszelkich decyzji ktore podejmuja, by Duch Sw. zstapil na nich i ich oswiecil.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:05 Swiety Janie Pawle prosze o Twoje wstawiennictwo z Rafalem, by pozbyl sie wszelkich nalogow, by spotkal ludzi ktorzy pomoga mu isc dobra droga, by mogl odnalezc Boga, sens w zyciu, by zaczal sie uczyc, mial prace, jezeli jest tez wola Boza, by mogl zalozyc dobra,kochjaca sie rodzine.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:07 Swiety Janie Pawle Prosze Ciebie o Twoja pomoc i Twoje wstawiennictwo za Gabrielem, ktory nie jest w kosciele, by do niego powrocil, dopomoz mu by odnalazl sens swojego zycia, prace.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:13 Swiety Janie Pawle prosze o Twoje wstawiennictwo za Evelina, ktora potrzebuje Twojej pomocy, by dobry Bog obdarzyl ja potrzbnymi laskami, by odezwala sie do swoich rodzicow, ktorzy tak bardzo cierpia z tego powodu, ze sie nie odzywa.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:14 Swiety Janie Pawle prosze o Twoje wstawiennictwo za Joanna i Mariuszem, ktorzy tak bardzo pragna miec zdrowe potomstwo, nich dobry Bog obdarzy ich potrzebnymi laskami.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:16 Swiety Janie Pawle prosze Cibie o Twoja pomoc i Twoje wstawiennictwo za Bozene i Henryka, by dobry Bog obdarzyl ich wszelkimi potrzebnymi laskami.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:21 Swiety Janie Pawle prosze Cibie o Twoja pomoc dla mnie i mojego meza, by ja potrafia go zrozumiec, by spowrotem zapanowala pomiedzy nami milosc, dopomoz nam bysmy mieli sily przystapic do sakramentu pokuty, tak jest nam trudno.

 • Ewa

  20 listopada 2015, 20:23 Swiety Janie Pawle prosze Ciebie za mojego brata, by przystapil do sakramentu bierzmowania, by mial sily opiekowania sie mama, niech dobry Bog obdarzy go wszelkimi potrzebnymi laskam.

 • Anna

  20 listopada 2015, 22:07 Kochany Ojcze Święty dziękuję za każdy dzień życia. Błagam miej w opiece moje dzieci mamę brata i mnie. Proszę nawróć mojego męża aby zobaczył co jest w życiu ważne. Zostawił mnie i dzieci i wybrał wolność. Tylko pytanie co dalej z życiem. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który pokieruje mnie u pomoże się odnaleźć. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • M

  20 listopada 2015, 22:49 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze o modlitwe o dobre wyniki badan dla mojego brata Jozefa,ktory jest podejrzewany o grozna chorobe.Prosze miej go w swojej opiece i chron od wszystkiego zlego i zlych ludzi.Jezu ufam Tobie.Twoja czcicielka.

 • Błagająca mama i babcia

  20 listopada 2015, 23:20 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II di podanych modlitw dołączam jeszcze prośbę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego, Jego Najdroższej Matki, Ducha Świętego i Pana Boga Najwyższego o pomoc w egzaminach dla moich wnuczek. O dobrą pamięć i zapamiętywanie tego co się nauczyły. O odwagę i śmiałość. Wstawiaj się za nimi Ojcze Święty. Chroń od wszelkiego zła, proszę o bezpieczeństwo i Twoje wstawiennictwo. Wysłuchaj moich pokornych próśb. Proszę o zdrowie i siły dla córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. O głęboką wiarę.Proszę o bezpieczeństwo w podróży, w domu, na stancji, w pracy i w każdym miejscu.Dziękuję za otrzymane łaski i ochronę w nieszczęściu. Wiem Ojcze Święty, że jesteś z nami, że czuwasz nad nami. Proszę jeszcze raz o Twoje wstawiennictwo.

 • teresa z kr

  21 listopada 2015, 06:39 Swity Janie Pawle II prosze ratuj mnie z nalogu,ufam

 • matka

  21 listopada 2015, 07:04 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • mstzens

  21 listopada 2015, 07:11 Drogi Ojcze św prosimy o zdrowie i pomyslna rehabilitacje dls naszej ukochanej mamy,daj jej sily do walki o dobra kondycję fizyczną i psychiczną Jezu ufamy Tobie

 • strażak

  21 listopada 2015, 07:25 Boże Ojcze Wszechmogący - błagam Cię pomóż dzisiaj mojej rodzinie w wiadomych sprawach - amen

 • Ania

  21 listopada 2015, 08:21 Boże spraw by na świecie zapanował pokój, by niewinni ludzie nie ginęli i nie cierpieli.

 • Bożena i Piotr

  21 listopada 2015, 11:17 Kochany święty Janie Pawle II! Prosimy o zdrowie i szczęśliwe narodziny naszego dziecka.

 • Anna

  21 listopada 2015, 14:12 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  21 listopada 2015, 14:14 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  21 listopada 2015, 14:15 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka.Jezu Ufam Tobie.

