Imieniny: Rufina, Celestyna, Jana

Wydarzenia: Światowy Dzień Zdrowia

Wtorek Wielkiego Tygodnia

Z Bogiem

Spotkanie mężczyzn: Stróż brata

spotkanie mężczyzn fot. Mężczyźni Św. Józefa

Mężczyźni Św. Józefa zapraszają do Podgórza na Mszę, konferencję i dyskusje w grupach. Najbliższe spotkanie w środę, 20 września 2017 r.

 

Gościem specjalnym będzie Paweł Zaremba. W latach 1985-1994 służył w Armii w misjach międzynarodowych. Tam stracił wiarę. Od 1991 trener sztuk walki. Wielokrotny Mistrz Świata i Mistrz Polski w tych dziedzinach. Przez lata pracował w korporacjach jako Key Account Manager. Działając nieetycznie w biznesie stracił wszystko, został bezdomny. W 2015 spotkał Boga i zaczął Mu służyć. Świadczy o Bożej Miłości i Miłosierdziu, którego doświadczył. Uczy młodych mężczyzn męskości i odpowiedzialności. Zakładał ruch GRP dla Mężczyzn. Promuje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Uczęszcza na spotkania MśJ - grupa w Rącznej k. Krakowa.

Początek spotkania w środę, 20 września o godz. 18:30 Mszą świętą w kościele Św. Józefa. Po niej konferencja pt. “Stróż brata” w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul. Zamoyskiego 2.

Osoby, które nie mogą być na spotkaniu zapraszamy na transmisję online - w czasie trwania spotkania: od około 19:20 do około 21. Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Oceń treść:
Źródło:
;