Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

Wydarzenia: Dzień Praw Człowieka

Aktywnie

Pierwsze Zimowe Zawody o Puchar Rektora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie!

 fot. Fotolia.com

W dniach 9 – 10 marca w Szczyrku stoki oblegane będą przez studentów, a także pracowników UPJPII.

 

Wydarzenie ma miejsce w roku jubileuszowym dla Uczelni, bowiem 19 czerwca br. przypada 10. rocznica przemianowania Papieskiej Akademii Teologicznej w Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. 

Nauka jazdy i zawody w Szczyrku, to impreza mająca na celu integrację środowiska akademickiego, jak również poprawę umiejętności narciarskich naszych studentów i pracowników, a nawet zyskanie zupełnie nowych – na stokach Szczyrku zaplanowano bowiem również kurs narciarski od podstaw. Takie umiejętności na pewno przydadzą się młodym ludziom na kolejne zimowe sezony. I - mamy nadzieję - przełożą się też na udział w kolejnych Zawodach o Puchar Rektora UPJPII, które - chcielibyśmy – by były corocznie organizowane.

To pierwsze, ale zarazem już jubileuszowe wydarzenie. Szkolenie narciarskie studentów UPJP2 będzie prowadzone przez instruktorów Szczyrkowskiej Szkoły Narciarskiej Mountain Resort, na terenie Maxi Land i pozostałych trasach ośrodka, a zakończone zawodami o Puchar Rektora UPJPII. 

Tak więc - w sobotę ćwiczenie umiejętności narciarskich. W niedzielę ok. 12.00 rozpoczną sę I Zawody Zimowe UPJPII. W niedzielę również nastąpi wręczenie pucharów i dyplomów (ok. godz. 14.00).

Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom!

Oceń treść:
Źródło:
;