Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii

Wydarzenia: Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Rozrywka

„Lato z Radiem” 24 lipca w Krakowie

lato z radiem fot. Materiały prasowe

W niedzielę 24 lipca wyjątkowym przystankiem na tegorocznej trasie koncertowej „Lata z Radiem” będzie Kraków. Dla publiczności zgromadzonej na Rynku Podgórskim zagrają Krzysztof Antkowiak, Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda i gwiazda wieczoru grupa Perfect.

 

„Zapraszamy mieszkańców i turystów do nowego miejskiego salonu jakim jest po remoncie Rynek Podgórski. Miejsce skąd blisko nad Wisłę, do parku i na Kazimierz” – mówi Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

W stolicy Małopolski Radiowa Jedynka pojawi się punktualnie o godz. 16.00 i już chwilę później dla najmłodszych uczestników wystąpi zespół Arka Noego. Podczas imprezy o rodzinną atmosferę zadba ekipa Polskiego Radia Dzieciom, a w specjalnym studiu plenerowym na słuchaczy Radiowej Jedynki, zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych, będą czekali dziennikarze: Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki, którzy zdradzą sekrety pracy w radiu, a ze wszystkimi chętnymi przeprowadzą wywiady. Po godz. 17.00 na scenie Lata z Radiem na Rynku Podgórskim pojawią się kolejno Krzysztof Antkowiak, Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda oraz gwiazda wieczoru grupa Perfect, czyli wykonawcy, którzy zawsze dostarczą publiczności niezapomnianych przeżyć, nie tylko, muzycznych. Koncert poprowadzi dziennikarz Muzycznej Jedynki – Marcin Kusy.

Koncert w Krakowie będzie można oglądać na żywo dzięki realizacji telewizyjnej na stronie latozradiem.pl. Ponadto dzięki poszerzonej współpracy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej liczne materiały z imprezy ukażą się w TVP1.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Radio, a współorganizatorem Miasto Kraków.

;