Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

Wydarzenia: Dzień Kupca

Polska

Przesłanie Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

para prezydencka fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP

„Życzymy, byście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców; niech wasze domy będą bezpieczną, pełną miłości przystanią” – podkreślił prezydent Andrzej Duda w życzeniach z okazji Dnia Dziecka. „Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia i pozostańcie im wierni” – dodała pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

 

Prezydent Andrzej Duda:

Drogie Dzieci! Dziś Wasze święto. Ten dzień niesie Wam wiele radości i uśmiechu. A nam, dorosłym, przypomina własne dzieciństwo.

 

Pierwsza Dama:

Życzymy Wam szczęścia i spełnienia marzeń. Wielu serdecznych przyjaciół oraz koleżanek i kolegów. Dobrej zabawy z rówieśnikami, ale też sukcesów w nauce, sporcie i innych dziedzinach, które lubicie.

 

Prezydent Andrzej Duda:

Życzymy, abyście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców i bliskich. Niech Wasze domy będą bezpieczną, spokojną przystanią, pełną miłości, szacunku i zrozumienia.

 

Pierwsza Dama:

Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia – i pozostańcie im zawsze wierni. Już dziś możecie zacząć je realizować. Wierzcie w swoje siły, ale też nie obawiajcie się prosić o pomoc i radę dorosłych. 

 

Prezydent Andrzej Duda:
Dorośli znają i cenią Waszą wrażliwość, Wasze szlachetne pragnienia. Kiedyś świat znajdzie się w rękach Waszych. Ufamy, że uczynicie go jeszcze lepszym.

 

Pierwsza Dama:
Jeszcze raz: życzymy Wam zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, dobrej zabawy w przedszkolu i powodzenia w szkole oraz dużo uśmiechu – nie tylko w Dzień Dziecka!

 

Prezydent Andrzej Duda:

Wszystkiego najlepszego!

Oceń treść:
Źródło:
;