franciszkanska3.pl
Paac Arcybiskupw Krakowskich

Wielki Post 2015

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


Każdego 22. dnia miesiąca o godz. 17.00, podczas Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 Grób Bł. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Angel100

  18 lutego 2015, 19:50 Ojcze Święty bardzo proszę o modlitwę i wyjście ze stanów depresji dla mnie i córeczki. Proszę o światło Ducha Świętego na dalszą drogę życia. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  18 lutego 2015, 19:51 Ojcze Święty proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o powrót i opamiętanie męża, który zapomniał o mnie i swoim dziecku. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • k

  18 lutego 2015, 20:21 Jezu ufam Tobie

 • W.W

  18 lutego 2015, 20:24 Ojcze święty proszę o wstawiennictwo za mojego syna Marka o zdrowie dla niego.

 • teresa z krk

  18 lutego 2015, 20:34 Swiety Janie Pawle Ii prosze blogoslaw, przymnoz wiary, daj bezpieczne podrozowanie, spraw aby w rodzinie byl spokoj, ufam

 • Ania

  18 lutego 2015, 20:53 Kochany Ojcze Święty proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o powrót męża, byśmy mogli odbudować szczęście rodzinne dla nas i naszych kochanych dzieci. Bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo

 • dg

  18 lutego 2015, 21:48 Ojcze Święty dziękuję za codzienną opiekę i wstawiennictwo i proszę za małżeństwo mojego brata Jarka,o wyrwanie z sideł szatańskich Irka,który jest zniewolony alkoholizmem,o siłę dla mamy w znoszeniu trudów dnia codziennego.

 • Kasia

  18 lutego 2015, 22:53 Kochany Ojcze Święty ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moje prośby, opiekuj się moją ukochaną mamusią, aby jej dusza otrzymała przebaczenie, błogosławiony pokój i szczęście wieczne, aby swoje życie wieczne mogła spędzić ze swoimi rodzicami i bratem w gronie wybranych przez Boga.

 • mama

  18 lutego 2015, 23:16 Ojcze Święty proszę pomóż mojemu synowi szczęśliwie zaliczyć jutrzejszy egzamin. Dziękuję za wysłuchanie moich wszystkich próśb.

 • Anna

  18 lutego 2015, 23:16 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o wsparcie i siłę do życia. Proszę spraw abym mój mąż się nawrócił aby zrozumiał swoje błędy i wyciągnął z niej wnioski. Proszę ukierunkuj mnie co mam robić dalej aby miłość zwyciężyła. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Ania

  19 lutego 2015, 00:13 Proszę o modlitwę za Dominika by opuściło go jąkanie .

 • a

  19 lutego 2015, 00:14 Janie Pawle błagam dopomóż mi w tych trudnych chwilach. Spraw aby wojtek wrocil mi wybaczyl wszystkie błędy których niesamowicie żałuję i abyśmy zaczęli na nowo. Dopilnuj abym przez ten ciężki czas nie zranila nikogo. Dodaj mi sily na naukę by zdać maturę.

 • Ewa

  19 lutego 2015, 04:36 Ojcze Święty wyproś u Boga Ojca łaskę dla mojej rodziny zwłaszcza o dach nad głową.

 • teresa z krk

  19 lutego 2015, 05:14 Swięty Janie Pawle prosze daj dobry dzien, przymnoz wiary, spraw aby syn poczu moc l ducha swietego, obudz w nim wiare, spraw aby w rodzinie byl spokoj aby maz mnie szanowal kovhal, docenial, daj szczesliwe podrozowanie, ufam, dziekuje za wszystko, pomoz, blogoslaw rodzinie

 • Anna

  19 lutego 2015, 06:58 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  19 lutego 2015, 07:00 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  19 lutego 2015, 07:01 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej n araka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Michał

  19 lutego 2015, 07:23 Janie Pawle II nasz Święty Orędowniku w niebie proszę o łaskę przemiany, pojednania i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie. Aby Żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość, umiała mnie na nowo pokochać i aby wróciła do mnie. Proszę o wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. Chroń Ojcze Święty naszych synów i spraw aby mogli się wychowywać w domu pełnym miłości, gdzie będą codziennie mama i tata. Połącz nas ze sobą na nowo.

 • Paula

  19 lutego 2015, 07:25 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle prosze Cie pomöz mi abym mogla sobie poradzic z tyloma Problemami. Z Twoja Pomoca napewno mi sie uda w koncu pokonac te trudne przeszkody. Dziekuje Ci bardzo Swiety Papiezu.

 • Artur

  19 lutego 2015, 09:08 Boże Ojcze Wszechmogący i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam odpędźcie od mego syna myśli samobójcze, pomóżcie wrócić na studia i sprawcie aby spotkał na swej drodze życia życzliwych mu ludzi. Pomóżcie mojej rodzinie wyrwać się ze szpon depresji i dajcie szansę na powrót pracy, nauki i pozytywnego myślenia na nasze dalsze życie. Panie Twa łaska może być dla nas tą szansa w sprawach Ci wiadomych - proszę daj Swoje błogosławieństwo w tych sprawach i umacniaj nas na drodze niełatwego życia. Panie pomóż nam ... błagam.

 • kasia

  19 lutego 2015, 09:13 Moj Ojcze, powierzam Ci wszystko to, co mnie boli, co nie pozwala normalnie żyć, radościa dziecka bożego. Wiesz, Panie, jak ogromny ciężar spadł na moich najbliższych. Tata przegrywa walkę z rakiem, a tak bardzo chce żyć. Mama opada już z sił i nie ma nadziei, jaką do tej pory miała. Moja siostra jest bardzo chora a lekarze mają problem za zdiagnozawaniem choroby. Pomóż nam Boże , uzdrów chore ciała, zabierz raka. Panie,Panie nie dam rady bez Twojej pomocy. Wołam :ulituj się nad nami !Ty możesz wszystko. Święty Janie Pawle, przyjdź z siłą Twojej wstawienniczej modlitwy. Bądź z nami, Kasia

 • Katarzyna

  19 lutego 2015, 09:33 Kochany Ojcze Św. Janie Pawle II proszę o uzdrowienie dla mnie. Od lat zmagam się z bólem żołądka, głowy i gardła. już nie mama siły.Wstawiaj się za mną u Matuchny Najświętszej.

 • Żona

  19 lutego 2015, 09:38 KOchany Św. Janie Pawle proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny o wytrwanie w ciężkich chwilach po nagłej śmierci mojego kochanego męża i o Niebo dla niego.

 • Beatrice

  19 lutego 2015, 10:01 Módlmy się o Oskara i jego bliskich

 • madzia

  19 lutego 2015, 12:44 Ojcze Święty błagam Cię o pomoc. Proszę Cię o nawrócenie w rodzinie i stałą pracę dla mnie i męża a także o postępy w nauce dla Janka, by nie wpadł w złe środowisko.Ratuj naszą rodzinę, wstawiaj się za nami - błagam.

 • Dominika

  19 lutego 2015, 12:47 Bardzo proszę o modlitwę o dar pray dla mnie

 • Czcicielka

  19 lutego 2015, 13:58 Ojcze Święty proszę wstaw się w mojej intencji u Pana i wyproś łaski których tak bardzo potrzebuje, ratuj tę osobę którą polecam w mojej każdej modlitwie, nie ma dla mnie nić ważniejszego niż jej szczęście. Jezu Miłosierny ulituj się i zrób coś w jej życiu by zaczęła się uśmiechać i chciała żyć, twierdzi że nie wyobraża sobie życia po studiach a kończy za pół roku. Panie proszę działaj szybko bo za chwile może być za późno. Maryjo wstawiaj się

 • Piotruś

  19 lutego 2015, 14:06 Kochany Ojcze Święty dziękuję za wszystko.

 • Błagająca babcia

  19 lutego 2015, 14:09 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię serdecznie o wstawiennictwo do Ducha Świętego, Jezusa Miłosiernego i Jego Najdroższej Matuchny o pomyślne zdanie egzaminów dla moich wnuczek Kasi i Madzi w tej sesji egzaminacyjnej. Proszę również o pomyślne zdanie egzaminu z licencjatu dla wnuczki Kasi. O dalsze kontynuowanie studiów dla nich. Proszę o pomoc w pracy dla córki i zięcia, o bezpieczeńtwo w drodze do pracy i wpracy dla nich. O bezpieczeństwo w drodze na studia i na studiach dla wnuczek. Proszę o zdrowie dla córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. O opiekę nad nami w każdej chwili naszego życia. O głęboką wiarę, zgodę i miłość. O wytrwanie w trzeżwości dla zięcia. Dziękuję za otrzymane łaski.O pokój na świecie, szcególnie na Ukrainie. Najukochańszy Ojcze Święty wysłuchaj moich próśb.

 • Beata

  19 lutego 2015, 14:13 Proszę z całego serca o to aby mężczyzna, którego kocham był ze mną
  i mnie kochał.

 • Tessa

  19 lutego 2015, 15:29 Święty Janie Pawle2 błagam o wstawiennictwo u Boga ,ponieważ Ty jesteś godzien stanąć przed Jego obliczem i uprosić rozwiązanie sprawy której ja bez pomocy Boga nie rozwikłam.Niech będzie błogosławione twoje serce na wieki.Ukłoń się przed Bogiem w moim imieniu .Dziękuję tak,że nie jestem w stanie tego wyrazić żadnymi słowami i myślami ,ponieważ tylko Bóg zdecyduje co jest dla mnie najlepsze.

 • matka

  19 lutego 2015, 16:12 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ela

  19 lutego 2015, 17:01 Ojcze Święty, proszę Cię o łaskę zdrowia dla Anny i Jakuba.

 • e

  19 lutego 2015, 17:04 Ojcze Święty, proszę Cię o łaskę zdrowia dla Moniki i dziecka, którego oczekuje.Otocz swą opieką jej starsze dziecko i męża.

 • Ela

  19 lutego 2015, 17:07 Ojcze Święty, proszę o łaskę zdrowia dla Maćka przebywającego w szpitalu.
  Otocz go opieką i pomóż w trudnościach.

 • Ela

  19 lutego 2015, 17:13 Proszę Cię Ojcze Święty o potrzebne łaski i opiekę dla s. Mari.

 • Z.P

  19 lutego 2015, 18:08 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo u Pana Boga,proszę wstaw się u Pana Boga za moją mamą,aby przyjął ją do swojego Królestwa.

 • Angel100

  19 lutego 2015, 18:31 Ojcze Święty proszę o łaskę nawrócenia mojej córeczki, która bardzo cierpi po odejściu ojca. Proszę o łaskę zdrowia, miłości i zrozumienia. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  19 lutego 2015, 18:32 Ojcze Święty proszę o miłosierdzie i łaskę pracy na cały etat. Proszę o pomoc i powrót do poprzedniego miejsca - o zrozumienie przełożonego. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Czesia

  19 lutego 2015, 20:02 Proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby nowotworowej mojego męża Józefa, który leży w śpiączce farmakologicznej od 17 dni i opiekę Matki Boskiej i Jezusa Miłosiernego.Lekarze pod względem medycznym oceniają szanse na bardzo znikome.

