Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

Wydarzenia: Dzień Chorób Rzadkich

Film

Jedyny pokaz filmu "Outcasts -Szare Anioły"

Wyjątkowy, jedyny pokaz filmu pt. "Outcasts -Szare Anioły" oraz spotkanie z reżyserem Josephem Campo, który specjalnie przyleci po raz pierwszy do Krakowa z USA odbędzie się 27 maja 2017 roku w kinie Kijów.

 

"Outcasts - Szare Anioły" - to najnowszy film katolickiego, nowojorskiego studia "Grassroots Films" opowiadający o pracy ojców
Franciszkanów w najtrudniejszych miejscach na ziemi. Ojcowie pomagają ubogim i zapomnianym ludziom naszej planety. Film powstawał 10 lat. Produkcję poleca sam Papież Franciszek. Film wg. portalu Aleteia USA jest najmocniejszym filmem w historii kina na temat wiary.

27 maja 2017 roku w kinie Kijów odbędzie się projekcja i spotkanie z reżyserem filmu Joe Campo. Początek o godzinie 19:00, bilety: 30 i 35 zł w kasie kina lub online na stronie www.kijow.plReżser filmu Joseph Campo urodził się na Brooklinie w Nowym Jorku. Charyzmatyk, związany z Zakonem Franciszkanów Odnowy. Od 40 lat pracuje na rzecz młodzieży jako wychowawca i filmowiec. Joe Campo po zamachach na World Trade Center w Nowym Jorku, w roku 2003
założył katolickie studio filmowe Grassroots Film’s.

Studio postawiło sobie za cel produkcje dobrych i wartościowych filmów i obrazów. Joe Campo, wyprodukował takie filmy jak: Fishers of Men (Rybacy Ludzi), God in the streets of New York City (Bóg na ulicach Nowego Jorku), The Human Experience ( Wszystko o człowieku), Child 31 (Dziecko 31), Outcasts (Szare Anioły). Filmy jego produkcji obejrzało ok 30 milionów ludzi na całym świecie. Zdobył ponad 100 nagród na Festiwalach Filmowych na całym globie.
 

Oceń treść:
;