Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

Wydarzenia: Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Pod oknem

Ks. Stryczek powie Polakom jak zarabiać więcej

 fot. wiosna.org.pl

Założyciel SZLACHETNEJ PACZKI, ks. Jacek WIOSNA Stryczek, rusza w Polskę i zaprasza na spotkania o pieniądzach. Jeszcze żaden polski ksiądz nie mówił tak o zarabianiu.

 

„Strefa Podwyższonego Sensu: Pieniądze” – pod tym hasłem odbywa się cykl spotkań z ks. Jackiem Stryczkiem – założycielem SZLACHETNEJ PACZKI i autorem bestsellera „Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu”. Ksiądz Stryczek chce uczyć Polaków przedsiębiorczości i umiejętności radzenia sobie w życiu. To jeden z jego sposobów na walkę z biedą.

Krakowskie z serii ogólnopolskich spotkań odbędzie się 18 listopada na ul. Długiej 1 w Sali Mehoffera, o godzinie 19:00. „Odkryjesz głębszy sens w zarabianiu i dowiesz się, jak zostać milionerem” – zapowiadają organizatorzy.

SZLACHETNEJ PACZCE przyświeca idea „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. „Pragniemy, aby na nowo połączyła Polaków – wyjaśnia ks. Stryczek. – Naszą wizją jest kraj, w którym każdy człowiek radzi sobie w życiu, a gdy jeden upada, reszta jednoczy się, by mu pomóc. Tak, by powstał i znowu wygrywał. Dlatego walczymy o etos przedsiębiorczości. W tym roku z jeszcze większą pasją chcemy pomagać ludziom w stawaniu się indywidualnościami. I tak narodził się pomysł na cykl spotkań o pieniądzach” – dodaje autor.

Wstęp na spotkanie z ks. Stryczkiem jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Zainteresowani powinni pobrać bezpłatne zaproszenia ze strony http://pieniadze-krakow.evenea.pl/.

;