Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Wydarzenia: Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Z Bogiem

Spotkanie mężczyzn: Bitwa o tożsamość

spotkanie mężczyzn fot. Mężczyźni Św. Józefa

Kim jestem jako mężczyzna? Pytanie to dotyka naszej istoty. Kim dziś jest mężczyzna? Czy po prostu nie jest kobietą? Budowanie tożsamości to nie mówienie kim nie jesteśmy. Co definiuje mnie jako mężczyznę? Co pozwala mi odkryć moje męskie powołanie? Jak w moim życiu mogę zdefiniować siebie? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać na najbliższym listopadowym spotkaniu Mężczyzn Św. Józefa.

 

21 listopada odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W listopadzie gościem będzie Robert Olender. Podejmie ważny temat: "Bitwa o tożsamość".

Robert Olender – od 30 lat szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki dzieci, właściciel firmy wspierającej tworzenie i wdrażanie strategii biznesowych, wolontariusz "Służby rodzinie", pomagającej małżeństwom w osiąganiu wartościowych celów w oparciu o zasady Pisma Świętego.

Spotkanie rozpocznie się o 18:30 Mszą Świętą w kościele św. Józefa, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online. Transmisja w czasie trwania spotkania: 21 listopada 2018 od około 19:20 do około 21: http://mezczyzni.net/main/transmisje
 

Oceń treść:
Źródło:
;