franciszkanska3.pl
Paac Arcybiskupw Krakowskich

Wielki Post 2015

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • adamo261

  19 marca 2015, 08:03 Ojcze Święty uproś proszę łaski dla mojej żony Agnieszki żeby wyzdrowiała i myślała pozytywnie proszę także o Błogosławieństwo dla mojej rodziny Bóg zapłać

 • asia

  19 marca 2015, 09:52 Kochany Ojcze Swiety , dziękuję ,ze jestes przy mojej rodzinie i za to że prowadzisz mnie drogą wiary. Dziekuje rownież łaskę ktora mi okazujesz kazdego dnia. Czuwaj Ojcze proszę nade mna i moją rodziną.Jestem wdzieczna Bogu,że wiekszosc mojego życia byłes Papieżem ,ktory wzmocnił moją wiarę i nauczył rozmawiac z Bogiem.Kocham Cie Ojczę Swiety.

 • Barbara

  19 marca 2015, 11:33 Ojcze święty błagam wstaw się za moim synem Bartłomiejem. Dopomóż mu wyjść z nałogu, odzyskać wiarę.

 • Anna

  19 marca 2015, 11:56 Swiety Janie Pawle II proszem cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  19 marca 2015, 11:58 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  19 marca 2015, 11:59 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • tomek

  19 marca 2015, 12:47 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cię o opiekę i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny,zwłaszcza w tych trudnych dla nas chwilach. Opiekuj się proszę naszymi synkami Szymusiem i Michałkiem którzy już tyle cierpienia doświadczyli w swoim tak krótkim życiu.Twój oddany sługa Tomek

 • żona

  19 marca 2015, 13:00 Św. Janie Pawle II, proszę o wstawiennictwo u Ojca Niebieskiego za mojego męża o łaskę uwolnienia od nadużywania alkoholu i o zdrowie dla mojej córki. Błagam Ojcze ...

 • ala

  19 marca 2015, 13:01 Święty Janie Pawle II proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o wzajemną miłość, szacunek i powrót na drogę wiary brata o siostry.

 • zofia

  19 marca 2015, 13:03 Panie Jezu błagam Cię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o zdrowie dla mojej rodziny i o uwolnienie męża od alkoholizmu. Błagam Cię Jezu. Ufam Tobie.

 • ona

  19 marca 2015, 13:05 Kochany św. Janie Pawle II, proszę Cię o pomoc w ratowaniu naszego małżeństwa i rodziny, pomóż uwolnić się mężowi od nałogu alkoholizmu.

 • Darek

  19 marca 2015, 13:49 Ojcze Swiety wstaw sie za mną. Pragnę zyc w wierze i trzeźwości ze swoją żoną dopomoz mi w tym .

 • teresa z krk

  19 marca 2015, 14:00 Świety Janie PAwle II prosze o sile o roztropnosc, ratuj moje malzenstwo lub spraw abym umial poukladac sobie pewne sprawy bez zlego wplywu na nasze malzenstwo spraw aby syn byl szczesliwy dodaj sily ufam, pomoz

 • DL

  19 marca 2015, 14:14 Kochany Ojcze Proszę Cię o szczęśliwe przetrwanie zajęć w weekend na uczelni. Abym miała jasny umysł i dobrze odpowiadała na zadawane mi pytania. Spraw, abym była skupiona podczas nauki. Bóg zapłać...

 • Błagająca babcia

  19 marca 2015, 14:15 Najukochańszy Ojcze Święty jak każdego miesiąca zwracam się do Ciebie z prośbą o Twoje wstawiennictwo do Jezusa MIłosiernego i Jego Ukochanej Matki, do Ducha Świętego i Pana Boga Najwyższego. Proszę o opiekę nad moją rodziną córką, wnuczkami, zięciem i nademną. Proszę o wiarę, zdrowie, dary, owoce, światło i łaski Ducha Świętego.Pomoc w nauce dla wnuczek i dalsze kontunuowanie studiów.Pomoc w pracy dla córki i zięcia. O bezpieczeństwo w każdej chwili. Oddaję siebie i całą moją rodzinę w Matczyną opiekę i Jej Ukochanego Syna, Ducha Świętego i Pana Boga Najwyższego. O wytrwanie w abstynencji zięcia. Wstaw się za nami Ojcze Święty. O pokój na świecie i godne przygotowanie do Świąt Zmartwychstania Pańskiego.

 • Emilia

  19 marca 2015, 16:26 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę cię o pozytywny rozwój mojej sytuacji życiowej, ponieważ brakuje mi już sił, by z tym wszystkim walczyć sama.

 • Córka

  19 marca 2015, 16:56 Święty Janie Pawle II proszę w intencji moich rodziców o łaskę trwałej zgody i wzajemnej prawdziwej miłości, wierności, zaufania i szacunku. Chroń ich od wszelkiego złego. Proszę o łaskę zdrowia, a dla mamy o uleczenie z jej lęków i niepokojów, proszę wstaw się u Boga by daj jej powrót do radości życia, zabrał od niej to wszystko co złe.Proszę wyproś dla taty wytrwanie w trzeźwości.

 • Jaro

  19 marca 2015, 17:06 Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym jutro w piątek nie dostał się na kurs spawacza z urzędu pracy
  żebym nie musiał na niego chodzić

 • matka

  19 marca 2015, 17:21 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Z.P

  19 marca 2015, 18:55 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,spraw aby dobry Bóg obdarzył mądrośćią mojego syna aby zrozumiał że żyje w grzechu cudzołóstwa,cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,dar wiary i mądrość dla męża aby mnie szanował,spraw,aby wirus nigdy do mnie nie powrucił.

 • Miłująca

  19 marca 2015, 19:11 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu i mądrości. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Oddal od niego kolegę Piotra. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Angel100

  19 marca 2015, 19:51 Ojcze Święty proszę o łaskę nawrócenia mojej córeczki, która bardzo cierpi po odejściu ojca. Proszę o zdrowie, miłości i zrozumienie. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  19 marca 2015, 19:52 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie i łaskę pracy na cały etat. Proszę o pomoc i poprawę sytuacji rodzinnej i finansowej. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Rafał

  19 marca 2015, 20:09 Niech Ta Msza będzie w intencji mojego brata Adama, aby dostawał nadal świadczenie rentowe.

 • Rafał

  19 marca 2015, 20:18 Proszę o łaskę silnej charyzmatycznej wiary.

 • ANNA

  19 marca 2015, 20:22 Ukochany Ojcze Święty wszystkich, których kocham tracę - zmarł mój tata - za którym bardzo tęsknię ale wiem, że u Boga jest mu o wiele lepiej niż tu na ziemi wśród ludzi, którzy codziennie sprawiają, ze nie chce się żyć. Nie jestem idealna, moje małżeństwo rozpadło się bo pokochałam niewłaściwego człowieka źle wybrałam, wybacz mi że kochałam niewłaściwie, podobnie za mocno kochałam tatę i mojego psa, który jest chory i moim jedynym przyjacielem, który daje mi prawdziwą miłość i radość, Proszę nie zabieraj mi mojego merdającego ogona - niech św Franciszek zwróci mu zdrowie. Być może jest to błacha prośba bo przecież codziennie ktoś umiera...Moja mama też jest chora, nie chce jej stracić i zostać sama, gdyż jestem słaba by żyć i zbyt słaba by umrzeć, często o tym myślę dlaczego to nie mnie zabierasz do siebie, a tych których kocham...Być może dajesz mi szansę by stać się lepszą, ale nie wiem jak to zrobić, pogubiłam się...Błagam wybacz mi moje wybory, podaj mi rękę i pokieruj moim życiem według swojej woli i planu...Dodaj mi sił, by chciało mi się żyć...przekaż mojemu tacie, że bardzo go kocham-opiekuj się nim i moja rodziną... Twoja Anna z Gdańska. Amen.

 • Alina

  19 marca 2015, 20:35 Swiety Janie Pawle II,prosze Cie o wymodlenie nam upragnionego potomstwa. Dziekuje.

 • Irenka

  19 marca 2015, 21:13 Kochany Janie Pawle II dziękuję za wiele otrzymanych łask i błagam o ratunek dla siostry męża,który trafił w straszny nałóg alkoholizmu.Proszę o nawrócenie dla Niego i pomoc wyjść z nałogu alkoholizmu.Proszę także o zdrowie duchowe i fizyczne dla Ireny i jej rodziców.

 • Jasia

  19 marca 2015, 22:16 Janie Pawle II proszę o zdrowie dla mojego syna Jacka, by odzyskał sprawność połamanej ręki.

 • Anna

  19 marca 2015, 23:15 Święty Janie Pawle II w Tobie nadzieja na lepsze jutro. Natchnij mnie miłością

 • Artur

  20 marca 2015, 05:00 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za Twe łaski dla nas wszystkich i błagam o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu obecnych kłopotów życiowych mojej rodziny, Proszę pomóż nam w poprawie zdrowia, nauce, pracy, daj radość życia i mądrego wychowania dzieci oraz o dar podejmowania roztropnych decyzji życiowych. Panie proszę odwróć od nas to widmo życiowych niepowodzeń i pomóż w wiadomych sprawach - proszę Cię o to i błagam dla dobra rodziny. Wspomóż nas Panie w tych sprawach - amen.

 • matka

  20 marca 2015, 05:45 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Córka

  20 marca 2015, 05:49 Kochany Ojcze Święty , prosze Cie o zdrowie dla mojej mamusi , idziemy dzisiaj do lekarza i bardzo sie boje. Prosze Ojcze miej w opiece moja mamę, aby w najlepszym etapie swojego życia mogła sie swoją radością i szczęściem zagrażać innych. Ojcze , nie opuszczaj nas prosze. Boze ufam Tobie . Asia

 • Corka

  20 marca 2015, 06:03 Ojcze Święty , dzisiaj urodziny mojej mamusi . Prosze Cie z całego serca o zdrowie dla niej . Prosze Ojcze opiekuj sie nią i bądź przy nas na wizycie u lekarza , aby wszystko było dobrze. Nie opuszczaj nas prosze Ojcze

 • strażak

  20 marca 2015, 06:14 Boże Ojcze w Trójcy Świętej, św. Florianie i św. Janie Pawle - błagam Was dajcie mi siły w walce o pomyślność rodziny i radość życia. Ukochani błagam pomóżcie mi w tym trudnym okresie i proszę Was o łaski w wiadomych sprawach. Niech Bogu będą dzięki.

 • Anna

  20 marca 2015, 07:04 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,dodaj mu sil w walce z choroba.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  20 marca 2015, 07:06 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  20 marca 2015, 07:07 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • mama

  20 marca 2015, 07:09 prosze cie ojcze sw o to zeby moja cureczka JOLA WYDROWIAŁA zeby ten krwiaczek sie wchłonał

 • mama

  20 marca 2015, 07:12 za moja cureczke jole mjej ja w opiece

 • tomaszchmielewski

  20 marca 2015, 08:19 Św.Janie Pawle II proszę Cię o pomoc rodzinie mojej ,by choroby już nas nie nękały żeby 3-ka moich dzieci już nie chorowała by nie było nawrotu nowotworu u Gabrieli. proszę pomóż nam wyjść z problemów finansowych żeby nam nie zabrali domu. Pomóż mi bym jako ojciec znalazł drogę do wyjścia z problemów.