 • Iwona

  21 listopada 2015, 15:25 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Pana Boga w intencji cudownego uzdrowienia mojego jedynego synka Kamila z bardzo cięźkiej choroby. Kochany Ojcze Święty błagam Cię uproś mi łaskę uzdrowienia Kamilka

 • ks

  21 listopada 2015, 15:37 Proszę o modlitwę w intencjach:
  - o pozytywne i szybkie wyjaśnienie wątpliwej sprawy
  - aby udało mi się skończyć nowennę pompejańską i za intencję w której ją odmawiam
  - o pracę, która zaspokoi moje potrzeby
  - o umocnienie Bogu wiadomej relacji

 • Piotruś

  21 listopada 2015, 15:47 Dziękuję za wszystko

 • Ania

  21 listopada 2015, 17:16 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga. Spraw Panie Boże bym potrafiła ułożyć swoje życie osobiste, by na mojej drodze pojawił się ten odpowiedni mężczyzna, z którym będę mogła stworzyć prawdziwy wartościowy związek.Proszę o modlitwę w tej intencji.

 • siostra

  21 listopada 2015, 17:19 Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji mojego brata z wyjścia z nałogu alkoholowego ijego przemianę.O zdrowie i dużo miłośći Bożej dla całej mojej rodziny.O nawrócenie siostrzeńca i opiekę Bożą dla niego.Jezu Ufam Tobie.

 • Lidka

  21 listopada 2015, 18:09 Ojcze Ukochany, mój Przyjacielu proszę o modlitwę wstawienniczą za Marcina. Jest podejrzenie o nowotwór. Proszę także o opiekę nad Anetką i rocznym Albertem

 • ak

  21 listopada 2015, 19:01 proszę o modlitwę za Olka o powrót do zdrowia, o dar macierzyństwa dla Agnieszki oraz łaskę założenia rodziny dla Anny.

 • Ewelina

  21 listopada 2015, 19:06 Ojcze Ukochany ! Prosze o modlitwe i wsparcie w intencji naszych staran o dziecko. Chcemy wychowac je godnie w wierze i umocnic nim nasza ogromna milosc. Prosimy o Twoje wstawiennictwo ! Ewelina i Mariusz

 • Renata

  21 listopada 2015, 20:14 Ojcze Święty, módl się za nami. Proszę o pokój na świecie.

 • Zofia

  21 listopada 2015, 21:49 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o Twoją modlitwę do dobrego Boga o łaski potrzebne całej naszej rodzinie. Rodzina nasza bardzo potrzebuje Bożej pomocy. Błagam wstaw się za nami. Dziękuję Ci za wszystko co dla nas wymodliłeś , z całego serca dziękuję i przepraszam że Cię nie słuchałam, a byłeś dla mnie kimś bardzo ważnym.Szkoda , że tak późno przychodzi opamiętanie. Przepraszam , dziękuję i proszę.

 • Zofia

  21 listopada 2015, 21:53 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam pokornie módl się za naszymi dziećmi , aby były silne Bogiem , o wiarę , nadzieję i miłość dla nich.

 • Anna

  21 listopada 2015, 23:05 Kochany Ojcze Święty w Tobie nadzieja na miłość w rodzinie. Spraw proszę abym mogła znowu z moim mężem stanowić rodzinę. Aby moje dzieci znowu czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Zostałam sama z dziećmi sama mój mąż wybrał wolność. I co dalej ... Miej w opiece moje dzieci mamę brata i mnie. Ześlij na mnie miłość. W Tobie nadzieja na lesze jutro

 • Jan

  22 listopada 2015, 00:05 Św. Janie Pawle II wstawiając się u Pana Boga o zdrowie, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo we wszystkim dla całej rodziny Gajewskich.

 • Artur

  22 listopada 2015, 07:20 Boże Ojcze Wszechmogący - wierząc w Twą łaskę błagam pomóż mojej rodzinie w wiadomych sprawach - amen

 • Bożena i Piotr

  22 listopada 2015, 07:50 Kochany święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy otocz opieką nasze nienarodzone dziecko, ochraniaj je od zagrożeń i uproś u Boga szczęśliwe narodziny.

 • matka

  22 listopada 2015, 08:15 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • teresa z kr

  22 listopada 2015, 08:24 Swiety Janie Pawle II prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze daj sile, prosze daj szczeslwe podrozowanie, prosze odsun ode mnie nalogi, przymnoz wiary, prosze spraw aby syn byl szczesliwy,postaw na jegomdrodze dobrych ludzi, prosze odsun od niego nalogi a szczegolnie uzywki, ufam, spraw aby maz nie docenial i szanowal, prosze pomoz m8im siosrom ratuj ich od chorob i nalogow, samotnosci, ufam, pomoz

 • Anna

  22 listopada 2015, 09:53 Ojcze Św.przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o powrót Marcina do domu i oddalenie od niego Agaty i jej powrót do domu do dzieci.Proszę o pomoc dla mojej rodziny i syna Mariusza.

 • kasia m.

  22 listopada 2015, 10:02 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zaliczenie 30.10 kolokwium z monitoringu skażeń z wykładu i z laboratorium z monitoringu skażeń,28.10 laboratorium z technologii oczyszczania ścieków, 09.11 kolokwium z technologii i analizy żywności, 12.11 z technologii oczyszczania ścieków 19.11 kolokwium z hydrologii i 19.11 kolokwium z opakowań żywności, 26.11 kolokwium z hydrologii z ćwiczeń a także sprawozdań z biotechnologii i monitoringu skażeń. Jestem załamana. Bardzo mi na tym zależy.