 • wiesio

  19 lutego 2015, 20:20 Panie Boze spraw zeby moja byla dziewczyna do mnie wrocila kocham ja jest calym moim zyciem ma na imie Dominika

 • zofia

  19 lutego 2015, 21:11 O uratowanie małżeństwa

 • wiola

  19 lutego 2015, 21:35 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia dla mojego ojca i siostry. Otocz ich swoją opieką i wspieraj w trudnych chwilach.

 • L

  19 lutego 2015, 21:37 Dobry Boze dlaczego mnie tak doswiadczasz, juz nie moge tego udzwignac,blagam ulzyj mi

 • J

  19 lutego 2015, 22:22 Boze zlituj sie nadema bo dla mnie juz nie ma ndzieji

 • monia

  19 lutego 2015, 23:20 Ojcze święty proszę o wstawiennictwo do Boga Ojca ,aby znaleźć pracę w tych trudnych czasach ,bo jest bardzo ciężko.

 • Anna

  19 lutego 2015, 23:37 Ojcze Święty Janie Pawle II daj mi proszę siłę do życia, ześlij proszę na mnie miłość i nadzieję na lepsze jutro, abym mogła znowu cieszyć się życiem. Uratuj moją rodzinę. W Tobie nadzieja na lepszej jutro

 • Danuta

  20 lutego 2015, 00:13 Ojcze Święty proszę o zdrowie dla Władysława i o pomyślny wynik jutrzejszych badań.

 • Michael

  20 lutego 2015, 05:05 Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o pracę

 • matka joli

  20 lutego 2015, 05:46 proszę cie Ojcze święty aby moja córka jola wyzdrowiała zęby ten krakowiaczek się wchłonie

 • mama joli

  20 lutego 2015, 05:49 proszę cie ojcze święty o wytrwawszy dla mnie i dla joli w tej chorobie

 • Anna

  20 lutego 2015, 07:05 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  20 lutego 2015, 07:07 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny, aby uniknela dializ,Prosze takze w intencji Tadeusza, Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  20 lutego 2015, 07:07 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • benia

  20 lutego 2015, 09:21 Proszę o modlitwę w intencji starszego syna, aby znalazł pracę, został uwolniony od uzależnień, lęku, buntu. Uzdrowienie duszy ,ducha i ciała

 • mama

  20 lutego 2015, 09:25 Święty Janie Pawle wyproś łaskę dla syna o dobrą naukę, dodanie zdolności i zrozumienie tego, co jest dla niego trudne.

 • Ania

  20 lutego 2015, 09:33 Proszę o uzdrowienie relacji, miłość, pokorę, jedność, rozwiązanie trudnej sprawy, bycie dobrymi małżonkami i rodzicami w małżeństwie Ani i Dominika

 • Agnieszka

  20 lutego 2015, 10:53 Proszę o modlitwę o uzdrowienie z chorego kręgosłupa, z dyskopatii, Szczęść BOże Agnieszka Sztabowska

 • mama

  20 lutego 2015, 11:30 Ojcze Św. proszę Cię o modlitwę i opiekę nad Agnieszką. Pomóż jej w pomyślnym rozwiązaniu pewnej sprawy. Niech ten ból cierpienia przyniesie obfite owoce.

 • Ja

  20 lutego 2015, 11:31 Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym mnie nie przyjęli na kurs z u.p w poniedziałek żebym się nie dostał na ten kurs

 • Dorota

  20 lutego 2015, 12:07 Kochany Ojcze Święty proszę o modlitwę o mądrość, opamiętanie i przemianę serca dla męża, by Dobry Bóg na nowo złączył nasze serca i pozwolił utrwalać się w jego miłości, by nasze dzieci mogły się wychowywać w pełnej i na nowo kochającej się naszej rodzinie, w której panuje miłość, szacunek i wzajemne wsparcie. A on ciągle sprowadza nowe kobiety, przy których mnie poniża i ośmiesza. Za to, że dla mnie sakrament małżeństwa jest ważny i nierozerwalny. On potrzebuje w końcu pokory bo ile można niszczyć drugiego człowieka za dobroć i miłość. Ojcze proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana. Ojcze Święty bardzo potrzebujemy Twojej pomocy.

 • ww

  20 lutego 2015, 12:15 Proszę o światło Ducha Świętego, zapał i nadzieję przed zbliżającymi się egzaminami.

 • Justyna

  20 lutego 2015, 12:17 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i trzezwosci dla brata Wieslawa oraz oddaje nasza rodzine pod Twoja opieke Ojcze Swiety.

 • Magdalena

  20 lutego 2015, 13:22 Św. Janie Pawle błagam o uzdrowienie Pawła

 • Maria

  20 lutego 2015, 13:30 Ojcze Święty zwracam się do Ciebie o pomoc dla mojej chorej mamy dla dzieci borykające się z problemami z pracą i dnia codziennego i dla nas na których jako rodziców którzy musimy podejmować dobrą dla nas wszystkich decyzję .Kieruj nami i wskaż nam drogę do spokojnego i godnego życia . Czuwaj Ojcze nad mamą moją i nami . Potrzebujemy Twej pomocy . Ufamy Ojcze Tobie i nie opuszczaj nas wszystkich potrzebujących w potrzebie .

 • Joanna

  20 lutego 2015, 13:50 Janie PawleII proszę wstaw się do Boga w mej intencji. Panie Boże z Miłosierdzia Twego proszę udziel mi łaski uzdrowienia z choroby. Jezu ufam Tobie. Kocham Cię Jezu, Boże mój.Wysłuchaj modlitwy moich dzieci i męża. Amen.

 • Tomek

  20 lutego 2015, 15:15 Ojcze Święty błagam wstaw się do Boga z moimi prośbami o które codziennie się modlę. Błagam o zdrowie i szczęście dla mojej cioci która walczy z rakiem, błagam o to abym zdał w tym roku maturę i egzamin zawodowy oraz o nawrócenie mojej byłej dziewczyny, jeżeli jest szansa żebyśmy wrócili do siebie. Amen

 • Kochająca

  20 lutego 2015, 15:27 Ojcze Święty, dziękuję za miłośc mojego życia. Proszę, by nażeczony dojrzał do życia w małżeństwie i nasza miłośc odrodziła się na nowo i żebyśmy mogli cieszyc się naszymi dziecmi. W Tobie nadzieja.

 • zrozpaczona

  20 lutego 2015, 15:36 Ojcze Święty, już brak mi sił. P roszę, by mój mężczyzna, którego bardzo kocham,odwzajemniał moją miłośc,pokochał mnie na nowo, chciał życ ze mną, założyc rodzinę i miec dzieci. W Tobie nadzieja!

 • Grazyna

  20 lutego 2015, 16:04 Proszę o modlitwę o powrót, przebaczenie i miłość

 • Lisa

  20 lutego 2015, 17:45 Ojcze Drogi Swiety Papiezu pomöz mir prosze rozwiazac problemy. Daj mi Rade i dodaj Otuchy. Bardzo Ci dziekuje, za wszelka pomoc jaka dzieki Tobie otrzymalam. Prosze Cie Ojcze mödl sie za nas, aby byla zgoda. Ja wiem, ze Ty masz duza Cierpliwosc i Dobre Serce. Prosze wspieraj mnie, abym miala sila Wole i mogla zrealizowac swoje Plany. Ty wiesz Kochany Ojcze jaka trudna Sytuacje mam w tej Chwili. Tak potrzebuje Twojej Reki - prowadz mnie i kieruj mna. Ty kochasz nas bardzo i ja jesten pelna ufnosci, ze mnie nie zostawisz bez pomocy. Zlituj sie nademna prosze Cie o to bardzo. Bög Zaplac!

 • Agnieszka

  20 lutego 2015, 18:34 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej córki Madzi. Jezu ufam Tobie

 • Czcicielka

  20 lutego 2015, 18:43 Ojcze Święty proszę módl się w mojej intencji do Jezusa Miłosiernego o wyleczenie mojej znajomej z nieszczęśliwej, nie odwzajemnionej miłości. Panie wiesz jaka jest sytuacja, Ty wszystko wiesz. proszę pomóż jak najszybciej

 • Małgorzata

  20 lutego 2015, 18:55 Ojcze Święty, proszę o pomoc w uwolnieniu mojej rodziny od bardzo złej kobiety, mściwej, nienawistnej, kłamliwej, która nie zna granic złego postępowania, złych czynów, rzucając na nas pomówienia, kalumie, opowiadając niestworzone historie o treści negatywnej, oczernia moją rodzinę przed wszystkimi, proszę o opamiętanie dla tej złej kobiety, doprowadza ta nienawistna kobieta do nerwicy, choroby w mojej rodzinie, niszczy naszą reputację , dobre imię na które pracowaliśmy przez całe życie, nie czyniąc nikomu zła, proszę o pomoc i nawrócenie tej bardzo, bardzo niegodziwej kobiety ,

 • matka

  20 lutego 2015, 18:57 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • matka

  20 lutego 2015, 19:00 Ojcze Święty proszę o pomoc mojej córce w pracy, aby Jej życie układało się szczęśliwie, aby dokonywała dobrych wyborów, w życiu osobistym, zawodowym, aby spotkała mężczyznę , który będzie dla niej dobry i oboje byli szczęśliwi, dziękuję za pomoc

 • ania

  20 lutego 2015, 19:15 Błagam Cię Ojcze Św. dopomóż mi wybrnąć z kłopotów finansowych, z którymi nie mogę sobie poradzić...
  Proś za mną Miłosiernego Boga aby pozwolił mi wybrnąć z tego i rozpocząć nowe życie. Proszę o cud, bo tylko to już zostało. Usłysz proszę me błaganie...

 • Z.P

  20 lutego 2015, 19:18 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wszystkie łaski które otrzymuję za twoim wstawiennictwem.Proszę wstaw się za moją mamą u dobrego Boga aby przyjął ją do swojego Królestwa.

 • Kasia

  20 lutego 2015, 19:53 Prosze o laske dla corki mojej, o madrosc,pomoc w nauce, checi do nauki. Prosze z calego serca o poprawe jej zdrowia ,niech jej szczescie sprzyja I radosc z zycia .Blagam wysluchaj mnie Panie

 • ANNA

  20 lutego 2015, 20:09 Panie Jezu ześlij Ducha Mądrości dla Ani aby wybrała dobrą drogę, nawróć ja wlej w jej serce ogrom Twej miłości bo się pogubiła. Jezu Ufam Tobie

 • marcin

  20 lutego 2015, 20:38 W intencji mojej Mamy Krystyny, która w dniu 19.02.2015 doznała udaru mózgu - o szybki powrót do zdrowia i skuteczną rehabilitację.

 • k

  20 lutego 2015, 21:12 Jezu ufam Tobie

 • anna

  20 lutego 2015, 21:48 Ojcze Święty proszę wyproś u boga dla mnie pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych , Błagam o pomoc . Dziękuje z całego serca .

