Imieniny: Rufina, Celestyna, Jana

Wydarzenia: Światowy Dzień Zdrowia

Wtorek Wielkiego Tygodnia

Z Bogiem

Spotkanie mężczyzn: Życie - błogie czy ofiarne?

spotkanie mężczyzn grudzień fot. Mężczyźni Św. Józefa

Mężczyźni Św. Józefa zapraszają do Podgórza na Mszę, konferencję i dyskusje w grupach. Najbliższe spotkanie w środę, 20 grudnia 2017 r. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości. W grudniu gościem będzie Andrzej Strączek.

 

Andrzej Strączek - mąż i ojciec 7 dzieci, biznesmen (prowadzący własną firmę budowlano-remontową), założyciel wspólnoty w Czyżowicach, współtwórca Inicjatywy Missio. Od 20 lat wyjeżdża systematycznie na Ukrainę, a jego szczególną troską jest formacja i życie par małżeńskich.

Początek spotkania w środę, 20 grudnia o godz. 18:30 Mszą świętą w kościele Św. Józefa. Po niej zaproszony gość podejmie ważny, choć może kontrowersyjny temat: "Życie: Błogie? czy ofiarne?" Często wydaje się nam, że mamy prawo do świętego spokoju. Czy jednak tak jest naprawdę? Na te pytania mamy nadzieję znaleźć odpowiedzi w czasie spotkania z Andrzejem Strączkiem. Konferencja odbędzie się w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul. Zamoyskiego 2. 

Osoby, które nie mogą być na spotkaniu zapraszamy na transmisję online - w czasie trwania spotkania: od około 19:20 do około 21. Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Oceń treść:
Źródło:
;