Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta

Wydarzenia: Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami

Miłość

Stowarzyszenie GPS Kalwaria zaprasza do Kalwarii Zebrzydowskiej na spotkanie „Kierunek: Miłość”. Odbędzie się ono 18 lutego. Początek już o 15.00.

 

Spotkanie rozpocznie się od krótkiej wyprawy z Beatą Kołodziej – pisarką, której nieobce są problemy kobiet, a zwłaszcza odwieczne pytanie: „Dlaczego on się nie domyśla!?” Kolejni goście zabiorą zebranych w nieco dłuższą podróż. Beata i Marcin Mądry – rodzice wesołej piątki, którzy w dodatku nie zapomnieli, że są także małżeństwem, opowiedzą o swoich doświadczeniach w miłości i podzielą się receptą, jak żyć pod prąd i nie utonąć.

W dalszej części na zebranych czekają atrakcje muzyczne. O 18.00 Michał i Zuzanna, studenci z Krakowa – zakręceni muzycy, którzy nie mają czasu na marnowanie życia, podzielą się swoim świadectwem, ale nie będą hamować też muzycznej natury i swoje wystąpienie połaczą z koncertem zespołu PAX.

Z kolei o 20.00 w ostatnią tego dnia miłosną podróż zabierze wszystkich zespół niemaGOtu z Krakowa.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, przez całe popołudnie dostępny będzie bufet z przekąskami i napojami, a dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalny Kącik Malucha. Organizatorem spotkania „Kierunek: Miłość” jest Stowarzyszenie GPS Kalwaria, a jego partnerami:

 

biskup Damian Muskus OFM, Burmistrz Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska, CKSiT w Kalwarii, Sanktuarium Pasyjno-Maryjne oo. Bernardynów, Gość Niedzielny oraz czasopismo Tak Rodzinie.

 

Oceń treść:
;