Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

Wydarzenia:

Aktywnie

30 maja 2015 roku odbędzie się w Krakowie 12. edycja Święta Prawników. W ramach tego święta Stowarzyszenie Ars Legis wraz z partnerami serdecznie zaprasza wszystkich prawników, miłośników biegania do udziału w "Biegu Temidy", do którego start będzie mieć miejsce w Krakowie na stadionie "Korony".

 

„Każdy prawnik, mający ochotę z nami pobiegać i spełniający warunki wymagane regulaminem jest mile widziany na naszym biegu. Nasze środowisko chce włączyć się tym samym w promowanie zdrowego trybu życia, a przede wszystkim wypoczynku”- mówi Karol Tatara organizator biegu i vice-prezes Stowarzyszenia Ars Legis.

W sobotę, 30 maja 2015 roku o godzinie 11 prawnicy wybiegną na trasy o dystansach 5 i 10 km, które poprowadzone będą przez rekreacyjne tereny Starego Podgórza. Zapisy na bieg potrwają do 25 maja. Wszystkich zainteresowanych zgłoszeniem zapraszamy na stronę: www.swietoprawnikow.pl  do zakładki "Bieg Temidy”. Znajdą tam Państwo kartę zgłoszeniową i regulamin biegu. Zapraszamy wszystkich "biegających prawników" z całej Polski.

Ars Legis - Stowarzyszenie im. Św. Ivo Helory – Patrona Prawników jest organizacją pożytku publicznego, założoną w 2005 r. przez przedstawicieli zawodów prawniczych. Najważniejsze cele Stowarzyszania to szerzenie kultury prawa, integracja środowiska prawników, udzielanie bezinteresownej pomocy osobom potrzebującym oraz formowanie młodych adeptów prawa. Członkowie Stowarzyszenia podejmują się trudu urzeczywistniania w swym życiu zawodowym ideałów św. Iwo Helory – Patrona Prawników, czyli ciągłego doskonalenia się w sztuce „boni et aequi”.

Źródło:
;