 • Teresa z Krk

  20 marca 2015, 08:42 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby maz mnie szanowal, prosze pomoz mi, pomoz mi z negatywnymi emocjami, spraw abym miala radośc zycia aby umiala zawieżyc wszytko Bogu Ojcu, upros u niego spokojny dobry dla mnie dzien, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, spraw aby nie ulegal nalogom, odsun od niego osoby które maja na niego zly wpływ, które uzywaja narkotyków, pomoz mi prosze z moimi slabosciami abym umila z nimi walczyc, ufam, pomoż mi, dziekuje

 • mama

  20 marca 2015, 09:07 Ojcze Swiety Papiezu pomöz mojemu synowi, aby pozdawal egzaminy.
  Bög Zaplac

 • Alicja

  20 marca 2015, 09:16 Panie Jezu proszę o pozytywne rozwiązanie spraw zawodowych oraz o światłość Ducha Sw

 • magda

  20 marca 2015, 10:40 Ojcze Święty Janie Pawle błagam Cię o zgodę w rodzinie i łaskę pracy, stałej, dobrej pracy.

 • Dorota

  20 marca 2015, 11:47 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o mądrość dla mojego męża o chęć do pracy ,o siłę do walki z alkoholizmem , o cierpliwość. Proszę Cię również w intencji mojej starszej córki o pomyślne zdanie egzaminów gimanzjalnych i dobry wybór szkoły ,miej w opiece moją mamę wspieraj ją w zdrowiu . Polecam Ci także moją młodszą córeczkę chroń ją od złego obdaż potrzebnym zdrowiem i mądrością . Miej w opiece mojego brata .Jezu ufam Tobie

 • Czcicielka

  20 marca 2015, 12:29 Ojcze Święty proszę wstaw się za mną u Pana Naszego i wybłagaj ratunek i łaski, o które tak długo proszę. Cieszę się, że sprawa się nie pogarsza ale proszę by wreszcie zmieniło się na lepsze.Już nie mam siły. Składam moje sprawy w Twoje ręce i wierze, że uchronisz mnie od złego.

 • Karim

  20 marca 2015, 15:38 Szczęść Boże!

  Bardzo proszę o modlitwę o znalezienie dobrej pracy dla mnie.

  Bóg zapłać!

 • monika79

  20 marca 2015, 16:13 Ukochany Ojcze Święty proszę z całego serca o wyzdrowienie mojego byłego męża z ciężkiej depresji i powrót do domu.Ufam Tobie.

 • monika79

  20 marca 2015, 16:15 Ojcze Święty proszę z serca o wyjście z nałogu alkoholowego mojego brata.UFAM TOBIE.

 • mika

  20 marca 2015, 16:53 Proszę Cię Ojcze pomóż mi w pracy, abym sprostała wszystkim obowiązkom , bardzo bym chciała dostać umową na czas nieokreślony. Proszę także o otoczenie mojej rodziny troska o zdrowie.

 • Radek

  20 marca 2015, 17:14 Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo przez ciebie u Matki Bożej dla Basi.
  Proszę o pomoc której ja nie mogę udzielić.

 • Basia

  20 marca 2015, 18:49 Proszę o łaskę...bardzo potrzebuje mieć pracę...nic nie chce dla siebie...proszę tylko o pomoc aby mieć za co wychować dziecko...

 • Dorota

  20 marca 2015, 19:43 Kochany Ojcze Święty gorąco proszę o modlitwę za moje rozpadające się małżeństwo. Proszę przemień serce mojego męża, by stał się dobrym i wiernym mężem.By dostrzegł to co traci. Odsuń z naszego życia inne kobiety, które niszczą naszą rodzinę (szczególnie Hannę). Sprowadź męża na drogę wiary. Proszę o dary Ducha Świętego. Otocz swoją modlitwą moją koleżankę, która od grudnia walczy z nowotworem. Proszę dla niej o siły. Ojcze Święty proszę pomóż nam.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:04 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawinnictwo za Asia i Mariuszem, by dobry Bog dopomogl by byli szczesliwym malzenstwem, by Mariusz przestal byc pod wplywem kolegow, przestal pic, by podjal prace i myslal o rodzinie.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:07 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o twoje wstawiennictwo u Boga, by obdarzyl Karin, Michala i Vincenta potrzebnymi laskami, by byli Boza rodzina, by spotkali na swojej drodze ludzi ktorzy pomoga im by Bog zamieszkal w ich rodzinie, obdarzyl ich miloscia i wzajemnym zrozumieniem.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:12 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoja pomoc dla Iny i Rolfa, by uwierzyli w Boga, niech dobry Bog pomaga im i obdarza potrzebnymi laskami, by tesciowa zaakceptowala Rolfa i potrafila zrozumiec swoja corke.

 • ewa

  20 marca 2015, 20:15 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoja modlitwe za Irena, by potrafila zrozumiec swoje dzieci, by zaakceptowala ziecia i synowa.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:19 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o wstawiennictwo u Boga za Rafalem, by odnalazl droge do Boga, by spotkal na swojej drodze ludzi ktorzy mu pomoga, pozbyc sie nalogow, by mial prace, by skonczyl studia.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:22 Swiety Janie Pwale II prosze Ciebie o Twoje wstawinnictwo u Boga za mna i moim mezem, bysmy sie nawzajem rozumieli, by w naszym domu i w nas samych zamieszkal Bog, niech Duch Swiety nas oswieci i pomoze nam bysmy przystapili do sakramentu pokuty.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:26 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoja pomoc dla Gabriela, by potrafil odnalezc droge do Boga, by znalal cel w swoim zyciu, by mogl zrobic jakis zawod, by mial prace, by spotkal na swojej drodze ludzi ktorzy mu pomoga, niech sie dzieje wola Boza, niech Duch Swiety go oswieci.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:29 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo i potrzebne laski dla mojej mamy i dla brata, by mial sily nia sie opiekowac.

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:30 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo za moja tesciowa, niech dobry Bog obdarza ja potrzebnymi laskami.

 • Arek

  20 marca 2015, 20:32 Ojcze Świety proszę Cię o wstawiennictwo w tak ważnej sprawie dla mnie , ktora ma wplyw na moje zycie i moich bliskich. Spraw , aby nasze problemy z ludzmi, ktorzy nas oszukali wreszcie sie skonczyly. Aby caly nasz problem zostal wreszcie rozwiązany. Wierze w Ciebie i ufam Tobie.

 • iwona

  20 marca 2015, 20:37 Święty janie Pawle dzięki ci za wyproszone łaski, proszę cię przymnoz mi i mojemu mężowi wiary.napelnij moje serce spokojem

 • Ewa

  20 marca 2015, 20:38 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo za mna, by dobry Bog obdarzyl mnie potrzebnymi laskami,bym mogla dobrze czynic, bym potrafila rozumiec mojego meza, by panowala pomiedzy nami milosc i zgoda

 • DOROTA

  20 marca 2015, 20:59 Najdroższy,najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II z całego serca proszę o opiekę i modlitwę za mnie i moją rodzinę,proszę aby lęki które mnie ciągle nękają co ma ogromny wpływ na moje zdrowie minęły,aby ustąpiła depresja która niszczy mnie i moje zdrowie,abym mogła normalnie i spokojnie przeżyc resztę życia,aby spokój zagościł w moim sercu i odeszły złe myśli,które ciągle mnie nachodzą.Pomóż Ojcze Święty,błagam,czuję,że długo tak nie wytrzymam.Bóg zapłac,miej mnie w opiece.

 • Ewa

  20 marca 2015, 21:04 Kochany Janie Pawle proszę wyproś mi u Naszego kochanego Ojca łaskę, aby tomografia nie wykazała niczego złego i abym była zdrowa.Dziękuję za wszystko.

 • Ona

  20 marca 2015, 22:25 Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem proszę o ojcowską opiekę i łaskę dla mojej córki. Proszę aby na Jej drodze stawali tylko dobrzy i wartościowi ludzie , aby znalazła swoje miejsce w życiu. Proszę też o dar wiary dla Niej i pomoc w pokonaniu zwątpienia.
  Jezu udał Tobie .

 • Justyna

  20 marca 2015, 23:05 Błagam Cię Ojcze Święty o cud uzdrowienia dla taty żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby i był zdrowy. Proszę o dobre wyniki badań. Dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Kochany Janie Pawle.

 • Justyna

  20 marca 2015, 23:08 Kochany Janie Pawle błagam Cię o zdrowie dla mamy i o to żeby przestała palić. O zdrowie dla siostry i mojego chłopaka a także dla mnie żebym nie miała depresji lęków bólu kręgosłupa proszę ulecz mnie. Wysłuchaj mnie proszę Ojcze Święty.

 • Dawid

  21 marca 2015, 03:48 Ojcze Święty proszę Cię o to żebyś pomógł mi nawrócić się umocnić we wierze i uwolnić się od uzależnienia od dopalaczy

 • Bonds

  21 marca 2015, 04:01 Ojcze Swiety!!!! Bardzo goraco Cie Prosze o modalitwe za moje go syna,ktory pije! Oraz za zdrowie calej mojej rodzina!!!!

 • Artur

  21 marca 2015, 05:33 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro - Bóg zapłać Panie Nasz.

 • matka

  21 marca 2015, 07:07 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  21 marca 2015, 07:09 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • A

  21 marca 2015, 07:09 Ojcze Swiety Janie Pawle II badz przy mnie w Poniedzialek i pomoz mi zdac ten trudnie zlozony egzamin. Kieruj mna i wypros dla mnie niezbedne wsparcie u Pana Boga. Bardzo Ci dziekuje.

 • siostra

  21 marca 2015, 07:10 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  21 marca 2015, 07:11 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Katarzyna

  21 marca 2015, 07:30 Proszę o modlitwę abym zaliczyła kolokwium z administracji publicznej, egzamin z języka niemieckiego i ekonometrii.
  Bóg zapłać za modlitwę

 • Gosia

  21 marca 2015, 09:27 Św Janie Pawle proszę o łaskę dla mnie bo dopadla mnie okropna depresja i mojej rodżiny żeby była zawsze zdrowa miej nas zawsze w swojej opiece Bóg zapłać

 • Piotr

  21 marca 2015, 11:09 Ojcze Święty błagam o pomoc w ciężkiej sytuacji w jakiej się znalazłm

 • Iwona

  21 marca 2015, 16:51 Kochany Ojcze Święty. Błagam Cie o uzdrowienie dla mojego męża oraz zdrowie dla wszystkich, których kocham. Ufam Tobie.

 • Darek

  21 marca 2015, 16:57 Boże dopomoż mi w trwaniu w trzeźwości i w naprawie mojego małżeństwa z Gosią.

 • nama

  21 marca 2015, 17:55 Ojcze Swiety Papieżu pomöz mojemu synowi, aby odsiedział swój wyrok i 13 marca wrócił do mnie. kocham go i tesknie

 • błagająca matka

  21 marca 2015, 18:38 Święty J P II dziękuję za otrzymane łaski za Twoim pośrednictwem i błagam uproś Boga I Matkę Jego o pomoc dla moich dzieci w otrzymaniu pracy i partnerów życiowych.

