Imieniny: Wandy, Zenona

Wydarzenia: Dzień Ojca

Internet

Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną dla papieża Franciszka

papież franciszek fot. Korea.net / Korean Culture and Information Service / CC BY-SA 2.0 / wikimedia.org Papież Franciszek

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie po raz trzeci organizuje konkurs „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”. Tym razem odbywa się on online, a uczestnicy proszeni są o przesłanie zdjęć własnoręcznie wykonanych prac.

 

- Pomimo wyjątkowych okoliczności i panującej sytuacji postanowiliśmy nie rezygnować z organizacji trzeciej już edycji konkursu. Zmienione zostały jego reguły, aby bezpiecznie mógł się on odbyć – informuje Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, który organizuje konkurs „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie kartki wielkanocnej, której fotografię należy przesłać do 9 kwietnia na adres elektroniczny Instytutu. Chodzi o prace plastyczne formatu A4 lub mniejsze wykonane dowolną techniką. Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych, jak i do całych rodzin.

Fotografię kartki wielkanocnej należy przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mailowy info@idmjp2.pl lub poprzez wiadomość prywatną przez portal Facebook https://www.facebook.com/IDMJP2/. W tytule wiadomości należy wpisać: „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”, a w treści należy zawrzeć informację dotyczącą autora/autorów pracy (imię, nazwisko, miasto).

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni do 10 kwietnia 2020 roku, a wyniki konkursu ogłoszone na stronie internetowej www.idmjp2.pl oraz na Facebooku. Zwycięskie prace zostaną wysłane do papieża Franciszka za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wybrane prace zostaną opublikowane na stronie Instytutu oraz na facebookowym profilu.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie: www.idmjp2.pl.

Oceń treść:
Źródło:
;