franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Renia

  13 czerwca 2016, 00:46 Najukochanszy Ojcze Swiety i Wielki Boze-dziekuje Ci za wszelkie znaki swojej milosci i swojego istnienia.
  Pragne podziekowac Ci za wszelkie dary,ktorymi mnie obdarzasz.Wspieraj mnie i moja cala rodzine,ktora tak bardzo kocham.Bez Twojej milosci nie dzialyby sie przeciez cuda,a takie mialy swoje miejsce.Jezu-Ufam Tobie i za Twoim wstawiennictwem prosze o uzdrowienie mojej mamy,ktora tak bardzo cie kocha i modli sie do do Ciebie wraz ze mna kazdego dnia.Prosze Cie spraw za Twojw laska,aby wszelkie sprawy,rzeczy i wydarzenia byly szczesliwe.
  Amen

 • Renia

  13 czerwca 2016, 00:56 Ojcze Swiety za Twoim wstawiennictwem prosze Cie o wsparcie mojej szczerej przyjazni z Asia,ktora jest mi tak droga osoba.Wspieraj jej zycie swoim blogoslawienstwem oraz laska.Za jej tak wspaniale serce daj jej z nieba znaki swojej milosci,aby jej wszelkie sprawy i plany ulozyly sie szczesliwie i bysmy mogly znow sie zobaczyc z tak dalekiej drogi miedzy Europa,a Ameryka.Dziekuje Ci za to,ze Byles,Jestes i Bedziesz zawsze moja ostoja.Idziemy wiec zawsze razem pelni szczerej milosci jak mowil Pan Jezus
  Amen

 • AK

  13 czerwca 2016, 05:48 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  13 czerwca 2016, 05:49 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Artur

  13 czerwca 2016, 05:49 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  13 czerwca 2016, 05:50 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • Beata

  13 czerwca 2016, 06:59 Proszę o modlitwę w intencji mojego męźa Mariusza ouzdrowienie i uwolnienie od złego ducha i klątwy

 • mąż i tata

  13 czerwca 2016, 07:34 Ojcze Swięty proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu.

 • Nowenna Popejanska

  13 czerwca 2016, 07:37 Matko Boza z Pompejöw prosze o opieke nad moimi dziecmi, moja rodzina i mna.

  prosze Ciebie Matko, krölowo Nieba i Ziemi przytul do Serca Twego wszystkie dzieci, ktöre Twojej pomocy oczekuja.

 • 13 czerwca 2016, 08:07 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Matki Bożej z Lourdes o łaskę zdrowia,sił dla kard. Machalskiego.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • strażak

  13 czerwca 2016, 08:48 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Aneta

  13 czerwca 2016, 09:05 Szczęść Boże, bardzo chciałam prosić o modlitwę za koleżanki mame, która ma od miesiąca zapalnie płuc i nie wiadomo do końca co jej jest, proszę o diagnozę i wyleczenie, proszę o spokój serca dla Martiny i zdrowie dla jej syna Jakuba, dla mojej mamy o radość i pokój oraz o deszcz do św Ekspedyta w naszym regionie bo jest bardzo zmęczona a codziennie chodzi na działkę. O łaskę nawrócenia dla Jiri, o odnowę relacji z nim, w pracy i z mamą. Bóg zapłać

 • Teresa z krk

  13 czerwca 2016, 10:57 Świety Janie Pawle II prosze daj mi prace, prosze daj mi sile, spraw aby syn byl szczesliwym i dobrym czlowiekiem, ufam pomoz spraw ab maz mnie szanowal, ufam

 • teresa z krk

  13 czerwca 2016, 13:11 Świety janie Pawle II prosze daj isiel i szczesliwe podrozowanie

 • matka/żona

  13 czerwca 2016, 16:59 Ojcze Święty proszę o wsparcie w w modlitwie za moją rodzinę żeby była w komplecie,żeby mąż zrozumiał swój błąd i wrócił do domu żeby zapanował spokój miłość szacunek

 • matka

  13 czerwca 2016, 17:55 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Karolina

  13 czerwca 2016, 19:00 Bardzo proszę o gorącą modlitwę za mnie i za Przemka, by on jak najszybciej wrócił do Polski i byśmy dali sobie drugą szansę, a nasze uczucie na nowo rozkwitło. Bóg zapłać.

 • Angel100

  13 czerwca 2016, 19:36 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam spraw abym bez problemów otrzymała odprawę. Błagam o poprawę sytuacji rodzinnej i finansowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  13 czerwca 2016, 19:37 Ojcze Święty błagam o łaskę otrzymania pracy i stabilizację. Błagam ulituj się nad nami i spraw cud, którego tak bardzo potrzebujemy. Ojcze przepraszam za wszystkie błędy... błagam o miłosierdzie.

 • Dominika

  13 czerwca 2016, 21:59 Ojcze Święty wyjednaj mi i Pawłowi łaskę przemiany serc. Proszę abyśmy darzyli się szacunkiem i zrozumieniem. Niech dobry Bóg pomoże uporać się z bolesną przeszłością.

 • ufająca

  13 czerwca 2016, 22:20 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu i obronie pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Wiesia

  13 czerwca 2016, 23:12 Kochany Ojcze Święty proszę o opiekę dla moich kochanych dzieci aby znaleźli kochane osoby do wspólnego życia dodaj im otuchy ,spraw aby poczuli się szczęśliwi ,proszę o miłość i zdrowie dla naszej rodziny

 • WM

  13 czerwca 2016, 23:16 Ojcze Św.spraw aby moja córka Marta znaĺazła swoją miłość

 • anna

  13 czerwca 2016, 23:20 Święty Janie Pawle II, Święty Antoni i Matko Boża Fatimska proszę o łaskę nawrócenia i wyzwolenia z nałogu alkoholowego dla mojego brata, o scalenie jego Rodziny, o zdrowie dla Mamy i łaskę bezgranicznego zawierzenia Panu Bogu.

 • teresa z kr

  13 czerwca 2016, 23:21 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, zgode w rodzinie ufam, pomoz spraw aby syn nie ulegl zlym nalogom, ufam, spraw aby maz mnie szanowal,ufam

 • M.K.

  13 czerwca 2016, 23:30 Błagam Cię, Ojcze święty, by Krzyś był moim dobrym mężem do końca życia i ojcem moich dzieci. Błogosław nam i wypraszaj łaski u Boga.

 • Łukasz

  13 czerwca 2016, 23:40 o dostanie bardzo dobrej i bardzo dobrze płatnej pracy

 • Artur

  14 czerwca 2016, 04:59 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  14 czerwca 2016, 04:59 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  14 czerwca 2016, 04:59 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  14 czerwca 2016, 05:00 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • 14 czerwca 2016, 06:15 Proszę Cię Święty Janie Pawle II przebacz mi moje grzechy których się dopuściłem. Proszę Cię o opiekę nad moimi rodzicami i nade mną oraz o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o dalszą łaskę zdrowia i sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • szukajaca

  14 czerwca 2016, 07:09 Panie Boze bardzo Cie pomöz mi znalezc mieszkanie.

 • teresa z krk

  14 czerwca 2016, 09:13 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, ufam, pomoz, prosze daj dobre podrzowanie, ufam, pomozspraw aby syn byl zdrowy, przymnoz mu wiary, ufam, pomoz prosze daj sile, chron od slabosci mnie, mojego syna ufam, spraw aby sprawy rodzinne sie dobrze poukladaly, ufam, dziekuje

 • PAULA

  14 czerwca 2016, 12:44 Proszę o modlitwę w intencji Bogdana o dobrą żonę , by spotkał na swojej drodze kobietę, która obdarzy go miłością odwzajemnioną, i z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę.

 • matka

  14 czerwca 2016, 13:31 Składam serdeczne podziękowanie za modlitwę i uzdrowienie chorej duszy dla mojej córki Marleny, którą zostawił mąż z malutkimi dziećmi i odszedł do kochanki. Proszę o dalszą modlitwę i wstawiennictwo Ojca Świętego. O opiekę dla jej rodziny, o zdrowie i mądrość w podejmowaniu decyzji, wytrwałość. Przywrócenie mądrości i pokory dla jej męża. W tobie Boże Ojcze , Maryjo i Józefie nadzieja dla tej rodziny.

 • D...

  14 czerwca 2016, 14:30 Ojcze Święty proszę spraw żeby mój mąż wrócił szczęśliwie z pracy do domu. Proszę o spokojny lot.

