Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Wydarzenia: Dzień Stoczniowca i Marynarza

Internet

Śledź ostatnie wydarzenia z życia Jezusa za pomocą aplikacji „Mocne Słowo”

uzależnienie od smartfonów fot. KP/Fra3.pl

Dzięki usłudze „SMS na Wielki Tydzień” każdy użytkownik aplikacji „Mocne Słowo” otrzyma powiadomienia na komórkę o poszczególnych wydarzeniach, które rozgrywały się w ostatnich dniach życia Jezusa, zwłaszcza podczas Jego męki i śmierci.

 

W ubiegłą sobotę użytkownicy aplikacji o godz. 18.00 otrzymali SMS-a o tym, że Jezus ucztuje w Betanii; w poniedziałek o godz. 11.00 o tym, że wywraca stoły w świątyni. W piątek o godz. 6.00, przyjdzie wiadomość, że Jezus jest przesłuchiwany, a o 15.00, że… w tej chwili umiera.

„Bądź z Jezusem w czasie Wielkiego Tygodnia! Bądź dokładnie tam, gdzie On był! Poprzez fragmenty filmu, teksty Słowa Bożego i wiadomości głosowe postaramy się zbliżyć do tych wydarzeń sprzed 2 tys. lat” - zachęca Andrzej Sobczyk z Grupy Gloria24.pl, która jest współtwórcą aplikacji „Mocne Słowo”.

Darmową aplikację „Mocne Słowo” można pobrać ze strony www.mocneslowo.pl albo ze sklepów Goole Play i App Store.

Inicjatywa powstała dzięki pomocy Piotra Hermana wspierającego komunikację w ewangelizacji MobilnaParafia.pl (użytkownicy aplikacji „Mobilna Parafia” też mogą śledzić na bieżąco ostatnie wydarzenia z życia Jezusa). Cytaty pochodzą z pallotyńskiego wydania Biblii Tysiąclecia, a opiekę merytoryczną zapewnia ks. Michał Olszewski SCJ.

Oceń treść:
;