franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • pomóżcie

  22 lipca 2015, 14:09 Proszę Jana Pawła II o wstawiennictwo za wszystkie dusze czyścowe o to by Bóg w swoim Miłosierdziu Wielkim odpuścił im winy. Bardzo proszę o szerzenie informacji na świecie o tym że dusze w czyścu cierpiace potrzebują naszej modlitwy i ofiary Mszy świetej w ich intencji. Dusze czyścowe zwracają się do Świętych o pomoc, dzięki tej pomocy mogą uprosić u Boga wiele łas, a nawet to o co prosicie w swoich intencjach. Módlcie się za nie wszyscy tu zgromadzeni a Bóg Was wysłucha.Proszę o głoszenie tej informacji wszystkich wiernych katolików. Amen

 • lucyna

  22 lipca 2015, 15:47 Za wstawiennictwem JPII prosze o modlitwe za mne aby piatkowa rozmowa o prace wypadła dobrze ,abym ta prace dostala i sobie w niej poradziła jesli jest to zgodne z Wolą Boga.

 • ania

  22 lipca 2015, 16:32 Proszę uzdrowienie córki Pauliny z poważnej choroby nerek z którą nie mogą poradzić sobie lekarze

 • matka

  22 lipca 2015, 17:44 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Bartek

  22 lipca 2015, 18:58 Trójco Przenajświętsza, w Imię Jezusa Chrystusa, za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa proszę o łaskę uzdrowienia mojej chorej prostaty z zakażenia bakterią coli, abym mógł rozpocząć życie konsekrowane.

 • Angel100

  22 lipca 2015, 19:31 Ojcze Święty proszę o dobrego i kochającego męża i ojca dla córeczki. Proszę o łaskę stworzenia kochającej rodziny dla dziecka. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  22 lipca 2015, 19:32 Ojcze Święty proszę o łaskę pracy na cały etat i poprawę sytuacji finansowej.Proszę o wsparcie ze strony Prezesa i Księgowej i ochronę przed konkubiną męża. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • eva

  22 lipca 2015, 19:42 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II z wielka radoscia w sercu przychodze do Ciebie by podziekowc za wszystkie Laski, ktörych dla nas grzesznych tak nieustannie wypraszasz. Moja ufnosc nie ma granic - powierzam w Twoja Opieke moje dzieci i mnie, nasza cala rodzine. Prosze badz zawsze i wszedzie przy naszym boku. W moim sercu jest niezmiernie duzo miejsca dla Ciebie Ojcze.
  Wypros potrzebne laski madrosci u Ducha Swietego dla mojego syna, by wiecej uwagi przykladal do studiöw,i nie dal sie oszukiwac w pracy. Tak bardzo potrzeba tych lask, tak bardzo. Patrz aby zostali wiernami Panu Bogu i pomyslnie pokonczyli nielatwe (szczegölnie dla Syna) studia.
  Prosze, pomöz mi Ojcze w sprzedazy moich towaröw - Ty wiesz ile pieniedzy, a takze godzin pracy w to zainwestowalam. Potrzebuje nieco szczescia. Ojcze Swiety strzez mnie prosze przed nieuczciwymi kupcami.
  Ojcze wstaw sie do Matki Najswietszej i wypros postepowanie w kierunku wyzdrowienia dla naszej Mamusi. Tyle sie juz smutku przeszla i cierpiala z röznych powodöw, ze prosze ulituj sie Ojcze i pomödl sie za nia.
  Wstaw sie do Pana Boga nasz ukochany Posredniku w Niebie - Pan Bög napewno Cie wyslucha i niczego nie odmöwi. Bög Zaplac za Twoje szlachetne Serce!

  Panie Jezu Chrystus - prosze Cie i potrzebne Laski dla nas wszystkich.
  Prosze o odpuszczenie grzechöw dla kazdej cierpiacej Duszy w czyscu, aby dostäpila radosci przy stole Panskim.

  Panie Boze - tyle prösb jest pod Twoim Adressem - ja wiem, ze Ty wszystkich kochasz, ze na kazdym z nas Tobie bardzo zalezy. Prosze dopomöz tym, ktürzy tak wiernie i goraco o to Ciebie prosza. Amen

 • siostra

  22 lipca 2015, 20:37 Ojcze Święty Janie Pawle II wyproś u Boga łaskę wyzwolenia z nałogu pijaństwa dla mojego brata.

 • Gość

  22 lipca 2015, 21:11 Panie proszę Cię z całego serca, wysłuchaj moich próśb które kieruję do Ciebie kieruje do Ciebie każdego dnia...tak bardzo mi na nich zależy.

  Dziękuję Ci za wszystko!

 • Anna

  22 lipca 2015, 22:09 Święty Ojcze proszę o wsparcie psychiczne - tak bardzo czuję się samotna i opuszczona. Ześlij proszę na moją drogę życia anioła który mi wskaże jak mam żyć. Daj mi siłę której mi brakuje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Marta

  22 lipca 2015, 23:23 proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego i męża oraz uzdrowienie naszego małżeństwa. Dziękuję.

 • strażak

  23 lipca 2015, 05:34 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam dzisiaj w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie

 • Artur

  23 lipca 2015, 05:35 Boże w Trójcy Świętej - znasz mnie i sytuację mojej rodziny, proszę pomóż nam a szczególnie mym dzieciom w tym trudnym okresie i daj nam wiarę w możliwość zmiany naszego losu. Błagam Cię i proszę - po prostu pomóż nam w wiadomych sprawach.

 • Krakus

  23 lipca 2015, 05:37 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wa za otrzymywane od Was codziennie dary i błagam o Waszą opiekę w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę Was o realizację moich planów w ten czwartek aby wszystko wreszcie się udało.
  Błagam - pomóżcie nam i uchylcie dla nas Wasze łaski - amen.

 • Matka

  23 lipca 2015, 08:55 Prosze Cie Ojcze Święty o wstawiennictwo za mojego syna o zdrowie i pracę. dziękuję

 • teresa z krk

  23 lipca 2015, 09:28 Święty Janie Pawle II prosze daj sile spraw aby w rodzinie byl spokoj , prosze pomoz mojemu rodzenstwu poradzic sobienw spr emocjonalnych, proszedaj sile prosze przymnoz i mnie wiary i sily, prosze spraw aby maz mnie szanowal, prosze spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, przymnozmu zdrowia, prosze, spraw aby nie ulegal nalogom, prosze spraw aby mnie docenial, ufam, daj szczesliwa droge, pomoz

 • Franio

  23 lipca 2015, 09:56 Ojcze Święty proszę o uleczenie babci.

 • Gosia

  23 lipca 2015, 09:57 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia dla mamy i cioci.

 • matka

  23 lipca 2015, 10:11 Proszę Ojcze Sw. za moim synem Marcinem o nawrócenie i o wyzwolenie z nałogu palenia marihuany.

 • matka

  23 lipca 2015, 12:30 Ojcze Św. Janie Pawle II proszę czuwaj nad moją córką każdego dnia i chroń ją od złego aby nie wpadła w złe towarzystwo. Dopomóż aby była dobra szczera i zaufała rodzicom. Bóg zapłać.

 • Asia

  23 lipca 2015, 13:43 Boże błagam o wielką miłość odwzajemnioną. Proszę prowadź mnie dobrymi ścieżkami, żebym w koncu odnalazłą swoje szczęście. Natchnij moje serce, bym miala pewnośc ze to ten jedyny.
  Zawierzam Tobie!

 • Marlena

  23 lipca 2015, 13:45 Św. Janie Pawle II proszę, aby moi rodzice cieszyli się zdrowiem. Proszę również, aby tata w końcu znalazł pracę.
  Ufam Tobie Jezu!

 • Bożena i Piotr

  23 lipca 2015, 14:40 Kochany święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za cud poczęcia dzieciątka! Prosimy wstaw się za nami u Boga, aby dziecko zdrowo się rozwijało.

 • Szwagierka

  23 lipca 2015, 14:56 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Ciebie o pomoc i wstawiennictwo w intencji mojej bratowej Ewy żeby zwalczyła chorobę i mogła wrócić do domu do swojej małej córeczki na którą tak długo czekała. Bóg zapłać.

 • matka

  23 lipca 2015, 16:33 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • gosc

  23 lipca 2015, 17:15 prosze o modlitwe w intecji zdrowia

 • Krystyna

  23 lipca 2015, 18:46 Proszę o modlitwę w mojej intencji bym znalazła pracę oraz o wszelkie łaski potrzebne na każdy dzień oraz o zdrowie i błogosławieństwo

 • Piotruś

  23 lipca 2015, 21:36 Kochany Ojcze Święty dziękuje za wszystko.

 • Anna

  24 lipca 2015, 00:03 Święty Janie Pawle miej mnie i moje dzieci w opiece. Daj mi siłę i miłość której mi tak bardzo brakuje. Proszę wskaż mi jak mam żyć jak podstępować.W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Jolciasi

  24 lipca 2015, 00:13 Św. Janie Pawle II proszę Cie o laske uzdrowienia dla mojego taty Mariana z choroby nowotworowej.Jezu Ufam Tobie

 • Margerita

  24 lipca 2015, 00:38 Św Janie Pawele Przyjacielu człowieka...przez Twoje wstawiennictwo proszę dla mojego syna i jego rodziny,jeśli jest to zgodne z Wolą Pana o pomoc i opiekę w jego działaniach związanych z pracą i zapewnieniem bytu dla żony i dziecka.Proszę o opiekę w naszej podróży.Janie Pawle II dziękuję Ci za dotychczasowe Wsparcie.

 • teresa z krk

  24 lipca 2015, 08:23 Święty Janie Pawle II prosze daj mi sile prosze pomoz mi, prosze spraw abym poradzila sobie z problemami spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby maz mnie szanowal, prosze padam dodaj siley, ufam, prosze spraw aby syn szczesliwie wrocil z wyjazdu, prosze spraw abym nie przejmowala sie tak wszystkim, prosze daj mi sile prosze przymnoz mi wiary, ufam,dziekuje, pomoz prosze

 • ika

  24 lipca 2015, 08:40 Ojcze Święty, proszę o nawrócenie Maćka, aby w moim domu przestał panować terror, nerwica, depresja. Niech dobry Bóg zlituje się nad nami i odmieni serce jednego człowieka, który nas tak bardzo niszczy i upokarza.

 • Magdak

  24 lipca 2015, 08:57 Swięty Janie Pawle II proszę o to co zwykle ... o zdrowie i ocalenia mnie od choroby. Wielkie dzięki z całego serca !!!

 • Anna

  24 lipca 2015, 09:34 Swięty Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga za mojego tatę Krzysztofa, żeby Dobry Bóg uleczył go z choroby nowotworowej i dał mu długie, szczęśliwe zycie.