 • ela

  22 listopada 2015, 10:34 Ojcze Święty błagam dopomóż Mojej osobie, aby ludzie których kocham całym sercem i duszą przestali się nienawidzić błagam o pojednanie

 • Małgos

  22 listopada 2015, 13:02 Kochany Ojcze proszę aby byłe szefowe nie roznosiły plotek na mój temat i mojej nowej pracy, Aby została przedłużona moja umowa w nowej pracy. Błagam o pomoc w moich codziennych potrzebach

 • Marek

  22 listopada 2015, 13:13 Święty Janie Pawle II pomóż mi w ważnych sprawach. Daj aby Oskar mógł mieć rentę po swoim tacie

 • zosia

  22 listopada 2015, 13:42 Nasz Patronie proszę cię za mojego syna, o dobre życie, chęć do solidnej nauki na studiach, o dobre koleżeństwo i za dziewczynę, która kiedyś będzie jego żoną

 • zosia

  22 listopada 2015, 13:53 Ojcze św,wycisz porywczość mojego męża, aby mógł pozałatwiać trudne sprawy i pozwól doprowadzić do porozumienia w sąsiedztwie i uwolnij świat od terroryzmu

 • Piotr

  22 listopada 2015, 13:59 Ojcze Święty wstaw się u Boga za moja Przyjaciółką Anną o zdrowie dla niej i pomoc w chorobie

 • Krysia

  22 listopada 2015, 15:39 Św.Janie Pawle proszę cię o wstawiennictwo w intencji mojego syna Jacka o dary Ducha Świętego dla niego i o zdrowie dla całej rodziny

 • Ania

  22 listopada 2015, 16:18 Ojcze Święty zanieś Panu Bogu modlitwę ode mnie w intencji mojej mamy. Proszę o zdrowie dla mamy, by jej choroba zatrzymała się i nigdy już nie wróciła. Proszę również o łaskę dla mnie, bym potrafiła ułożyć swoje życie osobiste, by na mojej drodze pojawił się mężczyzna, z którym będę mogła stworzyć prawdziwy związek oparty na miłości, wierności, lojalności i innych fundamentalnych wartościach. Proszę Panie Jezu, wysłuchaj mojej modlitwy.

 • matka....

  22 listopada 2015, 18:26 Kochany Ojcze Swiety dziekuje Tobie za otrzymane laski od Ciebie prosze o milosc ,zdrowie i szczescie w mojej rodzinie.Bog Zaplac.

 • Angel100

  22 listopada 2015, 18:27 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Proszę o pomoc ze strony osób życzliwych i ochronę w pracy. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  22 listopada 2015, 18:28 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Proszę spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • dorota

  22 listopada 2015, 20:43 Umiłowany Ojcze Święty proszę o Twoja pomoc i modlitwę za moją córeczkę. Proszę pomóż jej, by zmieniła swoje zachowanie, by chętnie chodziła do szkoły. A dla mnie o siły i spokój bo zaczyna mnie to wszystko przerastać. Czuję się bezsilna. Proszę o ratunek dla mojego małżeństwa, o nawrócenie i opamiętanie dla męża i jego kolejnej partnerki, o pokorę dla nich. O Dary Ducha Świętego, żebym w końcu napisała pozew o alimenty dla dzieci. Ojcze Święty proszę opiekuj i czuwaj nad nami. Proszę Ojcze pomóż nam.

 • Danuta

  22 listopada 2015, 21:56 Ojcze Święty proszę o opiekę i zdrowie dla mojej córki,obdarz jej małżeństwo upragnionym potomstwem.

 • Anna

  22 listopada 2015, 22:11 Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaję moją rodzinę dzieci mamę brata. Wspieraj proszę mojego męża który mnie zostawił i wybrał wolność. Wskaż mu Ojcze drogę którą powinien podążać. Tak bardzo bym chciała mieć znowu pełną rodzinę aby moje dzieci były szczęśliwe. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Marzena

  22 listopada 2015, 23:05 Proszę Cie Ojcze Święty o dar zdrowia oraz mądrości zyciowej dla mojej córki Sonii , żeby poprawiła złe oceny i zrozumiała ze musi wkładać wiecej wysiłku w trud nauki.Dziękuje za dotychczasowe łaski

 • teresa z kr

  23 listopada 2015, 04:03 Swiety Janie Pawle II daj sile,ufam

 • Małgorzata

  23 listopada 2015, 06:24 Ojcze Święty wyproś mi uzdrowienie - tak strasznie cierpię...

 • Nowenna Pompejanska

  23 listopada 2015, 09:03 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas.
  Przyjmnij gleboka wdziecznosc i bardzo szczere podziekowania za Twoja pomoc wyproszona poprzez odmawianie Nowenny Pompejanskiej.
  Matko Najswietsza - Ty zawsze jestes czula na prosby Twoich dzieci.
  Ty wiesz Matko jak ja Ciebie Kocham.

 • Piotruś

  23 listopada 2015, 09:12 Matko Boża Ojcze Święty dziękuję za wszystkie łaski.

 • Bożena i Piotr

  23 listopada 2015, 10:51 Kochany i święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy otocz opieką nasze dziecko nienarodzone, aby zdrowo się rozwijało, ochraniaj je od zagrożeń i uproś u Boga szczęśliwe narodziny.

 • Anna

  23 listopada 2015, 11:55 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  23 listopada 2015, 11:57 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby u iknela dilaiz.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkohlowego.