 • Renata

  21 marca 2015, 19:45 Prosze za wstawiennictwem sw. Jana Pawla II o zdrowie dla mojej Mamy, o zdrowie dla mnie i mojego Syna, o pomyslna kuracje i odzyskanie pelni sil dla mojego Meza i o uzdrowienie z ciezkich chorob dla mojej przyjaciolki Oli.O dobra spowiedz dla calej mojej Rodziny i o umocnienie w wierze.Bog zaplac za kazda modlitwe!

 • Ola

  21 marca 2015, 20:22 Kochany Swięty Janie Pawle prosze wstaw sie za mną i pomóż mi odnależć się po nagłej śmierci mojego męża. Spraw żebym mogła pomyślnie załatwić wszystkie sprawy.

 • O.Z

  21 marca 2015, 20:25 Święty Janie Pawle proszę o Niebo dla mojego zmarłego męża , wstaw się za nim.

 • Anna

  21 marca 2015, 21:54 Ojcze Święty miej mnie i moją rodzinę pod opieką. Tak mi ciężko i taka czuję się samotna. Momentami zatarnawiam się czy wszystko ma sens. Jestem bardzo przybita całym moim otoczeniem i życiem. Tak chciała bym mieć znowu pełną rodzinę a moje dzieci aby miały ojca na co dzień a nie od święta. W Tobie nadzieja na lepsze jutro,

 • Mama

  21 marca 2015, 22:56 Ojcze Święty wstaw się za moim synem,żeby spotkał w pracy dobrych ludzi którzy mu pomogą.

 • AM

  21 marca 2015, 23:08 Ojcze Święty proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga za moim synem aby powrócił do Boga i aby miał siłę uwolnić się ze swoich niszczących Go nałogów. Jezu Miłosierny dopomóż Mu.

 • Kasia

  22 marca 2015, 00:46 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo za moją relacje z chłopakiem który jest dla mnie bardzo ważny chce abyśmy mieli ze sobą dobry kontakt i potrafili szczerze porozmawiać i aby jego serc potrafiło przyjąć moją miłość proszę opiekuj się nim Jezu Ufam Tobie

 • Bogusia

  22 marca 2015, 06:53 Sw Janie Pawle II pomóż!
  Bardzo proszę o modlitw w intencji Michała, o wybawienie go z kłopotów, od złych ludzi, by nikt się nad nim już nei znecał, o zdrowie duszy i ciała dla niego i odnowienie cąłego organizmu. By Bog uwolnił go od wiezów zla. Prosze o łaske rozmowy znim, pojednania się, o to by się otowrzył i chciał ze mną rozmawiać, by mi wybaczył, nie był zły, by powiedził co do mnie czuje. Jesli tak chce Bóg bysmy byli swietym małzenstwem w przyszłosci, by Bóg dał mi dobre natchienia, jesli mam cos zrobic, bym potrafiła Bogu zaufac i buc ufna wobec ludzi. O pomoc w skonczeniu studiów i cierpliwosc. O ulge w cierpieniu dla mnie i o pomoc w wypełanianiu postanowien i Slubów, danych Bogu. BY Bóg mnie obdarzyl dusza i sercem michała. O pokój w rodzinie i nawróceni dla dziadka, o to by Paulinazdobyła pieniadze na mieszkanie, by nie mieszkała z chłkopakiem przed slubem. O wrocenie Michałowi sali i by Bóg ze zła wyprowadził dobro. by Michal robił, to co kocha, by Bóg wrócił mu dawne miejsce pracy i mogł wykładac konstrukcje i mechanike, żeby nie rezygnowal z planów, marezń, tylko dlatego >>> że inni mu każą, by był sobą. O dobre relcaje z nim, o to by się odezwł , by Bóg dotknśł jego serca, by się z nim spotkał i uzrdwił go, by osdmienil jegp serce, o to by chciął przyjąć czyjąś pomoc. Jesli bedzie ze mna szcześliwy, to proszę o to, bysmy byli małżeństwem. By nie bylo zadnych przszkod, by moja rodzinato akceptowała, mogłaMichała spotkac. O pomoc w zaliczeni trudncyh projektow i o to by mni nie skrelsili ze studiów. Pomóż Matko Boża wpodejmowaniu dobrych decyzji, bym nie zaszkodziła człowiekow, którego kocham. Maryjo! Wybaw mie z rąk człwieka, który przetrzymuje mi prjket już czwary miesiac, bym te sparawe rozwiązala. BY Michała powiedział mi o swojej tajemnicy. Proszę o to, bym podejmowała dobre decyzje, ktore nie beda szkodziły Michałowi, by Bog dal mi siłę, aby mogł a wytrwać w postanowieniach i w moim powołaniu, by Bóg mnie złaczy ł z Michalem, jesli tak ma byc. Maryji powierzam Ci i oddaję Michała i wszystkie moje sprawy, także rodzinę, Paulinę i studia. Pomóż mi prosze się obronić w lecie, by suę złożyły tak okolicznosci, bym dalej studiowała, by dziekan wyrził zgode na zalicznie jednego projektu. Bardzo chce ujrzec Michala, skonsultowac z nim projekt, pocieszyc go. Prosze o te łaski. Proszę również o zdrowie dla dziadka Antosia, by wyzdrowiał. Niech Chóry Anieslskie prowadza Michała, niech go chronią od zła i złych ludzi, by był blisko Boga. B Bóg nas połaczyl, obdazrył mnie jego duszą i sercem, by Bóg wyzwolił go od zła, by mu pomgół i go wspierał, by nie zabrakło mu sił. By Bóg wrócił mu sale! Błagam Boga o cud!!! O pokój wieczny dla s.p. Kpt. Pedraka, za wszystkich poległych za Ojczyzne i za s.p. Babcie Alicje by mogła dostaic Daru Nieba. By Michał przetrzymał ten trudny czas i ja tez musze dotrwac do wiosny!
  O madrosc dla mnie w podejmowaniu decyzji oraz o to bym umiała zaufac bOgu, BYm nigdy nie była powodem do tego by Michał upadł. prosze o to by znowu sie smiał.

  Prosze rowniez za dziadków, by nie sprzedali mieszkania, w ktorym mieszkali wiele lat.
  Prosze o to by mnie nie skeslono ze studiwo i bym zaliczyła projekty i je oddała teraz w ty tyg.
  bym oddała 2 wazne projkety i prosze o ulge

 • Artur

  22 marca 2015, 07:37 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro oraz odmianę złego losu.

 • mama

  22 marca 2015, 07:56 Ojcze Drogi Janie Pawle II prosze o pomoc dla mojego Syna przy pisaniu trudnego Egzaminu z Informatyki. Tak bardzo ufam Tobie i polecam Ci moje dziecko, abys dal mu dobre mysli, pozbawione nerwöw reakcje i kierowal przy pisaniu odpowiedzi. Odbierz Bardzo to jest wazne, aby mogl dalej kontynuowac dalsza nauke. Serdecznie Ci dziekuje.

 • barbara

  22 marca 2015, 08:10 Najukochańszy Ojcze Święty -proszę Cię o
  błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny Ojcze święty-pokieruj życiem mojego syna Tomasza, obdarz go pokorą i szacunkiem dla innych, wyzwól go z pychy i egoizmu .
  Pomóż mu znależć kochaną i wierną żonę

  proszę o zdrowie dla mojej rodziny. Bóg zapłać!!!

 • matka

  22 marca 2015, 08:19 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Magdalena

  22 marca 2015, 08:50 Ojcze Święty proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej duszy i ciała.

 • Córka i siostra

  22 marca 2015, 08:55 Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji zdrowia i szczęścia moich rodziców oraz rodzeństwa. Wskaż nam drogę do poprawienia relacji rodzinnych.

 • kasia m.

  22 marca 2015, 08:59 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Dobry tydzień abym zaliczyła pracownie z mikrobiologii, gleby, biochemii, abym zaliczyła sprawozdanie z biochemii, naprawdę ja starałam się dobrze napisać o niczym nie wiedziałam Ojcze uchroń mnie przed pomówieniami, proszę także abym poradziła sobie ze wszystkimi trudnościami napotkanymi na drodze, abym spotkała miłych życzliwych ludzi, którzy mi pomogą Naprawdę jestem tym wszystkim załamana. Bardzo mi na tym zależy.

 • Pogubiona

  22 marca 2015, 09:04 Ojcze Święty proszę pomóż mi odnaleźć sens życia i równowagę psychiczną. Nie chcę i nie mogę już dłużej zadręczać najbliższych swoimi problemami. Pragnę ich szczęścia i spokoju, bo zbyt często cierpią przeze mnie.

 • Magdalena

  22 marca 2015, 09:20 Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od kompulsywnych zachowań i wzmocnienia mojej silnej woli. Chciałabym znaleźć w sobie siłę by zmienić swoje życie na lepsze.

 • Ewa

  22 marca 2015, 09:21 Kochany Janie Pawle dziekuje za wszystko co dla mnie robisz,proszę wyproś mi u Naszego Kochanego Ojca łaskę zdrowia. aby Pan dotknął moje ciało Swoją dłonią i wyrzucił wszystko co nie pochodzi od Niego,wyproś mi łaskę aby to nie była poważna choroba, spraw aby jutrzejsze tk nic nie wykazało i wyproś mi wiarę ze wszystko będzie dobrze.Kocham Naszego Pana i Ciebie Ojcze i dziekuję

 • Li

  22 marca 2015, 10:16 O Dobry Ojcze wspomoz mnie swa modlitwa, pomoz pokonac problemy,przywroc radosc zycia,Nawroc serce mojego meza uwolnij go od alkoholu,Daj nam sile izdrowie aby nas nie zniszczyl,Blagam Cie Ojcze wstaw sie za nzmi u Najswietszej Panienki,

 • Joanna

  22 marca 2015, 10:58 Ojcze Święty proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny. Uproś u Boga łaskę uzdrowienia dla naszej mamusi chorej na białaczkę. Bóg zapłać.

 • Teresa z Krk

  22 marca 2015, 11:57 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile spraw aby w rodzinie byl spokoj daj mi sile, spraw abym nie ulegala nalogom, spraw abym mial cel abym sobie radzila z problemami.Daj mi sile spraw aby syn nie ulegal nalogoma zwlaszcza narkotykom, spraw aby maz szczesliwie dotarl do celu, spraw aby w rodzinie byl spokoj, ufam, prosze, pomoz

 • Magdalena

  22 marca 2015, 12:37 Ojcze Św proszę z całego serca o modlitwę blagalna o nawrócenie i uwolnienie mojego męża z nałog. Miej nasze małżeństwo w swojej opiece.

 • gik

  22 marca 2015, 14:02 Błogosławieństwo Boga i Bożej woli dla Leny i jej rodziny, nawrocenie się do Boga, opiekę Matki Bożej
  Błogosławieństwo Boga i Bożej woli dla Ziny, Victora w ważnej sprawie, nawrocenie się do Boga, opieki Matki Bożej
  Błogosławieństwo Boga i Bożej woli dla stosunków Niny z sąsiadami, zwłaszcza z Leną, nawrocenie się do Boga, opiekę Matki Bożej
  Błogosławieństwo i Bożą wolą dla Galiny i Ani w sprawedziedziczenia i wszystkich, którzy są z tym związane, nawrocenie do Boga
  Wieczny odpoczynek dla Geny,Niny,Antoniny,Antonija,Petra, Leny,Kosti,Reni,Jozefy,Emilii,Elfridy

 • Anna

  22 marca 2015, 14:55 Proszę o modlitwę za uratowanie małżeństwa Anny i Dariusza, o zerwanie wszelkich kontaktów męża z kobietą, która chce rozbić nasz sakrament małżeństwa. Dla męża o rozwagę a dla mnie o wytrwałość w modlitwie, cierpliwość i nadzieję, że miłość , którą slubowaliśmy sobie zwycięży. Jezu zajkij się tym!

