franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • jadwiga

  20 sierpnia 2015, 18:28 kocham mężczyzne uzależnionego od alkoholu proszę Boga by pomógł mu z tego wyjść i pozwolił nam założyć szczęśliwą rodzinę święty Janie Pawle II opiekunie rodzin módl się za nami

 • Elżbieta

  20 sierpnia 2015, 18:38 Janie Pawle II Pobłogosław mojemu synowi. Proszę Cie o pomoc i wstawiennictwo u Pana Boga i Matki Bożej. Proszę o to, aby syn znalazł dobrą pracę, aby na swojej drodze spotkał życzliwych i dobrych ludzi, aby spotkał wartościową dziewczynę.

 • bogusia

  20 sierpnia 2015, 19:01 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Jacka,

 • anna

  20 sierpnia 2015, 19:46 Ukochany Janie Pawle II błagam ratuj naszą rodzinę firmę i dom przed komornikami , wstaw się za nami u Matki Bożej pomóż ubłagać pomoc finansową w spłacie długów proszę aby w naszym domu znów była radość i miłość wzajemna błagam ratuj nas

 • Emília

  20 sierpnia 2015, 19:47 Prosím o modlitby za zázračné a rýchle nájdenie zamestnania pre Emíliu, za jej úplné Božie uzdravenie na tele, na duši, na duchu, za Boží pokoj pre ňu, o modlitby, aby bola šťastná so svojím manželom a deťmi. Ďakujem

 • Małgoś

  20 sierpnia 2015, 20:50 Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • Małgoś

  20 sierpnia 2015, 20:51 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny: "Boże mój Boże i Ojcze dopomóż. Proszę abyśmy wygrywali kolejne przetargi i aby znaleźli się pracownicy stali.

 • Małgoś

  20 sierpnia 2015, 20:52 Kochany Ojcze Święty tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Zaczynam wątpić w moje szczęście, nie mam powodzenia na tym świecie. Proszę Cię o wsparcie. Dopomóż mojemu bratu i mamie. Proszę aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie

 • monika79

  20 sierpnia 2015, 21:10 Najukochańszy Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o łaskę uzdrowienia i nawrócenia Artura z ciężkiej depresji i powrót do domu oraz o wyleczenie z alkoholizmu mojego brata Michała oraz o zdrowie i opiekę dla całej rodziny .Dziękuję za dotychczasowe łaski Bóg zapłać.

 • TL

  20 sierpnia 2015, 21:20 Nasz ukochany Ojcze Święty błagam Cie o pomoc, uratuj moje życie, mieszkanie, pozwól aby moja sytuacja finansowa poprawiła się.

 • siostra

  20 sierpnia 2015, 21:51 Ojcze święty ratuj mojego brata z nałogu alkoholizmu i miej w opiece całą moją rodzinę.Amen.

 • Justyna

  20 sierpnia 2015, 22:17 Błagam Cię Święty Janie Pawle II o cud uzdrowienia taty żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby. Proszę żeby wyniki badań były dobre i żeby wizyta u lekarza przebiegła pomyślnie. Dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Justyna

  20 sierpnia 2015, 22:18 Błagam Cię Święty Janie Pawle II o zdrowie dla mamy żeby była zdrowa ulecz ją z depresji lęków. Dodaj jej sił. Proszę wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Justyna

  20 sierpnia 2015, 22:20 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o zdrowie dla mnie uleczenie z depresji lęków. Ojcze dodaj mi sił. Obdaruj też zdrowiem moją siostrę. Proszę wysłuchaj mnie Ojcze.

 • Anna

  20 sierpnia 2015, 22:56 Ojcze Święty dziękuję z kolejny dzień życia. Proszę Cię o miłość która pomoże mi przetrwać trudne dla mnie dni. Co robić jak żyć - proszę o lepsze jutro.

 • żona

  20 sierpnia 2015, 23:05 Ukochany Ojcze Święty proszę Cię abyś miał w swej Ojcowskiej opiece mojego męża , ufam że jego leczenie doprowadzi do jego pełnego zdrowia . za otoczenie jego Twą opieką z całego serca dziękuje . Bóg zapłać

 • Kasia

  20 sierpnia 2015, 23:20 Ojcze Święty tak bardzo pragne zobaczyc sie z chłopakiem na którym mi zalezy prosze z całego serca wstaw sie za nami dopomóż nam sie spotakć i pogłębic nasza znajomość i lepiej sie poznać

 • Szczśliwa

  20 sierpnia 2015, 23:28 Święty Janie Pawle II Bardzo proszę niech do mnie zadzwonią w sprawie pracy u Nowaka. Bardzo zależy mi na tej pracy, ja już nie widzę swojej pracy nigdzie indziej bardzo Cię proszę o pomoc i modlitwę.

 • Błagająca mama i i babcia

  21 sierpnia 2015, 00:07 Najukochańszy Ojcze Święty do próśb, które do Ciebie zaniosłam proszę jeszcze o Twoje wstawiennictwo i pomoc na praktyce Kasi mojej wnuczki.Czuwaj nad nią i miej ją w Swojej Ojcowskiej opiece. O bezpieczeństwo w podróży. Miej moją rodzinę w opiece. Zanieś moje prośby przed Tron Matki Najświętszej. Ojcze Święty dziękuje za otrzymane łaski. Kocham Cię.

 • Anna

  21 sierpnia 2015, 00:30 Bardzo prosze o zdrowie dla mnie meza i dzieci Marzeny,Szymona I Julii o łaskę uzdrowienia I pomyslne przerowadzenie operacji przeszczepu naszej malej córeczki Julii

 • Artur

  21 sierpnia 2015, 06:40 oże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Ewelina

  21 sierpnia 2015, 08:34 Kochany JP2 zawierzam Ci ten dzien. Prosze o opatrznosc ducha seirtego. sile, kocentracje i pomyslnosc.Badz przy mnie. amen

 • paulina

  21 sierpnia 2015, 09:25 Proszę o modlitwę w intencji przeżycie dobrej odnowy ślubów zakonnych dla s.m Stelli, S.M Cecyli, S.M Pauliny, S.M Małgorzaty, S.M Dominiki

 • Paulina

  21 sierpnia 2015, 09:26 Proszę o modlitwe w intencji łaski nieba dla Śp. Jakuba

 • mar lew

  21 sierpnia 2015, 12:57 Proszę o pomoc w zmianie pracy i poprawę warunków mieszkaniowych. O Boże prowadzenie abym słyszał głos Ducha świętego i mógł się odnaleźć w życiu.
  Jezu zmiłuj się nade mną...

 • kwiecień

  21 sierpnia 2015, 13:44 Ojcze ukochany prosze Cię o zdrowie dla mojej Córki , prosze abyc wymodlił jej zdrowie aby nie musiąła cierpirć i aby zadał pomyslnie wazny egzamin w jej zyciu Tobie oddana Kwiecień Wierzę w Ciebie i ufam Tobie

 • kwiecień

  21 sierpnia 2015, 13:45 Kochany Ojcze Święty wejrzyj na nas

 • 21 sierpnia 2015, 13:57 Ojcze Swiety prosimy o Twoje wstawiennictwo w intencji Mateusza, o udane leczenie i pokonanie choroby.Panie dodaj nam sily i wiary.

 • Bogusia

  21 sierpnia 2015, 14:16 Ojcze Św. proszę o zdrowie dla moich wnuków Marceli i Mateusza oraz potrzebne łaski dla ich rodziców. Dziękuję.

 • matka

  21 sierpnia 2015, 15:52 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  21 sierpnia 2015, 16:31 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  21 sierpnia 2015, 16:32 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ,Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  21 sierpnia 2015, 16:33 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka ,spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • D.

  21 sierpnia 2015, 20:53 Ojcze Święty prosze o opiekę nad moja rodziną oraz wstawiennictwo i łaski dla mojego syna Janusza( ukonczenie studiow, powrot do zdrowia, serdecznych przyjaciół oraz kochajacej żony).Amen

 • Angel100

  21 sierpnia 2015, 21:53 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie i ochronę w pracy. Błagam o łaskę pracy na cały etat i pomoc ze strony osób życzliwych. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • anna

  21 sierpnia 2015, 22:22 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cię ocal mój dom aby nie musiał być sprzedamy ,pomóż mi aby moja rodzina mogła w nim mieszkać.Błagam wstaw się za nami aby nie był to nasz koniec,aby syn miał gdzie mieszkać w przyszłości gdy zostanie sam .

 • Rafał

  21 sierpnia 2015, 22:58 Za Twoim wstawiennictwem, proszę Cię Ojcze św. za mojego kolegę Jarka, który jest daleko od Boga, daj mu Boże poznać kim jesteś, daj mu łaskę nawrócenia.

 • g

  21 sierpnia 2015, 23:46 Wola Boża raz dla Natashy, Swety, Valery i ich otoczenia, trzeźwośći dla nich
  Wola Boża dla Natashy, Valeryi, Lissy, Bazyla i swoich bliskich, błogosławieństwa Bożego na imprezy
  Bożą wolą dla Bazylia, Galiny, Lissy i Natashy, przyjęcia siebie i przebaczenie urazów
  Opeka Matki Bożej nad Nataszą i jej rodzinę, ochronę przed wrogami i wszelkiego zła
  Błogosławieństwo Boze dla Galiny i Inny na podróż do Mińska
  Poslushenstwo dla Galiny i zaufania Bogu trudnych przypadków swojej córki i męża, zwłaszcza ich traktowanie Jezusa i nawrocenie do Boga

 • matka

  22 sierpnia 2015, 07:05 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Artur

  22 sierpnia 2015, 07:25 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  22 sierpnia 2015, 07:26 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam dzisiaj w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie

 • Anna

  22 sierpnia 2015, 08:01 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  22 sierpnia 2015, 08:03 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dilaiz.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  22 sierpnia 2015, 08:05 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka,dopomoz jej znowu cieszyc sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • Dorota

  22 sierpnia 2015, 09:22 Świety Janie Pawle II, prosze o wstawiennictwo w intencji pogodzenia sie z moim ukochanym Marcinem, zeby mi wybaczył wszystko co złe, żeby znow mnie pokochal i zebysmy byli razem i stworzyli kochającą sie rodzine

 • Andrzej

  22 sierpnia 2015, 09:39 Prosimy o wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II w intencji poczętego, szóstego dzieciątka w naszej rodzinie. Prosimy o łaskę zdrowego rozwoju oraz porodu dla najmłodszego członka naszej rodzinnej wspólnoty. Panie Boże wszystko w Twoich rękach. Jezu ufamy Tobie

 • Ola

  22 sierpnia 2015, 10:21 Zanoszę prośby o uzdrowienie Tomasza z uzależnień z chorób serca i duszy.o uwolnienie od złego ducha. O uleczenie naszego związku. O uzdrowienie mnie i wyprostowanie dróg naszego życia. Amen

 • Anita

  22 sierpnia 2015, 10:58 Jezu Ufam Tobie!