 • Anna

  23 listopada 2015, 11:58 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka,dopomoz jej znowu cieszyc sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • matka

  23 listopada 2015, 16:33 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • jadwiga

  23 listopada 2015, 17:32 Dziękuję Bogu za dotychczasiwe łaski. Proszę o modlitwę o uzdrowienie córki Beaty z twardziny układowej oraz rozwiązanie jej spraw zyciowych , polepszenie zdrowia mojej mamy i zdrowie dla małego Karolka

 • Anna

  23 listopada 2015, 19:46 Kochany Ojcze Święty błagam pomóż abym nie traciła nadziei na lepsze życie. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który pokieruje moim życie. Miej w opiece moje dzieci mamę brata mnie. Wspieraj mojego męża który mnie zostawił i wybrał wolność. Wskaż mu co jest w życiu ważne. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Dorota

  23 listopada 2015, 19:55 Błagam o modlitwę, niefortunnie podpisałam umowę kupna na dużą kwotę i boję się że zostanę oszukana, bo ta firma naciąga ludzi. Zostałam omotana przez szatana podczas "pokazu sprzętu rehabilitacyjnego" i kupiłam na raty podpisując dokumenty. Proszę żeby ta sprawa zakończyła się pomyślnie. Proszę o modlitwę

 • Angel100

  23 listopada 2015, 19:56 Ojcze Święty błagam o łaskę spokojnej pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Proszę o pomoc osób życzliwych i ochronę przed nieprzyjaciółmi. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  23 listopada 2015, 19:57 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Beata

  23 listopada 2015, 21:58 Święty Janie Pawle
  Prowadź mnie przez dalsze życie
  Dziękuje za wszystkie łaski

 • Joanna i Grzegorz

  23 listopada 2015, 22:08 Razem z mężem prosimy w intencji naszego małżeństwa o dar rodzicielstwa, aby Dobry Pan obdarzył nas darem nowego życia oraz o wiarę, cierpliwość i łaskę pokornego przyjęcia woli Bożej.

 • ola

  23 listopada 2015, 22:27 Ojcze Święty proszę wstaw się za moim zmarłym mężem i uproś dla niego niebo. Proszę Cię też o zdrowie dla mnie,

 • Maria

  23 listopada 2015, 22:29 Panie proszę Cię o łaski Ducha Świętego w nadchodzącym tygodniu misyjnym aby każdy kto głęboko pragnie pojednać się z Tobą mimo trudności w codziennym życiu mógł poczuć twoją obecność i miłosierdzie którym obdarzasz każdego z nas mimo naszych wad.

 • teresa z kr

  24 listopada 2015, 03:11 Swiety Janie Pawle II daj sile,ratuj od nalkgow,ufam

 • nati

  24 listopada 2015, 03:18 Kochany Ojcze proszę o wyzdrowienie i miłość.

 • Artur

  24 listopada 2015, 04:45 Boże Ojcze w Trójcy Świętej - błagam Cię po prostu pomóż mojej rodzinie w wiadomych Ci sprawach.
  Błagam - w Tobie cała nasza nadzieja i radość życia.

 • Artur

  24 listopada 2015, 04:46 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Katarzyna

  24 listopada 2015, 09:32 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II, dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i nade mną. Z moim zdrowiem jest coraz lepiej dzięki Twojemu wstawiennictwu.
  Proszę dopomóż abym mogła jak najczęściej uczestniczyć we Mszach Świętych i przyjmować Jezusa do serca, bo tak strasznie za nim tęsknię. Bóg zapłać.

 • ela

  24 listopada 2015, 10:36 blagam o modlitwe o pomyslne zakonczenie pewnej sprawy bog zaplac

 • K.

  24 listopada 2015, 12:01 Święty Janie Pawle II proszę w intencji mojego ciężko chorego kolegi, który uległ wypadkowi samochodowemu. Proszę o pomoc w jego powrocie do zdrowia, powrocie do normalności, powrocie do żony, która poślubił kilka miesięcy temu. Panie Boże proszę o szansę na normalnie życie dla Damiana. Ufam w Twoją pomoc!

 • Żona

  24 listopada 2015, 12:03 Ukochany Ojcze Święty proszę o opiekę nad moim mężem, by szczęśliwie wrócił z dalekiej delegacji. Proszę Boga o wsparcie dla niego w jego ciężkiej i wyczerpującej pracy.

 • Bożena i Piotr

  24 listopada 2015, 12:43 Kochany święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem, aby prawidłowo się rozwijało i szczęśliwie narodziło. Umacniaj naszą miłość małżeńską.

 • Grzesznik

  24 listopada 2015, 13:54 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę Boga Ojca o pomyślne rozwiązanie spraw rodzinnych dotyczących pracy i przywrócenie radości życia dla całej rodziny...

 • a

  24 listopada 2015, 15:01 Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie dla siebie i całej mojej Rodziny. Jezu Ufam Tobie...

 • Matka

  24 listopada 2015, 15:45 Kochany Ojcze proszę o siną czystą miłość dla mojej córki i jej chłopaka.
  Niech się kochają i będą szczęśliwi ze sobą.

