Imieniny: Kai, Leonii, Sotera

Wydarzenia: Dzień Ziemi

Książka

Przezwyciężyć grzech gniewu

Znakomity poradnik, który pomoże Ci w uwolnieniu się od niszczącego Ciebie i Twoje relacje z innymi gniewu autorstwa ks. Thomasa G. Morrowa ukazał się nakładem wydawnictwa eSPe.

Ponieważ korzenie grzechu gniewu leżą w sferze emocji, często wydaje się nam, że nie sposób nad nim zapanować. Ta książka udowadnia, że możemy nauczyć się, jak radzić sobie z negatywnymi uczuciami w stosunku do bliźnich w taki sposób, aby nie prowadziły one nas do grzesznego gniewu. Oferuje psychologiczne i duchowe narzędzia, które pomogą Ci kształtować odpowiednie nawyki i kontrolować swoje zachowanie, tak abyś mógł odbudować zdrowe relacje z bliskimi i współpracownikami. Jeśli wprowadzisz w życie proste wskazówki i porady, zawarte na stronicach tej książki, szybko opuści Cię pragnienie odwetu, będziesz w stanie naprawdę przebaczyć tym, którzy cię zranili, i odzyskasz spokój ducha.

Czytając tę książkę, dowiesz się też m.in.:

jaka jest różnica między sprawiedliwym oburzeniem a grzechem gniewu;
jak niebezpieczny dla duszy może być grzeszny gniew;
jakie są trzy zasadnicze przyczyny, które leżą u podstaw każdego wybuchu gniewu;
jakie są etapy uzdrowienia z raniących nas wspomnień;
jak zapanować nad wybuchami złości u dzieci;
jakie działania musi podjąć każdy chrześcijanin, aby zwyciężyć w walce z grzechem gniewu.

T.G. Morrow jest katolickim księdzem, doktorem teologii moralnej, autorem wielu książek i artykułów na temat wiary i relacji interpersonalnych. Był gospodarzem programu radiowego „Catholic Faith Alive!”. Pracował wiele lat w poradnictwie dla osób samotnych.

Książka do nabycia na stronie boskieksiazki.pl

;