Imieniny: Jerzego, Bartosza, Haliny

Wydarzenia: Dzień Windowsa

Święto św. Bartłomieja, apostoła

Z Bogiem

Spotkanie mężczyzn: Bitwa o czystość

zapowiedź spotkania mężczyzn fot. Mężczyźni Św. Józefa

Bitwa o czystość będzie próbą zmierzenia się z bardzo męskim problemem jakim jest czystość. Temat kojarzy się nam jednoznacznie z tematem czystości seksualnej, jednak jest znacznie szerszym.

 

Czystość naszego życia to czystość myśli, oczu, czynów, ale przede wszystkim serca. Serc czyste to takie, które wpatrzone jest w Boga i w Nim zakochane. Jak kształtować w sobie takie serce? Jak zawalczyć o czystość oczu, myślenia, przede wszystkim jednak o czystość serca?

W temacie poprowadzi nas Jacek Pulikowski - mąż, ojciec, wykładowca akademicki, świetny mówca. Człowiek z pasją. Specjalista w pokonywaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej. Autor wielu książek.

Spotkanie odbędzie się w środę 16 stycznia. Rozpocznie się o 18:30 Mszą Świętą w kościele Św. Józefa, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul. Zamoyskiego 2.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo, zapraszamy na transmisję online - w czasie trwania spotkania: od około 19:20 do około 21. http://mezczyzni.net/main/transmisje 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2096167367096640/ 

Oceń treść:
Źródło:
;