 • Artur

  20 lutego 2015, 22:20 Boże Ojcze Wszechmogący, Wszyscy Święci i Życzliwi - dziękuję Wam za opiekę nad rodziną i błagam o łaski zdrowia, nauki, pracy i tej o którą proszę Was od kilkudziesięciu lat. Błagam dajcie nam tę szansę na poprawę naszego losu.

 • monika1-79

  20 lutego 2015, 22:34 Ojcze Święty proszę o łaskę dla mojego byłego męża aby wyzdrowiał z ciężkiej depresji wrócił do rodziny.Proszę z całego serca.Jezu Ufam Tobie.

 • monika1-79

  20 lutego 2015, 22:36 Ojcze Święty proszę o łaskę dla mojego brata aby wyszedł z choroby alkoholizmu.Jezu Ufam Tobie.

 • Zatroskana

  20 lutego 2015, 23:07 Panie Jezu za wstawiennictwem Jana Pawła II proszę o wysłuchanie wiadomych Ci próśb i trosk, które składam do Ciebie każdego dnia. Dziękuje za dotychczasowe łaski i opiekę. Nie opuszczaj nas Panie nawet na chwilę i rób co należy.Jezu Ty wiesz wszystko proszę pomóż.

 • Adrian

  20 lutego 2015, 23:18 Dobry Jezu ty nie raz Byłeś przy mnie gdy potrzebowałem twojej obecności. Proszę Cię dobry Jezu pomóż mi naprawić moje małżeństwo. Proszę pomóż mojej żonie wrócić na ścieżkę dobroci i miłosierdzia.Tobie ufał i Tobie zawierza nasze małżeństwo

 • Anna

  20 lutego 2015, 23:46 Święty Janie Pawle II proszę ześlij na mnie miłość nadzieję. Nie wiem co mogę jeszcze robić aby uratować moje małżeństwo moją rodzinę. Czuje się taka samotna. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Sylwia

  21 lutego 2015, 00:04 proszę o modlitwę w intencji mojej siostry oraz jej dzieciątka noszonego pod serduszkiem. proszę cie Święty Janie Pawle II aby wszystko dobrze się u niej ułożyło, aby dziecko urodziło się zdrowe oraz aby jak najszybciej złożyła wraz z narzeczonym przysięgę przed Bogiem.

 • monika79

  21 lutego 2015, 06:41 Ukochany Ojcze Święty proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża z ciężkiej depresji.Jezu Ufam Tobie.

 • matka

  21 lutego 2015, 07:09 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • b.

  21 lutego 2015, 08:18 Proszę gorąco o molitwe w mojej trudnej sprawie, o jej wyjaśnienie. proszę o modlitwę w intencji człowieka, którego kocham, o wyzwolenie go z mocy zła, o wybawnienie z wszelkich kłopotów, od zlych ludzi, by nie nachodzili go na uczelni, w miejscy zamieszkania, na ulicy, by nie robili mu krzywdy, o ochronę przed złem, by mi powiedzial, ze mnie kocha, jeśli coś czuej by odpisał na maila, bym mogła go zobaczyć, albo porozmawiać z nim, by był moim mezem, nikt mi nie wierzy, moja rodzina jest przeciwna. Trudno mi sie uczy, prosze o wyjanienia nieporozmunień miedzy nami, to długo juz trwa, a ja ciągle w niepewnosci, opokj serca, jesli to jest Boze, by moja rodzina zaakceptowała moj wybór,by ten człowiek nie miałmkłpotów przeze mnie a uczelni i by Bóg wrócił mu salę 221c, konultacyjną tego wymaga sprawiedliwość, bardzo chce być z nim, o pomoc w dośwadczeniu długotrwałym. Niech Bóg go ratuje! Ja miałam okazje cos zrobic lecz nie mogłam przer!
  wac
  studiów, by Bóg go ocalił! By on o mnie nie zapomniał i bu nie ozenił sie z zadmna kobeita jeseli to ten jedyny. O pomoc n astudiach. O pomoc mojej kolezance. By jej chłopak sie jej oswiadczyl, znaja sie juz rok, ale Franciszek nie zamierza sie z nia pobrac, a ona speclajnie poleciałam za nim do Hiszapnii, o umocnienie dla niej i pokoj serca. O pomoc dla mnie w wypełanianiu Slubów, złozonych przeze mnie BOgu i postanowien. czueje, ze człowiek, ktorego pokochałam potzrebuje pomocy i cos złego się dzieje. Robię już co mogę! Umartiwm się, ofiaruję swoje modlitwy, cierpienia, prace, dzień, obowiazki, chcę wszystko odwrócic, by Bóg wyprowadził wszystko na dobre, odmienił Michała los, bardzo o kocham proszę też o to bym mu ufała i nie mysłala o nim zle. Robię juz co mogę! proszę o to by Bóg przyjłąłmoe ofiary!
  Bóg zapłać! Ostatnio go widzialam ale znowu go odepchneła i zakmanelam sie na niego a on sie ni odzywwał, prosze o dalsza modlitwe bym mogła sie z nim pojednac, albo skonultowac projekt, kocham go! Cierpie!

  mogłam go dzis widzic nnie wykorzystałam łaski
  Widzialam Pana dzis, dziekuje za modlitwe! Ale jest jescze zamkniety i nie rozmwaiasłam z znim, prosze o ta rozmowe, zeby wyzanł mi co czuje, ma klopoty. Prosze rozniez o to bym zaliczual pozostałe projekty i mnie nie skreslili ze studiwo i dzieka podpisa podania ktore dzis złozylam

 • b.

  21 lutego 2015, 08:23 Św. Janie Pawle II! Proszę o wyjaśnienie moich wcześniejszych spraw i uregulowanie relacji z Michałem, sąsiadami i dziadkiem, proszę o to, by sąsiad przestał grozić mojejmu tacie, by dziadek Heniek się nawrocił i dal mojej rodzinie spokojnie żyć, o pomoc Paulince w trudnościach, dobrą Spowiedz dla niej i by mogła spokojnie spac i się nie marwtiła o przyszłość, by męzczyzna mojego życia odezwał się do mine i otoworzył swoje serce na nowo, bym nie została skreslona ze studiów, By michał przestali gonic, przeszkazdac mu pracowac i yzc, by Bóg go chronił przed złem, bym mogła go jescze zobczyc i z nim porozmawiac, by nikt nie zdołał nas rozdzielic, jesli on moie kocha, by mi to wyznał, osttanio widziałąm sue z nim, ale sie nie odzywał nie chciałam nalegac, nic nie mówiłam, prosze by to był mójmąż, bym mogła dopełnić złozonych Slubów

 • Daria

  21 lutego 2015, 08:28 Umiłowany Święty Janie Pawle II pokornie proszę o wstawiennictwo o tak bardzo potrzebne mi łaski: łaskę zdrowia, załatwienie pomyślnie spraw urzędowych i pomoc na jutrzejszej sprawie - wiadomej Bogu.
  Wstaw się Święty Janie Pawle za mną u Tronu Najwyższego Zmiłowania za mną.
  Jezu Ufam Tobie! Amen

 • Anna

  21 lutego 2015, 08:29 Panie Boże błagam dla mojego syna o przywrócenie go do pracy,niech sie wyjasnią wszelkie insynuacje na jego temat. Jeżeli jest taka Twoja wola, dopomóż a jeżeli nie to daj siłę to przetrwać. Wiem Boże, ze wszystko co się dzieje jest zgodne z Twoją wolą, chociaż nierozumiem, proszę, pomóż mi pogodzić się z nią. Miej w opiece mojego syna, jeżeli uważasz Boże, że nie może wrócić do tej pracy, to daj mu drugą, aby mógł robić to co kocha, Święty Janie Pawle II proszę bardzo o wstawienie się u Pana Boga za mną i za moim synem. Błagam

 • ania

  21 lutego 2015, 10:47 Św. Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo za mnie u Miłosiernego Boga by pozwolił wybrnąć mi z ogromnych problemów finansowych.Z dnia na dzień jest coraz gorzej... Módl się za mnie...

 • Piotruś

  21 lutego 2015, 11:47 Kochany Ojcze Święty dziękuję Ci z wszystko.

 • marta

  21 lutego 2015, 11:52 Święty Janie Pawle II błagam Cię o uzdrowienie mojej Mamy Ireny z choroby nowotworowej, dziękuję za Twoją dotychczasową opiekę i proszę czuwaj nad moja Mamą

 • Małgorzata

  21 lutego 2015, 13:04 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o łaskę uzdrowienia z nowotworu dla mojej siostry Ewy. O łaskę wiary i nadziei dla niej i całej Jej rodziny.

 • Antoni

  21 lutego 2015, 14:11 Ojcze Święnty Janie Pawle ll proszę Ćię wstaw się u Pana Boga w mojej intencji bym poznał kobietę którą pokocham, z którą założe rodzinę i bym zmienił pracę która da mi zadowolenie i satyskwację

 • Anna

  21 lutego 2015, 14:30 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  21 lutego 2015, 14:34 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  21 lutego 2015, 14:35 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie,

 • Angel100

  21 lutego 2015, 14:54 Ojcze Święty proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o powrót i opamiętanie męża, który zapomniał o mnie i swoim dziecku. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  21 lutego 2015, 14:56 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o wsparcie i rozeznanie jak mam dalej postępować, aby odzyskać męża. Proszę o odrodzenie mojego małżeństwa i miłości, która była między nami. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Artur

  21 lutego 2015, 15:31 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i proszę pomóż nam przezwyciężyć pasmo porażek, które ciągną się za nami od pewnego czasu.
  Panie - wierzę że pomożesz mojej rodzinie w wiadomych sprawach - proszę Cię o tę łaskę.

 • Justyna

  21 lutego 2015, 16:06 Ojcze poczętych dzieci proszę o cud poczęcia nowego życia. Daj nam cieszyć się wyczekiwanym maleństwem

 • Marzena

  21 lutego 2015, 16:09 Święty Janie Pawle II proszę o nawrócenie mojego męża, o uwolnienie go od złego ducha.Proszę o wstawiennictwo za od wielu lat obłożnie chorą, cierpiącą Stanisławę. Dziękuję Ojcze za Twoją opiekę nad moją rodziną.

 • lidia

  21 lutego 2015, 16:22 Błagam o modlitwę w intencji mojej nowej pracy,żebym dobrze trafiła na dobrych i mądrych ludzi.

 • Basia K

  21 lutego 2015, 16:28 Kochany Ojcze Swiety i Matko Boska Fatimska, prosze o blogoslawienstwo dla Pawla I mnie na czas trwajacego narzeczenstwa oraz o laski Ducha Swietego na przygotwoania slubne I weselne. Prosze o wspomozenie.
  dziekuje za wszystkie otrzymane laski.

 • A

  21 lutego 2015, 16:47 Kochany Ojcze Święty, prosimy Cię abyś wyprosił u Boga Cud uzdrowienia Krystyny z Gdańska, która tak bardzo Ci ufa!

 • Z.P

  21 lutego 2015, 17:56 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wszystkie łaski które otrzymuję za Twoim wstawiennictwem.Proszę wstaw się u Pana Boga,aby przyjął moją mamę do swojego Królestwa.