 • Ewelina

  24 listopada 2015, 15:52 Panie Boze za posrednictwem naszego oredownika JP" blagam cie aby ta sytuacja ktora nas dotknela nigdy sie nie powtorzyla. Blagamy Cie abysmy mogli nadrobic wszystkie straty prosimy zawsze o opatrznosc Aniolow strozow nad nami . Amen

 • Joanna

  24 listopada 2015, 16:14 Gorąco proszę żebym mogła zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko

 • matka

  24 listopada 2015, 17:07 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • magda

  24 listopada 2015, 20:07 Ukochany Janie Pawle II, bardzo prosze wstaw sie za mna u Dobrego Ojca, aby pomogl my godnie rozwiazac skomplikowana sytuacje w pracy.

 • Piotruś

  24 listopada 2015, 20:12 Drogi Ojcze Święty, Matko Boza dziękuje za wszystkie laski za każdą chwilę spendzona z moim synkiem za każdy dzień życia. Dziękuje za wszystko.

 • Żona

  24 listopada 2015, 21:17 Święty Janie Pawle II proszę o nawrócenie dla mojego męża, oczyszczenie jego serca z kłamstw oraz o uzdrowienie naszych relacji w małżeństwie.

 • Anna

  24 listopada 2015, 21:20 Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, o dobre relacje w rodzinie o spokój, cierpliwość i wyrozumiałość, pomyślność w pracy, a dzieciom w szkole, o dobrze zdaną maturę córce, a synom o dobre zaliczenia przedmiotów, o silną wiarę moim dzieciom,właściwy wybór życiowych partnerów, by były pełne empatii,o pokój na świecie i wiele łask i Bożego wsparcia dla rządu PIS, by mógł nas poprowadzić drogą dobra i wiary do zwycięstwa nad kłamstwem i złem. O nawrócenie ludzi grzeszących.

 • Angel100

  24 listopada 2015, 21:28 Ojcze Święty błagam o łaskę spokojnej pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Proszę o pomoc osób życzliwych i ochronę przed nieprzyjaciółmi. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  24 listopada 2015, 21:28 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • natalia

  24 listopada 2015, 21:47 Ojcze Swiety, czuwaj prosze nad moja Amelka, jutro ma szczepienie, spraw by obylo sie bez skutkow ubocznych i odczynow poszczepiennych. Od przyszlego tygodnia zaczynamy wizyty po lekarzach. Jako,ze Amelka jest wczesniakiem z 31 tygodnia ciazy troche tych wizyt nas czeka. Spraw Ojcze by kazda z nich konczyla sie dobrymi wiadomosciami. Czuje sie przytloczona tym wszystkim. Strach o zdrowie i prawidlowy rozwoj mojego dziecka nie pozwala mi normalnie funkcjonowac. Pomoz mi poprzez czuwanie nad Amelka. Pozwol jej sie prawidlowo rozwijac w zdrowiu i poczuciu milosci. Niczego tak niepragne jak zdrowia dla mojej coreczki. Prosze cie niech omijaja ja wszelkie skutki uboczne wczesniactwa. Blagam Cie Ojcze Swiety chron ja od wszelkich cierpien i spraw by rozwijala sie prawidlowo. Tylko Ty mozesz nam pomoc. Prosze pamietaj ze ta mala istotka liczy na Ciebie i Twoja pomoc. Wierze w Ciebie.

 • Ula

  24 listopada 2015, 21:51 Ojcze Święty, z moją wiarą ostatnio nie jest najlepiej, ale mimo to mam nadzieję, że za swoim wstawiennictwem pomożesz mojej rodzinie, a szczególnie bratu, który nie potrafi poradzić sobie w życiu. Od śmierci mamy nie może wziąć się w garść, skończyć studiów czy znaleźć pracę. Najprawdopodobniej cierpi na depresję. Proszę o wsparcie dla niego.

 • Anna

  24 listopada 2015, 21:54 Kochany Ojcze Święty w Tobie nadzieja na lepsze jutro dla mojej rodziny. Szukam drogi którą powinnam podążać po tym jak zostałam sama bo mąż wybrał wolność. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który pomoże mi odszukać drogę którą powinnam podążać.

 • Ewa

  24 listopada 2015, 22:00 Bardzo proszę o modlitwę w intencji młodzieży, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania oraz tych, którzy ich przygotowują przy parafii p.w. Narodzenia N.M.P w Chełmie.

  Ewa

 • Prosząca

  24 listopada 2015, 23:09 Panie Jezu proszę pomóż, abym była szczęśliwa, tyle już w życiu przeszłam, proszę aby zagościła w moim życiu miłość. Kochany święty Janie Pawle II proszę o cud, by zniknęły przeszkody i bariery i by Mariusz został moim chłopakiem i moim mężem. Tylko w Bogu nadzieja. Kochany święty Janie Pawle II błagam wysłuchaj mnie i uproś u Jezusa. Proszę uratuj mój związek i miłość z Mariuszem, napełnij Jego serce miłością do mnie i otwórz je dla mnie. Pomóż nam święty Janie Pawle II być razem, wiem że Jemu zależy na mnie. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Anna

  24 listopada 2015, 23:32 Ojcze Święty, prosze o łaskę uzdrowienia mojego małego synka Jasia. O Twoją opiekę i wstawiennictwo

 • D...

  25 listopada 2015, 06:25 Ojcze Święty dziękuję Ci za wysłuchanie moich dotychczasowych próśb i proszę wspomóż mnie w załatwianiu trudnych spraw związanych z moją przyszłą działalnością. Proszę również o dar zdrowia dla całej mojej rodziny, o szczęśliwy powrót mojego męża z pracy i o łaskę przyswajania wiedzy dla mojego syna.Bóg zapłać

 • Lukasz

  25 listopada 2015, 06:59 Bardzo prosze o modlitwe w intencji Joanny o dostanie pracy, na ktora aplikowala.
  Dziekuje serdecznie.