 • Magdalena

  22 marca 2015, 15:54 Święty Janie Pawle II pomóż zanieść moje prośby i błagania przed oblicze naszego Ojca. Wstawiaj się w mojej sprawie uregulowania sytuacji finansowej tak by stać mnie było na spłatę zobowiązań.

 • mała

  22 marca 2015, 18:00 Proszę o modlitwę abym mój mąż wrócił,proszę o modlitwę za powrót radości, miłości i zrozumienia do naszego życia, dalej w ten sposób nie można żyć.

 • g

  22 marca 2015, 18:38 Blagoslavenstvo Bożą i Bożą wolą dla Beniamina w ważnej pracy i dla wszystkich, którzy są z nią związane, za wstawiennictwem świętego Józefa
  Blagoslavenstvo Bożą i Bożą wolą dla Lissy i wszystkich, z którymi mieszka i komunikuje, zwłaszcza z matką, Benjaminem, dziećmi i wychowawcami, pokoju, cierpliwości, miłości dla nich, opiecy Świętej Rodziny
  Blagoslavenstvo Bożą i Bożą wolą dla Nataszy w ważnej pracy i dla wszystkich, którzy są z nią związane, za wstawiennictwem świętego Józefa

 • Z.P

  22 marca 2015, 19:01 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,proszę o mądrość dla syna,bo żyje w grzechu cudzołóstwa,cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,opamiętanie dla dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,mądrość dla męża aby mnie szanował i dar głębokiej wiary dla niego,ojcze spraw aby wirus nie wróciłJezu ufam Tobie Ciebie.

 • 22 marca 2015, 19:44 Święty Janie Pawle II bardzo proszę módl się w intencji całej naszej rodziny o szczęście, zdrowie i błogosławieństwo Boże. Bardzo chciałabym Cię prosić o zmianę decyzji mojego męża w kwestii posiadania drugiego dzieciątka, chciałabym aby pragnął drugiego dzidziusa tak samo jak ja i aby Bóg wysłuchał naszych próśb i obdarzył zdrowym, szczęśliwym i dobrym dzieciątkiem. Opiekuj się nami Ojcze Święty.

 • Wiesia

  22 marca 2015, 20:37 Ojcze Święty proszę Cię o opiekę na każdy dzień dla mojej rodziny i dla mnie. Proszę o dar zdrowia i spokoju dla moich bliskich i dla mnie.Proszę o pomoc w wyjaśnieniu i ostatecznym zakończeniu sprawy, która mnie bardzo niepokoi.Dziękuję Ci Ojcze za Twoje wsparcie.

 • Ciocia

  22 marca 2015, 20:59 Ojcze Święty miej w opiece Krzysia i Agatkę, wspomagaj ich, aby odnaleźli swoje miejsce na obcej ziemi i rozpoczęli normalne życie.

 • kasia

  22 marca 2015, 21:03 Ojcze Święty Janie Pawle II patronie niepłodnych małżeństw, wstaw się u Pana za nami i wyproś nam łaskę rodzicielstwa. Ty wiesz jak bardzo czekamy na dziecko. Bądź wola Twoja. Jezu Ufamy Tobie. Kasia i Mariusz

 • Adrian

  22 marca 2015, 21:12 Ojcze Święty wspomóż mnie w chorobie która mnie dotknęła.Proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Ojca.

 • Anna

  22 marca 2015, 21:18 Ojcze Święty daj mi proszę siłę na dalsze życie. Tak bardzo brakuje mi sił, kierunku w jakim mam podążać w dalszym życiu. Tracę grunt pod nogami nie wiem jak mam żyć. Proszę ześlij na mnie mądrość aby umiała znowu odszukać się w życiu.

 • zosia

  22 marca 2015, 22:02 Ojcze Swiety,wybacz mi ze nie bylam na zadnej Twojej mszy.Wiem,ze mi wybaczysz i mnie wysluchasz.Blagam wstaw sie za moim synem wojciechem o jego przemiane,blagam

 • zosia

  22 marca 2015, 22:10 Ojcze zanies do Boga moje podziekowanie za moje dzieci ktore kocham nad zycie i wypros dla nich potrzebne im laski.ufam,ze tak sie stanie bo jestes dobrym ojcem

 • Kasia

  22 marca 2015, 22:25 Ojcze Święty proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej mamy. O pomyślny przebieg zabiegu i aby jak najszybciej wróciła do pelni sił.

 • Iza

  22 marca 2015, 23:25 ojcze święty dziekuje ci za wszystkie łaski jakie moglam dostać. proszę o dalsze błogosławieństwo oraz o te zebym znalazła pracę upragniona której szukam. proszę bardzo o pomoc w przygotowaniu do ślubu aby bylismy na to głęboko przygotowaniu oraz zeby pozniej dal nam potomstwo ktore tak bardzo pragniemy.

 • Elżbieta

  22 marca 2015, 23:26 Ojcze Święty proszę o pomoc naszej rodzinie w rozwiązaniu bardzo trudnego problemu,Św.Maryjko proszę o pomoc, pokieruj nas, co mamy zrobić?

 • Karolina

  22 marca 2015, 23:47 Proszę aby Michał mi wybaczył,abyśmy mogli być razem. Proszę także o wstawiennictwo w powodzeniu na zaległym egzaminie.

 • Piotruś

  23 marca 2015, 00:07 Kochany Ojcze Święty proszę mniej nas w swojej opiece.

 • Artur

  23 marca 2015, 05:58 Panie proszę ulecz mego syna i pozwól mu zdobyć wykształcenie i przyjaciół a nam razem z nim cieszyć się radością życia i obcowania z Bogiem.
  Panie błagam pozwól nam spełnić nasze marzenia i radować się wspólnym, rodzinnym szczęściem ku chwale Twojej.

 • mama

  23 marca 2015, 07:40 Wielebny Ojcze Swiety Janie Pawle II pomöz mojemu Synowi dzisiaj o godzinie 10.15 ma skomplikowany - 90 - minutowy Egzamin z Informatyki. Prosze napelnij go spokojem i daj mu dobre mysli i prawidlowe odpowiedzi. Ty wiesz jak bardzo mu na tym zalezy, poniewaz chce dalej studiowac. Dzisiaj jest to drugie podejscie. Ojcze - Ty wiesz, ze sie stara - wspomöz go i spraw, zeby tym razem mu sie powiodlo. Idz Ojcze Kochany z nim na ten Egzamin i kieruj nim. Bög Zaplac!

 • Wiesia

  23 marca 2015, 07:53 Ojcze Święty błagam Cię ulecz moją duszę i ciało, pomóż mi załatwić sprawy które mnie dręczą.Ojcze ogarnij mnie swoją cudowną opieką.Boże Ty się tym zajmij.

 • Łukasz

  23 marca 2015, 10:03 Bardzo proszę o modlitwę i stawiennictwo za Grażynę tak jak ja się modlę o jej zdrowie, ulgę w cierpieniu a także żeby wróciła do świata zdrowych, która jest chora na raka. JP2 wstaw się za nią i pozwól jej się cieszyć życiem doczesnym

 • Maria

  23 marca 2015, 10:32 Ukochany ,Umiłowany mój Ojcze Święty błagalnie proszę Cię w dzisiejszym dniu o pomoc .Pomóż mi wygrać sprawę z którą walczę tyle lat.Oby zakończyła się dla mnie sukcesem i satysfakcją .Oby odszkodowanie o jakie będę walczyć dało mi bezpieczeństwo w dalszych latach .Bądź Ojcze przy mnie ,czuwaj przy mnie i prowadź do sprawiedliwości .Błagam Ojcze i liczę zawsze na Ciebie bo ty moją podporą .

 • Ilona

  23 marca 2015, 11:02 Ojcze Święty, nie zrozumiałabym, co mam, gdybym tego nie straciła. Teraz to wiem, bardzo cierpię, bardzo się boję o moje życie i zdrowie. Proszę, uwolnij mnie od tyrana, chociaż może i zasłużyłam na to. A jeśli nie mnie, to zrób to dla mojej niewinnej niczego córki, którą kocham nad życie.

 • M.

  23 marca 2015, 11:28 Proszę o dobre pełne miłości relacje z Tadeuszem

 • Monika

  23 marca 2015, 12:18 Kochany Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji mojego męża aby się nawrócił i opamiętał,nie przekreślał naszego małżeństwa i nie zostawiał naszej rodziny dla innej kobiety. Pomóż mi najukochanszy Ojcze.

 • Daria

  23 marca 2015, 12:54 Ojcze święty dziękuje za łaski, usuń lęki i nakieruj na dobrą droge leczenie . Kocham cie

 • Zatroskana matka

  23 marca 2015, 14:32 Ojcze Święty Janie Pawle II wyproś siłę i łaskę odejścia z toksycznego związku dla mojej córki. Matko Najświętsza otocz moją Olę płaszczem swej opieki. Daj jej dar przylgnięcia do Ciebie by nigdy nie była sama. Amen

 • kasia

  23 marca 2015, 14:40 Proszę Ojcze Święty o wstawiennictwo przed obliczem Boga.Wskaż mi drogę, którą powinnam pójść,aby wyjść z długów, problemów finansowych, a co za tym idzie z grzechu kłamstwa i oszustwa.Pomoż mi blagam.Nie mam już innej nadzieji,wierzę , że mnie nie opuścopuścisz.

 • elizabeth60

  23 marca 2015, 14:51 Dobry Boże - w Imię Jezusa Chrystusa przyjaciela nas grzeszników, odwróć swe oblicze od naszych grzechów, okaż swe miłosierdzie zsyłając Asi potrzebne łaski w Tobie Ojcze wiadomej sprawie. Jezu jest jej tak ciężko wesprzyj Ją jeszcze swym ramieniem, Ty który możesz wszystko. W Bogu nadzieja. Maryjo Matko nasza, św. Janie Pawle II orędujcie proszę bardzo w intencji Asi. Bóg zapłać.

 • helena.k

  23 marca 2015, 15:00 Błagam o modlitwę za mojego ciężko chorego siostrzeńca, aby Bóg dał mu siłę psychiczną, żeby mógł się oswoić z chorobą i nauczyć się z nią żyć

 • kasia

  23 marca 2015, 15:05 Ojcze Święty dziękuję za wspaniałe dzieci i męża.Proszę jednak o wstawiennictwo i opiekę, aby nie zeszły na złą drogę, a Grześ by przystąpil do sakramętu pokuty w okresie wielkanocnym.Proszę jeszcze o modlitwę we wszystkich tych intencjach , które noszę w sercu, a które Ty Ojcze znasz bo znasz moją duszę.Proszę ratuj moją duszę zagubioną,broń mnie przed myślami samobójczymi i tym grzechem,podaj mi swoją dłoń i pomóż się podnieść z tego dna na którym się znalazlam.Tonę i nie umiem się odbić.Ojcze Swięty postaw kogoś na mojej drodze kto mi pomoże.Nie pozwól, aby wypowiedziano mi umowę krdytu hipotecznego i pomóż splacić zobowiazania finansowe i komornicze.O ile już nie jest za póżno.Wstaw się za szczęscie wieczne dla Robrta Swiniarskiego.Amen.

