Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii

Wydarzenia: Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Rozrywka

Zostań milionerem w ICE Kraków!

monopoly fot. Materiały prasowe

Już 28 sierpnia Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza na arcyciekawe wydarzenie – rozgrywki Monopoly! Pomiędzy 15.00 a 18.00 chętni mieszkańcy Krakowa będą mogli zawalczyć o fortunę na planszy krakowskiej edycji kultowej gry lub rozgrać pojedynek na swojej planszy we foyer ICE Kraków z pięknym widokiem na miasto!

 

Monopoly to legendarna marka, bestseller w świecie gier planszowych, bijący rekordy popularności już od 80 lat. Właśnie z okazji osiemdziesiątych urodzin tej gry, jej wydawcy zdecydowali, że Kraków otrzyma własną edycję kultowej planszówki. Do udziału w tworzeniu jubileuszowej wersji Monopoly zaproszono wszystkich krakowian, którzy w plebiscycie decydowali o tym, co znajdzie się na kluczowych polach gry. Plansze tworzy 30 miejsc i obiektów, między innymi: Kopiec Kościuszki, Sukiennice, dorożki krakowskie, Nowa Huta, Podgórze, Błonia oraz Centrum Kongresowe ICE Kraków.

Operator obiektu – Krakowskie Biuro Festiwalowe postanowiło zaprosić mieszkańców na wspólne rozgrywki, które będą niepowtarzalną okazją do zagrania w Monopoly… w obiekcie znajdującym się na planszy Monopoly! Co więcej – dwie osoby, które wygrają quiz na temat wiedzy o krakowskiej edycji gry, otrzymają specjalne nagrody!

28 sierpnia na graczy będzie też czekać Pan Monopoly we własnej osobie, z którym każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie!

Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 22 sierpnia, o godzinie 15.00. Informacje dotyczące regulaminu rozgrywek oraz rejestrację będzie można znaleźć na stronie www.icekrakow.pl

Liczba miejsc ograniczona. Możliwość wejścia do ICE Kraków po okazaniu wejściówki wygenerowanej podczas procesu rejestracji. Do dyspozycji grających udostępnione zostaną 3 egzemplarze specjalnej edycji gry Monopoly. Pozostałych uczestników organizatorzy proszą o przyniesienie własnego egzemplarza.

;