Imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana

Wydarzenia: Dzień Baterii

Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

WSZYSTKIE WYDARZENIA

 • Małżeństwo - projekt na całe życie

  W roku 2018 obchodzimy pięćdziesiątą rocznicę ogłoszenia przez bł. papieża Pawła VI Encykliki Humanae Vitae oraz Jubileusz 50-lecia istnienia Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

 • Żegota – ukryta pomoc

  Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na wystawę czasową zatytułowaną Żegota – ukryta pomoc. Poświęcona jest ona ludziom zaangażowanym w działalność konspiracyjnej krakowskiej Rady Pomocy Żydom, którzy na rozmaite sposoby pomagali Żydom ukrywającym się po tzw. „stronie aryjskiej”, a także uwięzionym w gettach i obozach koncentracyjnych.

 • Nabożeństwo do św. Charbela

  Wszystkich czcicieli św. Charbela zapraszamy do Sanktuarium św. Jana Pawła II na comiesięczną modlitwę przy relikwiach świętego.

 • Cykl konferencji poświęconych encyklice Redemptor hominis

  Kardynał Stanisław Dziwisz, Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" oraz Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zapr ...

 • II Festiwal Inicjatyw Twórczych Dzieci i Młodzieży „Akcja – kreacja”

  Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w II Festiwalu „Akcja Kreacja”. Festiwal jest odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania młodzieży wobec proponowanych im metod edukacji oraz przedsięwzięć kulturalnych. W dobie postępującej technologii i cyfryzacji młodzi ludzie potrzebują inicjatyw, które zaktywizują ich do działania na polu kultury i jednocześnie dorównają ich tempu życia. Stąd idea łącząca sztukę i edukację kulturalną z multimediami.

 • Spotkanie z Christopherem Westem

  Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, spotkanie z Christopherem Westem, mówcą i popularyzatorem teologii ciała w USA. Wystąpienie Chrisa pt.: "NASZE CIAŁO OPOWIADA HISTORIĘ BOGA" odbędzie się 16.04.2018 r. o godz. 10.00 w kinie Kijów.Centrum w Krakowie.

 • Najcenniejsze. Kolekcja Książąt Czartoryskich

  W Arsenale Muzeum Książąt Czartoryskich (ul. Pijarska 8), mieszczącym dotąd Galerię Sztuki Starożytnej zaprezentowano wybór najcenniejszych dzieł sztuki i pamiątek historycznych z kolekcji Książąt Czartoryskich.

 • XV Półmaraton Marzanny

  Już po raz szósty Dzieło Pomocy św. Ojca Pio kompletuje drużynę, która 18 marca 2018 roku, pobiegnie w XV Półmaratonie Marzanny dla osób bezdomnych. Akcja, tradycyjnie już, odbędzie się pod hasłem „Ulica dobra do biegania, nie do mieszkania”, jej głównym celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem jakim jest bezdomność.

 • Muzyczna Droga Krzyżowa


 • Rekolekcje dla MAM z małymi dziećmi


 • Weekend Młodego Mężczyzny

  Wiek wchodzenia w dorosłość to czas podejmowania niebywałych wyzwań. Jak  się do nich przygotować? Jak przez nie przejść? Jak nauczyć się męstwa i  odpowiedzialności? W weekendzie poprowadzi nas Garry Stephens

 • Pokonkursowa wystawa Szopek Krakowskich

  10 grudnia odbędzie się otwarcie Pokonkursowej Wystawy Szopek Krakowskich.

 • "Łagiewnicka 22" z Witkiem Wilkiem

  Jeśli chcesz spełnić to pragnienie Jezusa zapraszamy Cię 22 lutego na „Łagiewnicką 22” - WIECZÓR MIŁOSIERDZIA do kaplicy klasztornej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia! Gościem Specjalnym spotkania będzie WITEK WILK. Rozpoczynamy konferencją o godz. 19:00, po niej uwielbienie, a następnie spotkanie przy herbacie i czas na rozmowę z naszym Gościem. 

 • Spotkanie Mężczyzn Św. Józefa

  21 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie.

 • Mapy miasta - dziedzictwa i sacrum w przestrzeni Krakowa

  Przez ostatnie półtora roku grupa antropologów z Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadziła intensywne badania terenowe dotyczące prze­strzeni Krakowa i wiązanych z nią wyobrażeń na temat sacrum oraz dzie­dzictwa. Wystawa Mapy miasta. Dziedzictwa i sacrum w przestrzeni Krakowa ukazuje symboliczne i mentalne „mapy miasta”, które wyłoniły się z zebra­nych materiałów, rozmów z mieszkańcami i przybyszami odwiedzającymi Kraków.

;