Imieniny: Joanny, Zuzanny

Wydarzenia: Dzień modlitw za Kościół w Chinach

Z Bogiem

80 lat koronki - wieczór modlitwy w Łagiewnikach

Z okazji 80. rocznicy objawienia Koronki do Miłosierdzia Bożego, 13 września br. (niedziela) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się okolicznościowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

Modlitewne czuwanie rozpocznie się o godzinie 20:00 w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Miłosierdzia Bożego i grobem św. Faustyny. Poprowadzą je siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia wraz o. Łukaszem Buksą OFM i Krzysztofem Antkowiakiem. Muzycy modlić się będą śpiewem Koronki do Miłosierdzia Bożego, do której ułożyli muzykę i aranżację.

W czasie dwugodzinnej adoracji uczestnicy tego czuwania będą się modlić szczególnie za Światowe Dni Młodzieży, zbliżający się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia oraz w osobistych intencjach, powierzonych przez młodych na facebookowym profilu: Faustyna2016.

Wystarczy zostawić je jako komentarze w WYDARZENIU. Wszystkie zostaną wydrukowane i położone na ołtarzu podczas naszej modlitwy. Niektóre z nich będą także odczytane - zachęcają organizatorki czuwania.

;