Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

Wydarzenia:

Książka

Rapujący franciszkanin w roli zbuntowanego nastolatka

 fot. Materiały prasowe

Rapujący franciszkanin o. Michał Więch z zespołu FRS (Franciszkański Rap Session) wcielając się w postać zbuntowanego młodego człowieka, stworzył utwór promujący nadchodzącą powieść ewangelizacyjną Damiana Krawczykowskiego pt. „Zauważony. Współczesny bunt w czasach Jezusa”.

 

O. Michał Więch z zespołu FRS (Franciszkański Rap Session) w kawałku „Zauważony” wciela się w głównego bohatera powieści o tym samym tytule. Kabek to charakterny, buntowniczy młody chłopak z osiedla. Wszystko co robi jest odbiciem jego serca. Choć ból i cierpienie grają w nim pierwsze skrzypce, on za nic nie pozwala odsłonić tej kurtyny przed opinią innych.

Bohater „Zauważonego” rap tworzy „do szuflady”. Tym razem stało się jednak inaczej. Jego najlepsza przyjaciółka Olga postanowiła pokazać światu ich wspólne dzieło, będące krzykiem młodzieńczego buntu skierowanym do Boga. Czy Stwórca usłyszy wołanie Kabka? Czy jego życzenia się spełnią? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w powieści Damiana Krawczykowskiego. Jej premiera już 21 listopada.

FRS, czyli Franciszkański Rap Session to inicjatywa młodych franciszkanów, którzy poprzez rap chcą dzielić się swoją wiarą i w taki sposób głosić Ewangelię.

Powieść „Zauważony. Współczesny bunt w czasach Jezusa” ukaże się nakładem Wydawnictwa Serafin 21 listopada br. pod patronatem portalu Profeto.pl oraz Radia Profeto. Więcej o książce: https://e-serafin.pl/zauwazony-wspolczesny-bunt-w-czasach-jezusa-damia,3,6810,7716

;