 • kasia

  24 lipca 2015, 09:36 Św.Janie Pawle II miej nas w opiece. Dziekujemy zw wszystkie łaski i prosimy o dar rodzicielstwa, pracę, uwolnienie od stresu i dobry odpoczynek podczas wakacji. Kasia i Mariusz

 • Ewelina

  24 lipca 2015, 10:20 Na kilka dni przed urodzinami prosze ci o opatrznosc duchowa we wszystkim jak psstepje. Nie Pan ma mnie w opiece. Dziekuje za wszystkie laski i sily juz otrzymane. Amen

 • AiC

  24 lipca 2015, 12:50 Ojcze Święty dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o błogosławieństwo, prawidłowy, zdrowy rozwój poczętego potomstwa, oby zdrowe i szczęśliwe przyszło na świat. Ojcze prosimy, pomóż pokonać nam wszelkie problemy, kieruj nami i lekarzami których spotkamy.

 • Łucja

  24 lipca 2015, 13:09 Ojcze Święty nasz przyjacielu proszę Cię o łaskę cudownego uzdrowienia dla Ireny która jest ciężko chora. Pomóż mojemu zięciowi zdać pomyślnie wojskowe egzaminy.Ojcze pomóż mi cieszyć się życiem , pomóż wyjść z depresji. Ojcze Święty wstawiaj się za nami.

 • Renka

  24 lipca 2015, 14:39 Ukochany Ojcze Święty z całego serca proszę o uzdrowienie mojej kochanej Cioci Kasi, proszę o dobry wynik po operacji oraz o brak przerzutów podczas badań. Bóg zapłać

 • Bożena i Piotr

  24 lipca 2015, 14:57 Kochany święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za cud poczęcia dzieciątka! Prosimy wstaw się za nami u Boga, aby dziecko zdrowo się rozwijało.

 • Dorota

  24 lipca 2015, 15:30 O kinge i marka i mateusza i dominike i krzyska i ewę i mamy i za mnie i karola

 • matka

  24 lipca 2015, 16:45 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • eva

  24 lipca 2015, 18:16 Ojcze Swiety Janie Pawle II serdecznie Ci dziekuje, za wszystko co dla nas uczyniles. Tak bardzo bardzo to doceniam. Ty jestes moim umilowanym Patronen do spraw trudnych. Tobie zaufalam i powierzylam moje radosci i to co mnie zasmuca. Prosze wspieraj nas grzesznych i wypros pomoc u Pana Boga przez Matke Maryje i Jezusa Chrystusa. Zanies nasze troski, niech Pan Bög zamieni je w radosc.
  Ty Ojcze nauczyles nas wspanialej Modlitwy do Ducha Swietego - czesto to powtarzam. Pragne pomocy Ducha Swietego dla mnie i moich dzieci. Szczegölnie dla syna o konsekwentna wytrwalosc. Pomöz mu Ojcze zdac Egzaminy. Czuwaj Ojcze aby mlodziez byla wierna Panu Bogu - niech nie ulegaja tym, ktörzy sie z tego wysmiewaja.
  Za przechy przepraszam Cie
  Mam nadzieje Ojcze, ze z Twoim Oparciem pokonamy nekajace nas problemy.
  Bög Zaplac Ci Ojcze!
  Matko Najswietsza Maryjo dziekuje Ci za to, ze jestes z nami - prosze Cie nie opuszczaj nas nigdy. Niekiedy za pochopnie sie do Ciebie modle - prosze - wybacz mi.

  Jezu Milosierny - dziekuje Ci bardzo za dar codziennej Modlitwy o godzinie 15-tej. Prosze ulituj sie nad nami wszystkimi.
  Prosze wyblagaj u Pana Boga przebaczenie grzechöw dla wszystkich dusz w czyscu cierpiacych. Tak czesto mysle o moich bliskich z rodziny i znajomych. Wiem, ze bardzo potrzebuja Jezu Twojego Przebaczenia, aby stanc przed Obliczem Pana Boga. Ulituj sie Jezu - Ulituj sie prosze.

  Panie Boze wysluchaj wszystkich, ktörzy Ciebie o pomoc blagaja. Tobie na kazdym z nas bardzo zalezy - prosze okaz nam litosc i pomöz w niedoli. Zcalego serca i duszy dziekuje Ci Panie. Amen

 • gosia

  24 lipca 2015, 19:47 Proszę o uzdrowienie mojego życia rodzinnego.

 • Kasia

  24 lipca 2015, 19:59 Święty Janie Pawle II proszę Cię pomóż mi swym wstawiennictwem polepszyć kontakt z chłopakiem którego niedawno poznałam chcę go lepiej poznać i spotkać sie z nim a tak ciężko nam sie spotkać chcę żeby odwzajemniał moje uczucie bo zależy mi na nim , chce kochać i byc kochana

 • Anna

  24 lipca 2015, 21:03 Kochany Ojcze miej w opiece moje dzieci i mnie abyśmy mogli zacząć żyć na nowo. Spraw proszę abyśmy mogli ponownie stać się pełną rodziną. Proszę Cię o miłość której nam tak bardzo brakuje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ania

  24 lipca 2015, 21:14 Panie, proszę Cię o moją relację z moim Przyjacielem. Niech całe zło, które sprzysięgło się przeciwko nam, straci swoją moc. Nie pozwól Panie, żeby wrócił do picia. Proszę, żeby nie ukrywał przede mną swoich problemów.

 • Angel100

  24 lipca 2015, 21:29 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego dla córeczki - o jej nawrócenie i pojednanie z Bogiem. Proszę o skuteczne leczenie i powrót do zdrowia.Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  24 lipca 2015, 21:30 Ojcze Święty proszę o łaskę stworzenia kochającej rodziny dla dziecka, o stabilizację i uregulowanie życia osobistego i zawodowego. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Ania

  24 lipca 2015, 23:36 Ukochany Ojcze Święty, wiem, że to Ty wyprosiłeś dla mnie cud macierzyństwa. Teraz proszę Cię w intencji innej kruszyny. Wyproś zdrowie dla chorej na nowotwór 10 miesięcznej Amelci.

 • Ania

  24 lipca 2015, 23:37 Święty Janie Pawle II proszę miej w opiece nienarodzoną dziecinkę, którą nosi pod sercem moja koleżanka Ilona.

 • ******

  25 lipca 2015, 01:39 Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o modlitwę o nawrócenie i uratowanie małżeństwa Oli i Artura oraz o wszelkie łaski potrzebne dla rozwoju ich dzieci

 • matka

  25 lipca 2015, 06:24 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Artur

  25 lipca 2015, 07:23 Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Świętej i Wszyscy Święci oraz Błogosławieni - dziękuję Wam za opiekę nad rodziną i błagam - to może dzisiaj uchylicie mi Bram Nieba i spełnicie moją serdeczną i wiadomą Wam od wielu lat prośbę. Błagam Was o to dzisiaj dla dobra całej rodziny - amen

 • teresa z krk

  25 lipca 2015, 07:54 Swięty Janie Pawle II prosze daj sile, prosze poblogoslaw rodzinie spraw aby byl zgoda w rodzinie, ufam, daj dobre podrozowanie, kieruj pomoz , prosze spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, przymnoz nam wiary, przymnoz wiary siostrzenicy,ufam dziekuje

 • Marek

  25 lipca 2015, 09:46 Święty Janie Pawle II miej w opiece dziadka Franciszka , który 22 lata temu odszedł do Pana

 • malgosia

  25 lipca 2015, 11:53 Ukochany Janie Pawle II
  Wyjednał mi proszę za wstawiennictwem Maryi u naszego Pana Jezusa Chrystusa łaskę powrotu do zdrowia i łaskę samodzielności

 • D

  25 lipca 2015, 12:08 Proszę o modlitwę za mnie i mojego chłopaka, abyśmy potrafili być wstrzemięźliwi, mimo popełnienia grzechu oraz aby Pan Bóg Miłosierny nam przebaczył. Proszę również o oświecenie naszych serc, byśby byli w stanie zrozumiec czy jestesmy sobie przeznaczeni, a jesli bycie ze sobą nie jest nam dane - o siłę by zerwac i wypełnić wolę Bożą. Proszę by Duch Święty obdarzył nas swoimi darami, bysmy mogli poradzić sobie na studiach. Niech będzie nam dane doceniać szczęście, jakim zostaliśmy obdarzeni, a Pan Bóg niech zawsze gości w naszych sercach. Dziękuję i Bóg zapłać za modlitwę.

 • Iwona

  25 lipca 2015, 14:58 Św. Janie Pawle II proszę Cię o Twoje wstawiennictwo, opiekę i łaski. Proszę o łaskę dobrego męża, dar macierzyństwa i pomoc w znalezieniu pracy.

 • Blagajaca

  25 lipca 2015, 15:37 Kochany Ojcze Swiety prosze Ciebie o prosbe zeby odnalazly sie dokumenty Jacka .Mniej Nas w swojej opiece .Dziekuje za wszystkie otrzymane laski od Ciebie.Ufam Tobie.Bog Zaplac.

 • Anna

  25 lipca 2015, 15:42 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  25 lipca 2015, 15:44 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dilaiz.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o nawrocenie i uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  25 lipca 2015, 15:45 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie,

 • Zosia

  25 lipca 2015, 16:03 Ojcze Święty proszę o znalezienie pracy,abym mogła rozpocząć studia. Oto,aby mojej siostrze lepiej szło w pracy. Proszę wstawiaj się i ochraniaj naszą całą rodzinę. Dziękuję Ci za otrzymane łaski.

 • Monika

  25 lipca 2015, 17:24 Proszę o modlitwę w zanlezieu pracy oraz drogi życiowej oraz sensu życia

 • Angel100

  25 lipca 2015, 21:47 Ojcze Święty proszę o pomoc. Proszę o miłość i zrozumienie, o odnalezienie człowieka, z którym stworzę rodzinę dla dziecka. Jestem słaba i zmęczona sytuacją... Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  25 lipca 2015, 21:49 Ojcze Święty proszę o łaskę pracy na cały etat. Proszę o wsparcie ze strony Prezesa i Księgowej i ochronę przed konkubiną byłego męża. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • malgosia

  25 lipca 2015, 22:39 Dobry Ojcze Święty proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Matki Boskiej abyśmy z Józefem wytrwali w miłości i każdego dnia kochali się coraz bardziej byli sobie oddani i rozumieli się w każdej sprawie i wreszcie mogli cieszyć się ze wspólnego życia,a kłopoty które do tej pory nas prześladowały wreszcie skończyły się raz na zawsze.
  Ojcze Święty Janie Pawle II proszę módl się za mnie żeby wreszcie skończyły się moje kłopoty finansowe i żebym umiała mądrze zarządzać swoimi finansami.Jezu Ufam Tobie
  Dziękuj za wszystko co do tej pory otrzymałam i otrzymuje.Bog zapłać

 • ewa

  25 lipca 2015, 22:49 Święty Janie Pawle Papieżu błagam o Twoje wstawiennictwo u Boga Ojca i Najświętszej Maryi o łaskę uzdrowienia mojego taty Stanisława z raka złośliwego z przerzutami. Dziękuję

 • Anna

  26 lipca 2015, 00:06 Ojcze Święty dziękuję za przeżyty dzień. Daj mi siłę nadzieję ie miłość. Której mi tak bardzo brakuje. Tak bardzo czuję się samotna. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który pomoże mi przejść ten trudny dla mnie czas. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • An

  26 lipca 2015, 05:25 Swięty Janie Pawle, Panie Boze, bardzo prosze o pomoc w odzyskaniu ważnych dla mnie rzeczy. Wiem, ze dzieki wstawiennictwu Świetego Papieża Bóg moze dokonać wszystkiego, nawet jesli wydaje sie to niemożliwe. Wiem, ze nie jestem godna zeby prosić o cokolwiek, jednak jest mi cieżko na sercu, wiec z ufnością zwracam sie do Najwyższego.