 • Justyna

  14 czerwca 2016, 14:39 Ukochany Ojcze Święty! Błagam uproś nam u Ojca i Matki Najświętszej łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa! abyśmy potrafili zapomnieć o wszystkim co złe i spojrzeć na siebie na nowo z miłością i szacunkiem!Błagam, aby nasz malutki synek miał szanse wychowywać się w pełnej, szczęśliwej rodzinie, w której na pierwszym miejscu zawsze będzie Pan Bóg! błagam o nawrócenie mojego męża oraz uwolnienia go z nałogów, zwłaszcza tego alkoholowego! błagam o upragnione drugie dzieciąteczko dla nas i rodzeństwo dla naszego synka. Ojcze Święty uchroń nasze małżeństwo przed rozbiciem i pomóż przezwyciężyć ten kryzys! nasza cała nadzieja w Bogu i Matce Najświętszej! Bóg zapłać!

 • anna

  14 czerwca 2016, 18:27 Ojcze Święty proszę o pomyślny przebieg operacji dziecka z wadą serca.

 • gabi

  14 czerwca 2016, 19:12 Proszę o łaskę zdrowia i rozwiązanie problemów za wstawiennictwem Ojca św.Jana Pawła 2.

 • katarzyna

  14 czerwca 2016, 19:42 Bardzo proszę o modlitwę za Dominikę która miała wypadek, stan bardzo ciężki.

 • Alusia

  14 czerwca 2016, 20:50 Proszę cię panie mój ukochany o dobre wyniki dla mojego męża, weź proszę mnie za grzechy moje a błagam oceń mojego męża

 • Alusia

  14 czerwca 2016, 21:04 Kochany ojcze miej w opiece mojego męża którego kocham nad życie i nie zdawałam sobie z tego sprawy

 • matka

  14 czerwca 2016, 21:26 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Angel100

  14 czerwca 2016, 21:39 Ojcze Święty błagam o pomoc w otrzymaniu pracy i miłosierdzie. Błagam zaopiekuj się naszą rodziną. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  14 czerwca 2016, 21:41 Ojcze Święty błagam o pomoc osób życzliwych. Proszę pokieruj mną, abym wiedziała jak postępować aby otrzymać pracę. Błagam o stabilizację i rodzinę dla dziecka. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Piotruś

  14 czerwca 2016, 21:42 Drogi Ojcze Święty Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski za każdy dzień życia za każdą chwilę spędzonom z moim synkiem dziękuję za wszystko.

 • Anna

  14 czerwca 2016, 22:39 Kochany Ojcze Święty dziękuję za Twą opiekę błagając o dalsze wsparcie i siłę. Za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Boga o siłę i miłość. Błagam wesprzyj mnie siłą. W Tobie nadzieją na lepsze jutro.

 • anna

  15 czerwca 2016, 00:27 Ojcze święty, dziękuję za opiekę nade mną i moją rodziną. Proszę módl się o zdrowie i uzdrowienie dla mnie, mojej mamy oraz mego brata i jego rodziny. Wyproś także dla nas łaskę życia w pokoju i bezpieczeństwie oraz pogłębiania wiary, byśmy nigdy nie zeszli z dobrej drogi i umieli odczytywać znaki Boga w naszym życiu. Wyproś łaskę dla świata, by nie było wojen i kataklizmów, z łaski Boga. Opiekuj się moim bratem i jego rodziną podczas wakacyjnych podróży oraz zawsze. Przez Chrystusa Pana naszego.Amen.

 • AK

  15 czerwca 2016, 03:53 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  15 czerwca 2016, 03:54 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Artur

  15 czerwca 2016, 03:54 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  15 czerwca 2016, 03:55 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • asia

  15 czerwca 2016, 08:42 Panie Jezu uratuj mojego synka i mnie od długów

 • Alusia

  15 czerwca 2016, 09:33 Drogi ojcze to dzisiaj. Ta diagnoza miej nas w opiece

 • 15 czerwca 2016, 10:26 Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za wszystkie dary które otrzymuję i proszę Cię o dalszą opiekę nad rodzicami i nade mną oraz o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o uzdrowienie mamy i jej dalszy powrót do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Martyna

  15 czerwca 2016, 10:31 Proszę o modlitwę za uzdrowienie relacji z osobą, na której mi bardzo zależy

 • matka

  15 czerwca 2016, 11:38 Za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny i JP II błagam Boga Wszechmogącego o uwolnienie Huberta z niewoli grzechu, niemocy, przekleństwa, braku wiary, uzależnień i odrętwienia.Panie Jezu uzdrów jego duszę, serce i życie. Przywróć mu nadzieję i siłę w drodze do Ciebie.. Ożyw to wszystko co zmarnowane, uśpione i niedokończone. Daj mu nowe serce i możliwości. Z głębokości mojego serca wołam .... ulituj się nad tym dzieckiem

 • Teresa z Krk

  15 czerwca 2016, 11:46 Świety Janie Pawle II prosze daj mi siłe, ufam, pomoz, prosze spraw aby relacje z synem dobrze m sie ulozyly, ufam pomozspraw aby syn spotykal dobrych ludzi na swej drodze ufam, pomoz pomoz mi w relacjach z mezem w pracy, ufam, dziekuje, daj dobra prace, pomoz

 • Alusia

  15 czerwca 2016, 14:02 Drogi ojcze ta diagnoza jutro mi wytrwać w wierze i ufności i miłości do ciebie bo kiedyś zwatpilam

 • Sylwia

  15 czerwca 2016, 15:24 Proszę o modlitwę w intencji Kamila,jest w ciężkim stanie,dzisiaj wciągnęła go całego maszyna w pracy.Był osobą nie wierzącą,Ratujmy jego duszę.Bóg zapłać.

 • Teresa

  15 czerwca 2016, 16:04 Nasz syn Mariusz ma chorobę afektywną dwubiegunową, uzdrów go Jezu.

 • Sylwia

  15 czerwca 2016, 16:55 św Janie Pawle II , spraw by Maria odezwała się do mnie , tak bardzo sie o nią martwię , by była szczęśliwa z osobą którą kocha , by on odwzajemnił jej miłość . Wysłuchaj mnie !

 • strażak

  15 czerwca 2016, 17:00 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Daria

  15 czerwca 2016, 17:26 Ojcze swiety rozwiej moje mysli, ktore teraz mnie gnebią, proszę niech wszystko się unormuje .dziekuję za wszystko . za wszystkie dobro które mi czynisz i uszczęśliwiasz mnie i bliskich.Dziękuję . kocham cie .

 • Angela

  15 czerwca 2016, 17:57 Swiety Janie Pawle II prosze o wstawiennictwo u Jezusa Milosiernego podczas sesji egzaminacyjnej, aby Duch Sw. oswiecil moj umysl.

 • teresa z krk

  15 czerwca 2016, 18:25 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, prosze daj prace, prosze daj dobre relacje z synem, z mezem ufam pomoz, dziekuje

 • Wierzaca

  15 czerwca 2016, 18:45 Wierzaca
  31 maja 2016, 18:52
  Wierzaca
  17 maja 2016, 18:11
  Kochany Swiety Ojcze Janie Pawle II Dziekuje za dotychczas otrzymane laski i Prosze o Modlitwe i Wstawiennictwo w Intencji Zdrowia dla Moich Najblizszych za Moje Zdrowie Fizyczne , Psychiczne , i Plciowe za Moje Malzenstwo i o to aby Torbiel na prawym jajniku ulegla zanikowi i abym mogla odstawic hormony i jak najszybciej zrealizowac Moje Marzenie o zajsciu w Ciaze Cieszyc sie Stanem Blogoslawionym i jednoczesnie Realizowac Marzenia Wizazowe i powiekszac grono klientek.

 • matka

  15 czerwca 2016, 19:59 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • p

  15 czerwca 2016, 20:10 O wyjście z nałogu który rujnuje moje życie i prowadzi do złego

 • Angel100

  15 czerwca 2016, 20:53 Ojcze Święty błagam o łaskę otrzymania pracy i stabilizację. Błagam ulituj się nad nami i spraw cud, którego tak bardzo potrzebujemy. Ojcze przepraszam za wszystkie błędy... błagam o miłosierdzie.