 • Ela

  21 lutego 2015, 18:34 Święty Janie Pawle II, proszę Cię w intencji s. Marii.

 • Ela

  21 lutego 2015, 18:43 Św.Janie Pawle II, proszę wyproś nam łaskę bycia rodzicami.

 • Ela

  21 lutego 2015, 18:46 Ojcze Święty, proszę o łaskę zdrowia,szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki i maleństwa.
  Jezu ufam, Tobie.

 • Matka

  21 lutego 2015, 20:20 Błagam Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moimi dziećmi, uproś u Boga tę łaskę aby nie spotkała ich żadna krzywda.

 • Dorota

  21 lutego 2015, 20:21 Święty Janie Pawle II proszę wstawiaj się u Boga za moją rodziną, córką by znalazła dobrego męża, synem i proszę o pracę dla męża. Dziękuję za wszystko. Boże ufam Tobie.

 • żona

  21 lutego 2015, 20:22 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo za mojego męża Grzegorza aby przestał nadużywać alkohol, i otocz moją rodzinę swoją opieką,zdrowiem i radością i strzeż ja od wszelkiego zła i niezgody.

 • WZ

  21 lutego 2015, 20:33 . Proszę o modlitwę w intencji przymnożenia wiary w Bożą obecność oraz łaskę odwagi w znoszeniu trudów choroby dla Ryszardy. Bóg zapłac

 • anna

  21 lutego 2015, 21:32 Ojcze Święty dziękuję Ci za wstawiennictwo za moim synem,który szczęśliwie zdał egzaminy. Proszę o Twoja dalszą opiekę nad nim aby zdał maturę i podjął studia. Kochany Ojcze Święty to dzięki Tobie wrócił do kościoła i zaczął układać swoje życie. Proszę Ojcze Święty o Dar Rady abym mogła zacząć wychodzić z długów i pokonała problemy finansowe. 22 luty to dzień urodzin mojej mamy ,proszę Cię o zdrowie dla niej ,siły potrzebne do borykania się z problemami rodzinnymi. Ojcze Świety dziękuję za wszelkie łaski jakich dzięki Twojemu wstawiennictwu doświadczyła moja rodzina .

 • Ewa

  21 lutego 2015, 21:33 Kochany Ojcze św.proszę wyproś mi u Boga łaskę nawrócenia Jerzego,dobrą pracę dla męża,zdrowie i dary Ducha św. dla całej rodziny.

 • Anna

  21 lutego 2015, 21:42 Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę dla mnie i mojej rodzinyt która się rozpada. Proszę ześlij na mnie miłość aby mogła żyć. Spraw proszę aby mój mąż wrócił do domu i aby na nowo odszukał uczucie którym się kiedyś darzyliśmy. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Irenka

  21 lutego 2015, 21:55 Umiłowany Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo za naszego Sławka.Trafił w straszny nałóg alkoholizmu.Cierpi sam,ale najbardziej jego bliscy żona i córeczka.Błagam dla całej ich rodziny o wszelkie potrzebne łaski oraz nawrócenie i pomóc wyjścia z nałogu alkoholizmu.Ufamy i wierzymy u Pana Boga nie ma spraw niemożliwych.Dziękujemy za wszystkie otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem Kochany Janie Pawle II.

 • Jan

  21 lutego 2015, 22:08 Boże Ojcze za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II udziel Nataszy, Michałowi i Janowi zdrowia, przebaczenia grzechów, ochrony od zła i obfitości łask Ducha Świętego oraz błogosławieństwa w pracy. Amen

 • Szczśliwa

  21 lutego 2015, 22:11 Kochany święty Janie Pawle 2 bardzo proszę pomóż mi wytrwać w moim postanowieniu wielkopostym abym zmieniła się. Uczyń mnie lepszym człowiekiem. Wiem, że mam wpływ na to jaka czeka mnie przyszłość i wiem, że jest to szczęśliwe życie u boku kochającego męża i gromadki dzieci. Bardzo dziękuję za wszystkie łaski i proszę wstaw się za mną i wyproś mi to o co proszę całym sercem o łaskę miłości. Uda mi się. Jezu Ufam Tobie

 • ufająca matka Zofia

  21 lutego 2015, 22:31 Święty Janie Pawle, błagam otocz opieką i weź w obronę moją porzuconą przez męża córkę Małgosię. Błagam gorąco nie pozwól aby Paweł skrzywdził moje dziecko-Małgosie
  i ich malutką córeczkę Marysię. Ojcze Święty Ty wszystko możesz. Wierzę, ufam, dziękuję

 • Kasia

  21 lutego 2015, 22:54 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo w mojej intencji aby mojej uczucia zostały odwzajemniane żeby człowiek który jest tak dla mnie ważny nie odrzucił mojej miłości aby miał odwagę i siłę mi zaufać i obdarzyć miłością . Jezu Ufam Tobie

 • Dana

  21 lutego 2015, 22:57 Ojcze Święty dziękuję za wszystkie dary i łaski otrzymane.Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny i przyjaciół.Szczególnie proszę o uzdrowienie mojego brata Leszka i szwagra Wojtka oraz taty.Janie Pawle wyproś u Boga łaski dla mnie ,żebym była zdrowa miała dobre wyniki.Proszę też o dar nawrócenia mojego syna..Kocham Cię .Trzymaj nas za rękę.Chcę dawać ludziom miłość i kochać Jezusa i Maryję bezgranicznie. Jezu Ufam Tobie

 • Małgoś

  22 lutego 2015, 05:46 Kochany Św. Janie Pawle II proszę o modlitwę i wstawiennictwo w moich prośbach przed Panem Bogiem i Matka Bożą aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Kochany Ojcze błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Uproś u Ducha Świętego dla mnie Dar Mądrości Dar czystego Rozumu, Dar inspiracji, Dar ozywienia tworczego oraz Dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

 • Małgoś

  22 lutego 2015, 05:46 Ojcze Święty opiekuj się nami (mamą bratem i mną) nie pozówl by tata niszczył naszą rodzinę. Wyproś łaskę opamiętania się dla mojego taty. P
  roszę o modlitwę za powrót radości, miłości i zrozumienia do naszego życia, dalej w ten sposób nie można żyć.
  Błagam o pracę na Uczelni. Ufam wierzę przepraszam za grzechy

 • matka

  22 lutego 2015, 08:05 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • kasia m.

  22 lutego 2015, 09:15 Ojcze Swięty proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, o dobry tydzień abym zaliczyła 24.02 test z języka angielskiego, to moja ostatnia szansa, abym pomyślnie załatwiła sprawę z w-fem, koordynatorem języka angielskiego. Bardzo mi na tym zależy.

 • eva

  22 lutego 2015, 09:33 Wielebny Ojcze Swiety Janie Pawle II z wielka wdziecznoscia skladam Ci moje podziekowania za wszystkie Laski, ktörych za Twoim wstawiennictwem doswiadczylam. Bardzo Ci dziekuje - bardzo. Prosze nadal o Twoja Pomoc w sprawach finansowych i znalezieniu mieszkania - nie udaje mi sie to. Ty wiesz Ojcze jakie przeszkody musze pokonac - prosze Cie o wsparcie. Czesto brakuje mi juz wytrwalosci i nie mam nadziei, ze moje plany zrealizuje. Wiesz Ojcze, prze te trudnosci zrobilam sie smutna osoba i moja dusza cierpi. Prosze pokaz mi droge z tej mizrnej Sytuacji - zebym w koncu zobaczyla wkrötce Swiatlo na koncu w takim dla mnie ciemnym Tunelu. Nie wiem co mam juz uczynic. Mam wrazenie, ze wszystko sie zawalilo i zostala tylko wielka ruina moich marzen. Ja musze zmienic mieszkanie - Ty Ojcze wiesz o tym. Ja wiem, ze Ty mnie dobrze znasz i rozumiesz i nie oceniasz mnie tak niesprawiedliwie jak moje otoczenie. Wiem, ze wiele ludzi uwaza mnie za nieporadna i przez to mam odczucie, ze mnie nie traktuja z szacunkiem. Bo ktöz moze miec dobre slowo dla "niedorajdy". A wszelkie pytania od Ludzi sa mi takie nieprzyjemne - ze ja unikam juz od dluzszego czasu ich unikam. Nie jest to zgodne z moja natura - ta "Izolacja" jest dla mnie koszmarem. Wiem Ojcze - czuje to w moim Sercu, ze Ty mnie rozumiesz i staram sie bardzo bym nadal mogla zaslugiwac na Twoja Pomoc. Prosze wstaw sie do Pana Boga przez Matke Boza i przez Jezusa Chrystusa i wypros potrzebne mi Laski. Ojcze Swiety Papiezu prosze Ci pomoz mi. Prosze opiekuj sie moimi dziecmi. Bardzo bym zyczyla im by byly wierne Panu Bogu i nie zapominali o Modlitwie. Drogi Ojcze opiekuj sie moimi dziecmi, pomöz w nauce. Cudownie bybylo, aby möj Syn Dostal prace i nie musial prawie zawsze w soboty i w niedziele dla pracowac. Ta praca nie ma nic wspölnego z praca dla blizniego. Moja cörka ma niewierzacego przyjaciela - ktöry smieje sie z wiary chrzescijanskiej. Nie nam spokojnego Serca, kiedy pomysle, ze ona go kocha i mu sie nie sprzeciwia . Ojcze pomöz w tej Sprawie - Ty wiesz ile musialam przejsc, aby moje Dzieci ochrzcic i wychowac po katolicku. Pomöz mi Ojcze - prosze pomoz. Nieraz mam wrazenie, ze ponownie jestem zmuszona samotnie przeciwko innych walczyc - ale to tylko nieraz... Ja czuje, ze mam wiernego Pomocnika w Twojej Ojcowskiej Osobie Swiety Janie Pawle II i wiem, ze mnie nie zostawisz taka bezradna. Dobrze, ze chociaz Ty mnie zrozumiesz i ze moge zawsze do Ciebie przyjsc z moimi Problemami. Czuje sie wtedy zrozumiala i nie tak samotna. Nie jest dla mnie to przyjemnie, ze moja mama przeszla do sekty i stala mi sie jakby obca osoba. Spraw Ojcze. Prosze o zgode w rodzinie. Ojcze bardzo dziekuje Ci za wszystko.

 • ania

  22 lutego 2015, 09:33 Św. Janie Pawle II błagam wstaw się za mnie do Miłosiernego Boga, by pozwolił spłacić mi długi.Proszę o cud, bo tylko on może mi pomóc. Wiem, nie jestem godna, ale w moim sercu nie ma niegodziwości, podstępu... Sam wiesz jak chcę być blisko Boga.Proszę...

 • Grażyna

  22 lutego 2015, 09:57 Janie Pawle II!!! Pokornie proszę o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pozytywnego rozwiązania dla mnie pewnej sprawy urzędowej , o znalezienie stałej pracy i założenie rodziny Bóg zapłać -prosi Grażyna

 • 22 lutego 2015, 10:40 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo i wyproszenie łaski dla mojego syna Błażeja i synowej,oraz zdrowia dla mojego wnuka. Proszę o łaskę dla młodszego syna i synowej.
  Proszę o umocnienie mojej wiary oraz łaskę Bożą dla mojego męża.