 • Sylwia

  22 sierpnia 2015, 13:18 Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę Pana Boga o łaski dla mojej rodziny. Boże Ty wiesz czego nam potrzeba.

 • grazyna

  22 sierpnia 2015, 14:04 Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o nawrócenie męża do Boga, o uleczenie ze zdrad i o błogosławieństwo dla nas i dzieci. Bóg zapłac.

 • Krzysztof

  22 sierpnia 2015, 14:12 Św. Janie Pawle II. Ty mnie znasz,Ty wiesz, o co Cię błagam każdego dnia, a przez Ciebie Matkę Bożą, Opatrzność Bożą. Błagam Cię, mój Święty Papieżu, wstaw się u Pana, w moich intencjach i w błaganiach.

 • Joanna

  22 sierpnia 2015, 14:29 Prosze o uzdrowienie z choroby ciala, ktora mi sie ostatnio przez moja glupote przytrafila

 • małgorzata

  22 sierpnia 2015, 15:31 Boże proszę żebym zaszła w ciążę z człowiekiem którego kocham nad życie i żebysmy stworzyli rodzinę

 • lena

  22 sierpnia 2015, 15:47 Swięty Janie Pawle II wyproś dla mojego syna łaskę pomocy w zyciu osobistym i zawodowym.
  Amen

 • ja

  22 sierpnia 2015, 18:16 Boże Ojcze Wszechmogący Sw. Janie Pawle II oraz Wszyscy Święci błagam o to żeby podejrzenia choroby mojego kochanego ojca się nie potwierdziły -proszę o cud -uzdrowienia.

 • Małgorzata

  22 sierpnia 2015, 19:44 Proszę o opiekę nad moją rodziną w naszych potrzebach (zdrowia, pracy, miłości i zgody)

 • Angel100

  22 sierpnia 2015, 20:04 Ojcze Święty błagam o łaskę pracę na cały etat, o uregulowanie życia zawodowego i osobistego. Proszę o pomoc życzliwych osób i ochronę przed nieprzyjaciółmi. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  22 sierpnia 2015, 20:06 Ojcze Święty błagam o ochronę i pomoc w pracy. Proszę o miłosierdzie i pomyślne rozwiązanie mojego problemu zawodowego i rodzinnego. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Piotruś

  22 sierpnia 2015, 20:08 Kochany Ojcze Święty dziękuje za wszystko.

 • kwiecień

  22 sierpnia 2015, 20:45 Ojcze Święty proszę Cie o zdrowie dla mojej córki i proszę Cie aby zdała pozytywnie tak ważny dla niej egzamin. Ona jest światłem mojego życia To dla niej co dzień zmagam się z problemami Kocham Cie Ojcze i wierzę w Ciebie ,ufam Tobie

 • Laura

  22 sierpnia 2015, 20:55 Ojcze Swiety bardzo prosze o zdrowie i opieke dla mojej rodziny oraz o lepszą sytuacje finansowa.

 • D.

  22 sierpnia 2015, 22:32 Boze spraw abym urodzila zdrowe dziecko.

 • Anna

  22 sierpnia 2015, 23:27 Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie moich najbliższych. Pomóż starszemu synowi wyjść z choroby, uzyskać pełną sprawność intelektualną i fizyczną. Wstaw się za moim młodszym synem, aby nie kroczył złymi drogami, nie był podatny wpływom kolegów, którzy są dla niego ważniejsi od rodziców. Spraw aby kroczyli dobrymi drogami, osiągnęli cel w swoim życiu. Proszę Cię o modlitwę za moich rodziców i o łaski, ulżyj im w chorobie.

 • Artur

  23 sierpnia 2015, 07:11 Boże Ojcze w Trójcy Świętej - błagam pomóż naszej rodzinie i wspieraj wszystkich potrzebujących Twej pomocy na świecie - amen

 • matka

  23 sierpnia 2015, 08:03 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kamilla1976

  23 sierpnia 2015, 08:42 Ojcze Swiety Janie Pawle ||.Tak wiele razy pomagales mi w ciezkich chwilach.Blagam Cie pomoz mi i teraz,spraw aby moj najlepszy przyjaciel,czlowiek ktorego nad zycie kocham wyszedl z tej ciezkiej choroby.Wiem,ze Ty masz wielkie serce,bo przeciez tyle razy mi pomogles,ublagaj Boga Ojca Wszechmogacego,Maryje i Wszystkich Swietych o wstawiennictwo i uzdrowienie Walentego. Dziekuje Ci Ojcze Swiety

 • M.

  23 sierpnia 2015, 09:43 Jezu ufam Tobie in nie zawiode sie.
  prosze o pomoc na wszystko amen.

 • Dorota

  23 sierpnia 2015, 10:54 Prosze o modlitwe w intencji pogodzenia sie z moim ukochanym Marcinem, o jego powrot.

 • kasia m.

  23 sierpnia 2015, 10:54 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym 08.09 zaliczyła egzamin z j. ang. i 09.09 kolokwium z maszynoznastwa. Jestem załamana. Bardzo mi na tym zależy. Dobry tydzień ,aby rodzice się pogodzili, miłych i życzliwych ludzi spotkanych na mojej drodze. jestem załamana. Bardzo mi na tym zależy.

 • mama

  23 sierpnia 2015, 11:23 swiety janie pawle 2,ofiaruje najdrozsza krew,swiete rany jezusa.,prasze o odlitwe o uzdrowienie darka....mama

 • teresa z krk

  23 sierpnia 2015, 11:55 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, ufam pomoz mi prosze daj radosc, prosze spraw aby syn byal szczesliwy, zdrowy aby nie uzaleznil sie od narkotykow i alkoholu.spraw aby byla zgoda w rodzinie ufam

 • Blagajaca

  23 sierpnia 2015, 12:09 Kochany Ojcze prosze o Twoje wstawiennictwo u Matki Bozej i Pana Naszego o cud i uzdrowienie dusz naszych i ciał o spokoj i radosc z zycia,zeby ulozyla sobie zycie w szczesciu i spkoju ,zebym miala sile na pokonywanie trudnosci i nie wypalala sie tak szybko kochany Ojcze swiety Miej Nas w Swojej Opiece dziekuje Tobie za wszystkie otrzymane laski od Ciebie.Bog Zaplac.

 • Adam

  23 sierpnia 2015, 14:43 Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry króra choruje na raka piersi z przerzutami na węzły chłonne, wątrobę i kości. Ma złamany kręgosłup. Lekarze nie dają jej szans na przeżycie. Tylko w Bogu nadzieja.

 • Ewa

  23 sierpnia 2015, 17:07 Ojcze Święty proszę o zdrowie dla mojego męża Wojciecha ,aby torbiel którą ma na trzustce wchłonęła się bez operacji

 • Ona

  23 sierpnia 2015, 18:18 Prosze o modlitwe za moje zdrowie

 • Anna

  23 sierpnia 2015, 18:41 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  23 sierpnia 2015, 18:44 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dilaiz.Prosze takze w intencji T adeusza,Piotra o nawrocenie i uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  23 sierpnia 2015, 18:45 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej n araka piersi.Spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • Beata

  23 sierpnia 2015, 19:23 Proszę o łaskę dobrego męża i dar macierzyństwa.

 • k

  23 sierpnia 2015, 19:59 Jezu ufam Tobie

 • Rodzice

  23 sierpnia 2015, 20:12 Prosimy o wstawiennictwo Jana Pawła II w uproszeniu łaski uzdrowienia naszego jedynego syna Michała. Rodzice

 • dziadkowie

  23 sierpnia 2015, 21:03 Święty Janie Pawle II, błagamy o zdrowie dla naszej wnuczki, skieruj na nią swoje łaskawe spojrzenie i obdarz miłosierną opieką.

 • kinia224

  23 sierpnia 2015, 21:15 swiety janie pawle drugi prosze o nawrucenie mojego meza roberta i o wyjcie z nalogu dopomusz mojej rodzinie blagam cie

 • P

  23 sierpnia 2015, 21:20 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o dobrą i spokojną noc.

 • Angel100

  23 sierpnia 2015, 21:22 Ojcze Święty błagam o pracę na cały etat i uregulowanie życia zawodowego i osobistego. Proszę o ochronę i pomoc osób życzliwych. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  23 sierpnia 2015, 21:24 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki i jej powrót do zdrowia. Proszę o łaskę stworzenia kochającej się rodziny dla dziecka. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • mama

  23 sierpnia 2015, 22:18 ojcze sw w twoje sw rece oddaje moich synow Dominika I Mateusza Prosze cie blogoslaw im w doroslym zyciu kieruj ich droga zyciowa I nie opuszczaj ich drogi ojcze

 • L

  23 sierpnia 2015, 23:27 Ojcze Swiety teraz to juz tylko Ty mozesz mnie uratowac Blagam zdej´mij ze mnie to cierpienie. Wszystkie moje lzy ofiaruje Najswietszej Matce w nadzieji ze Ona ukoi moj bol

 • Artur

  24 sierpnia 2015, 06:22 Boże w Trójcy Świętej - znasz mnie i sytuację mojej rodziny, proszę pomóż nam a szczególnie mym dzieciom w tym trudnym okresie i daj nam wiarę w możliwość zmiany naszego losu.
  Błagam Cię i proszę - po prostu pomóż nam w wiadomych sprawach.

