Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida

Wydarzenia: Dzień bez Telefonu Komórkowego

Z Bogiem

Rozeznaj z Maryją. Dzień skupienia w krakowskim seminarium

plakat fot. WSD AK

Jak rozeznać, czego Bóg ode mnie oczekuje? Być może jesteś w grupie osób zadających sobie takie pytanie. Krakowskie seminarium zaprasza w sobotę, 21 maja, do na ul. Podzamcze 8. Przed każdą decyzją warto się skupić!

 

Dzień skupienia odbędzie się 21 maja, w godzinach 9-18, w murach krakowskiego seminarium przy ulicy Podzamcze 8. Adresowany jest do młodzieży męskiej, uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem.

W planie dnia przewidziane są: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, krąg biblijny, spotkanie z gościem, wspólne posiłki, rozmowy z księżmi i klerykami. Będzie to dobry czas na zadanie pytań dotyczących formacji i na odkrywanie swojej chrześcijańskiej tożsamości. Jest to także doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda seminarium od środka. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę oraz możliwość indywidualnej rozmowy z ojcem duchownym.

- Mamy nadzieję, że ten dzień pozwoli wszystkim zainteresowanym odpocząć w Bożej obecności, nabrać potrzebnych sił, aby odpowiedzieć na Boże wezwanie. Odwagi! – zachęcają organizatorzy.

Zapisy trwają do 17 maja. Wszelkie dodatkowe pytania można przesyłać drogą mailową: powolania.wsdak@gmail.com.

Źródło:
;