 • Agnieszka

  22 lutego 2015, 11:38 Ojcze Święty - Janie Pawle II, proszę w Twojej intencji o łaskę pracy dla mojego męża Tomasza i dar potomstwa dla nas oraz mojej siostry Marty.
  Jezu ufam Tobie!

 • dominika

  22 lutego 2015, 12:25 drogi Ojcze Święty spraw, żeby moja mama mogła zostać uzdrowiona z tej choroby jaką ma. Żeby nie było komplikacji, żeby choroba się wycofała.

 • Jedno z tych małżeństw

  22 lutego 2015, 12:26 Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństw: Hani i Mariusza z Opola, Agnieszki i Tomka z Dębicy, Kamili i Jarka, Stanisława i Kasi, Grzegorza i Ani z Wrocławia oraz Kasi i Józefa z Wrocławia, Eli i Krzyśka z Bielaw, Marii i Jerzego, Anity i Tomasza, Agnieszki i Michała z Wrocławia, Katarzyny i Szymona. O powrót do sakramentalnych małżonków dla tych, którzy odeszli, żyją z daleka i pogubili się.

 • Kamila

  22 lutego 2015, 12:33 Święty Janie Pawle II, Ty byłeś i jesteś orędownikiem miłości, rodzin, niewinnych dzieci... Błagam wstawiaj się u Pana za naszą Anielką, za tym słodkim, kochanym i niewinnym dzieckiem, cudem od Pana. Niech dobry Bóg Ją uzdrowi, pozwoli Jej rozumieć, mówić, komunikować się i uczyć zdrowe dzieci. Marzę żeby z Nią rozmawiać... Chwała Panu za Jego miłość i za to, że nigdy nas nie zostawił.

 • Bogusław

  22 lutego 2015, 13:20 Janie Pawle II , Błagam wyproś u Pana naszego łaskę nawrócenia syna mojego Pawła. Ulecz go z alkoholizmu Panie, Jezu ufam Ci

 • Bogusław

  22 lutego 2015, 13:23 Janie Pawle II uproś Pana o łaskę dla mnie . Szukam kobiety podobnej do mnie z którą chcę przejść moje życie

 • Anna

  22 lutego 2015, 14:03 Ojcze Święty proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mamy Mateusza oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne siły dla niej i całej jej rodziny.

 • Tobiasz

  22 lutego 2015, 14:23 Proszę o modlitwę w intencji dania mi przez ks. Biskupa możliwości powrotu do seminarium duchownego.

 • joanna

  22 lutego 2015, 14:52 proszę o uzdrowienie mojego męża który choruje na sm,proszę o łaskęzdrowia fizycznego ipsychicznego dla niego

 • Lidia

  22 lutego 2015, 15:09 Ojcze Święty proszę Cię wstaw się za mną i nie zostawiaj mnie z moimi problemami samej .Pomóż mi uporać się ze sprawami finansowymi oraz mieszkaniowymi .Jestem gotowa wybaczyć ludziom którzy mnie tak bardzo skrzywdzili i przez których straciłam też i zdrowie. Wstaw się również za moim mężem aby więcej nie sięgał po alkohol .Błagam pomóż mi.

 • teresa z krk

  22 lutego 2015, 15:55 Święty Janie Pawle II prosze daj sile spraw abym eradzila sobie z emocjami, przmnoz synowi wiary, kieruj nim we wlasciwa strne, spraw aby maz mnie szanowal aby l spoj w rodzine, ufam

 • Kochająca

  22 lutego 2015, 20:03 Ojcze Święty, proszę o dojrzałośc chłopaka do życia małrzeńskiego, abyśmy mogli cieszyc się naszymi dziecmi. Proszę, by nie zamykał się w sobie, tylko otworzył na moją miłośc i pielęgnował uczucie, które nas łączy, by zaczął myślec poważnie o nas. W Tobie nadzieja!

 • Monika

  22 lutego 2015, 20:07 Święty Janie Pawle II błagam Cię o cud żebym znalazła pracę jak najszybciej. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo Ojcze Święty.

 • siostra

  22 lutego 2015, 20:07 Ojcze Święty, proszę wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny, zdrowie, zgodę, pracę i szczęście. Wlej ducha świętego w małżeństwo mojego brata, daj wiarę i nadzieję na lepsze jutro. Amen.

 • Marzena

  22 lutego 2015, 20:09 Ojcze święty Janie Pawle II błagam Cię wypros mojemu Tacie Andrzejowi łaskę uzdrowienia, cud uzdrowienia. Uproś by choroba się zatrzymała, by Tata nie miał przerzutów. Uproś by mój Tata mógł pozostać na ziemi w jak najdłuższych latach i zdrowiu. Błagam

 • przyjaciółka

  22 lutego 2015, 20:10 Ojcze Święty, proszę o łaskę miłości dla moich przyjaciółek, samotnych matek. Proszę postaw na ich drodze dojrzałych, dobrych i kochających mężczyzn. W Tobie nadzieja.

 • Dorota

  22 lutego 2015, 20:26 Kochany Ojcze Święty proszę w moich intencjach wiadomych Panu Bogu. Jezu Ufam Tobie.

 • topol

  22 lutego 2015, 20:28 Ojcze Św. Proszę Cię o uratowanie naszego małżeństwa o powrót męża do rodziny i na drogę wiary.

 • zrozpaczona

  22 lutego 2015, 20:34 Ojcze Święty, proszę z całego serca wlej na nowo łaskę miłości w mój związek z chłopakiem, by nie oglądał się za innymi kobietami, był mi wierny i wytrwał w miłości. Aby dojrzał do życia w małrzeństwie. Wierzę, że będziemy szczęśliwi, proszę obdarz nas łaską wzajemnej miłości i pozwól cieszyc się naszymi dziecmi. Jezu ufam Tobie.

 • Karolina

  22 lutego 2015, 20:40 św Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem błagam o uzdrowienie fizyczne i psychiczne mojej mamy Danuty. Dziękuję za otrzymane łaski.

 • żona

  22 lutego 2015, 20:54 Ojcze Święty proszę o nawrócenie mojego męża ,przemianę oraz powrót do domu.To dobry człowiek tylko zagubiony i bardzo wpływowy!Proszę natchnij Go aby nawrócił się i wrócił do nas. Dziękuje.

 • Anna

  22 lutego 2015, 20:59 Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o wsparcie siłę i przed wszystkim o miłość której mi tak brakuje. Proszę ześlij ją na mnie i mojego męża, aby mógł wrócić do domu aby pojednał się z synem. W Tobie nadzieja na lepsze jutro dla całej mojej rodziny.

 • ulka

  22 lutego 2015, 21:24 Ukochany Ojcze Święty, błagam uproś u Boga cud uzdrowienia mojej przyjaciółki Wiesławy. Wspieraj jej rodzinę, pomóż im przetrwać ten trudny czas.

 • mirela

  22 lutego 2015, 21:59 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo dla Doroty, błagam o jej wyzdrowienie, żeby mogła wychować swoje małe dzieci.

 • ewa

  22 lutego 2015, 22:25 Proszę o modlitwę za Roksanę o uzdrowienie z lęku i myśli natrętnych o zgodę w rodzinie i dobre relacje z dziecmi,zdrowie dla całej rodziny

 • BM

  22 lutego 2015, 22:53 Proszę Cię o błogosławieństwo, modlitwę o zdrowie i siłę wiary. Dziś moje 59 urodziny.

 • bp

  22 lutego 2015, 22:53 Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego chorego syneczka. Boże, za wstawiennictwem Św.Jana Pawła II proszę, skieruj całe cierpienie i chorobę na mnie, ale ulecz moje dziecko. Boże, spraw, bo dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych - aby nerki mojego syneczka wyzdrowiały! Błogosław nam Boże.

 • Matka

  22 lutego 2015, 22:57 Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo za moimi dziećmi. Proszę, aby syn wyzwolił się ze szponów nałogów, które niszczą jego życie i wrócił do Kościoła, a córka znalazła szczęście przy boku osoby z która chce budować szczęśliwy dom. Proszę cie o łaskę dla mojego męża, aby skończyły się jego problemy finansowe. Pozwól aby w mojej rodzinie zapanował spokój.Proszę otaczaj nas swoją opieką.

 • w

  22 lutego 2015, 23:52 proszę o modlitwę za mnie, bym potrafiła na nowo pokochać swojego męża, żeby znikły gniew, złość, pretensje, rozczarowanie. Abyśmy stali się szczęśliwym, kochającym małżeństwem.

 • wojtek

  22 lutego 2015, 23:55 święty janie pawle II proszę o uratowanie narzeczeństwa i dar małżeństwa dla łucji i wojtka aby łaska przebaczenia i pojednania zagościła w naszych sercach

 • lula

  23 lutego 2015, 00:00 Prosze o modlitwe za to by bylo juz dobrze, by wszystkie sprawy soe juz wyprostowaly, zakonczyly. By moc rozpoczac nowe dzialania. O mniej nerwow o wiecej spokoju i wiary w siebie. O milosc i dobro, o dobrych ludzi, za wspanialych ludzi z mojej rodziny ktorzy mnie otaczaja. Za to by strach wreszcie zniknal.

 • samotna matka maria

  23 lutego 2015, 00:50 Prosze o modlitwe za mnie samotnom matke bym uzyskata kredyt i mogtam sptacic wszystkie zadtuzenia finansowe mieszkaniowei mogtam godnie zyc prosze o tom modlitwe z catego serca iduszy samotna matka

 • teresa zkrk

  23 lutego 2015, 05:37 Swiety Janie Pawle prosze spaw aby Syn byl zdrowy , prosze spraw aby byl spokoj w rodzinie, prosze spraw aby nasz wyjazd byl spokojny i szzesliwy, prosze,blogoslaw mu przymnoz wiary, ufam, dziekuje

 • jaro

  23 lutego 2015, 07:57 Bardzo proszę o modlitwę żeby dziś nie dostał się na kurs magazyniera z urzędu pracy żeby mnie nie chcieli.

 • Justyna

  23 lutego 2015, 08:05 Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji mojej siostry Beaty, oby odzyskała ona upragnione zdrowie.

 • matka

  23 lutego 2015, 08:08 Kochany Ojcze Swiety Papiezu serdecznie Ci dziekuje za wszyskie laski, jakich za Twoim wstawiennictwem otrzymalam. Tak bardzo Ciebie prosze opiekuj sie moimi Dziecmi. Takze prosze Cie o wsparcie w walce z moimi problemami. Ty wiesz jakie mam zle polozenie - dopomöz mi to zmienic.Tak bardzo mi dokuczaja chore zatoki nosowe i czolowe. Ja ufam, ze Ty Ojcze mi skutecznie pomozesz. Przeciez wiem - Ty masz tak dobre-wspaniale Serce pelne milosci dla wszastkich. Ja ufam Tobie i polecam Tobie nas w Twoja Ojcowska Opieke.Bög Zaplac!