 • strażak

  26 lipca 2015, 05:33 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie

 • matka

  26 lipca 2015, 08:16 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • teresa z krk

  26 lipca 2015, 09:13 Swięty Janie Pawle II prosze daj sile, prosze pomoz, przymnoz wiary, spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze pomoz mojemu bratu, przymnoz mu sily i wiary, prosze spraw aby maz mnie szanowal, prosze spraw abysmy byli dla siebie blizsi, ufam, spraw aby syn nie wpadl w uzaleznienia , spraw aby byl dobryqm wierzacym chlopakiem, posta na jego drodze dobrych ludzi, spraw aby byla zgoda w rodzinie aby moja chrzenica byla szczesliwa z pobytu u swojej mamy, spraw aby ich relacaje byly lepsze, ufam, prosze, dziekuje

 • kasia m.

  26 lipca 2015, 10:24 Ojcze Święty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla moejj mamy. o dobry tydzień, aby tata znalazł pracę, rodzicę się nie kłócili, dopomóżmi abym spotkała miłych i dobrych ludzi. Jestem załamana. ABrdzo mi na tym zależy.

 • Blagajaca

  26 lipca 2015, 10:28 Kochanny Ojcze Swiety dziekuje bardzo Tobie za otrzymane laski od Ciebie prsze o wstawiennictwo Twoje u Pana Naszego i Matki Bozej o zdrowie moje pschiczne , cierplwosc ,sile i ochote do zycia i pozytywne wyniki w nauce proze o spokoj w mojej rodzinie milosc ,zrozumienie i szacunek .Blagam o dobra prace ,zeby skonczyly mi sie problemy finansowe zebym nie musiala byc zalezna od nikogo .Ufam Tobie .Bog Zaplac Mniej nas w Swoej Opiece.

 • Dorota

  26 lipca 2015, 11:10 Kochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Boga za moją rodzinę, radość i spokój, pokieruj myślami moich dzieci, proszę o łaskę małżeństwa dla córki,by mogła założyć rodzinę.Bądź wola Toja Panie.

 • Danuta

  26 lipca 2015, 14:27 Najukochańszy Ojcze Sw. Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie mojego brata Grzegorza z alkoholizmu, padaczki i depresji.Proszę Cię o zdrowie dla naszej rodziny. Ratuj nas Ukochany Janie Pawle, pomóż nam ułożyć swoje życie, zatrzymaj picie mojego brata, spraw ,żebyznowu stał się człowiekiem,

 • Angel100

  26 lipca 2015, 14:39 Ojcze Święty proszę o pomoc ze strony Prezesa i podwyżkę, której tak bardzo potrzebujemy z dzieckiem. Proszę o ochronę przed złośliwością konkubiny byłego męża. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • wierna

  26 lipca 2015, 16:07 Matko Boża proszę o łaskę uzdrowienia dla mnie. Obdarz zdrowiem mnie i uchowaj moja rodzine ode zlego.

 • ewa

  26 lipca 2015, 16:18 O zdrowie i znalezienie dobrej pracy

 • Piotr

  26 lipca 2015, 17:01 Ojcze Sw cierpie na depresje.Prosze Cie wstaw się za mna u Boga by mnie z niej wyzwolil.

 • Brat

  26 lipca 2015, 17:05 Ojcze Sw proszę Cie o uzdrowienie mojego brata z alkoholizmu.Prosze wstaw się za nim.

 • Maria

  26 lipca 2015, 18:13 Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Joanny i Józefa

 • Izabela

  26 lipca 2015, 18:14 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia wewnętrznego mnie oraz mojej rodziny ze zniewoleń, okultyzmu oraz ich skutków. Bóg zapłać za modlitwę!

 • Kinga

  26 lipca 2015, 18:21 Ojcze proszę Cię o wspomożenie mnie bym mogła uzyskać dar potomstwa Bardzo pragnę mieć dziecko którego na obecną chwilę nie mogę mieć pomóż bym mogła tulić w swoich ramionach moje ukochane dzieciątko . Błagam dopomóż .

 • Izabela

  26 lipca 2015, 18:51 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia wewnętrznego mnie oraz mojej rodziny ze zniewoleń, okultyzmu oraz ich skutków, oraz uwolnienie rodziny od wszelkiego zła.Bóg zapłać za modlitwę!

 • jadwiga

  26 lipca 2015, 19:13 proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej córki Beaty z poważnej choroby i rozwiązanie jej ważnych problemów życiowych, oraz uwolnienie od bólu stawów mojej mamy

 • Magdalena

  26 lipca 2015, 21:01 O siłę w walce z nałogiem alkoholizmu dla Jana.

 • córka

  26 lipca 2015, 21:36 Ojcze Święty Janie Pawle II błagam o łaskę uzdrowienia i wyjście z nałogu dla mamy. Daj mi wskazówki jak pokierować swoim życiem i siłę w zmaganiu się z problemami.

 • Anna

  26 lipca 2015, 21:47 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Boga o pomoc w ratowaniu moje rodziny. Tak bardzo Cię proszę wskaż mi drogę jaką powinna podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ania

  26 lipca 2015, 21:50 Gorąco proszę o modlitwę o powrót ukochanego. By Miłosierny Pan otworzył jego serce, by odnalazł w nim miłość do mnie, by się odezwał.By otworzył nasze umysły, pokierował naszymi działaniami i pomógł zrozumieć kim dla siebie jesteśmy. By Bóg pozwolił nam zacząć od nowa, bez kłótni, żalów, by nauczył nas wybaczać i pozwolił stworzyć dom pełen, nadziei, wiary i miłości.
  z wiarą i nadzieją Ania

 • EW

  26 lipca 2015, 23:03 Proszę o cud miłości bezwarunkowej Stanisława, wzajemnej akceptacji, przyjaźni, zaufania, wiary.

 • Ewa

  26 lipca 2015, 23:04 Proszę o łaski dla mojej rodziny a zwłaszcza dla córki. wesprzyj Ją w życiu dorosłym, w wyborach, w zdaniu matury.

 • Aneta

  27 lipca 2015, 09:10 Proszę cie Janie Pawle Drugi postaw mi dobrego męża na drodze aby pokochał mnie taka jaka jestem był wyrozumiały nie zdradził i został zemna do końca Proszę Cie Ojcze Święty

 • Teresa z Krk

  27 lipca 2015, 10:45 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby maz mnie szanowal, aby rodzina mnie szanowala, pomoz mi prosze pozbierac sie pomoz mi prosze odnalez siebie swoje cele pomoz mi prosze słuzyc innym, prosze przymnóz mi wiary, ufnosci, zabiez lek i słabosci, ratuj od nalogów, prosze pomóz mi ufam, dziekuje, spraw aby moja siostrzenica miala dobre relacje ze swoja mama ioraz z moja rodzina, spraw abysmy milo spedziły czas, ufam, pomoz

 • Rafał

  27 lipca 2015, 12:17 Proszę o modlitwę w intencji Bożego błogosławieństwa i światłość Ducha Św. w życiu codziennym,ale przede wszystkim w pracy.

 • AS

  27 lipca 2015, 12:32 Proszę Ciebie Św. Janie Pawle II o łaskę zdrowia dla moich sióstr.

 • skaradzinska.m

  27 lipca 2015, 13:18 Pisze z Anglii proszę o modlitwę
  1)O wyrwanie syna z narkotyków , o laskę wiary , modlitwy i przemianę życia dla synów
  2) Córka mieszka z chłopakiem i żyje bez sakramentu małżeństwa
  3) O pomoc dla Marii mieszkającej w Anglii w bardzo trudnej sprawie Bogu wiadomej
  4) O łaskę przebaczenia dla zmarłej matki mojej i matki konkubiny mojego męża
  Proszę o informacje zamawiania mszy św na każdy 22 dzień miesiąca na mszę św o godz 17:00

 • g

  27 lipca 2015, 14:10 Wola Boża dla Nataszy i Swetu
  Boża wola dla Lissy i Natasha
  Zdrowie dla Lissy i Natasha
  Boża wola dla Wasi i Gali, zwolnienia z wpływa Ani
  Boża wola dla Lissy i Soni
  Boża wola dla Lissy, Natashy i sąsiadami
  Nawrocenie się do Boga Wasiy, Natashy, Lissy
  Wola Boża dla waznej sprawy, blagoslawenstwo dla zwiazannych z tym ludzi
  Bożą wolą dla Dimy, przebaczenie Natashy
  Wola Boża dla Nataszy i Benzhamana
  Boża wola dla Ani, zdrowie, wyzwolenie od zazdrości
  Boza wola w sprawe malzenstwa
  Boza wola w prace dla Benzamana i jego podroz w Belarus

 • Anna

  27 lipca 2015, 15:09 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  27 lipca 2015, 15:11 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  27 lipca 2015, 15:12 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Piotruś

  27 lipca 2015, 16:01 Kochany Ojcze Święty dziękuje za wszystko.

 • marianna

  27 lipca 2015, 16:15 proszę Cię Ojcze Święty o łaskę zdrowia

 • matka

  27 lipca 2015, 16:24 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Z.P

  27 lipca 2015, 16:36 Święty Janie Pawle II proszę wstaw się za moimi intencjami do Pana Boga.Ty Ojcze znasz wszystkie moje prośby,dziękuję Ci za wszystkie łaski,wierzę że Bóg jest Miłosierny.

 • Ania

  27 lipca 2015, 18:11 Ojcze Święty wstaw się za mną u Pana Boga i pomóż wyprosić mi miłość, bym spotkała swoją drugą połówkę. Pragnę odpowiedzialnego związku opartego na miłości, wierności, zaufaniu, szacunku i lojalności.Postaw Panie Boże na mojej drodze mężczyznę, z którym będę mogła spędzić resztę życia. Wysłuchaj mojej prośby.

 • Justyna

  27 lipca 2015, 19:00 Ojcze Św. proszę o łaskę uzdrowienia z cięzkiej choroby i wszelkie potrzebne łaski dla Marii.

 • J.

  27 lipca 2015, 19:01 Ojcze Święty proszę o łaskę uwolnienie z nałogu dla Tadeusza i o zdolność przebaczenia dla Przemysława.

 • Angel100

  27 lipca 2015, 20:03 Ojcze Święty proszę o wsparcie i ochronę ze strony Prezesa. Proszę o możliwość pracy na miejscu i ochronę przed konkubiną męża. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  27 lipca 2015, 20:05 Ojcze Święty błagam o pracę na cały etat, o uregulowanie życia zawodowego i osobistego. Proszę o pomoc w ciężkich chwilach. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Mateusz

  27 lipca 2015, 20:46 Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II proszę o dostanie się na studia II stopnia w systemie dziennym.