 • Angel100

  15 czerwca 2016, 20:54 Ojcze Święty proszę miej w opiece mnie i córeczkę. Błagam o ochronę i miłosierdzie. Błagam o poprawę sytuacji finansowej i rodzinnej. Proszę pokieruj mną abym wiedziała co robić. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  15 czerwca 2016, 22:31 Ukochany Ojcze pod Twoją opiekę oddaje moich bliskich. Błagam Cię o siłę i wsparcie abym mogła rozpocząć nowe życie. Spraw proszę abym mogła sprzedać dom i mogła zamieszkać w nowym mieszkaniu w którym nie będzie tyle złych wspomnień i doświadczeń. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • teresa z kr

  15 czerwca 2016, 23:29 Świety Janie Pawle II daj sile i cierpliwosc, ufam pomoz

 • strażak

  16 czerwca 2016, 04:28 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  16 czerwca 2016, 04:29 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  16 czerwca 2016, 04:29 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  16 czerwca 2016, 04:30 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • Teresa z krk

  16 czerwca 2016, 08:28 Świety Janie Pawle II prosze daj mi siłe, ufam, pomoz aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby syn spotykal dobrych ludzi na swej drodze spraw aby maz mnie szanowal, pomoz prosze radzic sobie w slabosciach, ufam pomoz spraw aby syn poradzil sobie ze swymi emocjami ratuj go od zlego i nalogow

 • 16 czerwca 2016, 08:45 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moimi rodzicami oraz wstawiennictwo do Matki Bożej z Lourdes i Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę uzdrowienia i powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Henryk

  16 czerwca 2016, 10:31 Swiety Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem prosze Boga Wszechmocnemu w Trojcy Swietej Jedynemu o zachowanie mojej mamy Krystyny w zdrowiu , dobre wyniki badan kontrolnych, o laske zywej Wiary. Chwala Bogu Milosiernemu za jej uzdrowienie.

 • malgorzata

  16 czerwca 2016, 12:47 blagam o modlitwe w intenci dobrych wynikow mammografii

 • malgorzata

  16 czerwca 2016, 12:54 Ojcze Swiety blagam o zdrowie dla mojej rodziny a teraz prosze o to aby mo wynik mammografi byl dobry prosze

 • Alusia

  16 czerwca 2016, 15:01 Dziękuję ci najwspanialszy ojcze święty za pomoc . dzisiaj były wyniki i mój mąż jest zdrowy. Brak mi słów na podziękowanie i wielka miłość do ciebe

 • matka

  16 czerwca 2016, 15:47 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ela

  16 czerwca 2016, 16:21 Św. Janie Pawle II proszę Cię o zdrowie dla syna i pomyślne wyniki badań jakie będzie miał w przyszły wtorek oraz o cud dobrej pracy dla niego.

 • Ela

  16 czerwca 2016, 16:23 Miłosierny Boże za wstawiennictwem Św. Jana Pawła Ii proszę Cię o duchowe nawrócenie mojego syna i synowej o cud wyrwania go z nałogów w jakie popadł , proszę Cię o zdrowie dla ich rodziny i opiekę nad ich córkami.

 • Ela

  16 czerwca 2016, 16:25 Św. Janie Pawle II proszę Cię o zaniesienie prośby do Miłosiernego Boga o zdrowie dla mnie i dobre wyniki badań ,które będę przeprowadzać w najbliższym czasie oraz o pomoc w rozwiązaniu tych moich problemów jakie mam.

 • Mama

  16 czerwca 2016, 17:28 Kochany Ojcze Św. , miej w opiece moją rodzinę, męża i synów. Proszę Cię pomóż mi w intencji mojego syna Konrada, o którą modlę się już tak długo. Jezu Ufam Tobie!

 • teresa z kr

  16 czerwca 2016, 18:35 Świety Janie Pawle II prosze dajsile , spraw aby syn byl szczesliwy i zdrowy, przymnooz mu wiary, ufam prosze ratuj go od nalogow rowniez prosze ratuj mnie od slabosci, ufa, prosze spraw aby maz mnie szanowal, prosze pomoz mi pogodzic sie i wybaczyc siostrze ufam

 • ren

  16 czerwca 2016, 19:16 Ojcze sw wstaw sie u Pana Jezusa aby panowie w busie sie odzywaliaby kierowca sie odzywał ta atmosfera mnie wykancza tacy zli ludzie ,pomoz mi w pracy,pomoz mi dostac prace tam gdzie Rafał wysłuchaj mnie

 • Angel100

  16 czerwca 2016, 21:15 Ojcze Święty błagam o łaskę lepszego życia i błogosławieństwo. Błagam dopomóż, abym dostała odprawę po krzywdzie, która mnie spotkała. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  16 czerwca 2016, 21:15 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i pomoc z jego strony w ciężkich chwilach. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Marek

  16 czerwca 2016, 22:40 Św. Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w moich intencjach. Amen.

 • Jadwiga

  16 czerwca 2016, 23:06 Ojcze Święty Janie Pawle II Twojemu wstawiennictwu do Bożego Miłosierdzia zawierzam całą moją rodzinę i błagam o pomoc w moich chorobach,wzmacniaj naszą wiarę,nadzieję i miłość,pokieruj szczęśliwie naszym życiem.Jezu ufam Tobie.

 • AK

  17 czerwca 2016, 00:04 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  17 czerwca 2016, 00:05 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  17 czerwca 2016, 00:05 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  17 czerwca 2016, 00:06 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • 17 czerwca 2016, 06:24 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moimi rodzicami i nade mną oraz o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o uzdrowienie mamy i jej powrót do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Małgoś

  17 czerwca 2016, 08:29 Kochany Ojcze Święty nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o poprawę sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, aby brat z mamą wygrywali przetargi i mieli zapewniona pracę przez cały rok. Kochana Matko dziękuję z całego serca za możliwość zmiany mojej pracy. Proszę aby było lepiej, obym uporała się z problemami i nie musiała się zwolnić lub być zwolniona. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń

 • Małgoś

  17 czerwca 2016, 08:29 Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie, radość życia oraz mniej problemów dnia codziennego. Błagam abym miała możliwość zrobienia habilitacji. Proszę o jasność umysłu i dary Ducha Świętego w codziennej pracy zawodowej. Proszę o pokorę i cierpliwość. Błagam aby brat i mamusia rozkręcili firmę, aby nie musieli sprzedawać sprzętu. Proszę aby starczyło nam na chleb w każdym miesiącu. Błagam Ojcze o pomoc w naszych codziennych problemach. Wszystko co do tej pory osiągnęłam wiem, że to dzięki Twojemu wstawiennictwu.

 • Teresa z Krk

  17 czerwca 2016, 09:19 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile, ufam, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze spraw aby syn byl zdrowy, szczesliwy, prosze pomoz mu w znalezieniu pracy, spraw abym i ja miala dobra prace, pomoz prosze w relacjach z mezem, prosze daj sielę ufam

 • J.

  17 czerwca 2016, 11:30 Proszę o modlitwę w intencji mojego zwiazku aby powróciła miłość szacunek wiara czas i oddanie. Dziekuje za kazda modlitwę Bog zaplac

 • Krzysztof

  17 czerwca 2016, 11:45 Święty Janie Pawle II proszę Cię o modlitwę w intencji znalezienia dobrej żony

 • Ania

  17 czerwca 2016, 13:02 Ojcze Święty błagam o łaskę uzdrowienia, powrót radości życia. Miej w opiece wszystkich którzy Cię potrzebują.

 • bogusia

  17 czerwca 2016, 13:43 Pokornie proszę o modlitwę w intencji mojej córki i wnuków, by zaznali spokoju, radości dnia codziennego , miłości. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo tej rodzinie.

 • Elżbieta

  17 czerwca 2016, 14:12 Ojcze Święty, proszę o ratunek dla naszego małżeństwa ( Elżbieta i Seweryn), o wzajemne przebaczenie i przemiane serc , o powrót męża do Boga i do nas

 • matka

  17 czerwca 2016, 15:57 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  17 czerwca 2016, 20:22 Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o siłę i wsparcie.Błgam Cię o pomoc tak bardzo chciała bym zacząć życie na nowo. Odszukać miłość której tak bardzo mi brakuje. Pomóż mi w sprzedaży domu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Aga

  17 czerwca 2016, 22:10 Św. Janie Pawle II proszę o uzdrowienie nogi Roberta po operacji oraz stopy Norberta po urazie. Proszę aby Duch Św. unosił się nad nimi i strzegł ich.