 • kasienka

  23 lutego 2015, 09:55 Święty Janie Pawle II proszę Cię o pomoc dla rodziny mojej kuzynki, o wyjście z nałogu alkoholizmu jej męża o radość życia dla niej i jej dzieci oraz spokój duszy.

 • Aneta

  23 lutego 2015, 12:36 Błagam o modlitwę za mnie, abym znalazła pracę, której od tylu miesięcy szukam i którą tak bardzo potrzebuję. Jestem załamana. Straciłam sens życia. Amen

 • Barbara

  23 lutego 2015, 12:59 Ojcze Święty, módl się, proszę, o odmianę serca Michała, aby w rodzinie zagościł pokój i miłość oraz o pracę dla potrzebujących jej.

 • Anna

  23 lutego 2015, 15:22 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  23 lutego 2015, 15:23 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  23 lutego 2015, 15:24 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • matka

  23 lutego 2015, 16:45 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • mama Mariola

  23 lutego 2015, 17:15 Proszę o modlitwę w intencji syna Damiana o cud uzdrowienia z zakrzepicy i otyłości oraz o pokonanie wszelkich problemów finansowych i o pomyślność w życiu.Niech się tak stanie i tak jest.Bóg zapłać.

 • mama Mariola

  23 lutego 2015, 17:18 Proszę o modlitwę w intencji syna Darka o cud uzdrowienia z łuszczycy oraz o pomyślność w życiu.Niech się tak stanie i tak jest.Bóg zapłać.

 • Mariola

  23 lutego 2015, 17:20 Proszę o modlitwę ,abym została uleczona z choroby stawów i tarczycy.Niech się tak stanie i tak jest.Bóg zapłać.

 • Z.P

  23 lutego 2015, 17:28 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wszystkie łaski,proszę spraw aby Dobry Bóg przyjął moją mamę do swojego Królestwa.

 • Angel100

  23 lutego 2015, 17:29 Ojcze Święty proszę o nawrócenie mojej córeczki. Proszę o łaskę pojednania z Bogiem i odsunięcie cierpienia po odejściu ojca. Będę wdzięczna za każdą modlitwę.

 • Angel100

  23 lutego 2015, 17:30 Ojcze Święty proszę o łaskę pracy na cały etat i wsparcie ze strony P. Proszę o możliwość powrotu do poprzedniego miejsca i odsunięcie od osoby, która zniszczyła moje małżeństwo. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Jadwiga

  23 lutego 2015, 17:50 Proszę o wstawiennictwo w modlitwie o zdrowie dla Mateusza , o łaskę mądrości , roztropności i Błogosławieństwa Bożego dla niego na czas nauki przed maturą i dni egzaminów .
  O zdrowie dla Jadwigi , Bożeny i całej rodziny .

 • Ewa

  23 lutego 2015, 19:18 Pani Jezu powierzam Ci moje życie a zwłaszcza uczucie, którym darzę wspaniałego człowieka. Proszę o dary Ducha Świętego oraz łaskę prawdziwej, wzajemnej miłości, łaskę macierzyństwa i zawarcia związku małżeńskiego.

 • Ewa

  23 lutego 2015, 19:26 Proszę o Dary Ducha Świętego w pokonywaniu codziennych trudności, o uwolnienie mojego serca od wszelkich niepokoi i obaw. Jezu ufam Tobie. Ty wiesz czego pragnę i potrzebuję.

 • Teresa

  23 lutego 2015, 20:36 Proszę o modlitwę o zdrowie mojej przyjaciółki Marysi.

 • ania

  23 lutego 2015, 20:39 Drogi Św. Janie Pawle II dziś znów proszę Cię o wstawiennictwo by pojawiło się jakieś światełko, które pozwoli mi wybrnąć z kłopotów finansowych. Proszę usłysz me błaganie.

 • Dominika

  23 lutego 2015, 21:26 Proszę o łaskę wiary dla Marcina.

 • L

  23 lutego 2015, 23:36 Ile mam grzechw ktoz to wie.O Dobry Ojcze blagam pomoz mojemu dziecku, ja nie moge, moge tylko cierpiec i modlic sie. Blagam zlituj sie nad nami. Wirrze w Ciebie bos Ty Wielki,Wszechmogacy,Milosierny.Wierze w cos objawil Boze ,Twe slowo mylic nie moze. Blagam modlcie sie za nami. Bog zaplac

 • zona

  23 lutego 2015, 23:44 Ojcze Swiety blagam wypros u Najswietszej Mateczki laske opamietania sie dla mojego meza,pomoz mu wyzwolic sie od alkoholu i zla ktore go opetalo, nie damy rady bez Twej pomocy Blagam

 • Anna

  23 lutego 2015, 23:53 Święty Janie Pawle proszę o miłość.Zeslij ja proszę na mnie i mojego męża. Uratuj moje małżeństwo.W Tobie nadzieja.

 • Basia

  24 lutego 2015, 02:37 Święty Janie Pawle II, bardzo Cię proszę uproś Pan Jezusa Chrystusa Najmiłosierniejszego łaskę uzdrowienia z choroby dla mnie. Tak bardzo chcę żyć dla mego męża i moich córek. Boże Wielki i Miłosierny zlituj się nade mną. Ty wiesz Panie, że Cię bardzo kocham.

 • Artur

  24 lutego 2015, 05:55 Panie Boże Ojcze Wszechmogący - dziękuję Ci za opiekę nad rodziną i błagam o łaski zdrowia oraz pomoc w nauce, pracy, życiu codziennym i wiadomych Ci sprawach dla nas i wszystkich potrzebujących Twego miłosierdzia. Proszę pomóż mnie w materialnym utrzymaniu rodziny abym mógł dumnie spojrzeć rodzinie w oczy.

 • strażak

  24 lutego 2015, 05:56 Boże Ojcze Wszechmogący i św. Florianie - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę pomóżcie nam w wiadomych i dajcie szansę na godne życie.

 • lisa

  24 lutego 2015, 07:15 Najdrozszy Ojcze Swiety Janie II prosze pomöz mi w sprawach finansowych. Opiekuj sie nami - my potrzebujemy Twojego wstawienictwa do Pana Boga. Dziekuje bardzo.

 • Lidia

  24 lutego 2015, 09:37 Ojcze Święty błagam wstaw się za mną w mojej trudnej sytaucji .Nie zostawiaj mnie samej w tym smutnym dla mnie położeniu i nie opuszczaj mnie.

 • Ilona

  24 lutego 2015, 09:47 Janie Pawle II, całe moje życie obarczone jest cierpieniem. Teraz jednak jest ono ponad moje siły. Uproś Boga o łaskę zdjęcia ze mnie i z najbliższych tych wszystkich dramatów, jakie na nas spadły w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Nie mam siły dłużej żyć, pomóż mi, bo żaden człowiek nie chce mi pomóc.

 • ulka

  24 lutego 2015, 10:46 Ukochany Ojcze Święty, błagam przynieś ulgę w cierpieniach Wiesławy, uproś u Boga łaskę wyzdrowienia, otocz swoją miłością jej najbliższych.

 • Aneta

  24 lutego 2015, 11:01 Ojcze Święty proszę o uzdrowienie mojego ciała i duszy. Dotknij mojego ciała i uzdrów co jest chore. Daj mi wewnętrzną siłę i nadzieję na lepsze. Zmień moją rodzinę- męża. Niech się stanie wola Twoja.

 • Iwona

  24 lutego 2015, 11:58 Kochany Ojcze Sw. prosze Cie wypros u Boga łaskę nawrócenia i przemiany mojego męża Artura ,żeby znów był dobrym mężem , ojcem i zeby zawsze Boga miał w sercu , żeby sie od niego nie oddalał. Bóg zapłać Iwona

 • krzysztof

  24 lutego 2015, 11:58 Ojcze Święty proszę wstaw się do Pana za moją żonę, za jej uleczenie z postępującej choroby nowotworowej i o to żeby więcej już nie cierpiała.

 • monika

  24 lutego 2015, 12:14 Ojcze Święty błagam Cię zmiłuj się nad nami i pomóż, błagam Cię pomóż nam, żebyśmy wyszli z tych wszystkich kłopotów bo jesteśmy już na skraju i boje się bardzo że już nie będziemy mieli siły się podnieść. Błagam niech się to wszystko co złe od nas odwróci i niech spotka nas wreszcie coś dobrego, co dan nam siłe i nadzieję błagam Cię Ojcze Święty

 • angela

  24 lutego 2015, 12:52 prosze o modlitwe za moja corke aby przestala tak mocno rozpaczac ijej chlopaka aby znalazl prace w anglii i wszykie pechy omijaly moj dom i jego domownikow

 • anita

  24 lutego 2015, 13:06 kochany ojcze sw bardzo przeprasza za moje cale zycie i moich bliskich porosze wstw sie zanami aby moja rodzina byla szczesliwa i wszelkie zle zyczenia zucone przez innych domnie nie trafialy aby corka iprzyszy ziec zyli w zgodzie ,a on zeby nie wyjezdzal tylko na miejscu mial pracepokornie cie bardzo prosze i jesce raz pokornie prosze o przebaczenie mi wszytkich grzechow i jezeli wyzadzilam tez krzywde komu kolwik to wybacz mi ojcze modl sie zamna

 • Ewelina

  24 lutego 2015, 13:22 Proszę o łaskę dobrej pracy, dobrego męża, przymnożenie wiary, nadziei,miłości pokoju w sercu oraz zdrowia dla mnie i całej moje rodziny.

 • Anna

  24 lutego 2015, 13:48 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  24 lutego 2015, 13:53 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  24 lutego 2015, 13:54 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie,

 • k

  24 lutego 2015, 14:48 Jezu ufam Tobie

 • Syn

  24 lutego 2015, 14:50 Ojcze Święty proszę o uzdrowienie mojej mamy z białaczki. Aby, gdy pojedzie na następne badania miała dobre wyniki badań i nie musiała leżeć w szpitalu. żeby przy następnych badaniach okazało się że stał się cud i mama wyzdrowiała.

 • Gosia

  24 lutego 2015, 15:32 Ojcze Święty, proszę o błogosławieństwo dla naszej rodziny, o pracę dla mnie i mojego męża oraz o życie wieczne dla moje go Synka.

 • Małgorzata

  24 lutego 2015, 15:35 Za Twoją przyczyną Ojcze Św.proszę o dar życia wiecznego dla Danusi oraz łaskę Bożą dla Karola.

 • Alicja

  24 lutego 2015, 16:01 Matko Bolesna błagam o łaskę nawrócenia i trzeźwości dla mojego brata Mariana, o ratunek dla niego bo ginie. Matuchno proszę niech mama w zdrowiu doczeka jego uzdrowienia

 • Anna

  24 lutego 2015, 16:15 Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus - nie wiem jak zacząć ale
  spróbuje - W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się że nasze dziecko
  urodzi się upośledzone (jestem w 20 tygodniu ciąży)wieżę że modlitwa
  do Świętej Trójcy da siłę mojemu maleństwu aby urodziło się zdrowe
  lub by nam nie zabrakło siły i wiary w wychowywaniu maleństwa.Za
  modlitwę serdeczne Bóg zapłać.

