Imieniny: Rudolfa, Roberta

Wydarzenia: Światowy Dzień Chorych Na Chemofilię

Małopolska

Kraków wielką planszą do gry - nowy sposób zwiedzania miasta

 fot. Materiały prasowe

Gra miejska „Let’s play Kraków – The Official City Game” już po raz drugi w oryginalny sposób oprowadzi chętnych po najciekawszych miejscach w mieście. To propozycja dla tych, który chcą poznać Kraków w niecodziennej formie. Gra miejska Krakowa zabierze w podróż po nieznanych zakamarkach i pokaże te, które koniecznie trzeba zobaczyć.

 

Kolorowa polsko-angielska mapa z humorem oprowadzi po krakowskich zakamarkach i opowie ciekawe historie miasta. Mapa nie tylko wskaże trasę, ale również pokaże, gdzie warto spędzić wolny czas i skąd widać najpiękniejszą panoramę Krakowa.

Gra pokaże Kraków z zupełnie nowej perspektywy. Poza przyjemnym zwiedzaniem miasta, na uczestników w punktach zaznaczonych na mapie czekają zniżki dla posiadaczy mapy. Każdy, kto się tam z nią pojawi otrzyma również pieczątkę, a jeśli zbierze ich komplet – może liczyć na specjalne zniżki i rabaty.

Mapę "Let’s play Krakow – The Official City Game" znajdziecie we wszystkich punktach InfoKrakow, wybranych restauracjach, hotelach i lokalach partnerskich.

Partnerzy projektu przygotowali specjalne rabaty dla uczestników gry: każda osoba, która pojawi się z GRĄ MIEJSKĄ w określonych punktach otrzyma zniżki i rabaty:

- Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa – Nila (ul. Wita Stwosza 12, Kraków) – z mapą dwa bilety ulgowe i specjalna niespodzianka w kasie.

- Park Wodny (ul. Dobrego Pasterza 126, Kraków) – 15% rabatu na bilety z cennika indywidualnego (z wyłączeniem tzw. „happy hours”)

- Hard Rock Cafe Kraków (plac Mariacki 9, Kraków) – do każdego dania głównego zimny napój bezalkoholowy gratis.

- Restauracja Biała Róża (ul. Straszewskiego 16) – 10% rabatu 

- Sukiennice Muzeum Narodowe w Krakowie (Rynek Główny 1-3, Kraków) – 4 w cenie 3, odwiedź oznaczone na mapie Oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie.

- Podziemia Rynku (Rynek Główny 1, Kraków) - z mapą bilet ulgowy

- CiuCiu Cukier Artist - Najmniejsza na świecie Fabryka Cukierków (ul. Grodzka 38, Kraków) – 20% rabatu

- Pałac Biskupa Erazma Ciołka (ul. Kanonicza 17, Kraków) – 4 w cenie 3, odwiedź oznaczone na mapie Oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie – kolejny wybierz sam.

- Dom Mehoffera Muzeum Narodowe (Al. 3 Maja 1, Kraków) -  4 w cenie 3, odwiedź oznaczone na mapie Oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie – kolejny wybierz sam. 

- Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego (marsz. Józefa Piłsudskiego 12, Kraków) - 4 w cenie 3, odwiedź oznaczone na mapie Oddziały Muzeum Narodowego w Krakowie – kolejny wybierz sam. 

- Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK (ul. Lipowa 4, Kraków) – 20% rabatu w MOCAK Bookstore na wybrane publikacje

- Fabryka Schindlera Muzeum Historyczne / Schindler’s Factory (ul. Lipowa 4, Kraków) – z mapą bilet ulgowy

- Galeria Lipowa 3 (ul. Lipowa 3, Kraków) – 10% rabatu

- Stara Synagoga (ul. Szeroka 24, Kraków) – z mapą bilet ulgowy

- Żydowskie Muzeum Galicja (ul. Dajwór 18, Kraków) – z mapą bilet ulgowy i 7% rabatu w księgarni.

Źródło:
;