Imieniny: Marii, Miloslawa

Wydarzenia: Światowy Dzień Życia Konsekrowanego

Aktywnie

Gra Miejska Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II

gra miejska śladami jana pawła drugiego i brata alberta fot. idmjp2.pl

Instytut Dialogu Międzykulturowego im Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w grze miejskiej Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II, która rozpocznie się o godzinie 10.00, w niedzielę 14 października 2017 r. Zbiórka przy ul. Basztowej 4 w Krakowie.

 

Gra poświęcona jest dwóm wielkim polskim świętym. Jej tematem przewodnim będzie poszukiwanie miejsc związanych z ojcem Świętym, Janem Pawłem II oraz świętym Bratem Albertem, a także bliższe zapoznanie się Uczestników Gry z krakowskim okresem życia zarówno Brata Alberta, jak i Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II.

Regulamin i Karty zgłoszenia do pobrania na stronie: http://idmjp2.pl/index.php/pl/1559-gra-miejska-sladami-swietych-brata-alberta-i-jana-pawla-ii. By wziąć udział w Grze Miejskiej wystarczy stawić się w miejscu zbiórki, przy ul. Basztowej 4 w Krakowie wraz z wypełnioną „Kartą zgłoszenia” (załącznik nr 1 Regulaminu) i przekazać ją Organizatorowi. Kartę będzie można wypełnić również na miejscu.

Zgłoszenie udziału w Grze możliwe jest także drogą mailową. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 października 2017 r. na adres e-mail: dorota.boczkowska@idmjp2.pl. Dla uczestników którzy zrealizują Grę miejską od początku do końca Organizator przewiduje pamiątkowe gadżety.

Tematyczna gra miejska realizowana jest w ramach Projektu pn. Jan Paweł II i Brat Albert - apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Organizator gry: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkanska3.pl

Oceń treść:
Źródło:
;