Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa

Wydarzenia: Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym

Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Wydarzenia

Od nowa: spotkanie dla tych, którzy pragną w życiu czegoś więcej

Dnia
19:00 - 00:00
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego
Os. Dywizjonu 303 Kraków

Zapraszamy Was na niezwykły wieczór dla tych wszystkich, którzy potrzebują duchowej odnowy oraz tych, którzy poszukują w życiu czegoś więcej. Chcemy spotkać się razem. Będzie czas radości, śpiewu, ekspresji, uzdrowienia, czas słuchania i refleksji, a także możliwość skorzystania z indywidualnej posługi modlitewnej. Przez cały czas będzie także można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Kto będzie z nami? Tego wieczoru do Krakowa przyjadą ludzie, którzy sami w swoim życiu doświadczyli odnowy i przełomu. Pokonali rzeczy, które przytłaczały i zniewalały ich życie. Wielu z nich znajdowało się na dnie. Ale na ich drodze stanął Bóg. I dziś pomagają tysiącom ludzi spotkać się z Nim. Tego wieczoru liderzy z 11 różnych krajów świata będą stawać razem, aby pomóc mieszkańcom Krakowa doświadczyć przełomu i odnowy ich życia. A to wszystko wspólnie z przedstawicielami ICCRS z Rzymu, (którzy z całym zespołem liderów będą pracować przez tydzień w ramach kursu LTC) oraz muzykami związanymi z Fundacją Bless (Gliwice), którzy pomogą nam w stworzeniu unikalnej atmosfery tego wieczoru.

Bądźcie razem z nami! Już dziś zapiszcie w swoich kalendarzach:

Kiedy: 23 lutego, godzina 19:00

Gdzie: parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego os. Dywizjonu 303 Kraków

Chcesz odnowić swoja relację z Bogiem? Potrzebujesz przełomu? Pragniesz w życiu czegoś więcej? Przyjdź. Wierzymy, że ten wieczór będzie zmieniać miasto. Może zmienić również Twoje życie. Przyjdź, doświadcz, zacznij od nowa. A jeśli wśród Twoich znajomych, rodziny czy przyjaciół są osoby, które również potrzebują odnowy w swoim życiu, koniecznie zabierz ich ze sobą.

Organizatorzy wydarzenia: Głos na Pustyni, Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej, ICCRS.

Patronat honorowy: Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski

Współpraca strategiczna: Metanoia, Wspólnota Uwielbienia "Głos Pana", Fundacja 24/7 Poland - preparing the way of the Lord, Diakonia Świętej Rodziny, Chefsiba, wspólnota DOM, Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna ABBA.

Partnerzy: Apostolski ruchwiary.pl, Góra Oliwna, wspólnota Jafa Wspólnota Ezechiasz, Szkoła Liderów, Fundacja Szkoła Sług Ducha, Fundacja Bless.

Patroni medialni: DEON.pl, Aleteia PL - Duchowość i lifestyle, Gość Niedzielny, Radio eM 107,6 Fm, Wiara.pl, Przewodnik Katolicki.

;