Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida

Wydarzenia: Dzień bez Telefonu Komórkowego

Z Bogiem

Męskie serce - spotkanie z bp. Januszem Mastalskim

spotkanie mężczyzn fot. Mężczyźni Św. Józefa

15 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem będzie bp prof. Janusz Mastalski. Podejmie ważny temat: "Męskie serce - wychowanie do ojcostwa". Bądźcie z nami 15 stycznia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net.

 

Bóg przygotowując nas do naszej misji w Swoim Królestwie przygotowuje w nas męskie serce. Uczymy się męskości od męskich wzorców (naszych ojców lub mężczyzn zastępujących ich w naszym wychowaniu. W efekcie gdy stajemy się mężczyznami - uczymy kochać i dawać innym siebie (oddawać swoje życie w służbie tym, których nam Bóg powierzył). W tym ważnym temacie poprowadzi nas nasz gość - bp prof. Janusz Mastalski.

Bp prof. Janusz Mastalski – biskup pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej, członek Polskiego Towarzystwa Teologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Katechetyków. Kierował Katedrą Pedagogiki Ogólnej, pełnił funkcję dziekana Wydziału Nauk Społecznych UPJPII, uzyskując tytuł profesora, był ekspertem w Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz konsultorem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski.

Spotkanie w środę 15 stycznia 2020 rozpocznie się o 18:30 Mszą Świętą w kościele św. Józefa, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2.

Spotkanie będzie transmitowane: https://youtu.be/8gszyMg3evg

Oceń treść:
Źródło:
;