 • teresa z krk

  23 marca 2015, 16:16 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, spraw abym radzila sobie z problemai, pomoz mi prosze walczyc z nalogami i słabosciami, przymnóz wiary, spraw abym mogla pojsc na rekolekcje,spraw abym miala sile, pomoz mi sie zregenerowac, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, odsun od niego zlych ludzi i narkotyki, spraw aby wiedzial co dobre a co zle spraw aby byl dobrym wartosciowuym, wierzacym czlowiekiem, ufam

 • matka

  23 marca 2015, 16:47 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • asia

  23 marca 2015, 17:39 Kochany Ojcze Swiety,prosze Cie o wstawiennictwo i pomoc w trudnej sytuacji jakiej sie znajdujemy.Błagam ,pomoz nam Ojcze .Proszę o modlitwe i siłe w przejsciu tej traumatycznej tragedii.Nie opuszczaj nas proszę.Bog zapłac

 • jg

  23 marca 2015, 17:47 Kochany Ojcze. prosze aby powrociła do mojej rodziny radosc z życia.,Aby odeszły od nas te wszystkie smutki z ktorymi probujemy sobie poradzi.Dziekuje za wszystko co do tej pory ofiarowales mojej rodzinie.prosze nie opuszczaj nas i bądz naszym Aniołem Strozem ktory chroni nas od złych ludzi.Prosze o zdrowie dla moich dzieci i meza ,aby miłosc rodzinna wzmocniła nasze wszystkie smutki.Jezu ufam Tobie

 • Z.P

  23 marca 2015, 18:00 Święty Janie Pawle II,dziękuję Ci za wstawiennictwo,proszę o opamiętanie dla moich dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,cud uzdrowienia z choroby krwi dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,mądrość dla męża aby mnie szanował,i dar głębokiej wiary dla niego,oto aby wirus nigdy do mnie nie powrócił.

 • alkaa

  23 marca 2015, 18:01 Ojcze Swiety, proszę Cie aby w naszym zyciu pojawił sie ktos kto nam pomoze wyjsc w trudnej sutuacji finansowej w ktorej jestesmy.Pomoż proszę ,wierze ze wiara czyni cuda .chron nas proszę OJCZE

 • Magosia

  23 marca 2015, 19:12 Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • Magos

  23 marca 2015, 19:12 Kochany Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę i wstawiennictwo w moich prośbach przed Panem Bogiem i Matka Bożą aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Kochany Ojcze błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Uproś u Ducha Świętego dla mnie Dar Mądrości Dar czystego Rozumu, Dar inspiracji, Dar ozywienia tworczego oraz Dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

 • Małgos

  23 marca 2015, 19:13 Ojcze Święty opiekuj się nami (mamą bratem i mną) nie pozwól by tata niszczył naszą rodzinę. Wyproś łaskę opamiętania się dla mojego taty. Proszę o modlitwę za powrót radości, miłości i zrozumienia do naszego życia, dalej w ten sposób nie można żyć.
  Błagam o pracę na Uczelni. Ufam wierzę przepraszam za grzechy

 • KR

  23 marca 2015, 20:47 Kochany Ojcze Janie Pawle II proszę Cię wyproś mi łaskę zdrowia dla córki, dopomóż jej w rozwiązaniu problemów, żeby była silna psychicznie i dała radę w pokonywaniu swoich trudności dnia codziennego.Miej w opiece wnuczkę.

 • A

  23 marca 2015, 21:10 Ojcze Święty Janie Pawle II, z całego serca dziękuję Ci za wstawiennictwo u Najświętszej Panienki i Ojca w niebie. Już wiele razy prosiłam Cię o pomoc i zawsze mnie wysłuchałeś. Tym razem proszę o opiekę nad Polską, nad światem. Proszę o pokój na świecie. Pragnę, aby mój syn i inne dzieci miały możliwość dorastania w pokoju, proszę, aby mój maleńki nigdy nie musiał się przekonać co to wojna. Czuwaj nad nami i nigdy nas nie opuszczaj. Dziękuję

 • jasia

  24 marca 2015, 06:13 Błogosławiony Ojczę Swiety,dziekuje za okazanie łaski i miłosci . dziekuje ze moge kazdego dnia rozmawiac i modlic sie z Tobą.Ojczę Swiety prosze o Cie pomoc w sutuacji jakiej sie znajduję.Jest mi bardzo ciezko.Miej litosc i odpusc mi moje grzechy i pozwol to jeszcze raz wszzystko mądrze odbudowac.Daj nam proszę szanse Ojcze .Bog zapłac

 • karolina

  24 marca 2015, 06:34 Wojtyla prosze o wstawiennictwo i modlitwy o nawrocenie i uzdrowienie ciala mojego meza, bo ja juz nie mam sil.

 • eva

  24 marca 2015, 06:39 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo Ci dziekuje za wszelka dotychczasowa pomoc i osmielam sie nadal prosc Cie o Twoje wsparcie. Bardzo mi lezy na sercu to aby möj syn pozaliczal wszystkie Egzaminy, aby mögl dalej studiowac. Prosze Ojcze pomöz mu - Ty wiesz jak on sie stara i ze nie ma lekko.Natchnij go aby uwierzyl w swoje sily i nie zalamywal sie. Niech na nowo odkryje wiare w Pana Boga i sie modli. Bardzo Ciebie prosze Ojcze pomödl sie na nim. Prosze röwniez o pomoc w rozwiazaniu zawiklanego problemu zwiazanego z mieszkaniem. Ufam Panu Bogu, ze mnie nie opusci w biedzie. Czasami czuje sie jak niewolnik ze zranionym sercem. Przez te problemy cierpi tez moja dusza i zdrowie fizyczne. Ojcze prosze wstaw sie zamna do Pana Boga. Prosze röwniez o laske dla mojej cörki, aby zaczela chodzic do Kosciola i pokazala wartosci plynace z wiary niewierzacemu przyjacielowi. Ja nie mam takiego wlywu - bo sa dorosle - ale Pan Bög moze wszystko naprawic. Ojcze Swiety ja tak bardzo Tobie ufam i ze szczerego serca poöecam Ci moje Dzieci i mnie pod Twoja Opieke. Ja wierze, ze nas nie opuscisz w potrzebie. Bög Zaplac!

 • strażak

  24 marca 2015, 07:04 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • Artur

  24 marca 2015, 07:05 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za kolejny szczęśliwy dzień wśród bliskich i błagam Cię jednocześnie o dary zdrowia, nauki i pracy dla nasz wszystkich. Pozwól memu synowi wyswobodzić się z leków i fobii, otocz życzliwymi ludźmi, daj szansę powrotu na studia i do normalnego, młodzieńczego życia. Spraw aby jego terapia przyniosła owoce a nam daj szansę o którą proszę Cię Panie od kilkudziesięciu lat - wtedy nasze życie byłoby o wiele łatwiejsze. Panie w Tobie nasze nadzieje na stabilizację i lepsze jutro.

 • mama

  24 marca 2015, 07:30 Ojcze sw. Miej moje dzieci. Jole. Kinge. Damiana. Przemka. W swojej opiece.poprowadz ich. Dobra droga aby nie zbaczali na zla droge. Prosze cie. Blagam. Miej. W opiece. Moja. Cureczke. Jole. Oby ten krwiaczek sie wchlonol i zeby. Funkcionowala jak inne dzieci. Prosze cie. Ojcze swiety. Miej ja w opiece.

 • Teresa z Krk

  24 marca 2015, 08:36 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, prosze zabierz ból serca, prosze zabierz lek, prosze zabierz slabosci, prosze zabierz nalogi, prosze pomoz mi prosze spraw aby siostry poradzily sobie z problemaimi, prosze spraw abym ja mogla odetchnac z tego napiecia, z tego współózaleznienia, prosze pomóz mi w pracy, prosze pomóż mi znalez lepsza prace, prosze pomóz mi w tym abym potrafila odnalez siebie i odnalez Boga wole w tym co rolub w tym co musze robic.Prosze ukochany Ojczulku upros u Boga Ojca siel dla mnie,upros u Boga Ojca spokój w rodzinie, uproś u Boga Ojca to aby mój syn byl szcesliwy, Bogobojny aby nie uzaleznil sie od marichuany, przymnóz mu wiary, ufam, pomoz,spraw aby maz mnie kochal, abym czula sie doceniona przez niego, ufam dziekuje

 • Karolina

  24 marca 2015, 11:49 Ukochany Ojcze Święty proszę miej w swojej opiece Rodziców chłopców którzy w dniu wczorajszym zginęli tragicznie. Wpraszaj dla nich siłę i spokój w tym trudnym dla nich czasie. Miej również w swojej opiece moją Rodzinę, a szczególnie mojego męża. Proszę o wyproszenie łaski dla niego. Kochamy Cię

 • becia

  24 marca 2015, 12:42 Kochany Ojcze św.prosze cię o pomoc dla syna Łukasza żeby dostawał lepsze oceny ,ukończył szkołe bez problemów,proszę Cię Ojcze miej go w opiece.Bóg zapłać

 • Ania

  24 marca 2015, 13:13 Proszę o modlitwę w intencji poprawy sytuacji finansowej i powrotu do ukochanej Polski, gdyż nie widzimy już nadziei.
  Ania

 • Anna

  24 marca 2015, 14:07 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  24 marca 2015, 14:11 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  24 marca 2015, 14:11 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • ala

  24 marca 2015, 14:20 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo znasz moje myśli i potrzeby proszę o modlitwę i łaskę
  Jezu ufam tobie.

 • Witek

  24 marca 2015, 14:29 Drogi Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo za mną w tym niełatwym czasie, czasie przemiany. Dziękuje za tych, których spotykam na swojej drodze, za kapłana który wspomaga mnie w tym okresie (poprzez spowiedź generalną, słowo wsparcia). Niech Pan Bóg ma ich w swojej opiece.

 • mama joli

  24 marca 2015, 14:39 Ojcze Świety uzdrów. Moja córeczke Jole i miej moja Rodzine w opiece

 • Agnieszka

  24 marca 2015, 14:52 Kochany Ojcze Święty
  Zawsze byłeś i jesteś moim największym autorytetem.
  Twoja bezgranicznie miłość do każdego bez wyjątku była dla mnie prawdziwą lekcją miłości w życiu. Twoje cierpienie było i jest dla mnie wzorem pokory.
  Proszę Kochany mój Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo u Maryi za mną i za całą moją rodziną. Niech zapanuje w niej jedność, zgoda i miłość. Proszę pomóż mi wołać do Boga i Matki Przenajświętszej o nawrócenie mojego męża i syna i o pracę dla nich. Proszę wyrwij ich ze szponów zła, nałogu alkoholizmu i pornografii. Błogosław nam wszystkim i nie opuszczaj ani na chwilę. Wiem, że Ty nie zostawisz nikogo kto prosi.
  Błagam bądź z nami zawsze i wszędzie bo wtedy będzie z nami również Maryja.
  Dziękuję za to, że Cię mamy.
  Orędownika wybranego przez Maryję...
  Wola Boża niech się stanie.
  Amen.