 • Bernadetta

  27 lipca 2015, 21:26 Swiety Janie Pawle II wyjednaj laske uzdrowienia mojego meza z choroby alkoholowej i nawrocenia sie .

 • Agnieszka

  27 lipca 2015, 21:43 Janie Pawle II proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę oraz wyprowadzić się z domu.

 • Anna

  27 lipca 2015, 22:15 Ojcze święty zawierzam Ci mojego męża Sławomira ,prosząc o Łaskę pojednania,nawrócenia i przebaczenia.By powrócił do mnie i dzieci .Aby na nowo odrodziła się miłość,która nas połączyła

 • Anna

  27 lipca 2015, 22:31 Święty Ojcze proszę wskaż mi drogę jaką powinna podążać w życiu. Jestem zagubiona i nie wiem co mam robić. Ześlij proszę na moją drogę życia anioła który mi wskaże jak żyć. Tak bardzo pragnę aby moja rodzina znowu była razem - w Tobie nadzieja na lepsze jutro - proszę pomóż

 • maja

  27 lipca 2015, 22:53 Ojcze Święty, proszę o modlitwę za moje małżeństwo, by narodziło się na nowo a zranienia zostały wybaczone.

 • tinka12

  27 lipca 2015, 23:13 Ojcze święty proszę cię o pomoc dla mojego ukochanego nabila który jest w śpiączce Po ciezkim wypadku samochodowym proszę cię z całego serca by się wybudzil! I o zdrowie rodziców których bardzo kocham

 • Ola

  27 lipca 2015, 23:31 Ojcze Świety prosze o Niebo dla mojego męża a dla mnie i mojej rodziny o potrzebne łaski tu na ziemi.

 • Alina

  27 lipca 2015, 23:32 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o uzdrowienie duszy i ciała mojej córki Agnieszki oraz o pomyślność w jej życiu osobistym i zawodowym.Serdeczne Bóg zapłać.

 • mama

  27 lipca 2015, 23:35 Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie i łaski dla całej mojej rodziny.

 • O.

  27 lipca 2015, 23:35 Ojcze Święty Janie Pawle wstaw się za ciężko chorą Grażynę. Proszę o cud uzdrowienia.

 • ewa

  27 lipca 2015, 23:51 Ojcze Święty błagam Cię o cudowne uzdrowienie dla mojego taty Adama, który ma guza mózgu. Jezu Ufam Tobie i tylko w Tobie pokładam nadzieję.

 • matka

  28 lipca 2015, 06:10 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Artur

  28 lipca 2015, 06:27 Boże Ojcze W Trójcy Świętej oraz Wszyscy Święci i Życzliwi - dziękując Wam za codzienną opiekę nad nami błagam dzisiaj o łaski w wiadomych sprawach.
  Proszę pomóżcie mi i mojej rodzinie w tej wiadomej Wam od wielu lat sprawie - amen.

 • strażak

  28 lipca 2015, 06:28 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam dzisiaj w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie

 • Małgorzata

  28 lipca 2015, 06:39 Ojcze Święty wyproś mi łaskę wyzdrowienia i odzyskania sił. Pomóż znaleźć córce pracę bo jest nam bardzo ciężko. Ochroń nas obie, bo nie mamy już sił upadać pod kolejnymi ciosami. Jesteśmy zrozpaczone.Spraw by mój mąż pomógł córce. Prosimy o błogosławieństwo i wstawiennictwo w tych strasznych dla nas chwilach.

 • Joanna

  28 lipca 2015, 07:54 Blagam w intencji Marka o umocnienie naszej relacji i wyjatkowosc
  Blagam i dziekuje

 • syn

  28 lipca 2015, 09:02 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby.

 • Agnieszka

  28 lipca 2015, 09:26 Proszę o uratowanie małżenstwa mojej siostry Małgorzaty i Krzysztofa

 • mąż

  28 lipca 2015, 09:36 Ojcze Święty Janie Pawle II nasz Wielki Orędowniku proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa, aby zesłał łaskę powrotu miłości, uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby nie doszło do naszego rozwodu i byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

 • Michał

  28 lipca 2015, 09:37 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowień i uwolnień międzypokoleniowych w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi.

 • MM

  28 lipca 2015, 09:38 Św. Janie Pawle II proszę Cię o pomyślne badanie nasze i dzieci w RODK, aby utrzymana została poprzednia opinia.

 • Znajomy

  28 lipca 2015, 10:06 Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństw: Hani i Mariusza z Opola, Agnieszki i Tomka z Dębicy, Kamili i Jarka, Stanisława i Kasi, Grzegorza i Ani z Wrocławia oraz Kasi i Józefa z Wrocławia, Eli i Krzyśka z Bielaw, Marii i Jerzego, Anity i Tomasza, Agnieszki i Michała z Wrocławia, Katarzyny i Szymona; o powrót do sakramentalnych małżonków dla tych, którzy odeszli, żyją z daleka i pogubili się.

 • Tata

  28 lipca 2015, 10:37 Święty Janie Pawle II proszę Cię, miej w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jakub i Jan usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.

 • jeden z nich

  28 lipca 2015, 10:52 O uwolnienie i uzdrowienie z choroby alkoholowej dla Zbyszka, Krzyśka, Antoniego i Michała.

 • Filippo

  28 lipca 2015, 11:15 o laskę uwolnienie Filipa z bezsenności w jaką wpadł po odejściu z postulatu, z prośbą by Pan Bóg dał mu jeszcze jedną szansę podjęcia życia w szczególnej służbie dla Pana Boga ( zakon, dicezja?/).Prośba o uwolnienie z nałogów rodziny Tarczewskich o łaskę uzdrowienia relacji w tej rodzinie, o łaskę uzdrowienia i uwolnienia. O świętość dla nas o to aby brat Tomek otrzymał światło na sprawę z autem, o łaskę uwolnienia z ducha niegospodarności i ducha biedy i bezradności dla pewnych osob w tej rodzinie.

 • BB

  28 lipca 2015, 11:30 Św.Janie Pawle proszę z całego serca o zdrowie dla całej rodziny i o zdanie bardzo ważnego dla mnie egzaminu...

 • Michał

  28 lipca 2015, 12:50 Św. Janie Pawle II proszę Cię o mądrość bym mógł zrozumieć moją Żonę Agnieszkę i Jej zachowanie, proszę Cię o miłość bym mógł Jej wszystko wybaczyć i o cierpliwość bym mógł Ją nadal kochać miłością, która pochodzi z serca Jezusa. Proszę, by Żona wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną i umiała mnie na nowo pokochać.

 • małgoś

  28 lipca 2015, 13:49 Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 • małgoś

  28 lipca 2015, 13:49 Ojcze Święty uproś u Pana Boga łaski dla mojej rodziny: "Boże mój Boże i Ojcze dopomóż. Proszę abyśmy wygrywali kolejne przetargi i aby znaleźli się pracownicy stali.

 • małgoś

  28 lipca 2015, 13:50 Kochany Ojcze Święty tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Zaczynam wątpić w moje szczęście, nie mam powodzenia na tym świecie. Proszę Cię o wsparcie. Dopomóż mojemu bratu i mamie

 • małgoś

  28 lipca 2015, 13:51 Ojcze Święty proszę o pomoc w pisaniu ksiązki i artykułów naukowych. Proszę o natchnienie i czas oraz świeży umysł pomimo przemęczenia. Błagam aby zauważono mnie i abym otrzymała pracę na Uczelni ponieważ nie mam żadnych znajomości

 • Aneta

  28 lipca 2015, 13:56 Święty Janie Pawle II błagam Cię wstaw się u Pana Boga, Pana Jezusa i Maryi Mateczki Ukochanej za Moim Tatą Stanisławem i wyproś dla niego uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • Ania

  28 lipca 2015, 14:40 Janie Pawle II często się do Ciebie zwracam z moimi prośbami. Wiele razy mnie wysłuchałeś. Dziękuję Ci za każde dobro i wszystkie łaski jakie od Ciebie otrzymałam. Bardzo Cię proszę pokieruj dobrze moją drogą życiową. Abym poradziła sobie na studiach, bym spotykała dobrych ludzi na swojej drodze. Bym była zdrowa. Bym spotkała prawdziwą miłość. Bym nie była taka naiwna i nie dała się wykorzystywać. Proszę Cię o dary Ducha Świętego, mądrość, rozum. Bym nie zatraciła siebie. Bóg zapłać.

 • Piotruś

  28 lipca 2015, 15:11 Kochany Ojcze Święty dziękuje za wszystko.

 • Bożena i Piotr

  28 lipca 2015, 15:29 Kochany święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za cud poczęcia dziecka! Prosimy wstaw się za nami u Boga, aby dziecko zdrowo się rozwijało.

 • kasia

  28 lipca 2015, 15:31 Panie Boże, przez Najświętsze Serce Pana Jezusa błagam Cię uzdrów Moją Babcię Janinę z choroby nowotworowej, obdarz ją potrzebnymi łaskami, zmniejsz cierpienie, a jak przyjdzie na nią czas pomóż odejść spokojnie

 • Anna

  28 lipca 2015, 17:20 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  28 lipca 2015, 17:22 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  28 lipca 2015, 17:23 Ojcze Swiety Jnaie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka.Jezu Ufam Tobie.

 • anna

  28 lipca 2015, 19:00 Ojcze Święty Orędowniku Rodzin proszę Cię o pomoc dla mojej rodziny o powrót Marcina do domu i o oddalenie od niego Agaty

 • Angel100

  28 lipca 2015, 19:42 Ojcze Święty proszę ochroń mnie przed pracą w terenie. Błagam miej mnie w swojej opiece. Proszę o wsparcie ze strony Prezesa i łaskę pracy na miejscu. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  28 lipca 2015, 19:44 Ojcze Święty proszę o pomoc i wsparcie. Proszę o opiekę w ciężkich chwilach i zdrowie dla mojej córeczki. Proszę o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej.

 • mama

  28 lipca 2015, 20:55 Św Janie Pawle II proszę opiekuj się moim synem, bo błądzi. Wyproś mu światło wiary i Dary Ducha Św

 • Anna

  28 lipca 2015, 22:16 Ojcze Święty proszę wskaż mi drogę jaką powinna podążać w moim życiu,tak jestem bardzo zagubiona i szukam drogi. Ześlij proszę na moją drogę życia anioła który mi pomoże i wskaże jak mogę uratować rodzinę która się rozsypała a ja nie wiem jak ją scalić. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • L

  29 lipca 2015, 01:41 Ojcze swiety Blagam ja umeczona grzesznica, ulzyj cierpieniu memu, daj mi sile uniesc moj krzyz,wskaz droge ktora powinnam isc bo nie wiem co robic. Zycie mnie przeroslo. Budowalam, budowalam a teraz wszystko lezy w ruinie. Patrze na te zgliszcza i nie wiem co robic dalej. Ojcze Swiety przez Najswietsza Maryje wskaz mi droge wespzyj, pomoz bo tone i zlo mnie ogarnia. Modlcie sie za mnie,niech sie nademna ulituje nasz Bog Wszechmogacy.

 • Artur

  29 lipca 2015, 04:58 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • M.

