franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Anna

  20 kwietnia 2016, 22:02 Kochany Ojcze Święty błagam Cię o wsparcie. Jutro czeka mnie rozprawa rozwodowa - i co dalej bagam daj wskazówki jak mam dalej żyć. Jak wszystko zacząć układać od nowa. Błagam pomóż mi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Prosząca mama i babcia

  20 kwietnia 2016, 22:51 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Matki Najświętszej, Jej Ukochanego Syna Jezusa Miłosierngo, u Ducha Świętego i Pana Boga Najwyższego w intencji mojej rodziny. Proszę o silną wiarę, miłość, zgodę. Proszę o zdrowie dla córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. Proszę o pomoc w nauce dla wnuczek, dobrą pamięć. O bezpieczeństwo w drodze na uczelnię, na uczelni i z uczelni. O bezpieczeństwo na stancji. O pomoc w pracy dla córki, bezpieczeństwo w pracy, siłę, wytrwałość, cierpliwość. O znalezienie lepszej, lżejszej pracy dla zięcia. Proszę o zdrowie dla mnie, abym nie podpupadała ciągle na zdrowiu, daj mi siły i cierpliwość.. Dla córki o przyzwycieżenie wszelkich trosk i kłopotów. O wytrwanie w trzeźwości dla zięcia. Proszę o bezpieczeńtwo w podróży dla córki, wnuczek, zięcia.Pokieruj Ojcze Świety naszym życiem, aby decyzje które podejmujemy były dobre. Proszę o dobry wybór miejsca praktyki dla wnuczki, aby sobie poradziła.A za praktykę, którą odbywa starsza wnuczka dziękuję i proszę aby dobrze ją wykonywała.O bezpieczną jazdę samochodem dla cóki i zięcia, wnuczek,bezpieczną jazdę autobusem, bezpieczne przejścia na ulicy, w mieście. Od wypadku, nieszczęść obroń nas Ojcze Świety, o bezpieczeństwo na drogach i w każdym miejscu. O błogosławieństwo w każdej pracy. Proszę o zgodę i jedność wśród Polaków, w miejscach pracy, aby pracownicy nawzajem się szanowali, byli uczciwi jak prawdziwi katolicy.Za Pana Prezydenta, o jego bezpieczeństwo, zdrowie i dobre rządy, za wszystkich rządzących, Pania Premier. Aby zapanowała zgoda i jedność. Ojcze Święty pomóż Polakom . Proszę o pokój na świecie.W intencji Ojca Świętego Franciszka, pomóż mu Świety Janie Pawle rozwikłać trudne sprawy na świecie.Święty Janie Pawle II miej nas w Swojej opiece, miej w opiece młodzież i Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Proszę błogosław moją rodzinę i wysłuchaj moich codziennych próśb,o które za Twoim wstawiennictwem proszę. .

 • teresa z kr

  21 kwietnia 2016, 05:05 Swiety Janie Ppawle II daj skle,ufam

 • Artur

  21 kwietnia 2016, 05:40 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  21 kwietnia 2016, 05:41 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  21 kwietnia 2016, 05:41 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Matka

  21 kwietnia 2016, 06:57 Ojcze Święty proszę daj zdrowie i siłę i lepszą pracę dla mojej córki dobrych ludzi którzy będą ja wspierać w tym trudnym czasie.Proszę okryj ja swoje płaszczem przed wszystkim złem,wyproś u Boga Ojca Wszechmogącego i Jezusa Chrystusa i Jego Matki Błogosławieństwo Boże,Łaski Boże i Dary Ducha Świętego i przyjęcie naszych modlitw

 • Anna

  21 kwietnia 2016, 08:18 Proszę o łaskę zdrowia Św.Janie Pawle II dla mojej 12 dniowej wnuczki Alicji o zdrowie ,dobre wyniki badań i siłę dla jej rodziców.Niech dobry Bóg obdarzy i łaską wytrwałości.
  Jezu Ufam Tobie.

 • Bożena i Piotr

  21 kwietnia 2016, 11:15 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się naszą rodziną i uproś u Boga potrzebne łaski.

 • Nowenna Pompejanska

  21 kwietnia 2016, 17:24 Matko Najswietsza Krölowo Rözanca Swietego serdecznie dziekuje Ci za wszystkiE laski, ktöre dla mnie i moich bliskich u Pana Boga wyprosilas.
  wiem Matko Boza, ze nas kochasz i nas nigdy w niedoli nie zostawisz na pastwe losu.

  prosze przytul wszystkie twoje dzieci niech kazde z nich dozna twojej wielkiej milosci i radosci matczynego Serca. Bög Zaplac kochana Matko Krölowo Nieba i Ziemi.

 • eva

  21 kwietnia 2016, 17:33 Wielebny Ojcze Swiety Janie PawleII prowadz nas droga ktöra jest mila Panu Bogu.
  prosze Ciebie Ojcze o modlitwe w mojejsprawie, ktöra jak na przekör znowu zaczyna sie komplikowac. pomöz mi wytrzymac ten ciezki stres.

  tak bardzo dziekuje Ci Panie Boze,za swietego Jana Pawla II takiego oddanego i wiernego Ojca - Oredownika w naszych intencjach w niebie.

 • PiotrekF

  21 kwietnia 2016, 17:36 Ojcze Święty proszę o Twoje wstawiennictwo w modlitwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o łaskę uleczenia i powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • anna

  21 kwietnia 2016, 18:26 Ojcze Święty proszę Cię o wstawiennictwo za moim synem aby poradził sobie z nauką na studiach,o zdrowie dla naszej rodziny i aby moje problemy finansowe z którymi sie borykam udało się pokonać.Z całego serca dziękuję za wszelkie otrzymane łaski i proszę nie zostawiaj mnie w kłopotach.Tylko Twoje wstawiennictwo doda mi sił aby się podźwignąć z upadku.

 • MZ

  21 kwietnia 2016, 18:59 Św.Janie Pawle i Ojcze Pio przez Serce Jezusa dziękuję za dar życia, wiary moich dzieci, wnuków, prawnuka, tych za którymi Cię proszę i za nasze rodziny.
  Wypraszajcie nam, dobre zdrowie, Boże błogosławieństwo, obfitość łask i darów Ducha Świętego, długie lata życia z wiarą , nadzieją i miłością, prowadźcie prostymi drogami do świętości. prawidłowy rozwój i szczęśliwe donoszenie potomstwa. Wyrwanie Kingi z uzależnień , chrońcie kapłanów, nas polecających ich Bogu, nasze rodziny, o uwolnienie, uzdrowienie międzypokoleniowe, dla całej rodziny. Miejcie nas w Swojej opiece i chrońcie nas od złorzeczeń, klątw i złych życzeń. Sprawcie, aby cała nasza rodzina żyła w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu. Dziękuję za modlitwę!!!

 • Angel100

  21 kwietnia 2016, 20:45 Ojcze Święty błagam o pomoc. Błagam o łaskę pracy na cały etat. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  21 kwietnia 2016, 20:45 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i powrót do rodziny. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • aga

  21 kwietnia 2016, 20:55 Proszę o modlitwę o ustąpienie nadpobudliwości nerwowo – mięśniowej i całkowity powrót do zdrowia

 • Piotruś

  21 kwietnia 2016, 21:52 Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Artur

  22 kwietnia 2016, 00:02 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  22 kwietnia 2016, 00:02 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  22 kwietnia 2016, 00:03 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • 22 kwietnia 2016, 00:05 Święty Janie Pawle II pragnę prosić Cię o dalszą opiekę oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji uleczenia i powrotu do sił mojej mamy i jak najszybszy powrót do domu.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ewa

  22 kwietnia 2016, 09:28 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo u Boga za Michalem, niech Duch Sw. zstapi na niego, by nie byl napelniony nienawiscia, by chcial sie porozumiec, pogodzic i rozmawiac z rodzicami, niech dobry Bog mu blogoslawi, obdarza madroscia,
  zdrowiem i potrzebnymi laskami, by spotkal na swojej drodze dobrych
  ludzi ktorzy pomoga mu zblizyc sie do Boga, by jego serce bylo napelnione miloscia.

 • Ewa

  22 kwietnia 2016, 09:31 Swiety Janie Pawle II dziekuje za Twoje wstawiennictwo u Boga, za Twoja pomoc dla Gabriela, za Twoja opieke nad nim, prosze Ciebie jeszcze o dalsza pomoc, by odnalazl sens zycia, prace, by powrocil do Boga.

 • Ewa

  22 kwietnia 2016, 09:38 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoja pomoc w sprawie o ktorej Ty wiesz, niech sie dzieje wola Boza i by dobry Bog pokierowal tak, by bylo to najlepsze dla nas, niech Duch Sw. zstapi na nasza rodzine i nas prowadzi i dopomoze rozwiazac wszystkie problemy.

 • Ewa

  22 kwietnia 2016, 09:40 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o pomoc Rafalowi, by pozbyl sie wszelkich nalogow, by mogl skonczyc studia, by spotkal ludzi ktorzy pomoga mu powrocic do Boga, by odnalazl sens zycia.

