Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli

Wydarzenia: Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych

Wakacje z Bogiem

NIEUGIĘCI (NIE)DOTKNIĘCI, czyli MIASTECZKO MODLITEWNE

 fot. mat. pras.

Jak co roku od 27.07 do 02.08 odbędzie się siedmiodniowa szkoła modlitwy u błogosławionej Karoliny, czyli Miasteczko Modlitewne.

W tym roku odbywać się ono będzie pod hasłem „NIEUGIĘCI (NIE)DOTKNIĘCI”. Tradycyjnie poprowadzi je ks. Piotr Adamczyk. Uczestnicy będą mogli pogłębić swoją relację z Bogiem dzięki siedmiodniowej szkole modlitwy z bł. Karoliną Kózkówną. Na nowo nauczą się modlitwy różańcowej, która w szczególny sposób będzie towarzyszyć przez cały czas trwania rekolekcji. W niej obecna będzie Matka Boża wraz z dziećmi z Fatimy, gdyż  właśnie w tym roku wypada 100. rocznica fatimskich objawień. Oprócz prac w grupach i konferencji będzie miejsce na Mszę świętą, adorację o wschodzie słońca i budowę Arki Przymierza. Będzie także okazja do modlitwy przez muzykę, w czym pomoże nam Marcin Hebda, wychowanek KSM.


Zapisy trwają do 20 lipca br.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo (grupy zorganizowanie, jak i pojedyncze osoby) należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.miasteczkomodlitewne.pl/zapisy

 

Oceń treść:
;