Imieniny: Gabriela, Anastazji

Wydarzenia: Dzień Niedźwiedzia Polarnego

Osobowość

Brygida Grysiak gościem cyklu Ich Areopag Wiary

brygida grysiak gościem ich areopagu wiary fot. facebook.com/Ich-Areopag-Wiary

We wtorek 22 listopada klerycy WSD Archidiecezji Krakowskiej i studenci dziennikarstwa UPJPII w Krakowie zapraszają na inauguracyjne w tym roku spotkanie w ramach Ich Areopagu Wiary. Gościem organizatorów będzie znana dziennikarka Brygida Grysiak.

 

Urodzona w Krakowie dziennikarka, od zawsze związana była z mediami. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę swą zaczynała w Gazecie Krakowskiej i radiu Kraków. Obecnie od piętnastu lat związana ze stacją TVN24. Brygida Grysiak jest autorką kilku książek m.in. wywiadu-rzeki z abp. Mieczysławem Mokrzyckim – „Najbardziej lubił wtorki”, „Miejsce dla każdego. Opowieść o świętości Jana Pawła II” oraz „Wybrałam życie”. W 2012 roku dziennikarka została odznaczona przez kard. Stanisława Dziwisza brązowym medalem im. Jana Pawła II za zasługi dla archidiecezji krakowskiej.

Początek spotkania we wtorek 22 listopada o godzinie 19:15.

Projekt Ich Areopag Wiary obejmuje cykl spotkań i rozmów o wierze i jej świadectwach ze świeckimi katolikami (aktorami, dziennikarzami, sportowcami, politykami).

Oceń treść:
;