 • lena

  22 kwietnia 2016, 09:42 Ojcze Święty Błagam... Błagam o łaskę pomocy dla mojego syna D....a. o pracę i szczęście w życiu osobistym.
  O wsparcie psychiczne we tych trudnych dla niego chwilach.Amen

 • Ewa

  22 kwietnia 2016, 09:47 Swiety Janie Pawla II prosze Ciebie o wstawiennictwo u Boga za mna i moim mezem, bym rozumiala mojego meza, by w naszej rodzinie zamieszkal Bog.

 • Ewa

  22 kwietnia 2016, 09:56 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo u Boga, by dopomogl Karin i Michalowi, by nie byli napelnieni nienawiscia, zawisloscia, by potrafili zrozumiec, ze mozna popelnic blad, ze chcielismy ich dobra i ich dziecka, ze nikt w zyciu nie jest perfekcyjny. Tak bardzo prosimy Ciebie o Twoja pomoc, by na nowo zaistniala w naszej rodzinie zgoda, wzajemne
  przebaczenie. Prosze by dobry Bog wzial w opieke naszego wnuczka i dopomogl mu, by byl zdrowy.

 • ewa

  22 kwietnia 2016, 10:03 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawinnictwo za Asia i Mariuszem, by dobry Bog obdarzyl ich zdrowym potomstwem.

 • Bożena i Piotr

  22 kwietnia 2016, 10:03 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się naszą rodziną, uproś u Boga zdrowie i potrzebne łaski dla nas.

 • a.

  22 kwietnia 2016, 12:44 Ojcze Święty, dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Proszę o modlitwę w wiadomych Ci intencjach. Jezu Miłosierny Ufam Tobie...

 • eva

  22 kwietnia 2016, 15:46 Drogi Ojcze Swiety JanieP Pawle II zanies nasze prosby do Pana Boga.
  serdecznie dziekuje.

 • matka

  22 kwietnia 2016, 16:09 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Wiesia

  22 kwietnia 2016, 17:13 Ojcze Święty proszę cię wstaw się za mną abym otrzymala Łaskę wyleczenia z choroby

 • Angel100

  22 kwietnia 2016, 20:43 Ojcze Święty błagam o pomoc i łaskę pracy na cały etat. Błagam o miłosierdzie i zrozumienie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  22 kwietnia 2016, 20:44 Ojcze Święty błagam o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mnie i córeczki. Błagam o uzdrowienie wewnętrzne i pomoc osób życzliwych. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  22 kwietnia 2016, 22:41 Kochany Ojcze Świety błagam Cie o siłę

 • Małgorzata

  23 kwietnia 2016, 00:02 Proszę, Ojcze Święty, opiekuj się małym Michałkiem i jego młodą matką, Pauliną. Wypraszaj, Ojcze Święty,dla Pauliny dary Ducha Świętego, łaskę wiary i nawrócenia, wytrwałości w obowiązkach rodzicielskich i miłości do Michałka.

 • AK

  23 kwietnia 2016, 04:45 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  23 kwietnia 2016, 04:45 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  23 kwietnia 2016, 04:46 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • mama

  23 kwietnia 2016, 08:42 Panie Boże dawco życia proszę o dar poczęcia dla córki.

 • matka

  23 kwietnia 2016, 09:03 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • MARIA W

  23 kwietnia 2016, 09:57 Święty Janie Pawle za Twoim wstawiennictwem u Boga proszę o uwolnienie i nawrócenie dla Ani i oddalenie od niej żonatego pana i jej powrót do domu.

 • grazyna

  23 kwietnia 2016, 12:04 Matko Przenajswietrza

  Ty wszystko możesz prosze ciebie o utrzymanie pracy w restrukturyzowanej firmie, zdrowie, dobre plany na przyszlosc, pozytywne zalatwienie spraw urzedowych, dobrze zdane egzaminy i wybranie dobrej szkoly, ukonczenie szkól dla damiana i wyleczenie z choroby, dobre widoki na przyszlosc i nadzieje, zdrowie dla mamy, nadzieje dla wszystkich jej potrzebujących.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 12:07 Święty Ojcze proszę Cię, dopomóż mi, abym jak najrychlej spotkała uczciwego i przyzwoitego mężczyznę, z którym połączy mnie łaska dobrego i szczęśliwego małżeństwa, opartego na wzajemnym szacunku, miłości, wierności i zaufaniu. Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 12:12 Błagam o Dotyk Jezusa i film życia, przemianę serca , charakteru, myślenia, wypowiedzi, oddalenie wszelkiego zła i o ogromną miłość do Pana Boga dla mnie i mojej siostry Anny.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 12:14 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Annę i Łukasza, by stworzyli związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania.Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Anny odwrócenie losu na lepsze, szczęście, zdrowie, mądrość, rozum od złego zachowaj Boże.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 12:18 Ojcze Święty proszę pomóż abym miała dobrą pracą i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę wysłuchaj mojej prośby.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 12:20 Ojcze Święty proszę o strzeż mnie od fałszywej nieuczciwej koleżanki w pracy. Dziękuje za modlitwę

 • 23 kwietnia 2016, 12:46 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moją mamą oraz wstawiennictwo w modlitwie do Najświętszego Serca Jezusa o łaskę uleczenia i powrotu jej do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Iwona

  23 kwietnia 2016, 18:07 Ojcze Święty,proszę o zdrowie dla mojej mamy Teresy,o siłę i wytrwałość w walce z ciężką chorobą nowotworową

 • Grażyna

  23 kwietnia 2016, 18:27 Sw.Janie Pawle proszę Cię o dar macierzyństwa dla Magdy i Daniela.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 18:30 Swięty Janie Pawle II proszę Cię o dar wiary dla mojej synowej i syna, o trzeżwość dla syna oraz cud dobrej pracy dla niego . Proszę też o Boże błogosławieństwo na każdy dzień dla nich i ich córek oraz o dobrą naukę dla nich.

 • Elżbieta

  23 kwietnia 2016, 18:33 Kochany Śwęty Janie Pawle proszę Cię o zdrowie dla mnie , aby ustąpiły te choroby które mam, proszę Cię o uzdrowienie mojej tarczycy z guza jakiego mam i o rozwiązanie moich kłopotów związanych z działką.

 • Jadwiga

  23 kwietnia 2016, 18:38 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o łaskę uzdrowienia z wielu chorób.Bądź ze mną w czasie trudnego badania i wyproś dobre wyniki.Czuwaj nad nami chorymi , strapionymi i bezradnymi.Podnieś rękę i pobłogosław nam.

 • Jadwiga

  23 kwietnia 2016, 18:40 Otocz opieką chorego Adama i czuwaj nad całą rodziną.

 • Ewelina

  23 kwietnia 2016, 19:28 Proszę Ciebie Święty Janie Pawle II o prawdziwą miłość i piękne małżeństwo jeśli taka jest wola Boża.

 • Iwona

  23 kwietnia 2016, 19:58 Jezu Miłosierny, dziękuję Tobie i za wstawiennictwo Twojej Matki Maryi i Św. Janowi Pawłowi II oraz Wszystkim Świętym za ogrom łask, którymi obdarzasz naszą rodzinę każdego dnia. Proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa, udziel nam łaskę wiary, nadziei i miłości, uczyń serca mojego męża i Jego Rodziców czystymi i świętymi, zdolnymi do wybaczenia. Napełnij serce mojego męża miłością i wiarą i pomóż przypomnieć, że w życiu najważniejszy jest Bóg i wypełnianie Jego woli w radości, smutku i cierpieniu. Uświęcaj i błogosław nasze małżeństwo i rodzinę, aby była wzorem boskim cnót. Ulecz, proszę moją córkę Julię fizycznie i duchowo. Jezu ufam Tobie i w Tobie pokładam nadzieję

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 20:17 Ojcze Święty proszę pomóż abym miała dobrą pracą i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę wysłuchaj mojej prośby.

 • Córka

  23 kwietnia 2016, 20:22 Proszę Cię w intencji Marii i Tadeusza. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 20:27 Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy bardzo mu zaszkodzili w pracy. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich.

 • Córki

  23 kwietnia 2016, 20:30 Prosimy Cię o zdrowie dla taty Tadeusza aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 20:33 Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo ukończenia pracy mgr której napisanie przekładam od lat. Trzymaj mnie mocno w postanowieniach, które chcę doprowadzić do końca. Dziękuję że jesteś.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 20:39 Ojcze Święty uproś zgodę w pracy z moimi koleżankami i pracodawczynią, żeby do naszych relacji powróciło zaufanie.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 20:45 Ojcze Święty proszę o modlitwę żeby Pan Bóg uwolnił mnie i siostrę od gniewu, złości, nienawiści, od braku wybaczenia sobie, ojcu, mojej rodzinie i wszystkim którzy mnie zranili. Oraz żeby Pan wypełnił nasze życie od momentu poczęcia miłością. Bóg zapłać.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 20:45 Ojcze Święty uproś zgodę dla mnie i mojej siostry, żeby do naszych relacji powróciło zaufanie. Spraw żeby w naszym związku zapanowała ogromna miłość, radość, spokój, lojalność i wzajemny szacunek. Abyśmy wspólnie potrafiły pokonywać przeszkody.

 • Ela

  23 kwietnia 2016, 20:47 Ojcze Święty proszę Cię o pomoc aby na mojej drodze dobry Bóg postawił mądrego mężczyznę, abym mogła założyć rodzinę. Ojcze Święty ufam CI.

