Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida

Wydarzenia: Dzień bez Telefonu Komórkowego

Z Bogiem

Warsztaty Pełnia Życia - Pełnia Radości z Donaldem Turbittem

W ramach trwającego od początku wakacji warsztatu "Pełnia Życia Pełnia Radości" wprowadzenie w siódmy tydzień poprowadzi Donald Turbitt. - Zapraszamy głównie uczestników warsztatu PŻPR, choć osoby, które nie podjęły wyzwania warsztatowego również są mile widziane - tłumaczy Andrzej Lewek, koordynator Mężczyzn Św. Józefa, organizujący warsztaty.

 

Warsztaty Pełnia Życia - Pełnia Radości to specjalna wakacyjna propozycja dla mężczyzn. Warsztat zaprojektowany jest tak, by każdy mógł w nim wziąć udział. Oparty jest na książce Charlesa Whiteheada "Ku pełniejszemu Życiu w Duchu Świętym" dostępnej w sklepiku na stronie MSJ.

Co tydzień, w środę odbywają się spotkania podsumowujące poprzedni tydzień i wprowadzający w kolejny. 19 sierpnia Eucharystia o 18.30. Po niej spotkanie w Kamieniołomie i konferencja Donalda Turbitta "Chodzenie w Duchu Świętym". Na zakończenie adoracja. W czasie adoracji będzie możliwość modlitwy wstawienniczej. Dla osób zamiejscowych przewidziano transmisję video z wydarzenia.

Donald Turbitt - amerykański katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat. Jest przewodniczącym międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa. Współtworzy „Renewal Ministry” - Katolicką Koordynację Odnowy Charyzmatycznej w Stanach Zjednoczonych.

Źródło:
;