 • Tata

  24 sierpnia 2015, 08:57 Ojcze Święty proszę, miej w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jakub i Jan usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.

 • Anna

  24 sierpnia 2015, 09:08 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • mąż

  24 sierpnia 2015, 09:12 Święty Janie Pawle II proszę Cię za moją żonę Agnieszkę, by nie spotykała się z innym mężczyzną, wróciła do męża, a w jej sercu by odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła. Proszę dla Niej o łaskę pojednania i nawrócenia, aby wyzbyła się żalu, złości i zatwardziałości serca.

 • Zięć

  24 sierpnia 2015, 09:14 Proszę o modlitwę w intencji zmarłego śp. Teścia Marka, by dobry Pan przyjął Go do swojego królestwa.

 • Basia

  24 sierpnia 2015, 09:18 Bardzo dziękuję za dotychczasową modlitwę w moich intencjach. Jednocześnie błagam o modlitwę, żebym mogła jak najszybciej spłacić moje długi i wyjść z problemów finansowych. W Bogu jedyna nadzieja!!

 • Michał

  24 sierpnia 2015, 09:22 Święty Janie Pawle II nasz Wielki Orędowniku w niebie proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa, aby zesłał łaskę powrotu miłości, uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby nie doszło do naszego rozwodu i byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

 • Syn

  24 sierpnia 2015, 09:23 Ojcze Święty proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.

 • Michał

  24 sierpnia 2015, 09:24 Święty Janie Pawle II proszę o modlitwę w intencji uzdrowień i uwolnień międzypokoleniowych w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi.

 • siostra

  24 sierpnia 2015, 09:35 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dilaiz.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  24 sierpnia 2015, 09:36 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka.Jezu Ufam Tobie.

 • SYN

  24 sierpnia 2015, 09:42 Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Zbigniewa - alkoholika o opamiętanie, uzdrowienie i odzyskanie radości życia, znalezienie pracy i podjęcie terapii.

 • Jedno z tych małzeństw

  24 sierpnia 2015, 09:43 Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństw: Hani i Mariusza z Opola, Agnieszki i Tomka z Dębicy, Kamili i Jarka, Stanisława i Kasi, Grzegorza i Ani z Wrocławia, Kasi i Józefa z Wrocławia, Eli i Krzyśka z Bielaw, Marii i Jerzego, Anity i Tomasza, Agnieszki i Michała z Wrocławia, Katarzyny i Szymona; o powrót do sakramentalnych małżonków dla tych, którzy odeszli, żyją z daleka i pogubili się.

 • MM

  24 sierpnia 2015, 09:43 proszę Cię Ojcze Święty, aby Sąd Apelacyjny na kolejnej rozprawie podtrzymał wyrok Sądu pierwszej instancji w bardzo ważnej sprawie rodzinnej, nie zmieniał go i nie dawał do ponownego rozpatrzenia.

 • Bożena i Piotr

  24 sierpnia 2015, 10:39 Kochany św. Janie Pawle II ! Prosimy o opiekę nad naszym nienarodzonym dzieckiem, ochraniaj je od niebezpieczeństw i uproś u Boga zdrowy rozwój dla niego i szczęśliwe rozwiązanie.

 • Piotruś

  24 sierpnia 2015, 13:26 Kochany Ojcze Święty proszę mniej nas w swej opiece.

 • M.

  24 sierpnia 2015, 14:40 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o pomyślne badanie nasze i dzieci w RODK, aby utrzymana została poprzednia opinia z badania.

 • matka

  24 sierpnia 2015, 16:40 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Beata

  24 sierpnia 2015, 18:18 Ojcze Święty Janie Pawle II!
  błagam o Twoje wstawiennictwo w sprawie znalezienia pracy. Przyjdź mi z pomocą!

 • Jacek

  24 sierpnia 2015, 20:59 Święty Janie Pawle II proszę cię o wstawiennictwo i pomoc w walce z uzależnieniem

 • Angel100

  24 sierpnia 2015, 21:41 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat. Proszę o ochronę przed koniecznością pracy w piwnicach. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  24 sierpnia 2015, 21:42 Święty Ojcze proszę Cię o wsparcie psychiczne. Tak bardzo jest mi ciężko nie mogę odszukać drogi życia po tym jak mój mąż zostawił mnie i dzieci. Cały czas szukam co mam robić jak żyć jak sobie z tym poradzić. Proszę pomóż mi co mam robić jak postępować. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • pamela

  24 sierpnia 2015, 23:23 intencja błagalna o zdrowie,życie w zdrowiu i trzeźwości dla Marka ,Dawida,Michała oraz o wszystkie potrzebne łaski.

 • teresa z krk

  25 sierpnia 2015, 05:10 SwIet Janie Pawle ll pomoz mojej siostrze ratuj ja blagam,ufam, pomoz

 • Małgosia

  25 sierpnia 2015, 08:01 kochany Ojcze Święty - błagam pomóż mi - nie mam już sił. Pomóż mi wyzdrowieć i odzyskać siły - pomóż i chroń mnie w pracy - pomóż ją utrzymac..

 • ŁUKASZ

  25 sierpnia 2015, 08:50 Sw.Janie Pawle 2 prosze cie żebys wstawił sie za mnie ze sie zle modliłem, prosiłem zle postepowałem prosze cie żeby Bóg mi wybaczył!!!

 • dziadkowie

  25 sierpnia 2015, 08:58 Kochana Ojcze Święty, dziękujemy Ci za to, że za Twoim pośrednictwem, Pan Bóg- Dawca Życia obdarzył nasze dzieci najpiękniejszym darem– cudem poczęcia. Dziś powierzamy Twym Świętym Dłoniom życie naszej nowonarodzonej wnuczki- dziadkowie.

 • Wioleta z rodziną

  25 sierpnia 2015, 13:02 Kochany Ojcze Święty- prosimy o zdrowie dla dziecka z wadą serca,żeby nie cierpiało i dobrze się rozwijało.

 • Danuta

  25 sierpnia 2015, 13:41 Ojcze Święty Papieżu WOLNOŚCI uwolnij nas od psychomanipulacji-(kontroli świadomości) i jej tragicznych skutków i wstaw się za prałata Filipa R.

 • tomasz

  25 sierpnia 2015, 14:32 Prosze o modlitwe w intencji otrzymania stalej dobrej pracy, uzdrowienie sytuacji finansowej i o błogosławieństwo dla mojego przyszłego małżeństwa. Bóg zapłać. Tomasz

 • matka

  25 sierpnia 2015, 16:02 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • ja

  25 sierpnia 2015, 16:58 Święty Janie Pawle II bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę dobrej pracy dla mnie Amen.

 • Marta

  25 sierpnia 2015, 17:13 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o łaskę uzdrowienia i Twoją opiekę dla mojego taty Kazimierza oraz o siłę do walki z chorobą

 • Domi

  25 sierpnia 2015, 19:16 Ojcze Święty dziękuje Ci za dar miłości jaki dostałam niedawno, za pomoc kiedy Cię o coś prosiłam, zawsze mi pomagałeś. Jedyne czego teraz pragnę to podziękować i prosić o to żebyś mnie dalej prowadził przez życie, żebyś pomógł mi stworzyć kochającą się rodzinę, abyś uczył mnie nieustannie wierzyć i trwać w tej wierze.

 • Zofia

  25 sierpnia 2015, 20:17 o błogoslawienstwo i obfitosc łask w budowie domu dla Magdaleny Pawla i Neli oraz o zdrowie umocnienie wiary i milosc

 • Anna

  25 sierpnia 2015, 21:59 Święty Ojcze dziękuję za każdy dzień życia za doświadczenia którymi mnie obdarzasz. Proszę pomóż moja rodzina się rozsypała. Mąż wybrał inną drogę życia niż bycie ze mną i dziećmi. A ja nie wiem co robić czuję się taka samotna. Proszę o wsparcie ześlij proszę na moją drogę życia anioła który pomoże mi przejść przez tą ciężką drogę. W Tobie nadzieja na leosze jutro

 • Dominika

  26 sierpnia 2015, 00:14 Kochany Ojcze Święty proszę pomóż nam z Adrianem na nowo się odnaleźć

 • teresa z krk

  26 sierpnia 2015, 06:27 Swiet Janie Pawle II daj sile,zdrowi,zgode w rodzinie,pomoz mojej siostrze,pomoz synowi,ratuj rodzine od nalogow,ufam

 • Piotruś

  26 sierpnia 2015, 07:48 Kochany Ojcze Świey dziękuje za wszystko.

 • agata

  26 sierpnia 2015, 08:02 Kochany Janie Pawle Ii wstaw się do Boga, dajcie nam siły do szczęśliwego zakończenia mediacji rodzinnej. bardzo chcę aby mój mąż wrócił do nas do domu abyśmy dalej byli rodziną. Modlę się też za Panią z którą mój mąż się związał może Pan Bóg da jej do myślenia że rozbija rodzinę.

 • aa

  26 sierpnia 2015, 09:16 Święty Janie Pawle, proszę Cię o nawrócenie mojego męża. Proszę również o dom, w którym będziemy mogli zaznać odpoczynku i cieszyć się z dorastania naszych dzieci.

 • Anna

  26 sierpnia 2015, 09:23 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  26 sierpnia 2015, 09:24 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dilaiz.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  26 sierpnia 2015, 09:26 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie..