 • Angel100

  23 kwietnia 2016, 20:51 Ojcze Święty błagam o spokój w pracy. Błagam o miłosierdzie i zrozumienie ze strony Prezesa i Księgowej. Proszę o ochronę przed nieprzyjaciółmi.Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  23 kwietnia 2016, 20:52 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Błagam spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana.Błagam dopomóż, aby zostawiła mojego męża i znalazła wolnego mężczyznę. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • anna

  23 kwietnia 2016, 21:23 Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji poprawy mojej sytucji zwodowo-finansowej , o mój rychły powrót do Gruzji i o miłość MIchała B, aby nasze drogi się połączyły

 • Anna

  23 kwietnia 2016, 22:17 Kochany Ojcze Święty błagam Cię o siłę i wsparcie. Błagam pomóż mi moje małżeństwo się rozpadło przede mną rozwód - tylko co dalej. Błagam pomóż mi odszukać właściwą drogę życia. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Dorota

  24 kwietnia 2016, 00:27 Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim Wstawiennictwem proszę o zdrowie dla poważnie chorego męża.

 • Artur

  24 kwietnia 2016, 04:44 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  24 kwietnia 2016, 04:44 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  24 kwietnia 2016, 04:45 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • matka`

  24 kwietnia 2016, 06:32 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • 24 kwietnia 2016, 08:04 Proszę o modlitwę do Świętego Jana Pawła II w intencji łaski zdrowia, sił i opieki nad moją mamą oraz jak najszybszy jej powrót do domu. Proszę również byś Święty Janie Pawle ubłagał Najświętsze Serce Pana Jezusa o miłosierdzie dla mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Karolina

  24 kwietnia 2016, 08:31 Panie Boże,ukochany Jezu,Najświętrza Maryjko Chciałam Wam podziękować za moją rodzinę,za moje dzieci, za męża, za to, że nasze małżeństwo przetrwało trudne chwile, proszę Was nadal o pomoc, abyście pomagali mojemu mężowi zdrowieć z choroby alkoholowej, i proszę Was o miłość i wyzbycie się złych pokus w mojej rodzinie.Dziś błagam Was o pomoc w wyzdrowieniu z choroby alkoholowej mojej mamy, prosiłabym o pomoc w jej wyzdrowieniu,abyście pomogli jej zrozumieć, że jest chora i zrozumiała,że jest chora i aby zechciała się jak najszybciej leczyć z choroby alkoholowej!Karolina

 • km

  24 kwietnia 2016, 09:38 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy abym zaliczyła 01.04, 15.04 kolokwium z procesów fermentacyjnych, 20.04 prezentację na seminarium, 21.04 kolokwium z oczyszczania gazów, 21.04 kolokwium z promieniowania, 25.04 egzamin z OOS, 26.04 kolokwium z utylizacji, 28.04 prezentację z Fauny. Bardzo mi na tym zależy.

 • Łukasz

  24 kwietnia 2016, 10:34 Szczęść Boże!

  Proszę o modlitwę w mojej intencji, o uwolnienie z samotności, depresji i beznadziei.

  Bóg zapłać!
  Łukasz

 • MARIA W

  24 kwietnia 2016, 13:55 Proszę o modlitwę w intencji Ani o światło i Dary Ducha Świętego by potrafiła podjąć właściwe decyzje w swoim życiu.

 • Marta

  24 kwietnia 2016, 19:59 Proszę o modlitwę nie umiem wyjść z dołka finansowego, nie mam już sił.

 • Angel100

  24 kwietnia 2016, 20:01 Ojcze Święty błagam o pomoc. Proszę daj mi siłę abym mogła na nowo poukładać swoje życie.Szukam drogi życia po tym jak mąż zostawił mnie z dzieckiem i odszedł do kochanki. Błagam ześlij anioła, który mnie poprowadzi. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  24 kwietnia 2016, 20:02 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Nowenna Pompejanska

  24 kwietnia 2016, 20:55 Najswietsza Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego dzieki Ci skladam za Twoja opieke i prosze o Twoje blogoslawienstwo na kazdy dzien.

  Kochana Matko Boza spöjrz na wszystkie Twoje dzieci,ktöre Twojej pomocy z wierna ufnoscia oczekuja. Ty kochasz kazde serce, ktöre dla Ciebie bije.

 • eva

  24 kwietnia 2016, 21:07 Kochany Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo dziekuje Ci za Twoje modlitwy dla nas.
  Ojcze prowadz nas, kieruj nami. Tak bardzo zalezy mi, aby moje dzieci byly wierne Panu Bogu , Matce Bozej i Panu Jezusowi. z wielka ufnoscia polecam Ci Ojcze moich bliskich röwniez mnie. zawsze podziwialam i podziwiam Ciebie Ojcze. opiekuj sie nami i poblogoslaw nam. Szczesc Boze!

 • Anna

  24 kwietnia 2016, 21:48 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II pod Twoja opiekę oddaje moich bliskich. Błagam pomóż mi - czeka mnie rozwód - tylko co dalej. Błagam pomóż mi odszukać nową właściwą drogę życia. Miej mnie w opiece. W Tobie nadzieja na lepsze jutro dla mnie i moich dzieci.

 • AK

  25 kwietnia 2016, 05:00 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  25 kwietnia 2016, 05:00 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  25 kwietnia 2016, 05:01 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Piotruś

  25 kwietnia 2016, 05:25 Drogi Ojcze Święty Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski za każdy dzień życia,za mojego synka.Dziękuję za wszystko.

 • Michał

  25 kwietnia 2016, 08:22 Ojcze Święty proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (o pozytywny wynik badań) i Mamy mojego Przyjaciela Piotra - Zofii, aby nie miały przerzutów, nawrotów choroby, mogły cieszyć się życiem i zdrowiem.

 • SYN

  25 kwietnia 2016, 08:24 Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Zbigniewa - (nałogowego alkoholika) o opamiętanie, uzdrowienie i odzyskanie radości życia, znalezienie pracy i podjęcie terapii.

 • mąż i tata

  25 kwietnia 2016, 08:39 Święty Janie Pawle II proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu.

 • MM

  25 kwietnia 2016, 09:00 Ojcze Swięty Janie Pawle II proszę Cię o pomoc w sprzedaży nieruchomości, pozbyciu się kredytów i abym mógł kupić własne mieszkanie. Proszę o modlitwę za mnie, o uwolnienie z nałogów i złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć.

 • 25 kwietnia 2016, 10:24 Święty Janie Pawle II przepraszam za wszystkie grzechy których dopuściłem się w swojej słabości. Proszę Cię o opiekę nad moją mamą oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji uleczenia i powrotu do sił mojej mamy.
  Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę.

 • Jola

  25 kwietnia 2016, 12:00 Ojcze święty, proszę o pomoc w znalezieniu zrozumienia dla kłopotów syna. Proszę o łaskę i dalszą opiekę nad naszą rodziną.

 • i

  25 kwietnia 2016, 12:26 Ojcze Święty, Aniele Strozu proszę bardzo o uwolnienie mnie i córki od męża który psychicznie nas wykańcza .Takie życie to meczarnia.

 • bogusia

  25 kwietnia 2016, 13:29 Ojcze spraw,abym była zdrowa ,uproś mi tę łaskę u Pana Jezusa .Mateńko czuwaj nad nami.Spraw abym była lepszym człowiekiem i abym w innych zawsze widziała oblicze Pana.Jezu ufam Tobie.Pomóż.

 • jasia

  25 kwietnia 2016, 14:41 Ojcze, prosze o pomoc w kłopotach jakich znajduje sie moja rodzina. Zlituj sie Ojcze i daj nam szanse to wszystko naprawic i zyc znow spokojnie

 • asia

  25 kwietnia 2016, 14:45 Ojcze Przedwieczny, miej miłosierdzie dla nas , proszę Cie o pomoc.Powierzam Tobie całe moje zycie, Ty wiesz co dla mnie dobre.Jezu ufam Tobie.Kocham Cie Panie z całego serca. Asia

 • bogusia

  25 kwietnia 2016, 14:55 Ojcze pomóż,błagam odsuń złe myśli Jezu pomóż Mateńko pomóż.

 • Tata

  25 kwietnia 2016, 17:56 Święty Janie Pawle II nasz orędowniku w niebie proszę Cię, by nasi synowie Jakub i Jan mogli jeszcze usypiać i budzić się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących i uczciwych ludzi.

 • Krystyna

  25 kwietnia 2016, 19:45 O oczyszczenie zarzutów i odnalezienie drogi do Boga dla Daniela

 • Piotruś

  25 kwietnia 2016, 20:21 Kochany Ojcze Święty Matko Boża proszę pomóżcie mi.