 • strażak

  25 listopada 2015, 07:27 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  25 listopada 2015, 07:28 Boże Ojcze w Trójcy Świętej - błagam Cię po prostu pomóż mojej rodzinie w wiadomych Ci sprawach.
  Błagam - w Tobie cała nasza nadzieja i radość życia.

 • Anna

  25 listopada 2015, 10:47 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze cie takze w intencji Tadeusza,piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  25 listopada 2015, 10:49 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka,spraw aby choroba zatrzymala swoj bieg.Jezu Ufam Tobie.

 • Marta

  25 listopada 2015, 11:14 Błagam Cię Święty Janie Pawle II o łaskę uzdrowienia dla Kazimierza,o pomyślne wyniki badań i dobre efekty chemioterapii.Proszę miej mojego Tatę cały czas w swojej opiece,chroń Go i daj mu siłę do walki z chorobą.

 • Bożena i Piotr

  25 listopada 2015, 11:39 Kochany święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem, ochraniaj je od zagrożeń i uproś u Boga szczęśliwe narodziny.

 • Adam

  25 listopada 2015, 12:40 Proszę o modlitwę za mnie, znalazłem się w najgorszej sytuacji w swoim życiu, tracę nadzieję, że jeszcze moje życie wróci na dawny tor. Ale ostatni płomyk nadziei zostawiam Bogu Ojcu i Naszej Matce Przenajświętszej. Bóg zapłać

 • matka

  25 listopada 2015, 15:34 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • teresa z kr

  25 listopada 2015, 15:57 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile,ufam, dziekuje

 • Maria

  25 listopada 2015, 16:52 Ojcze Święty potrzebuję Twej pomocy nie wiem za co tak cierpię .Pomóż mi proszę.

 • Anna

  25 listopada 2015, 20:36 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o zesłanie na mnie daru miłości. Zostałam sama z dziećmi mąż wybrał wolność .... Błagam ześlij na moją drogę życia anioła który mi pomoże. Błagam o miłość której tak bardzo potrzebuje.

 • Teresa

  25 listopada 2015, 20:40 Jezu Miłosierny,Ukochana Matko moja,Ojcze Święty dziekuję za otrzymane łaski,pokornie proszę o doswiadczenie Bożej miłości dla córki Moniki,o dary Ducha Sw i wypelnienie woli Bozej w jej zyciu,
  o Miłosierdzie i boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Angel100

  25 listopada 2015, 21:10 Ojcze Święty błagam o łaskę spokojnej pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Proszę o pomoc osób życzliwych i ochronę przed nieprzyjaciółmi. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  25 listopada 2015, 21:11 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Ojcze błagam spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • teresa z kr

  26 listopada 2015, 05:24 Swiety Janie PawleII prosze daj zdrowie, sile ratuj mnie, moja rodzne, ufam, daj prace, prosze ratuj od nalogow,ufam

 • mąż i tata

  26 listopada 2015, 07:10 Ojze Święty proszę uratuj małżeństwo Agnieszki i Michała, naszą rodzinę i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła na stałe do domu i męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

 • Syn

  26 listopada 2015, 07:29 Św. Janie Pawle II proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.

 • Michał

  26 listopada 2015, 08:51 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o modlitwę w intencji uzdrowień i uwolnień międzypokoleniowych w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi.

 • MM

  26 listopada 2015, 09:03 Kochany Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o modlitwę, aby Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok Sądu Rodzinnego, nie orzekał naszego rozwodu i nie rozwiązywał naszego małżeństwa.

 • Bożena i Piotr

  26 listopada 2015, 09:45 Kochany święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy czuwaj nad rozwojem naszego dziecka, nie pozwól, aby stała się mu krzywda, ochraniaj od każdego niebezpieczeństwa. Uproś u Boga szczęśliwe narodziny.

 • Nowenna Pompejanska

  26 listopada 2015, 10:20 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo serdecznie dziekuje Ci za otrzymane laski. Za Twoja Milosc dla kazdego z nas i za wielkie niezglebione Milosierdzie .
  dziekuje za ta cudowna Nowenne Pompejanska - Nowenne do nieodparcia. Najswietsza Matko badz zawsze z nami.

  Kocham Cie

 • Anna

  26 listopada 2015, 10:47 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  26 listopada 2015, 10:49 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  26 listopada 2015, 10:50 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka .Pomoz jej znowu cieszyc sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • SYN

  26 listopada 2015, 10:56 Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Zbigniewa - (nałogowego alkoholika) o opamiętanie, uzdrowienie i odzyskanie radości życia, znalezienie pracy i podjęcie terapii.

 • Patrycja

  26 listopada 2015, 12:22 Panie Boże proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojego ojca z alkoholizmu, aby wreszcie zrozumiał i odnalazł właściwą drogę życia.

 • Artur

  26 listopada 2015, 13:11 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  26 listopada 2015, 13:12 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie oraz śp. ks. Janie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie.

 • Zbyszek

  26 listopada 2015, 15:22 Proszę o modlitwę za mnie bo jestem na ostrym zakręcie życia.Bóg zapłać.

