Imieniny: Kai, Leonii, Sotera

Wydarzenia: Dzień Ziemi

Książka

„Cud Book” – kato-gadżet na rynku księgarskim

 fot. Materiały prasowe

- To trochę katolicki gadżet, trochę wersja chrześcijańska książki – „Zniszcz ten dziennik”. W środku kerygmat, dużo Słowa, żartów i informacja podana w obrazkach i zdaniach, że Bóg jest dobry, a chrześcijaństwo może być na serio fascynujące – tak jezuickie wydawnictwo WAM prezentuje „Cud Book. Dziennik o niebo lepszy”.

 

Autorką „Cud Booka” jest Dorota Paciorek, autorka facebookowego profilu Design for God. Dla kogo jest ta książka? „Dla ludzi, którzy czekają na coś nowego, którzy są znudzeni, zmęczeni, zawiedzeni – nie tyle ofertą publikacji chrześcijańskich dla młodych, co w ogóle – życiem. Byłoby super, gdyby po przerobieniu „Cud Booka” odczuli realną zmianę, nową nadzieję, ucieszyli się Ewangelią od nowa. I oczywiście podzielili się tym dobrem z innymi” – przekonuje Dorota Paciorek.

Książka pełna jest biblijnych cytatów kreatywnie wkomponowanych w grafikę zaprojektowaną przez autorkę a także zaskakujących polecać dla czytelnika. „Skoro sprawdzamy codziennie Facebooka, to dlaczego nie mielibyśmy sięgać codziennie po Biblię. Nie wystarczy dodać Jezusa do grona znajomych. Trzeba z Nim spędzić trochę czasu na komunikatorze” – uśmiecha się Paciorek.

Pomysł na gadżet wydawnictwa WAM nawiązuje do światowego bestselleru „Zniszcz ten dziennik” autorstwa Keri Smith. „Zniszcz ten dziennik” to absolutny hit na rynku świeckim, bardzo chcemy, żeby Ewangelia dotarła do świata za pomocą „Cud Booka” – mówi Edyta Drozdowska z wydawnictwa WAM. – „Dziennik o niebo lepszy” to jednocześnie chrześcijański kerygmat w całkiem nowym i interaktywnym stylu, który w kreatywny, a czasem zabawny sposób, angażuje wszystkie zmysły użytkownika” – dodaje Drozdowska.

Źródło:
;