 • matka

  25 kwietnia 2016, 21:43 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  25 kwietnia 2016, 22:12 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II pod Twoją opiekę oddaje moich bliskich. Błagam pomóż mi odszukać nową drogę życia. Przede mną rozwód i tylko co dalej. Błagam pomóż ześlij na mnie miłość. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • pp

  25 kwietnia 2016, 23:04 Proszę o modlitwę, w intencji czystości ... wręcz blagam

 • Artur

  26 kwietnia 2016, 05:39 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  26 kwietnia 2016, 05:40 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  26 kwietnia 2016, 05:40 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • joanna

  26 kwietnia 2016, 06:24 Ojcze Sw, TY wiesz czego potrzebujemy, powierzam Tobie wszystkie nasze zmartwienia.Proszę wstaw sie za nami u Naszego Ojca Niebieskiego i prosimy o pomoc.Daj nam Panie silę to przetrwac bo juz jej nie mamy.asia z mezem

 • Michał

  26 kwietnia 2016, 06:41 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

 • Małgoś

  26 kwietnia 2016, 08:13 Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie, radość życia oraz mniej problemów. Błagam abym miała możliwość i abym zrobiła hab. proszę o jasność umysłu i dary Ducha Świętego w codziennej pracy zawodowej. Proszę o pokorę i cierpliwość. Błagam aby brat i mamusia rozkręcili firmę, aby nie musieli sprzedawać sprzętu. Proszę aby starczyło nam na chleb w każdym miesiącu. Błagam Ojcze o pomoc w naszych codziennych problemach. Wszystko co do tej pory osiągnęłam wiem, że to dzięki Twojemu wstawiennictwu.

 • Małgoś

  26 kwietnia 2016, 08:13 Kochany Ojcze Święty nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o poprawę sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, aby brat z mamą wygrywali przetargi i mieli zapewniona pracę przez cały rok. Kochana Matko dziękuję z całego serca za możliwość zmiany mojej pracy. Proszę aby było lepiej, obym uporała się z problemami i nie musiała się zwolnić lub być zwolniona. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń

 • 26 kwietnia 2016, 10:08 Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za okazaną mi ogromną pomoc. Proszę Cię o dalszą opiekę nad mamą o raz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o jej uleczenie i powrót do domu.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • R i M

  26 kwietnia 2016, 10:59 Najdrozszy Janie Pawle II,za Twoim wstawiennictwem prosimy Cie o uzdrowienie Taty Zbigniewa,ktory po przebytej operacji stracil orientacje i pamiec.Boze-prosimy Cie o laski uzdrowienia i naszej cierpliwosci.Niech zyje dlugo dla Swoich wnukow i dzeci.
  Amen
  (R. i M.)

 • Piotruś

  26 kwietnia 2016, 12:16 Kochany Ojcze Święty Matko Najświętsza proszę o zdrowie dla mojego synka, proszę miejcie Go w swej opiece. Dziękuję za pracę.

 • Aneta

  26 kwietnia 2016, 12:21 Ojcze Święty uproś u Pana Naszego łaskę zdrowia do mnie- ulecz moje piersi z guzków. Spraw by nie rosły i nie były złośliwe.

 • ivantheprof

  26 kwietnia 2016, 15:05 Niech będzie pochwaliony Jezus Chrystus!

  Psoszę uprzejmie pomodlić się za duszę moej matki, jaka długo służyła ludią swoją wiarą.

  Bóg zapłać.

  Dzieńki.
  Ivan Petryshyn

 • Maria

  26 kwietnia 2016, 15:47 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji,którą nasze w sercu oraz o Boże błogosławieństwo dla naszego małżeństwa.

 • MARIA W

  26 kwietnia 2016, 17:03 Święty Janie Pawle w Tobie jedyna nadzieja proszę o zdrowie,miłość i zgodę w mojej rodzinie.A także powrót córki do domu i rozwiązanie jej problemów.

 • Agnieszka

  26 kwietnia 2016, 19:40 Dziękuję Ci Panie Jezu za wszystkie łaski i krzyże w moim życiu. Proszę o prawdziwą, dobrą miłość i szczęśliwe małżeństwo dla mnie i macierzyństwo oraz o dobrą, satysfakcjonującą pracę. Proszę też o uzdrowienie, uwolnienie i nawrócenie dla mnie i dla Andrzeja.

 • Ela

  26 kwietnia 2016, 20:35 Ojcze Święty, proszę cie o wstawiennictwo i wyproszenie potrzebnych łask dla Kamila, który jest po wypadku.
  Jezu ufam, Tobie.

 • Ela

  26 kwietnia 2016, 20:38 Ojcze Święty, za wszystko Ci dziękuję i proszę o potrzebne łaski dla Jasia, Kuby i ich rodziców, Miej ich w opiece, czuwaj nad nimi.Proszę...
  Jezu, ufam Tobie.

 • Ela

  26 kwietnia 2016, 20:40 Ojcze Święty, proszę Cię miej mnie i mojego męża w swej opiece.
  Jezu, ufam Tobie.

 • krystyna

  26 kwietnia 2016, 20:53 Najdroższy Jezu, Synu Dawida obdarz mnie łaską siły wiary nadziei miłości mądrości przyjaźni i proszę błogosław. Dobry Boże mniej Nas w swojej opiece uchroń Nas od złorzeczeń, klątw i złych życzeń. Pomóż aby rozpoczęte sprawy zakończyły się w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu ...

 • Angel100

  26 kwietnia 2016, 21:09 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie - o łaskę pracy na cały etat. Błagam o stabilizację w życiu zawodowym i poprawę sytuacji finansowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  26 kwietnia 2016, 21:10 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  26 kwietnia 2016, 21:21 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cię o wsparcie siłę i nadzieję. Błagam Cię o miłość której tak bardzo mi brakuje. Zostałam sama przede mną rozwód - tylko co dalej. Błagam o wsparcie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • matka

  26 kwietnia 2016, 21:42 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża
  t8muw

 • Aleksandra

  27 kwietnia 2016, 00:14 Proszę o modlitwę za mają ciężko chorą babcię. Proszę również o modlitwę za mnie, abym szczęśliwie wyszła za mąż i urodziła zdrowe dzieci. Proszę również o modlitwę za mojego znajomego Łukasza, który ma problem w relacjach.

 • strażak

  27 kwietnia 2016, 05:23 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  27 kwietnia 2016, 05:23 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  27 kwietnia 2016, 05:24 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • 27 kwietnia 2016, 06:29 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o Twoją opiekę nad moimi rodzicami i nade mną. Proszę także o Twoje dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę uzdrowienia, powrotu do sił i do domu mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Dorota

  27 kwietnia 2016, 13:55 Ojcze Święty z całego serca proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego ukochanego męża Jana i zdrowie dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać

 • Kasia

  27 kwietnia 2016, 15:05 Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Bernarda i uratowanie małżeństwa aby wycofał się ze sprawy rozwodowej i powrócił do mnie i dzieci

 • Teresa z Krk

  27 kwietnia 2016, 15:11 Swiety Janie Pawle II proszę daj spokoj i sile,,, proszę pomoz mi w relacjach z mezem,,, ratuj mnie od nalogow, ufam pomoz synowi,pomoz mi w jego zyciu zawodoeym,

 • Bożena i Piotr

  27 kwietnia 2016, 15:48 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za dar narodzin naszej córeczki. Prosimy opiekuj się naszą rodziną. Uproś u Boga zdrowie i potrzebne łaski dla naszej rodziny.

 • Agnieszka

  27 kwietnia 2016, 15:58 Z całego serca, błagam o modlitwę o cud. Wiem, że Pan Bóg nie ingeruje w czyjąś wolną wolę, ale pozostała mi tylko modlitwa o którą najmocniej proszę. Przez prawie dwa lata byłam w związku z mężczyzną, który snuł plany o przyszłości, rodzinie i życiu do końca życia razem. Było cudownie, w naszym związku była wielka miłość. Nie wiem co się stało, ale któregoś dnia jej zabrakło. Nie było szans na rozmowę, na spotkanie. Tylko dzięki mnie i mojej schowanej dumie, pojechałam pod jego dom, poczekałam bo chciałam porozmawiać. Powiedział, że nic już do mnie nie czuję. A ja nie mogę w to uwierzyć, bo po 3 miesiącach od rozstania, ciężko jest nie czuć nic już do osoby, która była bliska. Ja odchodzę od zmysłów. Nie potrafię się pozbierać, nie potrafię funkcjonować. Modlę się z wiarą do Boga, do św Rity, odmawiam Nowenne Pompejańską. Jeżeli tli się w nim jeszcze chociaż odrobinę uczucia miłości do mnie, to niech Duch Święty uzdrowi naszą relację, aby nie było w niej chłodu i obojętności. Byliśmy tak bliskimi sobie ludźmi. Jeżeli jest w nim ta odrobina miłości, to niech wleje się w jego serce na nowo i roztopi lód i obojętność, tak abyśmy mogli jeszcze raz zbudować nasz związek na silnych fundamentach miłości, wierności i szacunku.
  Błagam z całego swojego serca o modlitwy.
  Zrozpaczona i załamana Agnieszka

 • Maria

  27 kwietnia 2016, 16:20 Święty Janie Pawle proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny i potrzebne łaski dla nas.

 • Ewa

  27 kwietnia 2016, 16:39 Swiety Janie Pawle II dziekuje za Twoja pomoc, prosze Ciebie o dalsze wstawiennictwo za nami, pokieruj naszymi drogami, naszymi czynami, postaw na naszych drogach ludzi, ktorzy nam dopomoga, niech w naszej rodzinie zaistnieje wzajemne zrozumienie, przebaczenie i milosc.

 • matka

  27 kwietnia 2016, 17:53 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Piotruś

  27 kwietnia 2016, 19:48 Ojcze Święty,Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski.

