Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

Wydarzenia: Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego

Z Bogiem

Spotkanie Mężczyzn Św. Józefa o współpracy

spotkanie mężczyzn świętego józefa fot. MSJ

16 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem (online) będzie Donald Turbitt. Podejmie ważny temat: "Współpraca - Dlaczego nie warto działać w pojedynkę?".

 

Bądźcie z nami 16 grudnia w kościele na Podgórzu, w kamieniołomie i na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net. Spotkanie będzie miało charakter hybrydowy. Nasz gość będzie z nami poprzez łącza internetowe, zaś uczestnicy będą w kościele (w standardzie sanitarnym) i w domach przed komputerem.

Gość specjalny: Donald Turbitt – amerykański katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat. Jest przewodniczącym międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa. Współtworzy „Renewal Ministry" – Katolicką Służbę Odnowy Kościoła w Stanach Zjednoczonych.

Środa 16 grudnia 2020

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w kościele zakończone spotkaniami w małych grupach, Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Realizując wielość zadań łatwo nam zgubić to, co jest najważniejsze. Jezus nie pozostawia złudzeń. To Królestwo Boże i jego sprawiedliwość ma być najważniejsza! Tylko jak to zrobić w tych dziwnych czasach? Tematem podzieli się z nami nasz założyciel Donald Turbitt.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - zapraszamy online - w czasie trwania spotkania: 16 grudnia 2020 od około 19:20 do około 21: https://youtu.be/-p0z6K9GJxo 

Oceń treść:
Źródło:
;