Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

Wydarzenia: Dzień Chorób Rzadkich

Aktywnie

VII Ogólnopolska Spartakiada Zimowa

zwycięzcy spartakiady fot. Jakub Frajkowski / KSM Arch. Krakowskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zaprasza na VII Ogólnopolską Spartakiadę Zimową, która odbędzie się 18 lutego 2017 r. w Koninkach. Myślą przewodnią tegorocznej edycji są słowa: „Nabierzcie ducha i sięgnijcie po 7 cudów nie z tego świata”.

 

Chcemy zwrócić uwagę uczestników na to, że poza możliwością podziwiania cudów świata i natury, sami mogą sięgnąć po najcenniejsze dary – Dary Ducha Świętego, a wtedy cuda staną się ich udziałem na co dzień.

Jak co roku będzie możliwość wzięcia udziału w czterech konkurencjach. Zmagania na snowboardzie i nartach skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 30 lat. Można też uczestniczyć indywidualnie lub grupowo w zjeździe „na byle czym”. Zachęcamy do tej konkurencji całe rodziny oraz grupy młodzieżowe. To świetna okazja do integracji i zabawy oraz kreatywnego spędzania czasu. W tych zmaganiach bowiem nie będzie się liczyć prędkość, ale pomysłowość przy konstruowaniu pojazdu. Ponadto dla księży, kleryków oraz sióstr i braci zakonnych jest przewidziana specjalna konkurencja dla osób duchownych – na nartach lub snowboardzie. Również do niej gorąco zachęcamy.

Udział we wszystkich konkurencjach jest bezpłatny. Zapisy ruszają 9 stycznia. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne stronie internetowej: www.spartakiadazimowa.pl

Organizatorami są: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej oraz Stacja Narciarska w Koninkach.

Oceń treść:
;