Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Wydarzenia: Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Z Bogiem

spotkanie mężczyzn świętego józefa fot. Mężczyźni Św. Józefa

19 września odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. We wrześniu gościem będzie ks. Leszek Mateja. Podejmie ważny temat: "Mężczyzna żyjący Słowem".

 

W czasach gdy szum informacyjny otacza nas wszędzie warto znaleźć czas na ciszę i wsłuchać się w Słowo, jakie kieruje do nas Bóg. Nie znajdziemy go w wiadomościach, serialach telewizyjnych, wydarzeniach sportowych. A jednak bez Słowa trudno nam zachować POKÓJ i RADOŚĆ. Dlatego życie Słowem to ważna umiejętność.

Jak się jej nauczyć? Jak rozpocząć przygodę poznawania Boga przez Słowo? Jak w niej wzrastać? Jakie metody nam pomogą? Gdzie czyhają pułapki? Nasz gość, ks. Leszek Mateja pomoże nam poszukać odpowiedzi na to pytanie. Bądźcie z nami 19 września na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net 

Ks. Leszek Mateja jest doktorem teologii z zakresu patrystyki, proboszczem parafii p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rusocicach w archidiecezji krakowskiej, byłym duszpasterzem Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach.

Środa 19 września 2018

18:30 – Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul. Zamoyskiego 2

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo zapraszamy online w czasie trwania spotkania od około 19:20 do około 21: http://mezczyzni.net/main/transmisje 

Oceń treść:
Źródło:
;