Imieniny: Alberta, Leopolda

Wydarzenia:

Małopolska

Ruszają Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

 fot. Fotolia.com

Chciałbyś założyć własną fundację, ale nie wiesz jak to zrobić? Nie wiesz też, gdzie szukać pieniędzy na projekty, które zamierzasz zrealizować? A może zastanawiasz się jak wykorzystywać social media do działań na rzecz innych? Przyjdź w poniedziałek, 9 lipca, na spotkanie inaugurujące działalność Marszałkowskich Ośrodków Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – otrzymasz na nim odpowiedzi na te i inne pytania! 

 

“Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego działają od niedawna w pięciu miastach regionu – Krakowie, Myślenicach, Nowym Sączu, Oświęcimiu i Tarnowie. Dzięki nim Małopolanie, którzy aktywnie działają na rzecz trzeciego sektora, zyskali miejsca, do których mogą przyjść, aby otrzymać wsparcie w ich codziennych działaniach” – mówi Grzegorz Lipiec, odpowiedzialny w zarządzie województwa za współpracę z organizacjami pozarządowymi. - W nowych ośrodkach będziemy także zachęcać wszystkich mieszkańców do jeszcze większej aktywności społecznej i obywatelskiej – dodaje Lipiec i zaprasza do udziału w spotkaniu inaugurującym działalność MORSO.

Podczas spotkania, które odbędzie się 9 lipca o godz. 17.00 w Biurze Inicjatyw Społecznych w Krakowie (ul. Krasickiego 8, I piętro), będzie można dowiedzieć się jak być aktywnym Małopolaninem i… dlaczego warto to robić. To jednak nie wszystko – nie zabraknie także informacji na temat wsparcia, na które można liczyć dzięki MORSO, a także terminów interesujących szkoleń czy spotkań doradczych oraz mentoringowych. Będzie można też spotkać przedstawicieli NGO-sów z całej Małopolski, spędzić miło czas w gronie aktywnych ludzi oraz rzecz jasna – nawiązać współpracę i porozmawiać na temat planów na przyszłość.

Oceń treść:
Źródło:
;