 • Sabina

  24 marca 2015, 14:56 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o łaskę pocieszenia oraz zmian w małżeństwie

 • matka

  24 marca 2015, 15:45 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Artur

  24 marca 2015, 20:25 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za otrzymane łaski i błagam o pomoc w wiadomych sprawach zdrowia, nauki, pracy oraz - Ty Panie wiesz o co Cię błagam od kilkudziesięciu lat - proszę ulituj się nad losem mojej rodziny i pomóż ... proszę

 • Marta

  24 marca 2015, 21:08 Święty Janie Pawle II błagam Cię o uzdrowienie mojej kochanej Mamy Ireny z choroby nowotworowej. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i dotychczasową opiekę.

 • Piotruś

  24 marca 2015, 23:03 Kochany Ojcze Święty proszę wskaż mi drogę którą ma iść, pogubilam się w tym wszystkim prosze pomóż mi.

 • Anna

  24 marca 2015, 23:38 Święty Janie Pawle II ratuj moją rodzinę. Daj mi siłę abym mogła ją ratować i daj mi siłę abym mogła wychować dzieci. Tak bardzo tracę cel i chęć na wszystko....

 • zrezygnowana

  24 marca 2015, 23:39 Święty Janie Pawle II porszę o łaskę zdania egzaminów i zaliczenia szkoły, prszę Cie o siły do walki z trudnościami a także nerwicą.

 • Anna Maria

  24 marca 2015, 23:55 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cie o łaskę zdrowia dla moich najbliższych, łaskę uzdrowienia dla i o wyjście z depresji: abym znalazła pracę którą potrzebuje.Boże dopomóż

 • Artur

  25 marca 2015, 06:56 Boże Ojcze w Trójcy Świętej - dziękując Ci za otrzymane dary błagam o pomoc, wstawiennictwo i Twe łaski w wiadomych sprawach - miej dla nas litość i zrozumienie naszych słabości.

 • teresa z krk

  25 marca 2015, 07:37 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile spraw abym miala sile, prosze daj dobry dzien prosze pomóz mi w nalogach, w slabosciach, w nalogach, pomóz mi prosze spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowiek, spraw abym miala sile, spraw aby maz mnie docenial, prosze daj dobry dzien,ufam, pomoz

 • A

  25 marca 2015, 08:18 Święty Janie Pawle II proszę Cię o szansę na odbudowanie mojego związku zniszczonego przez grzech nieczystości, tym razem na fundamencie Boga. Proszę zamień to, co między nami złe i grzeszne w piękną i czystą miłość

 • maria

  25 marca 2015, 08:39 Boże wprowadz ład w mojej rodzinie, który ostatnio został zburzony,spraw Boże zeby wszystko wróciło do normy.

 • Aga

  25 marca 2015, 08:56 Bardzo proszę Kochany Ojcze święty o zdrowie dla mojego jeszcze nie narodzonego dzieciątka. A także o zdrowie dla Moich pozostałych dzieciaczków i całej rodziny.

 • kamila

  25 marca 2015, 09:04 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Prosimy o modlitwę w intencji poczęcia drugiego dziecka. Panie Ty wszystko możesz, mocno wierze, że wysłuchasz naszej prośby, tak bardzo pragniemy abyś pobłogosławił nasze małżeństwo nowym życiem. Dziękuję za wszystkie łaski, którymi obdarzyłeś mnie i moją rodzinę. Chwała Panu!

 • jasia

  25 marca 2015, 09:07 Ojczę Swiety,dziekuje za wszystkie dotychczasowe łaski jakie otrzymalismy od Ciebie,dziekuje za opieke nad moja rodziną.Prosze Cie abys był przy nas i wspierał nas w trudnych momentach jakie nas dotykaja,pomoż nam Ojczę Swiety w rozwiazaniu problemow finansowych ,ktore skumulowały sie i nie umiemy sobie z nimi poradzic.Błagamy Cie o pomoc ,wskaz prosze droge jaką mamy sie kierowac,obdarz nam mądroscia, aby nie popełniac kolejnych błedów.zmiłuj sie nad nami, nie opuszczaj nas,proszę.Bog zapłac Ojcze Swiety

 • ela

  25 marca 2015, 09:08 Proszę Cię Ojcze Święty o pomoc finansową, długo już nie wytrzymam. Błagam.

 • eva

  25 marca 2015, 09:18 Kochany Ojcze Janie Pawle II prosze pomöz mojemu synowi, aby pozaliczal wszystkie Egzaminy. Prosze Ciebie o Modlitwe. Bög Zaplac!

 • Małgos

  25 marca 2015, 10:50 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny: "Boże mój Boże i Ojcze dopomóż

 • kasia

  25 marca 2015, 12:00 Drogi Ojcze proszę daj siły i rozum mojemu synowi w przygotowaniach do matury ,a mi dużo wiary w niego i dużo sił .Błagam Cię

 • kasia

  25 marca 2015, 12:02 Błagam Cie Ojcze o siły ,czuję jak bardzo mi ich brakuje

 • pawel

  25 marca 2015, 12:46 Proszę o modlitwę w intencji mojej narzeczonej, która utraciła częściowo wzrok.

 • Anna

  25 marca 2015, 13:33 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  25 marca 2015, 13:35 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  25 marca 2015, 13:36 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Renata

  25 marca 2015, 16:45 Umilowany Boze w Trujcy jedyny,prosze przez wstawiennictwo umilowanego Jana Pawla II O laski dla mnie mojej mamy dla moich dzieci i wnukow oraz calej mojej rodziny.Abysmy z Twoja pomoca mogli radzic sobie z wszystkimi trudami zycia.Daj nam madrosc i wskaz droge ktora mamy isc.Pomoz mi prosze Boze w tej trudnej dla mnie sytuacji i badz przy mnie kazdego dnia.

 • Renata

  25 marca 2015, 16:55 Umilowany Janie Pawle II,prosze o wstawiennictwo o uzdrowienie Tadeusza.ktory zmaga sie z nowotworem.Prosze daj mu sile by mogl walczyc i wrocic do zdrowia.Boze ufam Tobie.Amen

 • matka

  25 marca 2015, 17:55 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Piotruś

  25 marca 2015, 18:06 Kochany Ojcze Święty dziękuję za wszystko.

 • Rafał

  25 marca 2015, 19:28 Za Twoim wstawiennictwem Janie Pawle II, proszę w intencji miłości i wolności, oraz o zdrowie i dobre relacje między moimi rodzicami.

 • Żona

  25 marca 2015, 20:58 Ojcze Święty Janie Pawle II, Patronie Rodziny proszę ratuj moje małżeństwo. Proszę o przebaczenie, pojednanie, miłość i łaskę macieżyństwa. Napełnij serce mojego męża miłością do mnie.

 • dominika

  25 marca 2015, 21:08 Ojcze święty proszę o szybki powrót do zdrowia dla mojego taty po ciężkiej operacji serca

 • czesław

  25 marca 2015, 21:31 Święty Janie Pawle II z całego serca proszę o wstawiennictwa i łaskę macierzyństwa dla Kasi i Magdy

 • zona

  25 marca 2015, 21:33 prosze cie Jezu o zdrowie dla mego meza i dobrych lekarzy ktorzy sa przy nim aby mogli mu pomoc w jego chorobie Jezu Ufam Tobie

 • Anna

  25 marca 2015, 22:10 Jezu Chryste za pośrednictwe Jana Pawła II prosze o miłość o cud uzdrowienia mojego małżeństwa, które legło w gruzach. Daj mi sile do stawiania się przeciwności losu - Jezu przypomnij sobie o mnie

 • babcia

  25 marca 2015, 22:22 OjczeŚwięty,wiele razy wysłuchałeś moich próśb.Dziękuję Ci za wszystkie doznane łaski.Ponownie proszę Ciebie,spraw, aby mój wyczekiwany wnuczek, dwumiesięczny nie cierpiał z powodu bólu brzuszka.Cierpi strasznie.Dziękuję kochany Ojcze Święty.

 • Wiesia

  26 marca 2015, 07:09 Ojcze Święty proszę o pomoc w wiadomych Ci sprawach, błagam ratuj moje zdrowie fizyczne i psychiczne.

 • Teresa z Krk

  26 marca 2015, 08:35 Swiety Janie Pawle II prosze pomóz mi prosze daj sile ratuj z pustki bólu samotnosci bolu ze rodzenstwo jest tak traktowane prosze pomoz im prosze pomoz mi w tym cierpieniu, prosze spraw aby mniej bolalo, ufam, dziekuje

 • eva

  26 marca 2015, 09:30 Kochany Ojcze Swiety Papiezu Janie Pawle II prosze wstaw sie za nami i wypros potrzebne laski. Bög Zaplac za Twoja Opieke.

 • Anna

  26 marca 2015, 10:38 Proszę o modlitwę za zdrowie moich rodziców Lidii i Mieczysława, proszę o opiekę Matki Bożej dla nich na każdy dzień.

 • Anna

  26 marca 2015, 10:39 Proszę o modlitwę o liczne łaski dla mojego synka Adriana

 • Anna

  26 marca 2015, 10:40 Dziękuję za wszystko z całego serca.
  Bóg zapłać

 • becia

  26 marca 2015, 10:58 Kochany ojcze o pomoc w nauce dla mojego syna Łukasza żeby dostawał dobre oceny i ukończył szkołę.Bóg zapłać

 • Artur

  26 marca 2015, 12:01 Boże Ojcze Wszechmogący - dzisiaj błagam jest moja szansa na odmianę losu mojej rodziny - błagam Cię pozwól nam spełnić nasze błagania i przyziemne marzenia. Proszę i ufam Twej woli.

 • bezradna

  26 marca 2015, 12:35 Ojcze Święty, proszę Cię o wstawiennictwo. Uproś Dobrego Pana Boga, abym wreszcie uwierzyła w siebie i swoje możliwości, odkryła swoją wartość i sens własnego życia. Proszę Cię o pomoc, abym mogła się rozwijać i znaleźć dobrą pracę. Wskaż mi proszę właściwą drogę w życiu. Amen

 • Agnieszka

  26 marca 2015, 13:24 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o łaskę nawrócenia i opamiętania się w nałogach dla mojego męża oraz o cud uratowania naszego małżeństwa.

 • Elizabeth60

  26 marca 2015, 14:08 Św. Janie Pawle II wyproś mi łaskę dobrej spowiedzi, zerwania z grzechem z miłości do Ojca Niebieskiego i Bliźnich. Duchu św.wspomóż mnie. Maryjo Matko moja proszę, módl się za mną o skruchę serca, szczery żal grzech,niegodziwe moje życie. Boże Miłosierdzie rozlej swe łaski nade mną. Z pokorą serca Ela.

 • matka

  26 marca 2015, 16:15 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • asia

  26 marca 2015, 16:15 Bł.Janie Pawle , dziekuje ze codziennie czuwasz nad moją rodzinę i jestes blisko.Prosze Ojcze, daj siłe i przywroc wiare mojemu mezowi ze wszysykie nasze problemy uda sie rozwiazac, dzieki modlitwie do Pana Boga.Czuwaj nad nami Ojcze i nie opuszczaj nas.Potrzebujemy Twojej bliskosci .Proszę o modlitwe . asia

 • Córka

  26 marca 2015, 16:59 Św. Janie Pawle przez Twoje wstawiennictwo błagam o uzdrowienie naszej mamy. Proszę niech wróci całkowicie do zdrowia, a choroba niech na zawsze ją opuści.