 • teresa z kr

  17 czerwca 2016, 22:11 Swiety Janie Pawle l l daj sile i zgode w rodzinie,ufam

 • Prosząca mama i babcia

  18 czerwca 2016, 01:06 Najukochańszy Ojcze Świety Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matuchny, u Ducha Świętego i Pana Boga Wszechmogącego dla mojej rodziny: córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. Proszę o wiarę, miłość i zgodę w rodzinie. O dary, owoce, łaski i światło Ducha Świętego dla nas. O pomoc w nauce dla wnuczek, o pomyślne zdanie egaminów, o dobre przygotowanie do egzaminów. O odwagę, śmiałość i pewność siebie. O pomoc dla córki w pracy, o pomoc w znalezieniu pracy dla zięcia. O zdrowie dla nas. O bezpieczeństwo w podróży, o bezpieczne dojazdy do pracy i na uczelnię. O bezpieczeństwo dla wnuczek na uczelni, na stancji, w domu i w każdym miejscu. Chroń nas Ojcze Święty od nieszczęść i wypadków. W Twoją opiekę oddaję całą moją rodzinę. O wytrwanie w trzeźwości dla zięcia, o zgodę w rodzinie.Dziękuję za otrzymane łaski. O bezpieczeństwo dla Ojca Świętego Franciszka w czasie pielgrzymki do Polski, aby pielgrzymka przyniosła naj największe owoce. O bezpieczenstwo dla młodzieży i wszystkich uczestniczących w ŚDM. O pokój w Polsce i na Świecie. Ojcze Święty czuwaj nad nami, nad Polską i Kościołem. O silną wiarę dla Polaków i zgodę w narodzie Polskim. Ojcze Święty kocham Cię i wierzę w moc mej modlitwy. Wysłuchaj mnie.

 • Prosząca

  18 czerwca 2016, 01:18 Proszę o zdrowie dla kardynała Franciszka Macharskiego. Wstaw się Ojcze Swięty za nim u Pana Jezusa Miłosiernego i Jego Najdroższej Matuchny.Aby mógł cieszyć sie z pielgrzymki Ojca Świętego Franciszka i ŚDM w Krakowie.

 • Artur

  18 czerwca 2016, 05:26 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  18 czerwca 2016, 05:26 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  18 czerwca 2016, 05:27 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  18 czerwca 2016, 05:27 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • matka

  18 czerwca 2016, 06:45 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ania

  18 czerwca 2016, 07:33 Boże, pomóż mi w wiadomej Ci sprawie, wysłuchaj mojej modlitwy.

 • Teresa z Krk

  18 czerwca 2016, 08:59 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile, ufam, pomoz prosze pomoz mi w relacjach z siostra, prosze daj sile, cierpliwosc, wybaczenie, pomoz synowi dobrze podrozowac, ufam

 • 18 czerwca 2016, 10:19 Święty Janie Pawle II dziękuję za wszystkie dary które otrzymuję i proszę Cię o dalszą opiekę nad rodzicami i nade mną oraz wstawiennictwo do Najświętszej Matki Bożej z Lourdes i Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę uleczenia mamy od chorób i dalszy powrót jej do sił.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 • Magdalena

  18 czerwca 2016, 13:53 Janie Pawle Ty wiesz z czym zmagam się w pracy, proszę oddal ode mnie wszelkie zło, osoby które mnie niszczą. Proszę o Bożą moc, mądrość, rozsądek, siłę, wytrwałość i miłosć i pokój.

 • ms

  18 czerwca 2016, 13:54 proszę o mężczyznę i oddanych przyjaciół

 • Darek

  18 czerwca 2016, 18:15 Bardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach:
  1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla mojej
  mamy Marianny i brata Roberta oraz cioci Apolonii.
  2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej mojego brata Roberta i cioci Apolonii.
  3. O utrzymanie się w pracy, abym miał pracę od września 2016r.
  4. O światło Ducha Św. dla Małgorzaty.
  5. O łaskę nieba dla Jana i Tadeusza-Przemysława Rosa.
  Bóg zapłać.

 • wiesia

  18 czerwca 2016, 20:03 sw. j.p.2 przez niepokalane serce maryi prosze o modlitwe za darka o uzdrowienie i znalezienie leku na chloniaka.kochany sw.papiezu upros dla niego i nie tylko ale dla wszystkich chorych laske uzdrowienia

 • Angel100

  18 czerwca 2016, 21:50 Ojcze Święty błagam o łaskę otrzymania pracy. Błagam spraw, abym była dobrym kandydatem na pracownika i była przyjęta. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  18 czerwca 2016, 21:50 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Błagam spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana.Błagam dopomóż, aby zostawiła mojego męża i znalazła innego mężczyznę. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Twoja córka

  18 czerwca 2016, 23:01 Szczęść Boże.
  Ojcze Święty. Zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą w sprawie mojej rodziny. Proszę Cię, popraw relacje między moją Rodziną, a moim przyszłym mężem. Kocham ich Wszystkich i nie wyobrażam sobie sytuacji bym musiała kiedyś decydować kogo wybrać.

 • Ewelina

  18 czerwca 2016, 23:32 Ojcze święty wstaw się za mną do Miłosiernego Serca Jezusa o uzdrowienie serc, przebaczenie i prawdziwą miłość w szczęśliwym małżeństwie opartym na Bogu. Maryjo Matko pięknej i czystej miłości módl się za nami.

 • Kasia

  18 czerwca 2016, 23:39 Kochany Ojcze Święty ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moje prośby, opiekuj się moją ukochaną mamusią, aby jej dusza otrzymała przebaczenie, błogosławiony pokój i szczęście wieczne, aby swoje życie wieczne mogła spędzić ze swoimi rodzicami i bratem w gronie wybranych przez Boga.

 • PAULA

  18 czerwca 2016, 23:46 Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowe dzieci dla Pauliny i Artura i o Bożą opiekę w codziennym życiu małżeńskim.

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą żonę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu i by budowali swoją rodzinę na Chrystusie i się Jego trzymali.

  O potrzebne łaski dla Kamili i Dominika, którzy 16 lipca będą w obecności Boga ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską aby ich nowa rodzina była Bogiem silna.

  O szczęśliwe rozwiązanie dla Oktawii, by dziecko, które nosi pod swoim sercem było zdrowe i szczęśliwie przyszło na świat gdy będzie jego czas.

  O zdrowie dla Cioci Krysi by po raz kolejny pokonała raka.

  Bóg zapłać

 • Lucyna

  19 czerwca 2016, 00:27 Proszę o modlitwę i łaskę zdrowia dla Katarzyny....dziękuję za wszystkie łaski..

 • Artur

  19 czerwca 2016, 04:50 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  19 czerwca 2016, 04:51 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  19 czerwca 2016, 04:51 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • AK

  19 czerwca 2016, 04:52 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Alusia

  19 czerwca 2016, 07:00 Dziękuję ci za wszystkie łaski jakich doznałam, proszę dalej miej moją rodzinę w opiece, tęsknię za tobą

 • Piotruś

  19 czerwca 2016, 07:58 Drogi Ojcze Święty Matko Boża proszę Was o dobry i spokojny dzień dla moich bliskich i dla mnie. Mniej Cie w opiece mojego synka. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • matka

  19 czerwca 2016, 08:02 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • 19 czerwca 2016, 08:08 Święty Janie Pawle II proszę o Twoją opiekę nad mamą oraz o wstawiennictwo do Matki Bożej z Lourdes oraz Najświętszego Serca Pana Jezusa o dar uzdrowienia i dalszego powrotu do sił mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Joanna

  19 czerwca 2016, 08:14 Bardzo dziekuje za wszystko i blagam w intencji Marka i mnie oraz naszej relacji o milosc i dobro.
  Dziekuje.

 • kasia m.

  19 czerwca 2016, 08:48 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła kolokwium 15.06 kolokwium z chemii i technologii wody 16.06 z oczyszczania gazów, 16.06 kolokwium z aparatury, 21.06 kolokwium z bhp, 22.06 kolokwium z pomiarów i automatyki, 23.06 kolokwium z technologii bioenergetycznych.

 • Teresa z Krk

  19 czerwca 2016, 09:18 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile, ufam pomoz, prosze spraw aby maz mnie szanowal, prosze pomoz nam w uporzdkowaniu pewnych rzeczy, prosze spraw aby mnie szanowal, ufam pomoz prosze aby syn szczesliwie wrocil do domu , spraw aby nie ulegl nalogom, ratuj mnie od slabosci, ufam

 • Marek

  19 czerwca 2016, 09:23 Święty Janie Pawle II pomóż mi w wybrnięciu do końca z moich kłopotów

 • Nowenna Pompejanska

  19 czerwca 2016, 11:03 Krölowo Rözanca Swietego z Pompeji - prosze o Twoje wsparcie przy poszukiwaniu mieszkania. dziekuje Ci bardzo.