 • Ana

  27 kwietnia 2016, 19:52 Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych w rodzinie i firmie oddanie długów i mądre decyzje

 • Iwona

  27 kwietnia 2016, 20:50 Ojcze przenajświetszy spraw zeby moje życie bycho chociaż troszke weselsze. Jest mi tak smutno...

 • Angel100

  27 kwietnia 2016, 20:53 Ojcze Święty błagam pokieruj mną i dopomóż w uzyskaniu pracy na cały etat. Błagam o stabilizację w życiu zawodowym i poprawę sytuacji finansowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  27 kwietnia 2016, 20:54 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  27 kwietnia 2016, 21:45 Kochany Ojcze Święty błagam CIę o wsparcie. Daj mi prosze siłe na przetrwanie trudnych chwil. Przede mną rozwód - i co dalej. Jak zacząć żyć. Błagam ześlij na moją drogę życia anioła który wskaże mi nową drogę życia. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Teresa z Krk

  28 kwietnia 2016, 08:18 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze pomoz mi , ufam spraw aby maz mnie szanowal, pomoz w naszym malzenstwie abysmy umieli sie porozumiewac, prosze pomoz mi byc silna, abym przestala miec leki, pomoz w nalogach abym byla silna i nie ulegala tym nalogom, prosze pomoz mi wytrwac w postanowieniach, pomoz mi .Prosze spraw aby syn spotykal dobrych ludzi na swej drodze chron go od nalogow, chron go on zlego, pomoz mu z praca spraw aby sobie poradzil, pomoz mu Ukochany Ojczulku, ufam, spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby w rodzinie byl spkoj ufam

 • AK

  28 kwietnia 2016, 08:24 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  28 kwietnia 2016, 08:24 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  28 kwietnia 2016, 08:25 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • 28 kwietnia 2016, 09:50 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o dalszą opiekę nad mamą oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę jej zdrowia, powrotu do sił i domu.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 • Irmina

  28 kwietnia 2016, 12:20 Prosze o modlitwe za moje zycie i mojego syna Adama aby poprawil sie w nauce i odrzucil pokusy gier i komputera.Bog zaplac

 • Magda

  28 kwietnia 2016, 14:51 Bardzo proszę o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe mojego przyjaciela. Niech Bóg za Twoim wstawiennictwem Ojcze Święty zwróci Pawłowi zdrowie i radość, a odbierze cierpienie.

 • Bożena i Piotr

  28 kwietnia 2016, 15:22 Kochany Święty Janie Pawle II! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy opiekuj się nadal naszą rodziną.

 • Beata

  28 kwietnia 2016, 16:59 Kochany Ojcze Święty proszę o cud w wiadomej sprawie

 • kasia

  28 kwietnia 2016, 18:45 Św. Janie Pawle II dziękuję za ocalenie życia Agaty.Proszę Cię miej ją w Swojej opiece i pomóż w walce z chorobą. Jezu Ufam Tobie

 • Katarzyna

  28 kwietnia 2016, 18:54 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II dziękuję bardzo za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną. Bardzo lękam się o swoje zdrowie, proszę wypraszaj u Pana Boga siłę dla mnie i wiarę w wyzdrowienie. Bóg zapłać.

 • Ewa

  28 kwietnia 2016, 19:19 Ojcze święty prosze o pomoc w pomyslnie zakończonych sprawach sadowych ,o potrzebne łaski dla moich najbliższych ,o pozytywnie zdaną maturę przez Majkę ,pracę dla moich synów .Zdrowie dla Zuzi i mojego taty .

 • Piotruś

  28 kwietnia 2016, 19:46 Dziękuję.

 • matka

  28 kwietnia 2016, 21:01 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Krystyna

  28 kwietnia 2016, 22:19 Ojcze Święty proszę wstaw się za moim synem, żeby zdał maturę, wyproś dla niego Dary Ducha Świętego. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o opiekę nad nami.

 • Anna

  28 kwietnia 2016, 22:32 Kochany Ojcze Święty dziękuję za dzisiejszy dzień. O to że dałeś mi siłę go przetrwać. Błagam Cię o wsparcie daj mi siłę na następne dni życia. Błagam ześlij na moją drogę życia anioła który pomoże mi znaleźć właściwą drogę życia. Błagam o dar miłości. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • teresa z kr

  28 kwietnia 2016, 23:12 Swiety Janie Pawle daj sile , ufam pomoz ratuj z nalogow, blogoslaw rodzinie mojej, przymnoz wiary,ufam

 • Jurek

  29 kwietnia 2016, 01:43 Ukochany ojcze Święty Janie Pawle II , proszę uproś mi u Jezusa Chrystusa łaskę powrotu miłości , wierności oraz przebaczenie w moim małżeństwie - Ewy i Jurka.Jezu ufam Tobie.

 • strażak

  29 kwietnia 2016, 04:46 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  29 kwietnia 2016, 04:46 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  29 kwietnia 2016, 04:47 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • 29 kwietnia 2016, 10:10 Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za ogromną pomoc którą okazałeś mi i moim rodzicom. Proszę Cię o dalszą pomoc i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji uleczenia i powrotu do sił, uleczenia i powrotu do domu mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Hania

  29 kwietnia 2016, 12:00 Proszę o modlitwę w intencji Wojtka, Pawła i Danki o głęboką wiarę, powrót na drogę życia sakramentalnego, o uwolnienie od nałogów nikotynizmu Danki, Wojtka i Męża mojego, o Łaski potrzebne dla s. Eweliny, za Karinę i Magdę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu i narkotyków, oraz by Magda mogła wychowywać swojego synka, o uzdrowienie relacji między siostrami Grażyną i Gabrysią, o wypełnienie woli Bożej w życiu Pawła , o ulgę w cierpieniu po śmierci córki dla Jej Rodziców- Grażyny i Grzegorza, proszę o Łaski potrzebne dla Bogusi i Darka, o uwolnienie z alkoholizmu dwóch sąsiadów, o dobre relacje miedzy macocha i dziećmi, o uwolnienie Gienka z nikotynizmu,o zdrowie dla Taty i Macochy, o uwolnienie Taty z nałogu nikotynizmu, o wypełnienie woli Bożej w życiu Łukasza,o Łaskę szczęsliwego przebiegu ciąży dla Marty-- o zdrowie dla Niej i Jej nienarod zonego D zieciątka, o powrót Marty na drogę wiary, Panie przemień serce Marty aby wróciła do Ciebie, aby szanowała stan w którym sie aktualnie znajduje, aby troszczyła się o nienarodzone Dzieciątko, o uwolnienie z alkoholizmu Basi, o łaskę zdrowia dla Bronisławy, proszę o odnowienie relacji Krzysztofa z jego małymi dziećmi, Panie przywróć mu wzrok duszy, niech jego dzieci nie cierpią, są bardzo poranione, o powrót do zdrowia dla Krystyny i Ireny, o mądrość i roztropność dla rządzących, o wiarę dla naszych kapłanów-Bóg zapłać za modlitwy

 • zosia

  29 kwietnia 2016, 15:01 Święty Janie Pawle II, proszę Cię z całego serca wyproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla mojego taty, siły dla mojej mamy oraz wytrwania w dobrym dla osoby, którą kocham, proszę również o wszystko co najlepsze dla niej, aby udało jej się poukładać wszystko w swoim życiu i by Bóg pozwolił nam być razem, dla mnie proszę o wiarę oraz dokonywanie słusznych wyborów. Jezu ufam Tobie

 • MARIA W

  29 kwietnia 2016, 16:24 O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Ani i Mateusza.

 • Karolina

  29 kwietnia 2016, 18:45 Proszę Cię Panie Boże o pomoc w mojej trudnej sprawie. Proszę by w moim związku na nowo zagoscilo szczęście i obudziła się miłość. Proszę by Przemek wybaczyl mój błąd przestał się na mnie gniewc i chciał razem ze mną iść przez życie. Proszę by coś zrozumiał, nie słuchał fałszywych doradców i byśmy wyszli z tego kryzysu a miłość zwyciężyła.Prosze Panie Boże abyśmy się nie rozstali. Bardzo Proszę o gorącą modlitwę w mojej intencji. Karolina.

 • Marta

  29 kwietnia 2016, 20:25 Kochany Ojcze Święty z całego serca proszę o ratunek i potrzebne łaski dla Michała

 • Kolega

  29 kwietnia 2016, 20:29 Święty Janie Pawle II proszę o pomoc w walce z demonami dla Koleżanki. O łaskę wiary, odwagi i ufności w miłosierdzie Jezusa i jego siłę, a także siłę pogromczyni wszelkiego zła- Maryi.
  Aby nie bała się zaufać i poszła do księdza i wyznała swój problem

 • Angel100

  29 kwietnia 2016, 21:16 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę pracy na cały etat i stabilizację. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  29 kwietnia 2016, 21:17 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Jadwiga

  29 kwietnia 2016, 21:23 Św.Ojcze Janie Pawle II pomóż mi ,proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia z wielu chorób,bądź ze mną w czasie badania i wyproś dobre wyniki.Pobłogosław moich najbliższych,umacniaj nas w wierze i miłości,a zmarłym śp z rodzin naszych wyproś łaskę życia wiecznego.Jezu ufam Tobie.

