Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Wydarzenia:

Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Z Bogiem

Spotkanie mężczyzn: Bitwa o wiarę

spotkanie mężczyzn fot. Mężczyźni Św. Józefa

17 października odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W październiku gościem będzie Jacek Szempliński. Podejmie ważny temat: "Bitwa o wiarę". Bądźcie z nami 17 października na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

 

Gościem specjalnym będzie Jacek Szempliński - mąż Kasi (od 24 lat) i ojciec 3 dzieci, które wspólnie z żoną nauczają domowo. Z wykształcenia i zamiłowania automatyk przemysłowy. Prowadzi firmę AB Industry SA, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem fabryk (specjalizująca się w linie do produkcji kosmetyków, produktów spożywczych i farmaceutycznych). Wspólnie z żoną prowadzimy Wspólnotę Rodzinne Świętowanie Niedzieli przy parafii w Starych Babicach. Posługuje poprzez kursy ewangelizacyjne, kursy małżeńskie, studium biblijne, przedstawienia czy koncerty.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 17 października 2018 r. o 18:30 Mszą Świętą w kościele. Po Mszy konferencja w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul. Zamoyskiego 2. Zapraszamy!

Transmisja online - w czasie trwania spotkania od około 19:20 do około 21: http://mezczyzni.net/main/transmisje
 

Oceń treść:
Źródło:
;