 • Adam

  26 sierpnia 2015, 10:13 Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mojej kochanej Mamy która niedawno zmarła. Tak bardzo mi Jej brakuje, ale wierzę, że jest teraz szczęśliwa, bo wierzę w Miłosierdzie Boże

 • k

  26 sierpnia 2015, 10:15 Jezu ufam Tobie

 • Piotruś

  26 sierpnia 2015, 11:12 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie i pomyślny przebieg operacji mojego taty. Dziękuje za wszystko.

 • Dorota

  26 sierpnia 2015, 11:48 Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w intencji pogodzenia się z moim ukochanym Marcinem i abyśmy znowu byli razem.

 • Aneta

  26 sierpnia 2015, 14:25 Ojcze Święty proszę jeżeli taka będzie wola Pana moje ciało z choroby - bóle gardła i przełyku i szyi.

 • matka

  26 sierpnia 2015, 16:12 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • M

  26 sierpnia 2015, 17:31 ukochany Ojcze Święty, jesteś dla mnie ostoją w tym trudnym życiu, dziękuję Ci za wszelkie łaski, za szczęśliwą podróż i pobyt mojej siostry z dziećmi, pobłogosław im Ojcze w trudach dnia codziennego i daj im zdrowie , proszę Cię również w intencji mojej córki otocz ją swoją opieką i pomocą, spraw Ojcze Święty żeby znalazła właściwą dla siebie drogę żeby odnalazła miłość i żeby trud jaki ponosi przyniósł zasłużoną satysfakcję, proszę o łaskę zdrowia dla niej dla mojej rodziny i ukochanej mamy, Ojcze Święty czuwaj nad nami.

 • Beata

  26 sierpnia 2015, 18:32 Matko Boża dziękuję ci za otrzymane łaski. Proszę o zgodę w moim małżeństwie i porozumienie z mężem, aby zrozumiał, że żona jest najbliższą osobą i chciał mieć potomstwo. Aby to małżeństwo wreszcie razem zamieszkało.
  Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i taty oraz całej rodziny. Proszę o wyproszenie potrzebnych łask dla całej rodziny i o dary ducha św. Matko Boża, proszę cię o łaski potrzebne dla małżeństwa mojej koleżanki Ani oraz wyjście z choroby alkoholowej jej męża.
  Matko Boża proszę Cię o łaski dla brata, aby wreszcie zechciał po wielu latach podjąć pracę, odmienił swoje życie, umocnił duchowo oraz założył rodzinę.

 • Angel100

  26 sierpnia 2015, 19:00 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat i miłosierdzie ze strony Księgowej. Proszę o pomoc...tak strasznie się boję... moje życie jest w rozsypce.

 • Angel100

  26 sierpnia 2015, 19:02 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie...
  błagam o spokojną pracę na cały etat i życzliwość. Proszę o pomoc, której tak bardzo potrzebuję.

 • Ola

  26 sierpnia 2015, 20:16 Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo w intencji nawrócenia Kamila, jego uzdrowienia i uzdrowienia naszej relacji. Jeśli to możliwe, proszę o kolejną szansę.

 • kwiecień

  26 sierpnia 2015, 20:19 Kochany Ojcze bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojej córki Ty wiesz że Ona jest moim szczęściem i światem błagam Cie Ojcze to dla mnie jest najważniejsze , daj mi jakąś wskazówkę abym mogła żyć zgodnie z Twoimi zasadami.Wiem że jestem słaba ale proszę o zdrówko dla mojej ukochanej córci Ufam Tobie Ojcze

 • Anna

  26 sierpnia 2015, 22:05 Święty Janie Pawle II z całego serca dziękuję Ci za dzisiejszy dzień. Wiem że masz mnie w swojej opiece proszę aby wiadoma sprawa zostyałą załątwiona do końca. Może to jest dla mnie światełko w tunelu na lepsze jutro. Tak bardzo Cię proszę ześlij na mnie miłość której mi tak bardzo brakuje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Anna

  26 sierpnia 2015, 22:06 Święty Janie Pawle II błagam uratuj moje małżeństwo i moją rodzinę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • beti

  26 sierpnia 2015, 22:18 Sw Janie PawleII tak bardzo proszę Cie o wstawiennitwo u Ojca naszego w niebie w mojej intencji-aby ta moja dluga,przytlaczajaca samotność się wreszcie skonczyla.Zeby wreszcie na mej drodze stanal ten wlasciwy mezczyzna i abym w końcu mogla wstapic w związek malzenski.Prosze tez bardzo o dar macierzyństwa...Ojcze Sw proszę Cie o modlitwę za mnie

 • beata

  26 sierpnia 2015, 22:25 Ojcze Sw Janie PawleII proszę Cie o wstawiennicwo u Ojca naszego w niebie za moim chorym na nawotwor tata.Zawierzam go Opatrznosci Bozej proszac o laske,zdrowia..o opieke Boza podczas leczenia..Janie Pawle II nie opuszczaj w potrzebie,badz blisko pomoz..Wstawiaj się za nim u Ojca naszego w niebie

 • Piotruś

  27 sierpnia 2015, 06:37 Drogi Ojcze Święty proszę Cię o dobrą i spokojną drogę do domu. Dziękuje za wszystko.

 • Artur

  27 sierpnia 2015, 07:41 Boże w Trójcy Świętej - znasz mnie i sytuację mojej rodziny, proszę pomóż nam a szczególnie mym dzieciom w tym trudnym okresie i daj nam wiarę w możliwość zmiany naszego losu.
  Błagam Cię i proszę - po prostu pomóż nam w wiadomych sprawach.

 • strażak

  27 sierpnia 2015, 07:41 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie

 • Piotrek

  27 sierpnia 2015, 08:44 Święty Janie Pawle II proszę cie o odrodzenie mojego małżeństwa , wyproś u Boga mi tę łaskę

 • teresa z krk

  27 sierpnia 2015, 09:15 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile,prosze pomozmi spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, spraw aby siostra poradzila sobie zprobleami, blagam ratuj ja, spraw aby w rodzinie byl spokoj, aby maz mnie szanowal, ufam

 • k

  27 sierpnia 2015, 09:34 Jezu ufam Tobie

 • Dorota

  27 sierpnia 2015, 10:11 Prosze o wstawiennictwo w intencji pogodzenia sie z moim ukochanym Marcinem, abyśmy znow byli razem.

 • daniela

  27 sierpnia 2015, 11:08 Ojcze Święty, proszę Cię o modlitwę w intencji męża żeby w pracy u niego wszystko się szczęśliwie poukładało

 • Anna

  27 sierpnia 2015, 12:33 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  27 sierpnia 2015, 12:34 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o nawrocenie i uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  27 sierpnia 2015, 12:35 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Basi,spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem,Jezu Ufam Tobie.

 • Kasia

  27 sierpnia 2015, 17:54 Ojcze Święty, ratuj mój związek z Romanem. Pomóż nam pokonać przeciwności, jemu wyjść z psychicznego załamania po śmierci Taty. Oddalił się ode mnie, błagam o jego powrót i zaufanie między nami. Błagam, wyjednaj, byśmy założyli szczęśliwą, Bożą rodzinę.Kocham go całym sercem. Błagam, ratuj, Ojcze Święty, bo jestem bardzo załamana.

 • Monika

  27 sierpnia 2015, 17:55 Swięty Janie Pawle II, błagam o szczesliwy przebieg spotkania Komisji Habilitacyjnej. Wiesz, jak bardzo jestem załamana, podzwignij mnie.

 • matka

  27 sierpnia 2015, 18:40 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Małgorzata

  27 sierpnia 2015, 21:26 Ojcze Święty proszę o przerwanie wszelkich złorzeczen narzuconych na moja osobe i spraw aby spełniło sie moje największe marzenie o poznaniu męzczyzny z kórym stworze kochajaca sie rodzine i z którym będę szczęśliwa. Wysłuchaj mojej prośby i uchroń mnie od samotności. Proszę o wysłuchanie mojej prośby oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej mojej rodziny . Bóg zapłać. Wierzę w Ciebie.

 • Kasia

  27 sierpnia 2015, 21:59 Boze blagam o pomoc,aby moje zycie nabralo sensu a dni uplywaly w milosci i przyjazni..blagam abym w koncu wyszla z dlugow i mogla normalnie zyc bez stresu i lez

 • Anna

  28 sierpnia 2015, 00:01 Święty Janie Pawle II tak bardzo proszę o wsparcie aby transakcja przebiegła pomyślnie. Tak bardzo pragnę mieć znowu szczęśliwą i uśmiechniętą rodzinę. Wiem że z Twoją pomocą mogę to osiągnąć. Proszę pomóż. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Marta

  28 sierpnia 2015, 11:32 Ojcze święty proszę wstawiaj się za moja rodziną.

 • jdgtster

  28 sierpnia 2015, 11:47 Kochany Ojcze Św Janie Pawle II zanoszę do Ciebie błaganie o wstawiennictwo do umiłowanego Pana Jezusa Chrystusa,o moją córkę Dagmarę uproś naszego umiłowanego Pana by otulił ją miłością swojego
  miłosiernego serduszka błogosławił jej w zdrowiu, a 23 września br w operacji usunięcia guza czustki i śledziennej, uproś naszego umiłowanego Pana Jezusa by dał jej siły by pokonała cierpienie i ból fizyczny po operacji, uproś dla niej umiłowany Ojcze łaskę uzdrowienia.Mój umiłowany Jezu Ufam Tobie, błagam sercem duszą mama Krystyna

 • Małgoś

  28 sierpnia 2015, 12:45 Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • Małgoś

  28 sierpnia 2015, 12:46 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny: "Boże mój Boże i Ojcze dopomóż. Proszę abyśmy wygrywali kolejne przetargi i aby znaleźli się pracownicy stali.