 • matka

  26 listopada 2015, 15:39 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • K.

  26 listopada 2015, 17:10 Janie Pawle II bardzo proszę o opiekę nad naszą rodziną. Proszę o pomoc dla męża w pracy... Jezu ufam Tobie!

 • K.

  26 listopada 2015, 17:12 Janie Pawle II bardzo proszę o pomoc dla mojego kolegi, który uległ wypadkowi samochodowemu. Jeżeli możesz - wyproś u Boga Ojca wszelkie łaski potrzebne dla ciężko chorego, aby pomyślnie przeszedł wszystkie operacje. Proszę o nadzieję dla jego żony i rodziny. Proszę również o wstawiennictwo dla wszystkich osób, które ucierpiały w tym wypadku... Jezu ufam Tobie!

 • ufam.ela

  26 listopada 2015, 18:44 Kochany Ojcze Święty,wyproś proszę potrzebne łaski dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w mojej parafii,o charyzmaty, o nowy powiew Ducha Świętego o Światło,które nas poprowadzi droga którą wskazuje nam Jezus, byśmy otwierali się na działanie Ducha Świętego,byśmy byli wierni i pokorni wypełniając Jego wolę,

 • Piotruś

  26 listopada 2015, 18:45 Panie Jezu, Matko Boża, Ojcze Święty proszę pomóżcie mi.

 • marianna

  26 listopada 2015, 20:31 w intencji męża Marka-Janusza i córki Iwony aby otworzyli swoje serce dla Jezusa

 • Angel100

  26 listopada 2015, 21:48 Ojcze Święty proszę o pojednanie i pomoc ze strony Prezesa. Błagam o miłosierdzie i łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  26 listopada 2015, 21:48 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  26 listopada 2015, 22:24 Kochany Ojcze Święty proszę o łaskę i siłę na przeciwstawianie się wszystkiemu co złe. Miej w opiece moje dzieci mamę brata i mnie. Pamiętaj o moim mężu który zostawił mnie i dzieci i wybrał wolność spraw proszę aby docenił to co stracił. Ześlij na mnie miłość której tak bardzo mi brakuje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • bella

  26 listopada 2015, 23:04 Ojcze Święty proszę o pomoc mojej siostrze w odzyskaniu zdrowia psychicznego żeby nigdy nie poddała się słabościom które często ją kuszą do złego. kochany Ojcze wyproś łaski dla mojej całej rodziny broń nas przed nałogami mniej nas w swojej opiece Ojcze Święty najdroższy ufam że mnie wysłuchasz

 • Gosia

  26 listopada 2015, 23:13 Drogi Janie Pawle, Panie Boże miłosierny i sprawiedliwy, Jezusie Chrystusie proszę o łaskę dla moich rodziców, siostry z jej rodziną i dzieci, o ich zdrowy i prawidłowy rozwój oraz o przyjazne nastawienie, zrozumienie, serdeczność i kompetentne podejście nauczycielki w nauczaniu mojego synka Michała. Dziękując za wszystkie łaski, których nam udzielasz, Chwała Tobie Boże.

 • Aneta

  26 listopada 2015, 23:39 Proszę o modlitwę w intencji mojej mamusi Jolanty aby odzyskała pamięć.

 • teresa z kr

  27 listopada 2015, 06:26 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, ratuj poblogoslaw rodzine siosty wyrwij z choroby,ufam

 • Michał

  27 listopada 2015, 07:41 Święty Janie Pawle II wstawiaj się za moją Żoną Agnieszką u Jezusa, by nie spotykała się z innym mężczyzną, wróciła do męża i domu. Proszę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, nie osiągnęła swojego celu. Otocz moją Żonę swoją opieką.

 • a.

  27 listopada 2015, 09:15 Ojcze Święty, módl się proszę o zdrowie dla mojej ukochanej Mamy. Wstaw się za nią u Jezusa Miłosiernego. Jezu, wysłuchaj próśb do Ciebie zanoszonych. Jezu Ufam Tobie...

 • Agata

  27 listopada 2015, 10:24 Za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej i Jana Pawła II proszę o uwolnienie od lęku przed odrzuceniem i wypełnienie woli Bożej w relacji z moim chłopakiem.

 • eva

  27 listopada 2015, 10:27 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II dziekuje Ci za Twoje nieustanne oredowanie do Pana Boga i wyproszone laski. Czuje Twoja Obecnosc w moim zyciu i pragne aby tak zawsze bylo. Prosze udziel mi chocby szczypte z Twojej odwagi, abym wkrötce rozwiazala "stary" Problem. To jest takie wazne - Ojcze wesprzyj mnie w tym wesprzyj.
  Spöjrz na moje dzieci, aby nie zbladzily - byly wierne Panu. Ojcze Kochany pomöz w rozwiazaniu nurtujacych nas klopotöw. Ja tak bardzo ufam w Twoja Dobroc, ktöra mnie nigdy nie zawiodla.
  Bög zaplac!

 • tata

  27 listopada 2015, 11:05 Święty Janie Pawle II proszę, miej w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.

 • Wioletta

  27 listopada 2015, 11:24 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo w uleczeniu z licznych chorób córki mojej przyjaciółki Roksany. Bóg Zapłać

 • Anna

  27 listopada 2015, 11:36 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  27 listopada 2015, 11:38 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  27 listopada 2015, 11:40 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka.Jezu Ufam Tobie.