 • wiesia

  19 czerwca 2016, 11:20 o uzdrowienie z kontuzji nogi tak żebym mogla pojechać na wczasorekolekcje dla osob z niepełnosprawnoscia jako wolontariusz (9.07-17.07) i za całe nasze Stowarzyszenie

 • Szymon

  19 czerwca 2016, 14:04 Prośby w następujących intencjach dla mojej osoby:
  - o wyleczenie z Boreliozy i brak jej nawrotu oraz innych komplikacji, o zdrowie dla mojej osoby
  - zdanie prawo jazdy z egzaminu teoretycznego i praktycznego (bez stresu jak najszybciej)
  - o poznanie swojego celu w życiu, do czego mnie powołał BOG
  - rozeznanie woli Boga gdzie mam znaleźć swojej miejsce w świecie
  - znalezienie stałej pracy stabilnej, w której będę się rozwijał, przyniesie mi to radość oraz stałe dochody
  - o pokorę i cierpliwość dla mojej osoby
  - o ustatkowanie się, znalezienie zony, która mnie pokocha i zaakceptuje
  - umiejętność niesienia krzyża
  - radość z życia pogodę ducha
  - dobre małżeństwo dla mojej siostry, która będzie je zawierała w tym roku
  - nie oglądanie się w przeszłość
  - pogodzenie się z wola Boga
  - umiejętność nie stawianie nikogo i niczego na miejscu Stwórcy
  - modlitwa dla zmarłych Dziaków Winiarczyków, za moich wszystkich pradziadków z w rodziny Larek, Wydra, Wieczorek i Winiarczyk, o wieczny spokój w niebie,
  - za modlitwa za zmarłe mojej koleżanki z pracy Katarzynę, Marysię , za zamordowana koleżankę Agnieszkę, wszystkich zmarłych z moich rodzin, o których zapomniałem lub nie poznałem
  - zdrowie dla Zbigniewa
  - wyleczenie mojej siostry Joanny po wypadku, (która ma dziurę w łydce i innych komplikacji)
  - za wszystkie osoby, którym obiecałem modlitwę
  - za kobiety, którym sprawiłem przykrość słowami, moimi emocjami aby potrafiły mi wybaczyć
  - za dziewczyny które skrzywdziłem a nie stały się któraś z nich moja zoną
  - za Wujka Zenka by dobry Bóg miał dla niego litość, aby jego nie potępił, za popełniony ciężki grzech samobójstwa

 • Rafał

  19 czerwca 2016, 14:54 Proszę o modlitwę w intencji duchowej i psychicznej równowagi o pokój i wolność, oraz o dar mądrości, rozumu i światła. Dziękuje za wsparcie.

 • Anna

  19 czerwca 2016, 15:41 Powierzam Bogu Miłosiernemu , za wstawiennictwem ukochanego Jana Pawła II, Patrona Rodzin, nawrócenie moich najbliższych, by w Roku Miłosierdzia przystąpili do Sakramentu Pokuty i obmyli się w Krwi Baranka i rozpoczęli nowe życie w Bogu, z Bogiem i dla Boga. Amen.

 • MARIA W

  19 czerwca 2016, 16:41 Święty Janie Pawle za twoim wstawiennictwem u Boga proszę o nawrócenie i uwolnienie dla Ani,żeby zmieniła swoje zachowanie i zrozumiała jak bardzo krzywdzi innych.

 • Angel100

  19 czerwca 2016, 18:02 Ojcze Święty błagam o pomoc. Proszę daj mi siłę abym mogła na nowo poukładać swoje życie.Szukam drogi życia po tym jak mąż zostawił mnie z dzieckiem i odszedł do kochanki. Błagam ześlij anioła, który mnie poprowadzi. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  19 czerwca 2016, 18:03 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Agnieszka

  19 czerwca 2016, 19:13 Proszę o modlitwę w intencji spełnionej miłości i szczęśliwego małżeństwa dla mnie z mężczyzną wiernym, dobrym kochającym itd., o jakiego codziennie się modlę i o dobrą, satysfakcjonującą pracę dla mnie.

 • Ewa

  19 czerwca 2016, 19:32 Prosze Cię Janie Pawle o wstawiennictwo za moja córka Małgorzatą, ktora spodziewa się dziecka. Wypros zdrowie dla niej i dla maleństwa

 • Ewa

  19 czerwca 2016, 19:32 Gorąco proszę o zdrowie dla corki Anny

 • mama

  19 czerwca 2016, 20:17 swiety janie pawle 2 upros wielka laske dla darka ,lekarz powiedziala -ze niema szans , jednak zwracam sie do ciebie pomodl sie o uzdrowienie dla darka.dziekuje

 • kochajaca

  19 czerwca 2016, 20:19 prosze o modlitwe uzdrawiajaca dla darka .

 • wiesia

  19 czerwca 2016, 20:21 bardzo prosze o wielka laske uzdrowienia dla darka .sw j.p.2 prosze o wsparcie modlitwy.dziekuje

 • zatroskana

  19 czerwca 2016, 20:23 o znalezienie leku dla darka na nowotwor ,swiety papiezu prosze wstaw sie za darkiem .

 • B

  19 czerwca 2016, 22:54 Kochany Ojcze Swiety prosze o Twoje wstawiennictwo u Pana Naszego i Matki Bozej o dobra prace i zdrowie dla mnie...Dziekuje za wszystkie otrzymane laski od Ciebie.

 • Beata

  19 czerwca 2016, 23:36 Proszę o wskazanie właściwej drogi i opiekę
  Dziękuje za otrzymane łaski

 • Artur

  20 czerwca 2016, 04:40 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  20 czerwca 2016, 04:41 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  20 czerwca 2016, 04:41 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  20 czerwca 2016, 04:42 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • Kasia

  20 czerwca 2016, 06:26 Janue Pawle II proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie, mojej mamy Elżbiety i syna Macieja. Proszę o wstawiennictwo u Ojca w Niebie w intencji nowej, właściwej drogi zawodowej dla mnie i żebym spotkała na swojej drodze życiowej bardzo dobrego partnera.

 • cörka

  20 czerwca 2016, 07:33 Panie Boze prosze Ciebie, o zdrowie dla calej rodziny, a szczegölnie dla mamy i szwagra.

 • Nowenna Pompejanska

  20 czerwca 2016, 07:42 Matko Boza Najswietsza Krölowo Rözanca z Pompeji dziekuje Ci za Twoja pomoc. dziekuje, ze zawsze moge do Ciebie przyjsc.
  prosze o dalsza oieke nad nami. Matko Boza Ty wiesz najlepiej co nam potrzeba - ufam Tobie bezgranicznie i polecam nas wszystkich.

 • 20 czerwca 2016, 08:15 Święty Janie Pawle II dziękuję za otrzymane zdrowie i siły mamy. Proszę Cię o dalszą opiekę nad nią i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Matki Bożej z Lourdes o jej dalszy powrót do sił i pełni zdrowia.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • iwona

  20 czerwca 2016, 09:05 Błagam o modlitwę w intencji uwpolnienia od traumatycznych wspomnień, lękow, depresji i pozytywne myslenie na temat ciazy i daru macierzyństwa

 • Danka

  20 czerwca 2016, 09:34 Proszę o łaskę zdrowia dla mnie, o siły do walki z chorobą nowotworową oraz o Boże umocnienie dla mnie i mojej rodziny.

 • teresa z krk

  20 czerwca 2016, 10:47 Swiety Janie Pawle II prosze o sile, daj szczesiliwe podrozowanie, ufam daj zgode w rodzie ufam spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowiek, ufam, pomoz ratuj nas od slabosci, nalogow

 • mama

  20 czerwca 2016, 11:37 drogi sw.papiezu zatroszcz sie o darka ,prosze o uzdrowienie

 • kasia

  20 czerwca 2016, 11:50 Gorąca prośba o modlitwę!
  Cud potrzebny na cito.
  Chodzi o 21- letnią dziewczynę, Agnieszkę, która ma 3-centymetrowego naczyniaka na żyle głównej zajmującego pół móżdżku. Bardzo trudny do zoperowania. Lekarze w najbliższych dniach spróbują przeprowadzić operację, ale mogą go uszczelnić tylko w 20%. Niestety jest on położony w takim miejscu, że istnieje duże zagrożenie sparaliżowaniem lub śmiercią. Oprócz tego z naczyniaka ulewa się krew. Na razie Agi stan jest stabilny, jest przytomna. Pozostaje na OIOMIE pod obserwacją bo w każdej chwili może się to zmienić. Jest trudnym przypadkiem.
  Za modlitwę Bóg zapłać :)
  Jest poznanie, żeby modlić się za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

 • P

  20 czerwca 2016, 12:07 Drogi Ojcze Święty Matko Boża proszę mniej cie w opiece moich bliskich. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • J

  20 czerwca 2016, 12:33 Prosze o modlitwę w intencji powrotu mojego ukochanego i zwiazku. Aby powróciła do niego miłość szczescie zaufanie szczescie wierność tęsknota. Aby udalo nam sie zbudowac silny związek i opieka Matki Boskiej doprowadziła nas do slubu. Prosze o modlitwę w intencji aby nasz zwiazek i kontakt odżył i pozytywne nastawienie ukochanego do tych prob. Prosze o uzdrowienie relacji. I uzdrowienie jego od narkotyków imprez zlych duchów. Bardzo prosze o modlitwę, blagam kazdego z osobna o to. I dziekuje każdemu prosze kazdego kto widzi moja intencje o modlitwę. Bog zapłać.

