Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego

Wydarzenia: Dzień Księgowego

Małżeństwo

Rekolekcje dla mężczyzn pragnących uporządkować swoją sferę seksualną

 fot. Fundacja Farma Serca

Rekolekcje przeznaczone są dla tych mężczyzn, którzy pragną rozpocząć walkę o swoją wolność. Odbędą się w dniach 15-16. 03. 2024 (pt. 17:00 - sb 19:00) w Domu Szilo w Czeladzi, ul. Legionów 2, 41-250 Czeladź (diec. Sosnowiecka). Szczegóły: www.farmaserca.pl/rekolekcje .

 

Tak mówi Pan Bóg:

Oto otwieram wasze groby i wydobywam was z grobów, ludu mój, i wiodę was do kraju Izraela, i poznacie, że Ja jestem Pan, gdy wasze groby otworzę i z grobów was wydobędę, ludu mój. Udzielę wam mego ducha po to, byście ożyli, i powiodę was do kraju waszego, i poznacie, że Ja, Pan, to powiedziałem i wykonam – wyrocznia Pana Boga. Ez 37,12-14

 

BÓG JEST DAWCĄ WOLNOŚCI

Gotowy na przemianę serca?

Odpowiedź „tak” oznacza twoją gotowość, by postawić Boga na pierwszym miejscu w swoim życiu. Oznacza to także pragnienie, by wejść na drogę uwolnienia serca do miłości, która jest wolna od pożądliwości i egoizmu, a zdolna do poświęcenia i służby.

Brak wolności w sferze seksualnej jest przeszkodą w zbudowaniu pełnej miłości i szacunku relacji z drugim człowiekiem. Pomimo najszczerszych chęci, wcześniej czy później uzależnienie zażąda, byś postawił je  na pierwszym miejscu. Nie tylko w małżeństwie, ale w całym życiu. 

 

;