 • ania

  29 kwietnia 2016, 23:09 Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga o uzdolnienie mnie do kochania,napotkanie na swojej drodze człowieka którego pokocham z wzajemnością i z którym będę mogła założyć szczęśliwą kochającą się rodzinę.A jeśli jest to któryś z tych co znam daj mi pewność i utwierdzenie w decyzji do małżeństwa.

 • AK

  30 kwietnia 2016, 04:45 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  30 kwietnia 2016, 04:45 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  30 kwietnia 2016, 04:46 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • 30 kwietnia 2016, 06:20 Święty Janie Pawle II dziękuję za powrót mojej mamy do domu. Proszę Cię o dalszą opiekę nad nią i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę uleczenia jej i powrotu do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę

 • matka

  30 kwietnia 2016, 06:27 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ania

  30 kwietnia 2016, 07:04 Ojcze Święty pomóż mi i zanieś Panu Bogu moją modlitwę. Modlę się o miłość, o odnalezienie męża. Proszę o siłę, bym się nie poddała w dążeniu do celu. Tak bardzo chciałabym mieć rodzinę i normalne życie. Panie Boże oddal ode mnie samotność, zwątpienie, bezradność, proszę wysłuchaj Panie moją modlitwę.

 • Siostra

  30 kwietnia 2016, 10:54 Błagam o Dotyk Jezusa i film życia, przemianę serca , charakteru, myślenia, wypowiedzi, oddalenie wszelkiego zła i o ogromną miłość do Pana Boga dla mnie i mojej siostry Anny.

 • Ela

  30 kwietnia 2016, 10:59 Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy bardzo mu zaszkodzili w pracy. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich.

 • Ela

  30 kwietnia 2016, 11:00 Ojcze Święty uproś zgodę w pracy z moimi koleżankami i pracodawczynią, żeby do naszych relacji powróciło zaufanie.

 • Ela

  30 kwietnia 2016, 11:03 Ojcze Święty proszę Cię o pomoc aby na mojej drodze dobry Bóg postawił mądrego mężczyznę, abym mogła założyć rodzinę. Ojcze Święty ufam CI.

 • Marta

  30 kwietnia 2016, 12:55 Proszę o uwolnienie mnie od lęku, abym miała siłę ruszyć z miejsca i założyć rodzinę. Proszę również o dar Ducha Świętego.

 • Wierząca

  30 kwietnia 2016, 17:54 Swiety Ojcze Janie Pawle Drugi Prosze o Modlitwe i Wstawiennictwo w Mojej Intencji o to aby Torbiele na Jajnikach Zanikly abym Szybko Zaszla w Ciaze i Cieszyla sie Macierzynstwem i Szczesliwym Malzenstwem.

 • Ewelina

  30 kwietnia 2016, 18:28 Ojcze Święty Janie Pawle II proszę za Twoim wstawiennictwem o przebaczenie oraz łaskę prawdziwej miłości i małżeństwa opartego na Panu Bogu. Maryjo Matko pięknej i czystej miłości módl się za nami.

 • Ela

  30 kwietnia 2016, 19:07 Kochany Ojcze, proszę opiekuj się Kubusiem, pomóż mu w trudnościach szkolnych i koleżeńskich.
  Jezu,ufam Tobie.

 • Siostra

  30 kwietnia 2016, 20:51 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Annę i Łukasza, by stworzyli związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Anny odwrócenie losu na lepsze, szczęście, zdrowie, mądrość, rozum od złego zachowaj Boże.

 • Ewa

  30 kwietnia 2016, 20:53 Swiety Janie Pawle II dziekuje za Twoja pomoc, za Twoje wstawiennictwo u Boga i goraco prosze Ciebie o dalsze wsparcie, by moj maz nie dzialal pochopnie, niech Duch Sw. zstapi na niego i go oswieca w podejmowaniu waznych decyzji, by pomogli mu rowniez ludzie.

 • Córki

  30 kwietnia 2016, 20:54 Prosimy Cię o zdrowie dla taty Tadeusza aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.

 • Ewa

  30 kwietnia 2016, 20:59 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo za Karin, Michalem, Vincentem, by dobry Bog odbarzyl ich potrzebnymi laskami, by pogodzili sie z rodzina.

 • Ewa

  30 kwietnia 2016, 21:05 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie o Twoje wstawiennictwo u Boga za mna i moim mezem, bym potrafila go rozumiec, by zapanowala pomiedzy nami na nowo milosc, by w naszym domu i naszych sercach zamieszkal Bog.

 • Ewa

  30 kwietnia 2016, 21:08 Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje wstawiennictwo za Gabrielem i Rafalem, by odnalezli sens zycia, by zdobyli wyksztalcenie, prace, by pozbyli sie wszelkich nalogow, by spotkali na swoich drogach ludzi, ktorzy pomoga im wrocic do Boga.

 • Ewa

  30 kwietnia 2016, 21:10 Swiety Janie Pawle II prosze Ciebie za Asie i Mariusza, by dobry Bog obdarzyl ich potrzebnymi laskami, miloscia, by mogli miec zdrowe potomstwo.

 • Ewa

  30 kwietnia 2016, 21:13 Swiety Janie Pawle II z glebi serca dziekuje za Twoja pomoc, za Twoje wstawiennictwo u Boga, za otrzymane laski,Twoja opieke nad nami, za Twoja modlitwe za nami i prosze Ciebie opiekuj sie cala moja rodzina, by zapanowala zgoda, milosc, wzajemne zrozumienie, wzajemne przebaczenie.

 • Angel100

  30 kwietnia 2016, 21:22 Ojcze Święty błagam o pomoc. Błagam o łaskę pracy na cały etat. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  30 kwietnia 2016, 21:24 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i udzielenie nam wsparcia. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • katarzyna

  30 kwietnia 2016, 23:07 Proszę o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów

 • Anna

  30 kwietnia 2016, 23:38 Kochany Ojcze Święty dziękuje za każdy dzień życia i wsparcie które otrzymuje za Twoim pośrednictwem. Błagam Cię o silę nadzieje i miłość. Ześlij proszę na mnie miłość której tak bardzo mi brakuje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Anna

  30 kwietnia 2016, 23:39 Kochany Ojcze Święty pod Twoja opiekę oddaje mojego syna - spraw proszę aby szczęśliwie wrócił do domu.

 • AK

  1 maja 2016, 04:37 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  1 maja 2016, 04:38 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  1 maja 2016, 04:38 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • matka

  1 maja 2016, 05:43 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • bogusia

  1 maja 2016, 07:35 Ojcze spraw ,abym była lepszym człowiekiem.Jezu ulecz moją duszę i ciało.Mateńko bądż ze mną zawsze.

 • teresa z kr

  1 maja 2016, 07:48 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, ufam, pomoz, spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze spraw aby syn wyrastal na dobrego, madrego chlopaka, prosze spraw aby syn poszedl do pracy, prosze daj mi zdrowie, ratuj z nalogu, ufam prosze pomoz rowniez mojemu rodzenstwu w wlce z nalogiem, ufam, pomoz

 • Ela

  1 maja 2016, 09:28 Ojcze Święty proszę Cię, dopomóż mi, abym jak najrychlej spotkała uczciwego i przyzwoitego mężczyznę, z którym połączy mnie łaska dobrego i szczęśliwego małżeństwa, opartego na wzajemnym szacunku, miłości, wierności i zaufaniu. Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!

 • Elżbieta

  1 maja 2016, 09:34 Ojcze Święty proszę o modlitwę żeby Pan Bóg uwolnił mnie i siostrę od gniewu, złości, nienawiści, od braku wybaczenia sobie, ojcu, mojej rodzinie i wszystkim którzy mnie zranili. Oraz żeby Pan wypełnił nasze życie od momentu poczęcia miłością. Bóg zapłać.

 • Ela

  1 maja 2016, 09:39 Ojcze Święty proszę pomóż abym miała dobrą pracą i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę wysłuchaj mojej prośby.

 • MAMA

  1 maja 2016, 09:56 O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Ani i Mateusza.

 • Maria

  1 maja 2016, 10:02 Święty Janie Pawle za Twoim wstawiennictwem u Boga proszę o modlitwę za Anię o uwolnienie i nawrócenie i Dary Ducha Świętego a także oddalenie od niej żonatego pana i jej powrót do domu.

 • 1 maja 2016, 10:48 Dziękuję Święty Janie Pawle II za wszystkie łaski które otrzymałem. Proszę Cię o dalszą opiekę nad mamą i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o dar zdrowia, sił i pogodę ducha dla niej.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Marek

  1 maja 2016, 10:52 Święty Janie Pawle II pomóż mi wybrnąć do końca z moich kłopotów.Poprowadź bezpiecznie przez maj.

 • Piotruś

  1 maja 2016, 12:08 Drogi Ojcze Święty Matko Boża proszę Was o wytrwałość o motywacje w pewnej sprawie proszę pomóżcie mi. Dziękuję za wszystkie łaski.p

 • katarzyna

  1 maja 2016, 14:50 Proszę o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów

 • ufająca

  1 maja 2016, 17:24 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu i obronie pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • kasia m.

  1 maja 2016, 19:44 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła , 21.04 kolokwium z promieniowania, 25.04 egzamin z OOS, 05.05 kolokwium z ćwiczeń z aparatury. Bardzo mi na tym zależy.