 • JAG.

  20 czerwca 2016, 12:34 Prosze o modlitwę w intencji powrotu ukochanego i uzdrowienia miłości

 • 20 czerwca 2016, 13:15 Ojcze Święty, wstaw się za mną u Boga.Proszę o modlitwe w intencji mojego byłego chłopaka o to by w jego sercu znów zagościło uczucie miłości do mnie.Ja darze go ogromnym uczuciem miłośći.Prosze także o zdrowie dla mnie,ponieważ w tak młodym wieku borykam sie z chorobą.Wypros także zdrowie dla mojej mamy.

 • Elżbieta

  20 czerwca 2016, 15:04 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uwolnienia mojego męża. O pogłębienie małżeńskiej i rodzinnej jedności i duchowości, dary Ducha Świętego, uzdrowienie ciała i duszy dla nas oraz o poprawę sytuacji finansowej, dobrą, stałą pracę. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać za modlitwę.

 • Agnieszka

  20 czerwca 2016, 18:22 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za dar macierzyństwa dla mnie i mojego męża Rafała. Pragniemy mieć potomstwo. Niestety nie doczekaliśmy szczęśliwych rozwiązań ciąż. Proszę o dar w gorących modlitwach.

 • matka

  20 czerwca 2016, 20:56 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Maria

  20 czerwca 2016, 21:09 W intencji Jakuba o łaskę otrzymania pracy i blogoslawienstwo Boze

 • Angel100

  20 czerwca 2016, 21:41 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę otrzymania pracy i opiekę. Proszę zaopiekuj się moją rodziną i uchroń nas od nieprzyjaciół. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  20 czerwca 2016, 21:42 Ojcze Święty błagam o poprawę sytuacji finansowej i rodzinnej. Błagam o cud, którego tak bardzo potrzebujemy. Miej w opiece naszą rodziną i ochroń nas przed nieprzyjaciółmi.Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  20 czerwca 2016, 21:57 Kochany Ojcze święty dziękuję za każdy dzień. Za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o siłę i miłość. Błagam Cię pomóż mi sprzedaż dom abym mogła razem z dziećmi zacząć nowy etap życia. Pomóż mi proszę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Dorota

  20 czerwca 2016, 22:24 Prosze Cie św. Janie Pawle o modlitwę o dobbre wyniki badań.powodzenie na egzaminach syna, dar małżeństwa dla corki.Dziękuję

 • Wiesia

  20 czerwca 2016, 23:55 Kochany ojcze święty proszę o opiekę nad moimi dziećmi Dawidem Karolem i Martą aby dobry bóg wspirrał ich we wszystkich decyzjach aby umieli kochać i byli kochani aby wspierali się wzajemnie
  o

 • qw

  21 czerwca 2016, 00:19 O powrót do zdrowia dla męża Marty, siłę i spokój ducha dla całej ich rodziny

 • anna

  21 czerwca 2016, 04:36 proszę o modlitwę uzdrowienie z chorób, które mnie męczą bardzo i o błogosławieństwo dla mnie męża i córci.

 • Artur

  21 czerwca 2016, 05:11 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  21 czerwca 2016, 05:12 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  21 czerwca 2016, 05:12 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  21 czerwca 2016, 05:14 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • Piotruś

  21 czerwca 2016, 08:36 Dziękuję za wszystko.

 • 21 czerwca 2016, 09:15 Przepraszam za wszystkie moje grzechy i błagam Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad rodzicami i nade mną oraz proszę o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o uzdrowienie i powrót do sił mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • matka

  21 czerwca 2016, 13:27 prosze Cie Ojcze Swiety o zdrowie dla Gabrysi aby powrocila jej radosc zycia i wiara w cz lowieka i prosze Cie o zdrowie meza i reszty rodziny

 • Milka

  21 czerwca 2016, 14:06 O opiekę przez wstawiennictwo Jana Pawła II dla Emilii i Doroty.

 • anna

  21 czerwca 2016, 14:48 Ojcze Święty gorąco za wszelkie łaski otrzymane dzięki Twojemu wstawiennictwu.Janie Pawle II proszę Cię o pomoc abyśmy mogli wyjść z długów,mieli na chleb i opłaty i aby nasz syn mógł skończyć studia aby jego choroba się zatrzymała i aby nasza rodzina mogła zacząć normalnie żyć bez ciągłych stresów i obaw o to co nas złego spotka w dniu jutrzejszym.Janie Pawle II dopomóż.

 • marek

  21 czerwca 2016, 14:53 Św. Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w mojej intencji. Amen.

 • matka

  21 czerwca 2016, 17:42 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • ren

  21 czerwca 2016, 18:19 SW j.p.pomoz mi z Grzegorzem ,fajny facet aby ułozyła sobie zycie ,jutro w pracy dobrze poszło

 • Anna

  21 czerwca 2016, 19:16 Ojcze Św. proszę Cię aby moja córka i mąż nawrócili się.

 • Anna

  21 czerwca 2016, 19:20 Ojcze Święty proszę Cię aby moja córka dobrze zdała egzamin

 • Agata

  21 czerwca 2016, 20:52 Ojcze Święty błagam o pomoc w uzdrowienie duszy i ciała oraz wyjście z nałogu alkoholu i wszelkich zniewoleń dla Alberta. O odnalezienie przez Alberta właściwej drogi życia zgodnej z Toją Panie Boże wolą.

 • Agnieszka

  21 czerwca 2016, 22:18 Janie Pawle II, proszę Cię, wyproś u Pana, aby mój tata zgodził się na studia w Warszawie.

 • CÓRKA

  21 czerwca 2016, 22:32 W pokorze serca , gorąco proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia od zła dla Jana, Janiny , i Grażyny .O siły do nauki , pisania pracy oraz szukania pracy dla Grażyny .Spraw dobry Boże aby osoby ,które mogą pomóc w zatrudnieniu- pomogły Bóg zapłać -prosi Grażyna

 • Artur

  22 czerwca 2016, 05:10 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  22 czerwca 2016, 05:11 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  22 czerwca 2016, 05:11 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  22 czerwca 2016, 05:12 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • monika79

  22 czerwca 2016, 07:15 Ukochany Ojcze Święty proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej depresji Artura oraz o wyjście z nałogu alkoholowego mojego brata Michała.A także o zdrowie i szczęście dla rodziny a także o moją pracę.

 • teresa z krk

  22 czerwca 2016, 07:29 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, zgode w rodzinie szczesliwe podrózowanie, ufam pomoz synowi, spraw aby byl szczesliwy ratuj go od nalogów, blogoslaw mu , ufam prosze miej nad nim opieke, ufam

 • Piotr

  22 czerwca 2016, 07:52 Błagam o modlitwę do Matki Bożej i wszystkich Świętych o wstawiennictwo w mojej ciężkiej i kryzysowej sytuacji małżeńskiej. Żona wraz z malutkim dzieckiem wyprowadziła się z naszego domu do innego mieszkania. Ta sytuacja trwa już ponad 3 lata. Żadne moje modlitwy o jej powrót nie odnoszą skutku. Nie chcę rozbicia rodziny i krzywdy mojego synka Michałka. Nie chcę rozwodu. Błagam Wszechmocnego Boga o interwencję i pomoc oraz światło Ducha Świętego.
  Piotr.

 • 22 czerwca 2016, 08:13 Przepraszam Cię Święty Janie Pawle II za wszystkie grzechy, których się dopuściłem. Dziękuję Ci za ogromną pomoc i proszę Cię o dalszą opiekę oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o łaskę uzdrowienia i powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Marek

  22 czerwca 2016, 08:28 Święty Janie Pawle II proszę o potrzebne łaski i siły w dźwiganiu krzyża życia i choroby moich bliskich. Amen.

 • Andrzej

  22 czerwca 2016, 10:08 Za wstawiennictwem św.Jana Pawła II błagam Cię Miłosierny Ojcze spraw abym nie stracił pracy.Proszę Cię Panie pomóż mi rozwiązać aktualne problemy.

 • grazyna

  22 czerwca 2016, 11:20 ojcze sw.proszę cię z całego serca o pomoc dla mojego syna Pawła aby potrafił pokonać nałogi i Dary Ducha Św.dla niego.

