Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Wydarzenia:

Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Pod oknem

V Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Liturgicznej

 fot. Fot. BP KEP / flickr.com

Już po raz piąty Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Ruchu Światło – Życie Archidiecezji Krakowskiej z pomocą Kleryckiego Koła Liturgicznego Wyższego Seminarium Archidiecezji Krakowskiej organizuje Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Liturgicznej dla uczniów szkół średnich oraz gimnazjalistów. Jest on organizowany zarówno w szkołach jak i w parafiach.

 

Konkurs ma dwa etapy: pierwszy odbędzie się 24 listopada br. (piątek) w szkołach i dzień później w parafiach, finał będzie miał miejsce 3 marca 2018r., w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej, przy ulicy Podzamcze 8. Podobnie jak w ubiegłych latach, dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody (czytniki e-booków, książki).

Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich młodych pasjonatów liturgii z Archidiecezji Krakowskiej i okolic. Do współpracy zapraszamy księży, katechetów i świeckich animatorów, którzy zgłaszając się do organizacji pierwszego etapu konkursu umożliwiają udział w nim swoim podopiecznym.

Zgłoszenia organizatorów odbywają się na naszej stronie internetowej konkursliturgiczny.pl za pomocą formularza zgłoszeniowego, aktywnego od 1 września 2017r. Na stronie znajdują się również wszelkie dane dotyczące konkursu.

Informacje można również uzyskać od organizatorów wysyłając maila na adres: akwl.zgloszenia@gmail.com 

Oceń treść:
;