Imieniny: Odona, Malwiny, Elzbiety

Wydarzenia: Święto Hot-Doga

Z Bogiem

Poświęcenie nowego studia Radia Pallotti FM

radio pallotti ef em fot. Pallotti FM

W najbliższą niedzielę, 3 grudnia w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia na ul. Bulwarowej o godz. 13.00 odbędzie się Msza Święta, której będzie przewodniczył ks. Zenon Hanas SAC, Przełożony Prowincji Chrystusa Króla. Następnie będzie miało miejsce poświecenie nowego studia Radia Pallotti FM.

 

Przez cały dzień, a także podczas poczęstunku, będzie można odwiedzić i zobaczyć nowe pomieszczenia oraz porozmawiać z autorami audycji, prezenterami, współpracownikami i zaproszonymi gośćmi.

W maju pallotyni połączyli wysiłki dwóch medialnych inicjatyw: Radia nowohuckie.PL i Telewizji Misericordia, aby – w oparciu o kilkuletnie doświadczenie – stworzyć zupełnie nowy projekt: Pallotti.FM. – Chcemy za jego pośrednictwem w przystępny sposób głosić Dobrą Nowinę, opowiadać o życiu Kościoła i naszej polskiej tożsamości. Portal z założenia ma charakter ewangelizacyjno-edukacyjny. Podejmując wyzwania Nowej Ewangelizacji, chcemy w ten właśnie sposób formować nowe społeczeństwo i budować cywilizację miłości. Nasi słuchacze i czytelnicy będą mogli w przyszłości uczestniczyć w rekolekcjach, szkoleniach i kursach – mówi redaktor naczelny ks. Łukasz Gołaś SAC. I dodaje: – Tych wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć, a chcieliby uczestniczyć w tym radosnym wydarzeniu zapraszamy do słuchania nas w Internecie – zachęca.

 

 

Oceń treść:
;