 • matka

  22 czerwca 2016, 11:32 Kochany Ojcze Swiety prosze o Twoja wstawiennictwo u Pana Naszego i Matki Bozej o laske dla mojej corki Jessici o zdrowie dla niej i szczescie i ochrone Twoja zeby nikt nie skrzywdzil prosze mniej ja w swojej opiece i prowadz ku dobremu ...Dziekuje Tobie...

 • D...

  22 czerwca 2016, 12:08 Ojcze Święty proszę spraw aby Pan Bóg za Twoim pośrednictwem mnie wysłuchał. Proszę o szczęśliwy powrót mojego męża z pracy. O zdrowie dla całej mojej rodziny, żeby nie było powikłań po kleszczach. Proszę o dobrą pracę, aby udało mi się rozwinąć moją działalność gospodarczą. Janie Pawle II spraw , żeby udało nam się rozwiązać sprawy związane z domem.

 • bogusia

  22 czerwca 2016, 13:19 Ojcze Święty proszę pomóż mojemu wnukowi pokonać lenistwo w nauce , spraw by zabrał się do pracy i pozaliczał zaległości. Dziękuję za otrzymane łaski.

 • Z.P

  22 czerwca 2016, 14:18 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za wszystkie łaski które od Ciebie otrzymałam.szczególnie dziękuję Ci za cud uzdrowienia z HCV, proszę wstawiaj sie za moją rodziną u Maryi.Ojcze Święty Ty znasz moje prośby.Jezu ufam Tobie

 • Piotruś

  22 czerwca 2016, 15:57 Drogi Ojcze Święty Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski.

 • Agnieszka

  22 czerwca 2016, 16:01 Święty Janie Pawle II, błagam wstaw się za mną przez swoją modlitwę abym nie utraciła sil w codziennej walce z moimi zobowiązaniami finansowymi, aby wszyscy źli ludzie, który zaufałam zniknęli z mojego życia, aby udało mi się pozyskać środki na spłatę zobowiązań i żebyśmy ja i moja rodzina mogli zacząć żyć w spokoju i miłości.

 • Wierzaca

  22 czerwca 2016, 17:44 Kochany Swiety Ojcze Janie Pawle Drugi Dziekuje za dotychczas otrzymane laski i Prosze o Modlitwe i Wstawiennictwo za Moje Zdrowie Fizyczne i Plciowe zeby wyniki cytologi byly bardzo dobre i zeby szybko udalo mi sie zajsc w ciaze i urodzic zdrowe potomstwo.

 • ms

  22 czerwca 2016, 19:55 Panie Jezu proszę o potrzebne łaski w pracy, zwłaszcza o ochronę przed złem i oddalenie ode mnie wrogów. Proszę o pełne wykorzystanie moich talentów , o umiejętne zarządzanie pracą i ludźmi. proszę o Twoja Bożą moc, o wytrwałość, zdrowie, świadome wykonywanie obowiązków, rozum, miłość i pokój.

 • Magdalena

  22 czerwca 2016, 20:00 proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie, proszę o wewnętrzny spokój, o równowagę i harmonię. Proszę o codzienna ochronę przed złem.

 • Angel100

  22 czerwca 2016, 20:53 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  22 czerwca 2016, 20:54 Ojcze Święty proszę o ochronę przed nieprzyjaciółmi. Błagam spraw, aby w pracy już nikt mnie nie skrzywdził. Błagam dopomóż, abym otrzymała odprawę i mogła spokojnie funkcjonować i znaleźć pracę. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • matka

  22 czerwca 2016, 21:04 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Jadwiga

  22 czerwca 2016, 21:18 Otocz opieką chorego Adama,wyproś łaskę zdrowia i błogosław rodzinie.

 • Jadwiga

  22 czerwca 2016, 21:25 Ojcze Święty Janie Pawle II przyjdź mi z pomocą w moich chorobach,otocz opieką najbliższych ,prowadź nas w wierze i miłości,kieruj szczęśliwie naszym życiem.Matko pięknej miłości spraw,aby syn założył szczęśliwą rodzinę.Jezu ufam Tobie.

 • matka

  22 czerwca 2016, 22:54 Kochany Ojcze Swiety prosze o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Naszego i Matki Bozej o ochrone moich dzieci Darii i Jessiki przed zlymi ludzmi ,prosze o to zeby potrafily obronic sie przed zlymi ludzmi w dobry sposob i mialy dobry cel w swoim zyciu spelnialy sie zawodowo i duchowo.Prosze zeby dobrze sie uczyly i z checia podchodzily do nauki.Bog Zaplac .

 • Piotruś

  23 czerwca 2016, 05:40 Drogi Ojcze Święty Matko Boża proszę Was o dobry i spokojny dzień.

 • mama

  23 czerwca 2016, 05:53 Ojcze Święty, błagam nawróć mojego teścia. Błaga, aby zaczął szanować swoją rodzin. Żeby już nigdy więcej nie krzyczał i nie obgadywał.

 • 23 czerwca 2016, 06:15 Święty Janie Pawle II proszę Cię o opiekę nad moimi rodzicami i nade mną, proszę Cię również o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o uzdrowienie i powrót do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • strażak

  23 czerwca 2016, 10:47 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  23 czerwca 2016, 10:47 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  23 czerwca 2016, 10:48 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  23 czerwca 2016, 10:48 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • eva

  23 czerwca 2016, 11:00 prosze Cie Ojcze Swiety Janie Pawle II o modlitwe za nas.

 • Aldona

  23 czerwca 2016, 14:12 Święty Janie Pawle,w Dniu Ojca-Dziękuję!!!Proszę o zdrowie i łaski dla mojego Tatusia Ryszarda,a także Mamusi Bronisławy-i o uzdrowienie Witolda.

 • teresa z kr

  23 czerwca 2016, 15:04 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile zdrowie, prosze pomoz mojemu synowi aby sie odnalazl, blagam poprowadz go tak aby odnalaz wiare, prosze spraw aby byl szczesliwy ,odsun od niego nalogi, zlych ludzi, prosze spraw aby w rodzinie byla zgoda, ufam, pomoz

 • MAMA

  23 czerwca 2016, 15:51 Święty Janie Pawle proszę Cię o Twoje orędownictwo w intencji Ani,żeby zmieniła swoje zachowanie i zrozumiała jak bardzo krzywdzi innych.

 • Marta

  23 czerwca 2016, 16:56 Święty Ojcze proszę o Dary Ducha Św.i potrzebne łaski dla Michała

 • matka

  23 czerwca 2016, 19:13 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Marta

  23 czerwca 2016, 19:43 Drodzy Bracia w wierze..
  prosze o modlitwe za kochanke męża Eve by miala siłe zostawic mojego męża bezpowrotnie.By Bóg wypełnil jej serce.
  Bóg zaplac!

 • patinati78

  23 czerwca 2016, 21:10 Najukochańszy Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny,o to aby mój mąż zdał ważne egzaminy i pozytywny wynik mojego badania.Bóg zapłać za wszystkie łaski.

 • Angel100

  23 czerwca 2016, 21:36 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę otrzymania pracy. Proszę zaopiekuj się naszą rodziną i miej nas w swojej opiece. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  23 czerwca 2016, 21:38 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i udzielenie nam wsparcia i pomocy. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Aga

  23 czerwca 2016, 22:18 Ojcze Święty, proszę wstaw się u Boga w intencji 2 tygodniowej Julci. O to by jej stan się poprawił, by serduszko wyzdrowiało. Żeby Julcia przeżyła. Oraz o silę, nadzieję i wiarę dla jej rodziców.

 • mama

  24 czerwca 2016, 00:00 Proszę o łaskę wiary dla Justyny, dobrą przyszłość dla naszych dzieci

 • Ula

  24 czerwca 2016, 00:02 Proszę o znalezienie dobrej pracy dla Barbary - choć sama niebogata, pomagała innym, a teraz straciła pracę. Wspomóż ją, proszę!

 • krzys

  24 czerwca 2016, 02:18 O Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Kacpra

 • strażak

  24 czerwca 2016, 05:45 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  24 czerwca 2016, 05:46 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  24 czerwca 2016, 05:46 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  24 czerwca 2016, 05:47 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • teresa z krk

  24 czerwca 2016, 08:57 Świety Janie Pawle II prosze daj sile, ufam, pomoz prosze daj szczesliwe nam podrozowanie, ufam pomoz synowi w jego wyborach, ufam, pomoz spraw aby nie ulegal slabosciom, ufam, pomozdaj mi sile, dobra prace prosze i pomoz abym wybaczyla i aby doszlo do zgody w wiadomej sprawie, ufam

 • 24 czerwca 2016, 11:12 Dziękuję Święty Janie Pawle II za Twoją ogromną pomoc i proszę Cię o dalszą opiekę oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o dalszą łaskę zdrowia i sił dla mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • lucyna

  24 czerwca 2016, 13:25 Ojcze święty dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę pamiętaj o mojej chorej siostrze.Niech wyniki badań które będzie robić maja siostra będą pomyślne , dobre. Proszę również o nawrócenie dla mojej siostrzenicy.
  Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem proszę aby moje dzieci doświadczyły macierzyństwa.