 • jola

  1 maja 2016, 20:30 Proszę o błogosławieństwo dla mojego syna, o rozsądek dla niego, o dobry wybór dalszej drogi życiowej, o zdanie matury, aby wyszedł z samotności i znalazł przyjaciół.

 • Anna

  1 maja 2016, 21:47 Kochany Ojcze Święty błagam o siłę. Błagam ześlij na mnie miłość której mi tak brakuje. Wiem że z Twoją pomoćą mogę osiągnąć wiele dlatego błagam o Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa - ześlij proszę na moją drogę życia anioła który mi pomoże rozpocząć nowy etap w moim życiu. w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Karolina

  1 maja 2016, 22:06 Proszę o gorącą modlitwę w mojej intencji. Proszę by Pan Bóg mnie wysłuchał i sprawi,że wszystko między mną i Przemkiem się naprawi. Proszę by Przemek cokolwiek zrozumiał chciał ze mną być a jego uczucie na nowo rozkwitło. Bóg zapłać.

 • Dorota

  1 maja 2016, 22:18 Blagam o skuteczne codzienne modlitwy: o uwolnienie od zlych sklonnosci,zla,laske nawrocenia dla Michala i Marcina oraz w intencji:beznadziejnych dramatycznych sytuacji Doroty

 • Kasia

  1 maja 2016, 23:34 Kochany Janie Pawle II błagam uproś u Jezusa, aby Mariusz został moim narzeczonym i moim mężem, proszę wybłagaj mi tę łaskę, aby było to w maju tego roku, wiem że Jemu na mnie zależy. Dziękuję Panie Jezu za wszystko.

 • strażak

  2 maja 2016, 04:49 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  2 maja 2016, 04:50 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  2 maja 2016, 04:51 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • teresa z kr

  2 maja 2016, 06:20 Swiety Janie Pawle II posze daj sile, ufam, pomozmi,prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj,ufam pomoz w walce z nalogami, prosze daj sile, prosze sprawaby syn poszedl do pracy, chron go od zlego a zwlaszcza od nalogow, narkotykow, blogoslaw synowi mnie naszemu malzenstwu, rodzinie,ufam pomoz, blagam pomoz moim siostrom, spraw abym mial sile i prosze kieruj mna,

 • Bożena i Piotr

  2 maja 2016, 06:43 Kochany Święty Janie Pawle II ! Dziękujemy za otrzymane łaski. Prosimy o zdrowie i potrzebne łaski dla naszej rodziny. Umacniaj naszą miłość małżeńską i pogłębiaj naszą wiarę.

 • 2 maja 2016, 09:29 Święty Janie Pawle II proszę Cię uproś w Najświętszym Sercu Pana Jezusa łaskę uleczenia i sił dla mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Twoja czcicielka

  2 maja 2016, 12:01 Święty Janie Pawle II proszę o uzdrowienie mnie z mięśniaków macicy i dar macierzyństwa, jeżeli to zgodne z Wolą Bożą, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji.

 • MARIA W

  2 maja 2016, 12:47 Święty Janie Pawle proszę o modlitwę i Dary Ducha Świętego dla moich dzieci i potrzebne łaski,dobrą pracę i zaliczenie egzaminów.

 • monika

  2 maja 2016, 14:44 Proszę o modlitwę o uzdrowienie krwi Moniki, aby nie miała problemów z zatkaniem w
  okolicy uszu, bólami w tej okolicy, o uzdrowienie jej i jej męża z bezpłodności,
  o dar poczęcia zdrowych dzieci, o siłę i wytrawnie. O wiarę i wytrawnie przy Bogu.

 • matka

  2 maja 2016, 16:39 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Arthur

  2 maja 2016, 17:13 Proszę o modlitwę za mnie.

 • Anna

  2 maja 2016, 22:32 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle dziękuje za Twoją opiekę. Błagam Cię o wsparcie i siłę. Błagam ześlij na moją drogę życia anioła który mi pomoże. Błagam Cię o miłość której tak bardzo mi brakuje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • 3 maja 2016, 06:16 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę zdrowia i powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • AK

  3 maja 2016, 06:16 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  3 maja 2016, 06:17 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  3 maja 2016, 06:17 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • matka

  3 maja 2016, 06:31 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Małgoś

  3 maja 2016, 10:30 Kochany Ojcze Święty nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o poprawę sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, aby brat z mamą wygrywali przetargi i mieli zapewniona pracę przez cały rok. Kochana Matko dziękuję z całego serca za możliwość zmiany mojej pracy. Proszę aby było lepiej, obym uporała się z problemami i nie musiała się zwolnić lub być zwolniona. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń

 • Małgoś

  3 maja 2016, 10:31 Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie, radość życia oraz mniej problemów dnia codziennego. Błagam abym miała możliwość zrobienia habilitacji. Proszę o jasność umysłu i dary Ducha Świętego w codziennej pracy zawodowej. Proszę o pokorę i cierpliwość. Błagam aby brat i mamusia rozkręcili firmę, aby nie musieli sprzedawać sprzętu. Proszę aby starczyło nam na chleb w każdym miesiącu. Błagam Ojcze o pomoc w naszych codziennych problemach. Wszystko co do tej pory osiągnęłam wiem, że to dzięki Twojemu wstawiennictwu.

 • Małgoś

  3 maja 2016, 10:31 Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie, radość życia oraz mniej problemów. Błagam abym miała możliwość i abym zrobiła hab. proszę o jasność umysłu i dary Ducha Świętego w codziennej pracy zawodowej. Proszę o pokorę i cierpliwość. Błagam aby brat i mamusia rozkręcili firmę, aby nie musieli sprzedawać sprzętu. Proszę aby starczyło nam na chleb w każdym miesiącu. Błagam Ojcze o pomoc w naszych codziennych problemach. Wszystko co do tej pory osiągnęłam wiem, że to dzięki Twojemu wstawiennictwu.

 • Małgoś

  3 maja 2016, 10:32 Kochany Ojcze Święty nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o poprawę sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, aby brat z mamą wygrywali przetargi i mieli zapewniona pracę przez cały rok. Kochana Matko dziękuję z całego serca za możliwość zmiany mojej pracy. Proszę aby było lepiej, obym uporała się z problemami i nie musiała się zwolnić lub być zwolniona. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń

 • Perełka

  3 maja 2016, 11:41 Święty Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga, aby odstąpiły od mojej córki demony szkodzące, a przede wszystkim niepowodzeń finansowych i materialnych oraz o odwrócenie skutków przekleństw, aby cieszyła się zdrowiem. Proszę o Błogosławieństwo dla niej, dla psa, z którym jest związana, a na którym też ciąży przekleństwo i dla wszystkich bliskich jej osób. Proszę też o Błogosławieństwo dla tych, którzy jej źle życzą. Za wszystkie otrzymane
  za Twoim pośrednictwem łaski, z całego serca dziękuję.

 • matka

  3 maja 2016, 12:41 Ukochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo za mojego syna Adama, żeby szczęśliwe zdał maturę. Proszę o łaskę zdrowia dla syna, żeby poczuł się lepiej i opuściła go tak wysoka temperatura. Proszę Ojcze Święty czuwaj nad nim, pomóż mu, pomóż nam.

 • Agnieszka

  3 maja 2016, 12:57 Kochany Ojcze Święty, proszę o zgodę w rodzinie brata, o miłość i zrozumienie między nim i jego żoną. Proszę o uzdrowienie ojca z uzależnienia od alkoholu. Błagam, żeby przestał pić, a przez to niszczyć nasza rodzinę.

 • baśka

  3 maja 2016, 13:03 Kochany Ojcze Święty dziękuje za łaski otzrymane od ciebie i proszę o szczęśliwe zdanie matury dla mojej córki Karoliny

 • anna

  3 maja 2016, 16:11 Święty Janie Pawle II dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem , błagam pomóż aby bank nie wypowiedział nam kredytu , abyśmy zdążyli zrobić wpłatę raty , proszę ratuj nas .

 • ***

  3 maja 2016, 17:01 Prosze o modlitwe w intencji Magdaleny, o poradzenie sobie z przeżyciami z przeszłości, siłę, cierpliwość oraz drugą szansę u ukochanego człowieka. By Pan Bóg usunął to co ich dzieli i doprowadził do sakramentu małżeństwa.

 • Angel100

  3 maja 2016, 17:44 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o stabilizację i rozwiązanie problemów finansowych. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  3 maja 2016, 17:47 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat i stabilizację. Błagam ulituj się nad nami i spraw cud, którego tak bardzo potrzebujemy. Ojcze przepraszam za wszystkie błędy... błagam o miłosierdzie.

 • mama

  3 maja 2016, 18:23 Ojcze Święty proszę o zdanie matury dla syna i błogosławieństwo na dalsze lata życia.

 • Wierząca

  3 maja 2016, 18:28 Kochany Swiety Ojcze Janie Pawle II Dziekuje za dotychczas otrzymane laski i Prosze o Modlitwe i Wstawiennictwo w Intencji Zdrowia dla Moich Najblizszych za Moje Zdrowie Fizyczne , Psychiczne , i Plciowe za Moje Malzenstwo i o to aby Torbiel na prawym jajniku ulegla zanikowi i abym mogla odstawic hormony i jak najszybciej zrealizowac Moje Marzenie o zajsciu w Ciaze Cieszyc sie Stanem Blogoslawionym i jednoczesnie Realizowac Marzenia Wizazowe i powiekszac grono klientek.