  29 lipca 2015, 07:37 Ojcze Święty proszę Cię, aby Sąd Apelacyjny na kolejnej rozprawie podtrzymał wyrok Sądu pierwszej instancji w bardzo ważnej sprawie rodzinnej, nie zmieniał go i nie dawał do ponownego rozpatrzenia.

 • Syn

  29 lipca 2015, 08:15 Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Zbigniewa - alkoholika o opamiętanie, uzdrowienie i odzyskanie radości życia, znalezienie pracy i podjęcie terapii.

 • teresa z krk

  29 lipca 2015, 09:07 SWiety Janie Pawle prosze Cie daj mi sile blagam pomoz wrocic szczesliwie, pomoz mi ukochany ojczulku, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, ufam, pomoz

 • MĄŻ

  29 lipca 2015, 09:18 Święty Janie Pawle II wstawiaj się u Trójcy Przenajświętszej za moją żoną Agnieszką, by nie spotykała się z innym mężczyzną, wróciła do męża, a w jej sercu by odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła. Aby wyzbyła się zatwardziałości serca i zawziętości.

 • Basia

  29 lipca 2015, 09:37 Kochany Ojcze Święty z całego serca proszę cię o wstawiennictwo w intencji zdrowia mojego kochanego męża

 • Renka

  29 lipca 2015, 09:38 Kochany Ojcze Święty proszę z całego serca o zdrowie dla mojej Cioci Kasi, o dobry wynik i dobre samopoczucie.

 • eva

  29 lipca 2015, 09:45 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II serdecznie Ci dziekuje za wszelka Pomoc. Szczegölnie wczoraj, kiedy te trudnosci ze strony kiedys bliskich mi ludzi podobne sa do torturowania natury psychicznej. Daj Ojcze mi Twoje Blogoslawienstwo i pomöz - pokieruj wszystkim by szybko pozalatwiac to co tak niezbedne jest. Tak bardzo Ciebie Ojcze Swiety prosze o to abys wyblagal nam potrzebne laski przez Matke Najswietsza Maryje i Jej Syna ukochanego Jezusa Chrystusa. Bög Zaplac!

  Czuwaj nad moimi dziecmi, by pozaliczaly egzaminy i praca przynosila wszystkim pozytek. Ojcze wiem, ze wszystko bedzie dobrze, kiedy Ty jestes z nami. Wiem, ze dla kazdego zaswieci slonce, pokaz szanse i aby jej nie przeoczyc.
  Matko Boza Maryjo, dzieki Tobie moje dzieci sa ochrzczone - prosze czuwaj nad nimi. Czuwaj nad wszystkimi dziecmi, aby mialy silne podpore w domu rodzinnym i nie cierpialy z powodu nieporozumien szczegölnie w rodzinie. Kocham Ciebie Matko Boza za to, je jestes - za to, ze nas tak skutecznie chronisz , za to ze nigdy nas nie opuszczasz. Dziekuje Ci za Twoja wielka Milosc.

  Jezu Chryste - bardzo wiele Ci zawdzieczam. Pomagaj mi byc wytrwala w modlitwie za nas, za tych co znam i nie znam. Przebacz prosze Cie za nasze grzechy.
  Jezu odpusc grzechy tym duszom, ktöre okrutnie cierpia, aby dostapily do stolu panskiego. Jezu Kochany miej litosc nad grzesznikami.
  Jezu Najdrozszy Ty szczegölnie z miloscia patrzysz na chorych prosze o ulzyj im w cierpieniu i pomöz wyzdrowiec. Za wszystke wysluchane prosby Panie Jezu z glebi calego serca stokrotnie dziekuje.

  Siostro Faustyno - bardzo Ci dziekuje za Twoje ofiarne blagania dla grzeszniköw. Za wszystkie wyblagane laski. Prosze wspieraj szczegölnie tych co sa w wielkiej potrzebie i tych co bladza. Dziekuje - dziekuje - dziekuje....

  Panie Boze Stwörco Nieba i Ziemi - nieskonczone jest Twoje Milosierdzie. Ty kochasz kazdego z nas, bo kazdy jest dla Ciebie wazny. Ulituj sie Panie Boze nad nami, pomöz w potrzebie, daj sily i wskazuj wszystkim droge. Wskaz mozliwosc odmiany siebie na bycie dobrym i wytrwanie w milosci. Niech zaczniemy doceniac to co mamy - bo to jest tak bardzo duzo. Ty wiesz Panie Boze najlepiej co kazdy z nas potrzebuje - pomöz biednym w niedoli. Dziekuje bardzo.

 • asia1976

  29 lipca 2015, 12:33 Kochany Ojcze, proszę Cię o pomoc dla córki Izy, chroń ją przed złem i postaw dobrych ludzi na drodze. Dziękuje za wszystko

 • Monika

  29 lipca 2015, 14:54 Ojcze Święty proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski w sakramencie małżeństwa dla Adama i Marty, aby wreszcie mogli być szczęśliwą rodziną pełną miłości do siebie i swoich dzieci. Wskaż im wspólną drogę do życia rodzinnego, pozwól zrozumieć, że rodzina jest najtrwalszą, najsilniejszą wartością w życiu i trzeba o nią walczyć. Proszę, żeby to małżeństwo przetrwało,niech zapomną o przykrych chwilach, zaczną wszystko sklejać i budować na nowo. Niech odnajdą swoje serca na nowo i uwierzą, że moc wybaczenia jest ogromna i mogą być jeszcze jedną z najszczęśliwszych rodzin. Dziękuję za wszystkie łaski

 • karo

  29 lipca 2015, 15:25 Sw Janie Pawle II dziękuje za wszystkie łaski jakie otrzymuję od Pana Boga I Marii, proszę wstaw się z maną żebym mogła wybrnąć z długów i ochronić to co posiadamy.

 • Marta

  29 lipca 2015, 15:31 Proszę o łaskę uzdrowienia i opiekę Matki Bożej dla Kazimierza

 • matka

  29 lipca 2015, 15:41 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • mama

  29 lipca 2015, 16:52 Ukochany Ojcze Święty, Twojej opiece polecam całą moją rodzinę, proszę o dar zdrowia, wiary i miłości. Ojcze w szczególności polecam Ci moją córkę,spraw Ojcze Święty żeby była zdrowa i szczęśliwa, proszę Cię o pomoc w nauce, oświeć jej umysł i otwórz na zdobywanie wiedzy, spraw Ojcze Święty żeby poukładało się też jej życie osobiste a mnie dodaj sił i obdarz mądrością żebym mogła być dla niej wsparciem. Za wszystkie łaski jakie otrzymujemy z całego serca dziękuję.

 • Malgorzata

  29 lipca 2015, 19:04 Prosze o modlitwe o ratunek dla moich finansow i wyjscie z dlugow i o zdanie egzaminow dla syna i spokoj w mojej rodzinie.

 • Bożena

  29 lipca 2015, 20:35 Proszę Cię Drogi Ojcze uproś u Boga łaskę znalezienia godnej, dobrej pracy dla mnie i mojego rodzeństwa, proszę Cię o łaskę jedności, szczęścia, zdrowia w domu. Proszę Cię o łaskęrozmowy z mężem, aby zrozumia, że wszelkie drcyzje powinniśmy podejmować razem. Proszę o dar porozumienia i kupienia wymarzonej działki. Dziękuję.

 • Anna

  29 lipca 2015, 20:57 Najukochańszy Ojcze Święty dziękuję za szczęśliwy powrót z obozu mojego syna. Tak bardzo proszę Cię o dalszą opiekę i wsparcie. Wskaż mi proszę jak żyć. Tak bardzo pragnę znowu mieć pełną rodzinę aby mój mąż powrócił do domu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Angel100

  29 lipca 2015, 21:34 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy biurowej na cały etat. Proszę o wsparcie w ciężkich chwilach i opiekę. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  29 lipca 2015, 21:36 Ojcze Święty proszę o pomoc finansową ze strony byłego męża. Proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla dziecka. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Ania

  29 lipca 2015, 21:52 Drogi Ojcze Święty proszę uproś mi u Pana aby otworzył serce mojego ukochanego, by odnalazł w nim miłość do mnie, by się do mnie odezwał. Ojcze mój ukochany błagam by Miłosierny Bóg pozwolił nam być znowu razem, by pokierował naszymi działaniami i pozwolił stworzyć związek pełen wiary, nadziei i miłości.
  z ufnością i wiarą A.

 • Katarzyna

  29 lipca 2015, 22:18 kochany Jnie Pawle II, blagam O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Sabiny

 • ewa

  29 lipca 2015, 22:32 O bezpieczny powrót z wakacji siostry i jej męża. o zdrowie i szczęscie dla przyjaciół i rodziny. O to bym znalazła dobrą pracę w L.

 • Anna

  30 lipca 2015, 07:06 Swiety Janie Pawe II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  30 lipca 2015, 07:08 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intecnji Tadeusza,Piotra o nawrocenie i uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  30 lipca 2015, 07:09 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej n araka,dopomoz jej znowu cieszyc sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • Michał

  30 lipca 2015, 07:45 Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Pana uwolnienie Anny ze złych duchów

 • jasia

  30 lipca 2015, 07:47 Kochany Ojcze Swiety,dziekuja za całe dobre jakim otaczasz moją rodzinę.Ojcze w tej chwili znow potrzebuje Twojej pomocy .Prosze Cie pomoz nam w rozwiazaniu naszych klopotow ktore znasz z moich codziennych modlitw.Wstaw sie za nami proszę u Pana Jezusa i Najswietszej Matki Bozej.Jezu Ufam Tobie,badz wola Twoja.Ty sie tym zajmij.amen

 • asia

  30 lipca 2015, 07:55 Kochany Ojcze Swiety, obdarz mnie madroscia jak mam postepowac w zyciu i jak rozwiazywac wszystkie przeciwnosci ktorymi jestesmy dotknieci.Wskaz proszę drogę najwłasciwszą jaka mamy isc aby rozwiazac wszystkie problemy. Ojcze ,bądz naszym Aniołem Strózem. amen

 • teresa z krk

  30 lipca 2015, 09:28 Swięty Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby maz mnie wspieral, szanowal,popieral we wszystkim, spraw aby w sprawach rodzinnych wszystko potoczylo sie dobrze, prosze pomoz nam ukochany Ojczulku, prosze daj mi sile, wiare, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, spraw aby byl zdrowy, ufam.dziekuje

 • Bożena i Piotr

  30 lipca 2015, 10:10 Kochany święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za cud poczęcia dziecka! Prosimy wstaw się za nami u Boga, aby dziecko zdrowo się rozwijało.

 • biedrońska

  30 lipca 2015, 11:25 Ojcze Święty proszę o błogosławieństwo dla mojego syna w dniu jego urodzin

 • Zatroskana

  30 lipca 2015, 12:27 Św. Janie Pawle II błagam o twoje wstawiennictwo w sprawie mojego syna,ślepo zakochany w osobie która sprowadza go na złą drogę pijaństwa, wulgarności i zepsucia.Weź ją również w swoją opiekę i nawróć od złego.

 • Piotruś

  30 lipca 2015, 13:44 Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie i blogoslawienstwo dla moich bliskich. Dziękuje za wszystko.