 • Małgoś

  28 sierpnia 2015, 12:46 Małgoś
  20 sierpnia 2015, 20:52
  Kochany Ojcze Święty tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Zaczynam wątpić w moje szczęście, nie mam powodzenia na tym świecie. Proszę Cię o wsparcie. Dopomóż mojemu bratu i mamie. Proszę aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie

 • Małgoś

  28 sierpnia 2015, 12:48 Kochany Ojcze Święty dopomóż mnie w zmianie pracy. Jestem u kresu wytrzymałości w obecnej a kolejna przed chwila przeszła "koło nosa" za późno zobaczyłam ofertę. Już sama nie wiem jak mam prosić i co robić.

 • Anna

  28 sierpnia 2015, 13:19 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  28 sierpnia 2015, 13:22 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze ci eo laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o nawrocenie i uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  28 sierpnia 2015, 13:24 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi,spraw aby znowu cieszyla sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • Kama

  28 sierpnia 2015, 14:06 Święty Janie Pawle II proszę Cię pomóż nam, wyproś Miłość dla nas. Proszę dodaj mi otuchy, pociesz mnie radą, co mamy czynić. Jestem bezradna.

 • matka

  28 sierpnia 2015, 15:48 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • ufam.ela

  28 sierpnia 2015, 17:11 Kochany Ojcze Święty wyproś proszę Dar Mądrości i Rozumu,aby Pan mnie wspierał uczył i proszę o światło Ducha Świętego abym widziała drogę którą mam podążać, aby Pan przymnożył mi wiary i błogosławił mojej rodzinie.Za wszystkie łaski dziękuję, Święta Maryjo módl się za nami

 • gg

  28 sierpnia 2015, 19:41 Zwolnienie Natashy i Lissy od wpływu Ani i jej otoczenia
  Boża wola dla narodzin dziecka dla Olgi i jej męża
  Zdrowie dla Olgi i jej męża
  Boża wola dla Ani i Galiny
  Boże miłosierdzie dla zmarłej Daszy
  Boża wola dla Bazylego, dar wiary dla niego, zwolnienia z przekleństw, opiekę świętego Józefa

 • Angel100

  28 sierpnia 2015, 21:01 Ojcze Święty błagam o pomoc dla córeczki - o zdrowie psychiczne i chęć do życia. Proszę o dobrego i kochającego ojca, którego tak bardzo potrzebuje. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  28 sierpnia 2015, 21:04 Ojcze Święty proszę o pomoc i opiekę. Błagam o pracę na cały etat i życzliwość dobrych ludzi. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Karolina

  28 sierpnia 2015, 22:38 Święty Janie Pawle II dziękuję za wszystkie zesłane na mnie i moją rodzinę łaski. Teraz proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Matki Boskiej w sprawach zawodowych. Pozwól abym mogla znaleźć pracę, która zapewni mojej rodzinie spokój.

 • Mama

  28 sierpnia 2015, 23:43 Janie Pawle II proszę o zdrowie dla mojej córki Asi.

 • matka

  29 sierpnia 2015, 07:14 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  29 sierpnia 2015, 07:23 błagam Boże ratuj mnie z trudnej, beznadziejnej sytuacji materialnej, gdzie znikąd ani pomocy finansowej, ani perspektywy na dochód. Uczyń cud, bym nie znalazła się na ulicy ... Odmień mą nędzę i zniszcz wszelką rozpacz.

 • Anna

  29 sierpnia 2015, 09:49 Święty Orędowniku, nasz Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II, wstawiaj się do Boga w moich intencjach, które Ci z ufnością powierzam. Pukaj do serc i umysłów ludzi ochrzczonych, którzy zagłuszyli swą wiarę i odeszli od Boga i Kościoła w tym i moich bliskich. Ratuj ich wszystkich, wyrwij ze szpon szatana, otwieraj ich serca na Bożą miłość i wypraszaj miłosierdzie dla nas grzeszników. Amen.

 • Koleżanka

  29 sierpnia 2015, 10:58 O uzdrowienie kolegi Marcina z guza mózgu

 • Siostrzenica

  29 sierpnia 2015, 11:00 o uzdrowienie wujka Pawła z nowotworu płuc, aby po operacji już nic go nie bolało i było w porządku

 • Dorota

  29 sierpnia 2015, 11:01 Proszę o to, abyśmy pogodzili się z moim ukochanym, abyśmy znowu byli razem, aby mój ukochany znów mnie pokochał, wybaczył moje błędy i zrozumiał swoje

 • teresa z krk

  29 sierpnia 2015, 12:08 Swiety Janie Pawle II daj dobry dzien blogoslaw rodzinie,ufam, pomoz daj sile

 • Piotruś

  29 sierpnia 2015, 14:40 Dziękuje za wszystko.

 • Małgorzata

  29 sierpnia 2015, 16:43 Proszę o modlitwę za Wojciecha, by nowy rok szkolny był dla niego czasem zbliżania się do zamierzonych celów życiowych, czasem zdobywania wiedzy, radości, przyjaźni, miłości; za Roberta, by znalazł pracę; za mnie, by w rodzinie i pracy panowały harmonia i spokój

 • Basia

  29 sierpnia 2015, 18:44 Ojcze Swiety uzdrów malozenstwo brata Krzysztofa uwolnij od złego ducha żeby jego rodzina była szczesliwa

 • k

  29 sierpnia 2015, 19:49 Jezu ufam Tobie

 • Magdalena

  29 sierpnia 2015, 19:52 Panie Boze prosze o uwolnienie i uzdrowienie duszy, serca i umyslu. Prosze o uzdrowienie z tików nerwowych i normalne funkcjonowanie w pracy. Prosze o pelny powrót do Boga. Prosze o dary Ducha sw., o zdrowie, czystosc i milosc. Prosze o codzienn aochrone przed zlem.

 • Ania

  29 sierpnia 2015, 21:28 Pomóż mi Panie Boże.

 • g

  29 sierpnia 2015, 21:55 Boża wola dla Marianny, jej męża, Natashy i Lissy Wola Boża dla Saszy i Nataszy, przebaczenie wzajemnie Wola Boża i błogosławieństwo dla Nataszy do pakowania bagażu i szczęśliwej drogii w Wilnie i Paryżu Boża wola dla Benzhamana i Natasha z Lissa, szczęśliwego spotkania

  Boza wola dla Janusza i Haliny i podroza jego w Korbelow

 • Angel100

  29 sierpnia 2015, 21:55 Ojcze Święty błagam o miłosierdzie i pracę na cały etat. Proszę o pomoc w trudnej sytuacji życiowej i ochronę przed nieprzyjaciółmi.

 • Artur

  30 sierpnia 2015, 06:10 Boże w Trójcy Świętej - znasz mnie i sytuację mojej rodziny, proszę pomóż nam a szczególnie mym dzieciom w tym trudnym okresie i daj nam wiarę w możliwość zmiany naszego losu.
  Błagam Cię i proszę - po prostu pomóż nam w wiadomych sprawach.

 • matka

  30 sierpnia 2015, 08:04 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • teresa z krk

  30 sierpnia 2015, 08:13 Swiety Janie Pawle II prosze daj minsile, prosze daj dobry dzien,spraw aby w rodzinie byl spokoj, sraw aby maz mnie szanowal, prosze blogoslaw rodzinie, upros u Boga Ojca blogoslawienstwo dla mnie i mojej rodziny i spraw aby nasze slabosci,niezgody,rozczarowania,pretensje i zale zmienily sie w milosc i radosc,Prosze chron mojego syna od nalogow, od osob ktore maja na niego zly wplyw, przymnoz mu wiary, chron od wszystkiego zla.spraw aby ja odzyskala sily,prosze przymnoz mi wiary

 • anna

  30 sierpnia 2015, 09:03 Janie Pawle dziękuję że jesteś że opiekujesz się mną i moją rodziną , proszę Cię o dalszą opiekę i o cud abyśmy przetrwali kolejną zimę proszę o dar rozumu abym wiedziała jak zarządzać wydatkami byśmy uniknęli bankructwa .Matko Najlepsza miej nas w swojej opiece .

 • w

  30 sierpnia 2015, 11:12 Ojcze swiety prosze o pomoc w walce z choroba nowotworowa. Pomoz mi wygrac abym mogla cieszyc sie zyciem z moja 2 letnia coreczka

 • Aneta

  30 sierpnia 2015, 11:53 Dziękuję za szczęśliwe urodzenie się naszego synka oraz proszę o zdrowie i dobry rozwój dla niego.

 • Bożena

  30 sierpnia 2015, 12:33 Kochany Janie Pawle II! Gdy wszystko wokół zawodzi, gdy pozostaje tylko nadzieja w Bogu błagam pomóż mi przyjąć wolę Bożą, jakkolwiek trudna i bolesna będzie dla mnie. Proszę pomóż mi być silną i nie załamać się gdy potwierdzą się moje najgorsze przeczucia. Wspieraj moje małżeństwo i nawet jeśli okaże się że nigdy nie będziemy mogli mieć własnych dzieci pomóż nam trwać w miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej do końca naszych dni.

 • mama

  30 sierpnia 2015, 15:05 prosze o modlitwe o prace i pomyslnosc dla corki, ziecia,i syna zeby obral dobra droge zycia i o zdrowie dla nas wszystkich . prosze o pomoc wyjscia z klopotow finansowych .

 • Angel100

  30 sierpnia 2015, 16:14 Ojcze Święty proszę o możliwość stworzenia nowej rodziny dla dziecka, o wsparcie i pomoc osób życzliwych. Błagam o pracę na cały etat i uregulowanie życia zawodowego i osobistego. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  30 sierpnia 2015, 16:16 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie ze strony Prezesa i zmianę decyzji. Proszę o łaskę pracy na miejscu bez konieczności pracy w terenie. Bardzo się boję... proszę o pomoc i opiekę ze strony osób życzliwych.

 • Dorota

  30 sierpnia 2015, 17:37 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w intencji pogodzenia się z Marcinem i o to, abyśmy znowu byli razem - jeśli taka wola Pana. Jeśli nie mamy być razem - proszę o dobrego męża.