 • Piotruś

  3 maja 2016, 18:55 Prosząc o wytrwalosc w pewnej sprawie.

 • Ewelina

  3 maja 2016, 19:43 Koachany JP2, zawierzam Ci jutrzejsze rozmowy oraz nasza podróz do Rzymu, poprowadż nas bezpiecznie kochany ojcze swiety do ciebie. Wypraszaj mi zdrowie i siłe do życia abym nigdy nie zblładziła. Amen

 • Anna

  3 maja 2016, 19:54 O łaskę dobrego zdania matury dla Moniki, o właściwy wybór dalszej drogi życiowej zawodowej i osobistej dla niej i jej braci oraz o zdrowie , zgodę i miłość dla całej rodziny

 • Ewelina

  3 maja 2016, 21:09 Ojcze swiety Janie Pawle II proszę cie o uzdrowienie dla mojej chorej Martynki o zdrowie dla Karolinki. Prosze cie o Twoje wstawiennictwo za nimi u miłosiernego Boga. Dziękuję

 • Danuta

  3 maja 2016, 21:33 Św.Janie Pawle proszę o cud uzdrowienia mnie i Mari z ciężkiej choroby ,o przemiane serca i nawrócenie dla męża Mari i ich dzieci,proszę o zdrowie, silna wiare i potrzebne łaski dla mojej rodziny

 • Nowenna Pompejanska

  3 maja 2016, 21:58 Matko Boza, krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo bardzo Ciebie kocham.
  prosze o dalsza opieke nad nami.
  przytul so Swego Matczynego Serca wszystkie Twoje dzieci.

 • Anna

  3 maja 2016, 22:03 Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o siłę i miłość której tak bardzo mi brakuje. Po przeszło 20 latam małżeństwa zostałam sama - mąż wybrał wolność. Błagam pomóż mi ułożyć sobie życie na nowo. Błagam daj mi siłę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Renia

  3 maja 2016, 23:36 Najdrozszy Boze-dziekuje Ci za wszelkie laski i Twoje znaki,ktore nam dajesz.Wspieraj nas nadal prosze w najtrudniejszych chwilach.Niech dobro i szczerosc ludzka zwycieza zlo i nienawisc czlowieka do czlowieka.Kochany Janie Pawle II za Twoim posrednictwem prosze Cie w sposob szczegolny o moja wlasna sile wytrwania we wszystkich tros kach.Wspomoz nas Twoim milosierdziem,a w szczegolnosci moich najblizszych z rodziny,przyjaciol i tych,ktorzy z roznych rzyczyn nie okazuja dobra i milosci w troskach dnia codziennego.
  Amen

 • baś

  3 maja 2016, 23:53 Kochany Ojcze, spraw, aby nasza rodzina znowu była razem.

 • Artur

  4 maja 2016, 05:23 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  4 maja 2016, 05:23 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  4 maja 2016, 05:24 W Dniu Strażaka - Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • teresa z kr

  4 maja 2016, 05:54 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, wiare, ufam, daj szczesliwa podroz, pomoz aby byl spokoj w rodzinie, ratuj mnie i moja rodzine z nalogow,ufam

 • eva

  4 maja 2016, 06:40 Panie Boze,
  popatrz prosze Cie na moje dzieci, aby byli dobrymi chrzescjanami. prosze o blogoslawienstwo dla nas i dla wszystkich, ktörzy sie do Ciebie pokornie uciekaja.

 • eva

  4 maja 2016, 06:58 Drogi Ojcze swiety Janie Pawle II - my grzeszni tak bardzo potrzebujemy Twego wsawiennictwa - prosze mödl sie za nas. polecam Tobie moje dzieci. moja rodzine i mnie.

  Matko Naswietsza Ty wiesz najlepiej co dla nas jest dobre - prosze wstaw sie do Twojego Syna, aby wyprosil u Pana Boga nam potrzebne laski.
  serdecznie dziekuje Ci umilowana Matko nasza.

 • Maria

  4 maja 2016, 07:06 Ojcze Święty Janie Pawle II polecam Ci moją intencję.Proszę pomóż mi.

 • Małgorzata

  4 maja 2016, 07:11 Ojcze Święty,dopomóż nam w rozwiązaniu problemów

 • strażak

  4 maja 2016, 08:00 Święty Florianie w Dniu Strażaka - proszę daj łaskę i pomóż spełnić nasze codzienne rodzinne marzenia i prośby - strażak Artur

 • matka

  4 maja 2016, 10:50 Ojcze Święty, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie zdrowia mojego syna . Spraw oby objawy związane z kłuciem serca nie mówiły o czymś groznym.Proszę pomóż aby Pan Bóg mnie wysłuchał razem Z Matką Świętą.

 • 4 maja 2016, 11:02 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo w modlitwie o łaskę zbawienia dla zmarłego abp Gocławskiego.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • krzys

  4 maja 2016, 11:33 O łaskę żywej wiary dla Kacpra

 • Piotruś

  4 maja 2016, 13:01 Drogi Ojcze Święty Matko Boża dziękuję za pracę za wszystkie łaski, proszę mniecie w opiece mojego synka chrońcie Go przed nieszczęściami i chorobami. Dziękuję za wszystko.

 • Kasia

  4 maja 2016, 13:50 Proszę o uzdrowienie małżeństwa i o nawrócenie mojego męża Bernarda i uratowanie małżeństwa aby wycofał się ze sprawy rozwodowej i powrócił do mnie i dzieci.Bóg zapłać

 • matka

  4 maja 2016, 15:39 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Anna

  4 maja 2016, 16:32 Święty Janie Pawle II, Patronie Rodzin, proś Jezusa za nami, błagaj by Jezus Miłosierny dotknął na nowo łaską wiary moich bliskich; męża, córki, zięcia, by dzięki Sakramentowi Pokuty i Pojednania , stali się dziećmi Bożymi. Jezu, zajmij się ich niedowiarstwem. Jezu, tylko Ty możesz ich uleczyć. Jezu ufam Tobie.

 • ren

  4 maja 2016, 16:37 Ojcze wspoz mnie zrobiłam tak zle ,ze zyc mi sie nie chce,pomoz mi abym dostała sie do pracy ,aby ktos mi dała szanse ,ludzie sa tacy zli,wysłuchaj ,maja iednych za nic,wysluchaj mnie abym dost.do amazon

 • Łukasz

  4 maja 2016, 16:54 Szczęść Boże. Proszę Was o modlitwę w intencji Grzegorza, który znajduje się aktualnie na OIOM-ie w ciężkim stanie. Istnieje bardzo duże, bezpośrednie zagrożenie dla jego życia. Jeżeli możecie poświęcić mu chociaż jedno Zdrowaś Mario, bardzo Was o to proszę. Bóg zapłać

 • Ja

  4 maja 2016, 18:29 Ojcze Święty , proszę Cię o łaskę dla mojego syna . Proszę aby był zdrowy , szczęśliwy by odzyskał wiarę w siebie i swoje możliwości żeby minęły mu fobie. Aby lepiej się dogadywał z ojcem i żeby spotkał mądrych ambitnych ludzi którzy pomogą mu uwierzyć w siebie

 • My

  4 maja 2016, 18:36 Ojcze proszę o pomoc aby w moim małżeństwie i domu poprawiły się relacje między nami . By mój mąż był lepszyl dla mnie i naszego dziecka aby zrozumiał że robi źle i się poprawił .

 • MARIA W

  4 maja 2016, 18:58 Święty Janie Pawle za Twoim wstawiennictwem u Boga proszę o uwolnienie i nawrócenie dla mojej rodziny.Proszę o dobrą pracę dla moich dzieci , dobry wybór drogi życiowej dla nich i zdanie egzaminów.

 • natalia

  4 maja 2016, 19:12 Ojcze Święty, proszę Cię wesprzyj rozwój mojej córki, błagam niech w końcu dogoni rówieśników. Proszę Cię z całego serca spraw by zaczęła normalnie jesc i aby problemy z refluksem zoladkowym sie skończyły. Niestety to nadmierne ulewanie ma negatywny wpływ na jej rozwój, dlatego proszę Cię pomoz jej. Niech w końcu będzie dobrze. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Tylko na Ciebie możemy liczyć.

 • ufająca

  4 maja 2016, 19:33 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu i obronie pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Angel100

  4 maja 2016, 20:35 Ojcze Święty błagam o pomoc. Błagam zaopiekuj się naszą rodziną. Proszę o łaskę pracy na cały etat i miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  4 maja 2016, 20:36 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i pomoc z jego strony. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • K.

  4 maja 2016, 22:42 Ukochany Ojcze Święty! Proszę Twoje wsparcie w Niebie w intencji powiększenia naszej rodziny. Proszę bym ponownie mogła zostać mamą, by moja córeczka miała rodzeństwo. Ufamy w Twoją opiekę i orędownictwo u Najwyższego.

 • Damian

  4 maja 2016, 22:52 Święty Janie Pawle II, proszę Cię pomóż mi spełnić moje marzenie.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Bp Grzegorz Ryś. Drogi Światła
Wielka Księga Miłosierdzia
Jestem Drugi
Doświadczanie Boga. Dla wierzących, poszukujących i wątpiących
Miłosierni jak Ojciec