Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

Wydarzenia: Dzień Pocałunku

Solidarność

100 litrów krwi na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II

akcja krwiodawstwa fot. Materiały prasowe

30 sierpnia sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi klubu sportowego Cracovia organizuje akcję krwiodawstwa pod hasłem „100 litrów krwi na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II”.

 

W najbliższą niedzielę, 30 sierpnia 2020 r. w godzinach od 10.00 do 14.00 przy sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Totus Tuus 32 będzie można w sposób bezpieczny, z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych oddać krew, która może uratować życie innym.

– Zachęcamy, aby w czasie, kiedy w szpitalach brakuje krwi, wielkodusznie i hojnie włączyć się w tę akcję – zachęca ks. Dariusz Chrostowski, duszpasterz papieskiego sanktuarium na Białych Morzach.

Akcję krwiodawstwa pod hasłem „100 litrów krwi na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II” organizują wspólnie sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie i Klub Honorowych Dawców Krwi klubu sportowego Cracovia. „Kibice Cracovii dla największego sympatyka klubu Ojca Świętego Jana Pawła II w darze pamięci” – czytamy na plakacie promującym inicjatywę.

Oceń treść:
Źródło:
;