 • Bożena i Piotr

  27 listopada 2015, 13:09 Kochany święty Janie Pawle II! Prosimy opiekuj się naszym nienarodzonym dzieckiem, a szczególnie oddal od niego zagrożenie. Uproś u Boga szczęśliwe narodziny dla niego.

 • Bożena

  27 listopada 2015, 13:10 Święty Janie Pawle II! Proszę o powrót do zdrowia Jerzego, który uległ dzisiaj wypadkowi.

 • Michał

  27 listopada 2015, 13:42 Ojcze Święty nasz Wielki Orędowniku w niebie proszę Cię otocz mnie i całą moją rodzinę Twoją opieką. Proszę by w naszej rodzinie i małżeństwie zapanowała zgoda, miłość, życzliwość, pojednanie i otwartość na drugich. Proszę Cie uzdrów mnie i moją Żonę. Proszę aby było nam dane jeszcze wspólnie spędzać Święta i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz.

 • Anna i Tomasz

  27 listopada 2015, 14:05 Proszę o modlitwę za nas (Annę i Tomasza), za nasze małżeństwo a szczególnie o dar rodzicielstwa dla nas. Bóg zapłać.

 • matka

  27 listopada 2015, 16:41 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • mr4

  27 listopada 2015, 18:19 Ojcze Święty proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji mojego syna , nie Bóg ma go w opiece, aby nic złego go nie spotkało ,proszę spraw aby poznał dziewczynę ,która go pokocha ,zaakceptuje ,żeby moje dziecko przestało być samotne, niech Bóg sprawi żeby był szczęśliwy

 • anna

  27 listopada 2015, 18:32 Ojcze Święty za twoim wstawiennictwem proszę żeby mój syn nie był samotny , spraw żeby się kimś związał i nie został sam na świecie gdy nas zabraknie

 • Angel100

  27 listopada 2015, 21:29 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  27 listopada 2015, 21:30 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Ania

  27 listopada 2015, 21:58 Panie Boże, wiem, że Ty mnie słyszysz.Proszę, pomóż mi ułożyć swoje życie osobiste. Postaw na mojej drodze życia moją drugą połówkę, bym mogła z nim stworzyć wartościowy, prawdziwy związek oparty na miłości, wierności, szacunku.Pomóż mi Panie Boże.

 • Anna

  27 listopada 2015, 22:40 Kochany Ojcze Święty zawierzam Ci i oddaję pod opiekę Najukochańszej Panienki moje dzieci mamę brata i mnie. Daj zdrowie mojemu mężowi który nas zostawił i wybrał wolność. Teraz jest chory dlatego proszę ulżyj mu w cierpieniu. Wskaż mi drogę jaką powinnam teraz podążać proszę ześlij na moją drogę życia anioła który pomoże mi odszukać właściwą drogę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Artur

  28 listopada 2015, 04:39 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  28 listopada 2015, 04:40 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie oraz śp. ks. Janie [ kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie.

 • Artur

  28 listopada 2015, 04:41 Boże Ojcze w Trójcy Świętej - dziękuję Ci za opiekę nad rodziną, proszę o przebaczenie naszych grzechów i błagam Cię po prostu pomóż mojej rodzinie w wiadomych Ci sprawach.
  Błagam - w Tobie cała nasza nadzieja i radość życia.

 • teresa z kr

  28 listopada 2015, 07:06 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile ratuj z nalogow,ufam

 • matka

  28 listopada 2015, 07:24 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Łukasz

  28 listopada 2015, 13:41 Proszę o modlitwę o zdrowie,błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Michała.

 • Elżbieta

  28 listopada 2015, 19:40 Pokornie błagam o zdrowie i siłę dla Mateusza i Kamili. Tobie Jezu ufam. Dziękuję z całego serca za dotychczasowe łaski.

 • Renata

  28 listopada 2015, 19:52 Ojcze Święty proszę o pokój na świecie. Módl się za nami.

 • Angel100

  28 listopada 2015, 20:33 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat bez konieczności pracy w terenie. Błagam o miłosierdzie i pomoc ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  28 listopada 2015, 20:34 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  28 listopada 2015, 20:56 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem błagam miłosiernego Jezusa o siłe i miłość i zdrowie dla mojego męża. Miej w opiece moje dzieci mamę brata i mnie. Zostałam sama z dziećmi mąż wybrał wolność a teraz brakuje mu zdrowia proszę daj mu je pamiętaj o nim mimo tego co zrobił. Miej go w opiece. Tak bardzo brakuje mi miłości. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • MARA

  28 listopada 2015, 20:56 Święty Janie Pawle II daj mi dar prosze madrosci i oswiecenia umysłu abym mogła w mojej pracy zawodowej, nauce jezyka angielskiego, radzic sobie coraz lepiej i nadazac z praca w zespole , abym nie została bez pracy. Dziekuje za dotychczasowe łaski

 • Teresa

  28 listopada 2015, 21:05 Ojcze Święty proszę Cię o wyproszenie zdrowia dla mojej córki Agnieszki

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Pierwsze tysiąc lat. Historia chrześcijaństwa
Zaczyna się bitwa. Historia stworzenia - Biblia komiks
Bóg i Biznes
Jak być przywódcą na wzór Jezusa?
Nowa książka Ewy Stankiewicz