Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Wydarzenia: Międzynarodowy Dzień Nelsona Mandeli

Rozrywka

Akademia Rodzinna zaprasza na bezpłatne zajęcia edukacyjne

 fot. idmjp2.pl

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza całe rodziny do aktywnego spędzania czasu na zajęciach organizowanych w ramach Akademii Rodzinnej.

 

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych dla rodzin, mających na celu umocnienie relacji rodzic - dziecko. Podczas całorocznych spotkań organizowane będą gry i zabawy, ćwiczenia logopedyczne, warsztaty plastyczne, muzyczne oraz edukacyjne, w tym pierwsza pomoc. Podczas prowadzonych zajęć dla dzieci ich opiekunowie będą mogli skorzystać z porad specjalistów, w tym: logopedów, terapeutów integracji sensorycznej, specjalistów w zakresie wczesnego rozwoju dziecka, specjalistów korekcji wad postawy, rehabilitantów, psychologów i pedagogów oraz prawników.

 

Plan najbliższych spotkań (wybrane niedziele, godz. 12:00):

18 PAŹDZIERNIKA - Wielka inauguracja Akademii Rodzinnej 2015/2016

Dzień inauguracji obfitować będzie w atrakcje dla całej rodziny! Przygotowaliśmy specjalne konkursy z nagrodami, w których rodzice wraz z dziećmi będą mogli spróbować swoich sił w ciekawych konkurencjach. Wspólne zabawy oraz nauka tańca przywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka i pozostawią miłe wspomnienia na długi czas.

Szczególną atrakcją, będzie występ Zespołu Tulinki!

Tulinki - to unikalne pluszowe gwiazdy z tęczowej krainy Tut Tut Tuli. Znane m.in. z telewizji TVS, Polo TV, Mini Mini oraz portali społecznościowych. Ciaputek, Tulinka i Czaruś jeżdżą po Świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tulinkowe nutki. (Źródło http://www.tulinki.com.pl/)

Mamy również niespodziankę - odwiedzi nas specjany gość! Chcecie wiedzieć kto to? Przyjdźcie na Wielką inaugurację Akademii Rodzinnej!

Inauguracja odbędzie się w "Białej Sali" Instytutu przy ul. Totus Tuus 30 , wejście od księgarni w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Startujemy 18 października 2015 o godzinie 12:00 po Mszy Św. dla dzieci w Sanktuarium.

15 LISTOPADA - Warsztaty dziennikarskie dla dzieci oraz zajęcia z podstaw bezpiecznego korzystania z internetu dla rodziców

20 GRUDNIA - Stół, który łączy - wspólne przygotowywanie ozdób świątecznych, świąteczny kącik kulinarny

17 STYCZNIA - Warsztaty wokalno - aktorskie

21 LUTEGO - Przygoda ze sztuką. Warsztaty origami

20 MARCA - Warsztaty wielkanocne

17 KWIETNIA - Kurs pierwszej pomocy dla całej rodziny

22 MAJA - Teartr Cienia, pod okiem psycholog Pani Elżbiety Hejmo

19 CZERWCA - Piknik rodzinny. Zakończenie Akademii Rodzinnej

 

Uwaga!
Na każde zajęcia obowiązują indywidualne zapisy!
Instytut zastrzega sobie prawo do zmiany terminu i tematyki zajęć.

akademia.rodzinna@idmjp2.pl
tel. 12 422 03 44

 

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W "BIAŁEJ SALI" INSTYTUTU PRZY UL. TOTUS TUUS 30. WEJŚCIE OD STRONY KSIĘGARNI W SANKTUARIUM ŚW. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE.

Źródło:
;