Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

Wydarzenia: Dzień niespodziewanego całusa

Siódma Niedziela zwykła

Małopolska

Ruszają Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

 fot. Fotolia.com

Chciałbyś założyć własną fundację, ale nie wiesz jak to zrobić? Nie wiesz też, gdzie szukać pieniędzy na projekty, które zamierzasz zrealizować? A może zastanawiasz się jak wykorzystywać social media do działań na rzecz innych? Przyjdź w poniedziałek, 9 lipca, na spotkanie inaugurujące działalność Marszałkowskich Ośrodków Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – otrzymasz na nim odpowiedzi na te i inne pytania! 

 

“Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego działają od niedawna w pięciu miastach regionu – Krakowie, Myślenicach, Nowym Sączu, Oświęcimiu i Tarnowie. Dzięki nim Małopolanie, którzy aktywnie działają na rzecz trzeciego sektora, zyskali miejsca, do których mogą przyjść, aby otrzymać wsparcie w ich codziennych działaniach” – mówi Grzegorz Lipiec, odpowiedzialny w zarządzie województwa za współpracę z organizacjami pozarządowymi. - W nowych ośrodkach będziemy także zachęcać wszystkich mieszkańców do jeszcze większej aktywności społecznej i obywatelskiej – dodaje Lipiec i zaprasza do udziału w spotkaniu inaugurującym działalność MORSO.

Podczas spotkania, które odbędzie się 9 lipca o godz. 17.00 w Biurze Inicjatyw Społecznych w Krakowie (ul. Krasickiego 8, I piętro), będzie można dowiedzieć się jak być aktywnym Małopolaninem i… dlaczego warto to robić. To jednak nie wszystko – nie zabraknie także informacji na temat wsparcia, na które można liczyć dzięki MORSO, a także terminów interesujących szkoleń czy spotkań doradczych oraz mentoringowych. Będzie można też spotkać przedstawicieli NGO-sów z całej Małopolski, spędzić miło czas w gronie aktywnych ludzi oraz rzecz jasna – nawiązać współpracę i porozmawiać na temat planów na przyszłość.

Oceń treść:
Źródło:
;