Imieniny: Gabriela, Anastazji

Wydarzenia: Dzień Niedźwiedzia Polarnego

Osobowość

„W oczach Boga” - nowy klip Arkadio

 fot. rtck.pl

„Chcemy, aby każdy odbiorca mógł zderzyć się z wizją samego siebie z innej perspektywy - tłumaczą Arkadio i Michał Ziomek (dr Micz) przy okazji pojawienia się najnowszego klipu do utworu pt. „W oczach Boga” promującego płytę „FUNDAMENT. Rób to co kochasz”.

 

„W oczach Boga” to próba poruszenia najważniejszych życiowych kwestii. Traktuje nie tylko o powołaniu, marzeniach, pasjach i talentach, ale również o niepełnosprawności. Arkadio zaprosił na płytę FUNDAMENT Michała Ziomka, który pomimo trudności związanych z chorobą, nie przestaje walczyć o swoje pragnienia.

Michał w dwunastym roku życia usłyszał diagnozę - postępujący zanik mięśni. Traci siły w rękach i nogach. Choroba jest nieuleczalna, prowadząca do całkowitego osłabienia całego ciała. Problem? Absolutnie nie! Michał jest absolwentem psychologii, choroba nie przerwała jego największej pasji - MUZYKI. Komponuje, pisze teksty, produkuje - ŻYJE PASJĄ! Mimo, że porusza się na wózku, nie rezygnuje ze swoich marzeń i wykorzystuje swój czas, by rozwijać swoje talenty.

„FUNDAMENT. Rób to co kochasz”, to piąta płyta Arkadio. Jak mówi sam raper: „Zapewnij sobie możliwość, aby trochę podyskutować z samym sobą. Mam nadzieję, że będzie to wędrówka do konkretnego celu, którym będzie odzyskanie lub poprawienie jakości Twojego życia!”.Gościnnie na płycie pojawili się także m.in.: Frenchman, Kinga Kielich, Watzek Wawrzyniak oraz Stanisław Sojka. Celem całej płyty jest zachęcenie słuchacza do tego, by przyjrzał się sobie poprzez pozostanie sam na sam tylko ze sobą i posłuchanie w ciszy tego, co podpowiada mu jego serce, ciągle zagłuszane przez tysiące bodźców.

„Nie jest sztuką odpowiadanie sobie codziennie na te same pytania. Sztuką jest odpowiedzieć sobie raz na jakiś czas konkretnie i nie zadawać ich codziennie! Wierzę głęboko w to, że treści z tej płyty pomogą Ci zadać precyzyjne pytania i uzyskać odpowiedź, która pozwoli Ci działać” – mówi o swoim, piątym już, krążku Arkadio, który, dołączył do grona ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W połowie marca tego roku, w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, Arkadio dwukrotnie wystąpił w Tauron Arenie w Krakowie, dla blisko 20 tys. młodych ludzi.

Arkadio obecnie promuje nową płytę oraz nieustannie realizuje autorski program pt: „Rób to co kochasz”. Muzyczne konferencje „Rób to co kochasz” organizowane od kilku lat w całym kraju i poza granicami zbudowane są na utworach, materiałach video oraz doświadczeniu Arkadio. Efektem setek spotkań są ludzie, którzy zaczynają walczyć o swoje marzenia.

Źródło:
;