Imieniny: Gabriela, Anastazji

Wydarzenia: Dzień Niedźwiedzia Polarnego

Osobowość

Rzecznik episkopatu laureatem PRotona 2015

 fot. Biuro Prasowe KEP

Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski został nagrodzony przez branżę public relations PRotonem 2015. Wyróżnienia te przyznawane są profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Ks. Józef Kloch został zwycięzcą w kategorii „Rzecznik prasowy”.

 

„Cieszy ta nagroda, bo jest od środowiska niekościelnego, a cieszy w tym sensie, że właśnie to środowisko specjalistów public relations dostrzegło wysiłki środowiska jak by nie było kościelnego, aby ta komunikacja między mediami a Kościołem lepiej wyglądała” – powiedział nagrodzony dedykując wyróżnienie pamięci abp. Józefa Życińskiego który, jak zaznaczył Laureat, uczył go otwartości na media.

W kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji” zwyciężył zespół Stowarzyszenia WIOSNA (projekt Szlachetna Paczka) reprezentowany przez Agnieszkę Czaplę, Edytę Drozdowską i Ewę Pawełczyk. Najwięcej głosów w kategorii „Debiut w PR” zdobyła Anna Piwowarczyk również ze Stowarzyszenia Wiosna. Jak zdradziła, w pracy kieruje się mottem: „Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to jest luksus”. PRotona wręczył zwycięzca w tej kategorii w 2014 roku, Krystian Stopka ze Stowarzyszenia Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka.

PRotony to nagrody przyznawane od 2007 r. Kapituła konkursu, organizowanego przez redakcję portalu PRoto.pl, wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują.

;