Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Wydarzenia: Światowy Dzień Żółwia

Z Bogiem

Spotkanie liderów Mężczyzn Św. Józefa

Doroczne spotkanie liderów grup Mężczyzn Świętego Józefa odbędzie się w weekend 11-13 września 2015 w Olsztynie k. Częstochowy.

 

- Zapraszamy wszystkich liderów grup, które utożsamiają się i chcą wzrastać wspólnie w wizji Ruchu Mężczyzn św Józefa. Zapraszamy też osoby, które mają w sercu pragnienie pracy z mężczyznami, jednak nie wiedzą jak to zrobić - mówi Andrzej Lewek, koordynator MŚJ w Krakowie.

Spotkanie będzie miało za cel określenie horyzontów wspólnych działań na najbliższy rok. Będzie też kontynuacją budowania mapy grup Mężczyzn Świętego Józefa w Polsce oraz struktur stowarzyszenia. - To spotkanie będzie ważnym elementem budowania naszej świadomości ruchu oraz określania zasad przynależności i współpracy pomiędzy grupami Mężczyzn Świętego Józefa w Polsce. Omówimy też zasady współudziału w "Programie 72h do Zmartwychwstałego Życia", zasady i sposoby korzystania ze wspólnych zasobów i materiałów, grafiki, nagrań, logotypu, sposoby organizacji grup lokalnych, oddziałów terenowych, diecezjalnych, parafialnych, korporacyjnych - tłumaczy Lewek.

Gościem spotkania będzie Wiesiek Grabowski - mąż i ojciec rodziny. Od lat wspólnie z żoną służą małżeństwom poprzez konferencje, prelekcje, wykłady. Współautor książki „Zanim wybierzesz”.

Więcej szczegółów i zapisy poprzez formularz na stronie

Źródło:
;