Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny

Wydarzenia: Prima Aprilis, Dzień Gwiezdnych Wojen

Małopolska

FUNtastyczna zabawa na Sylwestrze w Krakowie

 fot. Jon Sullivan / wikipedia.org

W tym roku Rynek Główny w Krakowie będzie miejscem nieograniczonego funu! Najwięksi polscy artyści, ulubieńcy publiczności sprawią, że krakowski Sylwester przejdzie do historii. Muzyczna scena połączy ludzi i nie zatrzyma się ani na chwilę. Podczas wydarzenia zobaczymy gwiazdy od lat rządzące listami przebojów, a wśród nich m.in. Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Ania Wyszkoni, Afromental i Patrycja Markowska oraz finaliści programów Mam Talent! oraz X Factor. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzą Magda Mołek, Patricia Kazadi, Marcin Prokop oraz Olivier Janiak. Imprezę sylwestrową prosto z krakowskiego Rynku będzie transmitować telewizja TVN.

 

- Kraków  znajduje się na długiej liście największych miast, które w spektakularny sposób celebrują Nowy Rok. Miliony widzów w całej Polsce już po raz trzeci zobaczą sylwestrową zabawę prosto z Krakowa. To wyjątkowa noc, którą należy uczcić z honorami. Idealnym miejscem do tego jest Kraków - mówi Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Kultury i Spraw Społecznych. – Sylwester 2015 to nie tylko noc fantastycznej  zabawy, ale przede wszystkim projekt wizerunkowy dla Miasta. Dzięki TVN w Krakowie bawi się cała Polska, a miasto prezentuje swoje atuty – dodaje Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN.

W tym roku sylwestrowym słowem kluczem będzie słowo fun. Niejednoznaczne, ponieważ z jednej strony oznacza fanaberię, a z drugiej fantastyczną rozrywkę, fascynacje i fantazje. Nowy Rok 2015 będziemy witać z mieszkańcami Krakowa, przybyłymi gośćmi i telewidzami TVN. Imprezę poprowadzą popularni prezenterzy stacji: Magdalena Mołek, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak. Wszystko w najlepszym scenograficznym opakowaniu stworzonym przez Giorgosa Stylianou, wyreżyserowanym przez Macieja Sobocińskiego. Choreografię widowiska przygotuje Agustin Egurrola.

Na scenie będzie można zobaczyć  finalistów znanych z talent show TVN Mam Talent! oraz X Factor: Marta Podulka, Michał Szpak, Sabina Jeszka, Paweł Binkiewicz oraz Natalia Cepelik.

Zabawa w Krakowie rozpocznie się punktualnie o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN rozpocznie się o 19:45. Przez ponad 6 godzin organizatorzy gwarantują wspaniałą zabawę godną uczczenia najbardziej wyjątkowej nocy w roku. Rynek Główny w Krakowie będzie w ten wieczór miejscem nieograniczonego funu!

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.sylwester.krakow.pl/pl.

;