 • Grażka PJ

  30 sierpnia 2015, 19:14 Św Janie Pawle proszę Cie o twoje wstawiennictwo i wyproszenie laski zdrowia dla wnuczki Majki.A także prowadź to dziecko bezpiecznie przez życie.Bóg zapłać.Jezu Ufam Tobie.

 • ja

  30 sierpnia 2015, 19:52 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu i mądrości. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • ufająca

  30 sierpnia 2015, 19:53 Najukochańszy Ojcze Święty proszę o dar mądrości w codziennych sprawach mojego życia. Bądź przy mnie w trudnych chwilach, pomóż mi zwalczać moje słabości. Kieruj me kroki w stronę wartościowych osób, chroń od nieprzyjaciół i pokus. Gorąco Cię o to błagam Bóg zapłać!!!

 • Anna

  30 sierpnia 2015, 20:17 Święty Janie Pawle II Tobie zawierzam uratowanie mojego małżeństwa. Nie wiem co mam robić jak postępować nie wiem czy powinnam jeszcze coś próbować robić abyśmy znowu byli rodziną. Mąż wybrał wolność a ja zostałam sam z dziećmi - i co dalej. Proszę pomóż. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Gosia

  30 sierpnia 2015, 22:31 Ojcze Św.Janie Pawle2 proszę Cię wstaw sie do Pana Boga naszego w intencji mojego małżeństwa, wyproś łaskę miłości w moim małżeństwie. Łaskę nawrócenia w mojej rodzinie. Chwała Panu

 • Małgosia

  30 sierpnia 2015, 22:38 Św.Janie Pawle2 proszę o łaski dla moich dwóch synów i 4 córek. Maryjo Tobie powieżyłam moje dzieci ich przyszłość. Dziękuję za wszystkie łaski, którymi Twój Syn nas obdarował i którymi nas obdaruje, troszcz się Ty Panie Jezu, a Ty Mateńko wstawiaj się za nami proszę

 • M

  30 sierpnia 2015, 22:53 Ojcze Święty prosimy o dar zdrowego potomstwa. Marta i Antoni

 • kasia

  30 sierpnia 2015, 23:40 Ojcze Święty, dziękuję Ci za etat w tym roku. Proszę mej mnie i męża w opiece każdego dnia. Proszę uproś nam u Pana łaskę rodzicielstwa. Ty wiesz jak bardzo pragniemy tego dziecka. Dziękuję Ci Ojcze za wszelkie łaski.

 • Artur

  31 sierpnia 2015, 06:29 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wa za otrzymywane od Was codziennie dary i błagam o Waszą opiekę w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę Was o realizację moich planów w ten czwartek aby wszystko wreszcie się udało.
  Błagam - pomóżcie nam i uchylcie dla nas Wasze łaski - amen.

 • strażak

  31 sierpnia 2015, 06:30 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie

 • Dorota

  31 sierpnia 2015, 09:19 Ojcze Św. Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w tym dniu za mojego syna,który zdaje egzamin, proszę o jego duchowe uzdrowienie. Jeśli taka wola Boga proszę o dar małżeństwa dla córki. Jezu dziękuję za łaski które otrzymuję każdego dnia. Jezu Ufam Tobie. Bądź wola Twoja.

 • dla LC

  31 sierpnia 2015, 09:32 Święty Janie Pawle II Uproś u Pana Boga wszechmogacego wszelką pomoc i dobre zdanie wszystkich prac i egzaminów w imie Jezusa Pana Boga wszechmogacego AMEN.AMEN.AMEN.

 • Piotruś

  31 sierpnia 2015, 09:56 Drogi Ojcze Święty proszę mniej mnie i moich bliskich w swej opiece proszę blogoslaw nam na każdy dzień. Dziękuje za wszystko.

 • eva

  31 sierpnia 2015, 11:28 Möj Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II tak bardzo dziekuje Ci za otrzymane laski, ktöre tak gorliwie wypraszasz dla nas slabych. Dziekuje za szczesliwa podröz - za sile w walce z niedobrym, za radosc, za wszystko. Jestem twoja dluzniczka - nie wiem czym mam Ci sie odplacic. Przyjmnij moje szczere podziekowania i modlitwy. Tak Ciebie kocham i szanuje Ojcze Swiety Janie Pawle II, bo jestes naprawde tego godny. Jako Patron do spraw trudnych dajesz nam tak potrzebna otuche i kierujesz nasze problemy ku drodze rozwiazania. Prosze Cie Ojcze o dalsza opieke nad nami i wstawiennictwo do Pana Boga poprzez Matke Boza Maryje i Jezusa Chrystusa. Ty wiesz ze masz duzo miejsca w moim sercu ktöre bije pelne wdziecznosci za twoje wyproszeone laski. Kieruj moimi dziecmi, aby byly wierne Panu Bogu, mialy pomyslna wytrwalosc w studiowaniu i w pracy. Ojcze Swiety ja ufam Tobie. Bög Zaplac!

  Panie Boze zmiluj sie nad nami i pomöz tym, ktörzy cierpia z powodu choröb, biedy i niezdody. Pömoz Panie w pokonywaniu ciezkich klopotöw.

  Matko Boza otocz nas Opieka. Serdecznie Ci dziekuje Najukochansza Matko Boza za to, ze mimo naszych grzechöw zawsze nas wysluchasz i pomagasz. Ty jestes taka dobra i pelna promieniacej milosci. Tak bardzo Ci dziekuje za wsparcie - w walce. Spraw, aby moje starania nie poszly na marne, aby bliska mi osoba byla stateczna i duchowo zerwala z tymi ludzmi kontakt. Ty mozesz wszystko o Matko - prosze wyprosz u Swego Umilowanego Syna te laske. Bög Zaplac!

  Panie Jezu Chryste zmiluj sie nad chorymi, starymi i samotnymi - spraw prosze, aby odzyskali nadzieje i tez mogli sie cieszyc zyciem ziemskim. Natchnij dobrymi intencjami i otwörz tym, ktörzy sa zatwardziali, by zobaczyli niedole bliznich. Amen

 • M

  31 sierpnia 2015, 12:14 Ojcze Święty proszę pomóż nam , spraw żeby moja córka była zdrowa, proszę Cię pomóż nam opanować wszystkie przeciwności, dodaj jej sił i odwagi, bardzo Cię o to proszę

 • Z.P

  31 sierpnia 2015, 12:37 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wszystkie łaski i wstawiennictwo u Pana Boga,oddaję Ci pod opiekę swoją rodzinę,Ojcze Święty proszę wstaw się za naszym prezydentem,aby nigdy się nie zmienił.Jezu ufam Tobie.

 • Renata

  31 sierpnia 2015, 14:40 Kochany Ojcze Święty - przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia dla ciężko chorego na nowotwór Michała

 • Maria

  31 sierpnia 2015, 14:40 Ojcze pomóż , nie wiem jak wpłynąć aby syn zmienił zdanie i lepsze życie przy podjęciu decyzji .Pomóż mu wybrać właściwa drogę i oby się nie bał podjęcia dobrej decyzji .Pomóż mu Ojcze bo ja nie wiem jak mu pomóc .

 • Justyna

  31 sierpnia 2015, 15:36 Janie Pawle II proszę Cię o nową pracę zawodową, proszę Cię o pracę dzięki której wybuduję dom i odetnę się od bolesnej przeszłości. Janie Pawle II weź w opiekę moje małżeństwo oraz synka. Proszę chroń nas i prowadź. Pomóż mi poukładać sprawy zawodowe.

 • Alicja

  31 sierpnia 2015, 15:48 Ojcze święty, Święta Matko pocieszycielko o uzdrowicielko, Święty Adamie, Święta Rito, Święty Ojcze Pio i wszyscy święci błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca uzdrowiciela ludzi o uzdrowienie mojego wujka, który znajduje w stanie ciężkim, zachowaj go Panie od zagrażającej życiu operacji.
  Spraw by cieszył się życiem w Twojej chwale,błagam aby przeżył ten pobyt w szpitalu i wyzdrowial.
  Amen

 • jasia

  31 sierpnia 2015, 17:00 Ojcze Sw, dziekuje za opiekę i ze jestes przy mojej rodzinie kazdego dnia.Dzisiaj jednak znow musze Cie prosic o pomoc w kłopotach ktore codziennie narastają. prosze o pomoc w rozwiazaniu tych problemow, wskaż nam droge jaka mamy obrać . wierze w moc modlitwy wstawienniczej, pomoz nam Ojcze. Bog zapłac

 • Angel100

  31 sierpnia 2015, 21:39 Ojcze Święty proszę o nawrócenie córeczki i odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Proszę o łaskę stworzenia kochającej się rodziny dla dziecka. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  31 sierpnia 2015, 21:41 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat. Proszę o pomoc ze strony osób życzliwych. Proszę o ochronę przed złośliwością i nienawiścią. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Anna

  31 sierpnia 2015, 21:49 Święty Janie Pawle II daj mi proszę siłę nadzieję i miłość. Tak bardzo potrzebuję Twojego wsparcia i pomocy. Ześlij proszę na moją drogę życia anioła który mi wskaże jak mam życ jak mogę pomóc moim dzieciom. Jak mogę na nowo stworzyć im rodzinę i prawdziwy dom - tak jak kiedyś. Mój mąż wybrał wolność a my zostaliśmy sami - wskaż mi proszę jak mam żyć.

 • Dorota

  31 sierpnia 2015, 22:20 Kochany Ojcze Święty patronie rodzin gorąco proszę o modlitwę za moje rozpadające się małżeństwo. Proszę przemień serce mojego męża, by stał się na nowo dobrym i wiernym mężem. By zawalczył o mnie i naszą rodzinę. Odsuń z naszego życia inne kobiety, które niszczą naszą rodzinę. Sprowadź męża na drogę wiary. Proszę o dary Ducha Świętego. Proszę otocz swoją modlitwą naszą rodzinie i scal ją. Święty Janie Pawle II proszę pomóż nam i bądź zawsze z nami.Dziękuję za zmianę zachowania mojej córeczki. Dziękuję za to wszystko co już się dzięki Tobie zmieniło. Dziękuję, że jesteś ze mną.