 • Beata

  24 czerwca 2016, 16:09 Ukochany Boże Ojcze i umiłowana Matko Najświętsza - Matko mojego Pana proszę Cię w chwili obecnej o jak najszybszą sprzedaż mojego domu i przeniesienie się do innego wymarzonego mieszkania. Błogosław Panie Jezu mnie i całej mojej rodzinie. Wysłuchaj mnie i tych , którzy się o to teraz modlimy.Amen

 • matka

  24 czerwca 2016, 17:30 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Dorota

  24 czerwca 2016, 20:50 Święty Janie Pawle proszę o dobre wyniki badań, wstaw sie za mną u Boga.

 • Angel100

  24 czerwca 2016, 21:12 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę otrzymania odprawy z pracy. Proszę zaopiekuj się naszą rodziną. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  24 czerwca 2016, 21:13 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i udzielenie nam wsparcia i pomocy. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • małgorzata

  24 czerwca 2016, 21:47 Proszę o wstawiennictwo JPII o uwolnienie od alkoholu ,trzeźwość,zdrowie,dobrą pracę i godziwą zapłatę dla Marka,Michała,Dawida oraz o dar małżeństwa dla synów.

 • Prosząca mama i babcia

  24 czerwca 2016, 23:13 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II pragnę Ci serdecznie podziękować za otrzymane łaski. Za pomyślne ukończenie III roku studiów dla wnuczki Magdaleny, za pomoc, za wysłuchanie moich próśb. Za bezpieczeństwo jej i zdrowie i proszę o dalsze łaski dla niej. Proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego, jego Najdroższej Matuchny, u Ducha Świętego i Pana Boga Wszechmogącego dla mojej rodziny. O zdanie egzaminów dla Kasi, o dobre przygotowanie. O dary, owoce, łaski i światło Ducha Świętego dla niej. O pomoc dla córki w pracy, o wytrwałość. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla zięcia. O wytrwanie w trzeźwości dla niego. O zgodę i miłość w rodzinie. O bezpieczeństwo w podrózy, o bezpieczne dojazdy do pracy i na uczelnię. O bezpieczny wyjazd do Lublina.O bezpieczeństwo w domu i w każdym miejscu. O zdowie dla nas i zgode. Chroń nas Ojcze Swiwety od nieszczęść i wypadków. W Twoją opiekę oddaję całą moją rodzinę. O bezpieczną pielgrzymkę Ojca Św. Franciszka do Polski, o największe owoce tej pielgrzymki. O bezpieczeństwo dla młodzieży i wszystkich uczestniczących w ŚDM w Krakowie. O pokój w Polsce i na Świecie. O zgodę w narodzie polskim. O silną wiarę dla Polaków. Ojcze Święty czuwaj nad nami. Powierzaj nas Matce Najświętszej i Najświetszemu Sercu Pana Jezusa. Ojcze Święty kocham Cię i wierzę mocno w moc mej modlitwy do Ciebie. Wysłuchaj mnie. Proszę również o zdrowie dla kard.Franciszka Macharskiego. Wstaw się Ojcze Święty u Matuchny Najświętszej, u Pana Jezusa Miłosiernego i Ducha Świetego i uproś łaskę zdrowia dla Niego.

 • Aneta Kołowacik

  24 czerwca 2016, 23:56 Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia oraz uzdrowienia dla mojej córki Oliwii oraz o poprawę jej apetytu żeby zaczęła wszystko ładnie jeść i pić ładnie mleko oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja , zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.

 • blagajaca....

  25 czerwca 2016, 00:03 Kochany Ojcze Niebieski i Wszyscy Swieci prosze o Laske da mnie o uwonienie sie od zlego meszczyzny i zmiany miejsca zamieszkania i ucieczki od cierpieni psychicznego ....prosze o dar Bozy o miosc nadzieje i szczescie w moim zyciu i uwonienie sie od lekow ktore nie pozwalaja mi zyc w spokoju o lepsze jutro ,prosze niech zaswieci slonce w moi zyciu Amen.

 • żona

  25 czerwca 2016, 00:26 Ojcze Święty pozwól uratować moje małżeństwo oddal na zawsze tę kobietę z jego życia . Błagam pomóż.

 • Barbara

  25 czerwca 2016, 00:27 Ojcze błagam o zdrowie dla mojej mamy

 • basia

  25 czerwca 2016, 00:30 pomóż mi ojcze wyjść z kłopotów finansowych błagam módl się za mną.

 • Artur

  25 czerwca 2016, 04:59 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  25 czerwca 2016, 05:00 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  25 czerwca 2016, 05:00 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  25 czerwca 2016, 05:01 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • matka

  25 czerwca 2016, 06:38 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • 25 czerwca 2016, 08:51 Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za okazaną pomoc. Proszę Cię dzisiaj o dalszą opiekę nad mamą i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o dalszą łaskę zdrowia i powrotu do sił mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Anna

  25 czerwca 2016, 10:44 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo i wyjednanie łaski poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka

 • Ania

  25 czerwca 2016, 13:55 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo w intencji Panu Bogu znanej. Spraw bym potrafiła odnaleźć to czego szukam i dokonała dobrej decyzji. Bądź przy mnie Duchu Święty, napełnij mnie i pomóż w tym, czego tak bardzo pragnę. Pomóż mi, a także mojemu znajomemu.

 • J

  25 czerwca 2016, 16:05 Ojcze Święty proszę Cię o to by serce mej ukochanej ponownie wypełniło się miłością i powróciła do mnie.

 • Angel100

  25 czerwca 2016, 18:27 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę otrzymania bez problemów odprawy. Proszę zaopiekuj się naszą rodziną. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  25 czerwca 2016, 18:27 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i udzielenie nam wsparcia i pomocy. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Jadwiga

  25 czerwca 2016, 19:05 Ojcze Święty Janie Pawle II przyjdź mi z pomocą i wyproś łaskę wyjścia z chorób,czuwaj,prowadź dobrymi ścieżkami i pobłogosław moim najbliższym.

 • Aga

  25 czerwca 2016, 19:10 Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od dręczeń i zniewoleń dla mnie i dla Andrzeja.

 • Jadwiga

  25 czerwca 2016, 19:13 Tobie O Święty Ojcze powierzam siebie ,moją rodzinę,przyjaciół,wszystkie nasze troski i kłopoty i proszę wstaw się za nami, pomóż wyjść z chorób,pomóż moim synom w założeniu dobrych rodzin.Czuwaj nad nami i błogosław ,prowadząc w wierze i miłości.Ojcze Święty proś Boga za śp zmarłych z naszych rodzin i wyproś Im łaskę życia wiecznego.

 • Jadwiga

  25 czerwca 2016, 19:15 Za chorych Mariannę i Adama wstawiaj się Ojcze Święty,wyproś Im zgodę i miłość w rodzinie.

 • Maria

  25 czerwca 2016, 21:19 Ojcze swięty dopilnuj mojej sprawy .miej w opiece córkę i jej upragnione maleństwo niech rosnie oraz syna z rodzina niech im się wiedzie .proszę o zdrowie ...dziękuję za wszystko co dla nas zawsze robisz .Kocham cię

 • Artur

  25 czerwca 2016, 21:37 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  25 czerwca 2016, 21:38 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  25 czerwca 2016, 21:38 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  25 czerwca 2016, 21:39 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • Anna

  26 czerwca 2016, 00:14 Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa. Daj mi prosze siłę i miłość. Miej w opiece mnie. moje dzieci. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • TERESA Z KR

  26 czerwca 2016, 00:23 Święty Janie Pawle II daj siłę...ufam.

 • Artur

  26 czerwca 2016, 03:59 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  26 czerwca 2016, 04:00 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  26 czerwca 2016, 04:01 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  26 czerwca 2016, 04:01 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • 26 czerwca 2016, 06:18 Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię o dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes w intencji uzdrowienia i powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Bp Grzegorz Ryś. Drogi Światła
Wielka Księga Miłosierdzia
Jestem Drugi
Doświadczanie Boga. Dla wierzących, poszukujących i wątpiących
Miłosierni jak Ojciec