 • Ewelina spod Krakowa

  26 marca 2015, 17:34 Gorąco proszę o modlitwę w intencji spotkania na mojej drodze dobrego człowieka, prawdziwej miłości, mężczyzny z którym połączę się przed Bogiem do końca życia i z którym założę rodzinę. JEZU UFAM TOBIE

 • Anna

  26 marca 2015, 20:17 Boże Miłosierny błagam Cię o uzdrowienie mojej córki. Błogosław jej na kazdy dzień.

 • teresa

  26 marca 2015, 20:38 Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem proszę o Błogosławieństwo dla mojej rodziny zdrowie radość i łaskę małżeństwa

 • maria

  26 marca 2015, 20:39 Pomóż, Ratuj Ojcze Święty o łaskę przebaczenia, miłość i powodzenie w zyciu

 • Ala

  26 marca 2015, 20:51 Ojcze Święty, proszę przez Twoje wstawiennictwo o dar dobrego i pięknego w oczach Bożych, męża.Ufam Jezu, że Ty wszystko wiesz.

 • ew

  26 marca 2015, 20:56 okaz Boze milosierdzie synowi

 • grzes

  26 marca 2015, 20:58 prosze olaske nawrocenia dla syna

 • strażak

  26 marca 2015, 21:04 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • Angel100

  26 marca 2015, 21:20 Ojcze Święty z całego serca proszę Cię o pomoc i uwolnienie od upokorzeń ze strony kochanki męża. Proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mnie i córeczki. Będę wdzięczna za każdą modlitwę.

 • Angel100

  26 marca 2015, 21:21 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie i łaskę pracy na cały etat. Proszę o pomoc i poprawę sytuacji finansowej. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  26 marca 2015, 22:32 Święty Janie Pawle za Twoim pośrednictwem prozsę o zdrowie da; mojego syna. Wskaż mi proszę kierunki życia

 • E.M.D.

  26 marca 2015, 23:27 Błogosławiony Janie Pawle II, Proszę, miej w opiece mego ojca, który wczoraj odszedł z tego świata cierpiąc.

 • E.M.D.

  26 marca 2015, 23:29 Święty Janie Pawle II, Proszę o zdrowie dla mnie i mojej mamy, szczęście.

 • Wioletta

  27 marca 2015, 07:27 Ojcze Święty błagam o poprawę wzroku dla mojego męża Wojtka. On zawsze pokłada w Tobie ufność i wiarę. Proszę niech Twoja łaska sprawi że odzyska radość z oglądania świata zdrowymi oczami. Ojcze okazałeś nam już swoją łaskę, błagam o wstawiennictwo ponowne.

 • mama

  27 marca 2015, 07:39 Prosze sie ojcze swiety mniej mojego syna w swojej opiece. I zeby ta. Sprawa. Powiodla sie pozytywnie. 30. Marca. Bug zaplac

 • Maria

  27 marca 2015, 08:47 Bardzo gorąco proszę o modlitwę za Szymonka który ma 4 miesiące, był już w szpitalu na zapalenie płuc i znowu jest chory.

 • eva

  27 marca 2015, 09:44 Ojcze Swiety wstaw sie nami do Pana Boga i wypros potrzebna nam laski. Pomöz prosze mojemu Synowi, aby mögl dalej studiowac. Bög Zaplac!

 • Teresa z krk

  27 marca 2015, 10:20 Swiety Janie Pawle II prosze daj siel blagam pomoz mi objechac pomoc rodzenstwu, prosze daj sile wytrzymac wszystko, daj szczesliwa droge, dobrych przyjaciol i pomoc, madrosc prosze spraw aby u mojego brata i u mojego rodzenstwa wszystko sie ulozylo dobrze daj szcesliwy powrot mojemu mezowi spraw aby syn nie uzaleznil sie od narkotykow ani alkoholu,ufam pomoz

 • Basia

  27 marca 2015, 11:21 Dziękuję bardzo za otrzymane łaski w mojej beznadziejnej sprawie.. Jednocześnie błagam o modlitwę, żebym mogła jak najszybciej wyjść z moich ogromnych długów i problemów finansowych. W Bogu jedyna nadzieja!!

 • Bernadetta

  27 marca 2015, 13:07 Najukochańszy Miłosierny Ojcze błagamy Cię o uzdrowienie naszego brata Tomka z ciężkiej choroby nowotworowej. Pozwól mu cieszyć się życiem, rodziną i Twoją miłością. Błagamy Cię zmiłuj się nad nami.

 • Dziadkowie

  27 marca 2015, 13:33 Święty Janie Pawle II, błagamy o zdrowie dla naszego wnuka- Karola. Spójrz Swymi Łaskawymi Oczami i dotknij Dłonią tego, którego rodzice ochrzcili Twoim imieniem.

 • Ula

  27 marca 2015, 14:31 Św. Janie Pawle II dziękuję za Twoje wstawiennictwo, proszę wstawiaj się u Pana w intencji nawrócenia rodziny mojej i Łukasz oraz Patrycji

 • matka

  27 marca 2015, 15:35 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  27 marca 2015, 15:59 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie,

 • siostra

  27 marca 2015, 16:01 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  27 marca 2015, 16:02 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Piotruś

  27 marca 2015, 17:45 Kochany Ojcze Świety dziękuję za wszystko.

 • Barbara

  27 marca 2015, 17:55 Błagam o odmianę serca Michała, aby wrócił do Boga i swoich bliskich.

 • Anna

  27 marca 2015, 22:26 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wyproś u Jezusa łaski dla mnie i moich bliskich. Spraw abym na nowo mogła kochać i mogła być kochana. Daj mi siłe do walki o lepsze jutro dla mnie i moich bliskich. Pokaż mi jak mam żyć. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Maciej

  28 marca 2015, 01:27 Ojcze Święty Janie Pawle II, błagam Cię o pomoc Twoją, spraw aby mnie z Justyną połączyła prawdziwa, szczera miłość, abyśmy byli już na zawsze razem i aby mnie z Justyną połączył sakrament małżeństwa, oraz abyśmy zostali obdarzeni naszym wspólnym potomstwem i abyśmy wspólnie z Justyną wychowywali nasze wspólne potomstwo w wierze katolickiej.

 • Błagający

  28 marca 2015, 01:33 Ojcze Św. Janie Pawle II, błagam o wylanie miłości do mnie w sercu M., ukochanej przeze mnie osoby, by ze mną była.. która najpierw miała się ku mnie, potem odeszła i wybrała drogę, która jej szkodzi.. Proszę również o jej nawrócenie - jest daleko od Boga. Błagam wstaw się za mnie, niech Bóg wysłucha mojego błagania.

 • matka

  28 marca 2015, 06:43 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • eva

  28 marca 2015, 07:19 Jezu Drogi pomöz mi. Nie daje sobie rady z tymi problemami.

 • slawex

  28 marca 2015, 08:43 Ojcze Święty proszę o pomoc i wstawiennictwo dla mojej mamy; o zdrowie dla niej i ulgę w cierpieniu. A dla mnie o siłę i zdrowie abym mógł opiekować się mamą w jej chorobie.

 • Hanna

  28 marca 2015, 12:13 Mistrzu Jezu Chryste-Krolu Wszechswiata. W pelnym zjednoczeniu z Toba pragne Cie prosic o wstrzymanie karania i wyskuchanie prosb Twojego Narodu. Spojrz na Nas Litosciwy i rozpromien serce kazdego -kazdej ktory/-ktora wznosi swe Serce do Ciebie. Prosze wyrwij z nie-mocy dusze dzieki, ktorym inni moga nnazwac sie Twoim Narodem Swietych. Powolaj kazdego i kazda z nas do Milowania Ciebie. Stworco-Tato-Mistrzu ocal mnie abym mogla pomagac innym -ocal innych ,abym mogla prosic o prawdziwe Milosierdzie dla siebie. Dziekuje Krolowo -Matko Boga

 • b....

  28 marca 2015, 15:53 Kochany Ojcze Swiety dziekuje Tobie za wszystko co otrzymałam od
  ciebie prosze o miłosc ,radosc i spokoj w mojej rodzinie bez alkocholizmu i awantur.Prosze o dobra parace z ktorej bym była zadowolona i zycie bez stresowe ,zeby moja corka Jeesica polubiłam przedszkole i zeby nie płakała kiedy tam idzie zeby miala tam dobrze i miala przyjaciol .Prosze o dobra prace dla Arka w tej ciezko pracuje i go wykorzystuja a on jest dobrym człowiekiem

 • Maria

  28 marca 2015, 16:55 Ojcze Święty, proszę Cię o znalezienie dobrego, wartościowego męża, o łaski i zdrowie dla mnie i mojej rodziny, oraz pomoc w sprawach wiadomych Tobie. Wskaż mi drogę którą mam kroczyć. Proszę Cię Ojcze Święty.

 • Z.P

  28 marca 2015, 18:10 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,spraw aby nasze dzieci się opamiętały bo zbłądziły z drogi wiary,o cud uzdrowienia z choroby krwi i dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki.mądrość dla syna bo żyje w grzechu cudzołóstwa.mądrość dla męża aby mnie szanował spraw Ojcze Święty aby wirus do mnie nie powrócił.

 • matka

  28 marca 2015, 19:24 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o pomoc dla mojego syna Krzysztofa który przebywa za granicą żeby była praca zawsze dla niego. Proszę Ojcze Święty pomóż mu

 • Anna

  28 marca 2015, 19:38 Święty Janie Pawle za Twoim pośrednictwem pragnę wyprosił łaski u Jezusa aby dał mi siłę utrzymać rodzinę i abym miała siłe opiekować się moimi dziećmi. Tak bardzo czuję się samotna i jest mi ciężko że nie udało mi się uratować mojego małżeństwa. Proszę ześlij na mnie miłość abym mogła odszukać lepsze życie dla mnie i moich dzieci. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Ania

  28 marca 2015, 20:02 Proszę o modlitwę w wskazaniu mi drogi jaką powinnam kroczyć w obliczu rozpadu małżeństwa i zbliżającego się rozwodu. Proszę Boga o wsparcie w wychowaniu dziecka ,aby jak najmniej odczuło brak taty. Czuję ,że kompletnie nie wiem,co mam robić dalej , straciłam nadzieję i wiarę ,że będę miała szczęśliwą rodzinę. Bóg zapłać za wsparcie modlitwą!

 • Biedronka

  28 marca 2015, 20:18 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę udziel mi łaski zdrowia.Jezu Ufam Tobie.

 • matka

  28 marca 2015, 21:22 Kochany Ojcze swiety blagam o pomoc dla mojego syna aby dokonywal dobrych wyborow w zyciu skonczyl szkole i aby byl dobrym dzieckiem majacym szacunek do ludzi i prosze badz przy nim

 • Bożena

  28 marca 2015, 22:59 Święty Janie Pawle II proszę o dar macierzyństwa.

 • n

  29 marca 2015, 00:08 ojcze Świety, dziekuje w wiadomej sprawie i prosze o poprawe w wiadomej sprawie... Bóg zapłać

 • matka

  29 marca 2015, 08:16 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • kasia m.