 • dorota

  31 sierpnia 2015, 22:22 Drogi Ojcze Święty proszę opiekuj się mną i moimi najbliższymi.

 • Kasia

  31 sierpnia 2015, 22:29 Kochany Ojcze święty, błagam, przywróć mi Romana z żałoby, w która się zapadł, racz wyjednać, byśmy stali się rodziną, obdarz nas wzajemna miłością i zaufaniem.

 • Paweł

  31 sierpnia 2015, 23:26 Za dusze w czyśćcu cierpiące.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 • Artur

  1 września 2015, 04:42 oże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Świętej i Wszyscy Święci oraz Błogosławieni - dziękuję Wam za opiekę nad rodziną i błagam - to może dzisiaj uchylicie mi Bram Nieba i spełnicie moją serdeczną i wiadomą Wam od wielu lat prośbę.
  Błagam Was o to dzisiaj dla dobra całej rodziny - amen

 • Teresa z Krk

  1 września 2015, 08:37 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile prosze spraw aby w rodzinei byl spokoj, spraw aby syn byl dobrym czlowiekiem ,blogoslaw mu i daj zdrowie, ratuj od nalogów,ufam

 • Piotrek

  1 września 2015, 10:35 Swięty Janie Pawle II dziękuje

 • bogusia

  1 września 2015, 13:20 W intencji Panu Bogu wiadomej

 • Beata

  1 września 2015, 14:38 Kochany Janie Pawle II proszę o łaskę zdrowia dla mojej kochanej Mamy Elżbiety, kochany Boże czuwaj nad Nią by miła siłę i wytrwałosć w walce z nowotworem.

 • Miłująca

  1 września 2015, 15:30 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu i mądrości. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Aga

  1 września 2015, 15:30 Proszę o modlitwę za Natalię i jej rodziców oraz Andrzeja i jego rodziców. To młodzi ludzie, którzy biorą narkotyki i robią różne złe rzeczy. Błagam o modlitwę za nich. Bóg zapłać

 • matka

  1 września 2015, 15:32 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kasienka

  1 września 2015, 15:50 Panie Boże,

  Proszę o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka i szczęśliwy porod.

 • kasia m.

  1 września 2015, 19:14 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym 08.09 zaliczyła egzamin z j. ang. i 09.09 kolokwium z maszynoznastwa. Jestem załamana. Bardzo mi na tym zależy.

 • Inka

  1 września 2015, 19:58 Św, Janie Pawle II prosze o wstawiennictwo do Boga w intencji mojego chorego ojca Prosze daj by wykryty guz nie był złośliwy

 • Kama

  1 września 2015, 20:26 Kochany Janie Pawle II dziś szczególnie zawierzam nasze małżeństwo Twojej opiece, proszę wyproś dla nas potrzebne łaski.

 • Piotruś

  1 września 2015, 20:44 Drogi Ojcze Święty dziękuje Ci za dzisiejszy dzień, mój synek idzie do szkoły znaczyna nowy etap w swoim życiu proszę Cię bądź przy nim blogoslaw na każdy dzień strzeż przed zlymi ludźmi aby nikt nie z robil mu krzywdy aby spokojnie mogl się zaadoptować w nowym środowisku. Dziękuje za wszystko.

 • viola357

  1 września 2015, 20:59 Św. Janie Pawle proszę cię o wstawiennictwo i wyproszenie łask Bożych dla mojej rodziny, moich dzieci, męża i mnie. Otocz moich bliskich wraz z Bogiem, Jezusem i Duchem św. miłością niebios i prowadź nas ku światłości. Amen.

 • zrozpaczona

  1 września 2015, 22:31 Ukochany Janie Pawle II.Błagam o wstawiennictwo za moją rodzinę o zdrowie. o zgodę i porozumienie które zadowoliło moją mamę i męża aby nie było konfliktów ani kłótni abyśmy z moim mężem i córką nie musieli się wyprowadzać z domu.aby wszelkie zło w naszym domu zostało zniszczone przez miłość i zgode.proszę aby mama zrozumiała że jestem szczęśliwa mężem i nie chcę go opuszczać.jednak nie moja lecz Wola Boga Ojca niech się stanie.o trzeźwość. zgode miłość zrozumienie i zdrowie. Dziękuję za wszystko. kocham Cię

 • Anna

  1 września 2015, 23:20 Ojcze Święty proszę o siłę nadzieję i miłość. Miłość której mi bardzo brakuje, Miej mnie w opiece. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Anna

  1 września 2015, 23:20 Święty Janie Pawle II, wstawiaj się do Boga w moich intencjach, które Ci z ufnością powierzam. Pukaj do serc i umysłów ludzi ochrzczonych, którzy zagłuszyli swą wiarę i odeszli od Boga i Kościoła. Proś Ducha Świętego o dobre natchnienia, zmiany życia, o łaskę nawrócenia mojego męża i dorosłych dzieci. Ratuj ich, wyrwij ze szpon szatana, otwieraj ich serca na Bożą miłość i wypraszaj miłosierdzie. Amen.

 • Małgorzata

  2 września 2015, 06:07 Pogubiłam się Ojcze Swięty - przygniótł mnie ciężar nieszczęść. Wstaw się za mną kochany Ojcze i wyproś mi odzyskanie zdrowia i sił. utrzymanie pracy i oddalenie od mojej rodziny kolejnych nieszczęść. Błagamy o Twoje wstawiennictwo

 • teresa z krk

  2 września 2015, 08:07 Swiety Janie Pawle II prosze dsj mi sile, prosze spraw aby w rodzinie byla zgoda,ufam, pomoz mi prosze, pomoz mi sobie poradzic ze swoimi slabosciami, prosze spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby nasze malzenstwo przetrwalo slabosci i kryzysy, ufam, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, spraw aby nie uzaleznil sie od uzywek,ufam.prosze

 • Kama

  2 września 2015, 09:56 Kochany Ojcze Święty, proszę Cię dla mnie o uzdrowienie duchowe i fizyczne, proszę o dary Ducha Świętego i dar zaufania Bogu, bezgranicznego oddania się w Jego ręce. Proszę o łaskę przetrwania w trudnych chwilach i przeciwnościach. Proszę o błogosławieństwo dla mojego Męża, proszę o pokój w Jego sercu, o odnalezienie samego Jezusa źródła Miłości. Niech Bóg ześle potrzebne łaski dla naszego małżeństwa, niech przemieni nasze serca i nada sens naszemu życiu.

 • samba

  2 września 2015, 10:39 Boze wiem ze bylam okropnym czlowiekiem, sama doprowadzilam sie do tej sytuacji i odrzucilam ludzi i Ciebie Daj mi sile aby wyjsc z tego dna Tak bardzo sie boje Spraw zebym nie byla bezdomna zebym umiala wygrac z nalogiem

 • Ela

  2 września 2015, 12:28 Ojcze Swięty proszę uratuj moje małżeństwo

 • Alicja

  2 września 2015, 12:31 Panie Boże proszę o siłę w modlitwie i wiarę że mąż mi wybaczy kłamstwo i da szanse wiem ze to już któraś z kolei ale mam nadzieję że miłość nasza przetrwa ciężkie dni i nasze dziecko które jest w drodze będzie miało pełną rodzinę z Bogiem

 • Nowenna Pompejanska

  2 września 2015, 13:53 Bardzo bardzo zachecam do odmwiania Nowenny Pompejanskiej.

  Dzieki tej pieknej Modlitwie Czlowiek otrzymuje tak wiele Lask - prosze spróbujcie. Naprawde warto. Matka Boza czeka na kazdego i napewno wyslucha.
  Szczesc Boze!

 • eva

  2 września 2015, 13:59 Ojcze Swiety Janie Pawle II poblogoslaw nas i nasza prace nad soba. Opiekuj sie nami prosze. Swiety Opiekunie nasz czuwaj nad nami - wtedy wiem, ze wszystko bedzie dobrze. Ty wiesz z jakimi problemami musze sie uporac - pomöz nam Ojcze. Bög Zaplac Ci za wszystko - Bög Zaplac!

 • Marta

  2 września 2015, 14:40 Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego taty Kazimierza oraz o pomyślne zakończenie chemioterapi

 • Zenon

  2 września 2015, 15:18 Panie Jezu Chryste dziękuję Ci za sytuację w moim życiu która przywiodła mnie do Ciebie . Proszę Cię o opiekę nad Pauliną.
  Kochany Ojcze Swięty Janie Pawle II
  wstaw się za mnie i Paulinę do Pana Jezusa Chrystusa aby przyszło jak najszybciej uzdrowienie dla nas obojga.

 • matka

  2 września 2015, 15:37 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • e.

  2 września 2015, 17:22 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu i mądrości. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Basia

  2 września 2015, 17:53 Ojcze Swiety czuwaj nad moimi rodzinami pomagaj i prowadź nas właściwą droga.Uwolnij malozenstwo brata Krzysztofa od złego ducha .Uzdrów brata Andrzeja z nałogu alkoholowego .Proszę o zdrowie dla synow.Kochamy Cie.

 • Dorota

  2 września 2015, 18:15 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo w intencji pogodzenia sięz Marcinem, zebyśmy znów byli razem i żebysmy stworzyli kochającą się rodzinę. Panie Ty wiesz jak bardzo mi na tym zależy. Panie Ty możesz wszystko, Jezu ufam Tobie.

 • Angel100

  2 września 2015, 21:26 Ojcze Święty proszę o ochronę w pracy przed nieprzyjaciółmi, którzy nie życzą mi dobrze. Proszę o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej - o możliwość pracy na miejscu bez konieczności pracy w piwnicach. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  2 września 2015, 21:28 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat i pomoc w ciężkich chwilach. Proszę o życzliwość i wsparcie. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • k.g.