 • Aga

  30 lipca 2015, 14:27 Święty Janie Pawle II gorąco proszę o wstawiennicwo Twoje u Pana Naszego i Matki Bożej prosząc o cud uzdrowienia dla mojego brata.

 • Irena

  30 lipca 2015, 14:34 Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę wstawienniczą dla Pawła o uzdrowienie ciała i duszy oby powrócił na drogę wiary, o spotkanie wierzącej dziewczyny, cierpliwość w pisaniu pracy, o dobrą pracę, odpowiedzialność

 • matka

  30 lipca 2015, 15:51 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • gosia

  30 lipca 2015, 16:37 Ojcze Święty proszę wstaw się za mną do Boga o uzdrowienie i nawrócenie mojego męża Włodzimierza,o rozłączenie więzów łączących go z kochanką , jego powrót do domu . Pomóż mi Ojcze w modlitwach aby mój maż pokochał mnie znów a Bóg sprawił abyśmy znów byli razem.

 • Z.P

  30 lipca 2015, 17:34 Kochany Święty Janie Pawle II proszę wstaw się za mną u Pana,spraw aby dobry Bóg obdarzył mądrością mojego męża aby mnie szanował.

 • matka I zona

  30 lipca 2015, 19:48 Kochany Janie Pawle - Ty widzisz co sie dzieje z moja rodzina
  Oddal kobiete ktora niszczy moje malzenstwo
  Upros U pana Boga laske dla moich synow i opamietanie dla mojego meza

 • Anna

  30 lipca 2015, 20:42 Święty Janie Pawle II tak bardzo dziękuję Ci za opiekę że uchroniłeś mnie dzisiaj. Proszę bądż nadal przy mnie pomóż mi odszukać drogę życia. Tak bardzo pragnę znowu mieć pełną rodzinę aby mąż wrócił do domu i aby dzieci poczuły że znowu jesteśmy rodziną. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • jola

  30 lipca 2015, 20:58 blagam zeby Tomek skonczyl szkole i rzucil uzywki...blagam z calego serca

 • Anna

  30 lipca 2015, 21:05 Jezu Miłości Prawdziwa, ożyw wiarę zasianą w Chrzcie Świętym, uaktywnij dary Ducha Świętego otrzymane w Sakramencie Bierzmowania i daj nadzieję na rychłe spotkanie moich bliskich z Tobą Miłosierny Jezu w Sakramencie Pokuty i Pojednania.Jezu proszę Cię o łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła.Amen.

 • Angel100

  30 lipca 2015, 22:00 Ojcze Święty błagam o spokojną pracę na cały etat. Proszę o ochronę przed Księgową i konkubiną męża, które dobrze mi nie życzą. Proszę o możliwość pracy na miejscu bez konieczności pracy w terenie.

 • Angel100

  30 lipca 2015, 22:04 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie ze strony Prezesa. Proszę o łaskę spokojnej pracy i uporządkowanie życia. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Rafał

  30 lipca 2015, 23:11 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II przez Twoje Święte Serce z całych sił dziękuję Panu Jezusowi za to, że spotkałem w swoim życiu moją najukochańszą Justynkę. Dziękuję za piękny dar miłości do Niej i wszystkie chwile szczęścia, które mnie spotkały dzięki Niej. Dziękuję za każdą chwilę spędzoną w jej obecności, każdy uśmiech na jej buzi, każdą chwilę troski o Nią i tęsknoty za Nią, za radość i łzy, które ta miłość mi przyniosła.
  Błagam z całych sił o szczęście dla mojej ukochanej Justynki, błogosławieństwo Boże i opiekę Najukochańszej Mateńki naszej Maryi, Pani Fatimskiej dla Justynki i Jej rodziny.
  Przepraszam także za wszystkie moje przewinienia i grzechy, które oddalają mnie od Boga i przyrzekam poprawę w moim życiu.

 • Artur

  31 lipca 2015, 05:48 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - Wy znacie zagadki naszych dusz i serc i po prostu proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o łaski dla moich najbliższych abym ich nie zawiódł w życiu.

 • strażak

  31 lipca 2015, 05:49 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie

 • Teresa z Krk

  31 lipca 2015, 06:58 Swiety Janie Pawle II prosze pomóz mi prosze daj siłe, Prosze spraw aby w rodzinie był spokój, prosze pomóz rozwiazac pewne problemu spraw aby maz mnie szanowal.Swiety Ojczulku spraw aby za Twoim wstawiennictwem panowala w rodzinie harmonia, prosze spraw aby syn wyrastal na dobrego człowieka, prosze chron go od zlych ;udzi chron go od nalogów i uzaleznien, ufam, pomoz.

 • Małgorzata

  31 lipca 2015, 07:06 Kochany Ojcze Święty - błagam o Twoje wstawiennictwo. Uproś mi łaskę wyzdrowienia - by objawy strasznej choroby minęły. Spraw by wiadomość na jaka czekam okazała się szczęśliwa i dla mni ei dla mojej rodziny. Tak strasznie się boje..

 • asia

  31 lipca 2015, 10:07 Św. Janie Pawle II daj mi więcej wiary w pomyślne wysłuchanie moich modlitw.
  Ufam, że mi pomożesz i spotkam na swej drodze tego jedynego.

 • Marlena

  31 lipca 2015, 10:09 Boże proszę, aby moi rodzice żyli w zgodzie, pokoju i szczęściu.

 • eva

  31 lipca 2015, 11:13 Drogi Ojcze Swiety Janie PawleII tak bardzo sedecznie dziekuje Ci za Twoje modlitewne wsparcie. Bardzo prosze badz zawsze z nami. Wypraszaj laski u Ducha Swietego dla mnie i moich dzieci. Ojcze czuwaj, aby byly wierni Panu Bogu i szczerze docenieli wartosc wiary. Ufam Tobie Ojcze i
  polecam Ci je pod Twoja Opieke. Wiesz Ojcze - nie potrafe sama tego sobie wytlumaczyc - mysle, ze to Pan Bög mi za Twoja przyczyna oszczedzil nieprzyjemnosci. Otöz wczoraj zgubilam "wazne" klucze i zupelnie tego nie zauwazylam. Nie wiem, ale tak spontanicznie szlismy te powrotna strone spowroten i zobaczylam na parapecie klucze. Nie wierzylam ze to moje.... uczciwa Osoba je podniosla i w widocznym miejscu polozyla. I ze nikt ich nie wyrzucil. Moja radosc i wdziecznosc byla skierowana do Nieba -do Ciebie Ojcze - do Pana Boga - do Matki Bozej - do Jezusa Chrystusa. Dziekuje Ci Ojcze za to ze modlisz sie za nas i upraszasz laski.
  Pomöz dziciom w studiowaniu i w pracy. Niech sami maja satysfakcje i skutecznie innym pomagaja. Bardzo prosze Cie Ojcze wplyn na mlodziez, aby odnalezla piekno i sile w modlitwie i w szczerej wierze. Ojcze prosze wyjednaj u Pana Boga zgode dla sklöconych rodzin, aby dzieci nie musialy cierpiec przez doroslych.

  Matko Boza czuwaj nad nami zawsze i wszedzie i wspieraj przy realizacji planow. Ty wiesz Matko Najdrozsza jakie przeciwnosci mnie napotykaja ze strony Twoich przeciwniköw. Chodzi o bliska mi osobe, ktöra chce mnie przekonywac. Pomöz mi, abym nie byla w niewygodnej sytuacji. Ty wiesz jak jest – sama nie daje z tym rady i pragne, abym nie musiala ponownie zaczynac tej walki. Mam nadzieje Matenko Boza, ze mi pomozesz. Chron nas przed takim wielkim problemen. Nie chce sie od nikogo przez inne przekonania odwracac. Ja licze tak bardzo na Ciebie Matenko. Kocham Cie!

  Jezu Chryste - prosze upros przebaczenie grzechöw dla dusz w czyscu cierpiacych - niech otworza sie dla nich bramy nieba. Ulituj sie Jezu ulituj. Prosze o zbawienie dusz dla tych co sa mi bliscy, dla znajomych i za wszystkich, oraz za ktöre nikt sie nie modli.

  Panie Boze - to od Ciebie tak wiele zalezy. Ty kochasz kazdego z nas, ulituj sie nad nami wszystkimi i dopomöz szczegölnie tym, ktörzy cierpia z röznych przyczyn i o Twoja Pomoc prosza. Ulituj sie Panie Boze nad chorymi, nad starymi ludzmi o ktörych nikt nie pamieta i biednymi z - prosze pospiesz z ratunkiem. Amen

 • Olga

  31 lipca 2015, 11:20 Święty Janie Pawle II bardzo proszę o wstawiennictwo w sprawie odnowienia kontaktu z Pawłem i połączenia naszych dróg. Ja Go naprawdę kocham.

 • Bożena i Piotr

  31 lipca 2015, 12:24 Kochany święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za cud poczęcia dziecka! Prosimy wstaw się za nami u Boga, aby dziecko zdrowo się rozwijało, aby Dobry Bóg oddalił od niego zagrożenia.

 • ewa

  31 lipca 2015, 12:24 Ojcze Święty Janie Pawle II z całego serca proszę o łaskę powrotu Męża do mnie i dzieci, nawrócenie Jego serca i uwolnienie ze słabości i nałogów, uratowanie mojego małżeństwa i rodziny

 • Tolek

  31 lipca 2015, 15:19 Proszę o spokój duszy mojego taty oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mamy, żony i syna.

 • matka

  31 lipca 2015, 15:58 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • martee

  31 lipca 2015, 19:30 Ojcze Swięty prosimy o błogosławieństwo na podróż powrotną, czuwaj nad nami

 • Żona

  31 lipca 2015, 21:41 Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa. Wstaw się za nami, żebyśmy doczekali się upragnionego potomstwa i pomóż rozwiązać pewne problemy.

 • Piotruś

  31 lipca 2015, 21:42 Kochany Ojcze Świety proszę Cię o zdrowie dla mojej babci. Proszę mniej ją w swojej opiece. Dziękuje za wszystko.

 • Karolina

  31 lipca 2015, 22:28 Ojcze Święty, wiem że cierpiałeś przez swoje choroby dlatego błagamy Cię o uzdrowienie naszej koleżanki, matki i żony Marysi, które zmaga się z ciężką chorobą nowotworową, ona naprawdę ma wiele do zrobienia, prosimy obdarz ją łaską, uzdrów i daj siłę do dalszej walki

 • Paweł

  31 lipca 2015, 23:11 O pokój wieczny dla zmarłych rodziców,krewnych i przyjaciół.Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.Bóg zapłać za modlitwę!

 • Anna

  31 lipca 2015, 23:56 Święty Janie Pawle dziękuję za każdy dzień życia. Proszę wspieraj mnie daj mi siłę i wsparcie.Daj mi miłość i szacunek. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Nowenna Pompejańska

  1 sierpnia 2015, 00:09 Jeśli ktoś stracił nadzieję, jeśli ktoś nie widzi wyjścia ze złej sytuacji, polecam wszystko oddać w ręce Matki Bożej, zaufać jej i odmawiać przez 54 dni różaniec. 3 różańce dziennie z dodatkową modlitwą. Polecam znaleźć w internecie Nowenna Pompejańska. Nie jednej osobie Matka Boża pomogła!

