Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

Wydarzenia: Dzień niespodziewanego całusa

Z Bogiem

Spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa: Poddaj się

spotkanie mężczyzn fot. MSJ

17 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem będzie ks. Edward Staniek. Podejmie ważny temat: "Poddaj się". Bądźcie z nami 17 w kościele na Podgórzu i na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

 

Gość specjalny: ks. Edward Staniek – doktor habilitowany teologii, patrolog, rekolekcjonista, w latach 1993–2001 rektor Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. Wiele lat związany był z Uniwersytetem Papieskim w Krakowie, gdzie był kierownikiem Katedry Patrologii. W latach 1993–2001 był rektorem Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. Specjalizuje się w historii Kościoła starożytnego, teologii Ojców Kościoła. Jest autorem wielu książek i materiałów homiletycznych.

Środa 17 czerwca 2020

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w kościele lub w Kamieniołomie, Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bóg stworzył nas do wolności. Obdarzył nas darami, talentami, złożył w nas pragnienia, dał różne doświadczenia. Proces, który przeżywamy przygotowuje nas do zajęcia własnego miejsca w Bożym Planie, który jest dla nas najlepszy. Jednak wypełnienie Bożego planu wymaga od nas wolnej decyzji poddania się Bożemu prowadzeniu. Jak pogodzić naszą wolność z wezwaniem do poddania się Bożemu prowadzeniu? To ważna umiejętność, w którą wprowadzi nas nasz gość - ks. Edward Staniek.

Zapraszamy

Oceń treść:
Źródło:
;