  2 września 2015, 21:35 Kochany Święty Janie Pawle II proszę cię o wstawiennictwo o zdrowie dla żony i łaskę dla syna by znalazł pracę. Jezu ufam Tobie .

 • Kwiatek

  2 września 2015, 21:38 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Święty Janie Pawle II proszę w intencji Katarzyny i Mariusza o wzajemną miłość, błogosławieństwo Boże i wszystkie łaski potrzebne do tego by byli razem. Kochany Janie Pawle II proszę Cię uproś mi u Pana Boga tą łaskę aby Mariusz został moim chłopakiem i moim mężem. Bóg zapłać.

 • kwiecień

  2 września 2015, 21:38 Ukochany Ojcze proszę Cię o wsparcie dla mojej rodziny o zdrowie siłę i wiarę w osiąganie założonych celów tylko wiara w Ciebie pozwala mi wierzyć, dziś już wiem że w trudnych chwilach tylko do Ciebie mogę się zwrócić . Ojcze Ufam Tobie.I oddaję moja rodzinę i siebie w Twoja opiekę

 • Anna

  2 września 2015, 22:24 Święty Janie Pawle dziękuję za kolejny dzień życia. Proszę o wsparcie i siłę do walki z przeciwnościami. Proszę ześlij na mnie miłość której mi bardzo brakuje. Ześlij proszę na moją drogę życia anioła który pomoże mi w życiu i pomoże mi odszukać właściwą drogę życia. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • kasica

  2 września 2015, 22:55 Święty Janie Pawle Proszę Cię żeby synowie nie wpadli w złe towarzystwo ,żeby nie wagarowali Proszę o dobre oceny wyniki w nauce dla nich

 • Anonimo

  3 września 2015, 08:13 Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę i wyproszenie łaski u Pana Boga i pomoc w rozwiązaniu moich poważnych problemów życiowych .

 • Dorota

  3 września 2015, 09:10 Dziękuję Ojcze św. za zdany egzamin syna, proszę o jego uzdrowienie duchowe,proszę wstawiaj się za nami.

 • eva

  3 września 2015, 09:20 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II dziekuje Ci za wszelka pomoc. Wybacz mi jesli nie wszystko dostrzegam - bardzo Cie cenie i to sie nie zmieni. Czuwaj prosze nad nami i prowadz w potrzebie. Wypros dla nas laski poprawy sytuacji mieszkaniowej. Bög Zaplac Ci Ojcze!

 • Nowenna Pompejanska

  3 września 2015, 09:29 Dziekuje Ci Matko Boza za ten dar - jakim jest Litanie Pompejanskie.
  Modlic sie i w zamian otrzymac tak wiele od Ciebie Matko Boza - tyle lask przynoszacym poczucie sie szczesliwym.
  Jak Ty nas wszystkich kochasz Maryjo Matko Jezusa, ze podarowalac nam taka Modlitwe?
  Zapraszam goraco wszystkich aby zaczeli sie modlic. Chocby dla ukojenia serca - ta Modlitwa jest najlepszym Lekarstwem na wszelki troski i problemy. Prosze sie przekonac. Szczesc Boze!

 • Iga

  3 września 2015, 12:05 Ojcze Święty proszę o pomoc i wstawiennictwo w chorobie, gdyż jestem bardzo samotna, nie mam energii życiowej i wciąż jestem zmęczona gdyż na swojej drodze spotykam wampiry energetyczne i ludzi którzy mnie wykorzystują. Jestem tak osłabiona, że nie mam siły na modlitwę tylko własnymi słowami rozmawiam z Bogiem. Ufam Tobie. Jezu ufam Tobie.

 • Becia

  3 września 2015, 13:18 Proszę Ojcze św.o modlitwę za moją rodzinę oraz o szczęśliwe donoszenie i rozwiązanie ciąży synowej.boże miej nas w opiece.Bóg zapłać.

 • Kasia

  3 września 2015, 14:36 Ojcze Święty powierzam Ci sprawę, która jest dla mnie ważna, a z którą nie umiem sobie poradzić. Proszę Cię za wstawiennictwem Boga Najwyższego rozwiąż ten problem. ja już nie mam siły

 • Bożena

  3 września 2015, 14:56 Kochany święty Janie Pawle II! Proszę o zdrowie, prawidłowy rozwój i szczęśliwe narodziny dla mojego nienarodzonego dziecka. Czuwaj nad nim i ochraniaj je.

 • matka

  3 września 2015, 17:08 Dziękuję za otrzymane łaski za wstawiennictwem Jana Pawła II i proszę o opiekę nad moimi dziećmi, żeby nigdy nie zaznały w życiu goryczy.

 • Dorota

  3 września 2015, 18:03 Święty Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji uzdrowienia relacji z moim ukochanym Marcinem, pogodzenia się z nim, abyśmy znowu byli razem, abyśmy się wzajemnie kochali i szanowali i abyśmy stworzyli udaną rodzinę.

 • Dorota

  3 września 2015, 18:03 o uzdrowienie mojego wzroku

 • Małgorzata

  3 września 2015, 19:10 Proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie, z którym stworzę szczęśliwą rodzinę, aby nasze małżeństwo było oparte na wzajemnej miłości, szacunku, wierności i lojalności. O siłę, wytrwałość i moc w walce o uwolnienie od złego ducha, wszelkich uroków, zaklęć , przekleństw . Bardzo potrzebuję tej modlitwy.

 • kwiecień

  3 września 2015, 20:03 Kochany Ojcze proszę Cie o zdrowie dla mojej córki bo to jest dla mnie najważniejsze uzdrów ją aby mogła się cieszyć zdrowiem , życiem i szczęściem tylko ty możesz to zrobić błagam . Ja wszystko przetrzymam ale ona proszę żeby była zdrowa Proszę Cię tez dla niej o pomyślnie zdany egzamin niech będzie szczęśliwa

 • kasica

  3 września 2015, 21:21 Ojcze Święty proszę Cię żeby synowie nie wpadli w złe towarzystwo żeby nie palili, nie pili alkoholu nie brali narkotyków Proszę żeby nie wagarowali aby dostawali dobre oceny Ojcze wstawiaj się za nimi miej ich w opiece

 • Aldona

  3 września 2015, 22:12 Święty Janie Pawle II,jutro rano moja przyjaciółka Teresa ma poważną operację,Tatuś Ryszard będzie w poradni przeciwbólowej,a Mamusia Bronisława dzisiaj gorzej się czuła.Powierzam Ich Twojemu wstawiennictwu o łaskę zdrowia.Dziękuję!!!!!!!

 • Anna

  3 września 2015, 22:41 Święty Janie Pawle II daj mi proszę siłę nadzieję i ześlij na mnie miłość. Tak bardzo brakuje mi sił i tracę nadzieję na wszystko wątpię czy mogę jeszcze uratować moją rodzinę. Martwię się o moje dzieci, Starszy syn błądzi szuka swojej drogi w życiu pomóż mu ją odszukać. A ja jestem samotna tak bardzo brakuje mi bratniej duszy mąż mnie zostawił wybrał wolność. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Artur

  4 września 2015, 05:13 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  4 września 2015, 05:14 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę pomóżcie nam dzisiaj w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie

 • teresa z krk

  4 września 2015, 05:35 Swiety Janie Pawle II daj sile,madrosc.cierpliwosc,ufam

 • Małgosia

  4 września 2015, 06:12 Kochany Ojcze Swięty proszę wstaw się za mną bym odzyskała siły i zdrowie do pracy i bym mogła te pracę utrzymać. Wyproś mi pomyślną wiadomośc na którą z taką nadzieja czekam. Chroń moich bliskich i powierzaj opiece Maryi...Pomóż mojej córce znaleźć pracę

 • Dorota

  4 września 2015, 06:52 Świety Janie Pawle II prosze o łaske pojednania z moim ukochanym Marcinem.

 • Beata

  4 września 2015, 08:35 Proszę Cię Boże o łaskę życia wiecznego dla mojej babci Marianny, której pogrzeb był 2 września br. Daj Jej radość przebywania z Tobą na wieki. Prosi wnuczka Beata

 • anna

  4 września 2015, 09:03 Ojcze Święty proszę o powrót Marcina do domu o nasze wybaczenie o błogosławieństwo dla syna Mariusza który jest w maturalnej klasie.

 • Katarzyna

  4 września 2015, 09:21 Kochany Ojcze Św. Janie Pawle II gorąco proszę Cię o pomoc. Z moim zdrowiem coś się dzieje, nie umiem sobie poradzić czuje niepokój i strach. Pomóż mi proszę, wyproś mi łaskę uzdrowienia. Bóg,zapłać.

 • Monika

  4 września 2015, 11:00 Święty Janie Pawle II bardzo Cie proszę o cud uzdrowienia mojej córeczki Aleksandry z przewlekłej choroby jaką jest cukrzyca. Ty zawsze jesteś bliski mojemu sercu. Zawsze nam pomagałeś gdy tego potrzebowaliśmy. Wypros dla Oleńki cud uzdrowienia by jako czterolatka mogła się cieszyc dziecinstwem.

 • B.C.

  4 września 2015, 11:44 Janie Pawle II nasz ukochany rodaku, bardzo proszę o wstawiennictwo u samego Boga Najwyższego w Niebie gdzie szczęśliwie mieszkasz, za sprawą mojej córki Moniki i syna Michała , proszę wyproś im łaskę wiary, czystości i trzeżwości w ich życiu.A dla męża mojego łaskę wiary i pogodzenia się z dziećmi.
  Bardzo proszę i dziękuję...Basia

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Nowa książka Ewy Stankiewicz
Liturgia Jezusa Chrystusa. O uwielbieniu Boga i uświęceniu człowieka
Z bratem naszego Boga
Przezwyciężyć grzech gniewu
Kuba. Autobiografia