 • teresa z krk

  1 sierpnia 2015, 05:43 Swiety Janie Pawle II
  Prosze daj sile i zgode w rodzinie,cierpliwosc

 • matka

  1 sierpnia 2015, 07:24 Św Janie Pawle II błagam pokornie o Twoje wstawiennictwo w intencji ugody, pokoju i pojednania między moim synem, synową i jej rodzicami, proszę o dobrą wolę i wzajemne przebaczenie dla nich. Proszę o szczęśliwe dla syna zakończenie spraw o wszelkie łaski potrzebne mojemu wnukowi. Ratuj Panie Jezu, ulituj się nad nami wszystkimi

 • matka

  1 sierpnia 2015, 07:35 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Artur

  1 sierpnia 2015, 07:59 Boże Ojcze W Trójcy Świętej oraz Wszyscy Święci i Życzliwi - dziękując Wam za codzienną opiekę nad nami błagam dzisiaj o łaski w wiadomych sprawach.
  Proszę pomóżcie mi i mojej rodzinie w tej wiadomej Wam od wielu lat sprawie - amen.

 • Anna

  1 sierpnia 2015, 09:36 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  1 sierpnia 2015, 09:38 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  1 sierpnia 2015, 09:39 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Nowenna Pompejańska

  1 sierpnia 2015, 09:50 Polecam oddać wszystkie problemy, przeciwności losu Matce Boże i codziennie odmawiać 3 różańce z dodatkową modlitwą czyli tzw. Nowennę Pompejańską.
  Cała nowenna trwa 54 dni. Tylko jest jeden warunek nie wolno opuścić ani jednego dnia, ma to być tzw. ciągłość modlitwy. Polecam zaufać Matce Bożej z Pompejów.
  Panna Różańcowa z Pompejów obiecała, że kto wytrwa ten otrzyma potrzebną łaskę. Naprawdę warto zaufać Maryi.

 • Teresa z krk

  1 sierpnia 2015, 10:06 Swiety Janie Pawle II prosze pomóz mi upadam błagam dodaj sily, cierpliwosci spraw aby w rodzinie byl spokoj, ufam, dziekuje

 • Wioleta z rodziną

  1 sierpnia 2015, 11:12 Kochany Ojcze Święty prosimy o udaną operację serca dziecka.
  Dziękujemy za szczęśliwe rozwiązanie.
  Prosimy o dobrych, przychylnych ludzi na swej drodze w szpitalu.Prosimy o dużo sił, i wszelkich łask w tym trudnym okresie.

 • Bożena i Piotr

  1 sierpnia 2015, 11:42 Kochany święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za cud poczęcia dziecka! Prosimy wstaw się za nami u Boga, aby dziecko zdrowo się rozwijało, aby Dobry Bóg oddalił od niego zagrożenia.

 • agata

  1 sierpnia 2015, 19:17 Boze nie pozwol mi w siebie zwatpic ,wiem ze nam pomozesz wtedy gdy ty bedziesz uwazal za konieczne a nie wtedy kiedy ja chce miej w opiece mojego syna

 • Kasia

  1 sierpnia 2015, 20:55 Święty Janie Pawle II proszę Cię o pomoc w moich kontaktach z chlopakiem na którym mi bardzo zależy bardzo pragnę aby nasz kontakt był coraz lepszy żeby jemu zależało na naszej znajomości I żeby się odezwał do mnie

 • Anna

  1 sierpnia 2015, 21:07 Święty Ojcze proszę o siłę i miłość. Spraw proszę abym odnalazła drogę życia która powinna iść. Proszę ześlij na nią aniła który pomoże mi nią kroczyć. Moje małżeństwo się rozsypało mój mąż wybrał inną drogę życia a ja zostałam sama - dzieci już są duże samodzielne i nie potrzebują mnie już. Proszę spraw abym czuła się potrzebna - w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • -

  1 sierpnia 2015, 21:07 Proszę o modlitwę za Marzenę i Łukasza Majcherczyków, którzy dziś zawarli związek małżeński. Proszę także za Dorotę Ktosiek i jej dzieci, Aleksandrę i Franka, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji, a także za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.

 • Elżbieta

  1 sierpnia 2015, 21:51 Ojcze Swiety dziękuję za dotychczasowe łaski i dary .Proszę nie opuszczaj nas.Za Twoim wstawiennictwem modlę się do Matki Bożej Uzdrowicielki chorych o uleczenie mojego męża z choroby nowotworowej. Proszę o zdrowie moje i mojego syna , oraz błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen.

 • Lilla

  1 sierpnia 2015, 22:01 Kochany Ojcze Swiety goroco prosze Cie z calego serca o wstawienictwo u Pana Boga i Matki Najswietszej w intencji mojej kochanej cioci ktora jest chora, ma raka z przerzutami. Prosze Cie Kochany Ojcze o laske uzdrowienia mojej cioci. Jezu Ufam Tobie, ze nie opuscisz mojej cioci.

 • Aga

  2 sierpnia 2015, 00:15 Święty Janie Pawle II, proszę Cię o szczęście w miłości i związek z K. oparty na głębokim uczuciu. Proszę także o pomoc w znalezieniu stałej pracy oraz dalszy rozwój naukowy.

 • Ania

  2 sierpnia 2015, 06:01 Boże pomóż mi odnaleźć moją drugą połówkę.Wysłuchaj mnie Panie.

 • matka

  2 sierpnia 2015, 08:07 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Teresa z Krk

  2 sierpnia 2015, 08:38 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze pomoz, prosze daj szczesliwa podróz, spraw aby siostrzenica byla zadowolona i mnie szanowala aby rodzina żyla w zgodzie.

 • L

  2 sierpnia 2015, 09:01 Ojcze Swiety pomoz mi blagam to tak bardzo boligodziny dni lata uplywaja w beznadzieji i bolu. Niech sie ktos nademna zlituje blagam Ojcze pomoz

 • agnieszka

  2 sierpnia 2015, 10:59 Ojcze Sw.Janie Pawle II prosze o zdrowie,opieke,blogoslawienstwo boze dla syna Marcina,o zdrowie rodzicom Teresie i Antoniemu,o nawrocenie oraz powrot meza .

 • Żona Basia

  2 sierpnia 2015, 11:47 Ojcze Święty proszę Cie módl sie za mnie i mojego męża Bartlomieja aby przestał sie juz gniewac a w naszym małżeństwie nastała zgoda miłość i szacunek powierzam Ci moje małżeństwo ufam Tobie uzdrow mojego męża Bartłomieja z dumy i złosci módl sie za nami Amen

 • przyszła mama

  2 sierpnia 2015, 12:03 Kochany Ojcze Św. Proszę o szczęśliwy przebieg mojej ciąży. Bóg zapłać!

 • Nowenna Pompejańska

  2 sierpnia 2015, 13:01 Polecam oddać wszystkie problemy, przeciwności losu Matce Boże i codziennie odmawiać 3 różańce z dodatkową modlitwą czyli tzw. Nowennę Pompejańską.
  Cała nowenna trwa 54 dni. Tylko jest jeden warunek nie wolno opuścić ani jednego dnia, ma to być tzw. ciągłość modlitwy. Polecam zaufać Matce Bożej z Pompejów.
  Panna Różańcowa z Pompejów obiecała, że kto wytrwa ten otrzyma potrzebną łaskę. Naprawdę warto zaufać Maryi.

 • Artur

  2 sierpnia 2015, 13:07 Boże w Trójcy Świętej - znasz mnie i sytuację mojej rodziny, proszę pomóż nam a szczególnie mym dzieciom w tym trudnym okresie i daj nam wiarę w możliwość zmiany naszego losu. Błagam Cię i proszę - po prostu pomóż nam w wiadomych sprawach.

 • Krakus

  2 sierpnia 2015, 13:09 Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Świętej i Wszyscy Święci oraz Błogosławieni - dziękuję Wam za opiekę nad rodziną i błagam - to może dzisiaj uchylicie mi Bram Nieba i spełnicie moją serdeczną i wiadomą Wam od wielu lat prośbę. Błagam Was o to dzisiaj dla dobra całej rodziny - amen

 • eva

  2 sierpnia 2015, 15:27 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo dziekuje za Twoje Modlitwy za nas. Prosze Ciebie badz nam zawsze i wszedzie podpora. Bög Zaplac!

 • Rafał

  2 sierpnia 2015, 20:02 Proszę o modlitwę w intencji mocnej wiary, oraz bojaźni Bożej.

 • Bożena

  2 sierpnia 2015, 20:23 Święty Janie Pawle II proszę wyproś u Boga łaskę wyjścia z niezwykle trudnej sytuacji w jakiej znalazła się moja rodzina. Boże przebacz nam nasze winy, i dopomóż nam ze względu na wielkie miłosierdzie Twoje.

 • Angel100

  2 sierpnia 2015, 21:02 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie ze strony Prezesa i zmianę decyzji. Proszę o łaskę pracy na miejscu bez konieczności pracy w terenie. Bardzo się boję... proszę o pomoc i życzliwość.

 • Angel100

  2 sierpnia 2015, 21:04 Ojcze Święty proszę o możliwość wyprowadzki do innego miasta i stworzenia nowej rodziny dla dziecka.Proszę o wsparcie i pomoc osób życzliwych. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • anna

  2 sierpnia 2015, 21:20 błagam o modlitwę za mnie i mojego chłopaka, żeby nasza miłość po 2 latach się nie skończyła teraz
  Tak bardzo go kocham, i moje serce wypełnia ból

 • renata

  2 sierpnia 2015, 22:04 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę cie o uzyskanie łaski dla męża i uzdrowienie z choroby nowotworowej.

 • Anna

  2 sierpnia 2015, 22:10 Ukochany Ojcze Święty dziękuję za dzisiejszy dzień. Wiesz o co Cię zawszę proszę a juz tak bardzo brakuje mi sił nadziei. Tak bardzo pragnę aby moje małżeństwo znowu się odrodziło, aby moje dzieci mogły mieć pełną rodzinę. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który wskaże mi jak mam żyć i co robić z własnym życiem. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Artur

  3 sierpnia 2015, 05:54 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymywane od Was codziennie dary i błagam o Waszą opiekę w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę Was o realizację moich planów w ten wtorek aby wszystko wreszcie się udało.
  Błagam - pomóżcie nam i uchylcie dla nas Wasze łaski - amen.

 • ufam.ela

  3 sierpnia 2015, 09:35 Kochany Ojcze Święty, wyproś Pana o dar miłości w mojej rodzinie do siebie, bliźniego a przede wszystkim do Maryi i Jezusa, by zapragnęli się modlić i żyć sakramentami, wyproś dla nas łaskę szczerej spowiedzi,zaufanie i wiarę w zmartwychwstałego Jezusa.Wyproś łaskę spowiedzi,miłosierdzie dla babci. Święta Maryjo, Święty Janie Pawle módlcie się za nami...

