Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

Wydarzenia:

Aktywnie

V Ogólnopolska Spartakiada Narciarska

Nawet jeśli zima w Polsce nie jest wcale zimna, to na Spartakiadę Narciarską zawsze spadnie śnieg. Tegoroczna zaś, V edycja odbędzie się 21 lutego w Koninkach, pod nieco przekornym hasłem „Ostatni będą pierwszymi” (Mt 20,16). Prosimy się nie obawiać, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Chcemy natomiast podkreślić, że można się dobrze bawić niezależnie od uzyskanego wyniku, oraz że prawdziwy sukces nie polega na przegonieniu innych rywali, ale na pokonaniu własnych słabości. Mile widziani są zarówno narciarze jak i snowboardziści, wszyscy zostaną podzieleni na 3 kategorie wiekowe, o łącznej rozpiętości od 8 do 30 lat. Siostry zakonne i księża będą mogli spróbować swoich sił w specjalnej kategorii dla osób duchownych. Natomiast dla tych, którzy chcą wykazać się kreatywnością i twórczością przygotowaliśmy konkurencję „zjazd na byle czym”, gdzie indywidualnie lub grupowo można zjechać na czymś, na czym na ogół się nie zjeżdża.

Poza pucharami i medalami uczestnicy będą walczyć o cenne nagrody: elementy wyposażenia sportowo-turystycznego, karnety na wyciąg, ściankę wspinaczkową, i wiele, wiele więcej.

Udział w spartakiadzie jest całkowicie bezpłatny, więc nie ma co zwlekać, bo aby się zgłosić wystarczy wypełnić prosty formularz w internecie, a liczba miejsc jest ograniczona!

Organizatorem V Ogólnopolskiej Spartakiady Narciarskiej są Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej oraz Stacja Narciarska Koninki.pl.

Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszeniowy

Wydarzenie na facebooku

Patronatem honorowym wydarzenie objął Jego Eminencja Stanisław kard. Dziwisz.

Portal Franciszkańska3.pl jest patronem medialnymi spartakiady.

;