Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Wydarzenia:

Wakacje z Bogiem

W niedzielę rekolekcje "Jezus na Stadionie"

Rekolekcje "Jezus na Stadionie", które 18 lipca poprowadzi na Stadionie Narodowym ks. John Babtiste Baschobora, będą w całości transmitowane na stronie www.jezusnastadionie.tv.

 

W programie, obok takich punktów jak Eucharystia pod przewodnictwem arcybiskupa Henryka Hosera, koronka do Bożego Miłosierdzia, Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie są trzy konferencje o. Johna Bashobory.

W rekolekcjach weźmie udział ponad 40 tys. osób z całej Polski. - Wspólna modlitwa w tak dużym zgromadzeniu, słuchanie Bożego Słowa i dzielnie się wiarą, pozwala człowiekowi pogłębić relację z Chrystusem. Poza tym wiele osób w czasie takich rekolekcji doświadcza uzdrowienia duchowego, a niekiedy również i fizycznego - uważa ks. dr Mariusz Wedziuk, dyrektor Radia Warszawa (106,2FM). Podkreśla jednocześnie, że zawsze tym, który uzdrawia jest Chrystusa. - Podobnie jak czynił to przed dwoma tysiącami lat tak i teraz Jezus dotyka naszych serc i naszego ciała. I tak jak wtedy, podobnie i dziś pyta o naszą wiarę - powiedział.

Źródło:
;