 • Z.P

  24 lutego 2015, 16:18 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo,proszę spraw aby dobry Bóg przyjął moją mamę do swojego Królestwa.

 • matka

  24 lutego 2015, 16:20 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • zrozpaczona

  24 lutego 2015, 16:51 Ojcze Święty, już brak mi sił, nie sypiam, męczę się...Proszę z całego serca, by nażeczony dochował mi wierności, nie przekreslał naszych lat razem,odwzajemniał moją miłośc,nie spotykał się z innymi kobietami, chciał ze mną założyc rodzinę. Wierzę, że z Twoją pomocą będę mogła cieszyc się kochającym mężem i dziecmi. Jezu ufam Tobie.

 • Agnieszka

  24 lutego 2015, 18:13 Ojcze proszę o to abym potrafiła być lepszą żoną , matką i człowiekiem.

 • Aneta

  24 lutego 2015, 19:15 Bardzo proszę o modlitwę o dar poczęcia dzieciątka i urodzenia go zdrowego dla Anety i Grzegorza oraz Bożego Błogosławieństwo dla nas

 • Angel100

  24 lutego 2015, 19:42 Ojcze Święty proszę o nawrócenie mojej córeczki. Proszę o łaskę pojednania z Bogiem i odsunięcie cierpienia po odejściu ojca. Będę wdzięczna za każdą modlitwę.

 • Angel100

  24 lutego 2015, 19:48 Ojcze Święty, proszę o pojednanie z mężem i odrodzenie Naszego małżeństwa. Przepraszam za zaniedbania, których nie byłam świadoma.Ojcze proszę o łaskę powrotu męża, którego bardzo kocham.Proszę o dary ducha świętego dla męża, aby zrozumiał jak ważna jest rodzina.

 • Wera

  25 lutego 2015, 05:48 Za Twoim wstawiennictwem Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w sprawie mojej obecnej sytuacji rodzinnej.
  Tego co się dzieje we mnie i w moim otoczeniu nie potrafię sama pogodzić zatem powierzam ten problem Opatrzności Boskiej.

 • Michał

  25 lutego 2015, 07:50 Św. Janie Pawle II proszę o cud uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała, o Twoją opiekę nad naszym małżeństwem i naszymi dziećmi; o to, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Niech miłość, która nas kiedyś połączyła odrodzi się w nas na nowo.

 • Jedno z tych małzeństw

  25 lutego 2015, 07:55 Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństw: Hani i Mariusza z Opola, Agnieszki i Tomka z Dębicy, Kamili i Jarka, Stanisława i Kasi, Grzegorza i Ani z Wrocławia oraz Kasi i Józefa z Wrocławia, Eli i Krzyśka z Bielaw, Marii i Jerzego, Anity i Tomasza, Agnieszki i Michała z Wrocławia, Katarzyny i Szymona. O powrót do sakramentalnych małżonków dla tych, którzy odeszli, żyją z daleka i pogubili się.

 • Tata

  25 lutego 2015, 07:56 Ojcze święty Janie Pawle II proszę, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz.

 • lisa

  25 lutego 2015, 08:01 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze pomöz mi i wstaw sie zamna do Pana Boga aby te doglegliwosci zwiazane z zapaleniem Zatok ustapily. Tak dlugo mam juz ten Problem i bardzo mnie to meczy - ten ciagly böl Glowy jest nieraz do niewytrzymania i kradnie mi Radosc w zyciu. Prosze o Opieke nad nami. Ja wiem, ze Ty zawsze jestes litosciwy dla wszystkich i nie odmöwisz Pomocy. Ufam w to, ze mi pokazesz kierunek wyjscia z wielu problemöw. Polecam sie w Twoja Opieke. Jak to cudownie miec w Tobie Oparcie, kiedy czlowiek mysli, ze nie ma juz rozwiazania.
  Panie Boze - serdecznie dziekuje Ci, ze nam podarowales takiego Wspanialego Ojca Papieza.
  Matko Boza Maryjo mödl sie za nami
  Drogi Jezusie Chrystusie dziekuje Ci za milosc jakiej doswiadczamy.
  Amen

 • Żona

  25 lutego 2015, 08:45 Ojcze Święty błagam Cię wstaw się za moją rodziną u Matki Najświętszej i wyproś u niej łaski dla mojego męża, który zaczyna nadużywać alkoholu. Proszę Cię o jego opamiętanie i nawrócenie, aby zbliżył się do Boga i bardziej szanował swoich najbliższych.Naucz go proszę pokory i aby nas tak nie ranił.

 • Michał

  25 lutego 2015, 08:55 Proszę o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, odejść małżonków, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi.

 • Mąż

  25 lutego 2015, 08:57 Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia duszy mojej żony Agnieszki spod wpływu wszelakich złych mocy, przyszywanych przyjaciół, pewnego mężczyzny i jej nawrócenia oraz pojednania. A jeżeli jest to zgodne w wolą Pana, również o odrodzenie i uratowanie naszego małżeństwa. Małżeństwa, w którym Pan Bóg w końcu będzie na pierwszym miejscu. Amen.

 • Michał

  25 lutego 2015, 09:23 Św. Janie Pawle II proszę Cię o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla moich rodziców, mojej żony, dzieci, siostry i dla mnie; o mój awans zawodowy; o uwolnienie się z moich kredytów, złych nawyków i nałogów; o miłość, zrozumienie i pojednanie w naszych rodzinach.

 • g.

  25 lutego 2015, 09:26 proszę o modlitwe w intencji ciężko chorej Patrycji. Aby Bóg obdarzył ją zdrowiem i możliwością wychowania swoich dzieci.

 • mama michała,bartosza

  25 lutego 2015, 09:59 Kochany Ojcze proszę Cię o modlitwę za moich synów Michała i Bartosza aby mieli dobrych kolegów i nie wchodzili w konflikty, aby byli dobrymi ludzmi i kochali rodziców żeby była zawsze miłośc i ciepło w rodzinie. Jezu Ufam Tobie.

 • córka marzena

  25 lutego 2015, 10:01 Kochany Ojcze proszę Cię o zdrowie dla mojego ojca aby ta ręka stała się sprawna. Jezu Ufam Tobie.

 • ulka

  25 lutego 2015, 10:08 Ukochany Ojcze Święty, dziękuję za Otrzymane łaski za Twoim pośrednictwem i nadal pokornie proszę o opiekę nad naszą rodziną, uchroń nas od chorób i nieszczęśliwych wypadków. Proszę także o łaskę uzdrowienia Wiesławy oraz zdrowie dla Tomasza.

 • teresa z krk

  25 lutego 2015, 12:53 Janie Pawle Il dziekuje ufam

 • Anna

  25 lutego 2015, 14:14 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  25 lutego 2015, 14:15 Ojcze Swiety prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze cie takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  25 lutego 2015, 14:22 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • Renata

  25 lutego 2015, 17:04 Obroń mnie Janie Pawle od tych złych ludzi, aby nic złego mi nie zrobili, a także niech Bóg im wybaczy, tak jak ja im wybaczam.

 • Z.P

  25 lutego 2015, 17:31 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wstawiennictwo i za wszystkie łaski które dzięki Twojemu wstawiennictwu otrzymuję,proszę spraw aby dobry bóg przyjął moją mamę do swojego Królestwa.

 • matka

  25 lutego 2015, 17:48 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • tomasz

  25 lutego 2015, 18:05 sw janie pawle 2 kochany papiezu. prosze Cie o modlitwe za mnie o znalezienie dobrej pracy poznanie wartosciowej kobiety z która bede szczesliwy o łaske uzdrowienie mnie i justyny i naszej wspólnej relacji o nawrócenie dla nas i wzajemna przyjazn. wypraszaj takze zdrowie i długie zycie dla katarzyny i stanisława i uwolnienie od złych duchów dla pawła i justyny. o szczesliwe rozwiazanie dla izabeli. sw janie pawle 2 zawierz moje zycie Matce Bozej. wypraszaj mnie i wymienionym osobą zycie wieczne.

 • tomek

  25 lutego 2015, 18:08 sw janie pawle 2 wstawiaj sie do Boga za mna i we wszystkich intencjach które mam w sercu

 • ja

  25 lutego 2015, 18:18 Janie Pawle Ojcze Święty,proszę o wstawiennictwo za mojego syna,żeby dobry Bòg nasz pomògł mu zdać egzamin w poniedziałek.Bóg zapłać.

 • modlę się i wierze.

  25 lutego 2015, 20:09 Święty Ojcze proszę cię żebyś opamietanie moja dziewczynę .Z którą mam dziecko. Wysluchaj moich próśb.l pomóż mi wytrwać.

 • Kochająca

  25 lutego 2015, 20:33 Kochany Ojcze Święty. Dziękuję za miłośc mojego życia. Proszę o łaskę przemiany serca dla mojego nażeczonego i dojrzałośc. Błagam złącz nasze serca na nowo, byśmy mogli życ razem w kochającej się rodzinie i miec dzieci i stworzyc szczesliwy dom. Mamy kryzys, boję się, że mój mężczyzna nie jest mi wierny, przestał pielęgnowac nasz związek. Proszę spraw, by nasza miłośc się odrodziła, by traktował mnie poważnie i szanował,przyjechał do mnie i zabrał do kina. Bardzo Go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez Niego, wpadam w depresję....W Tobie nadzieja!

 • Anna

  25 lutego 2015, 20:44 Święty Janie Pawle II w Twoje ręce oddaje siebie i cała moją rodzinę. Daj mi siłę ześlij na mnie miłość abym mogła ją przekazywać dalej. Tak bardzo mi jej brakuje w życiu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Angel100

  25 lutego 2015, 20:49 Ojcze Święty bardzo proszę o modlitwę i wyjście ze stanów depresji dla mnie i córeczki. Proszę o światło Ducha Świętego na dalszą drogę życia. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  25 lutego 2015, 20:50 Ojcze Święty proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Proszę o powrót i opamiętanie męża, który zapomniał o mnie i swoim dziecku. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Malgosia

  25 lutego 2015, 20:59 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze, o modlitwe o wyzwolenie mmnie z depresji.
  Wierze, ze Bog mnie uzdrowi ale tak trudno czekac na lepsze jutro, prosze o laske cierpliwosci. Jezu Ufam Tobie.

 • Żona

  25 lutego 2015, 21:56 Ojcze Świety Janie Pawle uproś Niebo dla mojego nagle zmarłego męża.

 • Li

  26 lutego 2015, 00:33 ojcze Swiety wymodl dla mnnie pomoc w cierpieniu i sile abym udzwignela ten krzyz a jesli to mozliwe oddalenie ode mnie tych wszystkich nieszczesc. Blagam o wsparcie dla moich dzieci i o opamietanie dla meza. Blagam wysluchaj nas Panie.

 • aga

  26 lutego 2015, 04:58 Ojcze Święty uproś o Miłosierdzie Boże dla mnie i dla mojego nienarodzonego dzieciątka które może miec poważną wadę genetyczną. Aby zastawka w jego małym serduszku zaczęła działać prawidłowo. Proszę z całego serca o cud zdrowia.

