Imieniny: Izydora, Waclawa

Wydarzenia: Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt

Z Bogiem

Ewangelizacja na Barce: Doskonała Miłość usuwa lęk

ewangelizacja marzec fot. Pallotti FM

1 marca 2018 r. na Barce Aquarius odbędzie się kolejna Ewangelizacja na Barce. Gościć będziemy ks. Mikołaja Konarskiego. Temat spotkania to "Doskonała Miłość usuwa lęk" (1 J 4, 18).

 

Ksiądz Mikołaj Konarski to kapłan działający z mocy Ducha Świętego. Poza swoimi parafialnymi obowiązkami odprawia Msze Święte ku czci Ducha Świętego z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w rożnych miejscowościach. Ewangelizuje i wspólnie modli się z Wiernymi podczas Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie.

Dzięki działaniu łaski Bożej, a wcześniej chęci uczestnictwa w Mszy Świętej, rekolekcjach, czy innych formach ewangelizacyjnych prowadzonych przez Księdza Mikołaja ludzie pragną przemieniać swoje życie i przyjąć wolę Bożą. Słowo Boże, które kieruje do nas trafia do naszych serc. Pokazuje nam, że tylko Jezus jest zbawieniem, ze tylko w miłości do drugiego człowieka, w Miłości do Jezusa jest nasze zbawienie i nasze życie. Ksiądz obdarowany niesamowitą charyzmą, ma nieprawdopodobny dar do zjednywania ludzi, poprzez szczery uśmiech, serdeczność, żywą modlitwę, poczucie humoru i kazania, które trafiają w sedno i pozostają w sercu na długo, kiełkujące przynoszą piękne owoce.

Osoba tego Kapłana jest niewątpliwie kanałem działania mocy Ducha Świętego, który przemienia ludzkie historie przez nawrócenia i uzdrowienia. Wiele osób odczuwa obecność Boga, która zmienia słowa "Wierze w Boga " na "Wiem, że Bóg istnieje i mnie kocha".

Oceń treść:
Źródło:
;