Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Wydarzenia: Międzynarodowy Dzień Nelsona Mandeli

Książka

Ojciec Leon zaprasza… na Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

 fot. ps-po.pl

W krótkim klipie wideo tyniecki mnich pozdrawia wszystkich i dzieli się wielkanocną radością. Oprócz tego jest jeszcze jeden powód do radowania się – wielkimi krokami zbliżają się Targi Wydawców Katolickich w Warszawie. Odbędą się one w dniach 7–10 kwietnia w Arkadach Kubickiego pod Zamkiem Królewskim.

 

„Z pewnością wszystkie wydawnictwa mają w tym roku wiele do zaoferowania, ale jak mówi ojciec Leon, u nas z pewnością nie zabraknie ciekawych książek. Jednej z nich jest współautorem – mamy tu na myśli wywiad-rzekę, który przeprowadził z tynieckim benedyktynem redaktor Łukasz Wojtusik” – informuje wydawnictwo tynieckich benedyktynów. Ojciec Knabit podkreśla, że to nie jest książka „tylko o śmierci”, choć – jak sam mówi – z pewnością „sześćdziesiąt cztery lata życia zakonnego przydają się, by dzielić się tego typu refleksjami”…

Z ojcem Knabitem na stoisku nr 108 (Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC) będzie się można spotkać w czwartek (7 kwietnia) w godzinach 12.00–18.00, w piątek (8 kwietnia) w godzinach 14.00–18.30, w sobotę (9 kwietnia) w godzinach 10.00–18.30 (od godz. 14.00 ojcu Leonowi będzie towarzyszył Łukasz Wojtusik) oraz w niedzielę (10 kwietnia) w godzinach 10.00–17.30.

Źródło:
;