 • Iza

  26 lutego 2015, 06:01 Święty Janie Pawle II bądź moim orędownikiem u Jezusa Milosiernego. Wypros dla mnie i moich bliskich łaskę zdrowia.

 • Anna

  26 lutego 2015, 06:59 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke,Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  26 lutego 2015, 07:00 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ,Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie z nalogu alkoholowego.

 • Anna

  26 lutego 2015, 07:09 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.Jezu Ufam Tobie.

 • mama

  26 lutego 2015, 08:25 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze Cie bardzo o Opieke nad moimi Dziecmi, aby pomyslnie pozdawaly egzaminy i pokonczylbyli wierne Panu Bogu. Prosze Cie bardzo o rade jak mam dalej postepowac tak w trudnej Sytuacji. Zanies blagam Cie moje Intencje do Pana Boga i wypros mi łaski. Ja tak juz bardzo bardzo dlugo tesknie, aby moje tak podstawowe Plany sie zrealizowaly. Wiem, ze sama sobie nie poradze, dlatego prosze Ciebie Wierny Papiezu o wsparcie. Bög zaplac!

 • Artur

  26 lutego 2015, 08:46 Boże Ojcze Wszechmogący - dziękując Ci za Twą Dobroć błagam o pomoc dla mojego syna aby pozbył się myśli samobójczych, wrócił na studia i znalazł kolegów i przyjaciół na swej drodze życia. Panie czuwaj nad nim i otocz go swą ojcowską łaską a nam pomóż dając zdrowie, pracę i łaskę oraz okaż pomoc w wiadomej sprawie na drodze życia.

 • E

  26 lutego 2015, 09:31 Kochany Janie Pawle nasz oredowniku. Prosze o dalsz opieke nad e mna i nad moja rodzina. Prosze o szczesliwa podroz w Marcu bez stesu i w pelni sil. Prosze w mojej intscji ktora mam w sercu zwiazanej z praca i przyszla emerytura.
  Zawierzam Ci nasz los.Amen

 • lucy

  26 lutego 2015, 09:32 Ojcze Swiety prosze goraco o pomoc dla mojego syna Marcina w depresji jego zycie rodzinne leglo w gruzach on juz traci nadzieje bardzo cierpi zona odsunela sie od niego OJcze prosze pomoz mojemu synowi i synowej stworzyc na nowo kochajaca sie rodzine odmien serce synowej

 • teresa z krk

  26 lutego 2015, 09:52 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze spraw aby siostra sobie poradzila z sze spraw abym umiala sie cieszyc z wiart, prosze przymnóz mi spokoju, radosci, cierpliwosci, spraw aby syn wyrastal na dobregoo czlowieka, spraw aby w rodzinie byl spokoj, odsu ode mnie leki, nerwice, pomoz mi sie wyciszyc. spraw aby maz mnie szanowal.ufam, dziekuje, ratuj mnie i rodzine od nalogow i uzaleznien,ufam, dziekuje za Wszystko ukochany ojczulku.

 • Jolanta

  26 lutego 2015, 09:58 Proszę Cię Ojcze Święty o pomoc w rozwiązaniu naszych trudnych spraw związanych z naszym domem

 • m

  26 lutego 2015, 10:39 Prosze Ojcze w intencji Tobie wiadome

 • anna

  26 lutego 2015, 11:43 Kochany Ojcze Święty,błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu trudnych,wręcz niemożliwych do rozwiązania spraw finansowych,by stał się cud błagam.

 • Lidia

  26 lutego 2015, 12:10 Kochany Ojcze Święty proszę wyproś mi łaski u Matki Najświętszej i proszę o pomoc w moich problemach.Otocz opieką moją rodzinę .Nie zostawiaj mnie w potrzebie .

 • Bożena

  26 lutego 2015, 12:56 Kochany święty Janie Pawle II ! Proszę o zdrowe potomstwo i umocnienie naszej miłości małżeńskiej.

 • Becia

  26 lutego 2015, 13:25 Kochany Ojcze święty prosze cię o modlitwę za moją rodzinę,o pomoc w nauce dla syna Łukasza żeby dostawał lepsze oceny żeby zapamiętywał materiał i żeby ukończył szkołę ,proszę cię Ojcze wysłuchaj mej prośby,błagam cię ,pomóż.Bóg zapłać.

 • Z.P

  26 lutego 2015, 13:25 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wszystkie łaski które otrzymuję,proszę spraw aby dobry Bóg przyjął moja mamę do swojego Królestwa.

 • Dorota

  26 lutego 2015, 13:59 Kochany Ojcze Święty Patronie Rodzin proszę o wsparcie i modlitwę o ratunek dla naszej rozpadającej się rodziny, o cud przemiany męża i jego powrót na drogę wiary. I odsunięcie innych kobiet z naszego życia. Ojcze błagam o pomoc

 • matka

  26 lutego 2015, 15:51 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • urszulapyr

  26 lutego 2015, 17:07 Ojcze Sw.prosze za Twoim wstawinnictwem o potrzebne łaski dla corki Izy w zdaniu egzaminu gimnazjalnego; blogoslaw jej w wzrastaniu w wierze.

 • Ela

  26 lutego 2015, 17:42 Proszę o łaskę zdrowia dla Anny i Jakuba.

 • Ela

  26 lutego 2015, 17:44 Proszę o umocnienie,nadzieję i wytrwałość w trudnościach.
  Jezu Ufam, Tobie.

 • Matka

  26 lutego 2015, 18:53 Swięty Janie Pawle błagam o wstawiennictwo za zięciem aby Bóg przyjął modlitwy o zatrzymanie choroby,postawił na jego drodze oddanych lekarzy. Zonie dodawał sił i spierał w tym trudnym czasie.

 • Barbara

  26 lutego 2015, 19:11 Proszę o modlitwę za pozytywne przejście komisji lekarskiej dla Adama.

 • Damian 30

  26 lutego 2015, 19:46 Proszę o modlitwę w intęcji uwolnienia i uzdrowienia mojej mamy z choroby alkoholowej.Proszę o modlitwę w intęcji błogosławieństwa nad całą moją rodziną i uzdrowienia międzypokoleniowego,proszę o modlitwę za zmarłych moich przodków z obojga stron.

 • Mama i Tata

  26 lutego 2015, 19:47 święty Janie Pawle prosimy o łaskę zdrowia dla naszej córki Zofii i pomoc w rozwiązaniu naszych wszystkich problemów i twoje wstawiennictwo i opiekę na każdy dzień .

 • pawel

  26 lutego 2015, 20:06 swiety janie pawle proszę cie o modlitwę za mnie i za moja zone i żeby udało nam się począć dzidziusia

 • jule

  26 lutego 2015, 21:10 Panie Boze prosze pomöz mi - mam tyle Problemöw, ze tylko z Twoja pomoca moge sobie poradzic. Nie zostawiaj mnie bez Opieki. Dziekuje bardzo.

 • Arek

  26 lutego 2015, 21:35 Ojcze Święty,

  Proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów. Daj proszę mi łaskę , aby ludzie , którzy mmnie oszukali zaczęli być wobec mnie uczciwi i ludzcy. Spraw proszę , aby moja sprawa związana z tymi ludżmi została wreszcie załatwiona polubownie.Jezu , ufam Tobie I tylko na Ciebie mogę liczyć.

 • Domi

  26 lutego 2015, 23:08 Proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka, aby pomyślnie zdał wszystkie egzaminy, do których będzie podochodził w najbliższych dniach.

 • Anna

  26 lutego 2015, 23:18 Święty Janie Pawle II pod Twoją opiekę oddaje siebie i całą moją ropdzine. Daj mi siłe i walkę o lepsze jutro

 • mp

  26 lutego 2015, 23:39 Proszę o wyproszenie łaski, która doda mi sił w powrocie do normalnego życia.

 • Marzena

  27 lutego 2015, 01:11 Święty Janie Pawle II proszę
  - za mojego syna i córki o potrzebne łaski dla nich, o spotkanie prawdziwej, wzajemnej miłości, o łaskę sakramentu małżeństwa dla nich.
  - o światło Ducha Św. dla moich dzieci i synowej w podejmowaniu ważnych decyzji życiowych.
  - o łaskę życia w miłości, jedności i zgodzie dla syna i synowej.
  - o szczęśliwe dzieciństwo dla moich wnucząt.
  - za moją wnuczkę Gabrysię o uzdrowienie jej z trudnych do wyleczenia chorób. Bóg zapłać.

 • Joanna

  27 lutego 2015, 06:53 Proszę o powrót do zdrowia dla Grażyny. By wdrożone niebawem leczenie onkologiczne przyniosło jak najlepsze rezultaty i jej świetne samopoczucie. Proszę też o zdrowie dla reszty mojej rodziny i Boże błogosławieństwo dla nas wszystkich.

 • Anna

  27 lutego 2015, 06:57 Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla mojego syna Jasia chrego na bialaczke.Jezu Ufam Tobie.

 • siostra

  27 lutego 2015, 06:59 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske zdrowia dla mojego brata Tomasza,Krystyny,aby uniknela dializ.Prosze takze w intencji Tadeusza,Piotra o uwolnienie znalogu alkoholwego.

 • Anna

  27 lutego 2015, 07:00 Ojcze Swiety Janie Pawle II prosze cie o laske uzdrowienia dla Basi chorej na raka piersi.

 • ad

  27 lutego 2015, 07:03 Proszę o modlitwę żeby mój syn Adam przygotował się sumiennie do matury i zdał oraz dostal się na wymarzone studia

 • Bożena

  27 lutego 2015, 11:45 Święty Janie Pawle II ! Proszę wstawiaj się u Boga za nami i uproś nam zdrowe potomstwo. Bożena i Piotr

 • Siula

  27 lutego 2015, 11:59 Święty Janie Pawle II, błagam pomóż w odnalezieniu Artura żywego. Proszę o cud! Jezu, ufam Tobie!

 • ania

  27 lutego 2015, 12:21 Proszę o Twoje wstawiennictwo Drogi Św. Janie Pawle II u Miłosiernego Boga, by pozwolił mi wybrnąć z kłopotów finansowych z których nie mogę wydostać się. Stało się to jak koło zamknięte. Polecam Tobie moje sprawy, pomóż mi.

 • D...

  27 lutego 2015, 12:36 Kochany Ojcze Święty proszę Cię o łaskę koncentracji dla naszego syna, żeby udało mu się skupić podczas pisania testu z matematyki, oraz o dar łatwości przyswajania wiedzy. Proszę również o wstawiennictwo do Pana Boga oraz św Antoniego, żeby znalazł się zgubiony portfel naszego kolegi. Dziękuję za dotychczas wysłuchane moje prośby.

 • daniela

  27 lutego 2015, 13:14 Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Mariusza, który tonie w zaciągniętych kredytach i jest niszczony nienawiścią z zazdrości . Jest juz u kresu wytrzymałości
  Bóg zapłać

 • matka

  27 lutego 2015, 15:39 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

O. Joachim Badeni OP - Portret
Vaticanum II: czas twórczego myślenia. Wypowiedzi soborowe
Miłość na manowcach
Warto być dobrym
Święte małżeństwo