  29 marca 2015, 08:56 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. O dobry tydzień abym zaliczyła 01.04 kartkówkę z języka angielskiego, 02.04 kolokwium z maszynzonastwa, pracownie z mikrobilogii, gleby, abym poradizła sobie ze wszystkimi trudnościami napotkanymi na drodze. O dobrych ,życzliwych ludzi, Jestem załamna.. Bardzo mi na tym zależy.

 • eva

  29 marca 2015, 09:37 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze wstaw sie za nami do Pana Boga. Dziekuje

 • gosia

  29 marca 2015, 11:24 prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine....nasz ziemski krzyz jest za trudny do udziwignieci

 • Anna

  29 marca 2015, 11:43 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  29 marca 2015, 11:45 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  29 marca 2015, 11:46 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Z.P

  29 marca 2015, 12:29 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,proszę spraw aby moje dzieci się opamiętały bo zbłądziły z drogi wiary cud uzdrowienia dla córki z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki.mądrość dla męża aby mnie szanował i dar głębokiej wiary dla niego,Ojcze spraw,aby wirus HCV nigdy do mnie nie powrócił.Jezu ufam Tobie.

 • TER Z krk

  29 marca 2015, 12:34 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile prosze ratuj mnie od slabosci od nalogow spraw aby w rodzinie byl spokoj, blagam pomoz mi spraw abym nie miala takich leków, prosze pomoz mi poczuc sie szczesliwa, zadowolona, bezpieczna, spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka,spraw aby moje rodzenstwo radzilo sobie z emocjami aby byli szczesliwi, ufam, dziekuje

 • Maria

  29 marca 2015, 12:43 Ukochany Ojcze Święty błagalnie proszę Cię o jutrzejsze wsparcie którego bardzo potrzebuję .Ty wiesz co mnie spotkało i boję się abym nie została bardziej oszukana przy negocjacji .Czuwaj nad moimi sprawami i nie pozwól do kolejnego kłamstwa i oszustwa kosztem mojej sprawy ugodowej .Pomóż mi Ojcze tak bardzo liczę na Twoją pomoc .Niech to się już zakończy bo słabszy zawsze przegrywa a ja nie mam takiej siły do walki z nimi .Błagam Ojcze bądź jutro przy mnie .

 • Hanna P.

  29 marca 2015, 13:38 Sw Janie Pawle II, dzisiejsza ranna modlitwe a raczej rozaniec ofiaruje Tobie (jako , ze ukazales mi sie wraz z Krolowa Mama Pana) w intencji wlasnej i mojego powolania, aby bylo wszystko zgodne z prawem Pana i Jego Wola. Prowadz mnie Przenajswietszy Ojcze -Panie,abym nie byla juz sama i nie zginela smiercia meczenska ,ktora nie ma wiekszego sensu dla zbawienia wlasnej duszy czy mojej rodziny. Sw. Janie Pawle II ,:)Karolu Wojtyla wybacz prosze -przepraszam, ze nigdy mnie nie bylo podczas jakiejkolwiek Twojej pielgrzymki i ostatecznie na Twoim pogrzebie,nie bylam tez w \\Rzymie -Watykanie , aby zobaczyc Twoj Grob. Wybacz mi brak wiary i milosci do Ciebie przez wiekszosc mojego zycia. Hmm, moze Ty za bardzo mnie ukochales wiec stad to moje lekcewazenie i folgowanie Twoja osoba.Ofiaruje Ci jedna -jedyna lze,ktora splynela po miom policzku-pomimo braku wiary w tymze czasie,jako znak Mojej podswiadomej Milosc do Ciebie i dar ofiay z siebie dla Ciebie i Twojej Milosci-dzisiaj..Kocham Cie Janie Pawle II,Tatusiu..Pisze ta prosbe o powolanie gdyz tak mi nakzales w mojej modlitwie rozancowej ok 10 minut temu, dziekuje Tato za wysluchanie, moich jekow i zalow no i cieprien ,thanks: ). Tak mi nakazuje Pan

 • sluga boży

  29 marca 2015, 14:00 Święty Janie Pawle II proszę, aby za Twoim wstawiennictwiem dostała się na kierunek lekarski na UJCM w 2015 roku i została lekarzem, ktory w pokorze i łasce Bożej będzie służył swoja wiedza i doświadczeniem.

 • Kochająca

  29 marca 2015, 15:35 Ojcze Święty, dziękuję za miłośc mojego życia. Proszę o łaskę dojrzałej miłości dla nas, wierzę, że z Bożą pomocą będziemy mogli cieszyc się naszymi dziecmi i stworzymy kochającą się rodzinę. Ufam, że ukochany dojrzeje. Matko Boska wstaw się za nami do Pana naszego, Ty wiesz, jak bardzo Go kocham ale nie potrafię już tak dalej życ...Pragnę kochającego męża i ojca oraz naszych dzieci i wspólnego życia. W Tobie nadzieja! Amen

 • siostra

  29 marca 2015, 15:38 Ojcze Święty. Proszę o łaskę zdrowia i zgody, miłosci dla naszej rodziny i rodziny brata. Dziękuję za Twoją opatrznośc. Wlej w nasze relacje wzajemne zrozumienie i szczęście rodzinne. W Tobie nadzieja! Amen

 • Piotruś

  29 marca 2015, 17:37 Kochany Ojcze Święty proszę mniej w opiece moją siostrę. Błogosław jej na każdy dzień. Dziękuję za wszystko.

 • Maria

  29 marca 2015, 19:41 Ojcze Święty Janie Pawle proszę o modlitwę i wstawiennictwo dla całej mojej rodziny, o dar nawrócenia i byśmy potrafili wyjść z długów, aby rodzina miała gdzie mieszkać i nikt jej nie rozłączył.

 • Miłująca

  29 marca 2015, 20:53 Ojcze Święty odmień Janusza, bo już nie daje rady!

 • Anna

  29 marca 2015, 21:46 Święty Janie Pawle za Twoim pośrednictwem proszę Jezusa o łaskę i cud aby uratował moją rodzinę która się rozpadła. Tak trudno mi z tym wszystkim żyć. Sama nie wiem jaką dalszą drogę życia mam wybrać proszę wskaż mi ją. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • ankaa

  29 marca 2015, 21:46 Ojcze św.Za pośrednictwem św Rity połaczyłam się węzłem małżeńskim lecz nie sakramentalnym,ufając,że Bóg może to zmienić.Dziś moje małżeństwo po niecałym roku przeżywa kryzys.Jest bardzo źle,nie rozumiemy się .Wyproś u Boga łaskę zgody,wzajemnego zrozumienia i miłości mojego męża ,bo gdy jej zabraknie,wszystko sie rozpadnie.Błagam pomóż.

 • mama

  29 marca 2015, 22:42 Ojcze Swiety Janie Pawle II Prosze Cie o laske nawrocenia dla mojego syna Artura,Jezu Ufam Tobie

 • Anna

  30 marca 2015, 07:07 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  30 marca 2015, 07:09 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  30 marca 2015, 07:10 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Teresa z Krk

  30 marca 2015, 08:52 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, daj cierpliwosc, spraw abym radzila sobie z problemami, abym zaufala, aby byl spokoj w rodzinie, spraw aby maz mnie szanowal, ufam, dziekuje

 • eva

  30 marca 2015, 09:24 Kochany Jezu proze Cie pomöz mi.

 • Arek

  30 marca 2015, 09:27 Ojcze Święty proszę o łaskę w rozwiązaniu moich problemów zawodowych w pracy. Daj proszę mi siłę na ich pokonanie oraz proszę o opiekę w intencji ich pomyślnego zakończenia. Wierze I ufam Tobie.

 • Joanna

  30 marca 2015, 10:38 Ojcze święty, proszę o miłość bym mogła ją dawać ludziom, którzy bardziej jej potrzebują. Tym samym dziekuje za rodzinę, którą posiadam. Bardzo proszę o uzdrowienie dla mojego taty-Jana. Ojcze proszę o wstawiennictwo bym wyzdrowiała z nerwicy i lęków i pozyskała pracę. Serce moje powinno się radować, że mam wszystko za co powinnam dziękować Bogu, lecz bez miłości z pustką w sercu nie dam rady. Dziekuje Ci za to że mam jeszcze siłę myśle racjonalnie.

 • Maria

  30 marca 2015, 11:07 Ojcze Święty bądź dzisiaj przy mnie i czuwaj nad spotkaniem na którym muszę być .Nie pozwól abym ponownie została oszukana.Pomóż mi aby mnie doszczętnie nie okradli z tego co wywalczyłam w swej sprawie .Oni są nie ufni a ja nie mam możliwości walczyć z tak mocną siłą .Pomóż mi Ojcze i nie pozwól do kolejnej porażki .Błagam Cię i liczę na Twoją pomoc .

 • ufająca

  30 marca 2015, 14:08 Panie zmień mojego męża na lepsze!!!!

 • R.

  30 marca 2015, 15:33 Proszę Cie Ojcze Święty o wstawiennictwo u Boga Najwyższego abym przestał być samotny, o osobę którą mógłbym pokochać z wzajemnością.

 • Z.P

  30 marca 2015, 16:26 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,błagam ulecz mnie z bezsennośći,spraw aby wirus HCV nie powrócił,cud uzdrowienia z choroby krwi,dar macierzyństwa i zdrowe potomstwo dla córki,mądrośćź dla syna aby zrozumiał że żyje w grzechu,opamiętanie dla naszych dzieci bo zbłądziły z drogi wiary,mądrość dla męża aby mnie szanował.

 • matka

  30 marca 2015, 17:18 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ala

  30 marca 2015, 19:16 Ojcze święty proszę o pomoc w tej trudnej sytuacji w jakiej jestem i moja rodzina. W Tobie nadzieja pomóż mi w znaleźć prace i dobrego męża i o zdrowie dla całej rodziny.

 • Ala

  30 marca 2015, 19:21 Ojcze Święty proszę o pomoc w tej trudnej sytuacji w jakiej jestem

 • michał

  30 marca 2015, 20:28 Ojcze święty Janie Pawle II miej mnie w swojej opiece w następnym dniu, proszę Cię o jak najlepszą ocenę ze sprawdzianu z biologii, dziękuje Ci za wszystkie łaski które do tej pory mi wyprośiłeś

 • Lidia

  30 marca 2015, 21:40 Ojcze Święty błagam o pomoc .Uproś mi u Boga sprawiedliwość o którą walczę z lekarzami co doprowadizli moją osobę do kalectwa .Nie zostawiaj mnie samej z tymi problemami co mnie juz przerastają .Wierzę w Twoje Miłosierdzie i ufam Tobie. Nie opuszczaj mnie w potrzebie .Proszę o błogosławieństwo dla moich synów któzy sa tak daleko od domu rodzinnego i dla meża.Błagam pomóż mi .

 • Anna

  30 marca 2015, 21:46 Święty Janie Pawle za Twoim pośrednictwem proszę Cię o miłość i nadzieję na lepsze jutro. Tak ciężko mi jest żyć bez miłości i w samotności. Proszę postaw na mojej drodze życiowej człowieka który mnie doceni i zaakceptuje taką jaką jestem.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

O. Joachim Badeni OP - Portret
Vaticanum II: czas twórczego myślenia. Wypowiedzi soborowe
Miłość na manowcach
Warto być dobrym
Święte małżeństwo