Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

Wydarzenia: Dzień Kultury Fizycznej

Z Bogiem

12 czerwca, w piątek o godzinie 20.00 w kościele Księży Pallotynów na ul. Bulwarowej 15a, będzie miał miejsce koncert Uwielbienia.

 

W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, tuż po oktawie Bożego Ciała chcemy Panu Bogu złożyć dziękczynienie za wszelkie dobro, które dokonał w naszym życiu. Chcemy podziękować za dwa lata Ewangelizacji na Barce i Bulwarowej. Chcemy wspólnie z Pallotyńską Diakonią Muzyczną wielbić Pana Jezusa.

Diakonia skupia młodych ludzi z pasją! Aktualnie jest nas ponad 70 osób. Uwielbienie Boga – to nasz cel! - tak o sobie mówią i piszą. Początki zespołu sięgają 2009 roku, kiedy to na potrzeby muzyczne Pallotyńskiego Spotkania Młodych powstała kilkunastoosobowa schola. Co roku przybywało nas i teraz zespół liczy ponad 70 osób. Częścią nas jest sekcja instrumentalna i wokalna. Głównie nasza posługa skupia się wokół przygotowania muzycznego i modlitewnego Pallotyńskiego Spotkania Młodych odbywającego się w sierpniu w Ołtarzewie. Posługujemy również modlitwą Uwielbienia. Dyrektorem muzycznym i zarazem osobą odpowiedzialną jest ks. Radosław Wilański SAC.

Pallotyńska Diakonia Muzyczna będzie wspólnie z nami modlić się 12 czerwca w piątek o 20.00 na Bulwarowej. Patronat nad tym wydarzeniem objął bp Grzegorz Ryś.

Zapraszamy, aby w ten wieczór szczególnie podziękować Panu Bogu i uwielbić GO w Najświętszym Sakramencie.


Organizatorami koncertu są: Radio i Fundacja nowohuckie.PL, Pallotyńska Wspólnota Ewangelizacyjna oraz Pallotyńska parafia pw. Matki Bożej Pocieszenia.

Portal franciszkanska3.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Transmisja na  stronie Radia nowohuckie.PL.

Źródło:
;