Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

Wydarzenia: Dzień Chłopaka

Z Bogiem

Spotkanie mężczyzn: Bitwa o Rodzinę

spotkanie mężczyzn fot. MSJ

16 października odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W październiku naszym gościem będzie ks. Dariusz Oko. Podejmie ważny temat: "Bitwa o Rodzinę".

 

Bitwa o rodzinę to walka o naszą przyszłość… Jako rodzice mamy obowiązek wychowywania naszych dzieci zgodnie z naszą wiarą i przekonaniami. Jednak obecnie coraz bardziej dzieci stają się “własnością państwa”, które próbuje przejąć kontrolę nad ich wychowaniem. Z jednej strony konstytucja gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z przekonaniami, jednak coraz więcej rzeczy dzieje się poza naszą kontrolą. Jak zachować dziś wolność naszych dzieci? Jak obronić ich czystość i niewinność?

Gościem specjalnym będzie ks. dr Dariusz Oko – teolog, filozof, doktor habilitowany nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie i publicysta.

Spotkanie odbędzie się w środę, 16 października. Rozpocznie się o 18:30 Mszą Świętą w kościele św. Józefa, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie.

 

Oceń treść:
Źródło:
;