 • teresa z krk

  3 sierpnia 2015, 09:50 SWIETY Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze spraw aby w rodzinie bylmspokoj, prosze pomoz mi w spr rodzinnych, prosze spraw aby syn sprawdzil sie w pracy aby i on byl zadowolony, prosze aby zlapal bakcyla tej pracy, postaw na jego drodze dobrych ludzi, spraw aby byl wierzacym dobrym czlowiekiem, spraw aby mnie docenial, spraw aby byl szczesliwy, proszs Cie rowniez Janie Pawle Ii o radosc dla mojej siostrzenicy,ufam

 • M.

  3 sierpnia 2015, 11:52 Ojcze Święty proszę Cię o siłę i powrót do rodzinnego życia pełnego miłości dla męża i dzieci, zaufania i wybaczenia dla Marty. Niech wróci na drogę dobra i przestanie fascynować i zapatrywać się na życie w fałszu jakie pokazują dyskoteki i cała sztuczna otoczka z nimi związana, niech znów znajdzie sens życia rodzinnego i zobaczy jak bardzo krzywdzi swoim obecnym zachowaniem dzieci i męża, niech wycofa wniosek rozwodowy i zazna obecności w swoim życiu Ducha Świętego. Ojcze Święty Tobie zawierzam, powrót Tej Rodziny do szczęśliwego, wspólnego i trwałego, prze nikogo nierozerwalnego bycia razem. Spraw by sobie wybaczyli i chcieli być cudowną rodziną.

 • Piotruś

  3 sierpnia 2015, 13:13 Ojcze Święty proszę Cię o błogosławieństwo w pracy żeby mi wszystko dobrze wychodziło. Dziękuję za wszystko.

 • Piotruś

  3 sierpnia 2015, 13:20 Ojcze Święty proszę o zdrowie dla mojej babci aby zaczęła chodzić i nie załamała się psychicznie. Dziękuję za wszystko.

 • ania87

  3 sierpnia 2015, 14:07 sw.janie pawle 2 prosze o powrot grzegorza do mnie.
  Kocham go i chce stworzyc z nim rodzine.prosze pomoz

 • matka

  3 sierpnia 2015, 16:26 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Krystyna

  3 sierpnia 2015, 17:23 Kochany św. Janie Pawle II proszę o dar pracy bym znalazła pracę. Krystyna

 • Nowenna Pompejańska

  3 sierpnia 2015, 18:16 Polecam oddać wszystkie problemy, przeciwności losu Matce Boże i codziennie odmawiać 3 różańce z dodatkową modlitwą czyli tzw. Nowennę Pompejańską.
  Cała nowenna trwa 54 dni. Tylko jest jeden warunek nie wolno opuścić ani jednego dnia, ma to być tzw. ciągłość modlitwy. Polecam zaufać Matce Bożej z Pompejów.
  Panna Różańcowa z Pompejów obiecała, że kto wytrwa ten otrzyma potrzebną łaskę. Naprawdę warto zaufać Maryi.

 • maria

  3 sierpnia 2015, 19:44 Ojcze Świety za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę macieżyństwa dla moich dzieci Anny i Piotra

 • Mateusz

  3 sierpnia 2015, 19:48 Kochany Ojcze Święty uproś u Boga uzdrowienie z alkoholizmu dla mojego brata Piotra

 • Matka

  3 sierpnia 2015, 20:04 O uwolnienie Norberta z uzależnienia od narkotyków, alkoholu, nowe, mądre serce i nawrócenie do Boga

 • kasia m.

  3 sierpnia 2015, 21:08 Ojcze Święt yprosze Cie z całego serc o zdrowi dla moej amy, szczeslwia podróż do CZestcochowy i powrót, milych ludzi, wspieraj tatę w pracy, chroń od złego nasz dom. jestem ząłamn. ABrdzo mi an tym zależy.

 • Anna

  3 sierpnia 2015, 21:35 Ojcze Święty proszę o wsparcie. Daj mi proszę nadzieję siłe i miłość któej tak mi bardzo brakuje. Proszę ześlij na moją drogę życia anioła który wskaże mi jak mam żyć. Tak bardzo czuję się samotna. Moje małżeństwo się rozpadło zostałam sama bo dzieci są już duże i mnie już nie potrzebują. Mąż wybrał wolność. A ja .... - w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Angel100

  3 sierpnia 2015, 21:43 Ojcze Święty proszę o pomoc i miłosierdzie - o ochronę przed osobami, które chcą wyrządzić krzywdę mi i dziecku. Proszę o opiekę i ochronę przed pracą w piwnicach. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Jarek

  3 sierpnia 2015, 21:45 Kochany Ojcze Święty uproś proszę u Wszechmocnego Boga łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla mnie i całej mojej rodziny.Dziękuję.

 • Angel100

  3 sierpnia 2015, 21:45 Ojcze Święty proszę o pomoc dla córeczki, która została bardzo skrzywdzona przez ojca. Proszę o jej powrót do zdrowia i Kościoła. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Agnieszka

  3 sierpnia 2015, 22:17 Proszę Ojcze Święty Janie Pawle II o łaskę uzdrowienia z choroby neurologicznej. Błagam o pomoc.

 • Ania

  3 sierpnia 2015, 23:19 Proszę o pomoc, abym wreszcie odbyła szczerą spowiedź i nie lękała się jej tak panicznie...

 • Marlena

  4 sierpnia 2015, 00:45 Ojcze Święty proszę cię o to aby w moim życiu zapanował spokoj abym nie zalamywala się i była zdrowa a sprawa odnośnie mieszkania została pozytywnie dla mnie rozpatrzona. Dopomóz mi także spelnic moje marzenie odnośnie lokalu. Błagam dopomóz mi bo chwilami już nie mam siły. Dziękuje

 • David

  4 sierpnia 2015, 00:59 Boże w Trójcy Św. niepojęty, proszę za wstawiennictwem Św. Jana PAwła II ulkecz mnie, ulecz z choroby o której Ty wiesz miłościwy BOże. Dawid.

 • Ania

  4 sierpnia 2015, 06:31 Panie Boże pomóż mi odnaleźć moją drugą połówkę, by stworzyć prawdziwy związek oparty na miłości, wierności, szacunku...Wysłuchaj mnie Panie.

 • barbara

  4 sierpnia 2015, 09:01 drogi ojcze św proszę o zdrowie dla czesława- uwolnienie z na łogów-pomoc w zyciu codziennym

 • KWMaria

  4 sierpnia 2015, 09:02 Kochany Ojcze Św. Janie Pawle II gorąco proszę Cię o opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny. Dopomóż proszę abym dostała dobrą emeryturę i dała radę z niej przeżyć.Bóg zapłać.

 • ela

  4 sierpnia 2015, 09:12 Proszę Cie Boże o światło w ciemnościach dla Basi ,która potrzebuje twojej pomocy pomóż jej doświadczyć Twojej miłości.Umocnij jej wiarę .Uwolnij ją od zła. Proszę Cię ojcze za Łukaszem o nawrócenie i poruszenie jego serca do sakramentu pokuty. O większą wiarę , pokorę i kierownika duchowego dla Elżbiety.

 • Maria

  4 sierpnia 2015, 09:32 Święty Janie Pawle II ,proszę o modlitwę za Aldonę ,uwolnij ją z grzechu nienawiści do mnie ,naucz ją wybaczać innym ludziom.Panie Jezu proszę przebacz jej wszystkie grzechy jakie popełniła i pomóż jej powrócić na łono kościoła .Ojcze Święty wstaw za moja koleżankę u mojego kochanego Ojca i ukochanej mojej Matki Boskiej Fatimskiej,bo miłosierdzie Boga wielkie .

 • kasia

  4 sierpnia 2015, 09:33 Ojcze święty czuwaj nad Panią Kazimierą, która właśnie przechodzi trudną operację oby operacja się powiodła i nie było przerzutów.

 • Jola

  4 sierpnia 2015, 09:57 Ojcze Swięty ,błagam uwolnij mojego przyjaciela z nałogu palenia papierosów i alkoholu.Pomóż jemu się nawrócić i proszę daj jemu siłę,żeby poszedł do spowiedzi świętej .Wysłuchaj mej prośby

 • teresa z krk

  4 sierpnia 2015, 10:39 Święty Janie Pawle II prosze daj mi sile prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby maz mnie szanowal, prosze spraw aby syn sobie radzil sam z soba i swoimi emocjami, prosze pomoz mu poradzic sobie w zyciu, prosze postawna jego drodze dobryvh ludzi prosze przymnoz mu wiary, prosze spraw aby nasze relacje byly jak najlepsze, ufam, spraw aby siostrzenica dobrze sobie radzila, ufam, dziekuje

 • Iwona

  4 sierpnia 2015, 14:10 Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo i opiekę. Proszę o łaskę dobrego męża.

 • Anna

  4 sierpnia 2015, 14:31 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  4 sierpnia 2015, 14:32 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ,Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego,

 • Anna

  4 sierpnia 2015, 14:34 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o cud uzdrowienia dla Basi chorej na raka,dopomoz jej znowu cieszyc sie zdrowiem.Jezu Ufam Tobie.

 • Joanna

  4 sierpnia 2015, 15:29 Ojcze Święty dziękuję za dobre wyniki badań kontrolnych naszej mamy i proszę Cię o cud uzdrowienia dla niej. Proszę także o zdrowie dla Grzegorza i Wojciecha oraz Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Miej nas w swej opiece.

 • matka

  4 sierpnia 2015, 16:09 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Blagajaca

  4 sierpnia 2015, 16:12 Kochany Ojcze Swiet dziekuje za wszystkie otrzymane laski od Ciebie prosze o radosc zycia i spokoj o to zebym wychowala swoje dzieci na dobrych ludzi zebym byla matka odpowiedzialna i opiekuncza .Prosze o milosc ,nadzieje i wiare.Mniej nas w Swojej opiece .ufam Tobie .Bog Zaplac.

 • jasia

  4 sierpnia 2015, 16:25 kochany Sw Janie Pawle.pomoz mojeemu męzowi wyprostowac firmę na prostą drogę,aby udało mu sie przekonac P.Romana na pomoc w naszych kłopotach.Panie Jezu spojrz na nas łaskawie,przyczyn sie prosze do naszych spraw

 • mama

  4 sierpnia 2015, 16:52 Ojcze Święty z całego serca proszę Cię pomóż mojej córce, proszę o zdrowie dla niej i błogosławieństwo w życiu, proszę Ojcze Święty spraw żeby jej osobiste życie się poukładało, żeby była szczęśliwa, dziękuję z całego serca za wszystkie łaski jakie otrzymujemy i proszę Ojcze Święty czuwaj nad moją rodziną.

 • Franek

  4 sierpnia 2015, 20:00 Ojcze Święty, proszę Cię o wybłaganie łaski uzdrowienia lub dobrego odejścia do Pana i radości w Niebie dla mojej ciężko chorej cioci. Jezu, ufam Tobie!

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Nowa książka Ewy Stankiewicz
Liturgia Jezusa Chrystusa. O uwielbieniu Boga i uświęceniu człowieka
Z bratem naszego Boga
Jezus jest moim Panem
Przezwyciężyć grzech gniewu