Imieniny: Odona, Malwiny, Elzbiety

Wydarzenia: Święto Hot-Doga

Z Bogiem

Mężczyźni powołani do szczęścia

spotkanie mężczyzn listopad fot. Mężczyźni Św. Józefa

Mężczyźni Św. Józefa zapraszają do Podgórza na Mszę, konferencję i dyskusje w grupach. Najbliższe spotkanie w środę, 15 listopada 2017 r. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości. W listopadzie gościem będzie dr Andrzej Sionek.

 

Dr Sionek jest fizykiem wysokich energii i doktorem teologii. Przez lata bliski współpracownik Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, założyciel i dyrektor Szkoły Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego i Stowarzyszenia En Christo, mąż i ojciec dwóch córek. 

Początek spotkania w środę, 15 listopada o godz. 18:30 Mszą świętą w kościele Św. Józefa. Po niej konferencja pt. "Powołani do szczęścia..." w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul. Zamoyskiego 2. Często wydaje się nam, że mamy prawo do szczęścia. Czy jednak szczęście się nam należy? Czy powinno działać w naszym życiu jak automat z bajek: "i żyli długo i szczęśliwie"? A może jednak sami wypracowujemy swoje szczęście? Na te pytania mamy nadzieję znaleźć odpowiedzi w czasie spotkania z Andrzejem Sionkiem.

Osoby, które nie mogą być na spotkaniu zapraszamy na transmisję online - w czasie trwania spotkania: od około 19:20 do około 21. Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Oceń treść:
Źródło:
;